>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - Polska 2014 (30.08-21.09)!!!

Status
Zamknięty.
navent 83

navent

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +37
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Polska - Serbia over 185,5 1,92 marathonbet
Nie widzę tutaj szybkiego zwycięstwa jakiejkolwiek ekipy. Polska i Serbia są raczej z tych falujących i zdecydowanie bardziej niż over 3,5 seta podoba mi się ten zakład, który przy rozegraniu 4 setów ma już całkiem solidne szanse wejścia.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Powiedzcie czy to Polska grała tak dobrze czy Serbia taką padakę?
Wielu umniejsza zwycięstwo Polaków, jednak swoją dobrą grą zmusili Serbów do licznych błędów. Nie mieli żadnej presji praktycznie, osiągali szybko kilku punktowe prowadzenia, i ciągnęli to do końca. Bardzo solidny występ naszych siatkarzy.
 
cicha 26

cicha

Użytkownik
Piękne otwarcie! Zastanawiałam się nad 3:1, ale wyszło jeszcze lepiej. Myślę, że teraz właśnie mamy największe szanse na medal. We własnym kraju, przed własną wspaniałą publicznością. Z Pawłem Zagumnym, (który niestety zapowiedział, że po mistrzostwach zakończy karierę) Paweł jak wiadomo klasa sama w sobie. Do tego rosnąca forma Winiara oraz Karollo (mój ulubieniec Kłos) - młodość i entuzjazm - nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Naszym największym wrogiem jest psychika i o ile ona nam nie siądzie, to tak jak zauważył kolega powyżej, nie ma dla nas drużyny, która była by nie do pokonania. Także liczę na medal, najlepiej z najszlachetniejszego kruszcu ;)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Wielu umniejsza zwycięstwo Polaków, jednak swoją dobrą grą zmusili Serbów do licznych błędów. Nie mieli żadnej presji praktycznie, osiągali szybko kilku punktowe prowadzenia, i ciągnęli to do końca. Bardzo solidny występ naszych siatkarzy.
Gra to najwyżej była solidna i nic więcej. To żadne umniejszanie, realna ocena. W tych trzech krótkich setach oddaliśmy 17 punktów po własnych błędach.
Zobaczymy co będą grać jak przyjdzie skończyć 2-3 wysokie piłki, już dzisiaj Wlazly pokazał jak kończyć takie wystawy.


Francja-Portoryko
Francja -2,5 2.10 bet365
✅
Ciekawy kurs, myślałem, że będzie niższy.
Na papierze Francuzi mają zdecydowana przewagę. Portoryko w składzie z podstarzalym już Soto, który chyba będzie grał na przyjęciu.
W ataku chyba w takiej sytuacji zagra Torres, który jeśli się nie mylę grał w Latinie i później w Montpellier, i delikatnie mówiąc grał słabo (jeśli go mylę z kimś to mnie poprawcie). Dawno widziałem grę Portoryko, więc nie będę lał wody.
Francja w składzie nie najmocniejszym. Brakuje przede wszystkim Lyneela, nie wiem w sumie dlaczego nie ma Takaniko, jako drugiego sypacza, który dużo więcej mógłby dać na zmianach niż Jaumel.
Rozgrywać będzie Toniutti, który fajnie potrafi przyśpieszyć grę, ciekawie może wygladac jego gra ze środkowymi.
Sporo będzie zależeć od dyspozycji atakujących, którzy są strasznie nierowni. Pewnie najwięcej piłek będzie szło do Ngapetha, swoje powinien dodać Marechal, ogólnie pozycje przyjmujących najmocniej obsadzone.
Personalnie różnica spora. Dobry mecz na przetarcie dla Francuzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ding 125

ding

Użytkownik
Świetny mecz na początek. Nikt trzeźwo myślący nie popada huraoptymizm, ale wynik i grę należy docenić.
Nie sprawdziły się prognozy co niektórych, głoszące, że Atanasijevic będzie nas kosił w ataku bo... grał dobrze kilka miesięcy temu w lidze. Dwa niedawne sparingi Serbów pokazały, że ich forma nie jest najwyższa.
Dziś miałem jednak wrażenie, że Serbowie przegrali ten mecz w głowach. Pękli po prostu. Trudno mi sobie wyobrazić, aby Serbowie tak słabo przyjmowali zagrywkę w kolejnych meczach. Nigdy nie uważałem ich za mistrzów w żadnym elemencie gry, ale momentami wyglądali jak drużyna juniorska. Ich rozgrywający przebiegł dobrych kilka km w pogoni za piłkami przejmowanymi na 5-6 metr ???? Ale zostawmy Serbów bo oni byli dziś tłem.
U nas perfekcyjnie zagrał każdy. Bez wyjątku. Guma świetnie rzucał piły, Wlazły kończył co trzeba, środkowi również, a przyjmujący to brak słów. Wszystko w punkt. Dołożyli jeszcze Mika z Winiarem klasę w ataku i było pięknie.
Otwieramy sobie tym meczem drogę do zgarnięcia kompletu punktów po I fazie. Z Australią będziemy mieli mega motywacje do rewanżu z wiadomych przyczyn, z Argentyną zawsze grało nam się dobrze, a Wenezuela i Kamerun to formalność.
Jest dobrze i bez zbędnego huraoptymuzmu, ale i szacunkiem dla dzisiejszego wyniku i gry, możemy mieć nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Powiedzcie czy to Polska grała tak dobrze czy Serbia taką padakę?
Polska grała dobrze i przede wszystkim równo. Bardzo mało było słabszych fragmentów w ich wykonaniu.
Bardzo dobrze w przyjęciu, dobrze też męczyli zagrywką Serbów.
Serbia zagrała mocno przeciętnie. Dziwne trochę decyzje Kolakovica. Nie mam pojęcia dlaczego nawet na moment nie pojawił się przyjmujący Nemanja Petric (zdecydowanie najlepszy zawodnik Serbów na tej pozycji). Kiepsko przyjmowali, fatalnie grał zwłaszcza libero Rosic. A, że sami zagrywką grali słabo to wynik wyglądał jak wyglądał.
Wynik jednak lekko zaskakujący. Gra Polaków naprawdę dobra, ale nie ma co stawiać ich już na podium. Zwłaszcza, że to pierwsze spotkanie, w dziwnej scenerii i do tego Serbowie wypadli słabo (po części przez to, że Polacy grali dobrze i konsekwentnie).
Tak jak mówię. Serbia beznadziejnie wypadła w zagrywce i w przyjęciu. A bez tych elementów gra się trochę ciężko.
Ciekawe jak Polacy będą się spisywać z zespołami, które będą po prostu wywierać presję na zagrywce. Wtedy może być naprawdę średnio, bo już dzisiaj było widać jak przeciętnie wyglądamy przy sytuacyjnych (nierozegranych) piłkach. Zwłaszcza Wlazły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Serbowie grali padakę, bo Polacy odrzuili ich zagrywką i to wcale nie agresywną. Flotem to chyba serwujemy teraz najlepiej na świecie. Szacun dla Antigi i całego sztabu, rozpracowali Serbów na milimetry. Oczywiście drugi taki mecz się nie powtórzy, bo statystyki po tym meczu są kosmiczne, ale można optymistycznie patrzeć w przyszłość. Byle tylko Guma ogarnął ten turniej zdrowotnie, to będzie dobrze.

PS. Jecze raz - wielki ... W .... Polsatowi za zakodowanie mistrzostw.

Włochy - Iran 1 za 1,45
Portoryko - Francja 2 za 1,19
Rosja ( -1,5 ) - Kanada 1 za 1,20

W milenium AKO: 2,07 - w kierunku faworytów
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie jakie jest wasze zdanie na temat zagrania w meczu Włochy-Iran overa 182,5 pkt za kurs aż 1,91 ? W przeciągu 3 miesięcy te drużyny grały ze sobą aż 5 razy i ani razu over nie był pokryty. Najwyższa pora na przełamanie a kurs rewelacyjny.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Panowie jakie jest wasze zdanie na temat zagrania w meczu Włochy-Iran overa 182,5 pkt za kurs aż 1,91 ? W przeciągu 3 miesięcy te drużyny grały ze sobą aż 5 razy i ani razu over nie był pokryty. Najwyższa pora na przełamanie a kurs rewelacyjny.
Każdy normalny człowiek widząc, że w żadnym z pięciu spotkań nie było overa, zagrałby tutaj under. Ty grasz over. Poważnie bym się nad tym zastanowił, bo to jakieś poważne upośledzenie logicznego myślenia może być.

Na dzisiaj kilka propozycji z Marathonbetu:
Iran +11 pkt (1.61) ✅
Wygląda to naprawdę dobrze. Kurs na Włochów komicznie niski jak dla mnie. Ich forma jest kompletną niewiadomą, w dodatku personalnie Makaroniarze wcale jakoś wybitnie nie wyglądają. Przyjmujący Kovar i Parodi, para dosyć chwiejna w przyjęciu, Kovar jak wiadomo zawodnik wybitnie ofensywny, często zupełnie nie ogarnia przyjęcia. Parodi to już dawno nie ten Parodi, który doskonale spisywał się w Cuneo przed laty, kontuzje go zajechały, stracił dynamikę. Drużyna będzie się opierała na Zajcewie, jeśli będzie prezentował tak denną formę jak na turnieju finałowym LŚ (w co oczywiście mocno wątpię) to Włosi nie ugrają na tym turnieju zupełnie nic.
Co do Iranu to drużyna o potężnym potencjale, doskonała dynamika, świetnie grają w obronie, piekielnie mocna zagrywka. Na turnieju finałowym LŚ wypadli dosyć przeciętnie, ale tam już troszeczkę jakby brakowało im pary. Teraz o ich przygotowanie do mundialu można być raczej spokojnym. Na pewno wyróżniającymi postaciami są kapitalny rozgrywający Marouf, doskonale sypie na środek drugiej linii i przesuniętą krótką (warto zwrócić uwagę na te zagrania). Na środku świetny Mousavi, na skrzydłach Ghaemi, Ghafour (ja bym postawił na właśnie niego, bo zaskakiwał bardzo pozytywnie pod koniec LŚ).
Ogólnie podejrzewam, że będzie to bardzo, bardzo wyrównane spotkanie. Być może Iran nawet zgarnie tutaj zwycięstwo. handi zdecydowanie za duże.
Francja -1.5 (1.25) Marathonbet
Portoryko to już nie tak groźna drużyna jak przed laty, kiedy brylował ich wielki gwiazdor Hector Soto. Teraz Soto to już dziadek, większego zagrożenie z jego strony być nie powinno, drużyna jest nowa, dużo nowych twarzy w zespole. Jak sami Portorykańczycy mówią ze względu na różnice czasowe, trochę mają problemów z aklimatyzacją, też się to powinno odbić na ich dzisiejszej grze.
Co do Francuzów to drużyna świetna, nieobliczalna, o dużym potencjale. Gre prowadzi świetny sypacz Toniutti, bardzo szybkie ręce, gubi blok jak chce. Za atak będzie odpowiadał Rouzier a za przyjęcie jeden z najlepszych libero świata Grebennikov, doskonały zawodnik i w obronie i w przyjęciu.
USA (1.14) Marathonbet ✅
No i jeszcze coś takiego można zagrać. USA jak wiadomo zwycięzca LŚ, mega mocny team ze znakomitym zawodnikiem na każdej pozycji. Na skrzydłach Anderson, Sander zrobią na pewno niesamowitą różnicę. Na środku Holt, nie do zatrzymania gdy ma dobrą piłe.
Belgowie nie prezentują jak dla mnie nic ciekawego. W LŚ w słabej grupie potrafili zebrać baty chociażby 3 razy od słabo grającej Finlandii. Nie widze tutaj szans dla nich w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Belgia - USA

Spotkanie w grupie D.
O Belgach trochę już pisałem. Bardzo ciekawy zespół, który bardzo dobrze dostosował system gry do swoich możliwości. Inna sprawa, że mają jednak sporo ograniczeń. Pierwsza rzecz to słaba gra na wysokiej piłce. Kolejna to przeciętna zagrywka i przeciętna gra blokiem.
Deroo, Depestele, Verhanneman, Tuerlinckx ciekawi zawodnicy. Szkoda, że Tuerlinckx pewnie będzie 2 albo nawet 3 opcją na ataku, ale widać, że trener szuka jednak kogoś z większymi możliwościami na wysokiej piłce.
Wypadł im ze składu podstawowy libero Dejonckheere.
Amerykanie wygrali LŚ (grając w półfinale i finale na kapitalnym poziomie) chociaż nikt się tego nie spodziewał. Trener Speraw wprowadził w tym sezonie dwóch bardzo młodych zawodników i odpłacili mu się świetną grą. Mowa oczywiście o rozgrywającym Christensonie i przyjmującym Sanderze. Bardzo dobrze wyglądają pod względem atletycznym, bardzo dobrze zagrywają, świetnie grają w bloku i ogólnie w systemie blok-obrona.
Ciekawe jak zastąpią Rooneya, który wypadł przed MŚ. Podejrzewam, że jednak trener postawi na Muagututie, a nie na Lotmana.
W sparingach Speraw sporo rotował i nie wiem czy w przynajmniej jednym spotkaniu zagrał w optymalnym składzie (takim jakim zacznie dzisiaj z Belgią). Ciekawe też jak zaprezentuje się Anderson, który z powodu problemów rodzinnych ostatnio nie grał w sparingach i nie był z drużyną.
Tak czy inaczej. Amerykanie z ogromnym potencjałem fizycznym, czym mogą naprawdę sprowadzić na ziemię Belgów.
Belgia stara się grać szybko, kombinacyjnie, ale ma za mało argumentów, żeby tutaj coś urwać Amerykanom.
Trochę lepszy kurs w Sportingbet (1.50), ale obecnie nie mam tam funduszy.

Typ:
USA (-1.5 seta) @ 1.42 Unibet ⛔

EDIT: Kpina x2
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Włochy vs Iran
Miałem przyjemność oglądacie mecze zarówno Iranu jak i Włochów w tegorocznej LŚ, Iran był dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, dla mnie stanowią kolektyw. Włochy, jak to Włochy, mocni, ale jestem przekonany, że Iran jest w stanie urwać dzisiaj seta zjadaczom pizzy, dlatego zagrałem over 179.5 pkt w tym meczu po pięknym kursie 1.90 (bet365). Aby weszło over 179,5 wystarczą cztery sety do 20, a nawet jeden z większą przewagą a drugi typowa &quot;orka&quot;. Ja gram i właśnie zasiadam do oglądania tego spotkania.
Włochy vs Iran over 179,5 pkt 1.90 Bet365 ✅
 
cashandra 6

cashandra

Użytkownik
Wczorajszy mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie obejrzała rekordowa liczba widzów, około 62 tysiące osób na trybunach. Warto przypomnieć, że już kiedyś na Maracanie w Brazylii zorganizowano mecz ze Związkiem Radzieckim, na trybunach zasiadło około 100.000 osób, ale to był tylko mecz towarzyski, w oficjalnej imprezie międzynarodowej jeszcze nigdy w historii nie zdarzyła się aż tak duża liczba widzów na trybunach.
Reprezentacja Polski wygrała swój pierwszy mecz z Serbią bardzo pewnie, 3:0 w setach (25:19, 25:18, 25:18). Nie da się ukryć faktu, że w ostatnich latach Polska stała się znaczącym zespołem na arenie międzynarodowej, który zawsze jest wymieniany do grona medalistów. Tym bardziej na mistrzostwach zorganizowanych u nas na polskiej ziemi. Choć do końca mistrzostw jest jeszcze daleka droga, to sam wynik na pewno budzi podziw u rywali, ale należy pamiętać o tym, że &quot;jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;. Serbia zagrała dość przeciętny mecz, być może fakt gry na stadionie przed tak wielką publicznością trochę wybiła ich z rytmu.
Należy jednak pochwalić naszą reprezentację, że nie spalili się w meczu otwarcia i dali wielką radość, nadzieje milionom Polakom. Odnośnie jeszcze sprawy Polsatu i zakodowania mistrzostw to jednak jestem przeciwny krytyce tego wielkiego przedsiębiorstwa. Plus czyli jedna z firm Polsatu, sponsoruje już kilka ładnych lat siatkówkę w Polsce, wykłada na to nie małą kasę, a sam Solorz-Żak pewnie wyłożył nie małe pieniądze na zorganizowanie tych mistrzostw w kraju. Dlatego nie można go przedstawiać w negatywnym świetle, bo kto chce to kupi sobie pakiet transmisji z mistrzostw świata. Polacy okropnie są przyzwyczajeni do faktu, że wszystko należy im się za darmo. Trzeba zdać sobie sprawę, że ktoś wyłożył na ten turniej nie małe pieniądze, co lepsze kupił prawa do transmisji. Do osób które narzekają, powinny mieć pretensje do TVP czyli publicznej telewizji która karmi nas serialami najniższych lotów typu &quot;Szkoła życia&quot;.
Źródło: Cashandra
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
USA - Belgia (+13,5 pkt) @ 1,8 Bet365 ✅ Raduje się serce patrząc na wyniki w grupie D!
Jankesom wypadli ze składu Priddy i Rooney, z rytmu przygotowawczego wybity był Anderson. Nie sądzę ponadto, żeby zaczynali z wysokiego C, gdyż zapewne celują z formą w dalsze fazy. Tak było też w F6 LŚ (raptem pół dobrego meczu w grupie, najlepsze zostawiając na półfinał i finał). Przypuszczalnie sprawa z Belgami ma się zgoła odwrotnie - jeśli chcą coś ugrać w tej grupie śmierci, muszą dać z siebie wszystko od samego początku. 13,5 to bardzo wysoka linia, liczę na dobrą walkę i minimalne zwycięstwo kowboi. Stawkami nie szaleję z wiadomych względów.
 
Z 627,2K
Polska grała dobrze i przede wszystkim równo. Bardzo mało było słabszych fragmentów w ich wykonaniu.
Bardzo dobrze w przyjęciu, dobrze też męczyli zagrywką Serbów.
Serbia zagrała mocno przeciętnie. Dziwne trochę decyzje Kolakovica. Nie mam pojęcia dlaczego nawet na moment nie pojawił się przyjmujący Nemanja Petric (zdecydowanie najlepszy zawodnik Serbów na tej pozycji). Kiepsko przyjmowali, fatalnie grał zwłaszcza libero Rosic. A, że sami zagrywką grali słabo to wynik wyglądał jak wyglądał.
Wynik jednak lekko zaskakujący. Gra Polaków naprawdę dobra, ale nie ma co stawiać ich już na podium. Zwłaszcza, że to pierwsze spotkanie, w dziwnej scenerii i do tego Serbowie wypadli słabo (po części przez to, że Polacy grali dobrze i konsekwentnie).
Tak jak mówię. Serbia beznadziejnie wypadła w zagrywce i w przyjęciu. A bez tych elementów gra się trochę ciężko.
Ciekawe jak Polacy będą się spisywać z zespołami, które będą po prostu wywierać presję na zagrywce. Wtedy może być naprawdę średnio, bo już dzisiaj było widać jak przeciętnie wyglądamy przy sytuacyjnych (nierozegranych) piłkach. Zwłaszcza Wlazły.
Osobiście to nie podniecalym bym się tym zwycięstwem.Ponieważ Polska grała przyzwoicie,a Serbia po prostu słabo.W grupie to wiadomo pójdzie gladko,ale pytanie co będzie dalej.Niespodziewam się wielkich sukcesów i medal raczej nie dla nas
 
talib 1

talib

Użytkownik
Należy jednak pochwalić naszą reprezentację, że nie spalili się w meczu otwarcia i dali wielką radość, nadzieje milionom Polakom. Odnośnie jeszcze sprawy Polsatu i zakodowania mistrzostw to jednak jestem przeciwny krytyce tego wielkiego przedsiębiorstwa. Plus czyli jedna z firm Polsatu, sponsoruje już kilka ładnych lat siatkówkę w Polsce, wykłada na to nie małą kasę, a sam Solorz-Żak pewnie wyłożył nie małe pieniądze na zorganizowanie tych mistrzostw w kraju. Dlatego nie można go przedstawiać w negatywnym świetle, bo kto chce to kupi sobie pakiet transmisji z mistrzostw świata. Polacy okropnie są przyzwyczajeni do faktu, że wszystko należy im się za darmo. Trzeba zdać sobie sprawę, że ktoś wyłożył na ten turniej nie małe pieniądze, co lepsze kupił prawa do transmisji. Do osób które narzekają, powinny mieć pretensje do TVP czyli publicznej telewizji która karmi nas serialami najniższych lotów typu &quot;Szkoła życia&quot;.
A kogo to obchodzi że Solorz czy ktoś tam inny zainwestował kupę kasy? Jakoś inne kraje które wykupiły transmisje pokazują mecze na otwartych kanałach. Chcą zarobić na mistrzostwach pokazujac je na kanałach dodatkowo płatnych? no sorry ale nie tędy droga, to jest anty-reklama siatkówki w Polsce. W kraju w którym jest mnóstwo kibiców tego sportu. Ja dalej nie ogarniam jak można było zrobić takie świństwo bo inaczej tego nazwać nie można. Są to mistrzostwa dla &quot;wybrańców&quot; niestety...
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
na jutro zastanawiam się nad spotkaniem Chiny - Egipt i na &quot;Faraonów&quot; jest kurs ponad 3 i sądze ze przepaści między tymi drużynami nie ma , co Wy sądzicie o tym spotkaniu??
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Brazylia - Niemcy
Typ: Niemcy +1,5
Kurs: 2,70 unibet

Zacznijmy od tego, ze kanarki mocno faworyzowane przez wszystkich. Kazdy zainteresowany wie, ze jeszcze nie tak dawno Brazylia piekielnie meczyla sie sama ze soba. Zespol tak naprawde grajacy jedna szostko i z jedna solinda para przyjmujacych. Fakt sparingi grane przed ms wygladaly ok ale ja nadal uwazam, ze Brazylia to nie ta ekipa z czasow Giby i Ricardo. Malo tego Rezende uziemia Raphaela i Lipe. Niemcy moga byc czarnym koniem tego turnieju. Na ataku bogactwo i trener dobrze rotuje pozycja nr 4. W sparingach wiecej gral Jochen, wydaje sie, ze to jednak Grozer bedzie tym nr 1. Gracz, ktory w pojedynke moze rozstrzygnac mecz. Spory postep w Rosji, gdzie nie kazdy potrafo sie zaaklimatyzowac. O ile Kaliberda nie zostanie razaco zatrzymany, to Niemcy powalcza. Kto wie czy nie urwa calego meczu ? Jak dla mnie jeden punkt wywalcza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom