>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
B 0

burbon2009

Użytkownik
no ja zaraz siadam do nauki ???? musze nauczyc sie tych kul czarne biale itp bo bedzie na bank ????
wtf jak mozna napisac nr 2 a pisac na pierwszy ;p ? ale szczerze mowiac z kazda chwila zastanawiam sie czy tez tak nie zrobilem ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie związane z maturą pisemną języka polskiego.Pisząc
wypracowanie napisałam je w brudnopisie, natomiast później przepisując
je na czystopis niedokończyłam przepisywać zakończenia
wypracowania,ponieważ nie starczyło mi na to czasu. Na końcu pracy
napisałam: &quot;proszę o sprawdzenie brudnopisu&quot;. Moje pytanie brzmi czy w
takiej sytuajcji osoba sprawdzająca moją pracę zaliczy do wypracowania
mój tekst z brudnopisu? .
Jeżeli odpowiednio &quot;naprowadziłeś&quot; egzaminatora na dany fragment to tak.
Jak tam się z maty czujecie panowie? :smile:
Bardzo fajnie :spokodfhgfh:
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
spokojnie, mata podstawa bedzie banalna (postaram sie o maxa ???? ) co do rozszerzenia to moze byc wzglednie trudne, my tutaj czesto mamy kontakt z liczbami wiec damy rade! ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
ja 30% o więcej nawet Boga nie proszę!! ????
trzymam kciuki ???? zawsze podstawiaj wyniki do danych, lepiej kilka razy sprawdzic od przodu i od konca by byc pewnym ???? w zamknietych tez podstawiaj konkretne liczby np w przedzialach by upewnic sie ze to na 100 tam ???? , bedzie dobrze, musi ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Pisałem dzisiaj również maturę rozszerzoną i moim zdaniem była łatwiejsza od postawy, no ale czas pokaże jak poszło, nie ma co spekulować ;p
Jestem ciekawy co będzie na matmie, mój korepetytor mówi, że będzie na 80% zadanie za 5 pkt cos w stylu jak z prędkościami, na próbnym była to książka. Jak tak to 10% w kielni :p
Macie może gdzieś &quot;pod ręką&quot; treść i rozwiązanie takiego zadanka? ????


U mnie babka tez coś o tym mówiła ale chyba byłem zajęty czym innym. :jezora:
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Ja przez 3 lata gimnazjum i 3 liceum byłem czymś zajęty ???? Jedynie prawdopodobieństwo czaje a reszta ta tak sobie ;D
 
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Ciekawe ile osob na forum zdaje rozszerzona matme
ja się modle o podstawę ;D Dużo osób zdaje przeważnie Ci z Klas o profilu politechnicznym czy informatycznym ???? Ja biolog się do matmy nie nadaje ????
 
ste 21

ste

Użytkownik
ja się modle o podstawę ;D Dużo osób zdaje przeważnie Ci z Klas o profilu politechnicznym czy informatycznym ???? Ja biolog się do matmy nie nadaje ????
ja zdaje za rok ,podstawe i rozszerzenie,jestem na profilu mat-inf.
Powodzenia wszystkim jutro
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Macie może gdzieś &quot;pod ręką&quot; treść i rozwiązanie takiego zadanka? ????


U mnie babka tez coś o tym mówiła ale chyba byłem zajęty czym innym. :jezora:
Dwa pociai towarowe wyjechały z miast A i B oddalonych od siebie o 540 km. Pociąg jadący z miasta A do miasta B wyjechał o godzinę wcześniej niż pociąg jadący z miasta B do miasta A i jechał z prędkością o 9 km/h mniejszą. Pociągi te minęły się w połowie drogi. Oblicz z jakimi prędkościami jechały te pociagi

ZARAZ NAPISZE CI ROZWIĄZANIE!

A____________________B
540 km

t+1 | t
V-9 | V
S=270 | S=270

V = s na t || x t
S = V x t
w układzie teraz rozwiązujesz
270=(V-9) x (t+1)
270 = V x t

270= Vt+V-9t-9
270=V x t || x t

270=270+V-9t-9 ( 270 się redukuje)
270 na t = V

V= 270 na 5 V = 54 km/h
0=270 na t - 9t-9 || x t
0=270-9t kwadrat-9t || ???? -9)
0= t2=t-30

obliczasz delte i t1 i t2
t1 = -6 t2= 5
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
no ja tez nie chce wiecej styknie 30% ???? powiem wam ze jedyny + tej matury z matmy jest taki ze nie bedzie jej sprawdzac moja babka co mnie uczy bo suka zawsze sie do czegos przyczepila i obnizala mi oceny ????
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Haha to nic ;) ja w klasie mam kolesia co 2 razy z rzędu wygrał Olimpiadę budowlaną, ma 3 stypendia w sumie a i tak pisze sobie normalnie wszystko bo indeks ma na wszystkie uczelnie praktycznie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom