>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jeżeli ktoś jest dobry teraz to poradzi sobie i za dwa lata. Taka prawda. Owszem rozwój piłkarzy to druga sprawa.

No, ale jak mamy zbudowac dobrą repre skoro w klubach grają piłkarze z zagranicy dziesiątego sortu zamiast dawac szanse młodym polskim grajkom. A młodzież mamy zdolną mimo, że nie ma wyników bo zawodnicy nie są ogrywani w poważnych meczach tylko kopią gdzieś w rezerwach itp.

Niedawno czytałem jakąś wypowiedz trenera jakiegoś polskiego, to nic tylko usiąśc i płakac. Na Zachodzie 18latkowie grają już z seniorami w najlepsze, a u nas 22 letni gracz często dopiero wchodzi do zespołu więc o czym my mówimy. Jesteśmy w d... za murzynami. Szkolenia nie ma, ośrodków treningowych nie ma, nie ma polskiej myśli szkoleniowej (Pozdro panie Engel ????). Z dwóch czy trzech trenerów się wybija w naszym kraju... Ale balon jest oczywiście pompowany, każde losowanie Polacy faworytem do awansu itp.
Szkoda pisac więcej, starczy to co jest ;)
1. Niekoniecznie

2. Nasza zdolna młodzież?? A wymień bo ja niewiem o kim mówisz...

3. Kiedyś też nie było i co z tego? Jakoś grali (bla bla bla że się wszystko zmienia). Chcesz być dobry to i w lesie się nauczysz

* nasz problem zostałby załatwiony jakby się jacyś kumaci zarządcy klubów trafili. Ale narazie nie widzę ani jednego

*dla mnie nieporozumieniem są tacy zawodnicy w kadrze jak:Sadlok, Glik, Żewłakow, Lewandowski, Wojtkowiak, Rybus oraz eksperymenty z bramkarzami. W lepszej lub gorszej formie Boruc jest numerem jeden. A na ważniejszych turniejach jak narazie ratował nam dupe mimo że wcześniej nie zawsze miał swoje optimum. Rezerwowy to Kuszczak.

*jeśli chodzi o sam wczorajszy mecz to ja zastrzeżenia mam tylko do obrony i z przednich formacji to przyszłego ławkowicza z Borussii. Obrona: jaki jest sens stać i patrzeć co robi przeciwnik? Kameruńczyk idzie z piłką a nasz grajek razem z nim się przesuwa pod nasze pole karne i patrzy co on robi. od razu ma zrobić wszystko żeby mu przeszkodzić wybić odebrać. Ale nie idiota idzie razem z nim w naszą stronę. Inna sprawa to przesuwanie tej formacji która właściwie nie wie jak się ma przesuwać. No i krycie... 3 na 4 obrońców stoi za przeciwnikiem zamiast przed. Pozdro... cd Lewandowskiego to jeżeli rasowy napadzior nie wie co to podcinka ani nie potrafi odpowiednio dołożyć nogi i obracać się z piłką to w kadrze takiej reprezentacji jak Polska (niedługo to nie będzie argument...) grać nie powinien
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
*dla mnie nieporozumieniem są tacy zawodnicy w kadrze jak:Sadlok, Glik, Żewłakow, Lewandowski, Wojtkowiak.
A to ciekawe że najlepszy Polski napastnik jest dla Ciebie nieporozumieniem w kadrze. Za nic Borussia nie zapłaciła 5 mln $. :?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A to ciekawe że najlepszy Polski napastnik jest dla Ciebie nieporozumieniem w kadrze. Za nic Borussia nie zapłaciła 5 mln $. :?
bez obaw jeszcze poczują jak zdrowo przepłacili

najlepszy polski napastnik... no w sumie z tego grona wyhodowanych partaczy to się faktycznie wyróżnia... ale nie jest najlepszy
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. Nasza zdolna młodzież?? A wymień bo ja niewiem o kim mówisz...
Zdolna młodzież to nie taka która gra w najlepszych klubach tylko taka, która ma motywacje i warunki do osiągania lepszych wyników; w Polsce na pewno wielu by takich się znalazło jednak u nas ci młodzi ludzie tak jak robson napisał wiekowo są już seniorami, a grają w rezerwach; według mnie dlatego że wszyscy którzy czerpią € z piłki w d.... mają wyniki, a myślą tylko jak najwięcej zarobić. Polska i polskie kluby potrzebują takich piłkarzy jak Lewandowski, a każdy jego pokroju, mimo że jest ich nie wiele gra za granica, Lech zarobił na lewym 5 mln € i ile z tych pieniędzy wzmocniło kadrę ?/ a Podolski był by tym kim jest jakby nie przeniósł się do Niemiec - nie. Jeśli w Polskiej piłce nic się nie zmieni to na Euro 2012 nie wyjdziemy z grupy, a w el. Mś będziemy postrzeganie jako drużyna na poziomie obecnego Azerbejdżanu
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
2. Nasza zdolna młodzież?? A wymień bo ja niewiem o kim mówisz...
Najlepszym przykładem jest Maciej Sadlok. Skoro dla Ciebie jest on nieporozumieniem, w takim razie, co na tym forum robisz ? Zapewne obejrzałeś jego występ w reprezentacji i początkowe mecze, bądź też przygotowania do nowego sezonu i już uważasz, że &quot;błyszczysz&quot;. Otóż zmartwię Cię - nie masz racji. Wystarczy obejrzeć parę meczów z jego udziałem i dowiesz się, już o kim mówimy. Nie należy sugerować się tym, że w ostatnich meczach gra rzeczywiście słabiej, a oglądnąć chociażby kilka meczów z zeszłego sezonu. Młody, perspektywiczny, szybki obrońca, który z pewnością ogra się jeszcze w naszej lidze i za kilka lat (miejmy nadzieję) będzie czołowym zawodnikiem polskiej kadry, która prezentuje się poniżej krytyki. Można też śmiało popatrzeć na jego osiągnięcia dotychczas i przebieg kariery. Jeszcze w sezonie 2005/2006 występował w drużynie Pasjonata Dankowice i nikt nawet o nim nie słyszał. Zaledwie rok później był już zawodnikiem Ruchu Chorzów i już niebawem stał się podstawowym zawodnikiem tejże ekipy.
W naszej lidze wystarczy spojrzeć na grę naszych młodych zawodników, aby stwierdzić, że za kilka lat może to właśnie z nich będziemy dumni, bo teraz po prostu nie mamy z kogo. Poza tym trzeba mieć nadzieję, że gdy już osiągną pewien sukces, nie uderzy im woda sodowa do głowy, tak jak &quot;gwiazdorowi&quot; Małeckiemu. Może posadzenie go na ławce rezerwowych da mu do zrozumienia, że jest jedynie &quot;kroplą w morzu&quot; ekipy Wisły, która ma wielu znacznie bardziej wartościowych graczy.
Jeśli chodzi o Lewandowskiego, który w twoim domniemaniu nie nadaje się do kadry, to po prostu szkoda słów i ewentualnych komentarzy... Więc bardzo mnie ciekawi, kto ma grać ? Brożek pokazał co potrafi i więcej nie dostanie szansy, a &quot;dziadkom&quot; Żurawskim i innym serdecznie dziękujemy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Rzepek na wp jest miejsce na napinanie. Ja przedstawiam swoje zdanie. Jeśli się z nim nie zgadzasz to po prostu pisz swoje i wystarczy

No ale skoro zwróciłeś się bezpośrednio to odpiszę:
Sadlok? Ten chłopiec we mgle? Ten który patrzy na to co robi przeciwnik zamiast mu wybić piłkę? Ten który jeśli już się na to zdecyduje to nie potrafi dobrze wybić piłki i ucieka mu piłka przy próbie dryblingu? I co z tego że czasem zdarzy mu się dobry mecz jak po nim zalicza 4 słabe? On poziomu naszej amatorskiej ligi nie przeskoczy jak nie wyjedzie.
Na obecną chwilę do kadry w napadzie nadaje się tylko Jeleń i co może być kontrowersyjne Niedzielan (ten gość nie strzela niewiem ile ale w takich typowych sytuacjach wie co to znaczyć strzelić bramkę a nie usiłować ją strzelić). Ale co oni mają strzelić jak w meczu dostaną niewiele podań od naszej zajebiście kreatywnej pomocy?

Darius010 to prawda... tylko że jeżeli ja o niej wogóle nie słyszę i tylko czasem jakiś wyjątek przepchnie się do takiej Odry Wodzisław lub wyjedzie do innego kraju zapchać tanio miejsce na ławce to jak ja mogę korzystnie ją postrzegać? Ta młodzież powinna być widoczna w składach czołowych i średnich drużyn a tam grają jak ktoś wyżej napisał obcokrajowcy któregoś sortu. A to że gdzieś tam gdzieś tam jest jakaś grupa zdolnych chłopaków którzy mogą rokować na przyszłość to ja wiem.....
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ten który jeśli już się na to zdecyduje to nie potrafi dobrze wybić piłki i ucieka mu piłka przy próbie dryblingu? I co z tego że czasem zdarzy mu się dobry mecz jak po nim zalicza 4 słabe?
Nie wiem, gdzie widzisz &quot;napinkę&quot;, bo ja też wyraziłem swoje zdanie.
A tak w ogóle, to w naszej lidze jeszcze nie widziałem zawodnika, który nie miałby problemów z prostym wybiciem piłki. Tak, ta liga jest najsłabsza od momentu powstania i szybko się to nie zmieni. Lepiej wybić piłkę, niż stracić na niekorzyść drużyny. Jeśli chodzi o drybling, rzeczywiście nie jest to jego mocną stroną, ale w grze obronnej chodzi o oddalenie piłki od swojego pola karnego, a nie dryblowania, nie jest w końcu pomocnikiem, czy też napastnikiem, aby świecić swoimi zwodami. Co do ostatniego zdania, to również już dawno nie widziałem zawodnika, który przez większość sezonu grałby na równym poziomie, tylko zawsze jest jeden mecz dobry, a potem coraz słabsze. Stilić w tamtym sezonie świecił, miał przejść do jakiegoś wielkiego klubu, tyle było o nim gadania, a teraz proszę, co pokazuje. Brożek Paweł też nie jest lepszy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Rzepek ale nowoczesny futbol polega na tym że boczni obrońcy zarówno bronią i atakują co jest zabójczą bronią. W meczu z Kamerunem o ile Bandrowski\Kowalczyk jeszcze wspomagali jakoś Kubę o tyle Sadlok bał się ruszyć z pod pola karnego. Sadlok zapewne nie będzie grał na LO ( raczej Piszczek) ale stoperzy też mają zadania ofensywne a z Sadlokiem raczej jest to nie możliwe.
niżej// czy ja wiem czy jest to takie do wyuczenia ? obrońca powinien mieć dryg do tego i przynajmniej próbować takich akcji , no ale jak z Piszczka ( napastnika ) zrobiono obrońce ( bardzo dobrego) to trzeba mieć nadzieję że i Sadlok będzie dobrym obrońcą.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rzepek ale nowoczesny futbol polega na tym że boczni obrońcy zarówno bronią i atakują co jest zabójczą bronią. W meczu z Kamerunem o ile Bandrowski\Kowalczyk jeszcze wspomagali jakoś Kubę o tyle Sadlok bał się ruszyć z pod pola karnego. Sadlok zapewne nie będzie grał na LO ( raczej Piszczek) ale stoperzy też mają zadania ofensywne a z Sadlokiem raczej jest to nie możliwe.
Oczywiście się z Tobą zgodzę w 100%. Tego wymaga się od bocznych obrońców, bo na tym polega ten nowoczesny futbol. Jednak ja tłumaczę to jeszcze tym, że Sadlok nabędzie doświadczenia i rzeczywiście tak będzie robił. Jak narazie boi się wdać w takie pojedynki, gdyż zdaje sobie sprawę, że strata piłki może być kluczowa, więc nie chce ponosić odpowiedzialności. Tak to przynajmniej wygląda z jego gry.
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
To że nie było Jelenia Piszczka to nie zmienia że obrona grała słabo, na dzień dzisiejszy nie mammy bramkarza, bo dobry bramkarz to powinien także kierować obroną, ani jeden ani drugi właśnie nie ma tego w sobie, Boruc ma ale musi pograć trochę w tej Fiorentinie i uporządkować swoje życie, Bo fabiański ma spokojne kawalerskie życie ale błędy popełnia te same co zawsze i co występ to ten sam błąd, Tytoń jest jeszzce młody i ma szanse się rozwinąć w tej Holandii bo przynajmniej gra czego Fabiański nie robi i chyba nie będzie robił nie zdziwię się jak wystawi Szczęsnego Wenger w meczu z Liverpoolem,
Podsumowując Obrona słaba, bramkarze słabo skomunikowani z obroną, pomoc w miarę(oprócz RYBUSA i DUDKI), napad słabo bo z 2 setek nic nie strzelił Robek jego mać
 
M 0

marco1

Użytkownik
Towarzyski
Masz dość przegrywania w zakładach?
Nie masz czasu na analizę spotkań?
Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę!
Jedyna strona z realistycznym archiwum!
Najlepiej odwiedzana strona w sieci!
Każdy kupon potwierdzony skanem kuponu!
Tutaj nie zaznasz smaku oszustwa!
Jesteśmy po to by Wam pomagać!
bezryzyka.za.pl
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Oferta kursowa z bukmachera Unibet
W dniach 3-5 września odbędą się kolejne spotkania towarzyskie. Wszystkie mecze są bardzo wyrównane i ciężko wskazać faworyta.
W sobotę dla nas najciekawszym spotkaniem jest występ Biało-Czerwonych przeciwko Ukrainie. Jak tym razem poradzi sobie kadra Franciszka Smudy? Czy będziemy w końcu cieszyć się ze zwycięstwa? Zapraszam do analizowania i pisania swoich przemyśleń na temat tego spotkania oraz pozostałych.
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
Choć polska reprezentacja nie strzeliła bramki od pół roku, nie tylko kibice wierzą, że zła passa się skończy. Zdaniem bukmacherów bwin w najbliższych meczach piłkarzom uda się zdobyć gola. Polacy są faworytami spotkań z Ukrainą i Australią.

Franciszek Smuda mówi, że jeszcze trwa czas poszukiwań, ale kibice – zwłaszcza po ostatnim 0:3 z Kamerunem – żądni są zwycięstw, a przynajmniej goli. Liczby nie kłamią: żaden z kadrowiczów nie trafił do siatki rywali od 389 minut. Ostatnim piłkarzem, który wpisał się na listę strzelców, był Robert Lewandowski w spotkaniu z Bułgarią 3 marca 2010. Od tego czasu Polska zmierzyła się z Finlandią (0:0), Serbią (0:0), Hiszpanią (0:6) i Kamerunem (0:3). Bilans bramkowy 0:9 nie świadczy najlepiej. Czy Polska strzeli gola w meczu z Ukrainą lub Australią? Zdaniem bukmacherów bwin, największego na świecie dostawcy online gamingu notowanego na giełdzie: tak – 1.12, nie – 5.25.

Mecz towarzyski 4 września 2010, godz. 17:00
Polska 2.15
X 3.20
Ukraina 3.25

Mecz towarzyski, 7 września 2010, godz. 20:30
Polska 2.25
X 3.20
Australia 3.10

* kursy mogą ulec zmianie, zawsze aktualne na bwin.com
&gt;&gt; Promocyjny link do rejestracji -HOT BONUS- &lt;&lt;
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Mirek Szymkowiak Typuje dla Ladbrokes.com:
Polska – Ukraina
Przed nami kolejny sprawdzian kadry, który ma pokazać w jakim kierunku idziemy przed najważniejszą impreza dla naszego kraju w historii. Trener Smuda po raz kolejny zmuszony jest , do sprawdzania nowych rozwiązań na różnych pozycjach spowodowanych kontuzjami.
Zespół ukrainski, jest w podobnej sytuacji do naszego zespołu, czyli jest zmuszony do rozgrywania tylko i wyłącznie meczów towarzyskich, ale ostatnie wyniki pokazują, że nasi sąsiedzi są znacznie dalej w przygotowaniach do turnieju niż nasz reprezentacja.
Trudno szukać jakichkolwiek pozytywów po ostatnim meczu w Szczecinie, ale musimy pamiętać, że te drużyny będą się zupełnie różnic, i uważam ze stać nas w tej chwili na osiągniecie dobrego wyniku jakim będzie remis.
Ważniejszą wg mnie rzeczą w obydwu spotkaniach, jest poprawa gry obronnej całego zespołu, która w poprzednich meczach praktycznie nie istniała.
PolskaAustralia
W drugim meczu zmierzymy się z reprezentacja Australii, która dla większości wydaje się być zespołem słabszym, ale chociażby ostatnie MS w których ta reprezentacji uczestniczyła, pokazuje ze niekoniecznie będzie łatwo.
Trenera Smuda ma trudne zadanie, aby wymazać z pamięci zawodników ostatnie dwie dość przykre i wysokie porażki z Hiszpanią i Kamerunem. Czy mu się to uda? – Jestem dobrej myśli.
Polska – Ukraina Typ X
PolskaAustralia Typ 1
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Polska - Ukraina
Typ: Ukraina
Kurs: 2,70
bwin
W sobotę o 17:00 ekipa Franciszka Smudy podejmie reprezentację Ukrainy. Polacy ostatniego gola strzelili ekipie Bułgarii na początku marca tego roku. Kolejno w czterech następnych meczach nie udało się im strzelić ani jednego. Ostatnie dwa mecze to blamaże z grającymi na luzie Kameruńczykami 0-3 i przygotowującymi się do Mistrzostw Świata Hiszpanami 0-6. Franciszek Smuda żali się dziennikarzom jak to mu ciężko wybrać kogokolwiek do naszej reprezentacji z naszej rodzimej Ekstraklasy. Nie dziwię się mu. jak nasze eksportowe drużyny nie potrafią wygrać z klubami z Malty, Kazachstanu, Azerbejdżanu czy słabo grającej Sparcie. Smuda widać chwyta się już wszystkiego co może. Gdy zaczął mu się palić grunt pod nogami przeprosił się z kilkoma piłkarzami. Przecież tak niedawno głosił że Boruc dostanie powołanie jak przestanie jeść hamburgery i schudnie. O powołaniu Smolarka też nie było mowy. W kadrze będą grać tylko gracze którzy grają w klubach. Zapytam. czy Boruc grał w ostatniej kolejce ? Nasz trener już sam nie wie co mówi. Zatem musi być naprawdę kiepsko w naszej kadrze. Podopieczni Franciszka Smudy nie strzelili gola w czterech kolejnych meczach niema co snuć bajek jest katastrofa. Nasi jutrzejsi rywale radzą sobie w ostatnim czasie znakomicie. Ukraińcy pokonali kolejno: Litwę (4:0), Rumunię (3:2), Norwegię (1:0) i zremisowali z wicemistrzami świata Holendrami (1:1). Na jutrzejsze spotkanie w łodzi maja zjechać w najsilniejszy składzie. Zobaczymy więc Andrija Szewczenkę i Andrija Woronina. Innego wyniku niż zwycięstwo gości tutaj nie widzę.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Polska-Ukraina
Ciężkie do grania dlatego odpuszczam teraz i poczekam do 17:00. Można spróbować na LIVE najpierw zobaczyć co się będzie działo, jak wygląda forma naszych i przyjezdnych w dzisiejszym dniu i wtedy coś zagrać. Wątpię w wygraną naszych , przekonują mnie do tego ostatnie postępy Ukraińców. Jakoś bardziej jestem skłonny zagrać na Australijczyków w przyszłym tygodniu :razz::
Ukraina-Holandia 1:1
Ukraina- Norwegia 1:0
Ukraina-Rumunia 3:2
 
halus 7

halus

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Wynik pierwszej połowy - X
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Już dzisiaj kolejny mecz naszych &quot;Orłów&quot;, które ostatnimi czasy są jakby bez skrzydeł. Dla przypomnienia Polacy nie strzelali bramek w ostatnich 4 meczach! Wierzę, iż dzisiaj się to zmieni i kadra Smudy pokaże charakter i strzeli chociaż jedną bramkę. Jednak myślę, iż po pierwszych 45 minutach utrzyma się wynik remisowy. Dlaczego?
Po pierwsze nasi będą chcieli strzelić gola ale nie kosztem dużych strat &quot;z tyłu&quot;.
Po drugie do naszej kadry wrócił Artur Boruc i prawdopodobnie zagra od pierwszych minut, nie muszę przypominać co potrafi Artur kiedy jest w formie.
Po trzecie obie drużyny częściej strzelają w drugiej połowie.
Po czwarte Ukraina ma nowego szkoleniowca i każdy z gracz będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i może im to troszkę sparaliżować poczynania ofensywne.

Myślę, że pierwsza połowa to będą typowe piłkarskie szachy z niewieloma okazjami bramkowymi. Mam nadzieję że mecz rozwinie się w drugiej połówce.​
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Polska - Ukraina
Typ: under 2,5 gola @ 1,60 Tobet

Tak, dziś nasza Reprezentacja po raz kolejny będzie chciała udowodnić, że potrafią zdobywać bramki, grać ostro, z fantazją, i efektownie wygrywać. Rywal trudny, choć moim zdaniem do połknięcia. Do składu Polaków powrócił Artur Boruc który walczy o miano pierwszego bramkarza w swoim nowym klubie Fiorentina. Ebi Smolarek, kolejny świeży reprezentant, który jak sam mówi czuje się sto razy lepiej po powrocie do Polski. Gramy u siebie, kibice nie powinni zawieść. Jedynym mankamentem jest to, iż Franek Smuda zamierza zagrać jednym napastnikiem Irkiem Jeleniem. Lewandowski na ławce, nibyj est Błaszczykowski, Murawski, Iwański. Dobre, skrzydła obronne, &#39;nowy&#39; Polak Boenisch. Moim zdaniem dziś przerwiemy tą haniebną passę 400 minut bez zdobyczy bramkowej, i Ukraina nie trafi bramki. Under 2,5 gola to w tym meczu bardzo prawdopodobna opcja. Kurs zachęca.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Ukraina 1:1 (1:0) ⛔
Typ: Polska wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Dziś w Łodzi Biało-Czerwonych czeka kolejny sprawdzian. Czy tym razem piłkarze Smudy w końcu poprawią nastroje wśród kibiców? Czas najwyższy zacząć wygrywać mecze, gdyż trener Smuda miał już chyba wystarczająco dużo czasu, by poukładać zespół według własnej koncepcji.
Ukraina to na pewno mocny rywal, który piłkarsko nas przewyższa. Nie oznacza to jednak, iż jesteśmy z góry skazani na porażkę. Potencjały mamy podobne, wystarczy tylko, byśmy zagrali na miarę naszych możliwości.
Po niedawnej aferze korupcyjnej w ukraińskiej piłce z posady selekcjonera Ukraińców zrezygnował Miron Markiewicz, którego tymczasowo na tym stanowisku zastępuje jego dotychczasowy asystent Jurij Kalitwincew.
Do kadry Smudy wracają Smolarek i Boruc, a debiut w kadrze Poslki zaliczy lewy obrońca Werderu Brema Sebastian Boenisch, który powinien w końcu rozwiązać nasze problemy z obsadzeniem tej pozycji. Jeżeli chodzi o poważniejsze braki to wymienić należy w tym miejscu przede wszystkim Ludovica Obraniaka i Adriana Mierzejewskiego.
Od pierwszych minut na boisko wybiegnie dziś Ireneusz Jeleń i to on będzie odpowiedzialny za zdobywanie bramek dla naszej drużyny. Jestem pewien, że sobie z tym zadaniem poradzi i przynajmniej raz do bramki Ukraińców trafi. Coś czuję, że worek z bramkami, który, według napastnika Auxerre, musi się w końcu rozwiązać, rozwiąże się właśnie w dzisiejszym meczu.

BB: Szkoda niewykorzystanych okazji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom