>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet - Serbia 6-22.12.2013

K 195

kosmos111

Użytkownik
Go home... you&#39;re drunk... To raczej kara w samej końcówce dla Brazylijki była kpiną totalną. Canarinhos 9/9, same zwycięstwa, ale nie należy im się.. eh...
Potem do usunięcia
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Brazylijką należało się te mistrzostwo jak psu kiełbasa. Najrówniej grały na tym turnieju a słabszy mecz to one już miały ale z Węgierkami. Zasłużone zwycięstwo.
 
drif 17,9K

drif

Użytkownik
Go home... you&#39;re drunk... To raczej kara w samej końcówce dla Brazylijki była kpiną totalną. Canarinhos 9/9, same zwycięstwa, ale nie należy im się.. eh...
Potem do usunięcia
Nie martw sie nie gralem tego meczu zebys przypadkiem zaraz nie napisal ze wylewam swoje smutki za przegrana :grin:
Ogladalem 7 na 9 ich meczy bo gralem na nie 5 razy i 2 krotnie przeciwko i tyle co moge powiedziec ze dzis tez mialy slaby mecz tyle ze Serbki mialy slabszy no i sedziowie w mojej opini im brdzo pomogli. Jak dla mnie zbyt dlugo pasywnie rozgrywaly pilke a sedziowie na to pozwalai. Graly najrowniej to wygraly. I tyle w temacie
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ja osobiscie gralem przed polfinalem zwyciestwo w MS albo serbii albo polski. Ale ogladajac dzisiejszy mecz stwierdzam, ze komu jak komu, ale Brazylii nalezal sie ten zloty medal! Nie przemawiala do mnie gra Serbii ani z polkami, ani dzisiaj... bramkarka zrobila im medal i to trzeba podkreslic. Nie wiem skad takie twierdzenie, ze sedziowie i Brazylia? Bardzo fajne zawody poprowadzili i jesli komus pomagali to gospodynia... poczatek spotkania i pierwsza kara indywidualna 2 minuty, a powinni zolta tylko. Jedyny zespol, ktory zagral konsekwentnie od poczatku do konca! Gratulacje dla nich
 
Do góry Bottom