>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Marathonbet

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wpłacając przez Moneybookers można wypłacić zarówno przez Moneybookers jak i przez zwykły przelew bankowy.

Ciągle niewiem jaką metode wybrać ( konto w euro na Marathon a w PLN na moneybookers ) tak żeby jak najlepszy kurs euro mieć.

Co wg was będzie lepsze przelew bankowy czy na Moneybookers ?
Przelew bankowy musisz zrobić w euro ponieważ masz konto w euro jak wpłacasz natomiast moneybookers to automatycznie ci przewalutuje. W obu przypadkach i tak zapłacisz za przewalutowanie.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie też macie problem od kilku godzin na Marathonie grając na live ? Bo niby mecze są ale nieda się nic puscic bo kursy ciągle blokują.
Oni tak często ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Panowie możecie grać na live u nich ? Od kilkunastu godzin dają mecze ale kursów niema.
Jak zwykłe mają awarie i naprawiają ją cały dzień.
Oj ludzie nie są zadowoleni taki bukmacher i takie awarie co chwila ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
No i Marathon znowu po raz kolejny daje ciała.
Od kilku godzin mają awarie strony i nieda się ani grać ani nawet zalogować na konto bo zaraz wybija.
Która to już ich awaria w ciągu kilku dni ?
Do tego te limity nakładane rzędu 5-10 euro na zakład.
Skąd taka wysoka lokata tego buka w rankingach skoro takie awarie mają i limity ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W wersji z końcówką co.uk jest problem techniczny z ich strony, starają się to rozwiązać, ale nie powiedział na czacie jak długo to potrwa.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Macie jakies limity ? Ja dostalem na kazdy zaklad 0,85 E ale pani na czacie mowi ze to jakis blad tymczasowy.. macie podobnie czy wieksze ?
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Ja mam limity rzędu 5-7 euro na zakład jeśli chce grać na live.
Soltysiao a Ty możesz się teraz zalogować na swoje konto ?
Przemo300 jak wpisujesz że Ci hula ? u mnie jest jakas awaria techniaczna od rana wersja co.uk
 
D 0

damiannar

Użytkownik
Witam
chciałem dokonać wypłaty z konta po pierwszej wygranej, lecz ok kilku dni wisi mi ta wypłata na maratonie. Co prawda zapomniałem wysłać im dokumentów do weryfikacji lecz nigdzie indziej nie było z tym kłopotu. Skan dowodu wystarczy czy coś jeszcze mam wysłać?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam
chciałem dokonać wypłaty z konta po pierwszej wygranej, lecz ok kilku dni wisi mi ta wypłata na maratonie. Co prawda zapomniałem wysłać im dokumentów do weryfikacji lecz nigdzie indziej nie było z tym kłopotu. Skan dowodu wystarczy czy coś jeszcze mam wysłać?
Czy odzywali się do ciebie że chcą dokumenty u mnie wypłaty wyglądają tak że znika kasa z marathona i od razu na mb się pojawia.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam
Mozna zasilic konto w zlotowkach bez przewalutowania?
Twoje pytanie jest trochę niezrozumiałe. Przewalutowanie następuje jak masz np konto mb w złotówkach a konto w marathonie w euro i mb pobiera jakąś tam opłatę za przewalutowanie o ile dobrze pamiętam ta opłata wynosi 2.5 %.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ok moze zle napisalem to jak wplacic zlotowki bo wyskakuje mi tylko opcja przelew karta kredytowa
W marathonie jak masz konto w złotówkach to możesz tylko kartą wpłacać.
Napisz do supportu aby zmienili ci walutę konta na euro wtedy będziesz miał więcej możliwości wpłat.
 
Do góry Bottom