>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Mysle , ze jednak Fabregas zagra w wyjsciowej &quot;11&quot; skoro ostatni raz grał jako 17-latek (jak ktos to wyzej napisał) to czemu teraz miałby nie zagrac od pierwszych minut a w kwestii Puyola to chyba nie jest to az tak znacząca strata. Ostatnio Carles nie jest w jakiejs imponujacej formie wiec spokojnie którys z innych powołanych obronców moze go zastapic. A skoro juz Cesc zagra z Xavim to bramki spokojnie sie posypia tak jak pisałem wyzej tym bardziej ze po drugiej stronie nie maja jakihs imponujacych graczy.

A no i własnie teraz tak sobie pomyslałem:razz: gdzie oni dokładnie graja?
??? najlepszy gracz GranDerbi wg mnie.... no ale nie ważne, bo w tym meczu Fontas powinien wystatczyć. Cesc tak jak myślałeś zagra.
Valdés, Juste, Piqué, Fontas, Dídac, Busquets, Xavi, Cesc, Coro, Bojan y Sergio Garcia
poł sezonu to nie jest GD ???? Wg twojego toku myslenia to Valdes byłby za przeproszeniem &quot;frajerem&quot; roku, najlepszym tranferem roku Sanchez a CR to niewypał ???? Puyol moze i jest jedna z ikon Barcelony ale swoje lata juz ma i nie zawsze gra na najwyzszym poziomie:razz: Napisałem &quot;nie imponujacej&quot; ale nadal reprezentuje wysoki poziom i nie jest niezastapiony.
sam sobie przeczysz... odnosisz się do formy zawodnika a nie do całego sezonu i nie do 1 meczu... w ostatnich meczach Puyol był właśnie w rewelacyjnej dyspozycji...
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
poł sezonu to nie jest GD ???? Wg twojego toku myslenia to Valdes byłby za przeproszeniem &quot;frajerem&quot; roku, najlepszym tranferem roku Sanchez a CR to niewypał ???? Puyol moze i jest jedna z ikon Barcelony ale swoje lata juz ma i nie zawsze gra na najwyzszym poziomie:razz: Napisałem &quot;nie imponujacej&quot; ale nadal reprezentuje wysoki poziom i nie jest niezastapiony.
 
nas 78

nas

Użytkownik
no cóz, gdyby nie ręka valdesa poza polem karnym to tunezja już by prowadziła :+)
//
fajnie prowadzi grę catalonia, jednak nieskutecznośc bojana jest porażająca.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
ice &quot;forma&quot; to pojecie szeroko rozumiane mozna sie odnosic do jednego meczu a mozna do np całej rundy jesiennej. Co do meczu to &quot;lipa&quot; gra nie wygladała zle ale brakowało człowieka który by wykonczył akcje. Tunezja praktycznie tylko sie broniła, a Krkic to powinien opuscic boisko duzo wczesniej bo zawiódł na całej linii. Przyddałby sie im taki Sanchez badz Villa.

PS. Villa ze sprawna noga:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom