>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Kamerun 0:3 (0:1) ✅
Typ: Kamerun wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 6.25
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Jutro o 20.30 w Szczecinie (nie gościł polskiej kadry od 5 lat) podopieczni Franciszka Smudy staną naprzeciw reprezentacji Kamerunu. Mimo iż to tylko spotkanie towarzyskie, będzie to kolejny ważny sprawdzian dla naszej kadry (w końcu do występu w EURO 2012 mecze towarzyskie będą jedyną dla niej formą przygotowań).
Nasi piłkarze z pewnością mają sporo do udowodnienia, zwłaszcza po ostatnim pojedynku z aktualnymi Mistrzami Świata - Hiszpanami. Wynik 0:6 z najsilniejszym z możliwych rywali (który w przeddzień wyjazdu do RPA potraktował ten meczu dość serio) to, przynajmniej według Smudy, idealna lekcja dla naszych zawodników. Z pewnością wszyscy polscy kibicie nie chcą już więcej oglądać tego typu lekcji.
Reprezentacja Kamerunu to na pewno nie rywal o klasie La Furia Roja, ale drużyna jak najbardziej klasowa. Co prawda swojego udziału w niedawno zakończonych Mistrzostwach Świata nie będzie miło wspominać (fatalną postawę na Mundialu zaprezentowało w końcu wiele mocnych drużyn), ale na tym turnieju wystąpiła.
W składzie kadry nieprowadzonej, jak na razie, przez stałego selekcjonera (Paul Le Guen po turnieju na Czarnym Lądzie stracił posadę) ciągle obecnych jest wielu piłkarzy, grających na co dzień w najsilniejszych europejskich klubach. Co prawda najmocniejsze ligi Starego Kontynentu (Premiership, Primera Division, Serie A, czy Bundesliga) jeszcze nie wystartowały i forma największych gwiazd ekipy Nieposkromionych Lwów może być daleka od optymalnej, to w kadrze Smudy również można znaleźć kilku piłkarzy, którzy w optymalnej formie mogą nie być. Wystarczy wymienić chociażby Kamila Glika (Serie A), Roberta Lewandowskiego (Bundesliga; aczkolwiek w sparingach radził sobie dobrze), rezerwowych w swoich klubach Dariusza Dudkę, Ludovica Obraniaka, Jakuba Tosika i Marcina Kowalczyka, czy będących kompletnie bez formy Lechitów - Sławomira Peszkę i Grzegorza Wojtkowiaka.
Trudno rozwodzić się na temat całej 22-osobowej, powołanej na mecz w Szczecinie, kadry gości, ale wystarczy wymienić chociażby takie nazwiska, jak Eto&#39;o, Makoun, M&#39;bia, Assou-Ekotto czy Bassong, by zauważyć, iż nasze Orły czeka kolejny trudny sprawdzian, który, według mnie, do czego już nas przyzwyczaili w ostatnich latach, „obleją”. Spodziewam się pewnego zwycięstwa zespołu z Afryki. Nie wykluczam jednak honorowej bramki zdobytej przez Lewego, bądź Brożka.
 
ciss17 0

ciss17

Użytkownik
Spotkanie: Polska v Kamerun
Typ: Dokladny wynik 2-0
Kurs: 8.00

Analiza:

Mecz towarzyski, który zostanie rozegrany o godzinie 20.30 na stadionie w Szczecinie.Reprezentacji Polski pod wodzą Franciszka Smudy miała grać piękny, ofensywny futbol.Jednak od trzech meczy, nie zdobyła bramki.Ostatni mecz przegrali aż 0-6 z Hiszpanią.Nie usprawiedliwia ich fakt, że Hiszpania została mistrzem świata.Kamerun to reprezentacja, która grała w RPA, ale słabo się spisała.Kamerun do polski ma przyjechać w nieco innym składzie niż na Mistrzostwach Świata.Myślę, że Reprezantacja Polski wreszczie się przełamie i zwycięży u siebie z Kamerunem.

Ostatnie 3 mecze Polski
Hiszpania v Polska 6-0
Serbia v Polska 0-0
Polska v Finladia 0-0

Ostatnie 3 mecze Kamerunu
Holandia v Kamerun 2-1
Dania v Kamerun 2-1
Japonia v Kamerun 1-0
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
znalazłem taką oto ciekawostke:
Fabio Capello w środowym meczu towarzyskim z Węgrami planuje postawić na tych piłkarzy, którzy byli obecni na mistrzostwach świata w RPA gdzie odpadli w 1/8 finału. Zdaniem włoskiego szkoleniowca, zasłużyli oni na gwizdy ze strony własnych kibiców.
Capello nie widzi w swojej decyzji nic dziwnego. Jego zdaniem wszyscy Ci, którzy przyczynili się do odpadnięcia swojej reprezentacji z turnieju w Afryce, powinni zostać wygwizdani.
- Oczekuję wielkiej porcji gwizdów i jestem na to przygotowany. Nie boję się tego, bo wiem że ponoszę za to część odpowiedzialności. Drugą część piłkarze. Wstawię ich wszystkich do składu. Muszą zrozumieć jakie są wymagania angielskich kibiców - mówi Włoch.
Zdaniem 64-letniego selekcjonera wszyscy muszą ponieść konsekwencje swojej postawy.
- Wygrywamy i przegrywamy razem. Nie może być inaczej. Mam jednak nadzieję że po krótkim czasie gwizdy ustaną i kibice będą nam kibicować. Potrzebujemy ich - zakończył Capello.
Mecz Anglii z Węgrami w środę o godz. 21:00 na stadionie Wembley w Londynie.
Internationale Freundschaftsspiele | International Friendly Games | Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Anglia - Węgry
typ: Anglia -1.0
kurs: 1,85
bukmacher: Expekt​
Spoglądając na składy niektórych reprezentacji można całkiem niezły kupon ułożyć.
Niemcy rezerwowym składem będą grali z Duńczykami, a Hiszpanie najmocniejszym z Meksykiem. To chyba wystarczające argumenty.
Internationale Freundschaftsspiele | International Friendly Games | Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Dania - Niemcy
typ: 1 kurs: 2,75
bukmacher: Expekt
Internationale Freundschaftsspiele | International Friendly Games | Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Meksyk - Hiszpania
typ: 2
kurs: 2,15
bukmacher: Expekt​
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
USA - Brazylia DNB 2 (1.425 Bet365) ✅
Robson opisał spotkanie USA z Brazylią. Ja tylko dodam od siebie, że to po stronie Brazylii jest ciśnienie. Dunga zawalił, a Mano Menezes ma wszystko odbudować. Mecz towarzyski, ale według mnie dla Brazylijczyków dużo ważniejszy. Skład bardzo mi się podoba. Nie lubię gwiazdorów, którzy już od dawna grają w Europie. Dzisiaj w zespole pojawiło się sporo nowych nazwisk. Są to młodzi zawodnicy, którzy lubią się popisywać. To właśnie oni mają o co grać. Dla nich to prawdziwa szansa i drugiej takiej mogą nie dostać. Poza tym podoba mi się trójka Ganso-Robinho-Neymar. Skład eksperymentalny, ale oni przecież znają się doskonale. To podstawa drużyny Santosu, czyli najładniej grającego zespołu w Brazylii. Jeżeli w Santosie dookoła tych zawodników udało się zbudować taki zespół, to co dopiero tutaj, gdzie wszystkie inne pozycje są dodatkowo wzmocnione najlepszymi brazylijskimi nazwiskami? Mano Menezes musi dobrze zacząć swoją kadencję, inaczej od samego początku będzie ostro krytykowany.
 
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
Ja bym zaproponował na jutro takie spotkania :
Kazachstan-Oman typ 1 2,15
Albania-Uzbekistan typ 1 2,00
Azerbejdzan-Kuwejt typ 1 kurs 2,1
Czemu tak?
1.Kursy bardzo przyjemne
2.Nie chcę się rozczrować jak mi kupon zajebie jakiś faworyt np. Anglia,Hiszpania,czy Argentyna itp ,a znając życie i bazując bądź co bądź na własnym jakimś tam doświadczeniu napewno jakiś faworyt,który uczestniczył na mundialu niespodziewanie dziś przegra lub zremisuje.
3.Jak wiadomo Kazachowie i Azerowie może nie są solidną marką ale nie tylko nam(polsce) się cięzko grało z nimi,szczególnie u nich.Dobra defensywa,może bez porywczego,finezyjnego futbolu ale napewno solidność.Można wziąść przykłady z Interu Baku lub Quarabagu (wiem że tam grają też obcokrajowcy ale kilku Azerów napewno moża wyróżnić z tych meczy z lechem czy wisłą.Natomiast ich przeciwnicy,kolejno Oman i Kuwejt....z całym szacunkiem no ale...Kuwejt ? Pewnie w ligach tych krajów dużo płacą piłkarzą ale nie jest to część swiata piłkarskiego do którego zjeżdzają się piłkarze.
Co do Albani ... ostatnie 3 mecze 3 wygrane :
Albania vs. Andora 1:0
CZARNOGÓRA vs. Albania 0:1
Albania vs. Irlandia Północna 1:0
i do tego remis bezbramkowy z Estonią.
Rywale może nie swiatowa czołówka ale napewno porównywalny poziom.Patrząc nawet na dalsze wyniki też można zauważyć dobre rezultaty np
Albania vs. Cypr 6-1 (mecz rozegrany dokładnie rok temu)
Albania vs. Dania 1-1
Albania vs. Szwecja 0-0
Portugalia vs. Albania 0-0
(el.Rpa 2010)
Oczywiście żeby nie było tak kolorowo Albańczycy dostawali też lanie od Rumuni czy wyjazd ze szwedami no ale cóż...
O przeciwnikach tj o Uzbekistanie dużo napisać nie mogę z oczywistego względu... oni sobie gdzieś tam grają niewiadomo gdzie i z kim i nic o nich nie słychać...
Reasumując... typy może troche z &quot;kapelusza&quot; no ale czasem trzeba troche zaryzykować.Ja osobiście puszcze sobie te 3 mecze za jakies drobne,co będzie zobaczymy.
Chętnie poznam waszą opinie na temat tych spotkań.Może nie tylko ja tak myśle :p
Pozdrawiam i wysokich wygranych życze
 
M 0

marzano

Użytkownik
Witam jestem cichym użytkownikiem ale 11 sierpnia chcilbym postawić spora sume na pare pewnych meczy. Czytałem poprzednie posty i takimi dośc pewnymi są :

usa-brazylia
malta-macedonia
anglia-węgry

Zastanawia mnie jak oceniacie takie mecze jak:

Dania - Niemcy
Nasi zachodni sąsiedzi grają dośc agresywnie i wysoko stawiają wynik, a nie widze przypuszczalnych prognoz dla nich ? Czy Dania może byc dla nich trudnym przeciwnikiem ?

Czechy - Łotwa
sam fakt ze wiem ze Czechy grają o o Łotwie i piłce razem nigdy nie słyszałem zachęca mnie do postawienia, bo całkiem wysoki kurs jest

Rosja - Bulgaria
ciekawy kurs, i ciekawy mecz, niby oczywisty ale zostawia cień watpliwości

Ukraina - Holandia
Na mistrzostwach Holandia 2 miejsce i zmierzy sie z Ukrainą, gdzie piłka nożna nie stoi na najwyższym poziomie.

Będe bardzo wdzięczny za odpowiedź i możliwe sugestie na mecze które warto stawiac i które w jakiś większym stopniu sie sprawdzą ( oczywiście biore pod uwage wyjątki ???? )

Pozdrawiam
Mam cichą nadzieję, że ta spora suma to nie więcej niż 50 PLN i możesz pozwolić sobie na jej stratę.
Po tak pobieżnych &quot;analizach&quot; stawiać grubszą kasę, do tego w meczach towarzyskich to naprawdę odważne...
powodzenia
 
mack_tm 0

mack_tm

Użytkownik
No fakt skład jest dość eksperymentalny a może lepiej powiedzieć, że po prostu nowy?
Kiedyś trzeba odmłodzić skład. Na pewno nie są to przypadkowi ludzie tylko tacy, którzy mogą grać w przyszłości w kadrze według trenera. Brak kilku podstawowych młodych kopaczy jest widoczny, ale pewnie odpoczywają po mundialu.
Natomiast Ukraina ostatnio nie zachwycała nas swoją grą. Ciężko powiedzieć jak zagra dziś a jeszcze trudniej jak zagra nowa Holandia. Myślę, że remis jest w zasięgu młodej drużyny Oranje.
 
M 0

marzano

Użytkownik
@ MacK TM Dlaczego twierdzisz, że Ukraina nas nie zachwycała ostatnio? Poniżej wyniki Ukrainy z 2010 roku (mecze towarzyskie):
02.06.10 - Norwegia - Ukraina 0:1
29.05.10 - Ukraina - Rumunia 3:2
25.05.10 - Ukraina - Litwa 4:0
Myślę, że przeciwko totalnie nie zgranym i nie do końca zmotywowanym piłkarzom Holandii to Ukraińcy zagrają w roli faworytów i przed własną publicznością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Myślisz, że któryś z powołanych Holendrów ma nadzieję na zastąpienie w składzie Oranjes któregoś z wicemistrzów świata na stałe? Na chwilę obecną to nierealne, każdy z nich wie, że gra w tym meczu tylko dlatego, że podstawowy skład wciąż odpoczywa po mundialu, i na pewno nie będą umierać &quot;za Ukrainę&quot;.
Nawet jeśli któryś będzie chciał się wykazać to niewiele zdziała w pojedynkę, a brak zgrania wśród Holendrów dodatkowo jest tu na rękę gospodarzom, którzy, jak wspomniałem wcześniej, mimo drugiego składu Oranjes nadal mają ogromną szansę (i chęć) pokonać aktualnych wicemistrzów świata...
 
M 0

marzano

Użytkownik
Korea Południowa - Nigeria
Mecz dwóch uczestników mundialu, rywali grupowych, z tą jednak różnicą, że Koreańczycy z nowym trenerem i w zestawieniu praktycznie nie różniącym się od tego, który osiągnął 1/8 finału mistrzostw w RPA a Nigeryjczycy z nowym trenerem i wymienioną większością składu. Po aferze z domniemanym ustawianiem meczów i karami nałożonymi przez rodzimą federację na piłkarzy, którzy grali w mundialu reprezentację w dzisiejszym meczu tworzyć będą niedoświadczeni na arenie międzynarodowej piłkarze z ligi krajowej. Dodatkowo z powołania zrezygnował bramkarz Nigeryjski Vincent Enyeama.
Jak pamiętamy w meczu grupowym w RPA padł wynik remisowy 2:2, który dał awans Koreańczykom, i mimo, że to Nigeria miała niesamowitą szansę na zwycięstwo w tamtym meczu (pudło z metra do pustej bramki) to bardziej zarówno w tamtym meczu jak i w całym mundialu podobała mi się reprezentacja Korei Południowej.
Uważam, że dziś grając po raz pierwszy od czasu zakończenia mundialu przed własną publicznością, w najmocniejszym składzie i z nowym trenerem przeciwko &quot;sklejonej na szybko&quot; drużynie Nigerii odniosą przekonujące zwycięstwo...

Korea Południowa @ 1.90 [bet365]
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Szwecja - Szkocja
Typ: Drużyna gospodarzy dwiema bramkami lub więcej
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się wiele meczów towarzyskich, w jednym z ciekawszych Szwecja podejmie u siebie w Sztokholmie o godz. 20:00 reprezentację Szkocji. Obie reprezentacje nie mogą być zadowolone z ostatnich występów przede wszystkim brak jednak Szwedów na finałach MŚ w RPA to niespodzianka. Mimo, że to jest mecz towarzyski to Szwecja powinna grać dzisiaj na maksimum swoich możliwości i pokazać, że są dobrze przygotowani do eliminacji Euro 2012. Trzy ostatnie mecze towarzyskie reprezentacji Szwecji to zwycięstwa: 1:0 z Białorusią, 4:2 z Bośnią i Hercegowiną oraz 1:0 z reprezentacją Wali. Trzy ostatnie mecze sparingowe reprezentacji Szkocji to 1 zwycięstwo oraz 2 porażki, wygrana 1:0 z Czechami, porażki 0:3 z Walią oraz 0:2 z Japonią. Kolejnym atutem reprezentacji Szwecji jest powrót do kadry Zlatana Ibrahimovicia, napastnik Barcelony jak do tej pory w reprezentacji rozegrał 62 spotkania w których zdobył 22 gole. Na dodatek złego dla Szkotów reprezentacje tą trapią kontuzję i ich trener nie będzie mógł skorzystać z wielu podstawowych zawodników: bramkarza - Davida Marshalla, pomocnika - Grahama Dorransa. To nie jedyni zawodnicy borykający się z kontuzjami nie zagrają również: McCulloch, Alan Hutton, Andy Webster, Craig Gordon oraz Gary Caldwell. Wątpliwy jest również występ Scotta Browna, który walczy z dolegliwością stopy. Szwedzi na własnym podwórku i z Zlatanem Ibrahimovicem nie powinni mieć problemów z pokonaniem Szkotów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
marzano biorę ten typ na Azjatów od Ciebie ;)
Od siebie mimo wszystko gram na Ukrainę z Holandią.
Ok, rozumiem, że w Holandii jest wielu zdolnych piłkarzy np. taki Van Wolfswinkel w Utrechcie strzela sporo bramek, ale Ukraina przywiązuje dużą wagę do tego meczu, stadion w Doniecku może w końcu wypełnić się kibicami. Czas pokazać się Europie, że na Ukrainie jest budowana mocna ekipa na Euro 2012. Doświadczeni Szewczenko, Czygrynskij, Tymoszczuk wspierani przez młodych Konoplienka, Milewskij... Ukraina ma dobry skład, liczę, że wygra ten mecz.
 
rakson90 0

rakson90

Użytkownik
Meksyk - Hiszpania 2 2.10
Irlandia - Argentyna 2 1.86
STS

Hiszpanie dobrym skladem wszyscy dopiero co powrocili do klubowych druzyn, a tu juz trzeba rozegrac mecze reprezentacyjne sadze, ze na luzie pilkarze Vicente Del Bosque wygraja to spotkanie.

Argentynczycy jak zawsze niewiadoma, ale wkoncu to towarzyskie spotkanie wiec sadze, iz Messi wkoncu zacznie grac na swoim poziomie i wygraja to spotkanie.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Hiszpanie dobrym skladem wszyscy dopiero co powrocili do klubowych druzyn, a tu juz trzeba rozegrac mecze reprezentacyjne sadze, ze na luzie pilkarze Vicente Del Bosque wygraja to spotkanie.

Nie rozumiem tych arumentów. Fakt ze wieszkosc piłkarzy długo odpoczywała po MS, kolejno wrocila do treningu i juz dzis ma zagrac naprzeciw Meksyku stanowi o sile druzyny Hiszpani? W mojej ocenie piłkarze z półwyspu Iberysjkiego wygrali puchar świata, ale nie uczynili tego w przekonujacym stylu i dzis naprzeciw zboblizizowanej przez 100 tys kibicow druzynie Meksyku niekoniecznie musza wygrac. Jestem przekonany że pomimo faktu ze personalnie Hiszpanie prezentuja sie lepiej, to jednak wytyczne trenerow druzyn klubowych moga spowodowac ze najlepsi zagraja tylko połowke. Ekipa Z Ameryki Srodkowej wywarla na mnie swietne wrazenie na MS, jest to druzyna młodych chlopakow ktorzy na dobra sprawe niczego w piłce noznej jeszcze nie wygralli i ten głod zwyciestw był widoczny na boiskach w RPA. Hiszpania przyleciala do Meksyku na wyrazne zaproszenie tamtejszej federacji ktora mecz z Mistrzami swiata traktuje jak swieto narodowe, granie na luzie o ktorych piszesz przez Hiszpanow, w zderzeniu z rozochocona ekipia Meksyku pozwala mi widziec w tym meczu równe szanse obu druzyn, intuicyjnie stawiam jednak na Meksyk.



Meksyk - Hiszpania 1 3.15 7/10 ⛔

Zainwestowałem w ten mecz sporo kasy, przekonany do przemyslec o ktorych pisalem wyzej. Szkoda ze Villa wyrownal w ostaniej minucie, choc lubie chlopaka mogl sobie darowac ;)





Co do meczu Ukraina - Holandia


W tym meczu do wczoraj widzialem faworyta w osobie druzyny Ukrainy ale nieco zmienilem zdanie po meczu... USA - Brazylia. Ogladalem potyczke jankesow z odmlodzona/rezerwowa druzyna cwiercfinalisty ostatnich MS i musze przyznac ze bylem zadascynowany ich gra, co wiecej jestem przekonany ze ten mecz nie wygladalby tak dobrze w wykonaniu Brazylii gdyby na boisku byly najwieksze gwiazdy, widac ze mlodziez z kraju Kawy miala wielka ochote do gry, latwosc i lekkosc z jaka kontruowali kolejne akcje to poziom &quot;amator&quot; W Fifie, wszysko im wychodzilo wlasnie dlatego ze dumni z noszonej przez siebie koszulki reprezentacyjnej naprawde wlozyli serce i wiele zdrowia w to aby godnie zaprezentowac swoj kraj, co im sie w pelni udalo. Wracajac jednak do wspomnianego wyzej meczu Ukrainy z Holandia, widze wtym meczu anaologie do wczorajszego, opisanego wyzej USA - Brazylia. Selekcja ktora dokonuje sie na naszych oczach w wielu reprezentacjach pozwala zaistniec nazwiska ktore dotad dla wielu byly anonimowe choc z drugiej strony nikt w kadrze Oranje nie znalazl sie przypadkowo. Duzym handi po stronie naszych wschodich sasiadow jest fakt ze ukrainska liga gra w najlepsze a Szewa w weekend strzelil bramke. Dla mnie to spotkanie jest no bet, odpuszczam ;)



Dwa typy nasucho


Rosja - Bułgaria 1 7/10 ✅

Serbia - Grecja 1 6/10 ⛔ Grecja to taki dziwny team, zaskczyli mnie w tym meczu i na przyszlosc bede na nich uwazal.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Czas pokazać się Europie, że na Ukrainie jest budowana mocna ekipa na Euro 2012. Doświadczeni Szewczenko, Czygrynskij, Tymoszczuk wspierani przez młodych Konoplienka, Milewskij... Ukraina ma dobry skład, liczę, że wygra ten mecz.
Z tego co się orientuję to niewiado czy zagrają gracze Dynama Kijów. Na prośbę trenera Gazzajewa mają być &quot;zwolnieni&quot;. Gazzajew zwrócił się z taką prośbą do Markevicha motywując to ciężkimi meczami Dynama czyli z Vorską i z Ajax&#39;em. Szewczenko mówi, że czuje się na siłach i nie narzeka na przemęczenie, ale dostosuje się do życzeń trenera i nie obrazi się jak nie zagra lub jak wyjdzie &quot;na końcówkę&quot;

Oto co powiedział Markevich :

&quot;Rozumiem, Walerija Gazzajewa, Dynamo jest przed grą w Połtawie, a następnie ma mecz z Ajaxem. Martwi się o kondycję swoich czołowych graczy. Postaramy się uwzględnić Jego życzenia, ale mecze reprezentacji są również ważne i musi być zachowana jakość gry&quot;
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Widzę że mecz z Hiszpanią to dla niektórych wyrocznia... myślcie jak chcecie. Ja dziś wierze że z dużo słabszym przeciwnikiem od Hiszpanów nasi kopacze zaprezentują się całkiem nieźle
 
W 0

witcher88

Użytkownik
Spotkanie: Egipt - Congo DR (0 - 1) (EH)
Typ: 1
Kurs: 2,10

Bukmacher: Tobet
Czas na mój pierwszy typ. O godzinie 17 zagrają przeciw sobie Egipt (9 w rankingu Fifa) i Demokratyczna Republika Kongo ( 123 miejsce w rankingu). Egipt mimo, że nie grał na mundialu to wg mnie jest najlepszą drużyną afrykańską obok Ghany co pokazał na PNA wygrywając go w wielkim stylu. Ostatnie 5 meczy Egiptu wyglądała następująco:
Egipt - Benin 2:0
Egipt - Kamerun 3:1 (wszystko PNA)
Algieria - Egipt 0:4
Ghana - Egipt 0:1
Anglia - Egipt 3:1 (towarzyski)
Ostatnie 3 mecze Congo DR (tylko tyle rozegrali od 6 lutego 2008 )
Congo DR - Katar 2:2
Nigeria - Congo DR 5:2
Congo DR - Arabia Saudyjska 0:2
Mimo, iż to mecz towarzyski to ciężko o inny wynik jak pewne zwycięstwo Egiptu. Handicap 0-1 to i tak bezpieczy typ.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cypr - Andora
Co tu dużo pisać, Cypr odbiega od Andory o dwie klasy.
Andora to taki sam poziom co Wyspy Owcze, albo San Marino.
W 2000 roku Cypr wygrał z nimi 5:0.
Myślę, że typ dość pewny i kurs 1,12 nawet wart zagrania w jakimś kuponie.
Polecam również handi -1 ,albo nawet handi -2 o kursie jakże kuszącym 2,06.
W rankingu fifa są na 201 miejscu.
Główny artykuł: Reprezentacja Andory w piłce nożnej Reprezentacja rozegrała 91 oficjalnych meczów. Bilans to 3 zwycięstwa, 9 remisów i 79 porażek. Bramki 30:259
Bilans to 3 zwycięstwa ! Ha to jest porażka. Jak dla mnie kurs 1,12 można grać w ciemno w tobecie, a w jakimś betfair na pewno jest znacznie wyższy i polecam również zagrać.
Tu możecie zobaczyć mecze Andory:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_mecz%C3%B3w_reprezentacji_Andory_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej
Nawet taka Islandia rozklepała ich w 2010 4:0, więc Cypryjczycy nie powinni mieć większego problemu.
Andora jest w rankingu fifa na 201 tuż nad potęgą San Marino:
http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html#confederation=0&amp;amp;rank=195&amp;amp;page=5
W Betfair kurs na połowę/koniec spotkania:
Cypr/Cypr - 1,57 ;-) 1:0 ✅
Jak dla mnie typ do zagrania w ciemno.
Cypr do połowy - 1,63 ;-) 1:0 HT ✅
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Popieram jak najbardziej grę na Cypr. Reprezentacja Cypru jest o kilka klas lepszy od Andory i nie oszukujmy się.
Popisuje się pod słowami poprzednika.
dzisiaj 19:00 | Cypr - Andora | Cypr | 1.20 | Expekt. ✅
Kolejnym typem który zauważyłem, jest gra na Macedonia. Malta to amatorzy/słabeusze. I nie porównujmy piłki klubowej do reprezentacji. Więc niech nikt nie przypomina pojedynku Ruchu z Valleta. W reprezentacji Macedonii występuje kilku ciekawych zawodników m.in Goran Pandev który na co dzień reprezentuje barwy Interu Mediolan. Macedonia powinna sobie bez problemu poradzić z ogórkami z Malty. A kurs ewidentnie godny gry.

dzisiaj 20:00 | Malta - Macedonia | Macedonia | 1.70 | Pinnacle. ⛔
Patrząc na skład Niemiec zauważam ogromne bramki. Sam Lowe się wypowiedział że drużyna która zagra przeciwko Danii to drużyna przyszłości która dopiero za kilka lat ma stanowić o sile Niemieckiej piłki. Dania na Mistrzostwach nie traciła wiele bramek, w obronie grała poprawnie. Nie uważam aby padł tutaj wynik 1-3, tudzież 2-2.
Stawiam na mecz w którym padnie max 2-3 gole.

dzisiaj 20:30 | Dania - Niemcy | under 3.5 | 1.33 | Bet365.
✅
Dzisiaj Argentyna będzie chciała chociaż w minimalnym stopniu zmazać plamę po blamażu w meczu z Niemcami w RPA. Zagrają wszyscy najlepsi zawodnicy jakich ma Argentyńska piłka. Na czele z Leo Messim który również ma coś do udowodnienia. Nie wierze abym przeciętna Irlandia wygrała z graczami z Ameryki Łacińskiej. Każdy z zawodników Argentyny będzie chciał pokazać się nowemu trenerowi. Stawiam na skromną wygrana drużyny Messiego i spółki.
dzisiaj 20:45 | Irlandia - Argentyna | Argentyna lub X | 1.20 | Expekt. ✅
dzisiaj 20:45 | Irlandia - Argentyna | Argentyna | 1.80 | Expekt. ✅
Nie po to Del Bosque nie zgadzał się aby zawodnicy Barcelony zostali na mecz o Superpuchar aby dzisiaj przegrywali z Meksykiem. Reprezentacja Hiszpanii dzisiaj jedynie bez Iniesty który został w Katalonii. Nie spodziewam się tutaj festiwalu goli, jednak dobrego taktycznie spotkania w wykonaniu moich ulubieńców. Skromna wygrana 1-0, 2-0. Meksyk? Ich ofensywa mnie nie przekonuje.
dzisiaj 22:00 | Meksyk - Hiszpania | under 3.5 | 1.25 | Bet365. ✅
dzisiaj 22:00 | Meksyk - Hiszpania | Hiszpania lub X | 1.30 | Expekt. ✅
Dodatkowo można zagrać Islandię ✅ Estonie ✅ lub Urugwaj ✅ . ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom