>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Marathonbet

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dokonałem wczoraj depozytu na konto Marathonbet poprzez MB kwotę 150 euro .Pieniądze zeszły mi z konta MB ( 646,53 zł ) ale nie dotarły na konto Marathonbet. Poprosili mnie o wysłanie zrzutu z ekranu MB i to uczyniłem.Na rozpatrzenie mają 72 h. W tej chwili czekam na odpowiedz.Czy ktos miał kiedyś podobną sytuację? ? ?(Łącznie dokonałem wczoraj 6 depozytów i 5 doszło od razu )
Widocznie chcą sprawdzić czy te konto którym robisz depozyty do marathonbet rzeczywiście należy do ciebie i jest na twoje dane.
 
rownykrzys 0

rownykrzys

Użytkownik
Witam, czy ktoś jest w stanie rozszyfrować poniżysz gryps od Marathonbet? Przy próbie wypłaty metadą przelew bankowy (bank ING, konto walutowe w Euro) otrzymuję poniższy komunikat, który muszę zaakceptować. Rozumie, że mój przypadek dotyczy tajemniczego dla mnie skrótu u20ac5, ale ile konkretnie pociągną mi z konta za ten przelew.
Proszę o pomoc.
&quot;Opłaty za wypłatę (z wyjątkiem jednego bezpłatnego przelewu w miesiącu, jeżeli jego wartość przekracza 200 euro): \u20ac5 w strefie euro, \u20ac15 za ekspres w strefie euro, \u20ac35 międzynarodowe&quot;
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
czy jak zlimitują ciebie za to że jesteś dobry (nie mam zamiaru grac surebetów czy w jakis inny sposob oszukiwac) tylko raczej wysokie stawki na pojedyncze zdarzenia, to robią problem z wypłatą pieniędzy?
 
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
czy jak zlimitują ciebie za to że jesteś dobry (nie mam zamiaru grac surebetów czy w jakis inny sposob oszukiwac) tylko raczej wysokie stawki na pojedyncze zdarzenia, to robią problem z wypłatą pieniędzy?
ja dostalem limity na wszystko 1 euro, zlecilem wyplate calosci i nie poszla. musialem napisac na czacie o co chodzi to kazali wyslac dokumenty, pisali najpierw ze trwac bedzie to do 48h a jak minelo to ze nie wiadomo ile i ze nawet 2 tygodnie. Na szczescie skonczylo sie na 72h
 
N 0

nevdal

Użytkownik
Witam, mam pytanie dot. marathonbetu.
Zleciłem wypłatę pieniędzy, zostałem poproszony o weryfikację konta. Niestety jestem w dosyć kiepskiej sytuacji jak się okazuje :p zdjęcie dowodu w formacie .jpg wysłałem im bez problemu. Poza tym chcą jeszcze dokumentu, który będzie świadczył, że rzeczywiście mieszkam pod tym adresem, który podałem w danych osobowych zakładając konto marathonbet. I tu się zaczynają schody. Jest możliwość przesłania rachunku z ostatnich trzech miesięcy - wszystkie rachunki są jeszcze zapisane na ojca (nie wyrażają zgody na taki sposób załatwienia sprawy). Inną drogą jest wyciąg bankowy z ostatnich trzech miesięcy (niestety mBank na wyciągu umieszcza jedynie imię i nazwisko, bez adresu...). Macie jakiś pomysł jak załatwić sprawę i zweryfikować prawidłowo konto? Dodam, że mieszkam w innym miejscu niż miejscu zameldowania (stąd rachunki przychodzą na ojca na &quot;stare&quot; miejsce zamieszkania). Mieszkam kilka bloków dalej na sąsiednim osiedlu - chciałem im dać rachunek za telewizję i internet, ale niestety adres jest inny niż w dowodzie i danych na koncie marathonbet... cuda :p help! ????
//dodam jeszcze, że nie posiadam karty kredytowej - ponoć uznają taki sposób weryfikacji ????
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Tak od siebie:
Wypłata dziś: 20:21 Withdrawal
Na koncie dziś SKRILL: 20:22
Można &quot;Super Ekspresowo&quot; wypłacać??Można (podobnie robi jeszcze Pinek).
Dodam jeszcze, że bez weryfikacji na czas obecny.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Pytanie. Zakład na NCAA, futbol. Postawiona 1j na Louisiana State Tigers +3 vs. Georgia. Wynik meczu 41-44, czyli akurat LST zmieściło się w handi. Wygrana 1j. Czyli zwrot jak rozumiem. Dlaczego??
edit: znalazłem odpowiedź (notka do skasowania)
Jeśli po uwzględnieniu handicapu wynikiem jest remis, to:
W przypadku braku kursów za remis z handicapem stawki za zakłady singlowe zostaną zwrócone.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Pytanie. Zakład na NCAA, futbol. Postawiona 1j na Louisiana State Tigers +3 vs. Georgia. Wynik meczu 41-44, czyli akurat LST zmieściło się w handi. Wygrana 1j. Czyli zwrot jak rozumiem. Dlaczego??

edit: znalazłem odpowiedź (notka do skasowania)
LST nie zmieściło się w handi ponieważ razem z handi jest wynik 44-44 czyli zwrot jakby było +3.5 to byś miał wynik 44.5-44 i byś mógł mówić o wygranej.
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
w jaki sposób można wpłacić tam pieniądze na konto?
probowałem opcją Click2Pay,
przy dokonywaniu wplaty 200pln na konto Click2Pay, wyśiwetliło się 70pln prowizji za przelew na konto c2p.
kart visa nie posiadam i nie chce posiadać.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakładam, że założyłeś konto w złotówkach. Tak więc aby pojawiło się więcej opcji wpłaty trzeba zmienić walutę na Euro. Można to zrobić pisząc do nich na czacie. Szczerze mówiąc miałem taki sam problem jak pierwszy raz tam wpłacałem ;)
 
B 0

bodek20

Użytkownik
Czy mieliście problem z weryfikacją konta...Na e-mail który proszę o wysłanie informacji w celu weryfikacji konta nie da się wysłać wiadomości.. może miał ktoś podobny problem i pomoże
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak w Marathonbet rozliczają koszykówkę(NBA)- z dogrywką czy bez? W regulaminie jest napisane, że wynik meczu liczy się tylko ten w regulaminowym czasie gry, a co z handicapami?
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Taką miałem wczoraj przygodę. W meczu Tigre - Gimnasia La Plata zagrałem pod koniec pierwszej połowy na over 9.5 kartek do przerwy. Sędzia pokazał 10 kartkę, która była zarazem drugą żółtą jakiegoś typa. Wyleciał z boiska, a bukmacher policzył mi zakład jako przegrany. Jakby była to bezpośrednia czerwona to wiedziałbym, że przegrałem. Jednak w takim wypadku zakład powinien chyba zostać rozliczony jako wygrany.
Kartki z meczu:
11th Minute, Player I. Fideleff ( Tigre )
34th Minute, Player R. Leone ( Tigre )
35th Minute, Player E. Ellacopulos ( Tigre )
37th Minute, Player D. Castaño ( Tigre )
39th Minute, Player N. Paparatto ( Tigre )
9 Minute, Player I. Borghello ( Gimnasia de La Plata )
23 Minute, Player M. Coronel ( Gimnasia de La Plata )
28th Minute, Player O. Barsottini ( Gimnasia de La Plata )
32 Minute, Player D. Love ( Gimnasia de La Plata )
45th Minute, Player O. Barsottini ( Gimnasia de La Plata ) and RED
Źródła:
http://fussball.wettpoint.com/&lt;wbr&gt;en/games/1433167.html
http://www.livegoals.com/gamec&lt;wbr&gt;enter/tigre-vs-gimnasia-lp-14-&lt;wbr&gt;10-2013
http://www.livesports.pl/mecz/&lt;wbr&gt;4KBBcv7M/#szczegoly-meczu
http://pl.soccerway.com/matche&lt;wbr&gt;s/2013/10/14/argentina/primera&lt;wbr&gt;-division/club-atletico-tigre/&lt;wbr&gt;gimnasia-y-esgrima-la-plata/&lt;wbr&gt;1505308/?ICID=HP_MS_02_02
Napisałem już maila do supportu. Jak oni weryfikują takie rzeczy?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
  1. Kartki. Kartki pokazane podczas przerwy oraz po końcowym gwizdku nie liczą się. Kartki pokazane osobom, które nie są zawodnikami (np. menedżerowi, kadrze trenerskiej, zawodnikowi opuszczającemu boisko albo rezerwowym, którzy jeszcze nie weszli na boisko), nie liczą się. Druga żółtka karta pokazana temu samemu zawodnikowi liczy się jako kartka czerwona (oznacza to, że w zakładach Łącznie żółtych kartek druga żółta kartka pokazana temu samemu zawodnikowi nie jest liczona). Jeśli pierwsza pokazana kartka dotyczy zdarzenia, w którym ukaranych kartką żółtą/czerwoną zostaje co najmniej dwóch zawodników z różnych zespołów, wtedy zakłady typu ‘Pierwsza żółta/czerwona kartka’ zostają anulowane.


z marathonu
 
Do góry Bottom