>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Marathonbet

swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Korzystając z porównywarek kursów zauważyłem, że często wysokie kursy można spotkać w buku Marathon.
Jeszcze się nie zarejestrowałem, ale z tego co widzę jest możliwość grania w PLN . Szata graficzna dość uboga.
Aktualnie przekopuje neta odnośnie więcej informacji.
Miał ktoś styczność z tym serwisem?
Proszę o wypowiedzi tylko i wyłącznie graczy którzy się zarejestrowali, wpłacili, pograli(grają dalej) i wypłacili.
Wiadomo że jest to buk mało znany więc posty ludzi którzy tam nie grali typu:
&quot;odpuść sobie, ryzyko grać w takim buku&quot; są tutaj zupełnie niepotrzebne.

edit:
Wpłaty i wypłaty w walucie PLN tylko za pomocą karty kredytowej/debetowej.
Póki co buk nie oferuje transferowania PLN za pomocą skrilla.
 
A 44

ab178

Użytkownik
Buk absolutna czołówka. Fakt, że mało znany w Polsce.
Rewelacyjne kursy, wypłaty kilka minut.
Niestety limity praktycznie po paru zakładach choć czasami uda się pograć dłużej.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
absolutna czołówka = limity praktycznie po paru zakładach
No tak czolowka chyba dla tych co po 10 pln obstawiaja ;)
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Przecież to Panbet...

Z tego co czytałem to Panbet to jakiś odłam Marathonu.
Fakt faktem, strona i kursy raczej dokładnie takie same.

Pełno surebetów tam, ja gram od około 2 tygogdni, na egzotyczne ligi limity są po kilka euro. Na większe wydarzenia można stawiać więcej.
Dla surebetowców dobry buk pod warunkiem, że ma się cierpliwość.


Gdzieś też czytałem, że Polacy rejestrujący się mają od razu zmniejszone max stawki na zdarzenia z mniej popularnych lig .. ????

Wypłacać jeszcze nie wypłacałem ale z tego co wcześniej czytałem, buk wiarygodny, mający mega szybkie wypłaty.
Jak mi się zdarzy wypłacić dam znać, staram się grać tak żebym ostatecznie tam wychodzil na 0 ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Otrzymałem wypłatę na MB w ciągu....max 60 sekund po kliknięciu Withdraw. Zdecydowany rekord ????
 
A 44

ab178

Użytkownik
absolutna czołówka = limity praktycznie po paru zakładach

No tak czolowka chyba dla tych co po 10 pln obstawiaja ;)
Racja. Powinienem był napisać absolutna czołówka pod względem kursów i szybkości wypłat ale dolna część tabeli jeśli chodzi o limity właśnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
Wypłaty w ciągu mniej niż 60 sekund
Wielki ✅ ugrałem tam na surebetach ze 150e około 550e, wypłaciłem 3/4 i nie pytali nawet o żadne dokumenty.
Limity na każdy zakład, wiadomo, jednak moim zdaniem nie jest z tym aż tak tragicznie. Jak ktoś ma trochę czasu siedzieć, odrobinę cierpliwości i naprawdę chce zarabiać na bukmacherce/surebetach to jest to moim zdaniem pozycja obowiązkowa.
W ciągu weekendu bez problemu trafia się tam surebety 2%, 3%, a nawet powyżej 4%. Limity na niższe ligi, na wyższy kurs w zdarzeniach dwu i trzydrogowych wynoszą około 8e, czyli po ściągnięciu z MB około 35 zł.
Tuż przed meczami w większości lig te limity wynoszą już około 25-35euro.
Na nba dużo wyższe, to samo towarzyskie mecze w piłkę, a także aktualnie trwające mistrzostwa u-19. Wiadomo, że znajdzie się masa osób, która napisze, że to strata czasu itd. Ja na surebetach dostałem już limity w Tobet, Bet365 i Betsafe i to limity rzędu max 10 złotych, więc te ograniczenia tutaj jakoś specjalnie mnie nie przeraziły.

Dla wyznających zasadę - bukmacherka to maraton, nie sprint, buk jak najbardziej do grania.
 
T 9

theart

Użytkownik
przecież masz w regu
If a player retires or is disqualified bets on the match result will stand as long as one set has been completed, otherwise these bets will be void. Bets on other markets will be void unless a definitive result for that market has already been determined. The player that progresses to the next round or is awarded the victory after the first set has been completed will be deemed the winner.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
2 pytanka odnośnie firmy,na zakłady ligi europejskiej za ile przyjmą zakład?oraz jak długo wypłacają na kartę?
z góry dzięki za odp
 
firer 886

firer

Użytkownik
Mam pytanie z karty w jakim banku dało się zrobic depozyt ? mBank niestety blokuje mi mozliwość wpłaty
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Bukmacherzy kuszą nowych klientów bonusami i najwyższymi kursami. Pazerność kosztuje. Wszystko to to haczyki na jeleni. Nie zakładajcie tam konta i nie wpłacajcie pieniędzy, jeśli nie chcecie weryfikować swojego konta dowodem osobistym i innymi dokumentami już na starcie, co uważam za idiotyzm. Zaraz po wpłacie konto zostaje zablokowane a weryfikacja trwa dniami...
Marathonbet to to samo co Panbet.
 
Do góry Bottom