>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet - Serbia 6-22.12.2013

noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Warto grać na Dunki z Brazylią? kurs ponad 2zł. Przyznam szczerze ,że nie widziałem żadnego meczu obu ekip na tych mistrzostwach.
Dunki grają fajny handball, ale to jest sport ???? Dla mnie są faworytkami tego spotkania, bukmacherzy jednak patrzą na pierwszy mecz obu ekip w grupie. A jak on wyglądał nie mam pojęcia, nie oglądałem i znam tylko wynik. Problem jedyny jaki widzę (mecz z Niemcami) w grze dunek to bramkarki... W tym meczu miały tylko 24% skuteczności co jednak jest słabym wynikiem, jak nie bardzo słabym. Jeżeli tylko włączą się do gry tak jak np. w meczu z Serbią (41%) to powinny ten mecz spokojnie wygrać. O atak się nie martwię, z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. A teraz po odpadnięciu Norwegii z turnieju będą chciały zagrać jak najlepiej czyli wygrać ten turniej. Brazylijki w fazie pucharowej grały ze słabymi Oranje oraz z węgierkami. Myślę, że gdyby nie przespały pierwszej części meczu, to węgierki mogły to wygrać.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Też myślę, że Dunki wiedząc, że Norweżki odpadły mają uproszczoną drogę do złota ( chyba, że Polki zaskoczą na co liczę ???? ). Ale tak jak napisałeś to tylko sport i może się różnie zdarzyć. Mimo wszystko pójdę w stronę Dunek.
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
SERBIA-1.5✅...niezaleznie od kursu jaki wystawi FORTUNA ale mysle cos okolo2 bedzie...Koniec pieknego snu POLEK...Zderza sie w pofinale z tym co rzadzi sportem w tych czasach...KOMERCJA KASA UKLADY KASA i....KASA KOMERCJA :cool:zostaje walka o 3miejsce...z kim...raczej kanarkowe...
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Polska - Serbia 1 @ 4.2
Typ jest bardzo patriotyczny oraz przemawia za nim value ( sam bym dal kolo 3.2-3.5 max). Nasze Panie wykazuje tutaj duza determinacje cheć walki wielkie serducho. Graja w tym meczu napewno pod wielka presja ale z poczucice plan zrobiony teraz moze być tylko lepiej. Porównując umiejętności obydwu zespołów lekki wskazanie dałbym na nasze ( to pewnie sympatia), ogromne znaczenie w tym meczu beda odgrywały nasze bramkarki ktore udowodniły w meczu z Rumunkami jak i Francuzkami ze potrafią grać na wysokim światowym poziomie. Serbki widziałem w jednym meczu grupowym gdzie zaprezentowały sie beznadziejnie ( na tle Japonek) ale maja wielki atut czyli publiczność i sędziów. Jezeli nasze ie przygniecie presja kibice albo sędziowi (2 min kary) jestem optymistycznie nastawiony , oraz mam nadzieje ze po raz 3 poleca łzy szcześcia z mych oczu
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
A co sądzicie o zakładzie na zwycięstwo MŚ?? Dziwi mnie, że faworytem są gospodynie i nie mówię tutaj o tym, że w półfinale mają polki, bo teoretycznie trafiły na najsłabszego rywala, ale jednak w finale z Daniu lub Brazylia nie widzę już ich zwycięstwa jeśli awansują.
w Bet365 wygląda to tak:
Serbia - 2.20
Brazylia - 3.50
Dania - 3.75
Polska - 10.00
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
A co sądzicie o zakładzie na zwycięstwo MŚ?? Dziwi mnie, że faworytem są gospodynie i nie mówię tutaj o tym, że w półfinale mają polki, bo teoretycznie trafiły na najsłabszego rywala, ale jednak w finale z Daniu lub Brazylia nie widzę już ich zwycięstwa jeśli awansują.
w Bet365 wygląda to tak:
Serbia - 2.20
Brazylia - 3.50
Dania - 3.75
Polska - 10.00
...Cyli gramy
a) zwyc Danii(4.0 WillHill) oraz
b) zwyc Brazylii ...i liczymy kase xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Świata Kobiet
20.12.2013 18:00
Spotkanie: Polska-Serbia
Typ: Serbia (-2.5)
Kurs: 1,87
buk: expekt
Analiza:
To, czego dokonały nasze piłkarki ręczne w trwajacych mistrzostwach świata uwazam za ogromny sukces. Szczerze się przyznam ze nie stawiałem na to, ze Polki wygraja chocby jeden mecz w fazie pucharowej. Gdy jednak ograły Rumunie widać było ze zespół uwierzył w siebie. I to było widać w cwierćfinale z vicemistrzyniami Francuzkami. Polki zagrały koncertowo w pierwszej połowie, gdzie przez ponad dziesięć minut nie potrafiły sobie wbić gola osiągając w tym fragmencie nawet pięciobramkową przewagę. Gorzej grały natomiast juz w drugiej połowie, gdzie grały zrywami. Pozwalały dochodzić rywalkom nawet na jedną bramkę, by po chwili odskoczyc na trzy. Tak w drugich trzydziestu minutach było kilkukrotnie, jednak szczęśliwie dla nas mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem 22-21. To z pewnością była niespodzianka środowych meczy. To jednak nic w porównaniu z tym co dokonały gospodynie trnieju. Choć przez większość meczu przegrywały z faworytem całych mistrzostw i obrończyn tytułu Norweżkami to w końcówce wyszły na prowadzenie którego nie oddały juz do końca wygrywajac 28-25. Nie mały wkład w to miała na pewno licznie zgromadzona publiczność w hali Belgradzka Arena w Belgradziw w liczbie blisko dwudziestu tysięcy. Doping fanatycznych kibiców, zwkłaszcza takich jak na Bałkanach zdecydowanie pomaga gospodyniom. Puki co Serbki przegrały w tym turnieju ledwie jeden mecz ulegając w fazie grupowej Brazylijkom. Do tego ograły silne zespoły Danii i korei Południowej i wspomnianą wcześniej Norwegię co w domniemaniu bukmacherów stawia gospodynie jako główny faworayt do wygrania całego turnieju ( kurs na chwile obecna na Serbki na zwyciestwo w całym turnieju to tylko 2,37, gdy na Polki aż 9,00). Moim zdaniem jest to wielce prawdopodobne. Tym bardziej ze Polki nie maja takiego doświadczenia w grze w imprezie takiej rangi. Półfinał to coś, w co mało kto wierzył. Polki juz nic nie muszą wygrac, lecz mogą. I to jest właśnie największy atut naszej drużyny. Ciekawie zapowiada sie konfrontacja najlepszych strzelców obu ekip: Wojtas i Siódmiak przeciw Damnjanovic, Cvijic i Lekic. Moim zdaniem jednak to Serbki niesione dopingiem swoich kibiców podołają presji i awansują do wielkiego finału, a nam pozostanie walka o brąz. Stawiam na gospodynie tegorocznego championatu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja pamiętam zupełnie inaczej pojedynek grupowy Brazylijek z Dunkami, pisał ktoś o słabym początku, dobra zgoda, ale one przez całe spotkanie nie były w stanie zbliżyć się na mniej niż 4 bramki... wiem że teraz element zaskoczenia po stronie Dunek, czyli przegranych, tylko czy one coś wymyślą, nie jestem przekonany do tego. W ogóle nie cenię aż tak ich niektórzy na tym forum, to Brazylijki wygrywają wszystko.

Polki wiadomo waleczne, świetna atmosfera w zespole. Serbki do meczu z Norweżkami dla mnie zespół, który na tym turnieju niczym się nie wyróżnił, jednak po pokonaniu Norweżek wszystko się zmieniło i teraz są w meczu z Polkami faworytkami na poziomie 1.35 choć w tym turnieju wcześniej +2 z Japonią, +1 z Danią, -2 z Brazylią i +1 z Koreą, czyli szału nie było, dla mnie zbyt wyraźnymi faworytkami są gospodynie w tym pojedynku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet
Serbia - Polska
Serbia ::: 1,42 ::: Betsson::: 2/10
Choć o piłce ręcznej nie mam większego pojęcia i jestem Januszowym ekspertem z tej dziedziny sportu to jednak uważam, że jutro nasze złotka polegną. Po wczorajszym zwycięstwie częściej słyszałem w mediach, że wicemistrzyni świata odpadły niż to, że Polki wygrały. Medialny balonik został napompowany do granic możliwości, komentatorzy sportu już widzą złoty medal dla polskiej reprezentacji. Wszystko zostało nagłośnione &quot;tak jak zawsze&quot;.
Czym innym jest gra przy pustych trybunach, a czym innym przy zapełnionej do ostatniego miejsca hali przez fanatycznych serbskich kibiców. Już nawet nie wspomnę o tym, że sędziowie będą gwizdali pod gospodarzy tak jak to zwykle bywa na takich turniejach.
Nie będę tu przytaczał statystyk obrotowych, kołowych, skrzydłowych bo nie mam najmniejszego pojęcia o tym. Francuzkom nie wyszedł początek meczu, a później w akcie desperacji musiały rzucać z dystansu co było błędem. Co mnie denerwowało w grze polskiej reprezentacji? To, że dziewczyny potrafiły dość szybko tracić 3-4 punktową przewagę do 1 punktu. Do tego świetna postawa polskiej bramkarki przyczyniła się dość dużo do tego sukcesu. Czy tak dobry dzień przede wszystkim Gapskiej i drugiej Ani Wysokińskiej się może powtórzyć? Wątpię. Do tego na te efektowne rzucane bramki z podbiciem od podłogi moim zdaniem już się nie powtórzą.
Ten medialny sukces może przytłoczyć polskie dziewczyny i w głowie mogą już pojawić się myśli &quot;spoczynku na laurach&quot; bo przeciwko walczącym u siebie o złoto Serbkom może wyjść tylko bokiem.
Kibicuję oczywiście Polkom, ale większe szanse na wygraną daje oczywiście Serbkom, a wszystkim typującym na Polki radzę zagrać na zwycięstwo w turnieju po kursie w granicach 8,00-10,00, a w finale puścić w razie czego ewentualna kontrę.
Wynik: 24:18 ✅
Dania - Brazylia
Dania ::: 2,28 ::: Betsson ::: 2/10
Jak tylko zobaczyłem, że Dunki w tym meczu nie są faworytkami to pierwsza myśl &quot;wchodzę w nie&quot;. Co prawda, Brazylia w fazie grupowej pokonała reprezentację Danii, ale jakoś mało przywiązuję do tego uwagę. To właśnie kraje skandynawskie są światową czołówką w piłce ręcznej i trudno mi sobie nawet wyobrazić Panie z Brazylii w czołówce dwóch najlepszych drużyn na świecie. Co prawda jeszcze nie zaznały smaku porażki na tym turnieju i pokonały nawet Serbki, to jednak bardziej przekonują mnie zwycięstwa reprezentacji Danii nad Czarnogórą i reprezentacją Niemiec. To powinien być dobry zacięty mecz.
Wynik: 21:27 ⛔
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Polska-Serbia
Typ Polska(+2,5)⛔ edit: tak patriotycznie miałem nadzieje...
Unibet
Kurs 2.05
Trzeba wierzyc w nasze!!!Jak moglismy zauwazyc,wiekszosc meczy zarowno Polek jak i Serbek byla na granicy 1-2pkt.Polki pokazaly ze nie sa laleczkami do bicia i powalcza o zwyciestwo.Nie ma co pisac publicznosci czy sedziowaniu,rzeklbym nawet,ze moze to miec odwrotny skutek i Serbki nie wytrzymaja tej presji.Kurs do grania jak najabardziej(choć moze nie za &quot;grubo&quot;-w koncu wiemy jak jest) Dla dodatkowych emocji podczas ogladania warto coś pograć
PZDR
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ja osobiscie nie widze sensu w polfinale MS grac czyste zwyciestwo po kursie 1.40, bo na tym etapie gry moze wydarzyc sie juz wszystko. Taka sama presja jest i na polkach i na serbka, na nich moze byc nawet duzo wieksza. Czytajac wczesniejsze wypowiedzi, gdzie jeden uytkownik stwierdzil, ze to francuzki przegraly, a nie polki wygraly ten nasuwa mi podobienstwo w meczu Serbia - Norwegia. Bo mistrzynie swiata wygrywaly w tym spotkaniu, a nawet w drugiej polowie 20-15, wiec to nie Serbia wygrala przegrany mecz, a Heidi Loke plus kolezanki przegraly wygrane spotkanie. Dzis zapowiada sie bardzo.ciekawy wieczor dla kibicow szczypiorniaka, w ktorym wydarzyc moze sie wszystko. Ja na pewno gram typy na zwyciestwo w calym turnieju Polski lub Serbii, zwyciezca tego polfinalu jak dla mnie wygra caly turniej. Ogolnie nie widze sensu grania faworytow w tej fazie turnieju, bo tutaj wydarzyc sie juz wszystko moze! Dania rozpedza sie z meczu na mecz i cos mi sie wydaje, ze nie chciala trafic na Norwegie, dlatego mecze w grupie wygladaly tak, a nie inaczej. Po odpadnieciu Norwegii beda chcialy udowodnic, ze czas na.zmiany i teraz ich kolei. Ich gra naprawde zachwyca, pilka chodzi po obwodzie jak po sznurku, one bawia sie pilka reczna + fajnie ulozony zespol taktycznie. Jedyny minus w meczu z niemkami - przecietne, a nawet slabe osbicie w bramce... Natomiast brazylijka musi sie przytrafic ten slabszy dzien, jak kazdemu, cos czuje, ze to dzisiaj cos nie zatrybi.
Dania
@2.30 Unibet
Zwyciezca:
Polska
@10.00 Bet365
Serbia
@2.20 Bet365
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiaj z tego co słyszałem ma paść rekord oglądalności meczu Polek z Serbkami. Tym bardziej, że to piątek, a nie środek tygodnia. Przypomnę, że spotkanie PolskaSerbia będzie można zobaczyć w TVP2 o godz. 17.45. Kolejny, niedzielny (22 grudnia) mecz Polek o medale (albo finał – początek spotkania o godz. 17.00, albo o 3. miejsce – 14.15) też będzie transmitowany w Dwójce. TVP2 w porze meczu oglądało 2 miliony 267 tysięcy widzów (w szczycie: 3 mln 809 tys.!), co dało jej 17,5% oglądalności. Tego dnia Dwójka była stacją pierwszego wyboru (udziały 13,7 proc.). Dzisiaj media zapowiadają kolejne rekordy oglądalności. A kumulacja ma nastąpić w niedzielę, gdy nasze będą grali w finale.. Każdy chciałby tego, jak będzie zobaczymy. Przyłączmy się wszyscy do tego i wspólnie kibicujmy Polkom.
 
brateq 1

brateq

Użytkownik
Powtarzam Gdzie można ściągnąć mecz POLSKA -RUMUNIA? ????
Kolego, nie musisz się powtarzać, ktoś będzie wiedział to Ci odpowie, poczekaj dłużej troszkę...
Co do Polek jestem pewien, że będzie bardzo zacięty mecz, ale kurs 3.75 mnie nie przekonuje, już lepiej zagrać, że Polki wygrają różnicą 1-3 po 4.75. Bo jeśli mają wygrać to tylko tak ???? Boję się tylko, że w ostatnich minutach stracą zwycięskie punkty. Dlatego dla mnie pefką dzisiejszego wieczoru jest Polska +2.5 za 2.00 w Bet365, zachęcam do grania tego typu.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Kolego, nie musisz się powtarzać, ktoś będzie wiedział to Ci odpowie, poczekaj dłużej troszkę.
Sorki ale aż dziw bierze że nie ma nigdzie tego meczu forum allgoals.pl nie działa więć się pytam może ktoś nagrał na USB ten mecz? Sorki jeszcze raz.
 
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
Cześć. Mam pytanie, czy są może u jakiegoś buka zakłady na to, która drużyna będzie miała większą ilość kar w czasie meczu? Z tego co oglądałem to Polki często je łapały, a przeciwko gospodyniom turnieju, tym bardziej można się spodziewać, kilku faworyzujących Serbki decyzji. Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z góry dizęki za odpowiedź.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Cześć. Mam pytanie, czy są może u jakiegoś buka zakłady na to, która drużyna będzie miała większą ilość kar w czasie meczu? Z tego co oglądałem to Polki często je łapały, a przeciwko gospodyniom turnieju, tym bardziej można się spodziewać, kilku faworyzujących Serbki decyzji. Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z góry dizęki za odpowiedź.
taki zakład znajdziesz między innymi w Triobet
 
Do góry Bottom