>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Kurs na Polaków w starciu z Koreą w piątkowe popołudnie to 4,25?! Spotkanie towarzyskie, dwie średnie drużyny grają i takie kursy na Polaków? Moim zdaniem to jest kurs jak najbardziej do gry, Korea to nie jest jakaś Holandia czy Hiszpania żeby nie byli w naszym zasięgu.
Dodam do tego, że Korea zagra lekko rezerwowym składem, bo 4 dni później gra mecz eliminacyjny do MŚ ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.
Wątpię aby grali na 100% mając za kilka dni ważny mecz. Polacy mają za to coś do udowodnienia w tym meczu (za MŚ 2002) i będą chcieli wypaść jak najlepiej. Każdy mecz naszej kadry jest okazją, żeby pokazać się trenerowi Smudzie. Zwłaszcza w tym spotkaniu gdzie nie zagra kilku &quot;kontuzjowanych&quot; zawodników.
Moim zdaniem można zagrać tutaj X2 ✅ - kurs 2.00 lub DNB Polska (Zwrot)- kurs 3.50. Kursy bardzo dobre (Unibet).
 
M 31

madrala

Użytkownik
Spotkanie: Kostaryka - Brazylia
Typ: 2
Kurs: 1.4
Buk: Gamebookers
Analiza:
O 4:00 godzinie czasu polskiego dojdzie do towarzyskiego spotkania pomiędzy Kostaryką a Brazylią. Według mnie zdecydowanym faworytem są goście, którzy wychodzą na prostą po ostatnim kryzysie. Zapraszam do analizy.
Gospodarze na dzień dzisiejszy zajmują 57 miejsce w rankingu FIFA. Po zakończeniu Copa America reprezentacja Kostaryki rozegrała trzy mecze towarzyskie. Ich bilans nie jest przekonujący, ponieważ odnieśli dwie porażki oraz jedno zwycięstwo. Ulegli dwukrotnie piłkarzom z Ekwadoru wpierw 0:2, a następnie 4:0. Ze zwycięstwa cieszyli się po meczu z USA, czym sprawili nie małą niespodziankę. O to wyjściowa jedenastka na ten mecz:
Keilor Navas - Levante - nie gra *
Roy Miller - New York RB - podstawowy zawodnik
Michael Umaña - Chivas USA - podstawowy zawodnik
Heiner Mora - Deportivo Saprissa - podstawowy zawodnik
Junior Díaz - Wisła Kraków - podstawowy zawodnik
Randall Azofeifa - Gençlerbirliği - podstawowy zawodnik
Michael Barrantes - Aalesund - podstawowy zawodnik
Cristian Bolaños - København - podstawowy zawodnik
Bryan Oviedo - brak informacji
Winston Parks - Bakı - podstawowy zawodnik
Álvaro Saborío - Real Salt Lake - podstawowy zawodnik
Goście tak jak wspomniałem na wstępie kryzys mają za sobą i teraz powinno być co raz lepiej. We wrześniu Brazylia rozegrała trzy mecze kontrolne z czego wygrała dwukrotnie i raz zremisowała. Ze zwycięstwa mogła się cieszyć po spotkaniu z Ghaną 1:0 (Leandro Damião) i Argentyną 2:0 (Lucas Silva i Neymar). Mano Menezes podał skład w jakim wybiegną Canarinhos, o to on:
Júlio César - Internazionale - podstawowy zawodnik
Fábio - Manchester United - nie gra
Thiago Silva - Milan - podstawowy zawodnik
David Luiz - Chelsea - nie gra
Adriano Correia - Barcelona - zmiennik
Ralf - Corinthians - podstawowy zawodnik
Luiz Gustavo - Bayern München - podstawowy zawodnik
Lucas Silva - São Paulo - podstawowy zawodnik
Ronaldinho - Flamengo - podstawowy zawodnik
Neymar - Santos - podstawowy zawodnik
Fred - Fluminense - podstawowy zawodnik
Obaj trenerzy nie wystawili najmocniejszych składów. Warto zauważyć, że w obu jedenastkach piłkarze na co dzień grają w swoich klubach. Jednak to brazylijczycy reprezentują lepsze zespoły. Dodam tylko, że na ławce Brazylii zasiądą między innymi Hulk, Marcelo, czy Alves, którzy pewnie zagrają w drugiej części spotkania. W bezpośrednich pojedynkach górą są Canarinhos, którzy nigdy nie przegrali z Kostaryką. Powodzenia!
* Do celów ustalenia roli odgrywanej w klubie korzystałem z soccerway.com.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Kurs na polaków w granicach 2,0 - myślę, że spokojnie jest to do grania, po ostatnich remisach trzeba by się zabrać do gry bo to są nasze ostatnie sprawdziany przed euro2012.
Swoją droga kto mi wytłumaczy jakim cudem mecz Polska - Białoruś gramy w Niemczech? Kto to wymyślił (pzpn?)?
 
el-loco 211

el-loco

Użytkownik
Kurs na polaków w granicach 2,0 - myślę, że spokojnie jest to do grania, po ostatnich remisach trzeba by się zabrać do gry bo to są nasze ostatnie sprawdziany przed euro2012.

Swoją droga kto mi wytłumaczy jakim cudem mecz Polska - Białoruś gramy w Niemczech? Kto to wymyślił (pzpn?)?
cos chodzi o to, że w umowie od transmisji telewizyjnej jest ze polska ma zagrac 12 chyba meczy na wyjezdzie . a ze cos tam nie odpowiadało na białorusi (za mało kasy by mieli) to zagraj w niemczech.

cos takiego :d
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Estonia-Ukraina 2,10 ✅

Towarzyskie mecze staram się omijać ale ten musze polecić. Mecz jest o 19 a Słowenia-Serbia o 20:45. Estonia zajmuje 2 miejsce w grupie z przewaga 1 pkt i z rozegranymi wszystkimi meczami i musi czekać na wynik Serbów. Tak więc KAŻDY Estończyk ma w głowie to czy Słowenia ugra chociaż punkt z Serbami a nie towarzyski mecz z Ukraincami... !!! Ten argument mysle ze jest wystarczajacy na to kto jak podejdzie do tego meczu. Jesli nie odpowiada to roznica w potencjale druzyn rowniez jest ogromna. W Estonii trudno doszukiwac sie znanych nazwisk, o gosciach nie musze pisac ze kazdy zna całą jedenastke ;). Jak dla mnie promocja
tak jak pisałem ;). darmo
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna Mecz Towarzyski 11.10.2011r 19:00
Estonia - Ukraina (1:0)
typ; 2
3,80
Sportingbet
Analiza
Dziś w spotkaniu towarzyskim Estonczycy na wlasnym stadionie podejmia reprezentacje Ukrainy. Dziś dla Estonczykow szczegolny dzien, kto wie czy nie najwazniejszy w historii pilki noznej dla tego kraju, a moze nawet w historii calego tego panstwa. Jesli Serbowie przegraja dziś w spotkaniu kwalifikacyjnym do euro2012 ze Slowenia, Estonczycy beda mieli szanse na gre w barazach, ktore wylonia druzyny ktore zagraja w europejskim czempionacie, byc moze, gdyby inne wyniki, w innych grupach ulozyly sie korzystnie to estonczycy mieliby szanse nawet na bezposredni awans do turnieju w polsce i na ukrainie. Dla Estonii dzisiejszy mecz zupelnie nic nie znaczy, oczy Estonczykow beda zwrocone dzis w kierunku Slowenii, gdzie rozegra sie ten decydujacy mecz. Ukraincy natomiast swoim tokiem przygotowuja sie do mistrzostw w roli gospodarza, rozgrywaja spotkania towarzyskie, w ostatnim pewnie ograli bulgarow 3:0, prezentujac niezly futbol. Poza tym ze gospodarze nie zagraja dzis na pewno na 100% swoich mozliwosci w przeciwienstwie do Ukraincow, to i tak zespol naszych wschodnich sasiadow to zespol duzo mocniejszy personalnie, gosciom na pewno bardziej bedzie dzis zalezec na zwyciestwo i mysle, ze ostatni wynik z bulgarią może się dziś powtorzyc. Licze na pewne zwyciestwo ukrainy.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Białoruś
Typ: Polska strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Ciekawy mecz towarzyski z udziałem naszej kadry. Szkoda tylko, że to spotkanie rozgrywamy w Niemczech dokładnie w Wiesbaden.
Nasza kadra grała 4 dni temu z Koreą Południową, po dość dobrym meczu zremisowaliśmy 2-2. we wrześniu graliśmy też dobre mecze; 2-2 z Niemcami czy 1-1 z Meksykiem co świadczy o tym, że jednak jakieś efekty pracy i selekcji F.Smudy są, bynajmniej ja takowe widzę. Typ, że Polska strzeli przynajmniej 2 gole dzisiaj wziął się z moich przemyśleń, od czerwca nasza kadra grała 5 spotkań, w których 2 razy wygraliśmy, 3 razy zremisowaliśmy i przegraliśmy tylko z Francuzami 0:1.
W tych sparingach nasi trzykrotnie strzelali po 2 gole co daje 50 % szans na skuteczność mego typu. Uważam jednak, że obrona Białorusi nie jest jednak na tyle mocna aby nasi dzisiaj nie postrzelali.
Białoruś od czerwca 2011 roku zagrała pięć spotkań w ramach eliminacji do Euro 2012;
* remis 1-1 z Francją (d)
* wygrana 2:0 z Luksemburgiem (d)
* porażka 0:2 z Bośnią (d)
* porażka 0:1 z Bośnią (w)
* remis 2:2 z Rumunią (w)
a do tego mecz towarzyski wygrany zresztą z Bułgarią 1:0

Jak widzimy Rumunia i Bośnia strzeliła im 2 gole, uważam, że nasza kadra prezentuje podobny poziom co wyżej wymienione reprezentacje dlatego szanse mojego typu oceniam na 80 %, sparing grany na neutralnym terenie sam w sobie wpływa na strzeleckie popisy dlatego uważam i gorąco w to wierzę, że nasza kadra dzisiaj wygra to spotkanie a przy okazji strzeli 2-3 gole.
Skład reprezentacji Polski jest dzisiaj dość mocny;
Fabiański - Piszczek, Perquis, Wasilewski, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Polanski, Murawski, Mierzejewski, Peszko - Brożek
Edit//
2:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj, a dokładniej to już będzie środa mamy hit spotkań towarzyskich. W Meksykańskim Torreon spotkają się potęgi Ameryki Południowej i Łacińskiej. Na przeciw siebie staną Meksyk i Brazylia. Co ciekawe miejsce na ten mecz zostało dziwnie wybrane, bo Estadio Corona pomieści jedynie 18 tysięcy widzów, a sądzę, że zapotrzebowanie na wejściówki na taki mecz było kilka jak nie kilkanaście razy większe. Jeszcze o mieście Torreon, które jest położone na wysokości 1120 metrów nad morzem. Tak więc trzeba spiąć te wiadomości geograficzno-organizacyjne i przejść do samego spotkania. Dla Brazylii to drugie spotkanie w przeciągu kilku dni z drużyną ze strefy CONCACAF. Kilka dni temu pokonali Kostarykę 1:0 w San Jose po golu Neymara. Wtedy z tego co wiem grali zadziwiająco słabo. No i w sumie nic dziwnego, bo odkąd Mano Menezes ich trenuję to gra reprezentacji Brazylii wygląda dramatycznie słabo. Trochę w tym winy trenera, który na siłę próbuję zrobić z zawodników pokroju Fernandinho, Jadsona czy Ralfa ważne postacie reprezentacji, a przecież jest wielu innych i to lepszych graczy, jeśli idzie o Canarinhos. Ze składu jaki ma wyjść na boisko od pierwszej minuty wynika, że znowu zobaczymy Fernandinho ale poza nim mamy według mnie samych najlepszych na chwilę obecną. W bramce się ktoś może nie zgodzić co do Jeffersona ale ja tam nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, gdyż obecnie broni kapitalnie. Tak więc jednym słowem ich skład wygląda na piekielnie mocny ale co z tego skoro wyniki nie są takie jakby sobie życzyli tego kibice oraz pewnie wielu działaczy w CBF. Jeśli już wygrywają to tak nie wysoko i w słabym stylu. Meksyk z tego co mi wiadomo chyba też w najmocniejszym składzie. Mówię chyba, bo tak patrzę w ten skład i się zastanawiam kogo tu brakuję i jedyne nazwisko jaki mi przychodzi do głowy to Guillermo Ochoa. Ale pamiętam, że z nim były jakieś zawirowania, a szkoda, bo bramkarz Ajaccio to naprawdę świetny fachowiec. W ofensywie wygląda to naprawdę świetnie. Chichariro, Guardado i Gio dos Santos to naprawdę mocne trio i spokojnie są w stanie siać spustoszenie pod bramką Brazylii. Bardzo ciekawi mnie pojedynek obrońców Salcido i Daniela Alvesa. Wiadomo, że DA jest lepszy ale przecież doświadczony Meksykanin też potrafi wiele więc może być tutaj ciekawie, bo obaj też bardzo lubią wchodzić do przodu.
Jeszcze na koniec o historii spotkań Meksyk-Brazylia/Brazylia-Meksyk. W XXI wieku zostało rozegranych 9 spotkań, pomiędzy tymi ekipami. Statystyka jest dla wielu szokująca, a i dla mnie zaskakująca co najmniej. 5 zwycięstw Meksyku, 2 remisy i 2 wygrane Brazylii. W bramkach jednak idealny remis 10:10. To robi wrażenie, bo mało kto ma taki korzystny bilans z Canarinhos. No i właśnie co tu typować w tym meczu? No chyba warto pokusić się o jakieś dodatnie handi na gospodarzy, bo obecnie Brazylia jak wygrywa to i tak maksymalnie jedną bramką i w tym meczu też tak to widzę. Jedak myślę, że Meksykanie będą chcieli tutaj wygrać, a kursy na ich zwycięstwo naprawdę niezłe. Do tego można lekko spróbować gola dla Chicharito, na który mamy wysoki kurs.
Meksyk: Sánchez; Juárez, Rodríguez, Moreno e Salcido; Rafa Marquez, Castro, Barrera e Guardado; Giovanni dos Santos e Chicharito

Brazylia:
Jefferson; Daniel Alves, David Luiz, Thiago Silva e Marcelo; Lucas Leiva, Fernandinho e Ronaldinho Gaúcho; Lucas, Neymar e Hulk

Moje typy:
BTS @ 1,615 Sportigbet✅1:1
Chicharito strzeli @ 2,80⛔
Meksyk DNB @ 2,20⛔
Meksyk(+1) @ 1,571⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
wie ktos moze gdzie rozgrywany bedzie mecz Gabon-Brazylia ? Chodzi mi dokladnie o miasto
Mecz rozgrywany będzie w Libreville czyli stolicy Gabonu. Co do meczu to jakoś za dużo do powiedzenia nie mam ale dla zainteresowanych wklejam skład Canarinhos:
Diego Alves; Fábio, Luisão, David Luiz e Adriano; Sandro, Elias, Hernanes e Bruno César; Hulk e Jonas
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Mecz rozgrywany będzie w Libreville czyli stolicy Gabonu. Co do meczu to jakoś za dużo do powiedzenia nie mam ale dla zainteresowanych wklejam skład Canarinhos:

Diego Alves; Fábio, Luis&amp;atilde;o, David Luiz e Adriano; Sandro, Elias, Hernanes e Bruno César; Hulk e Jonas
Pełna kadra :

Goalkeepers: Neto (Fiorentina), Diego Alves (Valencia)
Wingbacks:Alex Sandro (Porto), Marcelo (Real Madrid), Daniel Alves (Barcelona), Adriano (Barcelona), Fabio (Manchester United)
Centrebacks: Thiago Silva (Milan), David Luiz (Chelsea), Luis&amp;atilde;o (Benfica)
Midfielders:Lucas Leiva (Liverpool), Luiz Gustavo (Bayern Munich), Sandro (Tottenham), Fernandinho (Shakhtar), Elias (Sporting), Bruno César (Benfica), Hernanes (Lazio), Kaká (Real Madrid), Willian (Shakhtar), Dudu (Dynamo Kiev)
Forwards:Hulk (Porto), Jonas (Valencia), Kléber (Porto)

Skład dość mocny...hc możlwie do pokrycia...oczywiście dużo będzie zależeć od podejścia &quot;kanarkowych&quot;...ale sam zaryzykuję... ????
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Anglia vs Hiszpania

Typ - obie strzelą bramkę
Bukmacher - Betgun
Kurs - 1,80
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Hiszpanie którzy przeszli eliminacje do Euro jak burza będą chcieli udowodnić, że nadal są w dobrej formie i nie bez powodu są uznawani za faworyta przyszłorocznych mistrzostw. Tej drużynie jak mało której na świecie strzelanie bramek przychodzi z wielką łatwością. Udało mi się dotrzeć do statystyk z 15 ostatnich spotkań Hiszpanów i w każdym z tych meczy goście dzisiejszego meczu strzelali przynajmniej jedną bramkę. Hiszpanie przyjechali do Anglii w bardzo mocnymm składzie i mimo że to mecz towarzyski napewno nie potraktuja go ulgowo. Co do Anglii to na własnym stadionie są groźni dla każdego, i podobnie jak Hiszpanie strzelają sporo bramek. Gospodaże dzisiejszego meczu wystąpią co prawda bez kilku podstawowych graczy, ale Capello ma w kim wybierać a kadra Angii i tak wygląda imponująco. Uważam, że będzie to zacięty mecz a kibice obejrzą kilka bramek.

Kadra Anglii:
Bramkarze: Joe Hart (Man City), Scott Carson (Bursaspor), David Stockdale (Ipswich)
Obrońcy: Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Man Utd), Gary Cahill (Bolton), Ashley Cole (Chelsea), Leighton Baines (Everton), Phil Jagielka (Everton), Joleon Lescott (Man City), Kyle Walker (Tottenham)
Pomocnicy: Frank Lampard (Chelsea), Jack Rodwell (Everton), Stewart Downing (Liverpool), Gareth Barry (Man City), Adam Johnson (Man City), James Milner (Man City), Scott Parker (Tottenham), Theo Walcott (Arsenal)
Napastnicy: Darren Bent (Aston Villa), Daniel Sturridge (Chelsea), Gabriel Agbonlahor (Aston Villa), Bobby Zamora (Fulham), Danny Welbeck (Man Utd)

Kadra Hiszpanii:
Bramkarze: Iker Casillas (Real Madryt), Jose Manuel Reina (Liverpool), Víctor Valdes (Barcelona)
Obrońcy: Alvaro Arbeloa (Real Madryt), Sergio Ramos (Real Madryt), Gerard Pique (Barcelona), Jordi Alba (Valencia), Carles Puyol (Barcelona), Raúl Albiol (Real Madryt), Nacho Monreal (Málaga)
Pomocnicy: Xabi Alonso (Real Madryt), Sergio Busquets (Barcelona), Santiago Cazorla (Malaga), Xavi Hernandez (Barcelona), Javi Martinez (Athletic Bilbao), Cesc Fabregas (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona)
Napastnicy: David Villa (Barcelona), David Silva (Manchester City), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Chelsea), Juan Mata (Chelsea), Jesus Navas (Sevilla)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Holandia - Szwajcaria
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na Amsterdam ArenA, dojdzie do towarzyskiego spotkania pomiędzy drużynami Holandii i Szwajcarii. Holandia do tego spotkania podchodzi bardzo zmotywowana, bowiem, w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie przy własnej publiczności, zwiedli, przegrywając jedyny mecz w ramach Kwalifikacji do Euro 2012 z drużyną Szwecji 2:3, mimo tego awansowali do głównego turnieju. Takim osiągnięciem nie może się pochwalić drużyna Szwajcarii, która przegrała rywalizację w swojej grupie i niestety nie awansowała do dalszej części, kosztem Anglii i Czarnogóry, która wyprzedziła ich w ostatecznym rozrachunku o jeden punkt.
W dzisiejszym spotkaniu z jednej jak i z drugiej strony mamy parę braków kadrowych.
W drużynie Holandii, niepewny jest występ Klass Jan Huntelaar&#39;a, najlepszego strzelca Holandii w Kwalifikacjach do Euro 2012, który strzelił w grupowych zmaganiach 12 bramek. Wątpliwy występ jest spowodowany, złamaniem nosa w spotkaniu Ligi Europejskiej przeciwko AEK&#39;owi Ateny. Kontuzji pachwiny nabawił się Van Der Wiel i najprawdopodobniej jego na prawej stronie zastąpi Khalid Boulahrouz. W drużynie Holandii zabraknie także takich graczy jak Erik Pieters, Ibrahim Afellay i Arjen Robben. Pomimo tych strat nie zmienia to faktu, że siła ofensywna drużyny Holandii bardzo ucierpiała. Bert van Marwijk, nadal ma do dyspozycji znakomitego w tym sezonie Robina Van Persiego, który strzela bramki w Londyńskiej ekipie Arsenalu jak na zawołanie. Poza nim jest jeszcze kolejny gracz, który występuje na boiskach Premier League, Rafael Van Der Vaart. Tych dwóch graczy wraz z Wesley&#39;em Snijderem, i Dirk&#39;iem Kuyt&#39;em będzie tworzyć siłę ofensywną Holandii, wygląda obiecująco.
Trener Ottmar Hitzfeld nie będzie mógł skorzystać natomiast z usług Reto Ziegler, Valon Behrami i Eren Derdiyok, a także z Philippe Senderos. Najbardziej boli utrata Derdyioka i Senderosa. Ten pierwszy, tworzył siłę w ofensywie, natomiast drugi, bardzo dobrze spisywał się z obronie.
Prawdopodobne składy:

Stekelenburg
Boulahrouz, Heitinga, Mathijsen, Braafheid
Van Bommel, Strootman
Van Der Vaart, Sneijder, Kuyt
Van Persie

Benaglio
Lichtsteiner, Djourou, Von Bergen, Rodriguez
Inler, Dzemaili
Shaqiri, Fernandes, Mehmedi
Emeghara​
Holandia to bardzo waleczna i silna ekipa w spotkaniach u siebie, jednak nie skreślałbym Szwajcarii w tym spotkaniu. Myślę, że wynik 3:1 jest bardzo możliwy i taki też padnie. Dlatego stawiam na over 3.5 bramek w meczu.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Ciężko jest coś sensownego wymyślić w meczu Anglików, niby kadra przemawia ZDECYDOWANIE na korzyść Hiszpanii, ale coś za kadencji Del Bosque nie przykładają się oni do meczów towarzyskich (Argentyna, Portugalia, Włochy). Kurs na &#39;2&#39;, dodatkowo w meczu na Wembley mnie nie zadowala, ale można celować e jakiś under. Capello lubi sobie pograć defensywnie, a i Del Bosque będzie chciał wypróbować kilka wariantów w grze, więc na zabójcze tempo bym się nie nastawiał.

Do tego statystycznie mało remisów w bezpośrednich meczach, więc może teraz ? ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Walia - Norwegia
Typ: Wyścig do 2 bramek? Walia
Kurs: 3.30
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie towarzyskie, pomiędzy Walią a Norwegią. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, dlaczego kurs na Norwegów jest niższy, o niewiele ale niższy. W drużynie Walii zabraknie dziś James Collins, Danny Collins, Jack Collison to defensywne osłabienia. Jednak to Walia ma paru zawodników o klasę lepszych od całego składu Norwegii, mowa oczywiście o zawodniku Arsenalu Londyn - Aronie Ramseyu, pomocniku Tottenhamu - Gareth Bale&#39;u czy napastniku, który obecnie gra w Liverpoolu - Craig&#39;u Bellamy. U Norwegów zabraknie zaś Tom Høgli, który byłby odpowiedzialny za krycie Gareth&#39;a Bale&#39;a, a także napastnik John Carew.
Obie ekipy odpadły z kwalifikacji do Euro 2012, więc będzie to spotkanie czysto towarzyskie. Pytanie tylko, której drużynie bardziej zależy na zwycięstwie. Według mnie Walii, która ma lepsze predyspozycje by to osiągnąć. Stawiam na 2:0.

Walia 4:1 Norwegia

16&#39; Bellamy 2:0!
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Kostaryka - Hiszpania 2 (-1)
Poprzedni mecz mistrzów świata zakończył się porażką 0-1 z rewelacyjne defensywnymi Anglikami. Gospodarze ten mecz wygrali wykorzystując jedyną praktycznie okazje do zdobycia gola, to Hiszpanie w tym meczu prowadzili grę i gdyby nie wspomniana rewelacyjna obrana Anglików, wynik tego spotkania powinien być inny. W najbliższym meczu zagrają drużyny które jeszcze ze sobą nie grały ale faworytem jest tu tylko jeden zespół. Krótko i na temat: ostatnie 5 meczów Hiszpanów to 4 zwycięstwa, 15 zdobytych bramek i 4 stracone. Kostaryka w 5 meczach wygrała tylko jeden (z USA) strzelając jedyną bramkę. Skoro w ostatnich meczach dwa razy ulegli Ekwadorze, przegrali z Brazylią i nie dali sobie rady z Panamą to nie widzę ich żadnych szans z Mistrzami Świata. kurs handi 1.72 to bardzo zachęcająca propozycja!
 
M 11

michal1564

Użytkownik
O to parę ciekawych spotkań towarzyskich:
Godne uwagi ciekawe mecze i dobry kurs

Brazylia-Egipt ✅
typ:1
kurs: 1,30

Brazylia to zespół który rzadko przegrywa u siebie a szczególnie teraz z Egiptem. W meczu z 15.06.2009 padl wynik 4:3 ale było to 3 lata temu więc ryzykowałbym tu postawić over2,5. Nie znam składu obu jedenastek ale myślę że Brazylia z Pato na czele powinna bez problemu poradzić sobie z Egiptem.
Ukraina-Austria ✅
typ:1
kurs:1,55
Pamiętamy jak w piątek Ukraina zrobiła nam wielką niespodziankę remisując wysoko z Niemcami 3:3 a jak wiemy nie jest to łatwy przeciwnik. Ukraina prowadził 3:1 i jest to bardzo ciekawa drużyna która gra ciekawą piłkę i strzela dużo bramek. Myślę że bez problemu Ukraina poradzi sobie Austrię grając u siebie.
Polska-Węgry ✅
typ:1
kurs:1.95

Moim zdaniem bardzo ciekawy mecz. Polska po słabym piątkowym spotkaniu musi wkońcu u siebie dobrze zagrać i wygrać. Jednym problem to, to że Polska jest bardzo osłabiona. Ale jeśli myślimy o Euro to nawet w osłabionym składzie z drużyna taką jak Węgry musimy wygrywać.
To jest zakład trochę ryzykowny to postawienia. Ale myślę że Polska dobrze zagra. Kurs na Polaków cały czas spada
Anglia-Szwecja ✅
typ:1
kurs:1,70

Anglicy którzy zdziwili dużo ludzi wygrywając towarzysko, podkreślam towarzysko ale wygrali z akutalnym mistrzem świata i powinna poradzić sobie ze Szwecja. Anglia to drużyna która chyba ma najlepszą obranę świata,także można też tu postawić że tylko jedna drużyna będzie strzelać bramki.
Portugalia-Bośnia ✅
typ:1
kurs:1.35

Portugalia musi wygrać wtorkowym mecz aby marzyć o euro. Jeśli zremisowała na wyjeździ to ona jest w lepszej sytuacji, a Bośnia jeśli nie wygrała u siebie to wątpię że zrobi to na wyjeździe
Kurs końcowy bo bardzo ciekawy do postawienia. Można tu się kusi o postawienie za 100 zl ????
kurs ogólny:9,02zl
stawka: 50zl
możliwa wygrana: 450,88zl ✅✅✅ ???? ???? ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brazylia - Egipt (+1 AH) 1,55 2:0 ✅
Zacznijmy od tego, że mecz rozegrany zostanie w Katarze.
W poprzednim meczu Brazylia wygrała z Gabonem 0:2. Skład mniej więcej taki: (Neto, Diego Alves, Daniel Alves, Fábio, Thiago Silva, David Luiz, Luisao, Adriano, Alex Sandro, Lucas Leiva, Sandro, Fernandinho, Elias, Hernanes, Luiz Gustavo, Dudu, Bruno César, Willian, Hulk, Jonas, Kleber).
O tym, że Brazylia potrafi kopać piłkę to każdy wie. Przyjrzyjmy się przeciwnikowi.
Egipt jedna najlepszych i najbardziej utytułowanych reprezentacji na swoim kontynencie w Afryce, ale ostatnio gra zupełnie im nie idzie.
Odpali już z Pucharu Afryki zajmując ostatnie miejsce.

Ich grupa przecież nie była tak silna. Takich rywali jak Sierra Leone czy Niger powinni spokojnie ogrywać. A dziś im przyjdzie się zmierzyć z potężną Brazylią.
Do tego dzisiejszy skład Egiptu to zawodnicy z ich rodzimej ligi. Druga sprawa to podobno po Pucharze Narodów w 2009 roku w którym wygrał Egipt, skład ich reprezentacji został mocno odmłodzony, a kluczowi zawodnicy odeszli na swoją zapracowaną emeryturę.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
VS


Jak już za pewne wszyscy wiedzą mecz odbędzie na neutralnym terenie w Katarze. Brazylijczycy z racji, iż są gospodarzami Mundialu w 2014 roku, nie grają eliminacji. Obecne mecze sparingowe to doskonała okazja do wykreowania jednolitej reprezentacji na Mundial. Osobiście wydaję mi się, że obie reprezentację stać na dużo więcej niż prezentują obecnie. Mecz z Gabonem, trochę zagrany w egzotycznych warunkach, ale i tak powinien zakończyć się pogromem Brazylijczyków. Media usprawiedliwiają, że zabrakło Kaki, Ronaldinho czy Neymara.
Egipcjanie dzisiaj mają całkiem ciekawą kadrę meczową:
Goalkeepers: Essam El-Hadary (El-Merreikh, Sudan), Ahmed El-Shennawy (Masry), Mohamed Sobhy Ismaily

Defenders:
Wael Gomaa, Ahmed Fathi (Ahly), Mahmoud Fathallah, Mohamed Abdel-Shafy (Zamalek), Ahmed Hegazy (Ismaily), Ahmed Ouka (Haras El-Hodoud), Ahmed Elmohamady (Sunderland, England), Mohamed Nassef (ENPPI)

Midfielders:
Hosni Abd-Rabou (Ismaily), Hossam Ghaly, Walid Soliman, Abdallah El-Saied (Ahly), Ibrahim Salah, Ahmed Hassan, Mahmoud Abdel-Razek ‘Shikabala’ (Zamalek)

Forwards:
Emad Meteb (Ahly), Mohamed Zidan (Borussia Dortmund, Germany), Amr Zaki (Zamalek), Dodo El-Gabbas (Lierse, Belgium)
Niby nie ma Zakiego, który jest kontuzjowany oraz Aboutriki, który nie został powołany.
Oto kadra Brazylii:

Bramkarze:
Neto (Fiorentina), Diego Alves (València CF)
Obrońcy: Dani Alves (FC Barcelona), Adriano (FC Barcelona), Fábio (Manchester United), Thiago Silva (AC Milan), David Luiz (Chelsea), Luisão (Benfica Lizbona), Alex Sandro (FC Porto)
Pomocnicy: Lucas Leiva (Liverpool FC), Luiz Gustavo (Bayern Monachium), Sandro (Tottenham Hotspur), Fernandinho (Szachtar Donieck), Elías (Sporting Lizbona), Bruno César (Benfica Lizbona), Hernanes (Lazio Rzym), Willian (Szachtar Donieck), Dudu (Dynamo Kijów)
Napastnicy: Hulk (FC Porto), Jonas (València CF), Kléber (FC Porto).
Mecz rozgrywany w Katarze i między innymi myślę, że od obu ekip Szejkowie będą wymagać ładnej, podobającej się gry oraz co najważniejsze - goli, mimo iż jest to mecz towarzyski.
W 2009 roku w Pucharze Konfederacji Brazylia wygrała z Egiptem po bardzo emocjonującym meczu 4:3.
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.70


Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.65

 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Mecz z Gabonem oglądałem tylko przez pierwsze 15min więc nie napiszę jak grali, ale trzeba wspomnieć na jakim boisku grali. Stan murawy porównać można do tego z meczu Bośnia - Portugalia czyli kartoflisko. Mecze na takim podłożu w ogóle nie powinny dochodzić do skutku. Takie spotkania nie są organizowane z dnia na dzień i dziwne dla mnie wydaje się dopuszczanie do gry na takiej murawie. Przypomnieć można jeszcze pamiętny mecz Polaków bodajże na stadionie Polonii, gdzie też był mały skandal.
Dzisiaj w Katarze na pewno będzie zielony dywan a nie pole po wykopkach. W końcu nie po to szejkowie płacą za taki mecz żeby potem oglądać jak zawodnicy potykają się o kępy trawy. ????
Zakładając więc że murawa będzie dobra to gra powinna iść szybko, zwłaszcza Brazylijczykom. Over jak najbardziej popieram a sam proponuję Brazylia over 1,5 @1.54✅✅✅ Betsson. Jest to kompromis między over 2,5 a hc -1,5 bo wynik 2:0 bardzo prawdopodobny a i 2:1 nikogo nie zdziwi. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom