>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
klucze pewnie wszędzie o 14 się pojawią. Także teraz relaksować sie przed matma
dla mnie tekst był dość łatwy, chodź czy w klucz się trafiło to ciężko powiedzieć. Co ma być to będzie. Praca napisana na temat także matura zdana z polaka
Acha panowie u mnie dwóch znajomych nie napisało 2 stron, ale przekroczyli 250 slow. Zdaje mi się że jednak im nie zaliczą i maturę raczej już oblali. Co wy myślicie
ps. Praca pisana z Świętoszka. Książki w ręce nie miałem, natomiast wczoraj jako ostatnie streszczenie z niego czytałem i zostało mi akurat w głowie. Bo nie boska komedię czytałem z rana a już po południu nie miałem pojęcia o czym jest:p
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
O necie hm powiem cos jak zobacze klucz ale wydaje mi sie ze tragedii nie bylo, obiektywizmu i subiektywizmu nie napisalem i z tym slowem w 3 zadaniu chyba nie bylem pewny ;)

A wypracowanie pisalem o Edelmanie - tu dzialala wyobraznia ;D dobrze, ze nie trzeba bylo sie odnosic do calego tekstu ????
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Nie ma co narzekać. Tyle samo (czyli prawie nic) wiedziałem o Zdążyć przed Panem Bogiem co o Nad Niemnem czy o Ferdydurke. A jednak jakoś napisałem. Wystarczyło się oprzeć na podanym fragmencie tekstu... Może nie będzie aż tak źle. ;) A tekst o Internecie - jak dla mnie był łatwy. Pytania już nieco gorzej (np. to o fragmentach obiektywnych i subiektywnych)
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
mam pytanko bo glowna problematyka zdarzyc przed Panem Bogiem jest holocaust czy trzeba bylo wyjasnic to pojecie?czy bedzie to punktowane ?
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Mimo, że wypracowań tak nie lubię pisać to temat o Edelamnie był git! Zamknięte mam nadzieję, że w porządku. Więc byl do przodu ????
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
ja też nie przekroczyłem 2 stron zabrakło mi kilku linijek ale słów mam ok.400... chyba muszą mi to uznać ?
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Zastanawiałem się trochę nad pytaniem nr 3.
Trzeba było napisać tezę do Andy`ego.
Napisałem przedostatnie zdanie.
No i to słowo... Każdy ma co innego. ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja też nie przekroczyłem 2 stron zabrakło mi kilku linijek ale słów mam ok.400... chyba muszą mi to uznać ?
Pisałem w poprzednim roku, więc mało pamiętam, ale kojarzę, że jeśli nie przekroczyłeś 50% wymaganego rozmiaru teksty, to wtedy ci go nawet nie sprawdzali. Natomiast jeśli będzie krótszy w pewnych granicach od wymaganego, to wtedy (chyba) zabierają ci tylko jakieś punkty za styl (chyba:razz ???? i tyle. No stres;).
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Pisałem w poprzednim roku, więc mało pamiętam, ale kojarzę, że jeśli nie przekroczyłeś 50% wymaganego rozmiaru teksty, to wtedy ci go nawet nie sprawdzali. Natomiast jeśli będzie krótszy w pewnych granicach od wymaganego, to wtedy (chyba) zabierają ci tylko jakieś punkty za styl (chyba:razz ???? i tyle. No stres;).
dla mnie każdy punkt na wage złota ???? zabrakło mi z 4 linijek do dwóch stron ....
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
Przyjemna maturka, teraz mi sie łatwo mówi, że niepotrzebnie poświęciłem troche czasu na czytanie niektorych streszczeń, ale dzieki temu duzo spokojniej podchodziłem do pisania. Czytanie łatwe, rozpisywalem sie duzo zeby trafiac w klucz, nie zrobiłem oczywiscie tego przedostatniego za 2 pkty, reszta powinna byc dobrze.
Od razu jak rozerwałem arkusz patrze na tematy, mysle jest niezle ( Edelman ???? ) i chyba sie troche spaliłem, bo juz po napisaniu ponad 3 kartek ( nie liczylem ile to słow bedzie, ale nie pisze jakos ciasno ) wpadłem na kilka zdan ktorymi moglbym podlapac jakies pkty, no ale juz trudno, wazne ze to juz za mna i teraz trtzeba ogarnac glowe na jutro na 14
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Pierwsza rzecz jaką powie ci nauczyciel przy pisaniu wypracowania, to nie pisze się na ilość tylko na jakość.
Oczywiście lepiej sie nie ośmieszać i nie pisać na mniej niż 150-200 ???? , Aha i nie liczyc słów na marginesie ???? ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Uwaga: nasty tez pisze maturke dzis =) bedzie dobrze panie i panowie, cos wspolczesnego bedzie na 100%-tak typeczki mowia ????
typeczki nie mylily sie ????
Ogolnie tematy spoko - mam nadzieje, ze z Edelmana 30pkt wpadnie, co do krotkich to trudne byly - jedno sobie nawet odpuscilem - to subiektywizm i obektywizm. Zalozylem sie z jedna laska ze nie napisze szybciej niz godzina i 10 min a ta skubana po 65min wyszla ????
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Hehe, zachciało się Technikum Informatyczne to się pisze rok później niż reszta. ;)
hehe dokładnie ;) za to tekst czytania ze zrozumieniem pasował idealnie do kierunku ;p już przyjemniejszego dać nie mogli ;p polski spokojnie do przodu ;) a i wybrałem ten mniej ambitny temat (Świętoszka Moliera) gdyż tak na chłopski rozum po co męczyć się Z Edelmanem jak można napisać piękną charakterystykę Tartuffe i po sprawie. A punkty takie same ;) pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom