>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Belediyesi Istanbul - Asseco Rzeszow (-6,5/+6,5pkt)⛔(1:3) (75pkt:96pkt)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 8j/10j
Bukmacher: Bwin

Data spotkania: 16.12.2009 godz. 16:00

Spotkanie 3. kolejki Ligi Mistrzów siatkarzy. Według mnie faworytem spotkania są gospodarze. Turcy na koncie mają jedno zwycięstwao z Paris Volley i porażkę na wyjeździe z Ach Volley Bled. Asseco zanotowali dwa zwycięstwa, u siebie Ach Volley Bled i na wyjeździe z Paris Volley. Według mnie lepiej w tych meczach zaprezentowali się Turcy. W ich składzie kluczowe postacie to doświadczeni Jeroen Trommel, Scott Touzinsky, Ryan Millar i Ulas Kiyak, którzy grają w Lidze Mistrzów bardzo dobrze. Asseco po świetnym początku sezonu ostatnio przeżywali kryzys. Słabsze wyniki w lidze polskiej, słaby mecz u siebie Ach Volley Bled. W ostatnim pojedynku pewne zwycięstwo z Paris Volley, ale widać, że mistrz Francji jest w bardzo słabej formie i nie przeceniałbym tego zwycięstwa. Mistrz Turcji u siebie postawi bardzo trudne warunki. Zawodnicy Belediyesi Istanbul po minimalnej porażce z Ach Volley Bled będą chcieli się zrehabilitować. Turcy na pewno myślą o awansie do dalszej rundy, a do tego najważniejsze są zwycięstwa u siebie. Jak zawsze w Turcji gra się bardzo ciężko innym zespołom. Asseco miało przerwę w grach o stawkę, która nie wiadomo jak wplynie na zespół. Turcy są w normalnym cyklu meczowym. Według mnie w miarę pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Niech Robson się wypowie bo on jest mistrzem od LM ???? A tak przy okazji jak myślicie Friedrichshafen 3:0 ? Apetyczne kursy
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Ostatnie mecze zarówno Jastrzębskiego jak i Resovi pokazuja, ze kluby wychodza powoli na prosta, więc trzeba zagrac troszke ostrozniej. Ja osobiscie po cichu licze na Resovie, bo Jastrzebski nawet w formie miałby ciezko w Niemczech, a co dopiero teraz kiedy jej szuka... O typy przynajmniej dla mnie jednak w tej kolejce ciezko, wiec tylko ogranicze sie do trzyania kciuków.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Typy na porażke Resovii chyba nie wejdą, jak na razie po dwóch setach jest 2:0 dla Rzeszowiaków i to bardzo zdecydowanie, powiedziałbym wręcz że jak do tej pory to demolują Turków, pierwsze dwa sety wygrane do 13 i 16 mówią same za siebie no ale poczekamy zobaczymy;)
 
P 0

pablosss

Użytkownik
Świetny mecz w wykonaniu Resovii :browar565:
W pierwszych dwóch setach dosłownie zmietli drużynę turecką , w 3 i 4 trochę nerwówki ; )
No , ale liczy się zwycięstwo ; ) 3-1 , opłacało się na nich postawić ; )✅

Pozdrawiam.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Świetny mecz w wykonaniu Resovii :browar565:
W pierwszych dwóch setach dosłownie zmietli drużynę turecką , w 3 i 4 trochę nerwówki ; )
No , ale liczy się zwycięstwo ; ) 3-1 , opłacało się na nich postawić ; )✅

Pozdrawiam.
no tak, po meczu to ja zagrałem DW 1-3 więc sporo do przodu
nie widzę twojej analizy lub typu przed meczem:razz:

a tak na poważnie to jestem zaskoczony postawą Resovii, ale naprawdę mnie to cieszy, Resovia z grupy już wyjdzie, Skra też nie zrobi niespodzianki, więc tylko Jastrzębski został, ale oni mają trudno grupę i nie można mieć wszystkiego
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No i cóż. Dzisiaj lepszy dzień niż wczorajszy, ale mogło być lepiej. Jestem zaskoczony słabą postawą Dynama Moskwa. Szczególnie Semen Poltavsky zagrał bardzo słabo. Zresztą nie poraz pierwszy ostatnimi czasy. Przeliczyłem się z &quot;Powyżej 184.5 Punktów&quot;. 3 Set to była egzekucja w wykonaniu Trento. Szczególnie Juantorena &quot;kopał&quot; dzisiaj niemiłosiernie z zagrywki. 6 zagrywek punktowych + następnych kilka, odrzucających od siatki. Rosjanie byli bezradni.

Zapraszam do mojego Tematu ( Link w Sygnaturze ), gdzie podaje różne Typy na mecze Siatkówki i nie tylko.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja już postawiłem na nastepną kolejke Lm, poniewaz w miare kursy duze, moga spaść przed meczami. Dałem grubo 3 mecze:
Jihrostoj Budzejowice - Olympiakos moj typ 2 po kursie 1.35
Olympiakos ma w grupie jeszcze dinamo i itas, Itasu raczej nie przegoni ale po tym co ostatnio gra dynamo chłopaki z pireusu muszą sie zmobilizować i wygrac z czechami jeżeli myślą o 2 miejscu w grupie. Niedawno PIreus pokonał u siebie czechów 3-0, którzy do tej pory w Lm ugrali tylko seta. Milijkovic, Tiszer i Kunnari powinni spokojnie poprowadzić zespól do zwycięstwa. na innym kuponie postawie ich z hendi -1.5 seta
Lube Macerata - Noliko Maaseik moj typ 1 kurs 1.25
Lube ostatnio w formie nie grają już takiej lipy jak na początku sezonu, muszą się zrewanżować belgom którzy są groźni tylko na swoim obiekcie.
Jastrzębski Węgiel - VFB Fridriś moj typ 2 kurs 1.55
Obawiam się troche tego meczu, w 1 pojedynku Niemcy wygrali 3-1 przy wydatnej pomocy graczy węgla którzy w pierwszysch dwóch setach prowadzili 24-22 lecz nie zdołali ich wygrać. Był to pierwszy gorszy mecz Niemców w tym sezonie. Lecz mając na uwadze że przed Niemcami jeszcze mecze z Coprą i Panatą powinni sie zmobilizować w Polsce i już po 4 kolejkach zapewnić sobie awans z grupy. Innego scenariusza sobie nie wyobrażam. Jastrzębski Węgiel to największe rozczarowanie:Jedynie nie mam zastrzeżeń do gy Yudina i Hardyego, natomiast Paweł Abramov gra tylko przeciętnie, współpraca między Łomaczem NOwikiem i Czarnowskim jest po prostu tragiczna. Łomacz grał lepiej w Lidze Światowej - w klubie mu nie idzie, natomiast polscy środkowi są po prostu żałośni. Nowik jakiś chuderlak nie ma mocy w ataku, Czarnowski zbije trudną piłke żeby za chwile popełnić 2 błędy w ataku. Postawie na innym kuponie Hendi -1.5 seta dla niemców którzy rok temu grali w Polsce w Bełchatowie i wszyscy pamiętamy jak się to skończyło wtedy ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Na moim 2 kuponie napewno postawie:
Radnicki - Teruel 2 kurs 1.65. Hiszpanie coś grają natomiast nie wiem co takie serbskie ***** robi w LM, nawet lepiej by Jadar zagrał. 1.65 to promocja na Hiszpanów.
Fridriś z hendi będzie około 2.10
Olympiakos z hendi około 1.60
Dynamo MOskwa - ITAS typ 2 kurs 1.60
Rosjanie zagrali straszną pizde w pucharze Rosji gdzie zostali ośmieszeni przez Wielkie Loko NOwosybirsk z Redem Pridim. Ostatnio w lidze wygrali na wyjeździe z Uralem Ufa 3-0 który swego czasu proponował milion dolarów za rok gry dla Loja Bola...
Ale sądzę że Itas powinien pokonać rosjan.
Hypo insbruk - Budva typ 1 kurs 1.50
w pierwszym meczu tych drużyn hypo przegrało 3-2 więc nie grali aż tak źle więc w rewanżu u siebie powinni pokonać rywala
Almeria - Sofia typ 1 kurs 1.50
Sytuacja taka sama jak powyżej.
W moim poście nie brałem pod uwagę teoretycznych &quot;pewniaków&quot; czyli np Kazania, Lube, Resovii czy Bledu. Nie wiem czy postawie dodatkowo na którąkolwiek z tych drużyn(z wyjątkiem LUBE- jak powyżej). Kilka razy juz przejechałem się na &quot;dopisywaniu małych kursów żebym więcej wygrał...&quot; Sądzę że te drużyny wygrają swoje mecze ale ja ich nie ruszam...
Nie wiem tylko co ze Skrą, dzisiaj z Rzeszowem to wyglądało fatalnie, w Belgii może się przydarzyć porażka...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Zespoły belgijskie grają zazwyczaj dobrze na własnych parkietach. Skra co było widać również dzisiaj, nie gra nic nadzwyczajnego. Czy wygra ? Nie mam pojęcia. Czy przegra ? Nie mam pojęcia.


Raczej NO BET.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zestaw meczów i kursy z Unibetu

Częśc meczów już jutro. A szczególnie pojedynek Dynama Moskwa z Trentino zapowiada się bardzo ciekawie. Ja już skorzystałem z kursu @1,60 i postawiłem na Itas. WIdziałem ich w starciu z Coprą Piacenza i widzialem co się dzialo. Rosjanie w swojej lidze zawodzą totalnie. Semen Połtawskyi musi zadowalac się rolą rezerwisty chociaż w ostatnim meczu ligowym grał. Niby jest Dante i Berezhko również, ale mnie to nic nie przekonuje w porównaniu do trzech wież Itasu. Juantorena w niedizele pokazał co potrafi zrobic na zagrywce. Jedyny plus po stronie Rosjan to środkowi. Niby ruscy to ruscy, ale w tym sezonie grają bardzo poniżej oczekiwań obserwatorów tak więc stąd typ na Trentino. To tak w skrócie opis tego meczu.
:siata:Dynamo Moskwa - Trentino Typ : 2 @ 1,60 Unibet ⛔3:1


Czy wkońcu Polscy fani doczekają się kolejki kiedy wygrają Skra, Resovia i Jastrzębski ? Najtrudniejsze zadanie czeka Jastrzębian którzy podejmą u siebie Friedriechshafen. W PP nie mógł zagrac Igor Yudin. Gra wtedy wyglądala momentami tragicznie, a jego zastępca Pedro Azenha zagral fatalnie i jezeli miałby on grac z Niemcami to nie widzialbym żadnych szans dla JSW. Tak więc miejmy nadzieje że Australijczyk wróci bo Azenha nic dobrego nie zaprezentował...
Skre czeka ciężki wyjazd do Roeselare jednak wierze że po odpadnięciu PP sprężą się na maxa i wygrają z Belgami. To bardzo wazny mecz w kontekście awansu z grupy. Mobilizacji nie zabraknie a potencjał zawodniczy jest spory i to co miało miejsce w sobote tylko podziala jeszcze bardziej na siatkarzy Nawrockiego i spodizewam się ich wygranej, a kursy bardzo ciekawe do grania.
Teoretycznie najłatwiejszego przeciwnika ma Resovia i zdziwie się kiedy nie wygrają z Turkami u siebie.

Co oprocz pojedynkow polskich zespołów? Na pewno w Atenach bardzo ciekawy mecz. Czy &quot;Guma&quot; rozrzuci blok Piacenzy? Ciężkie zadanie go czeka. Kursy faworyzują Panathinaikos ale czy tak jest w rzeczywistości? Przeanalizuje tą sytuacje w najbliższych dniach bo mecz dopiero w czwartek.

Zachęcam do dyskusji na temat nadchodzących meczów ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm przeciwnik Resovii wcale nie jest najłatwiejszy z tych trzech. Knack Roeselare nie ma w sumie w swoim składzie znanych, dobrych zawodników. Podobnie zresztą jak VFB Friedrichshafen. Tam jest poprostu kolektyw. Mecz Skry trudno przewidzieć. Ostatnio nie grają dobrze. Poza tym Belgijskie drużyny dobrze spisują się na własnym parkiecie. Drużyna ze Stambułu ma w swoim składzie takich zawodników jak Touzinski, Millar, Trommel czy Stoykow. W Turcji Resovia zagrała kapitalnie zagrywką. Czy jest w stanie to powtórzyć ? Patrząc na ich ostatnią dyspozycję w tym elemencie jestem raczej spokojny. Jastrzębskiemu nie daje większych szans w starciu z Niemcami.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Panowie wiecie moze czy Igor Judin wykuruje sie na LM?? Podczas meczu pucharowego z Olsztynem mowilo sie ze jest kontuzjowany, jezeli nie zobaczymy go w srode to jestem pewien porazki Jastrzebia.
Co do typu na Trentino popieram Robsona.Mysle ze Trento w atualnej dyspozycji jest klase wyzej od Dynama, widac ze zespol rosyjski przechodzi maly kryzys. Poza tym mysle ze warto zagrac Olymiacos z Handi -1.5 seta i Skre. Mecz trudny ale sadze ze podrazniony Belchatow odpadnieciem z pucharu w dwu meczu z Resovia zmobilizuje sie i tym wlasnie meczem pokaza ze sa najlepsi w grupie. Jutro postaram sie napisac, szersze analizy. Czekam na opinie ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm ? Skre ? Właśnie po kolejnych przemyśleniach uważam, że Skra poniesie kolejną porażkę. Dlaczego ? Za własną cenę będą chcieli udowodnić, że odpadnięcie z PP to przypadek. Jak się za bardzo chce to najczęściej się to nie udaje. Kolejnym problemem Skry jest rozgrywający. O ile Miguel popisał się w meczu z Resovią kapitalną dyspozycją w polu serwisowym to jego gra w najwazniejszym dla niego elemencie w ostatnich meczach za dobra nie była. Bardzo dużo niedokładności, brak rozrzucenia bloku. To się oczywiście może zmienić już w tym meczu, jednak ja postawiłbym na Maćka. Kolejny problem ? Gra w bloku. W ostatnich meczach ten element zawodzi. Mało bloków punktowych i mało tych tzw. pasywnych. W jakim wyjdą ustawieniu ? Pewniakiem dla mnie są Antiga, Kurek, Możdżonek, Pliński i Gacek. Czy wyjdzie Miguel czy Maciek tego nie wie nikt. Podobnie z rolą atakującego. Zarówno Kuba jak i Mariusz są bardzo dalecy od swojej normalnej dyspozycji. Więc możemy zobaczyć Bąkiewicza i Skre grającą z trzema przyjmującymi. Ostatnio przyniosło efekt. Co będzie teraz ? Nie mam pojęcia.

Skra ten mecz może przegrać w głowach. Zobaczcie, że kiedy tylko nie idzie po ich myśli zaczyna się frustracja i popełniane indywidualne błędy. Tego jakiś czas temu naprawdę nie było.

Ja osobiście albo zagram jutro na Knack, albo wcale nie będe ruszać tego meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niestety typ na Trentino okazał się marny. Nie wziąłem chyba pod uwage dalekiej podróży do Moskwy i czynnika zmęczenia meczami. Przeiceż w niedizele grali ciężki pojedynek z Piacenza. Był tam tie break, do tego podróż i mało czasu na regeneracje. Cóż stalo się i za poźno sobie to uswiadomiłem. Wynik meczu 3:1 dla Dynama Moskwa. Meczu nie miałem okazji ogladac niestety. Patrząc tylko na zdobycze pkt widac że nawet Semen zagrał dobry mecz. Dante pewnie klasa sama w sobie w ataku no i oczywiście środkiem zdominowali Włochów. Sam Volkov zdobył 13 pkt czyli tyle samo co Sala i Birarelli. Cóż oba zespoły liderują w swojej grupie i zmierzają do awansu.

Marna dyskusja coś w tym temacie ... A jutro przed Nami tyle ciekawego z polskiego punktu widzenia. Co do zapytania wyżej o występ Igora Yudina to zaden z portali nie podaje żadnego newsa z tym związanego. Zatem jeżli nic nie piszą to chyba zagra... Ale to wróżenie z fusów.
Skra jak zapowiadają wyjdą z atakującym w szóstce. W mojej opinii będzie to Mariusz Wlazły. To on dobrze prezentował się na zmianach w meczu z Resovią. Reszta składu raczej będzie bez niespodzianek czyli Falasca, Możdzonek, Pliński, Kurek, Antiga i Gacek.

Redwitz wspomniał o tym że Belgowie z Roeselare to kolektyw. Owszem można się z tym zgodzic, ale nie w takim stopniu jak Friedriechshafen. Zawodnicy również bez fantazji patrząc na personalia. Wiem że wszystko weryfikuje boisko, ale ja jestem ptymistą przed tym meczem i rozważam postawienie na Skre Bełchatów.
 
fabek 0

fabek

Użytkownik
vs


Knack Randstad Roeselare - PGE Skra Bełchatów
Typ:
PGE Skra Bełchatów
Kurs: 1.6 unibet

Już dziś o godzinie 20:30 dojdzie do rewanżowego spotkania grupy &quot;D&quot; Ligi Mistrzów, pomiędzy Bełchatowską Skrą a belgijskim zespołem Roeselare. W pierwszym meczu tych drużyn lepsza okazała się Skra, która wygrała 3-0. Tym razem polski zespół zagra na wyjeździe. Bełchatów w pierwszym spotkaniu nie zaprezentował się z najlepszej strony. Miejscami popełniali dużo błędów i poziom gry był średni. Lecz teraz prezentują się coraz lepiej. Wygrana w Pucharze Polski (chodź brak awansu) z Resovią 3-1. Po przegranym secie mogli już sobie odpuścić mecz, ale widać było, że chcieli grać i wygrać ten mecz, zaprezentowali się z dobrej strony. Zespół belgijski nie należy do najlepszych i Skra grająca już lepszą siatkówkę powinna wygrać ten mecz, tym bardziej że w tabeli dość ciasno i nie mogą sobie pozwolić na jakąś wpadkę. Jeden Puchar już oddali więc teraz mobilizacja pełna na LM. Bardzo cieszy coraz to lepsza forma naszych atakujących, którzy w meczu z Rzeszowem pokazali się z bardzo dobrej strony. Coraz lepsza gra, pełna mobilizacja po odpadnięciu z Pucharu, plus wzrastająca forma Wlazłego i Novotnego jak najbardziej przekonują mnie do grania na Skre, tym bardziej, że kurs bardzo dobry.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Hmm, ja też nawet jestem skłonny postawić na Skrę. Belgowie to dobry zespół, który potrafi być groźny dla każdego, choć wielkich nazwisk u nich nie ma. Gdzieś czytałem, że Skra może nawet lekko odpuścić tutaj walkę na 100%, bo przecież wystarczy im pokonać u siebie Hiszpanów i Serbów na wyjeździe i awans mają, tak ale przecież chodzi o lepszą sytuację wyjściową. W poprzednim sezonie przydarzyły im się wpadki i potem w play-off mieli same mocne kluby, po co tak. Lepiej teraz zagrać na pełnych obrotach i potem trafić na słabszych, więc wygrana dzisiaj przybliży ich bardzo do 1. miejsca w grupie. U siebie wygrali 3-0 choć łatwo nie było i widoczne były rezerwy w szeregach rywala, u siebie powinni pokazać całe możliwości. Ale wg mnie to i Skra zagra lepiej niż poprzednio. Już nawet pomijając fakt podrażnienia i sportowej chęci odreagowania po porażce z Resovią. Lepiej zaczyna wyglądać gra Wlazłego, a stanowi on ważne ogniwo tego zespołu, to głównie dzięki Mariuszowi i Falasce udało się w sobotę wygrać 1. seta z Rzeszowe, nawet wg mnie jeśli trener postawiłby w dwóch kolejnych setach na niego, to być może udałoby się wygrać 3-0, gdyż Novotny walił po autach, blokowany był na pojedynczych blokach. Rozegranie, tutaj liczę na dobry występ Falasci/Dobrowolskiego, gdyż po drugiej strony godny rywal - Depestele, który gra bardzo szybko i dokładnie. Na kogo postawi Nawrocki, to niewiadomo do końca, choć wydaje mi się, że jednak na Hiszpana. Na przyjęciu 3 nazwiska - Kurek, Antiga, Bąkiewicz. Pewnie wyjdą pierwsi wymienieni, ale być może za Francuza zobaczymy Bąka. Środek też bez niespodzanki - Możdżonek i Pliński, libero wiadomo - Gacek. Kadrowo nie ulega wątpliwości, kto powinien wygrać, jednak boisko weryfikuje. W Bełchatowie powoli widzę powrót do lepszej dyspozycji, były świetne momenty w ostatnim meczu. Z całym szacunkiem dla Roeselare, dobry zespół ale nie jest to Trentino, Skra powinna wygrać aby sobie zapewnić pierwsze miejsce. Kurs jest jak na naszego mistrza bardzo dobry.
 
michi 3

michi

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen​
Rundę rewanżową Ligi Mistrzów czas zacząć. Na dziś wybrałem mecz z Polską drużyną Jastrzębskim Węglem przeciwko liderowi niemieckiej ligi oraz grupy E ligi mistrzów Friedrischafen.
Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem podopiecznych Moculescu na własnym parkiecie 3:1, jednak warto wspomnieć, że Jastrzębie mogło ten mecz wygrać 3:0 jakby nie błędy własne w końcówkach seta.
Jastrzębie jak na razie jest bez zwycięstwa w lidze mistrzów i w drużynie panuje pełna mobilizacja na dzisiejszy mecz. Jak mówi nasz Libero jastrzębianie potrzebują tego zwycięstwa jak „powietrza”
Jastrzębski Węgiel rozegrał w ostatnim czasie dwa mecze w Pucharze Polski z Olsztynem pewnie pokonując ich 3;0 i 3:1 i awansując do półfinałów. Nie do końca pewny jest występ atakującego Yudina, niestety nie mogę znajść więcej informacji o kontuzji której ostatnio nabawił się Australijczyk natomiast jestem pewien, że na rezerwowego atakującego Pedro Anzehme można liczyć i poradziłby sobie w meczu z doświadczonym rywalem.
Na pewno dużym atutem Jastrzębian będzie własna hala, jak wiemy podopieczni Santiliego mają bardzo dobrych kibiców co pokazał mecz u siebie na inauguracja Ligi mistrzów z drużyną Pawła Zagumnego Panathinaikosem.
Niemiecka drużyna wygrywa mecz za meczem w lidze i w lidze mistrzów natomiast ostatnio przytrafiła im się bolesna porażka w Pucharze Niemiec gdzie odpadli w półfinale.
Dla Friedrichshafen Puchar Niemiec był ważnym celem i chcieli sięgnąć po zwycięstwo.
Myśle, że seria zwycięstw w LM niemieckiej drużyny się zakończy i wreszcie Polska drużyna sięgnie po zwycięstwo.
Typ: +1.5 seta na Jastrzębski Węgiel✅ 3:2
Kurs: 1.75
Bukmacher: betsafe
 
S 0

szafera

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen​
natomiast jestem pewien, że na rezerwowego atakującego Pedro Anzehme można liczyć i poradziłby sobie w meczu z doświadczonym rywalem.
Bukmacher: betsafe
Jezeli Pedro zagra bedzie to najgorszy wybor Trenera Wegla. Ten zawonik to poprostu padaka!!! Kompletnie sobie nie radzi, w meczu z Olsztynem kiedy kontuzjowany byl juz Judin zagral tragicznie!!! Jezeli wyjdzie w pierwszej szostce jestem pewien porazki Jastrzebia!!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jak wspominalem już w dniu wczorajszym zdecydowałem postawic na Skre Bełchatów. Wierze w nich poporstu.
:siata:Roeselare - Skra Bełchatow Typ : 2 @ 1,55 Betsafe✅2:3

W meczu Jastrzębian jakoś nie wierze w Nasz zespół. &quot;Niemiecki&quot; kolektyw bo Niemców tam jak na lekarstwo tworzy jedną wielką rodzine siatkarską. Grają równo i skutecznie. Nadal nie wiadomo co z Yudinem. Libero Paweł Rusek o jego absencji mówi tak &quot; gor Yudin ma problemy z mięśniami brzucha. Czy zagra w środę? Ciężko powiedzieć... &quot; Czyli nawet jak zagra mogą byc problemy z łapaniem optymalnego zasięgu w ataku. Pedro Azenha to conajmniej polowa tych umiejętności co posiada AUstraijczyk jak nie znacznie mniej. Z nim w składzie może się skończyc laniem niestety... Niemcy mocni na zagrywce, a w JSW z przyjęciem może byc klopot. Czy zatem Frierdiechshafen wygra 4 mecz a JSW przegra także 4 z rzędu? Wiele na to wskazuje więc i ja korzystam z takiego rozwiązania i stawiam na VfB
:siata:Jastrzębski Węgiel - VfB Friedriechshafen Typ : 2 @ 1,55 Betsafe ⛔3:2

I ostatni mój typ ktory mam na kuponie to pojedynek w grupie Asseco Resovii. Tym razem mecz polskiego zespołu odpuściłem. Paris Volley miewa ostatnio kłopoty z wygrywaniem meczów. Coraz gorzej spisuje się Marcel Gromadowski. Jak naprzeciwko trudniejszy rywal to prezentuje się coraz gorzej. W meczu z Cannes, czyli ostatnim ligowym przegranym 0:3 zdobył ledwo 3pkt przy 23% skuteczności. ZOstał oczywiście zmieniony i meczu nie dogral do konca. Zastąpił go Todor Skrimov.
Bled całkiem dobrze się prezentuje. Do tego gra u siebie. Sądze że handicap jak najbardziej do grania.
:siata:AchVolley Bled - Paris Volley Typ : Bled -1,5seta @ 1,45 Betsafe ⛔3:2

To tak tylko w telegraficznym skrócie bo brak czasu na dogłębniejsze analizy, ale typy bardzo przemyślane. Teraz nic tylko siadac przed TV i się emocjnowac hehe ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom