>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Taka moja rada nie patrzcie na te przykładowe podkreślam przykładowe odpowiedzi ;p zacznie tylko się denerwować i myśleć czy egzaminator zaliczy czy nie ;) tam też siedzi człowiek i to sprawdza nie jakaś maszyna ;) przyjdą wyniki jeśli się nie mylę 30 czerwca i wszystko będzie jasne ;)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Prace sprawdzane są na korzyść maturzystów więc nie stresujcie się zbytnio, pisałem maturę, nasłuchałem się co nieco od nauczycieli jakie są realia, na prawdę maturę z polaka nie zdać to trzeba być &quot;wybitnym&quot; :p
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Prace sprawdzane są na korzyść maturzystów więc nie stresujcie się zbytnio, pisałem maturę, nasłuchałem się co nieco od nauczycieli jakie są realia, na prawdę maturę z polaka nie zdać to trzeba być &quot;wybitnym&quot; :p
No to mnie pocieszyłeś ???? Teraz spokojnie mogę isc na trening ????
 
sporting 0

sporting

Użytkownik
W zadaniu 5 z czytania należało zacytować tezę.. w rozwiązaniu na interii są dwa zdania.. które jest poprawne ?
 
L 0

lonsdale

Użytkownik
Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Edukacyjnej. Posiadam 19-letnie doświadczenie w zawodzie. Proszę śmiało zadawać pytania.
 
L 0

lonsdale

Użytkownik
Niestety tej odpowiedzi nie mogę Panu udzielić, gdyż będzie to jednoznaczne z utratą pracy przeze mnie. Mimo wszystko życzę powodzenia na jutrzejszej maturze z Królowej Nauk - jaką jest matematyka.
Jakieś inne pytania niezwiązane z treścią egzaminów ?
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Niestety tej odpowiedzi nie mogę Panu udzielić, gdyż będzie to jednoznaczne z utratą pracy przeze mnie. Mimo wszystko życzę powodzenia na jutrzejszej maturze z Królowej Nauk - jaką jest matematyka.

Jakieś inne pytania niezwiązane z treścią egzaminów ?
Model odp. do wypracowania, może otrzymam już?
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Pisałem dzisiaj również maturę rozszerzoną i moim zdaniem była łatwiejsza od postawy, no ale czas pokaże jak poszło, nie ma co spekulować ;p
Jestem ciekawy co będzie na matmie, mój korepetytor mówi, że będzie na 80% zadanie za 5 pkt cos w stylu jak z prędkościami, na próbnym była to książka. Jak tak to 10% w kielni :p
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Zal jutro rozszerzenie mam, ale jeszcze nic nie powtarzalem :| Myslicie ze dam rade przez noc tak aby te 40% miec? ????
 
E 0

emma426

Użytkownik
Pytanie dotyczące matury z języka polskiego
Witam,
Mam pytanie związane z maturą pisemną języka polskiego.Pisząc
wypracowanie napisałam je w brudnopisie, natomiast później przepisując
je na czystopis niedokończyłam przepisywać zakończenia
wypracowania,ponieważ nie starczyło mi na to czasu. Na końcu pracy
napisałam: &quot;proszę o sprawdzenie brudnopisu&quot;. Moje pytanie brzmi czy w
takiej sytuajcji osoba sprawdzająca moją pracę zaliczy do wypracowania
mój tekst z brudnopisu? .
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Zal jutro rozszerzenie mam, ale jeszcze nic nie powtarzalem :| Myslicie ze dam rade przez noc tak aby te 40% miec? ????
Jak bedziesz sie uczyl w nocy to pogorszysz sprawe, lepiej isc spac i wypocząć ^^

p.s
tematu z lalki nie pamietam
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
jeszcze mam takie pytanko bo w temacie z edelmana bylo ze na podstawie podanego fragmentu,a teraz zerknąłem w klucz i jest punkt żeby odnieś sie do całości utworu ?
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie związane z maturą pisemną języka polskiego.Pisząc
wypracowanie napisałam je w brudnopisie, natomiast później przepisując
je na czystopis niedokończyłam przepisywać zakończenia
wypracowania,ponieważ nie starczyło mi na to czasu. Na końcu pracy
napisałam: &quot;proszę o sprawdzenie brudnopisu&quot;. Moje pytanie brzmi czy w
takiej sytuajcji osoba sprawdzająca moją pracę zaliczy do wypracowania
mój tekst z brudnopisu? .
Brudnopis - nie podlega ocenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom