>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Marathonbet

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wpłacając przez Moneybookers można wypłacić zarówno przez Moneybookers jak i przez zwykły przelew bankowy.

Ciągle niewiem jaką metode wybrać ( konto w euro na Marathon a w PLN na moneybookers ) tak żeby jak najlepszy kurs euro mieć.

Co wg was będzie lepsze przelew bankowy czy na Moneybookers ?
Przelew bankowy musisz zrobić w euro ponieważ masz konto w euro jak wpłacasz natomiast moneybookers to automatycznie ci przewalutuje. W obu przypadkach i tak zapłacisz za przewalutowanie.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie też macie problem od kilku godzin na Marathonie grając na live ? Bo niby mecze są ale nieda się nic puscic bo kursy ciągle blokują.
Oni tak często ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie możecie grać na live u nich ? Od kilkunastu godzin dają mecze ale kursów niema.
Jak zwykłe mają awarie i naprawiają ją cały dzień.
Oj ludzie nie są zadowoleni taki bukmacher i takie awarie co chwila ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
No i Marathon znowu po raz kolejny daje ciała.
Od kilku godzin mają awarie strony i nieda się ani grać ani nawet zalogować na konto bo zaraz wybija.
Która to już ich awaria w ciągu kilku dni ?
Do tego te limity nakładane rzędu 5-10 euro na zakład.
Skąd taka wysoka lokata tego buka w rankingach skoro takie awarie mają i limity ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W wersji z końcówką co.uk jest problem techniczny z ich strony, starają się to rozwiązać, ale nie powiedział na czacie jak długo to potrwa.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Macie jakies limity ? Ja dostalem na kazdy zaklad 0,85 E ale pani na czacie mowi ze to jakis blad tymczasowy.. macie podobnie czy wieksze ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Ja mam limity rzędu 5-7 euro na zakład jeśli chce grać na live.
Soltysiao a Ty możesz się teraz zalogować na swoje konto ?
Przemo300 jak wpisujesz że Ci hula ? u mnie jest jakas awaria techniaczna od rana wersja co.uk
 
D 0

damiannar

Użytkownik
Witam
chciałem dokonać wypłaty z konta po pierwszej wygranej, lecz ok kilku dni wisi mi ta wypłata na maratonie. Co prawda zapomniałem wysłać im dokumentów do weryfikacji lecz nigdzie indziej nie było z tym kłopotu. Skan dowodu wystarczy czy coś jeszcze mam wysłać?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam
chciałem dokonać wypłaty z konta po pierwszej wygranej, lecz ok kilku dni wisi mi ta wypłata na maratonie. Co prawda zapomniałem wysłać im dokumentów do weryfikacji lecz nigdzie indziej nie było z tym kłopotu. Skan dowodu wystarczy czy coś jeszcze mam wysłać?
Czy odzywali się do ciebie że chcą dokumenty u mnie wypłaty wyglądają tak że znika kasa z marathona i od razu na mb się pojawia.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam
Mozna zasilic konto w zlotowkach bez przewalutowania?
Twoje pytanie jest trochę niezrozumiałe. Przewalutowanie następuje jak masz np konto mb w złotówkach a konto w marathonie w euro i mb pobiera jakąś tam opłatę za przewalutowanie o ile dobrze pamiętam ta opłata wynosi 2.5 %.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ok moze zle napisalem to jak wplacic zlotowki bo wyskakuje mi tylko opcja przelew karta kredytowa
W marathonie jak masz konto w złotówkach to możesz tylko kartą wpłacać.
Napisz do supportu aby zmienili ci walutę konta na euro wtedy będziesz miał więcej możliwości wpłat.
 
Do góry Bottom