>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Co do wyboru Łodzi na gospodarza FF się nie wypowiadam.

Ciekawie zapowiada się sytuacja w niektórych parach, ale o tym później.
 
Z 0

zaksiak

Użytkownik
Resovia ma dużo szczęścia, oglądałem 3 mecze Bułgarów w grupie i grają słabo i bardzo nierówno, wczoraj wygrali tylko dlatego, że Zenitowi w ogóle nie zależało na wyniku meczu. Jest szansa, że w pięknej hali w paskudnej Łodzi będą dwie nasze drużyny co musi cieszyć. Ja w przeciwieństwie do wielu nie mam nic do kibiców SKRY i drużyny. Niech grają niech wygrywają.

ZAKSA FOREVER, jedziemy z tym węglem ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia ma dużo szczęścia, oglądałem 3 mecze Bułgarów w grupie i grają słabo i bardzo nierówno, wczoraj wygrali tylko dlatego, że Zenitowi w ogóle nie zależało na wyniku meczu. Jest szansa, że w pięknej hali w paskudnej Łodzi będą dwie nasze drużyny co musi cieszyć. Ja w przeciwieństwie do wielu nie mam nic do kibiców SKRY i drużyny. Niech grają niech wygrywają.

ZAKSA FOREVER, jedziemy z tym węglem ????
Są małe szanse na to, aby w FF w Łodzi zagrały dwie polskie drużyny. Po ewentualnym zwycięstwie Resovia trafia na Itas Diatec Trentino, więc łatwo nie będzie ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Co do wyboru na gospodarza FF Skry. Bardzo dobrze że skra dostała ten turniej, bo znowu pojade do Łodzi na FF jak 2 lata temu kiedy to udało się na lajwie obejrzeć mecz o 3 miejsce i wielki finał.nawet wpadły autografy kilku graczy Copry i całego zespołu skry (w tym Alexa Damiao ???? ) i jeszcze Cisolli. Nie można tu mówić o tym że skra sama by sobie tego nie ugrała bo z takim składem jakim dysponują na lajcie by weszli do FF wiec tylko sie cieszyc że jeszcze gospodarzem Polska. Wydaje mi się że bedzie to najsilniej obsadzony FF ostatnich lat. Skra, Itas, Friedrichshafen i Kazan, innego składu sobie nie wyobrażam.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Skra chociaż raz by wywalczyła uczciwy awans a nie przy zielonym stoliku wykładając pieniążki na organizację. Bo mi się wydaje inaczej i gdyby mieli zagrac o ten awans to niestety by im się nie udało. Ale niestety takie realia. Kto ma kase ten rozdaje karty. I mimo iż są polskim klubem to chce aby nic nie ugrali w tym roku w FF za to, że wszytsko chcą załatwic w niesportowy sposób.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Także mam mieszane uczucia odsnośnie organizacj FF przez Bełchatów. Kibicuje wszystkim polskim klubom w pucharach, byłbym bardzo usatysfakcjonowany, gdyby Bełchatów po dobrych meczach wszedł do finału i tam osiągnął sukces. Wtedy też udokumentowaliby swój wielki potencjał, który niewątpliwie jest w tej drużynie. Tak znowu mają na skróty. A po drugie dla mnie dziwne jest aby jeden klub na przestrzeni dwóch lat organizował dwa razy finał. Liczę że może Rzeszów też zawita w Łodzi, ciężko będzie ale wszystko możliwe.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Trentino Volley - Volleyteam Roeselare
typ: (Zaklady na Sety) 3-0
kurs: 1,5
wynik: 3:1


Już dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz fazy play-off siatkarskiej LM. Niestety spotkanie nie zapowiada się ciekawie i prawdopodobnie zakończy się w 3 setach. Zespół z Trento jest w dobrej formie, gra u siebie i na pewno przykłada sporą wage do wygranej w LM. Gospodarze na pewno wiedzą, jak ciężki może okazać się mecz na belgijskim terenie, więc dzisiaj będą chcieli skończyć ten mecz szybko. Roeselare nie ma żadnych atutów przed tym meczem, więc zakład na wynik 3-0, nawet przy nienajwyższym kursie można zagrać.

Reszta moich typów na LM pojawi się dzisiaj wieczorem, lub jutro.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: CSKA Sofia - Asseco Resovia Rzeszow
typ: (0, -1.5) 2
kurs: 1,9
wynik: 2,5:3 (1:3)


Mecz w Sofii będzie niestety jedynym z udziałem polskiego zespołu. Na ciężkim, bułgarskim terenie bardzo trudno jest wygrać, ale jednak Resovia to o wiele lepszy zespół, a w dodatku ostatnimi czasy dopisuje im forma. W meczu z JW zagrali bardzo dobrze i pokazali, że to jednak oni są faworytami do srebrnego medalu w lidze. W klubie grają zawodnicy ograni na światowych parkietach, więc myśle, że wyjazd do Sofii i gra w nieciekawych warunkach nie będzie im sprawiała większych przeszkód. Jeśli Rzeszowianie nie prześpią potyp:czątku spotkania to może się ono skończyć nawet wynikiem 0-3, ale ja wolę nie ryzykować i postawić tylko w handicapie -1,5.

mecz: Olympiacos Piraeus - Zenit Kazan
typ: 1
kurs: 2,07
wynik: 3:1


Spotkanie grecko-rosyjskie wydaje się być o wiele ciekawsze. Jeśli mecz rozgrywałby się na neutralnym terenie to Zenit byłby faworytem, ale jednak w Grecji mecz może się zupełnie inaczej potoczyć, zwłaszcza, że goście na wyjazdach nie grają zbyt dobrze. Grecy po niepowodzeniach w lidze będą zapewne chcieli lepiej wypaść w LM i w tym meczu powinni być groźni.

mecz: VfB Friedrichshafen - Hypo Tirol Innsbruck
typ: (-2.5, 0) 1
kurs: 1,67
wynik: 3:3,5 (3:1)


Austriacki zespół jedynie dzięki korzystnemu losowaniu grup zaszedł tak daleko. Jest to zespół, który zdecydowanie odstaje umiejętnościami od reszty i nie powinien sprawić problemów dobrze grającemu VfB, które zapewne będzie chciało wygrać u siebie 3-0 i praktycznie zapewnić sobie awans do 1/4.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
mecz: Olympiacos Piraeus - Zenit Kazan
typ: 1
kurs: 2,07

Spotkanie grecko-rosyjskie wydaje się być o wiele ciekawsze. Jeśli mecz rozgrywałby się na neutralnym terenie to Zenit byłby faworytem, ale jednak w Grecji mecz może się zupełnie inaczej potoczyć, zwłaszcza, że goście na wyjazdach nie grają zbyt dobrze. Grecy po niepowodzeniach w lidze będą zapewne chcieli lepiej wypaść w LM i w tym meczu powinni być groźni.
VS

OLYMPIAKOS PIREUS - ZENIT KAZAŃ
Typ : Zenit Kazań @ 1,68
Unibet ⛔3:1​

No wlaśnie jak sam zauważyłeś Olympiakos ostatnio nieco slabiej się prezentuje jezeli idzie o wyniki w lidze. Przeplatają zwycięstwa z porażkami. W ostatniej kolejce przegrali 2:3 z PAOK. Zauważyc trzeba też że przegrane sety jakby odpuszczali. Przegrane do 17, 14 o tym jakby świadczą. A może to oznaka słabszej dyspozycji. Wsyzstko pzrez fatalną skutecznośc w ataku. Ledwie 39%! No ale Tischer grał samym Milijkovicem. Coś a&#39;la Nikola Grbic w reprezentacji. Ivan dostał 46 piłek do ataku z ktorych skutezcnie zakończył 17. Drugą z opcji był Kunnari. W składzie zabrakło Leonardo Caldeiry. Nie wiem czy było to spowodowane kontuzją czy poprostu osczędzaniem gracza na mecz LM. Ciężko doszukac się takiej informacji. Zastąpił go Fonteles. Brakowało równiez środokwoego Tzoutitsa. W LM co prawda Olympiakos radził sobie dobrze w fazie grupowej. Rywalizowali tam zaciekle z Dynamem Moskwa i Trentino. Nie wiem jednak czy można oceniac ich przez forme z tamtych meczów czy brac pod uwage jak grają teraz.
Zenit przeszedł jak burza faze grupową LM. W swojej lidze także dominuje. Jakbym miał ocenic ich i porównac z Dynamem Moskwa to są lepsi. Dynamo gra chimerycznie. Zenit co prawda też miewa słabsze momenty, ale bardziej stabilny zespól. Zenit doznał dwóch porażek w lidze. Olympiakos pięciu w lidze greckiej. Poziom jest zdecydowanie wyższy w Rosji. W Grecji rządzi Panatha z Olympiakosem właśnie. Ja bym się zastanowił przed postawieniem na Greków. Ta własna hala aż takim atutem sądze że nie jest. To małe pomieszczenie gdzie nie wejdzie zbyt wielu kibiców. Tak sobie popisałem, ale przechodząc już do rzeczy to ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat tego meczu. Forma Olympiakosu nie zachwyca. Postawiłbym na doświadczenie i ogranie Zenitu. Ball, Tietyukhin, Cheremisin. Rosjanie maja warunki. Granie samym Ivanem może byc zgubne. Caldeira jeżeli miałby wystąpic to jego sposobem gry pewnie będzie liczył na obijanie bloku, ale swoje pod nogi również mu wróci. Zagrywka może byc po stronie Olympiakosu, ale Tietyukhin z Verbovem nie takie rzeczy już przyjmowali. Na Trentino to starczyło bo tam nie ma takich dobrych przyjmujących. Ich zawodnicy są na wskroś ofensywni i wcale się nie dziwie że gracze o takich parametrach sobie nie radzili. Dzisiaj Zenit powinien sobie przyjąc w punkt.
Stawiam na Ruskich ;)


Co do innych meczów to wydaje się że Macerata powinna wygrac, ale @1,25 ja sobie odpuszcze. Kurs identyczny na Dynamo Moskwa to śmiech na sali. Próbowałbym tutaj zagrac jakieś handi w strone PAO lub over. Jednak Unibet nie wystawił oczywicie takowej oferty na europejskie puchary więc nie będe się rozpisywał na temat tego meczu bo i tak nie zagram tego.
No i licze że Resovia wywalczy dobrą zaliczke pzred rewanżem na Podpromiu.

Zachęcam do dyskusji i pisania analiz do meczów ;)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
CSKA Sofia - Resovia 1.50 ✅
Resovia to zespół lepszy na każdej pozycji. Gospodarze są groźni u siebie, jeszcze nie przegrali, ale spojrzmy z kim grali w grupie, z dwoma średniakami i rezerwami Zenitu. Resovia gra dobrze, zrewanżowała sie Jastrzebskiemu w weekend, a kursy jakie można było złapać na poczatku rzedu 1,55 były sporo zawyżone.

Ach Bled - Maccerata 1.30 ⛔
Różnica klas. Zespół gospodarzy niby groźny u siebie, ale nie oszukujmy sie, pokonały go rezerwy Resovii, więc dlaczego nie miałaby tego zrobić Maccerata? Myśle, że juz w pierwszym meczu wygraja pewnie 3:0 lub 3:1 i zapewnia sobie komfortową sytuacje przed rewnżem.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Sofia - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Asseco Resovia Rzeszów ✅
Kurs: 1.45
Analiza:
Wygrana 1-3
Witam, na dzisiejszy wieczór z siatkarską Champions League wybrałem spotkanie CSKA Sofia – Asseco Resovia Rzeszów. A wiec od początku. Po wygranych w fazie grupowej z Sehir Belediyesi, ACH Volley Bled oraz Paris Volley teraz czas na fazę play-off pierwszym przeciwnikiem Rzeszowian będzie drużyna CSKA Sofia. Śmiem twierdzić, że to drużyna „Pasów” jest zdecydowanym faworytem tego spotkanie. Jedynym jak mi się wydaje atutem gospodarzy może być własna hala, bwiem podopieczni Aleksandra Popowa w tegorocznej edycji LM nie przegrała jeszcze w Arenie Samokov. Warto dodać, że w drużynie ze stolicy Bułgarii gra dwóch dobrze znanym Polskim kibicom siatkarzy: są to Nikołaj Iwanow oraz Iwajło Stefanow, którzy mają za sobą występy w Jastrzębskim Węglu. Nie zmienia to faktu, że na chwilę obecną to Resovia ma większy potencjał siatkarski niż Bułgarzy. Dlatego uważam, że jeżeli naszej drużynie nie przydarzy się nic złego i zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć problemów z pokonaniem wicemistrzów Bułgarii. Początek spotkania dziś o godzinie 18:30. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport.​
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Sofia - Asseco Resovia
Typ 1
Kurs 2.90
Nie wiem dlaczego taki duzy kurs na Sofie. Resovia: owszem mają skład, wymiatają ale niestety ta druzyna gra nierówno. Miko Ojwanen raz gra dobrze, a czasem łapie na tym swoim zasięgu duzym i bije po autach. Wszystko bedzie zależało od Redwitza i i jego współpracy ze środkiem. Sofie pamietam z meczu z Czestochową i wtedy to była lipa, ale mam nadzieje że czarny Maio sie nauczył atakować i szukać kierunku.
Oczywiście Resovia jest lepsza i faworyt ale po prostu dla mnie nie opłaca się na nich stawiać przy takiej różnicy kursowej.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
pewnie jestem niedoinformowany.. mógłby mi ktoś napisać czemu nie ma belchatowa w 1/8 finału ligi mistrzów?
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Bełchatów ma już zapewnione miejsce w finałach , bo jest ich organizatorem ????
Jeśli już zeszliśmy na temat organizacji FF ponownie w Łodzi to jakie są wasze opinie na ten temat? Według mnie jest to kolejne nieporozumienie i faworyzowanie Skry. Jeśli Bełchatowianie musieliby sami awansować do tego turnieju, lub wcześniej pokazaliby w tych rozgrywkach klase to zrozumiałbym tą decyzje, ale teraz robi nam się u nas druga Japonia, a chyba wszyscy tego nie chcemy.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Szanuję zawodników Skry przede wszystkim dlatego, że reprezentują Nasz kraj. Ale nie przepadam za tą drużyną. Nie rozumiem dlaczego po raz drugi w ciągu trzech lat Łódź dostaje organizacje FinalFour. To co było rok temu było bardzo dobrym posunięciem. Praga była organizatorem, a wszystkie cztery drużyny, które marzyły o zwycięstwie w Champions League, musiały poprostu uczciwie na to zapracować. Przed rokiem przypomne jak został wyłaniany organizator Turnieju Finałowego w Pucharze, w którym grała Resovia ( nie pamiętam co to było ). Najpierw wszyscy walczyli uczciwie, czyli tak jak zawsze chcielibyśmy oglądać. Dopiero gdy zostali wyłonieni wszyscy uczestnicy FinalFour, dopiero wtedy został wybrany organizator Turnieju. I takie coś jest jak najbardziej do przyjęcia. Takie &quot;zdobycie&quot; przez Skrę FinalFour nie jest żadnym powodem do dumy. Gdzie tu jest czysta, sportowa rywalizacja ? Na tym polega piękno sportu ? Skoro Skra jest tak mocna, że chce wygrać Lige Mistrzów niech w końcu to udowodni na parkiecie, a nie przy stoliku. Bo w takim wypadku w Łodzi nie spotkają się 4 Najlepsze drużyny Europy, tylko 3 Najlepsze drużyny Europy i organizator czyli Skra. Dodam jeszcze wypowiedź Pana Konrada Piechockiego z 2009r.

&quot;Konrad Piechocki: - Dlaczego nie zabiegam o organizację Final Four? Ponieważ pamiętam, co mówiono po poprzednim turnieju. Nawet ludzie z naszego środowiska podważali nasz sukces, twierdząc, że załatwiliśmy sobie występ w turnieju. A przecież zajęliśmy trzecie miejsce, przegrywając półfinał z Kazaniem 2:3. To nie jest nasza wina, że według regulaminu organizator nie musi grać w drugiej części eliminacji. PRZEDE WSZYSTKIM CHCEMY SAMI AWANSOWAĆ DO FINAŁU&quot;

Panu Konradowi chyba strach w dupe zajrzał. Ich celem było zdobycie 3 Trofeum. Puchar Polski szybko z głowy wybiła im Resovia, więc do &quot;ugrania&quot; pozostały &quot;tylko&quot; 2 Trofea. Wiadomo, że do FF LM łatwiej jest awansować przy stoliku, więc po co się przemęczać ? Zamiast grać 4 kolejne mecze i mieć możliwość odpadnięcia lepiej jest poprostu organizować Finałowy Turniej. Ustawiając sobie, że z Itasem Diatec Trentino ( który najprawdopodobniej awansuje ) Skra spotkać może się dopiero w ewentualnym finale. Pan Konrad Piechocki pokazuje po raz kolejny jakim pazernym jest człowiekiem. A do tego niesłownym.

Tak jak pisałem na początku szanuje Skrę, ale to będzie największy przegrany tego sezonu. Uważam, że nie zdobędzie żadnego Trofeum. W Champions League polegnie, czy to w meczu półfinałowym czy to w Wielkim Finale. W PlusLidze jest oczywiście niekwestionowanym faworytem, ale zwycięży ktoś z trójki: ZAKSA, Jastrzębski, Resovia ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To że Skra jest w Final Four wcale nie oznacza przecież że wygra LM. Do Łodzi zjada najlepsze zespoły i aby coś tam zwojowac trzeba wygrac z nimi mecze.
Osobiście irytują mnie tego typu komentarze. Ktos Resovii bronił starac się o organizacje tego turnieu? Równie dobzre mogli się o to postarac.
CEV po ME kobiet jeszcze bardziej zakochał się w Naszych kibicach i wypełnionych po brzegi halach. Więc to że organizujemy tak wielką impreze po raz kolejny to nie przypadek. Bo bez kibiców przecież nie ma sensu w ogóle grac i nie ma tego czegoś. Zobacz na wczorajszy mecz Olympiakosu z Zenitem. Dwa wielkie zespoły a na trybunach &quot;teatr grecki&quot; zero dopingu.... Jak tak miałby wyglądac finał to ja dziękuje. Już na ME w Turcji mialem wątpliwości że to egzotyczne miejsce i to było bardzo wielkie pudło o przyznaniu Turkom organizacji.
Trzeba sobie powiedziec że CEV teraz inaczej patrzy na to wsyzstko. Patrzy przez pryzmat parcia na siatkówke. Dla Polaków staje sie to sport niemal nr. Chociaż z naszymi gównianymi piłkarzami jeszcze troche przegrywają, chociaż nie wiem w czym są lepsi...
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
To jest sprawa &quot;ponadklubowa&quot;. Nieważne, czy kibicujemy Resovii, Jastrzębskiemu, Skrze czy Jadarowi ???? Powinniśmy się cieszyć, że federacja jest nam bardzo przychylna (np. dzika karta w tym roku dla Jastrzębia). Taki turniej to przecież ogromny event popularyzujący siatkówkę w naszym kraju.
Jeśli ktoś nie życzy Skrze Trofeum, ok, jego sprawa, ale nie można się sprzeciwiać organizacji Final Four w Polsce.
A może Resovia będzie miała takie szczęście, że uda jej się wejść do finału? ;)
 
A 0

awca

Użytkownik
Witam.

Jezeli Resovia wejdzie do final four z pewnoscia nie bedzie to szczescie tylko zasluzony zaszczyt wywalczony na parkiecie i tego im zycze. Skrze zyczylbym tego samego jesli w ogole mialaby szanse walczyc o to miejsce.

Wiadomo ze faza grupowa, potem faza w systemie mecz i rewanz a nastepnie sam turniej finalowy sa wykładnią formy druzyny w dlugim okresie czasu i zwyciestwa nie mozna wywalczyc przypadkowo. Jezeli jednak druzyna (jakakolwiek - w tym przypadku Skra) uczestniczy jedynie w fazie grupowej i turnieju finalowym mozemy miec prawo kwestionowac jej zaslugi - nawet jesliby wygrala cala LM.

Wiadomo, mozna miec 2 swietne mecze i wygrac turniej będąc wspieranym przez pare tysiecy fanów, ale jaka pewnosc ze skra nie odpadlaby wczesniej jesli musieliby wywalczyc ten awans jak kazda inna druzyna?

Oczywiście - Polacy biją wszystkie europejskie kraje jesli chodzi o organizacje wielkich imprez ale chyba jednak nie tedy droga. Jesli Polska - JAKO KRAJ - zdecydowalaby sie organizowac impreze bez wzgledu na sklad finalu (tak jak rok temu Czechy) - jestem jak najbardziej za, ale jesli Skra zapewnia sobie tym spodobem miejsce w turnieju glownym.....No wlasnie.. satysfakcji nie ma zadnej! Przypuszczam (bo dokladnych informacji nie mam) ze w zadnej innej dyscyplinie sportu do takich rzeczy nie dochodzi. Jest to po prostu nie zgodne z pierwotną ideą sportu.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Jak dla mnie to rok temu w Pradze FF było o wiele ciekawsze niż w Łodzi. Zjechali się prawdziwi kibice z całej Europy, aby wspierać swoje kluby, a nie tak jak to będzie miało miejsce u nas, poklaskać i pośpiewać po namowach spikera, który będzie co seta powtarzał mit o najlepszych kibicach na świecie i Skrze jako drugiej drużynie świata. Jak Bełchatowianie chcą organizować takie imprezy to niech wcześniej kilkukrotnie potwierdzą swoją klase, lub sami zakwalifikują się do turnieju, który chcą organizować.

Oczywiście pewnie zaraz odezwą się ludzie, którzy moją wypowiedź skrytykują i zarzucą mi brak patriotyzmu (przynajmniej tak działo sie na innych forach), ale ja Skrze w żadnych spotkaniach nie kibicuje, jeśli zagrają w półfinale z Pireusem (o ile pamiętam to oni są w tej części drabinki turniejowej) to ja naprawdę będe z całego serca kibicował Grekom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom