>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 17.04-03.05.2010

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wszystko ładnie i pięknie tylko, że wkleiłeś linki z pojedynczych meczów. A wyjątek co najwyżej potwierdza regułę. Nie należy uogólniać - zwłaszcza w snookerze. Więc one niewiele wnoszą.
A powiedz mi jak mam wkleić linki nie z pojedynczych meczów skoro pomijając rozgrywki grupowe w PLS i CLS w turnieju dwaj zawodnicy mogą zagrać ze sobą tylko raz?
Stwierdziłeś, że Murphy to słabiak no to ja Ci pokazałem co ten słabiak zrobił w tym sezonie z O&#39;Sullivanem w finale turnieju, a więc w tej samej fazie zawodów w jakiej mogą się spotkać w MŚ.

Mecz oglądałem. I nie odniosłem się w swoim komentarzu do gry Murhpiego tylko do gry Dinga, tak gwoli ścisłości. Murphy by sobie mógł grać nawet dobrze, tylko że jakby Ding grał swojego snookera to by go pozamiatał.
????
Z Williamsem w finale CO też nie grał swojego snookera. To jaki jest ten jego snooker w takim razie? 10-1 z Pettmanem, o to chodzi?

A to ,że kiedyś się udało Murphiemu zdobyć MŚ to również z kategorii - wyjątek potwierdza regułę.
Murphy&#39;emu*
W takim razie mistrzostwa świata Dotta, Ebdona, Parrotta, Doherty&#39;ego czy słynny tytuł Taylora to też wyjątki? Dużo coś tych wyjątków.

btw: widzę, że się sympatiami snookerowymi bardzo różnimy. Tym lepiej, ciekawsza debata.
Jedyne zdanie z którym się zgadzam.. ;)
 
creator 0

creator

Użytkownik
Jeśli można się wtrącić... :p
Do Murphy&#39;ego mam neutralne nastawienie jednak trzeba mu przyznać, że nawet gdy nie prezentuje najwyższej formy w trakcie sezonu to w ważnych turniejach potrafi się &quot;odrodzić&quot;.
Nie bardzo rozumiem polemikę na temat jego &quot;wielkości&quot; jako snookerzysty... Mistrz świata 2005, aktualny vice-mistrz... Obawiam się, że może sporo namieszać w tych mistrzostwach bo kto oglądał chociaż kilka turów wie, że Shaun rozkręca się z meczu na mecz.
W tej chwili stawiam go w roli faworyta w meczu z Carterem ale wg mnie w półfinale odpadnie z Kangu-ruu ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Na ćwierćfinały kursy wyglądają tak:



Liczyłem na ciut więcej u Murphy&#39;ego choć 1.50 nie jest złe. Na -2,5 jest 2.30 ale tu może być ciężko. Przeczuwam wyrównany mecz choć kto go wygra to chyba nie podlega wątpliwości.. ;)

Na Ronniego też kurs duży, ja nie zagram bo będe kibicować Mareczkowi no ale nie spodziewałem sie aż 1.50. Na -2,5 2.00 więc jak ktoś chce na Rakiete stawiać to ma niezłą ofertę.

Robertson nie do gry, handi -4,5 to za dużo. Na wygraną kurs beznadziejny. Tylko do oglądania.
No i na koniec Allen, sam nie wiem. Chyba jednak się skuszę na Irlandczyka z Północy ale raczej tylko na jego zwycięstwo. Handicap chyba odpuszczę.

Jutro wpisze do tematu to co zagram, może poszukam jeszcze jakichś overów na &quot;setki&quot; w Bwin bo jest ich coraz więcej w tegorocznych MŚ.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sorki, że post pod postem, ale właśnie zagrałem.
Na ćwierćfinały puściłem taki kupon: KLIK

Wydaje mi się, że Murphy nie powinien przegrac z Carterem @ 1.45 w Bwin. Myślałem nad handicapem -2,5 ale tylko w Sportingbet bo wystawili świetny kurs, 2,35 jednak z racji tego, że nie bardzo było go z czym złożyć u tego bukmachera zdecydowałem się zagrać tylko na zwycięstwo Merfiaka.

Do tego dołożyłem over 3,5 brejków powyżej 100 punktów w meczu Ronniego z Selbym. Obaj uwielbiają budować wysokie brejki i obaj powinni przynajmniej cztery zdobyć. Ciekawy wydawał się też typ po wysokim kursie na over 3,5 brejków u Allena z Dottem, ale w końcu postanowiłem zagrać taki zakład tylko w pojedynku Anglików.

Na pewno pogram też coś po pierwszych i drugich sesjach.. ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A ja właśnie zagrałem sobie +2.5 na Cartera . Murphy moze i pograł dobrze , ale to Ding też nie pokazał nic konkretnego...
Murphy to moj ulubieniec i tak samo czesto powtarzałes mi czemu gram na Maguire a ty grasz na Murphego swego ulubieńca , ale tak to juz jest ze mamy słabosc do takich gier.
Zagrałem też handi -1.5 na Sulivanna kurs juz nie pamietam 1.70 bodajze dla mnie to wchodzi.No problem , To co grał Williams i przegrał 3 partjami to raczej nie zagra juz nawet Selby.
Co tu duzo mowic w finale widza sie Sullivan i Mark Allen
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja właśnie zagrałem sobie +2.5 na Cartera . Murphy moze i pograł dobrze , ale to Ding też nie pokazał nic konkretnego...
Murphy to moj ulubieniec i tak samo czesto powtarzałes mi czemu gram na Maguire a ty grasz na Murphego swego ulubieńca , ale tak to juz jest ze mamy słabosc do takich gier.

Zagrałem też handi -1.5 na Sulivanna kurs juz nie pamietam 1.70 bodajze dla mnie to wchodzi.No problem , To co grał Williams i przegrał 3 partjami to raczej nie zagra juz nawet Selby.

Co tu duzo mowic w finale widza sie Sullivan i Mark Allen
Wszystko ok, tylko, że według turniejowej drabinki to oni NIE mogą zagrać w finale. W pierwszym poście tego tematu masz drabinkę.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Świetna chociaż nie rewelacyjna gra Robertsona pozwala mu spokojnie wyjść na drugą sesję. Jest w tej chwili 8-2 i wydaje mi się że zwycięstwo Neila jest nie uniknione i będzie ono w granicah 13-6,7 lub 8
 
porky 104

porky

Użytkownik
Po krótce o spotkaniach które dane było mi oglądać. ;)

Allen - Dott
Pierwsza sesja to przede wszystkim świetny start Allena i szybkie prowadzenie 4-0. Przy tym wyniku byłem spokojny o handi -2.5 na Marka, jednak już końcówka porannej sesji pokazała, że wcale nie będzie tak łatwo.. Dott wygrał 3 partie z rzędu, ostatnia zaś należała do Allena (nawet równą setkę wbił ???? ). Początek drugiej sesji to znowu przyzwoicie prezentujący się Allen i Dott, który wyraźnie łapał wiatr w żagle. Trzeba przyznać, że Dott zaskakuje swoją grą..Przede wszystkim całkowicie zmienił styl gry; pamiętam jak zawsze &quot;zamulał&quot; i zniechęcał innych do gry, a teraz sam jedzie jak błyskawica i robi to skutecznie.. Dawno nie widziałem Szkota w akcji i muszę przyznać, że gra nieźle. Graeme wychodzi na pierwsze swoje prowadzenie, jednak ponownie jak i w pierwszej sesji ostatniego framea wygrywa Allen. Jeżeli chodzi o ten mecz to jestem już niemalże przekonany, że zawodnik z Północnej Irlandii nie pokryje handi, a nawet jestem mocno zanipokojony o jego końcowy tryumf.. Po obejrzeniu drugiej sesji muszę przyznać, że Szkot wygląda lepiej, a sam Allen nie przypomina tego zawodnika jakiego mieliśmy okazję widzieć w poprzednich rundach..


O&#39;Sullivan - Selby
Hit tej rundy jak na razie dyktowany tempem Selbyego. Mareczek od początku meczu starał się narzucić swoje reguły gry i trzeba przyznać, że mu się to udało.. Ronnie jeżeli chodzi o pierwszą sesję, to w moim odczuciu lekko zawodzi, mam tutaj na myśli głównie jego skuteczność na długich bilach, która w bodajże 5 framie wynosiła zaledwie 20%. Trzeba jednak przyznać, że Rakieta w całych Mistrzostawach gra świetnie taktycznie; około 90% jego odstawnych to zagrania bezpieczne.. Jeżeli chodzi już o sam przebieg meczu to Selby grał w swoim stylu a Ronnie zaczynał się niecierpliwić i próbował grać bardziej ofensywnie. Po pierwszej sesji mamy remis i trzeba przyznać, że mecz jest bardzo wyrównany, żaden z zawodników nie zdołał uzyskać większej przewagi niż jeden frame. Poziom może i nie powala, bo skuteczność na wbiciach nie jest jakaś powalająca, a także żadna setka jeszcze nie wpadła ale ja tutaj widzę twardy, ciężki mecz taktyczny i tutaj rodzi się pytanie.. Czy O&#39;Sullivan długo wytrzyma psychicznie? Przed tym spotkaniem naczytałem się dużo wypowiedzi, że Rakieta będzie znudzony grą, że nie wiadomo czy mu się długo będzie chciało grać itp. i jakoś nie chciało mi się w to wierzyć ale jak już oglądałem ten pojedynek to rzeczywiście Ronnie dość szybko się denerwował i stąd grał tak a nie inaczej.. Liczę na to, że starszy Anglik będzie miał ochotę do gry i pokaże na co go stać, bo wg mnie gra lepszy snooker na tym turnieju.



@smoooke, ja wcale nie pisałem, że Dott grał mega dobrze tylko że prezentował się lepiej. ????
Też mam nadzieję, że Allen da radę..
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Spokojnie spokojnie panowie... Gould też przez 2 sesje grał kosmicznego snookera a wtopił mecz. Więc nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Jutro może być całkiem inny mecz. Poza tym skoro Dott grał tak mega dobrze a jest &quot;tylko&quot; 8-8 to chyba raczej dobrze świadczy o Allenie. Ja tam jestem o niego spokojny. Pogram na Allena, bo bwin oferuje 1,75 a to mnie zadowala.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ło Jezusie. Specjalnie tego nie skasowałem, żeby móc skomentować.
Oglądasz snookera pierwszy raz w życiu? 8-8 oznacza, że Allen zostanie zmieciony? No brak słów, naprawdę.

smooke, mówisz 1.75? To rzeczywiście ładnie, myślę, że jednak Dott nie da rady choć naprawdę mi imponuje.

Co do pozostałych meczów przeczucie mówi mi, że u Murphy&#39;ego handi -2,5 będzie na styk. Szkoda, bo moglo być 6-2 ale Magic spudłował czerwoną na frejma. U Robertsona pogrom, skończy się 13-4, albo 13-5, no a u O&#39;Sy coś mi sie wydaję, że wygra jednak Selby. Dziś Roniek grał dużo gorzej niż wczoraj, jak będzie jutro? Ciekawe, ale jeśli zagra tak jak dziś to myślę, że Mark go jednak pokona. Szkoda tylko, że nie ma ani jednej setki, oby jutro nadrobili.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A moim zdaniem Sullivan w tak kiepskiej grze zremisował , to pomyslmy co bedzie jak wezmie sie za lepsza gre , jak dla mnie tutaj ten typ wchodzi.Selby grał na poziomie , ale jak doskonale wiemy sesje sie zmieniaja jak i formy i nastawienia graczy.Allen też zwycieży jak dla mnie z Dottem , i zagram pewnie ze Davies ugra jeszcze freama z Robertsonem taki prezent po 2.62 ????
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Ass, daj mu narazie spokój, tylko 3 posty ma na swoim koncie... Daj mu się wczuć w temat ????

Bez urazy okon:p

A jeśli chodzi o moje własne typy to tak:
Selby vs O&#39;Sullivan over 2,5 braeków 100 pkt. @1,85 - narazie nie ma żadnego ale myslę że trzy setki co najmniej powinniśmy jeszcze zobaczyć. Szczególnie ze strony rakiety
Selby vs O&#39;Sullivan under 22,5 fraemów w meczu @ 2,20 - coś mi mówi, że od drugiej sesji ten mecz może być bardzo jednostronny. Zwycięstwo 13-9 jest bardzo możliwe ze strony Ronniego. Jeśli jednak wygra Selby to w granicach 13-10,11 lub 12
 
M 0

maniek_kutno

Użytkownik
Selby vs O&#39;Sullivan under 22,5 braeków w meczu @ 2,20 - coś mi mówi, że od drugiej sesji ten mecz może być bardzo jednostronny. Zwycięstwo 13-9 jest bardzo możliwe ze strony Ronniego. Jeśli jednak wygra Selby to w granicach 13-10,11 lub 12
Breaków ? Jakich breaków? chyba chodzi Ci o frejmy ????
Moim zdaniem O&#39;Sullivan upora się szybciej z Selbym. 21 frejmów w tym spotkaniu to max.
Coś Allen zawodzi... dla wielu jeden z niewielu, który może zaszkodzić O&#39;Sullivanowi a czy dotrwa do kolejnej rundy?
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Oczywiście chodziło mi o freamy ???? myslalem o pierwszym typie i dlatego ten błąd ???? zaraz poprawie. No i widzę, że kolega popiera moje zdanie na temat szybkiego rozstzrygnięcia w meczu Selby vs O&#39;Sullivan
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Szkoda Allena. Główka nie zapracowała w końcówce meczu. Miał szansę przy 12-10 nie wykorzystał. Miał szansę przy 12-11 nie wykorzystał (łatwa czerwona do środka) no i to bezsensowne zagranie przy 12-12. Szkoda dla widowiska że awansował Dott bo w półfinale zostanie zniszczony.
Brawo Ali za powrót do meczu. Szkoda bo mogło być nawet 9-7 gdyby nie ten pechowo przegrany frejm przy stanie 7-4 dla Murphy&#39;ego. Liczę na kontynuację dobrej gry w finałowej sesji. Kurs ponad 2 czeka.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Jestem mega zaskoczony postawą Dotta na tych mistrzostwach. Większość z nas widziała jego porażkę z Ebdonem. No Ebdon zagrał lipę ok, Dott awans. Ale co robi dalej ten zawodnik naprawdę zaskakuje.
Chciałbym aby Murphy awansował do półfinały po pokonaniu Dinga. Na początku turnieju myślałem, że Neil nie ma szans na tytuł. Jednak teraz wszystko tak się układa,i drabinka i jego gra oraz rywale, że naprawdę widzę go w finale z wielką szansą na wygranie.
Ja chciałbym finału Dott - Robertson. Selby mnie nie przekonuje od dawna, gra oczywiście dobrze ale nie przepadam za nim. Ronni jeszcze będzie miał swoje okazje więc życzę finału właśnie tym dwóm zawodnikom.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jestem mega zaskoczony postawą Dotta na tych mistrzostwach. Większość z nas widziała jego porażkę z Ebdonem. No Ebdon zagrał lipę ok, Dott awans. Ale co robi dalej ten zawodnik naprawdę zaskakuje.

Chciałbym aby Murphy awansował do półfinały po pokonaniu Dinga. Na początku turnieju myślałem, że Neil nie ma szans na tytuł. Jednak teraz wszystko tak się układa,i drabinka i jego gra oraz rywale, że naprawdę widzę go w finale z wielką szansą na wygranie.

Ja chciałbym finału Dott - Robertson. Selby mnie nie przekonuje od dawna, gra oczywiście dobrze ale nie przepadam za nim. Ronni jeszcze będzie miał swoje okazje więc życzę finału właśnie tym dwóm zawodnikom.
No ja też bym chciał Murphy&#39;ego ale skoro daje sie rozkrecic Carterowi w takim momencie to adios. Bardzo mnie wkurzył, bo handi wydawalo sie niemal pewne, a teraz.. skomplikowało się.

Jeśli Murphy nie awansuje to wszystkie siły będe skupiał na tym aby kibicować w całym turnieju Robertsonowi. Oby nie Ronnie, oby nie Dott i oby nie Carter, szczególnie ten ostatni. Selby&#39;ego jeszcze jakoś przeżyje.

Szkoda Allena. Główka nie zapracowała w końcówce meczu. Miał szansę przy 12-10 nie wykorzystał. Miał szansę przy 12-11 nie wykorzystał (łatwa czerwona do środka) no i to bezsensowne zagranie przy 12-12. Szkoda dla widowiska że awansował Dott bo w półfinale zostanie zniszczony.
Brawo Ali za powrót do meczu. Szkoda bo mogło być nawet 9-7 gdyby nie ten pechowo przegrany frejm przy stanie 7-4 dla Murphy&#39;ego. Liczę na kontynuację dobrej gry w finałowej sesji. Kurs ponad 2 czeka.
Szkoda, że zapomniałeś o tym, że po 1 sesji powinno być 6-2, a po pierwszych czterech frejmach drugiej 10-2 i obecnie wynik brzmiałby 10-6, a nie 8-8.
Dawno nie widzialem tyle farta co dziś u Cartera. Chciał wbijać do dolnej lewej kieszeni, spudłowa, czerwona wrócila jednak przez caly stol i wpadla. I to nie raz, nie dwa, tylko trzy czy cztery raz mial takie szczescie. Pomijam już kick przy otwartym stole Merfiego na czerwonej do środkowej, jak to mówi pan ekspert Górecki, &quot;łuzy&quot;.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wreszcie po dłuższej przerwie, spowodowanej poważniejszą usterką komputera mogę coś napisać ????
Niektóre rozstrzygnięcia zaskakujące, z tych najświeższych awans Dotta do półfinału. Wydaje mi się, że Allen troszkę się podpalił, gdy ze stanu 8-10 zrobił 12-10. Zbyt szybko się cieszył, troszkę się rozluźnił, a później jego ryzykowne decyzje okazały się pochopne.
Trzymam kciuki za O&#39;Sullivana. Chociaż jak pomyślę, co wyrabiał w pierwszej sesji, to... Choć dziwi też, że Mark tego nie wykorzystał.
Carter - choć szczęśliwi to jednak ładnie odrobił straty i zrobiło się już 8-8. Mam nadzieję, że awansuje do półfinału.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
hehe , ale między panami M and S iskrzy ???? Ronni jakby trochę olewał Marka, ale ten próbuje na maksa wkurzyć Ronniego. Jeszcze ta pięść zaciśnięta na koniec sesji w stronę Ronniego i to tak obcesowo ...
Strasznie nie podoba mi się postawa Marka i życzę wygranej Ronniemu. Widać chwilami straszne wkurzenie u niego i zniechęcenie do pojedynku. Z jednej strony pewnie chce utrzeć nosa młokosowi ale z drugiej może mieć dosyć takiej postawy i może go to ostro irytować i będą pojawiać się błędy.
Oby poziom był dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom