>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

S 150

spasny

Użytkownik
Krotka notka dla kogos kto ma zamiar zalozyc konto lub nie gral jakis czas i chce cos wplacic. Zalozylem konto w maratonie ok pol roku temu, pogralem tam z 2-3 tygodnie wtapiajac lekko 200-300 euro. Minelo pol roku, dzis wplacilem 50 euro i co? I mam limit na kazdy bet 0,84 euro! Rozumiem gdybym przytulil dzieki nim sporo kasy lub gral tam regularnie robiac jakies duze obroty. Totalnie nieprofesjonalna firma! Oferta maja jedna z najlepszych w sieci, ale podejscie do uzytkownika totalnie idiotyczne! Po rozmowach na czacie i kilku mailach do supportu dostalem info, ze taka jest decyzja traderow i nic sie juz nie da zrobic. Teraz jestem ciekaw czy odzyskam depozyt...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy też macie taki problem że nie możecie się zalogować na konto a jak dajecie opcje przypomnij hasło wyświetla się nr telefonu gdzie do supportu można zadzwonić.
Gadałem na czacie jakieś problemy techniczne mają ja bym się nie zdziwił jakby tam u nich niewłaściwe konta były zlimitowane albo poblokowane te ich problemy to widać że to bazy danych szwankują.
Dziwna sytuacja loguję się na mozilli do marathona to nie ma problemów natomiast z chrome nie mogę się zalogować.
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Też miałem dzisiaj problem i myślałem że mi opierdzielili konto ...porostu jeśli się logujesz na maraton z końcówką .co.uk to spróbuj z .com i na odwrót...i to powinno pomóc...gadałem z babką na czacie i mi wyjaśniła że od dzisiaj jest zmiana i końcówka strony ma znaczenie przy logowaniu co jest trochę bezsensowne ale cóż poradzisz...
mam nadzieję że pomogłem ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lemar 75

lemar

Użytkownik
Też miałem dzisiaj problem i myślałem że mi opierdzielili konto ...porostu jeśli się logujesz na maraton z końcówką .co.uk to spróbuj z .com i na odwrót...i to powinno pomóc...gadałem z babką na czacie i mi wyjaśniła że od dzisiaj jest zmiana i końcówka strony ma znaczenie przy logowaniu co jest trochę bezsensowne ale cóż poradzisz...
mam nadzieję że pomogłem ....
Tak nie jest od dziś tylko od początku. Konta na .com i co.uk nie są połączone. Odpisywałem już kiedyś komuś tutaj na forum o tym problemie bo sam kiedyś to przerabiałem.
Pozdrawiam.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
1. Nie ma żadnych bonusów.
2. Bukmacher jak najbardziej wypłacalny, wypłaty na MB są wręcz natychmiastowe.
3. Tak istnieje polska wersja stronki, można to tam sobie zmienić.
4. Można grać w złotówkach ale wtedy tylko wpłaty przez kartę kredytową. Jeśli chcesz wpłacać przez konto bankowe, MB czy też Neteller to musisz wybrać Euro (albo jakąś inną walutę).

Ogólnie rzecz biorąc to jak najbardziej polecam tego bukmachera. Wysokie kursy, niskie marże i do tego bogata oferta (także na live). Z wypłatami nie ma żadnego problemu, są wręcz natychmiastowe. Nie wymgają nawet żadnej weryfikacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roicik 41

roicik

Użytkownik
Siemanko,
1. nie ma bonusów na start, ale są atrakcyjne kursy oraz szybko aktualizowana oferta.
2. bukmacher wypłacalny. Sam gram u niego ze 3 lata i nigdy nie miałem z tym problemu.
3. od niedawna jest też strona po polsku.
4. granie w złotówkach jest dostępne, ale nieco utrudnione. Polecam ustawić za walutę euro. Mimo, że traci się na przewalutowaniu oraz wypłatach ze Skrilla to możliwości obrotu (wpłaty i wypłaty) są realizowane natychmiastowo.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 9

brymki

Użytkownik
Buk jako tako spoko ale drażni troche wyskakujący co chwile komunikat...
Sorry, your bet couldn&#39;t be placed.
Repeat bets cannot be accepted at this time. Please try again later.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak to nic nie zrobili z miesiąc temu stworzyli stronę w języku polskim więc widać że buk zmienia się na +. Jakby jeszcze tylko wpłaty neteller i mb w PLN były to by było super.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam wrażenie, że ten buk daje niezłe promocje. Po Q1 meczu Serbia - Ukraina, dali 5.00 na Ukrainę, gdy ta przegrywała 1 pkt. Wygrała spokojnie. Nie wiem skąd oni mają takie pomysły, ale miłe to.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
To już jest przegięcie próbuję zalogować się z 3 przeglądarek na żadnej się nie da wyskakuje mi &quot;The username or password you entered is incorrect. Please try again or click here to reset your password. If you have forgotten your username, please contact our Customer Care Team.&quot; Jak daję opcję przypomnij hasło po wpisaniu loginu i daty urodzenia wyskakuje mi &quot;Błąd
Nie mogliśmy zresetować Twojego hasła. Skontaktuj się z obsługą klienta (+44 1273 964705), aby uzyskać pomoc.&quot;
Dodam jeszcze że ciasteczka wyczyszczałem. Login i hasło wpisuję prawidłowe.
Czyżby moje konto zostało usunięte przez marathonbet.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Logujesz sie pewnie do witryny z końcowką .com a konto masz w co.uk lub na odwrót.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Logujesz sie pewnie do witryny z końcowką .com a konto masz w co.uk lub na odwrót.
Pozdrawiam.
Loguję się tutaj http://www.marathonbet.co.uk/pl/ i nie da rady się zalogować natomiast na www.marathonbet.com zalogowałem się wielkie dzięki leMar.
Ja swoje hasło pamiętam ale problem jest w tym że te ich strony źle działają nie rozumiem dlaczego ten buk ma stronę w 2 domenach i czy obie te strony korzystają z tych samych baz danych klientów z danymi logowania. Bo wcześniej logowałem się zarówno na http://www.marathonbet.co.uk/pl/ jak i www.marathonbet.com i nie było problemów gadałem z supportem to mówili że problemy techniczne mają.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dokonałem wczoraj depozytu na konto Marathonbet poprzez MB kwotę 150 euro .Pieniądze zeszły mi z konta MB ( 646,53 zł ) ale nie dotarły na konto Marathonbet. Poprosili mnie o wysłanie zrzutu z ekranu MB i to uczyniłem.Na rozpatrzenie mają 72 h. W tej chwili czekam na odpowiedz.Czy ktos miał kiedyś podobną sytuację? ? ?(Łącznie dokonałem wczoraj 6 depozytów i 5 doszło od razu )
 
Do góry Bottom