>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Marathonbet

K 13

kostek88

Użytkownik
Czy dostał ktoś limity grając typy ze snookera od kolegi Assitalia??
Ja jakiś czas temu grając jego typy z 50e jednorazowo ugrałem 30e. Jakiś czas nie grałem, wczoraj pograłem hokej ah za 20e, ugrane 15. Zdążyłem jeszcze postawić za niecałe 100e typy ze snookera wczoraj, a dziś już limit 1,19e chyba. Podejrzewam, że limit dostałem przez pogranie tego hokeja.
Miał ktoś już podobną sytuację??
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Też NIE polecam tego buka. Bardzo szybko nakładają limity nawet jeśli wygrane nie są jakieś duże.
Rynek buków jest ogromny więc jest w czym wybierać.
Jak dla mnie duży minus za limity dla tego buka.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy ktoś stawiał u nich over 3.5 ŻK w meczu Legii? ja mam rozliczone na minus...
Sprawdź u nich w regulaminie zakładów jak są rozliczane zakłady odnośnie żółtych kartek. W meczu padły 4 żółte w tym jeden z zawodników 2 żółte otrzymał i może być tak że oni uznali tylko 3 żółtek kartki. Ogólnie tego typu zakłady zależą od regulaminu konkretnego buka.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wiele miesięcy z tym bukiem i zawsze było spoko, ale do czasu. Dnia 12 grudnia po przegranym zakładzie zauważyłem, że buk zabrał mi pieniądze w ramach korekty za zakłady.
Dziś rano rozmawiam z chatem i przedstawiam sytuacje na co Pan podaje mi numer zakładu na który została wprowadzona korekta i pyta czy może mi jeszcze pomóc.
Z mojej strony konsternacja ponieważ widząć numer zakładu a także to że był rozliczony od razu jako przegrany i w związku z tym nie dostałem żadnych ekstra środków, lekko się zmieszałem i przedstawiłem tę sytuacje Panu.
Na co on nagle odpowiada, że to faktycznie ich błąd i że środki zostaną zwróconę wkrótce.
Mija 1,2,3 godzina nadal nic. Po czym próbuję się zalogować i mam zablokowane konto, więc kieruje się do chatu, i dostaje wiadomość że to z powdów technicznych.
Aktualnie nadal mam zablokowane konto, a więc trwa to już ponad 8 godzin i oni nic z tym nie robią...
No cóż, mocny zawód mnie spotkał ze strony tego buka i po tej akcji zdecydowanie go nie polecam... nie dość że próbują klienta wywieźć w pole to jeszcze dla bezpieczeństwa blokują konto... Po takich akcjach nie mam zamiaru tam więcej grywać na swoim koncie, o ile odblokują... :?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
JuanRoman08 mam podobną sytuację. Tylko że u mnie konto aktywne. Na czacie babka mi pisze że to błąd systemu i to naprawią. A trwa to już 2 dni... Nie wiesz czy jest jakaś organizacja która ich nadzoruje? Bo chciałbym postraszyć ich żeby szybciej mi kasę oddali

EDIT: no patrzcie ludzie jak to jednym pytaniem można zmotywować buka do oddania kasy ???? zapytałem się Pani na czacie żeby podała mi nazwę organizacji która ich nadzoruje bo chciałbym napisać do nich żeby zainterweniowali w tej sprawie. Pani mi odpisała: Curaco (pewnie chodzi o to że Marathona bezpośrednio kontroluje rząd Curacao) a ja odpowiedziałem jej że dziękuję i że do nich napiszę. Po niespełna godzinie kaska na wróciła na konto. :cool:
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
To był błąd ogólny, mi np. cała kasa poszła do wypłat i nic z nią nie mogłem zrobić aż do dziś (od piątku). Widocznie coś im padło w systemie ale już chyba naprawione...
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Chciałabym zrobić weryfikację poprzez wysłanie skanu dowodu, ale nie wiem, w jaki sposób to zrobić(tzn. na stronce nigdzie nie widzę takiej możliwości). Pomoże ktoś?
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Trochę u nich grałem, ale ewidentnie albo mają okresowy problem albo źle zaczyna się z nimi dziać.
Weryfikowane dokumenty miałem już de facto dawno (jeszcze za czasów Panbet).
Rozumiem, że raz na jakiś czas mają prawo ponownie sprawdzić dokumenty.
Ok wysłałem, czekam już 9 dzień i brak odezwu.
Wypłaty zamrożone.
Na czacie ta sama śpiewka - przepraszamy, odpowiemy jak najszybciej.
Także smutno poczynają sobie ostatnimi czasy,
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Co do kursów i oferty buk jak dla mnie rewelacja, ale już kontakt z supportem ? żenada ! kontakt zarówno z czatem jak i e-mail ... tragedia. Od 3 miesięcy walczę z nimi by zwrócili mi 60 euro, których mi nie dopisali do konta i cały czas to samo ... mamy problemy techniczne, musi Pan poczekać jest długa kolejka oczekujących itd.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Trochę u nich grałem, ale ewidentnie albo mają okresowy problem albo źle zaczyna się z nimi dziać.
Weryfikowane dokumenty miałem już de facto dawno (jeszcze za czasów Panbet).
Rozumiem, że raz na jakiś czas mają prawo ponownie sprawdzić dokumenty.
Ok wysłałem, czekam już 9 dzień i brak odezwu.
Wypłaty zamrożone.
Na czacie ta sama śpiewka - przepraszamy, odpowiemy jak najszybciej.
Także smutno poczynają sobie ostatnimi czasy,
U mnie komedia trwa.
Odpisali dzisiaj, że dokumenty potwierdzające dane osobowe są ok.
Teraz potrzebują skanu karty kredytowej ( której ostatnio używałem 4 miesiące temu/ sic!).
Na nic gadka na czacie, że skoro ID w porządku, wpłacałem poprzez skrill i na skrill chcę wypłatę.
Mam czekać. Znowu poczekam z tydzień, gdyż &quot;Verication Team is very busy&quot;).
A wypłata dalej zamrożona. Z dodatkowej kasy na świąta nici :/.
 
Do góry Bottom