>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
buzero 59

buzero

Użytkownik
co myslicie na temat dzisiejszych meczy cos cicho w temacie zadnych typow - pewnie ze wzgledu na zanizone kursy jakie buki wystawily na mecze;

mysle dzis nad typem na trentino ale kurs na -1,5 seta jest 1,22 wiec totalna porazka powinno byc 1,4 chyba wg mnie.....choc wiadomo ze gosp bedzie zalezalo baardzo na win 3-0....co myslicie o tym meczu warto grac na gospodarzy -1,5 na gosp??
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
ja grubo puszczam Dinamo handi -1,5. Olympiakos to mocny zespół ale na Dinamo za Słaby. Rosjanie grają równo przez cały mecz i nigdy nie wstrzymują ręki. Taką grę się ceni

Trentino niby powinno wygrać 3:0 ale czy ja wiem czy się aż tak zepną...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dynamo u siebie jest mocne, ale kurs stanowczo za niski. Olympiakos stoczył już w tym sezonie dwa bardzo zacięte spotkania z Dynamem. W Rosji przegrał 3:1, u siebie wygrał 3:2.

W meczu Hypo Tirol Innsbruck z ACH Volley Bled kursy ciekawe, ale według mnie to będzie jedna, wielka loteria. Nie skłaniałbym się w żadną ze stron.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Jak dla mnie w meczu Dynama z Olympiakosem over 182.5 Przestrzegam przed stawianiem w ciemno na Dynamo...Olympiakos umie nawiązać walkę z każdym rywalem o czym świadczą ich wyniki z Trentino, Zenitem, czy te grupowe z Dynamem. Milijkovica i spółkę stać na final 4 a do tego muszą ugrać choćby seta w dzisiejszym meczu. Niewątpliwie kibicował będę Grekom. Pozdrawiam ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik


Dinamo Moskwa - Olympiakos Pireus
Olympiakos może być czarnym koniem tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. W poprzedniej rundzie sprawił małą niespodziankę, eliminując z dalszych gier faworyzowany Zenit Kazań. W pierwszym meczu w Pireusie Olympiakos zwyciężył 3-1, natomiast w rewanżu przegrał 2-3, wygrywając w 4 secie ze stanu 19-22, na przewagi. Dinamo ma do siebie w zwyczaju, że nie potrafi na dobrym poziomie rozegrać całego spotkania, gdy czuje, że przeciwnik potrafi grać na podobnym poziomie, a na takim właśnie gra Olympiakos. Na niektórych pozycjach Grecy mają nawet przewagę. Na pozycji atakującego Ivan Milijkovic przewyższa umiejętnościami Semena Poltavskiego, który ostatnio nie jest w dobrej formie i być może po słabym początku usiądzie na ławce. Na rozegraniu Simona Tischera i Sergeya Grankina można określić na remis, choć Niemiec dysponuje znacznie lepszą zagrywką. Na przyjęciu m.in. Dante z Dinamo jest mocniejszym punktem niż Olli Kunnari czy też Leonardo Caldeira. Mocnym punktem Olympiakosu jest bez wątpienia środkowy Mitar Tzourtis, który potrafi zaserwować kilka asów z rzędu. Oba zespoły spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie. Najpierw w Moskwie Dinamo wygrało 3-1, natomiast w Pireusie musieli uznać wyższość Olympiakosu, który wygrał 3-2. Dinamo nie będzie miało dzisiaj lekko i nie spodziewam się, żeby spotkanie zakończyło się w trzech setach.

Dinamo Moskwa - Olympiakos Pireus
over 160.5 @ 1.40 8/10 Tobet ✅
Dinamo Moscow - Olympiakos Piraeus H(0.0 - 9.5) 2 @ 1.85 6/10 Tobet ⛔
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Trentino Volley - Resovia Rzeszów (Handicap -12.5) 1 1.85 Betsafe ✅
Resovia w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów prezentuje się bardzo dobrze, plan minimum w tym sezonie jeśli chodzi o europejskie puchary został już wykonany z nadwyżką, jedynie można żałować, że na drodze do F4 rzeszowianie trafili na najsilniejszego rywala. Bardzo chciałbym wierzyć, że Resovia może wyeliminować Trentino ale rozum podpowiada co innego.
Trentino jest to drużyna niemal kompletna i opisywanie tej drużyny nie ma sensu. Wiadomo jak każda drużyna ma swoje słabe i mocne strony, ale w porównaniu do innych drużyn oni swoje słabsze elementy potrafią znakomicie zatuszować podczas meczu. O jakimkolwiek lekceważeniu ze strony podopiecznych Radostina Stojczewa dzisiejszego meczu nie ma mowy o czym sami zawodnicy tego zespołu mówią w wywiadach i można wywnioskować, że ze poważne traktują ten zespół a do dzisiejszego meczu przygotowują się już od dwóch tygodni.
Gospodarze w dzisiejszym meczu chcą przede wszystkim odnieść pewne zwycięstwo aby do Rzeszowa jechali praktycznie pewni awansu.
W moim odczuciu sukcesem w dzisiejszym meczu dla Resovii będzie wygranie choćby jednego seta co sprawi, że szanse na własnym boisku nie będą zerowe.
W ostatniej rundzie odpadło wielu faworytów z zespołami o wiele bardziej słabszymi, ale nie wierzę, że tak doświadczona drużyna jak Trentino popełni taki sam błąd.
Niestety, ale nie widzę szans dla Rzeszowian w dzisiejszym meczu...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kurs na Trentino spadł już do 1.07.

Sprobuje zagrać +1.5 seta na Resovię. Ale nikomu tego typu nie polecam ????

Szczerze ? W tym meczu bardzo dużo będzie zależało od postawy Resovii i przede wszystkim od ich psychiki. Najważniejsze, żeby nie przegrali w szatni. No i oczywiście Trener Travica musi szybciej reagować i &quot;żyć&quot; z zawodnikami w czasie meczu.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
jutro Resovia - Trentino i nikt nic nie pisze?:p wg. mnie Trentino wygra pierwszego seta i odpuści tak samo jak Piacenza z ZAKSą
myślę że na jutro można sprobować:
Resovia - Trentino DW 3-1@5,2
Trentino wygra pierwszego seta@1,77
Resovia - Trentino 1@1,9
co o Tym meczu i moich typach myślą wyjadacze??:p
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Co do pierwszego seta to się zgadzam i jest to typ w miarę pewny, ale czy dalej Trentino odpuści?? Myślę, że nie, będą chcięli szybko zakończyc spotkanie i może znów być 0-3, czego Rzeszowianom nie życzę, niech walczą!!!
 
S 653

szpak007

Użytkownik
wyjadaczem to nie jestem, ale swoje zdanie mogę skrobnąć ???? ja już dziś postawiłem sobie na Trentino po 1,85, takiego kursu chyba jeszcze nie było na nich w tym roku w LM. Pewnie że Trentino jak wygra seta to trochę zmieni podejście do spotkania i Stoychev zrobi zmiany. Tylko że ci zmiennicy to nie są jacyś anonimowi gracze i pewnie będą chcieli pokazać sie trenerowi z jak najlepszej strony. W poprzedniej rundzie po wygraniu dwóch setów w roselare trener wystawił rezerwowych i wygrali seta do 14 ???? a w weekend mają łatwiutki mecz w lidze z ostatnia drużyną. Z drugiej strony Resovia po przegraniu seta również nie będzie miała o co już grać (jedynie o dobry wynik przed własną publicznością), ale Travica też robił juz w tym sezonie zmiany gdy nie było o co grać. A przed nimi bardzo ważne dwie kolejki w PLSie, gdzie muszą zrobić wszystko aby uciec z 4 miejsca.
Także ja gram na Włochów po kursie 1,85 z racji tego że są o niebo lepszą drużyną.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Resovia - Trento 1 set 1.971
Resovia - Trento 2.00

Pierwszy mecz Trentino wygrało 3:0 i to zdecydowanie. Dzisiaj wystapią przynajmniej w pierwszym secie w najmocniejszym składzie. Resovia gra ostatnio przeciętnie, u siebie jest na pewno groźniejsza drużyną niż na wyjeżdzie, ale mimo to nie widze szans na zwycięstwo. Trentino to najlepszy zespoł na świecie i wierze że łatwo zakwalifikuje sie do final four ligi mistrzów. Kurs na gości moim zdanie powinien oscylowac w granicach 1,6, a ze jest wyższym to trzeba to wykorzystać. Trento nie ma po co odpuszczać meczu. W lidze duża przewaga w weekend łatwy mecz. Resovia wrecz przeciwnie, musi walczyć o jak najlepsze rozstawienie - miejsca 2-3(czytaj ominiecie Skry w półfinale). Jednak do weekendu jeszcze masa czasu i wg mnie oba zespoły raczej bedą grały pierwszymi składami do konca meczu. Zmiany mogą być ale raczej nie wielkie.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
w sumie racja co do tego ze Trentino nie musi odpuszczać, w weekend mecz z Pineto które jest na przeciwległym końcu serie A.. a to, że Resovia odpuszcza gdy wie, że już i tak nic nie ugra to prawda, więc też łapię kurs na Trento póki nie spadł
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Resovia - Trentino
typ: under 186.5
kurs: 1.85
buk: Expekt

Dziś w Rzeszowie ostatni akt w zmaganiach Resovii w lidze mistrzów. Po kilku wspaniałych zwycięstwach, dość nieszczęśliwie trafili na najlepszy zespół na świecie ostatnich kilku lat. Rzeszowianie wiedzą, że wypracowali 100 procent normy i chyba zagrają dziś już na wielkim luzie...choć nie przekreślam ich szans na nawiązanie walki, to przy odrobinie zaangażowania i chęci zespół z Włoch powinien szybko poradzić sobie z Polakami. Myślę, że liczba punktów jest trochę zawyżona. Scenariuszy może być kilka: wygrana w pierwszym secie Trentino do 20 później totalne odpuszczenie meczu...przewaga na początku Resovii, ale Włochom wystarczy do szczęścia jeden set. Nie liczę na 5 setów, ani na walkę w 4 setach punkt za punkt...zdecydowany under.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Trentino w kolejnej kolejce w lidze ma łatwego przeciwnika, poza tym zajmuje dosyć spokojnie pierwszą lokatę. Nawet zmiennicy z Trentino: Sala, Sokolov, Żygadło czy Herpe powinni poradzić sobie z Reską ;) Jeżeli zagrają ambitnie. Resovia ma przed sobą ciężkie i ważne spotkania w PLS, które musi wygrać aby uciec z miejsca 4 ???? Z drugiej strony taka gra z Trentino może być dobrym przetarciem dla Rzeszowian, szczególnie kiedy zawodnicy będą mogli grać na luzie ( jeżeli awans zostanie rozstrzygnięty w pierwszej parti ). Z drugiej strony Resovia zaprezentowała się w tym sezonie w LM z bardzo dobrej strony i zapewne będzie chciała godnie pożegnać się z tegoroczną edycją LM.

Ja jednak zagram na Trentino ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Asseco Resovia Rzeszów - Itas Trentino​

W dniu dzisiejszym czeka nas mecz rewanżowy spotkania siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Itas Trentino Volley. W pierwszym meczu obydwu drużyn padł wynik 3:0 dla Włochów. Rzeszowianie stawiali opór tylko w pierwszym secie, gdzie przegrali na przewagi. Kolejne sety były bez historii. Dzisiaj wystarczy Włochom wygrany tylko jeden set i myślę, że zrobią to jak najszybciej, podobnie jak Copra z Kędzierzynem w zeszłym tygodniu. Włosi to klubowi mistrzowie świata, którzy w finale pokonali Skrę Bełchatów. W Trentino grają tacy zawodnicy jak Vissotto, Kaziyski, Juantorena, Biralelli czy Łukasz Żygadło. Resovia ma przed sobą ważne mecz w Plus Lidze z Delectą. Zawodnicy Resovii w pełni dysponowani mogą sobie poradzić z wielkimi drużynami, ale nie sądzę, że wygrają z Trento. Trentino zamierza według mojej opinii wygrać pierwszego seta i wprowadzić rezerwowych, dlatego nie będę ryzykował obstawiania całego meczu, bo nie wiem jak będą sobie radzić z pierwszym skłądem Rzeszowa i zagram na zwycięstwo Trentino w 1 secie. Typuję 3:2 dla Resovii.

Asseco Resovia Rzeszów - Itas Trentino 1 set Trentino @ 1.75 8/10✅
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Olympiakos - Dynamo, over 185,5pkt@1,8
że to będzie zacięty mecz to jest pewne, Rosjanie będą walczyć o 2 ugrane sety i podejrzewam że pierwszy i drugi set zostanie wygrany na zmianę na przewagi i to już załatwi sprawę z overem, bowiem wystarczą 4 dobre sety o które jestem spokojny w tym meczu, przewiduję wynik 3:2 dla Olympiakosu, chociaż sercem jestem za 3:0 dla Olympiakosu to rozum podpowiada mi, że to siatkarze Dynama awansują.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Olympiakos - Dynamo, over 185,5pkt@1,8
To, że będzie to zacięty mecz nie ma wątpliwości, jednak gdybym miał pewność, że zagra Miljkovic brałbym over &quot;w ciemno&quot;, a tak nadal sie waham :/
Wie ktoś co z Ivanem ? Zagra ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dosyć dobrym typem wydaje się być + 1.5 seta na Dynamo. Osobiście zagram ten typ. Kurs w Expekt wynosi 1.65 ????

Rosjanom do awansu wystarczą dwa wygrane sety i według mnie są w stanie spokojnie tyle ugrać ????
 
marti 2

marti

Użytkownik
To, że będzie to zacięty mecz nie ma wątpliwości, jednak gdybym miał pewność, że zagra Miljkovic brałbym over &quot;w ciemno&quot;, a tak nadal sie waham :/
Wie ktoś co z Ivanem ? Zagra ?
Miljkovic i Tischer zagrają ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom