>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet - Serbia 6-22.12.2013

noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
&quot;adqs&quot; i inni fachowcy od piłki ręcznej, co sądzicie o takim doublu:
Polska +3AH 1.71
Dania +0.5 1.76

Ako: 3.03 Bet365

Z góry dzięki za wskazówki. GL
Nie uwazam sie jeszcze za fachowca, ale takie granie jest dosc ryzykowne. To jest polfinal MŚ tutaj wydarzyc sie moze po prostu wszystko. Nie lepiej zagrac single z wiekszymi stawkami na czyste zwyciestwo? Typ na polki jest bardzo fajny i bardzo prawdopodobny, natomiast meczu dunek moim zdaniem moze byc tutaj roznie. Moim zdaniem lepiej zaryzykowac z czystym winem po 2.20 na Bet365, a na William Hill nawet 2.40.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Nie uwazam sie jeszcze za fachowca, ale takie granie jest dosc ryzykowne. To jest polfinal MŚ tutaj wydarzyc sie moze po prostu wszystko. Nie lepiej zagrac single z wiekszymi stawkami na czyste zwyciestwo? Typ na polki jest bardzo fajny i bardzo prawdopodobny, natomiast meczu dunek moim zdaniem moze byc tutaj roznie. Moim zdaniem lepiej zaryzykowac z czystym winem po 2.20 na Bet365, a na William Hill nawet 2.40.
Nie sądzę żeby Serbki po pokonaniu Norweżek miały teraz odpaść z Polkami, teraz to Serbki po prostu są najbliżej złota. W końcu pokonały główne faworytki.
W finale moim zdaniem z Serbią zagra Brazylia, bo mają bramkarki, które potrafią zrobić różnicę. Czego nie można powiedzieć o Dunkach.
 
koper 29

koper

Użytkownik
To już za godzinę! Takie emocje nie towarzyszyły mi nawet podczas ME w Polsce czy Srebrze Wenty! Do boju dziewczyny!
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Nie sądzę żeby Serbki po pokonaniu Norweżek miały teraz odpaść z Polkami, teraz to Serbki po prostu są najbliżej złota. W końcu pokonały główne faworytki.

W finale moim zdaniem z Serbią zagra Brazylia, bo mają bramkarki, które potrafią zrobić różnicę. Czego nie można powiedzieć o Dunkach.
Serbki nie wygraly meczu z Norwegia, to Norwegia ten mecz przegrala. Bo to jest tylko sport i to jest w nim najpiekniejsze ????
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ja w meczu Polek z Serbkami pograłem poniżej 48,5 bramki po 1,85 w unibet.
Wydaje mi się, że presja ze względu na to, że to półfinał spowoduje, iż obie drużyny będą grały długie, przemyślane akcje. Staną murem w obronie, tu będzie walka na całego i raczej stykowy mecz, dlatego liczę, że padnie mała ilość bramek.
Do tego dodałem typ na zwycięstwo Danii po 2,35 w unibet.
Tak jak większość uważam, że Dania jest w tym meczu faworytem. Z meczu na mecz się rozkręcają. Powtórze to, co pisza koledzy, ale faktycznie o ofensywe nie trzeba sie martwic, widac jakoś w grze druzyny dunskiej, a gdy bramkarki Danii zagraja na przynajmniej średnim poziomie, jest wielka szansa na zwycięstwo. Po takim kursie zdecydowanie warto.

AKO: 4,34
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Ja w meczu Polek z Serbkami pograłem poniżej 48,5 bramki po 1,85 w unibet.
Wydaje mi się, że presja ze względu na to, że to półfinał spowoduje, iż obie drużyny będą grały długie, przemyślane akcje. Staną murem w obronie, tu będzie walka na całego i raczej stykowy mecz, dlatego liczę, że padnie mała ilość bramek.
Tego typu to już chyba możemy koledze pogratulować.
Serbskie bramkarki wygrały ten mecz, myślę że Brazylijki to powtórzą.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Tego typu to już chyba możemy koledze pogratulować.
No chyba tak, tylko z tym stykowym meczem chyba nie trafił, bo póki co to nasze niezły łomot dostają. Chociaż po tym co się działo z Rumunią, to już mnie nic nie zdziwi, żaden wynik.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
A ja tam bym ich jeszcze nie skreślał zupełnie. 8 goli to fakt, dużo, ale tak jak kolega wyżej stwierdził, to nie Serbki grają dobrze, tylko Polki słabo, szkolne błędy wynikające ze stawki tego spotkania.
Jeśli Polki wejdą na swój poziom, który prezentowały dotychczas (przecież forma nigdzie nie uleciała w 2 dni), to jeszcze będą emocje.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Kurde nic wielkiego te serbki nie grają. Szkoda że nasze ze stresem przegrały ????
Nie do końca, ja już w poprzednich meczach widziałem jakość gry tej ich bramkarki, Tomjanovic czy jak ona tam ma. To jej gra przeważyła szalę i dodatkowo zdeprymowała nasze. W ten sposób zrobiły przewagę.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Faktycznie, myślałem, że Polki się bardziej postawią i przegrają tymi 3-4 bramkami, jednak bramkarka Serbii zrobiła różnicę i zagrała na mega procencie do tego Polki jakby przygaszone, nie zagrały tego, co pokazały z Francją i Rumunią, jednak Serbia też niczego wielkiego nie zagrała(poza tą bramką).
Teraz czekam na drugi mecz i mam nadzieję, że Dunki powtórzą wynik Serbii ;-)
 
Do góry Bottom