>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Drużyna ze Stambułu również zaprezentowała się dobrze. Touzinski, Millar, Stoykow czy Trommel powinni sobie poradzić ze Słoweńcami. Chociaż dużą rolę odegra w tym spotkaniu hala ???? Wiadomo, że Turcy lepiej grają od siebie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
ACH Volley Bled - Istanbul B.Sehir Belediyesi 1 1.80 Expekt ✅ ✅ ✅
Słoweński ACH Volley Bled podejmuje Istanbul B.Sehir Belediyesi. Gospodarze nie są anonimową drużyną, ponieważ w LM nie występują pierwszy raz. Mistrz Turcji to drużyna w której występują przede wszystkim tureccy gracze, chociaż znajdziemy kilka nazwisk znanych w Europie jak Bułgar Stoykov czy Millar i Touzinsky z USA. Zespół ten na inaugurację pokonał u siebie bardzo pewnie Paris Volley 3:0, dlatego rywale nie mogą ich lekceważyć, ale za bardzo również nie przeceniałbym tego zespołu. Zawodnicy ze stolicy Francji w tym meczu zagrali bardzo słabo i na pewno gospodarze mieli ułatwione zadanie. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z ogranym w europejskich pucharach Ach Volley Bled, który na pewno postawi trudniejsze warunki niż Paris Volley. Przede wszystkim co warto powiedzieć o słoweńskim zespole to znakomita gra tego klubu u siebie. W poprzednim sezonie w LM pokonał ich tylko Trentino u siebie w tym sezonie w lidze jeszcze nikomu się to nie udało, dlatego rywale na pewno nie będą mieli łatwego zadania. Słoweński zespół był bardzo bliski pokonania w pierwszej kolejce Resovii, ostatecznie ulegli 3:2 i na pewno tym razem będą chcieli powetować tą porażką wygraną z mistrzem Turcji. Jak dla mnie Bled jest zespołem silniejszym, bardziej doświadczonym i ogranym na arenie między narodowej i grają przed własną publicznością niezwykli przegrywać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Słoweńcy grają dobrze u siebie, ale jednak na mnie lepsze wrażenie w pierwszej kolejce zrobili tureccy siatkarze. Te pierwsze mecze nie dają na pewno pełnego obrazu możliwości zespołów, bo było kilka niespodzianek i też nie do końca wiadomo, na co niektórych stać. Jednak u Turków widzę taki spokój i pewność poczynań na parkiecie. Millar trzyma blok i takie opanowanie na środku, jego kolega Touzinsky także radzi sobie dobrze, Trommel - lewa ręka, dobra zagrywka i też doświadczenia z reprezentacji przelewa na zespół. W pierwszym meczu, świetnie wyłączyli z gry Gromadowskiego, blokowali go niemiłosiernie, pewna wygrana w pełni zasłużona, na mnie zrobili pozytywne wrażenie. Co do Słoweńców, to mecz mogli wygrać z Rzeszowem, ale jak pokazują ostatnie mecze, to niestety z Resovią może powalczyć o wygraną nawet średniaki, już nie mówię nawet o porażce w lidze, ale np. o 2 gładko przegranych setach z Olsztynem. Grają słabo i widać, że ta forma z pierwszych meczów się ulotniła, widoczny był brak Oivannena, teraz Fin wrócił, ale trochę minie aby wskoczyć na pełne obroty. Ale wracając do meczu, kadrowo także dla mnie lepiej prezentują się goście. Za gospodarzami oczywiście przemawia ich parkiet, gdzie byli groźni w poprzedniej edycji LM,hmm, ja jednak chyba postawię lekko na gości. Kurs 2.0

Ta kolejka może też nie być bardzo udana dla naszych zespołów. Wygrać powinna Skra, nie idzie im najlepiej ostatnio, jednak Radnicki, to najsłabszy zespół w grupie, Bełchatów gra &quot;u siebie&quot;, Atlas Arena ma być zapełniona prawie całkowiecie, wiele tysięcy kibiców powinni dodać im sił aby nie odczuwać aż tak bardzo zmęczenia i pewnie wygrać. O tym że kryzys musi przyjść było wiadomo od początku sezonu, brak zdrowia kilku graczy, spowodował iż trener musiał cały czas korzystać z tego samego składu, niektórzy gracze nie mieli chwili wytchnienia, do tego Puchar mistrzów, turniej w Japonii i teraz widać efekty. Mam nadzieję, że humory trochę poprawią sobie dzisiaj, wygrywając z Serbami.
Reszta naszych reprezentantów w LM wg mnie poniesie w tej kolejce porażkę. Rzeszów pokazał, że od top formy jest daleko, wymęczona wygrana u siebie z Ach Bled, gdzie chyba gdyby nie kibice, to nie wiem czy zdołaliby wygrać. Potem porażka w lidze i teraz wyjazd do Francji. Paris także za dobrze nie zagrał pierwszego meczu, porażka 0-3, jednak trzeba oddać, że Turcy zagrali bardzo dobry mecz i nie dali im za dużego pola manewru. Jednak u siebie są groźni i na pewno zdeterminowani aby wygrać. Ciężko wierzyć w nagłe przebudzenie rzeszowian, choć chciałbym aby takie miało miejsce, jednak grają bardzo słabo nie od wczoraj ale już od kilku meczów, więc wniosek można wyciągnąć z tego taki, że przegrają. 1,65 na Paris Voley
Zostaje jeszcze Jastrzębie, trafili do bardzo trudnej grupy, z której, co jest bardzo prawdopodobne nie awansują. Przegrali ostatnio z osłabionymi Grekami, rozbił ich Paweł Zagumny, który rozrzucał piłki swoim kolegom w takim sposób, że nie mieli kłopotów z kończeniem ataków. Teraz wyjazd na teren mistrza Włoch, Piacenzy. Włosi ponieśli porażkę z Niemcami na inaugurację, teraz także pewnie pełna mobilizacja aby sobie poprawić humor i wygrać, zespół, który ma czynnie uczestniczyć w rozdawaniu najwyższych laurów w tych rozgrywkach powinien poradzić sobie z Węglem.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Dla mnie na pierwszy rzut oka spodobał się mecz Panathinaikos-Friedrischafen. Ekipa z grecji fajnie prezentuje sie w tym sezonie zwlaszcza transfer Pawla Zagumnego zrobil na mnie wrazenie nasz ,,profesorek,, swietnie kieruje gra.Niemcy tez sa dobzi ale nie sledze ich poczynan w lidze widzialem ich mecz z piacenza jak dla mnie bez rewelacji piacenza zagrala slabo duzo szczescia po stronie niemcow i latwy mecz. Chyba bede probowal czysta 1 na panathinaikos po kursie 1.50 badz tez over 185.5. orientuje sie ktos moze w jakim skladzie dzisiaj wyjda koniczynki?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W pierwszym meczu, świetnie wyłączyli z gry Gromadowskiego, blokowali go niemiłosiernie, pewna wygrana w pełni zasłużona, na mnie zrobili pozytywne wrażenie.
Akurat zablokowac Gromadowskiego to moim zdaniem nic specjalnego. Po tym co widzialem jak gra on w reprezentacji w tym sezonie to nie przekonuje on mnie do siebie. I te dobre jego recenzje z Ligi Francuskiej traktuje troche z przymrużeniem oka. Sądze że skoro Marcel jest tam gwiazdą to liga niekoniecznie stoi na wysokim poziomie ... Gromadowski jak widzi blok to bije poprostu przed siebie , zero w tym pomysłu. Jak przebije się to dobrze, ale ileż razy dostawał czapy prosto pod nogi. A Resoviacy potrafią zagrac blokiem.

Zostaje jeszcze Jastrzębie, trafili do bardzo trudnej grupy, z której, co jest bardzo prawdopodobne nie awansują. Przegrali ostatnio z osłabionymi Grekami, rozbił ich Paweł Zagumny, który rozrzucał piłki swoim kolegom w takim sposób, że nie mieli kłopotów z kończeniem ataków. Teraz wyjazd na teren mistrza Włoch, Piacenzy. Włosi ponieśli porażkę z Niemcami na inaugurację, teraz także pewnie pełna mobilizacja aby sobie poprawić humor i wygrać, zespół, który ma czynnie uczestniczyć w rozdawaniu najwyższych laurów w tych rozgrywkach powinien poradzić sobie z Węglem.
Jastrzębskiego nie widzę jakos specjalnie w tym meczu. jednak żaden buk przynajmniej z tych w których mam ulokowane środki nie wystawil kursow na handicapy. Śmiało bym grał na -1,5seta w kierunki Copry. Meoni to równiez wysokiej klasy rozgrywający, a jego partnerzy to większa klasa sportowa aniżeli Lappas, Ntonas czyli dwaj leworęczni zawodnicy Koniczynek którzy zamęczyli swoimi atakami JSW w pierwszym meczu. Może jeszcze buki postarają się poszerzyc swoją oferte,. Szczególnie Unibet coś bagatelizuje sprawe. Wysłałem im nawet w tym celu maila, zobaczymy co odpiszą .

Dla mnie na pierwszy rzut oka spodobał się mecz Panathinaikos-Friedrischafen. Ekipa z grecji fajnie prezentuje sie w tym sezonie zwlaszcza transfer Pawla Zagumnego zrobil na mnie wrazenie nasz ,,profesorek,, swietnie kieruje gra.Niemcy tez sa dobzi ale nie sledze ich poczynan w lidze widzialem ich mecz z piacenza jak dla mnie bez rewelacji piacenza zagrala slabo duzo szczescia po stronie niemcow i latwy mecz. Chyba bede probowal czysta 1 na panathinaikos po kursie 1.50 badz tez over 185.5. orientuje sie ktos moze w jakim skladzie dzisiaj wyjda koniczynki?
Jeżeli idize o Koniczynki to z tego co czytalem w lidze w ostatnim meczu Panathinaikosu który wygrał 3:0 z A.O. Kifisias Costas Christofidelis i Akis Chanziandoniou byli ponownie nieobecni z powodu grypy. Agamez pojawił się na parkiecie tylko na moment by wzmocnic blok. Na ile jest szansa by dzisaij zagrali to nie jestem w stanie powiedziec. I ciekawi mnie czy Ntonas i Lappas zagrają drugi tak dobry mecz jak z Jastrzębianami.

Ciężko dzisiaj o ciekawe typy. Muszę jeszcze się zastanowic nad pewnymi kwestiami i w późniejszym czasie może coś wyluskam ciekawego i godnego zagrania. Ale może Wy macie swoich zdecydowanych faworytow więc zapraszam do dyskusji ;)
 
S 0

szafera

Użytkownik
Typ: ACH Volley Bled - Istanbul B.Sehir Belediyesi 2
Kurs: 2.0
Buk: Tobet
Na dzisiejszy dzien wybralem spotkanie pomiedzy druzynami ktore to w poprzedniej kolejce jesli chodzi o slowencow poniesli porazke jak wczsniej wspomniano z resovia, natomiast turcy wygrali gladko z paryzanami. Popierajac wypowiedz Radka sadze ze spotkanie wygraja goscie. Sa dla mnie druzyna duzo lepsza technicznie, posiadaja w swoim skladzie bardziej renomowanych siatkarzy, srodkowi to renomowani zawodnicy, leworeczny Trommel sieje zagrozenie w szeregach przeciwnikow, nie bede powtarzal co juz zostalo napisane ???? Bled przegrali pechowa z rzeszowem, ktory prezentuje duza znizke formy i szczerze mowiac to spotkanie mogli wygrac przyjezdni. Reasumujac: zespol z istanbulu prezentuje bardziej wyrownany i mocniejszy sklad, sa podbudowani pierwsza wygrana w LM, i mysle ze ze dzisiaj w stosunku maksymalnie 3-1 wygraja z Ach Volley Bled. Kurs zachecajacy dlatego mysle ze warto zaryzykowac!!!
Co do pozostalych spotkan tak jak powiedzial &quot;robson United xD&quot; ciezko jest wytypowac faworytow a jezeli juz tacy sa kursy sa bardzo mizerne. Szczerze powiem, ze nie wiem co mozna jeszce zagrac ???? czekam na wasze propozycje ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Myślę, że można zagrac over 185.5pkt w meczu Panathinaikosu z Friedrischafen. Nie wierzę w gładkie zwycięstwo 3-0 drużyny z Aten, tym bardziej, że goście ewidentnie są w formie (w lidze bez porażki, ostatnio na luzie 3-0 z Coprą) i tego jednego seta powinni bez problemu ugrac. Kurs 1.90 na pewno zachęcający :)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Paris Volley - Resovia Rzeszów
Typ : Resovia @ 2,25
bet365 ✅1:3​

Zapewne wielu z Was gdy widzi ten typ puka się w głowe. Sam w ostatnim czasie sporo krytykowalem zespól z Rzeszowa bo są ku temu podstawy przecież. Słaba postawa w lidze. Kontuzje w zespole. Ale przed dzisiejszym meczem mam jakieś wrażenie ze nastąpi zwrot w dobrym kierunku i Resoviacy odniosą zwycięstwo. Zacznę od gospodarzy a więc od zespołu Paris Volley. Na &quot;gwiazde&quot; wyrasta tam Marcel Gromadowski. Przynajmniej tak słyszymy z komunikatów cotygodniowych dotyczacych tejże ligi. Ja traktuje to z przymrużeniem oka bo znając Marcela z występów w kadrze w tym sezonie niczego dobrego o nim nie mogę powiedziec. Wali na oślep przed siebie poprostu. Efekty są takie że pilka wraca mu pod nogi. Potwierdziło się to w pierwszym meczu Francuzów z Turkami w LM. Marcel dostał 31piłek do ataku, zdobył 12pkt atakiem ( po jednym dołozyl w bloku i zagrywce), ale niemal drugie tyle poprostu piłki mu wrociły pod nogi! Aż 8 krotnie dał się zablokowac. Z racji tego że Bazin właśnie jemu daje najwięcej piłek do ataku sądze że tutaj jest klucz do sukcesu. Potrzeba dobrego bloku, a parametry którymi dysponują zawodnicy Resovii jak w sam raz odpowiadają temu by go blokowac. Zatem jeżeli najgroźniejszym zawodnikiem jest tam Marcel i to na nim ciązy największy udział w ataku. Tak przynajmniej wynika z prowadzenia gry. Drugim z liderow jest Czech Jiri Novak, który gra w tym zespole od 10 lat. Ponadto warto również zwrócic uwage na Bazina który oczarował swoją postawą niejednego na ME w Turcji. Ogólem to szóstka Paryżan zwykle prezntuje się następująco. Bazin, po przekątnej Gromadowski. Na przyjęiu Novak i Antony Carlos. Na środku Felix Fischer i Smrcka. Na libero Slowak Skorc. Jak to mówią &quot;szału nie ma &quot; . Co prawda w lidze 2msc, ale liga francuska chyba jednak nie jest na wysokim poziomie.
Co zatem musi pokazac Resovia by wygrac? Napewno muszą zacząc od zagrywki, Akhrem, Wika czy Redwitz potrafią bardzo dobrze serwowac. Jest chyba nadzieja że od poczatku zagra Oivanen wkońcu. On także dobrze serwuje. O Perlowskim nie wspominam bo jego zagrywki to darmowe pkt dla rywali ... Grzyb też nie ułożona ręka. To będzie wyjątkowy mecz dla Redwitza który grał w tej hali dobre 3 sezony. Sentyment pozostaje ale chec pokazania się jest ogromna. Akhrem słabo w meczu z Delectą. Nawet mozna zaryzykowca że był to jego najgorszy mecz odkąd przybył do Polski. Gorzej już byc nie może. Zatem czas na rehabilitacje. A jak on gra dobrze to jako tako Resovii idzie jeszcze. Liczę że Oivanen zagra od poczatku bo z Delectą już dostał więcej czasu na pokazanie się. I przede wszystkim dobrze ustawiac trzeba blok na Gromadowskiego! Oby tylko Francuzi szybko tego nie roszyfrowali i Marcel nie powędrowal na ławek :p To tak pół zartem pół serio oczywiście. Ale ja wierze w przełamanie niemocy Resovii ! A po takim kursie przeciw Parisowi to ryzykuje !

Oto recepta na powstrzymanie Gromadowskiego ;)


Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?​
 
S 0

szafera

Użytkownik
Odnosnie Twojego typu robosn... Dziwnym trafem wydaje mi sie ze to co napisales jest zupelnie realne i resovia moze wygrac ten mecz. Podobnie jak Ty am przeczucie ze przelamanie moze nastapc wlasnie z Francuzami;] Paryzanie nie sa klasowym zespolem i moim zdaniem prezentuja sredni poziom. Oczywiscie graja u siebie i to bedzie duzym atutem, ale jezeli w koncu w grasc wezmie sie Wika, jezeli przyzwoicie zagra Oivannen, jezeli Grzyb pokaze podobna forme jak z bydgoszcza, do tego moim zdaniem akhrem ktory jest nierowny ale jednak stanowi filar druzyny i na nim opiera sie atak pokaze na co go stac rzeszowianie zwycieza!!! Wiem ze moze jest to nierealne i kazdy moze taka teorie wysnuc, ale jezeli mialbym postawic to ryzykuje na Asseco!!!
Zgadazam sie z Robsonem!
 
fabek 0

fabek

Użytkownik
▶ PGE Skra Bełchatów - Radnicki Kragujevac

Skra swoimi wynikami ostatnio nas &quot;obstawiaczy&quot; ???? bardzo zaskakuje. W poprzednim występie w Lidze Mistrzów przegrana ze słabym Treulem, a prowadzili 2-0, później przychodzi PlusLiga i porażka z ostatnim zespołem w tabeli 2-3 :-|

Jak mówi Jacek Nawrocki (trener Skry) musiał dać swoim zawodnikom wypocząć, ponieważ wcześniej czy później dopadła by ich zadyszka, a ważne mecze dopiero przed nimi. Do składu
wrócą ci, którzy ostatnio dostali trochę wolnego, czyli Marcin Możdżonek, Michał Bąkiewicza, Piotr Gacek i Daniel Pliński. Więc dziś już mistrzowie Polski wyjdą w najsilniejszym ustawieniu i spokojnie powinni sobie poradzić z zespołem z Serbii i nie komplikować sobie sytuacji w grupie.

Skra 3-0 @1.5 pinnacle


▶ Paris Volley - Asseco Resovia

Resovia swoją ostatnią grą nie zadowala. To zupełnie inny zespół niż na samym początku sezonu, wtedy byłem w szoku ich świetnej gry, dziś jestem lekko załamany tym co prezentują :-| Ljubo Travica (trener Asseco Resovii) mówi, że porażka z Delectą była wypadkiem przy pracy a nie oznaką jakiegoś kryzysu. Zawodnicy mówią, że w Paryżu będzie doskonałą okazją do zrehabilitowania się po kompletnie nieudanym sobotnim meczu i pokazać swoim kibicom lepszą grę z ich strony. Jest to bardzo ważny mecz dla Asseco, ponieważ wygrana bardzo zbliża ich do awansu.

W dzisiejszym spotkaniu cały mecz już powinien zagrać atakujący z Finlandii Mikko Oivanen. Brak tego zawodnika w drużynie był bardzo dużym osłabieniem. Mam nadzieje, że Mikko powróci w dobrym stylu i pokaże swój dobry poziom gry.

Francuska liga nie za bardzo dorównuje naszej lidze, nie mówię, że Paris Volley to słabeusz, ale trochę mnie śmieszy to jak zachwycają się Gromadowskim na ataku. Przecież widzieliśmy co pokazywał ten zawodnik na parkiecie jeśli dostał szanse o Castellaniego, więc nie rozumiem tego zachwytu. Po prostu ten fakt pokazuje nam jak francuska liga jest mocna. Ja gram na dwa sety dla Rzeszowa, dla odważnych zwycięstwo po @2.15 pinnacle.

Resovia +1.5 @1.59 pinnacle
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Spotkanie: Knack Randstad Roeselare - CAI Teruel
Typ: Dokładny wynik 3:1
Kurs: 3,50
Buk: Expekt
Analiza:
Belgijska ekipa to doświadczony zespół który co roku występuje w tych rozgrywkach. Mają solidny skład i dzięki temu że grupa nie jest najmocniejsza mają wielką szansę na wyjście ale podstawą jest wygrywanie meczy u siebie. CAI Teruel hiszpańska ekipa to mało doświadczona ekipa na arenie europejskiej. Jeżeli chodzi o pierwszą kolejkę LM to Knack wygrało na wyjeździe pewnie 3:1 z Radnicki Kragujevac, a CAI Teruel sprawiło wielką sensację wygrywając 3:2 z Skrą Bełchatów mimo że przegrywali 0:2, ale według mnie gdyby kilku zawodników Skry nie było zmęczonych to raczej byłby szybki mecz a tak coś się zalamało w 3 secie. Z resztą jest różnica pomiedzy grą u siebie a na wyjeździe i dlatego hiszpańska ekipa nie sądze by na wyjazdach sprawiła trudność lepszym od siebie. Podstawą awansu jak wczesniej pisałem będą wygrane na własnym parkiecie i według mnie dziś Knack Roselaere nie bedzie miało problemów z wygraną. Dodatkowym atutem jest osłabienie rywali gdyż ma zabraknąć tam podstawowego przyjmującego. Śmiało można dodać też że Knack obok Skry to faworyt grupy i to między tymi drużynami powinnien się rozstrzygnąć walka o pierwsze miejsce w tabeli i lepsze rozstawienie przed kolejną rundą. Moim zdaniem wynik 3:1 jest najbardziej prawdopodobny ponieważ 3:0 to ciężko będzie tak wygrać z drużyną która pokonała jednego z faworytów LM Skrę , ale znowu nie wierzę by więcej niż 1 seta stracili. Polecam
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Mam pytanie do kogoś ogarniającego temat. Czy warto stawiac dziś na Maceratę i na Kazań. Nie znam za bardzo się na siatkówce, po przejrzeniu kilku stron i statystyk widzę, że Macerata nieźle stoi w lidze i na wyjazdach gra dobrze (5-1), natomiast Kazań jedzie do Hiszpanii grac z Almerią, która ma komplet 10 zwycięstw w lidze, ale nie wiem kompletnie jak stoi siła hiszpańskiej siatkówki, więc byłbym z góry wdzięczny o jakiekolwiek wskazówki i rady odnośnie tych typów. Z góry dziękuję. :)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie do kogoś ogarniającego temat. Czy warto stawiac dziś na Maceratę i na Kazań. Nie znam za bardzo się na siatkówce, po przejrzeniu kilku stron i statystyk widzę, że Macerata nieźle stoi w lidze i na wyjazdach gra dobrze (5-1), natomiast Kazań jedzie do Hiszpanii grac z Almerią, która ma komplet 10 zwycięstw w lidze, ale nie wiem kompletnie jak stoi siła hiszpańskiej siatkówki, więc byłbym z góry wdzięczny o jakiekolwiek wskazówki i rady odnośnie tych typów. Z góry dziękuję. :)
A więc po kolei. Jak zauważyłeś pewnie kursy na te mecze są mierne dośc powiedziec. Rosjanie u siebie w lidze nie zaznali jeszcze smaku porażki. Po 8 meczach mają komplet zwycięstw i są liderem. Na swojej drodze mieli już Biełgorod, Fakel i Dynamo Moskwa czy Nowosibirsk. Jedynie z ISkrą się nie mierzyli z drużyn z czołówki. W ostatnim meczu ligowym wyraźnie trener ALekno szachował siłami swoich zawodników. I tak Lloy Ball nie grał od początku. Drugi z Amerykanow Stanley również grał tylko dwa sety. SPortowo na papierze Zenit jest zdecydowanie silniejszy. Tak samo było w starciu Skry Bełchatow z Teruel, a jak się skonczyło dobrze wiemy. Takich kursów nie warto moim zdaniem grac. Chociaz ciężko sobie wyobrazic by Almeria która przed tygodniem męczyła się i przegrała z francuskim Tours zdzialała coś z Rosjanami w dniu dzisiejszym. Jak bardzo chcesz to możesz zagrac na Zenit bo nie powinni przegrac raczej;)

Macerata w lidze włoskiej nieco się męczy. To że są wysoko wcale nie znaczy że grają jakoś wspaniale. Brakuje tam równej formy przede wszystkim przyjmującym. Bo atakujący Omrcen kończy dużo piłek i jest zdecydowanym liderem. Na Cisolle można w większości wypadków liczyc, ale drugi z przyjmujących którym zazwyczaj są Martino lub Paparoni . U gospodarzy tego meczu trzeba zwrocic przede wszystkim uwage na Dragana Stankovica. Ogółem zespół do ogrania, ale ja ten mecz odpuscze , a już na pewno nie zagram go po tak marnym kursie. Na wyjeździe może byc ciężko. Ogólem to jak bym miał wybierac z tych typów jakiegoś pewniaka to wybrałbym Zenit Kazań.

Powodzenia

Niedługo sam się przyjrze meczom czy jest coś godnego do zagrania w dniu dzisiejszym ;) Wczoraj ładnie weszło :cool:

Zapraszam do dyskusji. Ciekaw jestem jakich Wy macie faworytów ?​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:Rivijera Budva-Lube Banca Macerata
Typ : Powyżej 178,5pkt @ 2,00
bet365 ✅212pkt​

Teoretycznie Macerata jest zdecydowanym faworytem. Tak wynika z dywagacji na papierze. Ale kto widział ich w akcji w tym sezonie to wie że wcale tak kolorowo nie jest. Owszem Omrcen kończy to co nalezy i jest zdecydowanym liderem zespołu. ALe brakuje mu zdecydowanego wsparcia wśród przyjmujących w ataku. Cisolla przeplata dobre mecze słabszymi, ale dyspozycja Matteo Martino czy Paparoniego pozostawia wiele do życzenia. Paparoni to pewny punkt na przyjęciu ale potrzebna temu zespołowi jest druga pewna opcja w ataku. Vermiglio nie może przeciez wszystkiego grac do Chorwata. W ogole to nie jestem zwolennikiem rozegrania Vermiglio. Według mnie gra on jakoś nie specjalnie kombinacyjnie. W ostatnim meczu ligowym Macerata wygrala 3:1 z Marmi Lanza Werona u siebie. Zdaje sobie sprawe z tego że klasa sportowa pzremawia za Wloskim zespołem zdecydowanie jednak nie uśmiecha mi się ich grac po kursie @1,14 ... Czarnogórcy w lidze są bezsprzecznym liderem. Nie ma się co temu dziwic. Liga Czarnogóry lekko mówiąc jest slaba. Gwiazdą zespołu z Budvy jest Dragan Stankovic którego znamy z reprezentacji Serbii. Drugim znanym zawodnikiem szerszej publiczności powinien byc Slobodan Boskan. Także Serb. Oprócz nich w składzie niemalże sami Czarnogórcy. POprzedni ich mecz w LM przegrali 1:3 z Noliko Masseik na wyjeździe. Teraz przed wlasną publicznością sa w stanie powalczyc. Moze nie o wygraną ale o sprawienie problemów Maceracie z pewnością. Dla mnie jest spora szansa że 4 sety w tym meczu obejrzymy. Kurs zachęcający więc go pobrałem i oby okazal się skuteczny.
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
witam, dzisiaj kolejny dzień zmagań w LM siatkarzy, w oko wpadł mi typ na Macerate -1,5 seta ( @ 1,909 Pinnacle ), oraz czyste zwycięstwo ( @ 1,463 Pinnacle ), co myślicie o tym spotkaniu ? Czy belgijska drużyna Noliko Masseik ma jakieś szanse na zagrożenie Maceracie przed własną publicznością ?
pozdrawiam Alex.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Paris Volley - Volley Bled @ 1 @ 1.80 @ Betsafe
O godzinie 20:30 w Paryżu w Salle Pierre Charpy rozpocznie się mecz trzeciej kolejki Ligi Mistrzów 09/10 w siatkówce. Gospodarze czyli Paris Volley zmierzy się z Volley Bled, mistrzem Słowenii. Moim faworytem są gospodarze i polecam stawianie właśnie na nich.
Paris Volley to klub założony w lipcu 1998 roku, który powstał dzięki połączeniu się siatkarskich sekcji dwóch zespołów, Paris Universite Club z Paris Saint Germain-Asnieres. Już w pierwszym sezonie Paris Volley zdobył Puchar Francji. Paryżanie to zdecydowanie najbardziej utytułowany francuski klub siatkarski w XXI wieku, który od 2006 wygrywa krajową ligę. W tym sezonie idzie im trochę gorzej i zajmują drugie miejsce, a wyprzedza ich zespół Tours, ale drużyna ze stolicy Francji traci do swoich rywali tylko jeden punkt. Ostatnią kolejkę zdecydowanie sobie odpuścili i przegrali 3:0 w Nicei, ale dzisiejsze spotkanie muszą wygrać i na pewno zrobią wszystko, aby ten cel osiągnąć, bo porażka praktycznie wyklucza ich z walki w Lidze Mistrzów. Swoją przygodę z Liga Mistrzów w tym sezonie Paryżanie rozpoczęli od porażki w Stambule, a w tym meczu byli tłem dla świetnie grających Turków. Oglądałem te spotkanie i zawodnicy Paris Volley byli kompletnie bez szans, a Turcy rozgrywali świetny mecz, doskonale zagrywali, świetnie bronili i często powstrzymywali akcje swoich przeciwników blokiem. W następnej kolejce Paris również przegrał, ale tym razem zawodnicy z Francji grali u siebie z Resovią Rzeszów. Pierwszego seta gospodarze wygrali, ale w następnych trzech partiach zdecydowanie lepiej spisywali się gracze z Polski. Jeśli paryska drużyna marzy jeszcze o jakiś sukcesach w tej edycji Ligi Mistrzów dzisiaj musi wygrać. Największymi gwiazdami zespołu gospodarzy jest dwóch zawodników. Pierwszy z nich to vicemistrz Europy z tego roku, Francuz Yannick Bazin, który jest rozgrywającym. Rozgrywający reprezentacji Trójkolorowych potrafi szybko i precyzyjnie rozgrywać akcję, a podania od Francuza powinien wykorzystywać Polak, Marcel Gromadowski. Były zawodnik Mostostalu Kędzierzyn Koźle rok 2009 na pewno może uznać za udany. Zdobył z reprezentacją Polski mistrzostwo Europy i wreszcie znalazł zespół, w którym gra i odgrywa ważną role. Marcel po kompletnie nieudanej przygodzie we Włoszech we Francji się odnalazł i gra naprawdę dobrze, a trener może na niego liczyć.
Teraz postaram napisać się trochę o zespole gości. Ach Volley Bled to zdecydowanie najlepsza siatkarska drużyna ze Słowenii, która dobrze radzi sobie również w MEVZIE, czyli pucharze, w którym występują zespoły z Austrii, Słowacji, Słowenii, Czech, Chorwacji i Węgier. Ach Bled Volley wygrał ten puchar dwa razy, a dwukrotnie był drugi. Najbardziej rozpoznawalnymi siatkarzami mistrzów Słowenii są dwaj obcokrajowcy. Kubańczyk Ramon Moya Gato, który grał we Włoszech i wielokrotnie reprezentował swój kraj na arenie międzynarodowej oraz reprezentant Kanady Dan Lewis, którego kibice z Polski doskonale znają, ponieważ Dan występował wcześniej w Skrze Bełchatów, a w poprzednim sezonie był zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Dan to bardzo pozytywna postać, Lewis jest nie tylko dobrym siatkarzem, ale również dobrym duchem drużyny, osobą prawie zawsze uśmiechniętą, która potrafi pozytywnie nakręcić kolegów do jeszcze większej pracy i lepszej gry. Ach jest w lepszej sytuacji niż Paris Volley, ponieważ Słoweńcy mają na swoim koncie 3 punkty. W pierwszym meczu przegrali w Rzeszowie 2:3 z Resovią, ale w następnej kolejce pokonali u siebie również 3:2 zespół z Turcji.
Podsumowując stawiam w tym meczu na Paryżan, bo moim zdaniem to lepszy zespół, który ze względu na ciężką sytuację w grupie zmobilizuje się mocno i wygra ze Słoweńcami. Mam nadzieję na to, że Marcel Gromadowski rozegra świetne spotkanie i będzie mocnym punktem swojej drużyny. Moim zdaniem typ na Paris Volley po tak dobrym kursie to niezwykle ciekawa propozycja, z której polecam skorzystać.
Moje inne propozycje na dzisiaj to:
Noliko Maaseik - Lube Macerata @ 2 @ 1.45
Copra Piacenza - Panathinaikos @ 1 [-1.5] @ 1.50
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
CSKA Sofia - Unicaja Mallorca 3:2 ✅✅✅ ????
typ: 1
kurs: 1,5
expekt

Moim zdaniem warto postawić na CSKA, które pokazało się z dość dobrej strony w dwóch pierwszych kolejkach LM, kiedy to przegrali w Kazaniu z Zenitem 1:3 i pokonali na własnym parkiecie francuskie Tours 3:2. Hiszpanie natomiast mają jak narazie na swoim koncie dwie porażki z Francuzami na wyjeździe i u siebie z Zenitem 0:3. Oglądałem ubiegłotygodniowe spotkania i o wiele lepsze wrażenie zrobili na mnie zawodnicy ze stolicy Bułgarii po za tym własny parkiet i publiczność, myślę że to wystarczy w dzisiejszym meczu na Hiszpanów. Przepraszam że typ podany tak późno i przed samym meczem, ale dopiero teraz miałem dostęp do neta :;/:
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Skra Bełchatów - Volleyteam Roeselare @ Under 185.5 @ 1.70 @ Betsafe
P o wtorkowej katastrofie w typowaniu siatkarskiej Ligi Mistrzów 09/10 dzisiaj musi być lepiej, bo gorzej być po prostu nie może. Wczorajsza skuteczność to 0%, a tak źle siatkówki nie typowałem już naprawdę długo, ale dzisiaj postaram się to naprawić i podeślę kilka dobrych typów, które mam nadzieję wejdą i jeśli ktoś stracił wczoraj na moich typach to dzisiaj to odrobi. Moim zdaniem najlepszym typem dnia jest under 185.5 w meczu Skry z Roeselare.
Z acznę od aktualnego mistrza Polski czyli Skry Bełchatów. Najlepszy Polski zespół ostatnich lat to jeden z faworytów do zwycięstwa w Lidze Mistrzów i drużyna, która może wygrać z każdym zespołem w Europie. W tym roku bełchatowski zespół ma bardzo napięty terminarz, ale radzi sobie bardzo dobrze, świetny występ w Klubowych Mistrzostwach Świata, w których Skra zajęła drugie miejsce, a w finale nasi reprezentanci zostali pokonani przez włoskie Trentino, najlepszy siatkarski zespół na świecie. Bełchatowianie od kilku lat zajmują czołowe miejsca w Lidze Mistrzów i potrafią wygrywać z najlepszymi zespołami Europy. Skra od pięciu lat regularnie wygrywa naszą krajową ligę, a w tym czasie tylko raz przegrała Puchar Polski. Przygodę z tą edycją Ligi Mistrzów Skra rozpoczęła fatalnie i przegrała 2:3 na wyjeździe z Teruel, a dla mistrzów Polski była to prawdziwa katastrofa i kompromitacja, ale już w następnej kolejce poszło im dużo lepiej i wygrywali w Bełchatowie 3:0 z Radniczkami. Ostatnio podopieczni Nawrockiego są na fali wznoszącej i wygrywają ze swoimi rywalami bardzo pewnie, a przekonały się o tym zespoły z Radomia i Olsztyna, z którymi Skra również wygrała 3:0. Skra w tabeli swojej grupy zajmuje drugie miejsce i mistrzowie Polski na pewno będą chcieli swoją pozycję poprawić. Skra ma już za sobą problemy fizyczne i psychiczne, ale również kadrowe, ponieważ w meczu z Roeselare nie zagra tylko Radosław Wnuk, a w dwunastce meczowej znalazło się miejsce dla Michała Winiarskiego, ale popularny Winiar przez długi czas był kontuzjowany i jeśli wystąpi w meczu to będzie to pewnie jedynie występ w końcówkach setów.
R oeselare to w belgijskiej siatkówce potęga. W Belgii w walce o mistrzostwo rywalizują ze sobą praktycznie tylko dwa zespoły czyli Roeselare i Maaseik, a walkę z nimi próbuje podjąć jeszcze Lennik. W tym sezonie niespodzianki raczej nie będzie i po 10 kolejkach mamy dwóch liderów, którzy mają identyczny bilans 9-1, ale Knack i Noliko ze sobą jeszcze nie grały, a jedyną jak dotąd porażkę Roeselare odniosło w meczu z Lennikiem. W Lidze Mistrzów Belgowie świetnie sobie radzą i po dwóch kolejkach są liderami z kompletem dwóch zwycięstw, obu po 3:1 z Radniczkami i Truel. Rozgrywającym Roeselare jest doświadczony Frank Depestele, którego doskonale znamy z Ligi Mistrzów, a Belg grał w takich zespołach jak Panathinaikos Ateny, Lokomotiw Biełgorod i Iraklis Saloniki. Kolejnym mocnym punktem drużyny jest doświadczony Ivan Contreras, 35. letni już gracz jest w tym sezonie oszczędzany przez trenera Roeselare, ale w Lidze Mistrzów wybiega w pierwszym składzie, a w krajowej lidze gra zazwyczaj jednak młodszy Hendrik Tuerlinckx, reprezentant Belgii. W Knack gra bardzo dużo reprezentantów Belgii i to właśnie oni są bardzo ważnym elementem w składzie.
P odsumowując moim faworytem jest mistrz Polski, który powinien te spotkanie wygrać. Bełchatowianie powinni wykorzystać również to, że środkowy belgijskiego zespołu Wouter Verhelst ma tylko 196 centymetrów wzrostu, a Pliński i Możdżonek na pewno to wykorzystają. Skra to zespół, który potrafi odrzucić zagrywką, a największym atutem Roeselare jest szybka gra, ale jeśli Belgów uda odrzucić się od siatki to Skra będzie mogła uruchomić swój kolejny atut czyli grę blokiem. W dodatku mistrzowie Polski będą chcieli udowodnić swoją wyższość nad rywalami, z którymi przegrali dwa mecze w sezonie 06/07, ale tym razem powinno być inaczej, a ja wierzę w podopiecznych Jacka Nawrockiego.
VfB Friedrichshafen - Jastrzebski Wegiel @ 2 [+10.5]/Over 185.5@/+2.5 1.85/2.30/1.60 @ Betsafe
Mój drugi typ na dzisiejsze spotkania Ligi Mistrzów to również propozycja ze spotkania, w którym wystąpi Polski zespół, ale tym razem Polacy będę grali na wyjeździe z niemieckim VfB Friedrichshafen. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest tutaj zespół gospodarzy, aktualnie zdecydowanie najlepsza drużyna w Niemczech, ale kurs 1.15 nie jest moim zdaniem ciekawy i najlepiej w ogóle nie zwracać na niego uwagi, ale znalazłem dwie bardzo ciekawe opcje na te spotkanie. Jastrzębie w tym sezonie to naprawdę mocny zespół, który latem niezwykle się wzmocnił, a do polskiej drużyny przyszła wielka gwiazda z Rosji, czyli Paweł Abramow. Innymi czołowymi zawodnikami Jastrzębia są Grzegorz Łomacz, Igor Yudin oraz Patryk Czarnowski, a pozostali partnerzy mocno ich wspierają. Jastrzębie w Lidze Mistrzów radzi sobie bardzo słabo i przegrało dwa pierwsze mecze z Coprą Piacenzą i Panathinaikosem Ateny. Grupa E do, której trafiło JSW to prawdziwa grupa śmierci, w której grają ze sobą świetne zespoły i każdy ma szanse na awans, a jeśli Jastrzębie chce je zachować to musi w Friedrichshafen wygrać. Trener Roberto Santilli na pewno doskonale zmotywuje swoich siatkarzy, a oni dadzą z siebie wszystko i na pewno powalczą o zwycięstwo. Jastrzębianie na pewno zagrają na 100% i jeśli ich czołowi zawodnicy będę mieli dobry dzień to mogą nawet wygrać. VfB jest w dużo lepszej sytuacji niż Jastrzębie. Niemcy wygrali oba mecze i nie stracili jeszcze seta. Podopieczni Steliana Moculescu czują się bardzo pewnie i to właśnie może ich zgubić. VfB to zespół, który dominuje w swojej lidze, a w Lidze Mistrzów jest liderem grupy śmierci, ale jeśli Niemcy będę zbyt wyluzowani to mogą się pogubić i nawet przegrać ten mecz. Zdaniem Moculescu to będzie ich najtrudniejsze spotkanie w tej edycji Ligi Mistrzów i moim zdaniem to również prawda, bo Jastrzębianie będą niezwykle zmotywowani. Moim zdaniem Jastrzębski Węgiel ugra w tym starciu przynajmniej seta, a handicap punktowy i over również wygląda bardzo dobrze i można te propozycje zagrać.
Olympiacos Piraeus - Jihostroj Ceske Budejovice @ 3-0 @ 1.50 @ Betsafe
Trzecie spotkanie to również propozycja z Ligi Mistrzów w męskim wydaniu i tym razem jest to tylko jeden typ. Tym razem faworyt jest wyraźny i nie wydaje mi się, żeby w tym spotkaniu wydarzyło się coś niespodziewanego. Olympiacos to zespół ze światowej czołówki, który zmierzy się z mistrzem Czech czyli Czeskimi Budziejowicami. Grecy w tabeli Ligi Mistrzów po dwóch kolejkach zajmują trzecie miejsce i nie wygrali jeszcze meczu, a ich dzisiejsi rywale mają identyczną sytuację, ale to Olympiacos w poprzednich meczach lepiej się spisywał. Z Trentino przegrali u siebie 2:3, a z Dynamem w Moskwie 1:3. Czesi ugrali tylko seta z Dynamem, a z Trentino przegrali 0:3. Czeskie Budziejowice to drużyna bez gwiazd, która w Lidze Mistrzów występuje tylko, dlatego że w poziom siatkówki w Czechach jest krótko mówiąc słaby, a jeśli Grecy chcą zachować szanse na awans to muszą wygrać. Moim zdaniem zrobią to zdecydowanie, a rywale nie będą mieli najmniejszych szans.
Trentino Volley - Dinamo Moscow @ Over 185.5 @ 1.95 @ Betsafe
Moja ostatnia propozycja na dzisiejsze spotkania Ligi Mistrzów to również mecz w grupie A, a zagrają ze sobą dwa zespoły, które zajmują w tej grupie pierwsze miejsca. Trentino jest faworytem starcia z Dinamem, ale Włosi ostatnio przeżywają trochę gorsze chwile, a jest to spowodowane zmęczeniem najlepszych zawodników, którzy w tym roku rozegrali już masę spotkań w A1, Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata i na pewno mają prawdo być zmęczeni. Dynamo to silny zespół, który powinien we Włoszech ugrać przynajmniej seta, a kibice powinni obejrzeć prawdziwe siatkarskie święto, bo po obu stronach grać będą wielkie gwiazdy. Z jednej strony Juantorena, Kazijskij, Vissotto, a z drugiej Dante, Biereżko oraz będący w słabszej formie Połtawski. Moim zdaniem najlepszą propozycją na ten mecz jest Over 185.5 ponieważ kurs na Trentino jest trochę za niski, a handicap zbyt ryzykowny.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
vs.


ISTANBUL B.Sehir Belediyesi - Resovia Rzeszów
Typ: ISTANBUL B.Sehir Belediyesi (-1.5 s.) @ 2.0 Betsafe


Dzisiaj o godz 16 czasu polskiego w hali Haldun Alagas Sports Complex w Istambule odbędzie się spotkanie 3 kolejki Ligi Mistrzów siatkarzy między miejscowym zespołem a Resovią Rzeszów. Do tej pory siatkarze tureccy na początku gładko ograli u siebie zespół Paris Volley 3-0 a w drugiej kolejce przegrali na wyjeździe ze Słoweński ACH Volley Bled 2-3 ( gdzie mogli nawet wygrac 3-0 tylko popełnili głupie błędy w końcówkach setów). Natomiast goście w pierwszym meczu ograli u siebie słoweńców po emocjonującym meczu 3-2 a w drugim na wyjeździe w Paryżu wygrali 3-1. Zacznę od gospodarzy. W lidze tureckiej zajmują 1 miejsce z 8 zwycięstwami i 2 porażkami na swoim koncie. W ich szeregach występują zawodnicy którzy powinni byc znani wszystkim kibicom siatkówki: Jeroen Paul TROMMEL (przyjmujący), Scott Joseph TOUZINSKY (przyjmujący), Kostadin Anasta STOYKOV (atakujący), Ryan Madsen MILLAR (środkowy), Volkan GÜC ( zmiennik bułgarskiego atakującego), Ulas KIYAK (rozgrywający), Erhan DÜNGE (środkowy) czy Burak MERT (libero). Oglądałem ich mecz i zrobili na mnie duże wrażenie. Zagrali dobrze w bloku i zagrywce a także w ataku. Ogólnie grali na wysokim poziomie. Teraz zespół polski. Jak wszyscy wiedzą w lidze spisują się bardzo słabo. Zajmują dopiero 6 miejsce z 4 zwycięstwami i 4 porażkami. Inne zespoły brałyby to miejsce w ciemno ale od Resovii, która miała zagrozic Skrze w zdobyciu tytułu mistrza Polski musimy oczekiwac o wiele wiele więcej. Składu zespoły polskiego nie przybliżam bo jest on każdemu chyba znany. Sam trener rzeszowian Ljubo Travica mówi, że czeka ich najcięższy mecz w grupie, bo zespół turecki zaliczany jest do faworytów wygrania grupy F. Moim zdaniem mecz będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy i Ci wygrają je 3-0 lub 3-1.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Od wczoraj chodzi mi po głowie mecz Teruel - Radnicki.

Radnicki w Bełchatowie przegrał zdecydowanie, ale Serbowie pokazali kawałek nienajgorszej gry, a w niektórych ustawieniach sprawiali PGE sporo problemów. Potrafili pogrozić zagrywką i zaskakoczyć ciekawym rozegraniem. W ich grze widać ogromną nerwowość, ale zapewne nigdy nie grali przy takiej ilości kibiców i takiej wrzawie na trybunach, do tego z jednym z najlepszych zespołów świata.

Co prawda Serbowie nie wytrzymali tempa Skry, ale w sytuacjach gdy już nie mieli nic do stracenia, pokazywali pazur. W pierwszym meczu z Roeselare także nie dali się łatwo zbić.

Po 2giej stronie siatki mamy Teruel, który wywalczył zwycięstwo ze Skrą (choć ciągle nie moge pozbyć się wrażenia, że PGE dopomogło ich szczęściu) i przegrał z Roeselare w podobnym stylu co Radnicki.

Do rzeczy. W moich oczach Serbowie są drużyną, która może grać z meczu na mecz tylko lepiej, zwłaszcza jeśli ogarną nerwy. Za sobą mają już mecze z najlepszymi drużynami, tym razem powinno być ciut łatwiej.

Jedni napiszą, że Radnicki to zbyt młody zespół do prowadzenia wyrównanej walki z którąkolwiek z drużyn w tej grupie, ale trzeba też patrzeć na to, że wielu zawodników walczy o angaż w mocniejszej lidze (13 z 16 zawodników nie ukończyło jeszcze 22 lat), zwłaszcza, że w lidze Serbskiej są poziom lepsi od większości drużyn.

Jeśli tylko Serbowie dadzą sobie radę z presją to mogą nawet wygrać ten mecz. Największym ich mankamentem jest regularne, przyzwoite przyjecie. Jeśli nie dadzą się stłamsić, to mają na tyle dobrze ułożony atak (Jovanovic, Cedic, Cupkovic zajmują kolejno 2, 3 i 4 miejsce w rankingu najlepiej atakujących w ich lidze - każdy ze skutecznością 53-54%), żeby pogrozić palcem Hiszpanom.

Teraz już do konkrety:

tobet
Handicap Punktowy
CAI Teruel - Radnicki Kragujevac H (0.0 - 10.5) 2.00*

betsafe
CAI Teruel - Radnicki Kombank Kragujevac +1,5 2,90*

pinnacle
CAI Teruel - Radnicki Kragujevac 5.940*

*wszystko, trzeba tak stawkować, żeby przy wejściu tylko 1wszego typu nie być stratnym, wiadomo ;)... i bez szaleństw ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom