>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

M 0

michaltd2

Użytkownik
Dostałem informacje że marathonbet wycofuje się z Polski, ma koś wiedze czym to jest spowodowane ? Myślałem że akurat gra u ryskich jest bezpieczna.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
We regret to inform you that Marathonbet has taken the decision to withdraw its online betting and gaming services for residents of Poland for the foreseeable future.

We sincerely apologise for any inconvenience this may cause you; however, this decision has been taken for regulatory reasons that are beyond our control.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Kobitka na czacie teraz odp.mi na pyt.czy zamykają konta graczom z Polski.Jesli na Twój adres e-mail nie przyszło żadne info możesz kontynuować dalej grę na Maratonie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Maja taki feler w meczach na zywo. Jak w statystykach bedzie zaksiegowany strzal celny a nie pojawi sie on na wizualizacji to na 100% bedzie gol i dopiero po kilku sekundach mroza kursy. Nie wiem czy da sie to wykorzystac, zauwazylem to jak juz mi konto usuneli.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co jest ze nie nie otwiera się strona.Do tej pory wszystko było ok,ale teraz są problemy.Chodzi o .www.mabo138.com.To ich mobilna strona
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co jest ze nie nie otwiera się strona.Do tej pory wszystko było ok,ale teraz są problemy.Chodzi o .www.mabo138.com.To ich mobilna strona
przekierowuje na marathonbet.com już jakiś czas to trwa. Jak na kompie wklepiesz ten adres to to samo się dzieje. Osobiście używam dnsset na telefonie i zmienia mi dns na googlowskie, ale jeśli nie chcesz to https://mobile.betmarathon.com/sport/live/popular chodzi bez zmiany dns (sprawdziłem przed chwilą na telefonie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
Do góry Bottom