>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/downloads/285/291/3500/file_173012/2_competition_regulations_2009_08_18_with_logo.pdf
W punkcie 4.4 i 4.5 powyższego regulaminu jest napisane ,że do play off LM mężczyzn kwalifikują się dwa pierwsze zespoły z grup ( będzie 12 ) oraz 4 zespoły z najlepszym bilansem z trzecich miejsc co uzupełni stawkę do 16 zespołów.Sposób wyłaniania zespołów z trzecich miejsc podał powyżej filip_r2 W przypadku kobiet do play off LM kwalifikują się 3 najlepsze zespoły z każdej grupy.
No to wychodzi ze tak jak w roku ubiegłym ale w takim razie dlaczego komentatorzy i serwisy siatkarskie jak piszą o resovi to pisza o awansie do najlepszej 12 ????
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Jeśli chodzi o typy na najbliższą kolejkę to niewątpliwie dwa mecze wydają mi się niezwykle pewne. Chodzi o sumę punktów w spotkaniach Tours-Sofia i Friedrichshafen-Panathinaikos.
W obu przypadkach spodziewam się długich i zaciętych meczów, gdyż stawką jest walka o awans. W pierwszym przypadku zagram over 180 a w drugim over 184. Zachęcam do podobnego typowania. Pozdrawiam.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jeśli chodzi o typy na najbliższą kolejkę to niewątpliwie dwa mecze wydają mi się niezwykle pewne. Chodzi o sumę punktów w spotkaniach Tours-Sofia i Friedrichshafen-Panathinaikos.
W obu przypadkach spodziewam się długich i zaciętych meczów, gdyż stawką jest walka o awans. W pierwszym przypadku zagram over 180 a w drugim over 184. Zachęcam do podobnego typowania. Pozdrawiam.
W meczu Torus nie zgodzil bym sie tak do konca z tym Overem są duże szanse na niego ale Sofia na wyjazdach przezntuje się dość słabo i niewiadomo jak to bedzie dzisiaj w Hiszpani dostali baty a dzisaj &lt;mysli&gt; roznie byc moze chodz bardziej tez bym był za Overm niż za Underm. Pozdro

Jeśli chodzi o Copre to z tego co wyczytałem Rak Urenaut Ztalanov Marshall będą w Polsce z tym że Rak i Urenaut są po grypie i niewiadomo czy wystopią chodz nawet jeśli nie to Urenaut to wartośćiowy zmiennik na przyjeciu nie gracz pierwszo szóstkowy a Raka w razie czego zastąpi solidny Oivanen. Zlatanov i Marshall są w pełni sił w niedzielnym ligowym meczu zaczeli z ławki i nie weszli najprawdopodobniej dlatego że gracze rezerwowi doskonale radzili sobie z rywalem a trener oszczedzał ich własnie na ten mecz.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
uparci ludzie zawsze jak widzą mecz Copra Piacenza - Xxxxx Xxxxxx to ślepo stawiają na Piacenze, mam nadzieje ze jastrzębianie powtórzą wynik z meczu ze szwabami , copra w LM niczego nie pokazuje, a jastrzębianie to jak na razie jedyna drużyna która w ogóle zdołała urwać seta szwabkom... jak dla mnie to zdecydowanie typ na jastrzębie
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
uparci ludzie zawsze jak widzą mecz Copra Piacenza - Xxxxx Xxxxxx to ślepo stawiają na Piacenze, mam nadzieje ze jastrzębianie powtórzą wynik z meczu ze szwabami , copra w LM niczego nie pokazuje, a jastrzębianie to jak na razie jedyna drużyna która w ogóle zdołała urwać seta szwabkom... jak dla mnie to zdecydowanie typ na jastrzębie
Moze jedyna druzyna która zdołała urwac im seta ale jak oni z nimi grali widziałeś może ? widziałeś ich dwa dwa wczesniejsze mecze z Piacenzom i Panatom ? W pierwszym meczu oddawali punktów w prezencie mnóstwo punktów a szególnie na zagrywce byla totalna awaria 32 błedy to bylo dosc niebywale w przyjeciu tez za dobrze nie grali ledwie 26% przyjecia perfekcynego przy 53% pozytywnego i 4 błedy do tego 7 błedów w ataku co daje na łącznie 43 punkty za darmo dla Jastrzebian za free jak by nie bylo to prawie 2 sety a przeciez mezcz skonczyl sie w 4 setach przegrać taki mecz to jest poprostu nieumiejętność wykorzystywania fatalnej gry rywala grajac jeszcze gorzej mimo nie oddawania tylu punktów za darmo.

Drugi mecz to już lepsza gra Jastrzebian i lepsza Niemców ale nie bylo ona taka na jaką ich stać 44 błedy własne (Jastrzebie 31) w całym meczu z czego 28 na zagrywce to też stanowczo za duzo szczególnie jak sie psuje 5-6 zagryek z rzedu gdy set toczy się na przewagi to jest wogóle niedopuszczalne ale jakoś się stało. Co nie umjmuje dobrej grze Jastrzebskiego który zagrał na tyle dobrze że potrafił wykorzystać słabość rywala mniejszą niż w pierwszym meczu ale potrafili to wykorzystac. Chodz ten mecz kto oglądał ten wie że mógł sie potoczyć zupełnie inaczej z jednej strony mogło być po dwóch seta 2-0 dla Nieców z drugiej strony gdyby jasstrzebie nie dało sobie odjechać Niemcą w koncówce 3 seta moglo by byc 3-0 dla Polskiego zespołu.

Wiec nie widze tutaj sensu kierowania się faktem taki jak urwanie przez Jastrzebian seta/ów bo Fridrishafen grało jak grało błedów mase popełniało i to w najwiekszej mierze na ten fakt podziałało a nie zachycająco dobra gra Jastrzebian... Copra mocno zmobilizowana z Panatom grali całkiem niezle aż przychodził moment końcowy zaczynały się jakieś dziwne niezrozumiałe dla mnie zmiany i koncówka nie rostrzygała się na ich korzyść ale mecz w ich wykonaniu nie był zły. W Piacenzie Jstrzebski nie miał nic do powiedzenia nawet nie za bardzo udawało się im w tamtym meczu wyjść na jakieś znaczące prowadzenie w którymś z setów... Jutro Piacenza do meczu przystopi niezwykle zmotywowana bo to teoretycznie słabszy mecz z dwóch które im pozostały i muszą wygrać aby liczyć się dalej w walce o awnas. Jezeli Copra sama tego meczu nie przegra przez błedy własne to powinno się skonczyć na wyniku 0-3, 1-3 bo to co Jastrzebie prezentuje w tych rozgrywkach LM to jest zdecydowanie za mało na pokonanie Włoch grajacych w swojej mocnej szóstce. O lekcjoważeniu nie ma chyba mowy bo Copra zapewne ma w pamięci ubiegło roczne potycznki z AZS z którym przegrała dwa mecze róznica w tym roku jest jeszcze taka że Piacenza do meczu przystępuje w bardzo mocnym skłądzie a przed rokiem w meczu z Czewom wykladało to dimaetralnie inaczej bo był w szeregach Piacenzy szpital...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
uparci ludzie zawsze jak widzą mecz Copra Piacenza - Xxxxx Xxxxxx to ślepo stawiają na Piacenze, mam nadzieje ze jastrzębianie powtórzą wynik z meczu ze szwabami , copra w LM niczego nie pokazuje, a jastrzębianie to jak na razie jedyna drużyna która w ogóle zdołała urwać seta szwabkom... jak dla mnie to zdecydowanie typ na jastrzębie
Nie o to chodzi. Widziałem poprzednie mecze zarówno Copry jak i Jastrzębskiego. Pamiętasz jak Copra zmobilizowała się po porażce z VFB ? Drużyna z Jastrzębia była rozbita. No cóż porażka z Panatą według mnie zasłużona. Copra grała dobrze, ale w końcówce tak jak wspomniał Filip niepotrzebne, poprostu głupie roszady i w ich szeregi wkradała się niemoc. Nie wyobrażam sobie, żeby drużyna Santiliego zwyciężyła po raz kolejny. Podejrzewam, że Piacenza &quot;przejedzie&quot; się po Jastrzębiu. W lidze w tej kolejce obie drużyny zwyciężyły 3:0. Drużyna z Piacenzy rozegrała mecz drugim składem. Mimo to rozjechała Vibo Valentie dosyć łatwo ( z drugiej strony Valentia to obecnie jedna z słabiej grających drużyn w Lidze )

