>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Zmieniło się tam coś ostatnimi czasy czy dalej buk niepowazny i nie do gry ( po 2 zakladach mialem jakies smieszne limity ) ?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Zmieniło się tam coś ostatnimi czasy czy dalej buk niepowazny i nie do gry ( po 2 zakladach mialem jakies smieszne limity ) ?
no jak założysz multikonto i będziesz grał na tym samym IP to napewno będziesz miał limit po paru kuponach ????
 
H 92

hagi

Użytkownik
Widac grasz Lige mistrzow i inne gowniano podobne popularne mecze.
Na ten syf to prawie wszyscy Ci limitu nie naloza, nawet jak bedziesz walil multikonta.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Zrobiłem już kilka wypłat u nich, na razie nie wysyłałem nic do weryfikacji. Poza tym, ekspresowe wypłaty, wczoraj w 10 minut od złożenia zlecenia.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
no jak założysz multikonto i będziesz grał na tym samym IP to napewno będziesz miał limit po paru kuponach :grin:
Widze kolega mówi to ze swojego doświadczenia bo póki co to ja założyłem tam jedno konto i po dwóch zakładach miałem śmieszne limity ????
Lecz słyszałem , że po jakimś czasie te limity znoszą , stąd pytanie czy dalej to jest śmieszny buk dla taśmowcow i grających za 5 zł czy też można w nim obecnie grać za normalne stawki bo nie logowałem się tam od jakiegoś roku.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Nie gram u nich w tysiącach ale puki co od 6 miesięcy żadnych limitów u nich nie mam chyba że gram jakieś niszowe sporty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
te bajki o limitach po dwoch zakladach to chyba jedyne wytlumaczenie to nieumiejetne zakladanie multikont, zarowno na maratonie jak i betcity grywalem pod limity zakladay (po 80-100€ bo takie limity) i po dwoch zakldach zadnych limitow nie dostalem, no dziwne ???? .
na maratonie limituja ze wzgledu na ilosc obrocone hajsu (przynajmniej u mnei tak bylo, raz oboriclem w jeden dzien pareset€ , nastepnego dnia znowu i z dnia na dzien limity dostalem, nie gralem z miesiac i mi limit popuscili, pozniej znowu pogralem troche i wyszlo tak ze akurat na maratonie znowu obort duzy i llimty wieksze dostalem).
PS
nie trzeba wygrywac zeby dostawac limity ???? , na przegrywaniu wieksztni stawkami (tzn pod limit) tez mozna dostawac prezenty (tzn limity ;])
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
te bajki o limitach po dwoch zakladach to chyba jedyne wytlumaczenie to nieumiejetne zakladanie multikont, zarowno na maratonie jak i betcity grywalem pod limity zakladay (po 80-100€ bo takie limity) i po dwoch zakldach zadnych limitow nie dostalem, no dziwne ???? .
na maratonie limituja ze wzgledu na ilosc obrocone hajsu (przynajmniej u mnei tak bylo, raz oboriclem w jeden dzien pareset€ , nastepnego dnia znowu i z dnia na dzien limity dostalem, nie gralem z miesiac i mi limit popuscili, pozniej znowu pogralem troche i wyszlo tak ze akurat na maratonie znowu obort duzy i llimty wieksze dostalem).
PS
nie trzeba wygrywac zeby dostawac limity ???? , na przegrywaniu wieksztni stawkami (tzn pod limit) tez mozna dostawac prezenty (tzn limity ;])
Widzę kolejny kolega doświadczony w zakładaniu multikont ????
PS. 80-100 EURO samo w sobie jest już śmiesznym limitem , szczególnie jeśli chodzi o duże rynki np NBA. A ja po postawieniu 2 meczów z NBA ( oczywiście value ) , dostałem w prezencie limity na kilkanaście EUR ???? Także od razu odpuściłem tą firmę i wróciłem do Pinnacla ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
witam a jeżeli postawie maxymalną stawkę np tam w akumulacyjnych 150 euro, a chciałem zagrać za 250, czy mogę puścić drugi taki sam zakład za 100 euro?próbował tak ktoś??
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
witam a jeżeli postawie maxymalną stawkę np tam w akumulacyjnych 150 euro, a chciałem zagrać za 250, czy mogę puścić drugi taki sam zakład za 100 euro?próbował tak ktoś??
Kiedyś postawiłem zakład na niszową dyscyplinę za kilkanaście euro około 10% dostępnego limitu, potem jak chciałem zagrać jeszcze raz ten sam zakład za kilkanaście euro pisało dostępny limit 0,00. To czy potem będziesz mógł zagrać to samo zależny od dyscypliny sportowej. Z AKO tez miałem podobny problem że nie można było 2 razy tego samego AKO zagrać dlatego jak teraz gram w marathonie dwa razy się zastanawiam nad stawką zanim zakład postawię.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
aha to troszkę lipa jest ;D ciekawe jak np handi w kosza się na mecz zmieni to czy można ;D np 4 mecze bez zmian a jeden meczyk zamiast czysty win to -2 :p
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Widzę kolejny kolega doświadczony w zakładaniu multikont ????
PS. 80-100 EURO samo w sobie jest już śmiesznym limitem , szczególnie jeśli chodzi o duże rynki np NBA. A ja po postawieniu 2 meczów z NBA ( oczywiście value ) , dostałem w prezencie limity na kilkanaście EUR ???? Także od razu odpuściłem tą firmę i wróciłem do Pinnacla ????
jest pewna roznica w graniu sportow niszowych a &quot;popularnych&quot;, normalne jest ze w &quot;popularne&quot; mozna grac za stawki z dwoma zerami wiecej niz w taka siatkowke.. na siatke tam na poczatku sa limity jakos 114€ i do nich sie odnosze, a jak zarypales sobie na noge czy nie wiem co odpowiednia kwote to co sie dziwisz ze cie zlimitowali ????, przeciez to nie jest powazny buk.
pinnacle zreszta ze swoimi limitami przed popuszczeniem tez jest niepoważny.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Tylko wiesz ja zagralem 2 handi z NBA z kursami ok. 2,0 , stawkami 300-400 EUR i mnie zlimitowali ????

Gram 90% NBA bo tym sie interesuje i na tym umiem zarobić , niszowy rynek to nie jest ????

Na Pinnaclu na to masz limity pięciocyfrowe w PLN dlatego tam tez gram , na Marathona połakomilem sie wtedy bo mial wtedy lepsze linie na mecze , które mnie interesowały a o buku zrobilo sie glosniej to stwierdzilem czemu nie sprobowac ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
marathon nie sluzy do normalnego grania :p
zrobic sobie tam konto warto i jak buk sie wychyli z jakas glupota to sobie wtedy zagrac, a reszte grac na powaznych bukach.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Witam. Jakiś czas temu założyłem sobie konto na Marathonbet, pograłem trochę małymi kwotami, wszystko przegrałem. Od tej pory się tam nie logowałem. Dziś dostałem maila - z adresu Panbet, w którym informują mnie, że zawieszają moje konto i w celu potwierdzenia mojej tożsamości żądają kopi dwóch dokumentów: tożsamości i potwierdzającego zameldowanie.


To Verify Identity:

Identity Card
International Passport
Driving Licence
Birth Certificate
Military Identification
To Verify Address: (dated within the last 3 months)

Utility Bill
Council/Property Tax Bill
Credit Card Statement
Bank Statement
Official formal letter from local authorities, such as a regional council


Ten drugi będzie w moim przypadku problematyczny.

Moje pytania:

1. Czy to normalna procedura (czy to nie jakiś pishing)?
2. Po co ona, skoro niczego jeszcze stamtąd nie wypłacałem a stan konta mam 0?
3. Jaki dokument z listy 2, w polskich warunkach, by ich zadowolił?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
cos chyba jest na rzeczy zlecona wyplata (Skrill) minelo kilka godzin i wciaz jej nie ma a zawsze mialem do kilku minut, na razie zadnego maila od nich nie dostalem
edit
kaska juz jest, trwalo to tym razem troche dluzej
 
Do góry Bottom