>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

G 0

ghost212

Użytkownik
Panowie, ktoś gra/grał w tym buku sporty amerykańskie? MLB/NBA/NFL ? Widzę, że mają bardzo atrakcyjne kursy, ale na początku coś pisaliście o limitach, jak to wygląda?
Czy faktycznie blokują zakłady do 10zł?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Panowie, ktoś gra/grał w tym buku sporty amerykańskie? MLB/NBA/NFL ? Widzę, że mają bardzo atrakcyjne kursy, ale na początku coś pisaliście o limitach, jak to wygląda?
Czy faktycznie blokują zakłady do 10zł?
Limity ogólne w tym buku są uzależnione od kursu im większy kurs stawiasz tym mniejszy limit natomiast słyszałem że bukmacher daje też limity indywidualne graczom którzy więcej niż 50 euro stawiają ale nie zawsze tak jest. Na mało popularne zdarzenia np szachy można max 5 euro na niektóre mecze postawić dlatego nie rozumiem sensu organizowania zakładów na niektóre zdarzenia przez tego buka.
Limity ogólne na MLB 2000 - 3500 euro na Basketball. NBA. Las Vegas Summer League. Play-Offs. Semi Finals 200-300 euro na normalną ligę NBA kiedyś jak pamiętam można było nawet 10000 euro postawić.
Jak widać limity ogólne zależą od popularności zdarzenia natomiast ich traderzy często dają limity indywidualne na graczy którzy grają surbety albo grają dużymi stawkami jak wcześniej pisałem dla nich może to być nawet 50 euro.
 
G 0

ghost212

Użytkownik
To w takim wypadku szkoda zachodu na rejestracje i przelewy, jeżeli potrafią po kilku zakładach dawać limity dla graczy to tak samo jak w BWIN&#39;ie
 
cock 756

cock

Użytkownik
mniejszy limit natomiast słyszałem że bukmacher daje też limity indywidualne graczom którzy więcej niż 50 euro stawiają ale nie zawsze tak jest
Nie dostałem żadnego limitu, a troochę już wyjąłem...
Panowie. Jeżeli jest mecz: A - B 1,90 vs 1,90 i wszyscy hipotetycznie będą stawiać na A, to limit się pojawi, bo buk żyje z marży a na wygrane składają się ci, co postawili na B. &quot;Dawców&quot; brak pojawia się limit.
Na mecz Lechia - Barcelona nie należałoby się martwić o limit dla grających 1X...
O sporty amerykańskie i ligowe piłki - bez obaw. ;)
Surebety? Bez obaw - po czym poznają surebeta?
Duże stawki? To głębokie rynki dla tych co grają przeciwny wynik!
 
K 26

krom

Użytkownik
Panowie. Jeżeli jest mecz: A - B 1,90 vs 1,90 i wszyscy hipotetycznie będą stawiać na A, to limit się pojawi, bo buk żyje z marży a na wygrane składają się ci, co postawili na B. &quot;Dawców&quot; brak pojawia się limit.
A kurs to rzecz święta i raz wystawiony już nigdy się nie zmienia ? Przecież jak wszyscy stawiają na A to po określonej sumie stawek kurs się zmieni i np. z 1,90 vs 1,90 zrobi się 1,8 vs 2,0. Wtedy ludzie zaczną stawiać na B, a jeśli nie to znowu po określonej sumie stawek na A kurs się zmieni np. na 1,70 vs 2,15. Masz rację, że buk żyje z marży i właśnie dlatego osiąga zysk zmieniając kursy, a nie dając limity na określony typ w konkretnym zdarzeniu.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Witam , panowie , powiedziecie co może byc nie tak : Mój dostawce internetu twierdzi ze wszystko jest Ok , support Marathonbet twierdzi ze jest wszytsko OK z ich strony , a ja nie mogę wejść na stronę marathonbet.com jedynie mogłem wejść przez marathonbet.co.uk , ale po próbie logowania strona przestała się wczytywac , w pracy z innego ip wszedłem mobilnie na marathonbet.com i strona sie wczytała , ale po próbie logowania znowu strona jakby sie zatrzymała i po ponownym wejsciu na strone juz wogole adres .com przestał się wczytywać ? a że miałem tam u nich kase to ziomek w niemczech wszedł bez problemu na moje konto w marathon i zrobił wypłate i kasa doszła. Ja w PL nie moge wejść nadal na strone marathonu ? dziwne spotkął się ktoś z czyms takim ?
uzywam Chrome , ciasteczka wyczyszczone , nawet system na nowo postawiłem , i nic , ale sytuacja o tyle dziwna że z telefonu po wi-fi w pracy sie połaczyłem ze strona i jak chciałem sie zalogowac to strony nie wczytało i po ponownym wejściu strona sie jue w ogole nie wczytuje
up

problem jest nadal , nie moge wejśc na strone ze swojego kompa , telefonu czy to po wi-fi czy mobilnie , natomiast na innym komputerze u innej osoboby wchodze an strone i sie loguje ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 0

ghost212

Użytkownik
Pracodawca najprawdopodobniej blokuje takie strony i kropka.
A w domu z jakiego dostawcy internetu korzystasz? Czy korzystasz sam czy jesteś w jakiejś sieci?
A propo Marathon, na jednej z większych stron porównujący kursy u wielu bukmacherów także zagranicznych i Marathon jako jedyny ma najmniejszą marże. Muszą w takim razie być jakieś inne haczyki.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Masz rację, że buk żyje z marży i właśnie dlatego osiąga zysk zmieniając kursy, a nie dając limity na określony typ w konkretnym zdarzeniu.
Sic! Kompletnie pominąłem wahania...

A czy ilość przyjętej kasy na B, właściwie jej brak nie objawia się właśnie spadkiem kursu na A???
Kasa na A za 1,90 się kończy, to uruchamiana jest kolejna po kursie niższym.

Limit? Raczej wyczerpanie puli dla danego kursu. Tak by znikały zdarzenia z oferty.

Lawirowanie kursami przy tak niskiej marży dla maksymalizacji zysków? A konkurencja? Nie zgodzę się... Kłania się sprawdzony mechanizm Pinnacle.

Wahania są niezbędne - nawet zamykanie pozycji dla surebeta zapewnia obrót, a ten w oparciu o marżę zysk.
 
M 4

michbid

Użytkownik
Czy można gdzieś znaleźć aktualny kurs po którym idą wypłaty w danym dniu (konto w EUR na MB w PLN)?
Czy ktoś jest mi w stanie na przykładzie opisać w, którym miejscu są jakie koszty przy wypłacie przypuśćmy 100E i ile dojdzie na MB w PLN?
Serdeczne dzięki.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czy można gdzieś znaleźć aktualny kurs po którym idą wypłaty w danym dniu (konto w EUR na MB w PLN)? Czy ktoś jest mi w stanie na przykładzie opisać w, którym miejscu są jakie koszty przy wypłacie przypuśćmy 100E i ile dojdzie na MB w PLN? Serdeczne dzięki.
Dojda w 10sekund...
Co do kursu to co za roznica przy 100 euro ? Na pewno nie rozni sie bardzo od tego podawanego przez NBP
 
cock 756

cock

Użytkownik
Czy można gdzieś znaleźć aktualny kurs po którym idą wypłaty w danym dniu (konto w EUR na MB w PLN)? Czy ktoś jest mi w stanie na przykładzie opisać w, którym miejscu są jakie koszty przy wypłacie przypuśćmy 100E i ile dojdzie na MB w PLN?
Nie Marathon, tylko Skrill...
OPŁATY POBIERANE PRZY WYMIANIE WALUT
W przypadku transakcji wymagających przewalutowania, Skrill dodaje 2.49% do hurtowych kursów wymiany walut obcych. Opłata służy ochronie przed wahaniami kursów walut i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi. Kursy wymiany walut stosowane przez Skrill są na bieżąco aktualizowane w ciągu dnia.
https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
Kursy walut są chyba z Lloydsa... Ale glowy nie dam.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Pracodawca najprawdopodobniej blokuje takie strony i kropka.
A w domu z jakiego dostawcy internetu korzystasz? Czy korzystasz sam czy jesteś w jakiejś sieci?

A propo Marathon, na jednej z większych stron porównujący kursy u wielu bukmacherów także zagranicznych i Marathon jako jedyny ma najmniejszą marże. Muszą w takim razie być jakieś inne haczyki.
Internet mam z UPC znajomy też ma UPC i u niego normalnie mogę wejśc na strone i się zalogować u innego z Netii również.
 
G 0

ghost212

Użytkownik
Internet mam z UPC znajomy też ma UPC i u niego normalnie mogę wejśc na strone i się zalogować u innego z Netii również.
Jeżeli z internetu korzystasz sam i nikt Ci nie grzebał na routerze, to wina leży po stronie oprogramowania na Twoim komputerze.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Pracodawca najprawdopodobniej blokuje takie strony i kropka.
A w domu z jakiego dostawcy internetu korzystasz? Czy korzystasz sam czy jesteś w jakiejś sieci?
A propo Marathon, na jednej z większych stron porównujący kursy u wielu bukmacherów także zagranicznych i Marathon jako jedyny ma najmniejszą marże. Muszą w takim razie być jakieś inne haczyki.
\limity dla grajacych za pareset na singla pozniej sie pojawia
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Witam. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc bardzo proszę o rade:

Założyłem dziś konto w MarathonBet oraz w Click2pay aby móc zasilić konto. Zasiliłem konto click2pay kwotą 50 zł (bon ukash). Jednak przy próbie złożenia depozytu w marathonbet otrzymuje komunikat:
&quot;The Transaction was declined. Missmatch Country Transaction IP and Country Registration IP.&quot;
Po tym komunikacie konto w Click2pay zostaje zablokowane. Kilkanaście minut temu obsługa click2pay odblokowała mi konto. Znów spróbowałem złożyć depozyt w marathonbecie i po raz kolejny nie udało się a konto click2pay zostało zablokowane. Jeśli ktoś miał podobną sytuację to proszę o pomoc. Pozdrawoam
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc bardzo proszę o rade:

Założyłem dziś konto w MarathonBet oraz w Click2pay aby móc zasilić konto. Zasiliłem konto click2pay kwotą 50 zł (bon ukash). Jednak przy próbie złożenia depozytu w marathonbet otrzymuje komunikat:
&quot;The Transaction was declined. Missmatch Country Transaction IP and Country Registration IP.&quot;
Po tym komunikacie konto w Click2pay zostaje zablokowane. Kilkanaście minut temu obsługa click2pay odblokowała mi konto. Znów spróbowałem złożyć depozyt w marathonbecie i po raz kolejny nie udało się a konto click2pay zostało zablokowane. Jeśli ktoś miał podobną sytuację to proszę o pomoc. Pozdrawoam
Napisz do supportu marathona może ci coś pomogą. Ten komunikat jest dziwny według mnie wina leży po stronie marathona. Nastepnym razem jak bedziesz miał kod ukash wpłać na neteller a potem do maratonbet bez żadnych problemów.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Dla tych co mają jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności MB. Oficjalne 4 lipca zostali głównym sponsorem Fulham Football Club:cool: Wyczytałem, że jest to najwiekszy deal w historii klubu



Ewidentnie widac, że MB mocno inwestuje w marketing.
 
Do góry Bottom