Co sądzicie o handicapach -1.5 seta na Resoviaków i Skre ? Na Skre prawie pewny jestem tego, żeby postawić. Nie wiem jak z Resovią. Niby kolejnych rywali &quot;klepie&quot;, ale zawsze może przydarzyć się słabszy mecz.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Postawie chyba na Copre chociaż to nieobliczalna drużyna. Ale jeżeli Węgiel zagra tak jak z Niemcami?? Wtedy nie było lipy, mocna, regularna zagrywka.
Skre z hendi to mozna na spokoju stawiać, 0-3 się skończy, ciekawy jest drugi mecz w tej grupie, postawie na Roeselare po kursie 2,40 ponieważ są drużyną lepszą od Teruelu, a jest to mecz o awans z tej grupy. łysy Contreras i wielki Frank muszą poprowadzić Knak Randsztad do zwycięstwa.
Nie wiem czy będę jeszcze ruszał coś innego.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
tak samo miało być w meczu Piacenzy z Panathinaikosem (&quot;ah ta Copra, jaką oni maja ekipę, a w panathinaikosie nie gra ten ten i ten, boshe to przecież będzie 3-0 dla piacenzy!&quot;) a co bylo? pana im dowalilo 2 razy.
ile razy się przejechaliście już na piacenzie? dziwi mnie że dalej uparcie ktoś na nich chce stawiać tym bardziej że Jastrzębski nie gra źle, a szanse maja dalej na wyjście z grupy;
dużo tutaj gadam na tą piacenzę i mam nadzieje że jutro okaże się że mam racje,
pozdrawiam
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Błądzisz remo91 - kto tam niby nie grał w Panacie w drugim meczu? Co do Jastrzębia to żal słuchać, że nie grają źle - chyba nie widziałeś ich w meczu z Politechniką, dla przypomnienia to najsłabszy zespół w lidze, gdyby nie Łomacz i jego zagrywka w samych końcówkach to teraz wielu pisałoby, że kryzys Jastrzębia. Copra? 3:2 poraża z Trentino, gdzie gdyby nie seria Juantoreny w TB to kto czy nie Copra wygrałby mecz. Ostatnio w lidze bez 4-5 graczy rozbiła zespół 3:0, który roku temu odpadł w PO dopiero z Trentino, gdzie w tym wszystkich jest Jastrzębie? Spójrzmy chociaż na skład- Hardy, Nowik, Rusek, Czarnowski - to nie ta klasa. Łomacz i Abramow meczu nie załatwią. Wygrali z Niemcami - no super, a widziałeś pierwszy mecz VFB - Jastrzębie? Niemcy grali PATOLOGIĘ i wygrali 3:1, choć nie powinni ugrać seta! Dwa - drużyna niemiecka przed meczem z Jastrzębiem przegrała i w lidze i w pucharze krajowym, więc lekko byli bez formy po fantastycznej serii gier i co? wymęczone 3:2 z drużyną, która ma praktycznie pewne 1 miejsce w grupie. Granie na Copre po kursie 1.6 wcale mnie nie dziwi. Tu jest przepaść w poziomie gry co było widać w pierwszym meczu, czy w 2-3tygodnie może się aż tyle zmienić? Jak masz grać na Jastrzębie to odpuść, bo szkoda wydawać kasę, choć człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach (straconej kasie).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gdybanie przed meczem nic nie da. Remo uważa, że wygra Jastrzębie ? Ma do tego pełne prawo. Jego budżet ? Może z Nim robić co chce.

Trójka Abramov-Yudin-Łomacz jest w dobrej dyspozycji. Szczególnie jeżeli chodzi o zagrywke. Czy to wystarczy ? Rak, Zlatanov, Marshall czy Bjelica też dysponują bardzo mocną zagrywką.
 
A 0

awilodus

Użytkownik
Jastrzębie ma jednak problemy. Atakującemu Igorowi Yudinowi odnowiła się kontuzja i raczej nie zagra. Natomiast nowo zakontraktowany przyjmujący Czech Marek Novotny nie został jeszcze zatwierdzony do gry w LM. - Nie szukam wymówek, ale w tej sytuacji awans nawet do Pucharu CEV byłby wielkim sukcesem - kończy Santilli.

gazeta.pl
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
tak samo miało być w meczu Piacenzy z Panathinaikosem (&quot;ah ta Copra, jaką oni maja ekipę, a w panathinaikosie nie gra ten ten i ten, boshe to przecież będzie 3-0 dla piacenzy!&quot;) a co bylo? pana im dowalilo 2 razy.
ile razy się przejechaliście już na piacenzie? dziwi mnie że dalej uparcie ktoś na nich chce stawiać tym bardziej że Jastrzębski nie gra źle, a szanse maja dalej na wyjście z grupy;
dużo tutaj gadam na tą piacenzę i mam nadzieje że jutro okaże się że mam racje,
pozdrawiam
Tak na marginesie Panata nie byla za bardzo osłabiona w meczach z Piacenzom grali praktycznie rzecz biorac najmocniejsza szóstką wiec to stwierdzenie na rzeczywistosc ma marne przelozenie...Ale jezeli juz tak sie przywiozales do tej Panaty to zapomniales jak przyjechali w pierwszej kolejce do Jastrzebia i pokonali Jastrzebian 3-1 grajac skłądem jak by to określić 7 osobowym w 80% rezerwowym ???? . Tez nie nalezy jakos mega doraznie faworyzowac Piacenzy ze przyjedzie rozjezie gładzitko szybciutko i przyjemnie bo tak moze nie bedzie ale Włosi powinni ten mecz wygrać tym bardziej ze najprawdopodobniej dzisaj zabraknie głównej siły ognia w ataku Yudina który w ostatnich spotkania byl bezdyskusyjnym liderem druzyny konczyl turne piłki w wazny momentach seta, meczu... Azenha to taki bym powiedzial czasem mu wyjdzie lecz czesciej nie troche bez pomysłu są te jego ataki dlatego to dzisaj jest duza strata dla Jastrzebian i bardzo duze osłabienie, pozatym na co warto zwrócic fakt przynajmniej tak mi sie wydaje. W meczach z Frankenstainami gra sierodkowych Jose i Bhome na bloku byla bardzi słaba Jose ze wzgledu na swoj niewielki wzrost przy szybszej pilce na sierodek nie potrafil wyskoczyc na tyle wysoko aby cos zatrzymac wyblokowac a Bhome byl na tyle slimaczy ze jego dochodzenie na skrzydla bylo na tyle powolne ze przy w miare dobrym przyjeciu Lomac gral praktycznie caly czas na pojedynczy blok bo Bheme tylko dolatywal i nawet nie zdazyl przeleciec a pilka juz siedziala w boisku. Dzisaj na sieroku na przeciw Nowika i Czarnowskiego albo Rak - Bjelica albo Oivanen - Bjelica jest to zdecydowanie inna bajka niz w meczy z Niemcami tak jak i jeden taki i drugisą zwinni i Łomacz moze nie dawac swoim skrzydlowym tak wielu pilek na pojedynczy blok ... Fakt faktem dla mnie Piacenza wygra ten mecz moze nie zdemoluje Polskiej druzyny ale spodziewam się wygranej Włochó w granicach 3-1
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
to może w takim razie warto zagrać na Coprę z handicapem -1,5 po kursie 1.90?
Ja wczoraj zlapalem Copre po 1.60 dzisaj kursy wszedzie polecial o 0.15-0.22 w bet365 win jest za 1.38 dlatego dla mnie teraz to wogole sie nie oplaca i ja bym nie zagral bo wczoraj oplacalo sie bedziej Win jak patrze dzisaj na ten kurs -1.5 seta. A tak obiektywnie powinno wejsc ale ryzko jak wiadome wieksze niz na samo zwycięstwo...
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja dzisiaj w Toto znalazłem promocję roku prawdopodobnie tam.
8435 Radnicki Kragujevac-Bełchatów SP 180,5 1.60 2.00
Polecam.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jezeli w Jastrzebiu zagra nieregularny Azenha to nie widze żadnych szans dla drużyny Santiliego. Yudin ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Mocna regularna zagrywka, mądre, mocne ataki. Niekwestionowany lider zespołu.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Panowie nie przekreślajcie Jastrzębia, rzeczywiście to chimeryczna drużyna, ale to samo można powiedzieć o Piacenzie, oglądając ich ostatni mecz z Panatą. Uważam, że pojedynek będzie wyrównany, a takie niuanse jak dyspozycja dnia, specyficzne warunki hali w Jastrzębiu i kilka machnięć chorągiewką w górę kiedy trzeba mogą zadecydować nawet o zwycięstwie Jastrzębia. Jak dla mnie over 184. Pozdro.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Jastrzębie jest ostatnio w niezłej formie, a Copra już od kilkunastu spotkań nie zachwyca. Włochom dużo brakuje w tej chwili do awansu, a znając włoskie podejście do takich sytuacji i patrząc na bardzo silną lige nie spodziewałbym się, żeby Piacenzie chciało się dzisiaj bić do końca o zwycięstwo. Jeśli JW od początku mocno przeciwstawi się rywalom to z pewnością poczuje się pewniej (tego im na początku sezonu brakowało) i prawdopodobnie wygra ten mecz.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Oj Piacenza dzisiaj zawaliła na całej linii. Marshall jakiś &quot;nieogarnięty&quot;, tyle niewymuszonych, głupich błędów. Matti Oivanen na środku trochę słaby mecz dzisiaj. Zagrywką jakoś nie &quot;kopali&quot; specjalnie. A Jastrzębie jak zobaczyłem Azehne myślałem, że polegnie. Jednak kapitalne spotkanie Abramova, Łomacza, Nowika i Czarnowskiego. Brawo dla Pęcherza za tą piłke w tiebreaku na 13-10 ????

Brawo Remo ????

A co do Sovii to słabszy mecz po serii bardzo dobrych spotkań prędzej czy później musiał się wydarzyć. Kubeł z zimną wodą na pewno im się przyda. Na stojąco z nikim nie można wygrać. A dzisiaj nie było widać po nich chęci do gry. Szkoda.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Mam pytanie do meczu Resovi z Paryżem, wczoraj wyszli na boisko w podstawowym składzie, bo już Redwitz napisałeś że jednak sobie raczej odpuścili? ta informacja jest mi potrzebna do meczu z Bełchatowem , podejrzewałem że przegrają ten mecz dla tego że już maja wyjście z grupy zagwarantowane i właśnie dla tego też, że niedługo grają mecz ze Skrą..
Dzięki Redwitz ???? mam nadzieję że dużo pieniędzy nie straciliście przez Piacenzę... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom