>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niestety srogo się zawiodłem na typie BTS w meczu Brazylii. Młodzież brazylijska kompletnie zdominowała to spotkanie. Amerykanie mieli może dwie okazje na gola... Jeżeli idzie o Brazylie to była wkońcu joga bonito. Ja taki skład kupuje i chciałbym aby Kaka już nigdy nie grał w tym zespole bo spowalnia gre i piłki nawet prosto kopnąc nie umie. Ofensywa Santosu wzmocniona dobrymi graczami w defensywie może byc super mieszanką wybuchową. Wynik powinien byc wyższy, m.in Ganso i Robinho trafili w słupek, a rezerwowy bramkarz w 2poł wyłapał kilka setek. Debeściakiem meczu uznaje Edersona, który grał może z 3min i nie atakowany przez nikogo zrobił sobie krzywde chcąc chyba zagrac z krzyżaka :razz:

------------------------------
Trzeba przejśc do dzisiejszych spotkań.
Wkońcu bez Diego Maradony na ławce trenerskiej reprezentacja Argentyny. Sergio Batista czyli jego następca dostał szanse, jeżeli w kilku meczach towarzyskich pokaże się z dobrej strony zostanie na dłużej. W dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystac z Jesusa Datolo i Carlosa Teveza. Pierwszy kontuzjowany, a drugi ma grype. Skład znacząco nie różni się od tego który grał w RPA. Jest kilka kosmetycznych zmian, do składu wchodzi Ever Banega, licze, że pokaże się z dobrej strony bo to gracz naprawde mający niezwykłe możliwości.
Irlandia na mnie szału nie robi. Tacy drwale rzekłbym nawet, dzisiejszy skład tylko to potwierdza. Nie widze Aidena McGeady&#39;ego. Moze jest w kadrze na ten mecz, ale ma zacząc widocznie na ławce, a to jedyny zawodnik mogący chociaż troche rozruszac akcją indywidualną szeregi obronne rywali. Argentyna to zupełnie inny rozmiar kapelusza w porównaniu z Irlandią. Oni będą grali siermiężną piłke opartą na szczelnej defensywie, ale przecież Argentyna ma wirtuozów którzy potrafią rozpracowac każde zasieki obronne. Wczorajszy mecz USA z Brazylią przekonał mnie o tym, ze jak Latynosi grają na luzie to potrafią grac pięknie. Argentyna myslę, że to samo potwierdzi. Ja tam na nich stawiam :wink:


IRLANDA: Given- Kelly, McShane(Dunne), St. Ledger, Kilbane- Andrews, Whelan, Lawrence, Duff-Doyle(Sheridan), Keane.

ARGENTINA: Sergio Romero- Pablo Zabaleta, Martín Demichelis, Walter Samuel, Gabriel Heinze- Maxi Rodríguez, Javier Mascherano, Ever Banega- Ángel Di María- Lionel Messi, Gonzalo Higuaín


⚽Irlandia - Argentyna
Typ : Argentyna @ 1,80 Bet365 ✅0:1
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Polska - Kamerun
Typ: 1 (Draw no bet)
Kurs: 1,62
Buk: Tobet

Krótko. Nie wyobrażam sobie aby taka reprezentacja Kamerunu nas pokonała! Zawodnicy spotkali się pierwszy raz, są bez trenera niby budują nową drużyne po mundialu ale bez trenera? Panuje tam absolutna sielanka. Dwa treningi w tym jeden poważny, jak Oni chcą sie zaprezentować, są na dłuższych wakacjach. Polska chce zmazać blamaż w meczu z Hiszpanią, piłkarze chcą wykorzystać kazdą okazje aby udowodnić Smudzie, że nadają sie na grę w reprezentacji. Znamy już skład Polaków, gramy najmocniejszym składem, gramy o zwycięstwo! Polska to Polska dlatego gram opcje (Draw no bet)....
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z tego co się orientuję to niewiado czy zagrają gracze Dynama Kijów. Na prośbę trenera Gazzajewa mają być &quot;zwolnieni&quot;. Gazzajew zwrócił się z taką prośbą do Markevicha motywując to ciężkimi meczami Dynama czyli z Vorską i z Ajax&#39;em. Szewczenko mówi, że czuje się na siłach i nie narzeka na przemęczenie, ale dostosuje się do życzeń trenera i nie obrazi się jak nie zagra lub jak wyjdzie &quot;na końcówkę&quot;
Dzięki za informację THMX, cenię sobie Twoje opinie/informacje nt. ukraińskiej piłki ;) Ta wiadomość z całą pewnością daje trochę do myślenia i nakazuje powściągliwość w typie na Ukrainę. Nie mniej jednak ja już zagrałem po kursie 2,15 w dublu z polecaną przez Marzano Koreą Południową i tego nie cofnę. Ale ze stawką zbytnio nie szalałem.
Co do życzeń trenera to zapewne ostatecznie wyjdzie tak, że Szewa czy Milewskij nie zagrają pełnego spotkania a np. 30-60 minut ;)
Mimo wszystko jestem dobrej myśli i trwam w wierze, że dzisiaj w Doniecku to Ukraina będzie górą! ????
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Proponuję zwrócić uwagę na ciekawy typ w meczu Angola-Urugwaj.
Angola nie strzeli 2,30 kurs w Sportingbet.
-GRAJĄ NA NEUTRALNYM TERENIE
-PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA OSTATNIE MECZE Angoli ile strzelają bramek i jakim drużynom
-Urugwaj bardzo dobrzez zorganizowana druzyna jak wiemy
2,3 kurs to moim zdaniem promocja.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Turcja - Rumunia
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o godz 20.15 na obiekcie Sukru Saracoglu zostanie rozegrany mecz towarzyski między Turcją a Rumunią. Obydwie ekipy przygotowują się do eliminacji do ME 2012. Reprezentację gospodarzy po nie zakwalifikowaniu się do MŚ w RPA objął Guus Hiddink Na pewno kibice chcą dobrych wyników zespołu i to właśnie ten człowiek ma to zagwarantować. Jak do tej pory reprezentację prowadził w 4 meczach, z czego wygrał z Hondurasem 2-0, z Czechami 2-1, Irlandią Północną 2-0. Jedyną porażkę zanotował z USA przed MŚ w RPA. Oglądałem wtedy ten mecz i powiem, że Turcja nie zasłużyła na porażkę. W pierwszej połowie to oni byli drużyną który dyktowała tempo gry. Widać, że pod wodzą nowego trenera zawodnicy zaczeli grać naprawdę dobry futbol. Jeśli chodzi o drużynę gości prowadzoną przez Razvana Lucescu, oni również nie zakwalifikowali się do MŚ, w ogóle ostatni raz grali na mundialu w 1998 r. Ostatnie mecze towarzyskie pokazują, że tej drużynie czegoś brakuje. W 4 ostatnich meczach zanotowali tylko jedno zwycięstwo z Hondurasem 3-0 ( był to ostatni mecz przed MŚ) Natomiast 3 poprzednie mecze zakończyły się porażkami z Macedonią 1-0, Ukrainą 3-2 i Izraelem 2-0. Tak więc widać, że to żadne potęgi wygrywały z Rumunami, więc dlaczego nie miałą by wygrać Turcja ? faworytem tego meczu jest drużyna gospodarzy, do tego można dodać fakt, że grają u siebie, w kraju gdzie panują upały a większość zawodników gra w lidze Tureckiej. Jest to trudny teren do zdobycia i mam nadzieję, że Guus Hiddink w następnej reprezentacji odniesie sukces tak jak to było z Koreą i Rosją ( choć z Ruskami nie zakwalifikował się na MŚ w RPA )
 
quap 0

quap

Użytkownik
Dzisiaj pewniakiem wydaję się under 2.5 w meczu naszych orłów. Jak wiemy, nie mamy za bardzo kim straszyć z przodu, bo przecież nie Brożkiem. Lewy gra na swoim poziomie, ale bez kilku fajnych piłek z drugiej linii sam nic nie zrobi. Kamerun też rozstrzeloną drużyną nie jest, bo mają jeden problem. Jedynym zawodnikiem który potrafi tam wypracować jakąś okazję i strzelić bramkę to Samuel Eto&#39;o. U nas na bramce niezbyt pewny ostatnimi czasy punkt, Fabiański. Ale myślę że za dużo do roboty nie będzie miał, bo wychodzimy fajną (nawet chyba czasami dosyć niedocenianą) czwórką z tyłu. Kamerun bez trenera. Nie spodziewam się porywającego widowiska
Polska - Kamerun
under 2.5
1.60 (Tobet)​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
TBM:

Ukraine Squad:

Goalkeepers: Andrei Pyatov (Shakhtar Donetsk), Andrei Dikan (Terek Grozny/RUS)
Defenders: Dmitry Chygrynsky, Yaroslav Rakitsky, Vasily Kobin (all Shakhtar Donetsk), Taras Mykhalik (Dynamo Kiev), Artem Fedetsky (Karpaty Lviv), Yevgeny Cheberyachko (Dnepropetrovsk), Alexander Romanchuk (Metalist Kharkiv)
Midfielders: Anatoly Tymoshchuk (Bayern/GER), Alexander Aliev (Lokomotiv Moscow/RUS), Yevgeny Konoplyanka (Dnepropetrovsk), Denis Oleinik (Metalist Kharkiv), Alexander Yakovenko (Westerlo/BEL)
Strikers: Artem Milevsky, Andrei Shevchenko (both Dynamo Kiev), Andrei Voronin (Dynamo Moscow/RUS), Yevgeny Seleznov (Dnepropetrovsk)

GK: Michel Vorm (Utrecht), Piet Velthuizen (Vitesse Arnhem)
Defenders: Vurnon Anita (Ajax Amsterdam), David Mendes da Silva (Salzburg), Ronnie Stam (Wigan), Ron Vlaar (Feyenoord), Jeffrey Bruma (Chelsea), Glenn Loovens (Celtic), Erik Pieters (PSV Eindhoven),
Midfielders: Siem de Jong (Ajax Amsterdam), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), Orlando Engelaar (PSV Eindhoven), Otman Bakkal (PSV Eindhoven), Wout Brama (Twente Enschede), Theo Janssen (Twente Enschede)
Attackers: Jeremain Lens (PSV Eindhoven), Ricky van Wolfswinkel (Utrecht), Roy Beerens (Heerenveen)

wypadli: mendes.engeelar, bakkal,stam
w ich miejsce: Leroy Fer, Dirk Marcelis i Hedwiges Maduro
\
wyjsciowa 11stka holendrow:
Vorm; Marcellis, Vlaar, Bruma, Anita; Brama, Janssen; Beerens, De Jong, Emanuelson; Van Wolfswinkel
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Co do meczu Polaków z Kamerunem to typ że Polska nie strzeli również wydaje się słaby , Polacy pod wodzą Smudy to drużyna zdecydowanie nastawiona na atak , Kamerun silną obroną na pewno nie dysponuje (co pokazali na MŚ) . Ja osobiście odpuszczam ten mecz , jednak rób jak uważasz.
A jednak tak jak myślałem że Polska nie strzeli gola ???? Kurs był bardzo piękny ???? Choć żałuje że nie postawiłem ;/ A co do meczu Meksyk - Hiszpania miałeś rację ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Trzeba było grac Ukrainę draw no bet, ale mądry Polak po szkodzie... Sytuacji kilka Ukraina miała, ale ogólnie mecz zakończył się zasłużonym remisem.
Co do reprezentacji Polski to... zawsze jestem i będę wiernym fanem i optymistą, ale brawa dla Kamerunu, Eto&#39;o i spółki ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mi to najbardziej szkoda meczu Malta-Macedonia.. Chyba nie tylko mi zawalił kupon.
No dokładnie, mi tylko to nie weszło. Wprawdzie już chciałem podrzeć kupon w 88 minucie meczu Estonia - Wyspy Owcze ;)

Jeśli chodzi o reprezentacje Polski to szkoda mi Smudy. Z naszymi grajkami nikt nic nie zrobi. Jedynie słowa pochwały dla Błaszczykowskiego, to absolutny lider w naszej kadrze, jedyny który się starał. Reszta to kompromitacja. Proponuje teraz sparing z San Marino dla poprawy morale i nastrojów, a także przerwanie passy 2xx minut bez gola.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Polska powinna sobie zrobić turne po Europie. Na początek łatwiejszy rywal San Marino. Później powinni przejść na drugi level czyli średniak Europejski Andora, a na końcu już w 100% zmotywowani walką o wszystko z Wyspami Owczymi.
Błaszczykowski jedyny się wyróżnia w każdym meczu, 100% zaangażowania w meczu. Tylko szkoda, że jest taki jeden Błaszczykowski, a nie 10.
Zresztą innego wyniku się nie spodziewałem w końcu Kamerun grał na MŚ, a my nie.
Lewy kapitalny super snajper karci akcję sam na sam. Ale to jeszcze jakoś można usprawiedliwić bo ciągle mam przed oczami akcję Robbena w finale MŚ z Hiszpanią.
Macedonii no szkoda, ale dzień i tak kolorowy ;-).
http://www.weszlo.com/news/5389
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dobrze że na Euro nie będzie zespołów z Afryki bo o ile dobrze pamiętam zawsze źle się Polsce grało z zespołami z Afryki i Skandynawii. Być może że ustępują warunkami fizycznymi czy coś w tym stylu. Wczoraj dobitnie było widać jak Kamerun przewyższa nasz zespół pod względem siły. 1 rywal potrafił przepchnąć bez większych problemów 3 naszych. Widać było też brak przygotowania pod względem szybkościowym. I nie rozumiem powoływania Glika i Sadloka. Jak dla mnie Ci dwaj panowie właśnie demonstrują szczyt swoich możliwości i pożytku z nich większego nie będzie , no ale znając problemy naszej kadry z obrońcami to zapewne grać będą dalej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dobrze że na Euro nie będzie zespołów z Afryki bo o ile dobrze pamiętam zawsze źle się Polsce grało z zespołami z Afryki i Skandynawii.
I nie rozumiem powoływania Glika i Sadloka. Jak dla mnie Ci dwaj panowie właśnie demonstrują szczyt swoich możliwości i pożytku z nich większego nie będzie , no ale znając problemy naszej kadry z obrońcami to zapewne grać będą dalej.
Polakom gra się dobrze chyba tylko z San Marino... Azerów nie wymieniam bo oni już podnoszą swój poziom. Przykra prawda.
Co do powołań to meczu nie oglądałem bo wolałem popatrzec na prawdziwą piłke nożną i śledziłem mecz Argentyny, ale Sadlok gubił się w meczach Ruchu Chorzów a co dopiero w meczu przeciwko Eto&#39;o...
Euro organizacyjnie wypadnie zapewne dobrze, ale sportowo beznadziejnie, chociaż jeszcze wiele czasu jest na zbudowanie zespołu, ale ja w to nie wierze. Wole się pozytywnie rozczarowac niż wierzyc w nie wiadomo jaką potęge polskiej reprezentacji.
To już jest szczyt wszystkiego co nasi pseudo kopacze wyprawiają! A w czwartek czeka nas kolejne zapewne upokorzenie tj porażka Lecha...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
JA tam jeszcze mam nadzieję że jednak na Euro się zaprezentujemy w miarę dobrze. Co z tego że teraz byśmy już cykali wszystkich jak za dwa lata by forma sobie poszła. Fajnie by było pooglądać jak nasi wygrywają ale może to i lepiej się stało że na razie baty , przynajmniej wiedzą że muszą zapieprzać żeby wstydu nie było ( na Euro). Kilka meczów pokazało że umiemy pokopać w piłkę ???? m.in Bułgaria , Finlandia czy Serbia a inne szybko sprowadziły nas na ziemię , te ostatnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
JA tam jeszcze mam nadzieję że jednak na Euro się zaprezentujemy w miarę dobrze. Co z tego że teraz byśmy już cykali wszystkich jak za dwa lata by forma sobie poszła. Fajnie by było pooglądać jak nasi wygrywają ale może to i lepiej się stało że na razie baty , przynajmniej wiedzą że muszą zapieprzać żeby wstydu nie było ( na Euro). Kilka meczów pokazało że umiemy pokopać w piłkę ???? m.in Bułgaria , Finlandia czy Serbia a inne szybko sprowadziły nas na ziemię , te ostatnie.
Takie gadanie, że teraz nie ma formy, a potem nagle przyjdzie to coś co zawsze mnie rozśmiesza. Komentatorzy to zawsze potrafią mnie rozśmieszyc tym podczas meczów. Rozumiem, że jakoś trzeba uzasadniac swoją niedyspozycje,ale kiedy polscy piłkarze byli ostatnio w formie ? ????
Jest kilka wyjątków jak Jeleń, Lewandowski czy Kuba, a reszta jest bez formy zawsze.
Polacy to z każdego przegranego meczu się potrafią wytłumaczyc. Z Austrią na Euro oszukał nas Webb, a jak się popatrzy na cały mecz to przecież przez 30min powinniśmy przegrywac z 0-4, ale Boruc miał dzień konia i nie przegrywaliśmy, a potem wine zrzucono na Webba...
Jeżeli ktoś jest dobry teraz to poradzi sobie i za dwa lata. Taka prawda. Owszem rozwój piłkarzy to druga sprawa.
No, ale jak mamy zbudowac dobrą repre skoro w klubach grają piłkarze z zagranicy dziesiątego sortu zamiast dawac szanse młodym polskim grajkom. A młodzież mamy zdolną mimo, że nie ma wyników bo zawodnicy nie są ogrywani w poważnych meczach tylko kopią gdzieś w rezerwach itp.
Niedawno czytałem jakąś wypowiedz trenera jakiegoś polskiego, to nic tylko usiąśc i płakac. Na Zachodzie 18latkowie grają już z seniorami w najlepsze, a u nas 22 letni gracz często dopiero wchodzi do zespołu więc o czym my mówimy. Jesteśmy w d... za murzynami. Szkolenia nie ma, ośrodków treningowych nie ma, nie ma polskiej myśli szkoleniowej (Pozdro panie Engel ????). Z dwóch czy trzech trenerów się wybija w naszym kraju... Ale balon jest oczywiście pompowany, każde losowanie Polacy faworytem do awansu itp.
Szkoda pisac więcej, starczy to co jest ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Benhakker też jak przejmował kadrę miał ciężkie początki , a zbudował drużynę która el. Euro przeszła jak burza. Z tym że Benhakker do wyznaczonego celu po przejęciu kadry miał mało czasu bo eliminacje były tuż tuż a Smuda wyznacznik ma wystawiony na za 2 lata. Moim zdaniem Leo jak by nie chciał do Feyenordu dalej by nas prowadził z powodzeniem. Nie długo zapewne Smuda zacznie grać już bardziej na ogranie i zgranie. Bo wystawianie Sadloka na LO to był zwykły eksperyment który nie zdał egzaminu. Mam nadzieję że Smuda też przejrzy na oczy i Glika odsunie na dalszy plan. Atak i druga linia wygląda u nas bardzo dobrze , wczoraj w pierwszej jedenastce właśnie nasz atak i pomoc to byli piłkarze którzy powinni grać regularnie w swoich klubach co tylko dobrze rokuje. Problemem jest obrona i dlatego sądzę że nie długo powinna grać najwięcej ta czwórka która wg Smudy ma być murem nie do przejścia za jakiś czas. + do tego 1-2 innych obrońców.

edit: down - trzeba będzie to ktoś usunie bądź przeniesie do tematu dyskusji o kadrze. A propo spamu ... Twój post czym jest ? A i jeszcze ja to nie jestem przeciętny user ? Inny jestem czy co ?
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
No i Brożek pokazał, mizernie ale moge wyróżnić tylko mierzejewskiego że chciał że troche myślał, po za tym Lewandowski jak ma 2,3 sytuacje to powinien gola strzelić, ja będzie tak w Borussii grał to Ławka murowana, Obraniak troche nawet próbował, Błaszczu ale niestety Obrona jak ser szwajcarski, Słbiutki GLIK - pewnie wróci w pierwszym oknie transferowym z tego Palermo, wojtowiak wolny jak mucha w smole, Żewłakow jak na 34 lata kardynalne błędy nawet obroną nie umie pokierować, Sadlok także porażka, jedynia Kowalczyk coś chciał nawet grać, Peszko nawet dobra zmiana, niewiem co by grał jak by grał conajmniej całą połowe a nie końcowe 15 minut, Nazwisko Rybus od poczatku wejscia w drugiej połowie usłyszałem 3 razy też słabo, Nie ma co Obrona jest nadal do **** a w ataku brak skuteczności, brakuje jakiegoś playmakera typu Garguła, ba nawet Krzynówek lepiej grał od niektórych naszych kopaczy
 
P 0

piter-61977

Użytkownik
Jak żyje, to dawno nie widziałem tak słabo grającej naszej reprezentacji. Kamerun był wczoraj lepszy o 2 jak nie o 3 klasy, obnażając nasze słabe strony i pokazując tym samym miejsce w szergu.. Od dna można się tylko odbić, więc miejmy nadzieję, że 4 września w meczu z Ukrainą chłopaki się w końcu przełamią..Zresztą najwyższy czas, bo czasu coraz mniej, ale bądźmy dobrej myśli mimo wszystko..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak żyje, to dawno nie widziałem tak słabo grającej naszej reprezentacji. Kamerun był wczoraj lepszy o 2 jak nie o 3 klasy, obnażając nasze słabe strony i pokazując tym samym miejsce w szergu.. Od dna można się tylko odbić, więc miejmy nadzieję, że 4 września w meczu z Ukrainą chłopaki się w końcu przełamią..Zresztą najwyższy czas, bo czasu coraz mniej, ale bądźmy dobrej myśli mimo wszystko..
to chyba krótko żyjesz bo nie trzeba zbyt daleko sięgać pamięcią żeby sobie takie mecze przypomnieć ;) co do tematu może faktycznie zostawmy już tą kadrę i czekajmy na mecz z Ukrainą. Do tego czasu wrócą być może Piszczek , Jeleń i wróci forma tym co wczoraj grali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom