>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Moim zdaniem Skra bedzie miala naprawde ciezki mecz... To bedzie najwieksza glupota jaka moze byc to zagrac na skre... ostatnie mecz to kompletny brak sil... Mozdzi, Kurek, Plinski maja za duzo meczy za soba... Roeselare chce sobie wyrównać rachunki ze skra... ja bym tu bardziej zaryzykowal postawic na Roeselare... stawiam 3:0 - 3:1...
BTW: Jastrzebski tez ma praktycznie zerowe szanse na zwyciestwo... W lidze jastrzebie nie pokazuje nic ciekawego... wiec watpie zeby nagle tutaj cos pokazal...
 
C 94

crock

Użytkownik
KS Jastrzębski Węgiel S.A. - VfB Friedrichshafen | Typ: KS Jastrzębski Węgiel S.A. 2,45

Zgadza się niemiecki zespół to kolektyw, jak siądzie im zagrywka potrafią zmiażdzyć ale wg mnie dziś zwycięży Jastrzębski. Wg mnie absencja w dzisiejszym meczu Yudina jest mocno na wyrost, w Olsztynie odpoczywał, by być w pełni sił na dzisiejszy pojedynek, a chłopak potrafi wziąć na siebie ciężar gry. Abramov jest własnie kimś takim kogo może brakować dziś w Vfb-indywidualnością, wg mnie sporo będzie dziś zależeć od jego gry. Dodajać do tego Hardego, Łomacza i Czarnowskiego(którego osobiście lubię ???? ) przy dobrych lotach i atucie własnej hali- która jest z pewnością specyficzna, mogą sprawić dziś sporo przyjemności swoim kibicom.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Crock nie masz racji niestety. Abramov być może u siebie w Rosji był indywidualnością ale nie w Węglu. W ogóle nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Węgiel to drużyna w której w ogóle nie widać ducha drużyny, nigdy w tej drużynie nie było i nie będzie prawdziwego lidera. W poprzednim sezonie Gilom Samika też miał być gwiazdą i autorytetem wśród kolegów a nie był. Z Abramovem jest tak samo, więc twój argument że&quot;jest kimś takim kogo może brakować dziś w VFB&quot; jest zupełnie bezpodstawny.
Co do innych typów to mam nadzieje że wygrają swoje mecze :Teruel, Copra.
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
witajcie,
mam pytanie u którego buka najlepiej grać siatkówkę? tzn gdzie jest najszersza oferta w sensie ilości meczy i zakładów pobocznych? dawało mi się, że na Unibet i wpłaciłem tam kasę ale okazało się, ze tam zakłady dodatkowe raz są, kiedy indziej nie ma np dziś na LM nie było. Z góry dzięki za info
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
No cóż bardzo dobrze, nadspodziewanie dobrze zagrał węgiel, mocna zagrywka nawet. Yudin wymiótł podobnie jak Grozer. Węgiel duzo nadrobił atakami Yudina gdyż wiele razy środkowi węgla pokazywali swoją bezradność np taki adam nowik bez pomysłu ciągle zostawał na srodku jak tichaczek czytelnie grał do grozera. chciałbym sie spotkać z adamem i sie zapytać czy mu nie wstyd że jest aż taki słaby i chce tam grać.
Szkoda że fridriś nie wygrali, byłby spory+, a tak to po obłowieniu sie na loko novosybirsk jestem tylko na 0.
Skra to już żal wogóle nie chce mi sie tego komentować...
Jak sądzicie dzisiaj? Copra? grają bardzo nierówno, u siebie przegrali ale ja chyba jednak dam na nich, oby Zlatanov i Marszal nie zagrali lipy, bo Agamez jak zwykle swoją codzienną pizde zagra polegającą na łapaniu zasięgu tylko!
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
No cóż bardzo dobrze, nadspodziewanie dobrze zagrał węgiel, mocna zagrywka nawet. Yudin wymiótł podobnie jak Grozer. Węgiel duzo nadrobił atakami Yudina gdyż wiele razy środkowi węgla pokazywali swoją bezradność np taki adam nowik bez pomysłu ciągle zostawał na srodku jak tichaczek czytelnie grał do grozera. chciałbym sie spotkać z adamem i sie zapytać czy mu nie wstyd że jest aż taki słaby i chce tam grać.
Szkoda że fridriś nie wygrali, byłby spory+, a tak to po obłowieniu sie na loko novosybirsk jestem tylko na 0.
Skra to już żal wogóle nie chce mi sie tego komentować...
Jak sądzicie dzisiaj? Copra? grają bardzo nierówno, u siebie przegrali ale ja chyba jednak dam na nich, oby Zlatanov i Marszal nie zagrali lipy, bo Agamez jak zwykle swoją codzienną pizde zagra polegającą na łapaniu zasięgu tylko!
Taki jest cwany i wszystko wiedzący to czemu w siatkówkę nie grasz?? Skąd wiesz jakie mieli założenia taktyczne, Grozer o ile sam się nie pomylił to wchodził jak w masło czy to na pojedyńczym czy na podwójnym bloku, więc całkiem rozsądnym było skupienie się na lewy skrzydle i środku bo Grozer i tak swoje by zrobił, przeżywasz to tak jak komentujący mecz Jarosz według którego Jastrzębie każdą praktycznie akcje grali źle, a to w obronie mogli podbić a to zagrywka za słaba, za chwile ma pretensje do Łomacza że zaryzykował i się pomylił, Azenia serwował 6 razy i ładował z wyskoku ile fabryka dała, 3 razy walnął w siatkę, ale zrobił jednego asa, którym wygrał seta ale dla Jarosza te zmiany to kompromitacja Santiniego.
Jak się czyta posty takich ignorantów to się nóż w kieszeni otwiera.....
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Panathinaikos - Copra Piacenza 1.877

Mecz ważny dla obydwu zespołów, ewentualne zwycięstwo greków przybliży ich do awansu, natomiast włosi z dwoma porażkami na koncie po prostu muszą dziś wygrać. Copra choć przegrała, rozegrała bardzo dobre spotkanie w lidze z Trentino, ale kto wie jak zakończyłby sie tie break, gdyby nie fenomenalna seria zagrywek Juantoreny. Copra zaprezentowała dobre przyjęcie jak na mecz z tak serwującym rywalem jak Trentino 56% pozytywnego i 32 % perfekcyjnego, ale co ważniejsze sama swoją trudną zagrywka (9 asów) spowodowała duże problemy w przyjęciu swojemu rywalowi. Pisze o tym dlatego, ponieważ uważam, ze zagrywka będzie kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Panathinaikos jeżeli jest odrzucony od siatki, ma duże problemy ze swoją grą. Zagumny nie może grać szybko i kombinacyjnie, zmuszony jest wystawiać proste piłki na skrzydła, z którymi skrzydłowi nie zawsze sobie radzą. Największa siła ataku Panathinaikosu - Agamez atakuje często na siłę przed siebie, co przy potrójnym bloku i piłce sytuacyjnej często kończy sie blokiem. Ponadto jeżeli porównamy składy obu drużyn to porównanie to wypada zdecydowanie na korzyść włochów. Pewnym minusem typu jest fakt, iż Copra często gra nierówno, ale ta nierówność nie wynika z formy czy kondycji fizycznej, ma raczej podstawy w psychice. Z wypowiedzi zawodników odnośnie dzisiejszego meczu można wyłapać chęć rewanżu za porazke u siebie i duzą mobilizacje na ten mecz. Wygląda wiec ze Copra bardzo chce wygrać, a że ma duzo atutów po swojej stronie to zdecydowałem sie na nich postawić.

Ps. W Panathinaikosie nie wystąpi ponadto Pantaleon Sotirios z powodu choroby.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak się czyta posty takich ignorantów to się nóż w kieszeni otwiera.....
Nie tylko Ciebie takie komentarze denerwują....
Ale co do Pedro Azenhy to mimo iż zaserwował asa to uważam tego gracza za słabego i nie nadającego się do takiego zespołu jak Jastrzębski. Gdy (odpukac) poważniejszej kontuzji dozna Yudin to widzę ogromne problemy dla JSW.

Coś o wczorajszych meczach. To fantastyczny come back Skry, ale zasadne pytanie. Czy nie mozna było zagrac tak od poczatku? Meczu niestety nie miałem okazji oglądac. Siła wyższa, ale patrząc w statystyki pomeczowe to się zastanawiam jak do tego doszło że Skra wygrała. Mnostwo rotacji w skladzie. Kurek po dwóch setach na ławce. Novotny to samo. Najlepiej sugerując się statami to zagrał Antiga. Dobrze pociągnął również Wlazły. Szczerze mówiąc to spodziewałem się bardziej jego w ataku od początku aniżeli Novotnego, bo w meczu z Resovią w PP to wlaśnie on zaprezentowal się lepiej a Nawrocki na tak wazny mecz wystawił znowu Czecha, który gra bardzo ospale. Można powiedizec że wazne jest zwycięstwo, a styl z czasem może przyjdzie. I oby to nastąpiło jak najszybciej!

Wygrały swoje mecze rowniez Jastrzębski Węgiel i Resovia. Rzeszowianie tym samym zapewnili sobie awans z grupy do fazy pucharowej. Sovia jest jedynym zespołem bez porażki w LM po 4 kolejkach. Nie mówię o Zenicie ktory rozegrał dopiero 3 mecze.
Typersko wczoraj wyszło poprostu źle. Ledwo 1/3 a biorąc pod uwage jeszcze wtorkowy mecz Trentino to w obecnej kolejce mam 1/4 ledwo... Czas to poprawic ;)


Co nas czeka dzisiaj?

VS

:siata:Panathinaikos Ateny - Copra Piacenza
Typ : Piacenza @ 1,80
Unibet ⛔3:1​

Dla Copry jest to mecz o byc albo nie byc w zasadzie w dalszej fazie LM. W razie porażki skazują się na ciężkie starcia w Jastrzebiu i u siebie z Friedriechshafen. Nawet dwa zwycięstwa mogą wtedy nie dac awansu. Bo przy bilansie 1-3 zajmowac będą 3 lub 4msc. A dwa prowadzące zespoły tj Panatha i VfB będą mieli po 3-1 w meczach wygranych do przegranych.Panatha nie gra jakoś aby byc poza zasięgiem Copry. Owszem Zagumny z Samicą robią tam wiele. Ale partnerzy czasem odstają poziomem, jednak są i takie mecze kiedy mają dzień konia, jak chociażby przeciwko Jastrzębskiemu kiedy to Lappas i Ntonas zamęczyli naszych blokujących. Teraz szanse żę ich zobaczymy są mniejsze bo zdrowy jest Agamez. W meczu z VfB który widzialem zagrali poprostu słabo. Copra ostatnio gra różnie. W meczu z Trentino przegrali 2:3. Wtedy na rozegraniu zaczynał Bonifante a Meoni wchodził tylko na krótkie zmiany. I trzeba przyznac że Bonifante dobrze sobie poradził. Kto zagra dzisaij nie wiem. ALe wiem jedno że Leonell Marshall to gracz który jest w stanie sam wygrac mecz i zrobic przyslowiową różnice. DO tego świetna zagrywka to ogromny atut Copry. Bjelica, Zlatanov i Marshall jak im pójdzie seria to rywale są zagubieni. Dla mnie w tym meczu faworytem jest mająca nóz na gardle Copra Piacenza. Troszkę się spóźniłem z postawieniem na nich bo kurs obsunął się z 2,00 na 1,75... Ale i tak uważam ze jest dośc atrakcyjny.


Z dzisiejszej oferty jestem skłonny rownież skorzystac z kursu na Zenit Kazań. Wynosi on raptem @1,45 , ale w dublu z Coprą wygląda AKO całkiem cekawie. Do tej pory Zenit nie przegrał meczu. Ostatnio w lidze przegrał na wyjeździe z Yaroslawiczem. Byla to zarazem pierwsza porażka w tym sezonie Zenitu licząc LM i lige. Nie wliczam w to KMŚ gdzie polegli ze Skrą. W Pucharze Rosji udało im się pokonac w finale Nowosibirsk. Skład jest znany większości kibiców siatkówki więc nie ma sensu go przybliżac. Francuzi z Tours w lidze są liderami. Patrząc w skład głownie dwa nazwiska rzucają się w oczy to Le Marrec i David Konecny. Reszta mniej znana. Liga francuska poziomem nie grzeszy w mojej opinii i jestem bardziej skłonny postawic na Zenit Kazań co też uczynię.
Typ : Zenit Kazań @ 1,45 Unibet ✅1:3


Zapraszam do dyskusji ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Tours VB - Zenit Kazan SH (+2.5/-2.5) Typ:1 @ 1.40✅✅✅
Fracuski zespoł grając u siebie mecz mający ogromny wpływ na awnas do dlaszej rundy przegrał ten mecz do jajka na wyjedzie podjeli walke wygrali jednego seta w drugim byli bardzo blisko zwycięstwa o ile mnie pamięć nie myli prowadzili 20-23 i przegrali 25-23 dzisaj wygranie dwóch setów leży równierz jak najbardziej w ich zasięgu bo nie należy np patrzeć na drużyne Francuską np przez pryzmat gry Paris Volley w tegorocznej lidze mistrzów Tours w lidze radzi sobie świetnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa a jest taka zależność w ostatnich latach że drużyna Francuska jeżeli dobrze spisuje się w swojej rodzimej lidze to w w LM w meczach u siebie na czysto nie przegrywa i dzisaj powinni tego conajmniej 1 seta ugrac chodz myśle że może nawet coś wiecej w tym meczu padnie ich łupem.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
No prosze cie Sokrates nie przekonasz mnie że Adam Nowik zamiast iść do bloku na Grozera zostaje na środku bo mu trener kazał... fakt że tichaczek nawet z 4 metra dobrze wrzucał żaowi żose na krótką...
Co tu ma wspólnego to czy gram w siatkówke??
A powiem ci że gram, trzymam kierunek i co najważniejsze myślę podczas gry i nie ma takiej lipy jak z pewnością u ciebie. O tym że by cie nawet taka Pawła Zagumnego złamała to już jestem pewien.
Kazan dzisiaj wygra, za tydzień postawie że przegrają u siebie 1 seta, to bedzie promocja.
Mechanicy z Piacenzy przegrali u siebie więc dzisiaj raczej powinni wygrać.
Almerie też stawiajcie.


Robson// jak nie zmienisz tonu wypowiedzi i nie przestaniesz szukac napinki z kimś to zostanie to w odpowiedni sposób wynagrodzone! Dyskusja ma byc merytoryczna a nie polegająca na wyzywaniu zawodników jacy to oni są słabi itd. A określenia &quot;pizdeczka&quot; itp zostaw dla siebie !
Pzdr
 
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
No prosze cie Sokrates nie przekonasz mnie że Adam Nowik zamiast iść do bloku na Grozera zostaje na środku bo mu trener kazał... fakt że tichaczek nawet z 4 metra dobrze wrzucał żaowi żose na krótką...
Co tu ma wspólnego to czy gram w siatkówke??
A powiem ci że gram, trzymam kierunek i co najważniejsze myślę podczas gry i nie ma takiej lipy jak z pewnością u ciebie. O tym że by cie nawet taka pizdeczka Pawła Zagumnego złamała to już jestem pewien.
Kazan dzisiaj wygra, za tydzień postawie że przegrają u siebie 1 seta, to bedzie promocja.
Mechanicy z Piacenzy przegrali u siebie więc dzisiaj raczej powinni wygrać.
Almerie też stawiajcie.
Bardzo dobrze że myślisz podczas gry, przydałby się żebyś to samo robił wypowiadając się tutaj. Zapytałem czemu nie grasz w siatkówkę bo prawisz na forum takie mądrości jakbyś był wyrocznią i grał przynajmniej 5 lat w plus lidze. Jedziesz po Nowiku że grać w siatkówkę nie potrafi, ja nie jestem fanem jego talentu ale czy myślisz że jakby nie wykonywał poleceń trenera to Santini nie spróbowałby wprowadzić choć na chwile Szczygła który jest poziomem bardzo zbliżony do Nowika.
Przeglądasz chociaż statystyki przed pisaniem swoich nadętych wypowiedzi? Zgadnij kto był najlepiej blokującym graczem meczu....... tak Adam Nowik.
A i jeszcze jedno jak już piszesz kto dziś wygra, kto za tydzień przegra 1 seta, to napisz jeszcze do ilu będzie, można sporo zarobić bo na ladbrokes można dokładny wynik seta obstawić.
Tutaj się pisze analizy i rozmawia o meczach a nie bezpodstawnie równa z błotem zawodników i podaje typy z księżyca bez analizy.
 
cj20 0

cj20

Użytkownik
Tours-Zenit
TYP-1
KURS-2,70
PinnacleSports


Być albo nie być dla Tours, Zenit praktycznie pewne miejsce w następnej rundy. Zenit ma ważny meczu w rosyjskim lidze przeciwko Lokomotiv Novosibrisk (w Nowosybirsku) za 3 dni, a mecz jest dla nich bardzo ważny. To dowodzi, że trener Alekno zostawił w domu 2 graczy - Tetyuhin i Panteleymonenko w Kazaniu na odpoczynek na mecz z Nowosybirska. Powołał w to miejsce 3 graczy: Kulikovsky, Zacharow i Stroyev (Zenit z drużyny B) i żaden z tych nie ma umiejętności jak Tetyuhin i Panteleymonenko. Zenit natychmiast wraca do Kazaniu, aby mogli lepiej przygotować się do meczu z Nowosybirska. Inną ważną rzeczą jest, że trener Alekno Zenit jest legenda Tours. Grał w Tours, a później prowadził francuski zespół Champions League 2005 roku, Więc będzie to mecz pełen emocji. Dla mnie Zenit zagra dziś tylko dlatego, że muszą, ale są oni już myślami przy meczu z Nowosybirska. Kiedy zbierzemy wszystkie fakty Tours wygląda bardzo dobrze i warto postawić na Francuzów
DLA MNIEJ ODWAŻNYCH POLECAM HC +1,5 PO KURSIE 1,80
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jutro rozpoczyna się kolejna już przedostatnia kolejka Champions League.

Ciekawie zapowiadają się mecze z udziałem polskich drużyn. Jastrzębski zmierzy się z włoską Coprą Piacenza, Resovia z Paris Volley a Skra z Radnicki Kragujevac.

Jak dla mnie tripelek: Resovia, Skra, Piacenza. ( analiza pod wieczór )

Jeszcze jedno. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat meczu Tours VB z CSKA Sofia ? I podać przy okazji przepisy czyli ( co decyduje o miejscu w tabeli i awansie ). Czy warto grać o pierwsze miejsce w grupie itp. Tak, żebym wiedział komu jeszcze zależy na grze.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Do Redwitza
Tak, warto grać o zwycięstwo w grupie, gdyż dzięki temu drużyna jest rozstawiona w losowaniu kolejnej fazy LM. A jeśli chodzi o reguły, to przy równej ilości punktów decyduje bezpośredni bilans, dopiero potem sety i ratio.
:razz:



Pozdrawiam.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jutro rozpoczyna się kolejna już przedostatnia kolejka Champions League.

Ciekawie zapowiadają się mecze z udziałem polskich drużyn. Jastrzębski zmierzy się z włoską Coprą Piacenza, Resovia z Paris Volley a Skra z Radnicki Kragujevac.

Jak dla mnie tripelek: Resovia, Skra, Piacenza. ( analiza pod wieczór )

Jeszcze jedno. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat meczu Tours VB z CSKA Sofia ? I podać przy okazji przepisy czyli ( co decyduje o miejscu w tabeli i awansie ). Czy warto grać o pierwsze miejsce w grupie itp. Tak, żebym wiedział komu jeszcze zależy na grze.


Gra na Resovie chyba tylko na hendi -2.5 seta bedzie kursowo cieszące dla oka a jednoczęsnie ryzkowne bo seta zawsze przerznac moga ???? najprawdopodobniej kurs bedzie w granicach 1.05 skoro z Turasami bylo okolo 1.10 ???? Skra pewnie cos kolo 1.15-1.20 wiec tez chyba lepiej bedzie tam grac cos w hendicapie -1.5 seta w kursie w granicach 1.35-1.50 Po Piacenzie mozna spodziewać sie dobrego kursu mysle ze kolo 1.6.-1.8 jezeli na Frankenstainy bylo 1.70 a mecz przegrali co swoja droga podwyszylo notowania Jastrzebskiego ale tez napewno to zagram moze na punktowym hendicapie jak bedzie w granicach minus 3.5-6.5

O miejscu w tabeli decydują
-po pierwsze pkt ????
-po drugie bilans setów
-po trzecie bilans małych punktów

Co daje wyjscie z pierwszego miejsca - Rozstawienie tzn ze nie zagraja napewno z zadna druzyna z pozstałych grup która uplasuje sie na 1 miejscu bedzie grac z jakomś druzyną teoretycznie słabszą która zajeła 2 miejsce z którejś z grup. W roku ubiegłym prócz tych zespołó które awansowaly z miejsc 1-2 dojłaczały 4 najlepsze zespoły z 3 miejsc (np Skra, Fenerbahce, Vitoria i jeszcze ktoś nie pamietam) a pozostałe 2 gorsze druzyny z 3 miejsc grały w pucharze CEV bodajże od 1/4 (Panathinaikos i ktoś jeszcze...). W tym roku z tego co mi wiadomo do daleszej rundy awansuję 12 zespołów wiec nikt z miejsca 3 juz nie dostanie promocji a czy któraś z drużyn która zajmie miejsce 3 dostanie prawo gry w pucharze CEV od 1/4 tego nie wiem staram się tego własnie jakoś dowiedzieć jak coś rozgryze to napisze ????

Co do Francózów a mianowicie Tours jest to dla nich jutro mecz ostatniej szansy. Wygrana potrzyma świtełko w tunelu na awans z 2 miejsca do dalszej fazy turnieju porażka definitywnie przekreśli ich szanse na awnas. Powinni wygrać ale w stawianiu nie nalezy się zapominać o tym ze dla CSKA tez jest to mecz dużej wagi ewentualna wygrana a równoczesnie porażka Almeri z Kazaniem w Rosji dała bym im pewny awans z miejsca drugiego. Faworytem dla mnie jest Tours we własnej hali Francuzi zawsze są mocni co pokazali przed tygodniem w meczu z Zenitem przegranym co prawda 1-3 ale po ambitnej walce do samego konca a CSKa sromotna porazka na wyjedzie z Almeriom 0-3. Faworytem tego meczu jak dla mnie Tours sam postawie chyba ten mecz ale nie wiem jakies kursy sprezentuja nam jutro bukmacherzy jezeli bedzie warte świeczki zagram moze win a moze 1.5 seta ale bez kursów nie warto paplac bo mozna sie zdziwic jak wystawią jakiś shit ...
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Co do Copry Piacenzy jest pewna niewiadoma gdyż w lidze niedzielę nie grał Urnaut, Rak, Marshall i Zlatanov, Bonifante o ile pewna jest choroba Raka, Urnauta i problem z mieśniami Bonifante to nie wiem czy Zlatanov i Marshall mają jakieś dolegliwości czy trener posadził ich na ławce świadomie dlatego jeśli ktoś bedzie miał info albo zna dobrze włoski http://www.copravolley.it/default.asp da znać pozdro ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Resovia będzie chciała wygrać szybko mecz także podejrzewam 3:0 ,chcą oszczędzać siły bo w sobotę już czeka skra! Trener kadry polski zawita do Rzeszowa na LM oglądać Wike Igłe i Gromadowskiego.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
O miejscu w tabeli decydują
-po pierwsze pkt ????
-po drugie bilans setów
-po trzecie bilans małych punktów

Co daje wyjscie z pierwszego miejsca - Rozstawienie tzn ze nie zagraja napewno z zadna druzyna z pozstałych grup która uplasuje sie na 1 miejscu bedzie grac z jakomś druzyną teoretycznie słabszą która zajeła 2 miejsce z którejś z grup. W roku ubiegłym prócz tych zespołó które awansowaly z miejsc 1-2 dojłaczały 4 najlepsze zespoły z 3 miejsc (np Skra, Fenerbahce, Vitoria i jeszcze ktoś nie pamietam) a pozostałe 2 gorsze druzyny z 3 miejsc grały w pucharze CEV bodajże od 1/4 (Panathinaikos i ktoś jeszcze...). W tym roku z tego co mi wiadomo do daleszej rundy awansuję 12 zespołów wiec nikt z miejsca 3 juz nie dostanie promocji a czy któraś z drużyn która zajmie miejsce 3 dostanie prawo gry w pucharze CEV od 1/4 tego nie wiem staram się tego własnie jakoś dowiedzieć jak coś rozgryze to napisze ????
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/downloads/285/291/3500/file_173012/2_competition_regulations_2009_08_18_with_logo.pdf
W punkcie 4.4 i 4.5 powyższego regulaminu jest napisane ,że do play off LM mężczyzn kwalifikują się dwa pierwsze zespoły z grup ( będzie 12 ) oraz 4 zespoły z najlepszym bilansem z trzecich miejsc co uzupełni stawkę do 16 zespołów.Sposób wyłaniania zespołów z trzecich miejsc podał powyżej filip_r2 W przypadku kobiet do play off LM kwalifikują się 3 najlepsze zespoły z każdej grupy.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co do Copry Piacenzy jest pewna niewiadoma gdyż w lidze niedzielę nie grał Urnaut, Rak, Marshall i Zlatanov, Bonifante o ile pewna jest choroba Raka, Urnauta i problem z mieśniami Bonifante to nie wiem czy Zlatanov i Marshall mają jakieś dolegliwości czy trener posadził ich na ławce świadomie dlatego jeśli ktoś bedzie miał info albo zna dobrze włoski http://www.copravolley.it/default.asp da znać pozdro ????
Z translatorem dało rade:razz:. Wychodzi z informacji ze strony, że Boninfante zostanie zastąpiony przez Woods&#39;a, w składzie meczowym mają się znaleźć Marshall, Rak, Zlatanov, Urnaut. Aha i widać, że Piacenza jest bojowo nastawiona, licza na awans do play-offów, chcą za wszelką cenę wygrać w Polsce, hmm. Kurs 1.6 jest do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom