>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Marathonbet

mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Mam problem z serwisem mobilnym na marathonie. Nie mogę się zalogować na telefonie używając danych z normalnego logowania. Ktoś ma podobny kłopot, trzeba coś aktywować może?
 
S 150

spasny

Użytkownik
Jak długo idzie pierwsza wypłata z maratona na skrill? Wypłaciłem wczoraj późnym wieczorem i kasy jeszcze nie ma:/ myslicie, ze beda chcieli cos do weryfikacji? pisac do nich czy czekac? problem w tym, ze to konto z ktorego zlecilem wyplate nie jest moje (tylko kuzyna) a on wroci dopiero na swieta, wiec za cholere nie zalatwie zadnego skanu dowodu czy prawka... Oczywiscie wyplata zlecona z jego maratona na jego konto MB, bez zadnych cudow ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak długo idzie pierwsza wypłata z maratona na Skrill? Wypłaciłem wczoraj późnym wieczorem i kasy jeszcze nie ma:/ myslicie, ze beda chcieli cos do weryfikacji? pisac do nich czy czekac? problem w tym, ze to konto z ktorego zlecilem wyplate nie jest moje (tylko kuzyna) a on wroci dopiero na swieta, wiec za cholere nie zalatwie zadnego skanu dowodu czy prawka... Oczywiscie wyplata zlecona z jego maratona na jego konto MB, bez zadnych cudow
10 sekund. Weryfikacja jak nic, in szybciej wyslesz tym szybciej bedzie zweryfikowane (taka prawda, raz wyslalem po 2 dniach to weryfikowali z 5 dni, raz wyslalem po 5 minutach to zweryfikowali po 5 godzinach), nie wiem czy to ma znaczenie ale takie cos zauwazylem..
 
S 150

spasny

Użytkownik
10 sekund. Weryfikacja jak nic, in szybciej wyslesz tym szybciej bedzie zweryfikowane (taka prawda, raz wyslalem po 2 dniach to weryfikowali z 5 dni, raz wyslalem po 5 minutach to zweryfikowali po 5 godzinach), nie wiem czy to ma znaczenie ale takie cos zauwazylem..
Cholera jasna, jak pisalem wyzej kuzyn bedzie &quot;dostepny&quot; dopiero na swietach za 2 miesiace i nie mam mozliwosci zalatwienia jego dowodu czy prawka... Jest jakas inna metoda? Nie wiem scrn z moneybooka? cokolwiek? Mam jego hasla do wszystkiego, bo on juz nie gra a ja dostalem limit na swoje konto na maratonie :/ Oczywiscie na jego koncie gram z innego IP ????
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Wejdź sobie na czas marathona i spytaj się czym możesz zweryfikować. Ja właśnie wczoraj miałem problem bo nie miałem czym zweryfikować adresu( nie mam żadnych rachunków na siebie itp.) to na czacie mi powiedzieli, że moge dowodem osobistym to potwierdzić. Wejdź na czat to może jakoś ci pomogą.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wejdź sobie na czas marathona i spytaj się czym możesz zweryfikować. Ja właśnie wczoraj miałem problem bo nie miałem czym zweryfikować adresu( nie mam żadnych rachunków na siebie itp.) to na czacie mi powiedzieli, że moge dowodem osobistym to potwierdzić. Wejdź na czat to może jakoś ci pomogą.
i sam dowod wystarczyl ? dziwne bo mnie zawsze prosili o dowod i cos jeszcze , zdjecie dowodu przy twarzy, wyciag bankowy, rachunek za media, potwierdzajacy dokument od organu w kraju ( szkola, szpital, ..policja(mogl byc nawet mandat heheh)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
i sam dowod wystarczyl ? dziwne bo mnie zawsze prosili o dowod i cos jeszcze , zdjecie dowodu przy twarzy, wyciag bankowy, rachunek za media, potwierdzajacy dokument od organu w kraju ( szkola, szpital, ..policja(mogl byc nawet mandat heheh)
to jak weryfikują zależy od tego kto ile wypłaca jakbyś wypłacał jeszcze więcej niż teraz to by cię zapewne poprosili o nr buta oraz o skan książeczki wojskowej.
Do buków łatwo się wpłaca ale czasami trudno wypłaca dlatego istnieją takie głupie weryfikacje jak dowód przy twarzy zaświadczenia od dentysty itp.
Dla buka każde przytrzymanie pieniędzy gracza to zyski z odsetek na kontach w bankach stąd takie weryfikacje mające na celu tylko i wyłącznie przetrzymywanie wypłaty ponieważ buk wie że gracz wszystkich dokumentów w jednej chwili nie skompletuje i trochę czasu graczowi to zajmie.
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
i sam dowod wystarczyl ? dziwne bo mnie zawsze prosili o dowod i cos jeszcze , zdjecie dowodu przy twarzy, wyciag bankowy, rachunek za media, potwierdzajacy dokument od organu w kraju ( szkola, szpital, ..policja(mogl byc nawet mandat heheh)
Tak mi na czacie powiedział, ale czy wystarczy to nie wiem bo wczoraj to wszystko wysłałem a do dzisiaj jeszcze mi nie potwierdzili. Mnie też prosił o coś jeszcze do dowodu żeby potwierdzić adres, ale pisałem, że nic takiego nie mam to powiedział żeby wysłać dowod i naisać w mailu, że się nie ma nic inego do potwierdzenia adresu.
 
3 0

3838

Użytkownik
Chcialem wyplacic 100e i dostalem e-mail z weryfikacja

Please provide the following documents to complete the verification process.

A copy of one document from each of the following sections:

To Verify Identity:

Identity Card
International Passport
Driving Licence
Birth Certificate
Military Identification
To Verify Address: (dated within the last 3 months)

Utility Bill
Council/Property Tax Bill
Credit Card Statement
Bank Statement
Official formal letter from local authorities, such as a regional council

Nie wystarczyłby sam dowód? i gdzie mam to wyslac ne e-mail od nich czy gdzie ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Chcialem wyplacic 100e i dostalem e-mail z weryfikacja

Please provide the following documents to complete the verification process.

A copy of one document from each of the following sections:

To Verify Identity:

Identity Card
International Passport
Driving Licence
Birth Certificate
Military Identification
To Verify Address: (dated within the last 3 months)

Utility Bill
Council/Property Tax Bill
Credit Card Statement
Bank Statement
Official formal letter from local authorities, such as a regional council

Nie wystarczyłby sam dowód? i gdzie mam to wyslac ne e-mail od nich czy gdzie ?
Jesli wplacales karta to musisz zrobic 1 strone karty skan lub zdjecie wyraznie prosza o skan dowodu plus wyciag bankowy dokumenty musisz wyslac na adres [email protected]
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
też macie problem z logowaniem dzisiaj? pojawia się, że zły login lub hasło, a wpisuję to co zawsze. próbowałem zmienić hasło i nie szło.
faktycznie, dzięki :oops:
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Pisałem już kiedyś tu komuś sprawdź czy na pewno logujesz się na właściwy Marathon. Jak konto masz w marathonbet.com to nie zalogujesz się do marathonbet.co.uk i na odwrót.
 
italiano_m 39

italiano_m

Użytkownik
witam. mam problem z Marathonem. Loguje sie i dostaje komunikat, ze nie moge zawierac zakladow, poniewaz moje konto zostalo zawieszone. Chce sei z nimi skontaktowac na czacie ale wyskakuja mi napisy w cyrylicy;/
mial ktos cos podobnego, pomoze ktos??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam.mam pytanie do tych co tam grają,jak tam jest z limitami chodzi mi o granie kwotami do 300zł na główne ligi piłki nożnej i kosza,a także jak potraktują granie progresją także do tej kwoty.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
mam pytanko wlasnie zauwazylem ze mam w maratonie kilka dolcow, chce zlecic wyplate na netka, patrze a tam wyskakuje mi takie cos:
Wprowadź odpowiednie znaki z „Favourite Colour ? ”: *
piąty znak
pierwszy znak
tyle ze prawdopodobnie wpisalem w to pole dowolny ciag znakow typu &quot;dsfisdjifd&quot;, wie ktos jak to rozwiazac? Pozdrawiam i dziekuje
Sprawa rozwiazana, na przyszlosc jakby ktos mial ten problem wystarczy uderzyc na LC podac swoje dane i zresetuja ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
mam pytanko wlasnie zauwazylem ze mam w maratonie kilka dolcow, chce zlecic wyplate na netka, patrze a tam wyskakuje mi takie cos:
Wprowadź odpowiednie znaki z „Favourite Colour ? ”: *
piąty znak
pierwszy znak
tyle ze prawdopodobnie wpisalem w to pole dowolny ciag znakow typu &quot;dsfisdjifd&quot;, wie ktos jak to rozwiazac? Pozdrawiam i dziekuje
Wpisałeś w pytaniu pomocniczym dowolny ciąg znaków i teraz nie możesz wypłacić środków. Na chwilę obecną środków nie wypłacisz a jedynie co możesz to napisać do supportu i opisać cały problem.
 
Do góry Bottom