>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
fabek 0

fabek

Użytkownik
Miljkovic i Tischer zagrają ;)
Potwierdzam ;) Dobrze się czują i dziś zagrają. Gorzej będzie u Ruskich, Dante i Grankin nie czują się najlepiej i jak zagrają to raczej nie na 100%.

Zapowiada się fajny mecz i raczej wole go sobie tylko obejrzeć :grin:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mnie udało się znaleśc informacje że Tischer, Milijkovic i Stefanou byli oszczędzani w meczu ligowym wlasnie na potyczke z Dynamem Moskwa. W lidze Olympiakos i tak nie mógł awansowac wyżej niż 3msc więc trener dal czas na regeneracje sił zabójczemu duetowi. A oto ten cytat :

&quot;Olympiakos did not have any difficulties to win 3-0 over Finikas. Olympiakos coach decided to rest Miljkovic, Tischer and Stefanou for the game against Dynamo.&quot;

Pierwszy mecz z tego co kojarze to jego losy decydowały się na bloku. Dynamo zapewne znowu wyjdzie z Yakovlevem a ten całkiem dobrze sobie radzi. Wiele będzie zależec od zagrywki Grekow. Jeżeli Tzourtis, Tischer czy Milijkovic będą zagrywali mocno to są w stanie wygrac ten mecz. Trentino własnie w ten sposób odrzucili od siatki i prowadizli 2-0 w meczu u siebie w fazie grupowej jeszcze. Oba zespoły zmierzą się już po raz 4 w tym sezonie LM.
Dynamo Moskwa w swoim meczu ligowym również oszczędzało Dante Amarala. Skończyło się to porażką 1:3 z Iskrą Odincowo. Słaby mecz rozgerał tam Yakovlew tylko ze skutecznością 40% w ataku. Jeszcze gorzej Berezhko ledwo 34%. Sam jestem ciekaw jak dzisiejszy mecz będize wyglądał. Jednak ja się powstrzymuje tak samo jak wcozrja przy meczu Resovia - Trento od typowania i skupie się tylko na obserwacji tego szalenie ciekawie zapowiadającego się pojedynku chociaż kusi stawianie na Greków lub Over185,5pkt. Może będzie zloty set ? ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Po wczorajszych meczach znamy już pary półfinałowe Final Four, które tworzą Skra Bełchatów z Dynamem Moskwa oraz AHC Volley Bled z Itasem Trentino.

Wydaje mi się, że nie będzie zbytnim uproszczeniem stwierdzenie, że Trentino może już się czuć finalistami turnieju, na kolejną sensację z udziałem Bledu już nie może być miejsca i kurs 1.15 w bwinie jest adekwatny do ryzyka. Dużo ciekawiej zapowiada się drugi pojedynek, miejmy nadzieje, że zwycięsko wyjdzie z niego drużyna z Bełchatowa.

Dodam jeszcze, że turniej odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia w Łodzi.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Final Four ligi mistrzów juz znów w Polsce. Do niezwykle ciekawego spotkania dojdzie w półfinale z udziałem SKRY i Dynama Moskwa. Widzę, ze zagorzali bukmacherzy jeszcze nie przystąpili do analizy tego spotkania. Ja pokuszę się o typ już dziś. Wydaje mi się, wbrew kursom jakie wystawiono na ten mecz, że więcej argumentów mają Rosjanie. Zagrywka, blok i atak, te elementy przyniosły Rosjanom zwycięstwa z Trentino, Olympiakosem czy Panatą. I mimo gorącego dopingu w łódzkiej fali, dla mnie to oni są faworytami. Skra w lidze rządzi, ale w Europie różnie to bywało...sparingi to nie to samo, a Dynamo co tydzień gra bardzo trudne, często 5-setowe mecze. Jak dla mnie-porażka BEŁCHATOWA i walka o 3 miejsce z Bledem.
Polecam stawianie: SKRA-Dynamo 0-3 kurs: 5.10 SKRA-Dynamo 1-3 kurs: 4.60
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
w tobet na wygranie przez trentino LM jest 1,75 natomiast w expekt tylko 1,45 czy warto za wieksza sume pocisnac wlochow?

bo nawet jak zagram za 500 zł to wiadomo ze do finalu na pewno awansuja i pytanie jaki kurs bedzie na ich rywala w finale....pewnie ok 2,5 na bank... i pozniej mozna na final kontrowac bo na pewno kurs na trentino w finale nie bedzie 1,75.....
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Do finału jeszcze prawie 3 tygodnie i jeżeli do tego czasu Trentino nie będzie osłabione jakąś kontuzją zawodnika podstawowego składu to uważam w 100% że zdobędą LM. To co oni potrafią grać będąc w najwyższej formie jest na razie nieosiągalne dla żadnego innego klubowego zespołu.Owszem fragmentami poszczególnych setów mogą inni nawiązać równą walkę ale na przestrzeni całego meczu nie ma na Trento mocnych.Jest to finał więc o motywację można być spokojnym
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
nie ma czegos takiego jak 100 % faworyt i wkladanie kupy kasy w cos takiego jest glupota w szczegolnosci na kilka tygodni przed zawodami gdy istnieje prawdopodobienstwo ze jakims cudem ktos z trento moze doznac kontuzji co mimo ze jest prawie nieprawdopodobne to jednak jest mozliwe
@edit
no i prosze
&quot; Ciekawe wiadomości nadeszły z obozu wicemistrza Włoch – Itasu Diatec Trentino. Podczas trzeciego meczu pierwszej fazy play-off, pomiędzy Itasem a Marmi Lanza Werona, kontuzji doznał brazylijski rozgrywający Vieira De Oliveira Raphael.
Prowadząc w play-off 2-0 (do trzech wygranych) – Itas Diatec Trentino podejmował na własnym boisku Marmi Lanza Werona, aby w trzecim spotkaniu zakończyć rywalizację i awansować do półfinału. W drugim secie poważnej kontuzji prawej ręki doznał Raphael.
Zawodnik po spotkaniu został przewieziony do szpitala, gdzie zdjęcia rentgenowkie wykazały złamanie kości prawej ręki. Z pewnością dla Itasu nie jest to dobra wiadomość. Na tym jakże ważnym dla nich etapie zmagań siatkarskich zespół potrzebuje dwóch, sprawnych zawodników. W zaistniałej sytuacji pole do popisu będzie miał Łukasz Żygadło, przed którym zapowiada się bardzo gorący okres. Polak, w końcu będzie miał okazję udowodnić bułgarskiemu trenerowi Trentino, że warto mu zaufać także w ważnych spotkaniach – jak Final Four Ligi Mistrzów czy walka o medale w Serie A.&quot;
Nie bede mowil &quot;a nie mowilem&quot;
 
H 0

hawkin

Użytkownik
Witam. Gdzie można znaleźć najwyższy kurs na zwycięstwo Trentino w LM? Najwyższy kurs jaki znalazłem jest w bet24 (1,65). Może ktoś znalazł wyższy?
 
V 0

valuebet

Użytkownik
nie ma czegos takiego jak 100 % faworyt i wkladanie kupy kasy w cos takiego jest glupota w szczegolnosci na kilka tygodni przed zawodami gdy istnieje prawdopodobienstwo ze jakims cudem ktos z trento moze doznac kontuzji co mimo ze jest prawie nieprawdopodobne to jednak jest mozliwe

@edit
no i prosze

&quot; Ciekawe wiadomości nadeszły z obozu wicemistrza Włoch – Itasu Diatec Trentino. Podczas trzeciego meczu pierwszej fazy play-off, pomiędzy Itasem a Marmi Lanza Werona, kontuzji doznał brazylijski rozgrywający Vieira De Oliveira Raphael.

Prowadząc w play-off 2-0 (do trzech wygranych) – Itas Diatec Trentino podejmował na własnym boisku Marmi Lanza Werona, aby w trzecim spotkaniu zakończyć rywalizację i awansować do półfinału. W drugim secie poważnej kontuzji prawej ręki doznał Raphael.

Zawodnik po spotkaniu został przewieziony do szpitala, gdzie zdjęcia rentgenowkie wykazały złamanie kości prawej ręki. Z pewnością dla Itasu nie jest to dobra wiadomość. Na tym jakże ważnym dla nich etapie zmagań siatkarskich zespół potrzebuje dwóch, sprawnych zawodników. W zaistniałej sytuacji pole do popisu będzie miał Łukasz Żygadło, przed którym zapowiada się bardzo gorący okres. Polak, w końcu będzie miał okazję udowodnić bułgarskiemu trenerowi Trentino, że warto mu zaufać także w ważnych spotkaniach – jak Final Four Ligi Mistrzów czy walka o medale w Serie A.&quot;

Nie bede mowil &quot;a nie mowilem&quot;
Myślisz, że to coś zmienia? Żygadło jak grał to grał b. dobrze, więc dla mnie to żadne osłabienie, za takie uważałbym absencje Juantoreny. Mając takich atakujących jak Trentino to nawet ja mógłbym tam wystawiać te piłki, a tak wygraliby LM ???? i tak będzie;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Myślisz, że to coś zmienia? Żygadło jak grał to grał b. dobrze, więc dla mnie to żadne osłabienie, za takie uważałbym absencje Juantoreny. Mając takich atakujących jak Trentino to nawet ja mógłbym tam wystawiać te piłki, a tak wygraliby LM ???? i tak będzie;)
Zgadzam się. Raphael w tym zespole jest najmniej znaczącym ogniwem. Najczęściej wystawia wyższe piłki do skrzydeł. Łukasz wcale nie jest gorszym rozgrywającym od Brazylijczyka ???? Itas jest zbyt klasową drużyną, aby polec w tak ważnej imprezie. Juantorena, Kazyiski czy Visotto to są najważniejsze ogniwa w drużynie Stoycheva ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tak duza wiekszosc stawia na Trento. Rozumiem ze to bardzo dobra druzyna ale ich slabym punktem jest gra przez srodek co bardzo dobrze moze wykorzystac Skra. Duza ilosc atakowa przez srodek rozrzedzila by blok na skrzydlach, chociaz Wlazly czy Winiarski z latwoscia poradza sobie i z podwojnym. Oczywiscie skrzydlowi Trentino to po prostu kosmos nie wiem czy sam Wlazly w aktualnej formie jest w stanie im dorownac. Tak czy siak licze na Skre. Na dodatek druzyna Dinama podobno zlapala bardzo wysoka forme i rowniez nalezy ją brac pod uwage.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie wiem dlaczego tak duza wiekszosc stawia na Trento. Rozumiem ze to bardzo dobra druzyna ale ich slabym punktem jest gra przez srodek co bardzo dobrze moze wykorzystac Skra. Duza ilosc atakowa przez srodek rozrzedzila by blok na skrzydlach, chociaz Wlazly czy Winiarski z latwoscia poradza sobie i z podwojnym. Oczywiscie skrzydlowi Trentino to po prostu kosmos nie wiem czy sam Wlazly w aktualnej formie jest w stanie im dorownac. Tak czy siak licze na Skre. Na dodatek druzyna Dinama podobno zlapala bardzo wysoka forme i rowniez nalezy ją brac pod uwage.
Drużyna Dynama w bardzo dobrej formie, więc półfinał Skry z Rosjanami może być bardzo, bardzo ciekawy. Piszesz już o tym, że Skra może wykorzystać słaby punkt Trentino. Najpierw niech zajmą się Dynamem, bo może miejsce w FF sobie kupili, ale o Wielki Finał będzie trzeba powalczyć ;) Naprawdę ;)

Słaby punkt Trento to gra przez środek ? Chyba nie wiesz co piszesz ???? To, że Raphael rzadko wykorzystuje środkowych wcale nie oznacza, że to jest ich słaby punkt. Jeżeli widziałeś ich spotkania to już wiesz, że piszesz głupoty. Sala, Birarelli czy Riad to świetni zawodnicy, ktorzy jak dostaną piłkę to najczęściej kończą. Mając takich zawodników na skrzydłach Raphael nie musi kombinować, wystarczy zagrać dokładniej ;)

Zapodam trochę statystyk:

Asseco Resovia Rzeszów - Trento ( Birarelli 1/1, Riad 7/9, Sala 9/9 )
Trento - Asseco Resovia Rzeszów ( Birarelli 4/5, Riad 4/7 )
Trento - Marmi Lanza Verona ( Birarelli 5/7, Sala 3/3 )
Marmi Lanza Verona - Trento ( Birarelli 8/12, Sala 5/8 )
Trento - Marmi Lanza Verona ( Birarelli 3/5, Sala 5/8 )
Trento - Bre Banca Lanutti Cuneo ( Birarelli 7/12, Sala 7/11 ) - Finał Pucharu Włoch
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Co do Skra - Dynamo, to jak widzę kursy ponad 2.0 na Moskwę to spore value jest w tym kursie. Skra, Skra, Skra...ale kogo Skra w tym sezonie w oficjalnym meczu dobrego pokonała? Kogo? Z Trentino dostali 3:0 i nawet przez chwilę Trento nie było zagrożone - pełna dominacja, jedyny mecz, który zagrali z dobrym rywalem to z Zenitem i to wszystko. Jak spojrzymy na wyniki Moskwy w tym sezonie to zobaczymy, że Skra nie jest takim faworytem jak wskazują na to kursy. Idąc analogicznie - jeżeli Skra nie poradzi sobie gładko z Dynamo to nie ma czego szukać z Trentino, dlaczego? Ano dlatego, że Trentino jak musiało to u siebie rozbili Dynamo 3:0, w tym jeden set chyba do 14 (!!). Trentino grało ze Skrą i z Dynamo i jak musieli to gładko 3:0 oba mecze wygrali. Zresztą Trentino to taki zespół co jak musi to wygrywa w tym sezonie, nie? Liga? Tak, Puchar? Tak, LM? Tak - nawet jak byli &quot;bez formy&quot;. W tym sezonie nie ma na nich mocnych, co zobaczymy za tydzień. pewnie dwa razy po 3:0 i tyle.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Z Trentino Skra nie mogla i nie miala zadnych szans jesli chodzi o te smieszne klubowe mistrzostwa w bodajze Katarze gdyz obowiazywala zasada ze pierwszy atak nalezy przeprowadzic z drugiej linii a co taki Baku i Antiga moga zrobic z 2 linii ??Na dodatek nie gral wtedy Wlazly Winiar i Novotny glowne armaty Skry no to o czym tu mowic. I tak ogromnym sukcesem bylo zwyciestwo z Zenitem, ktory dysponuje o wiele wieksza sila ognia niz Skra.
Słaby punkt Trento to gra przez środek ? Chyba nie wiesz co piszesz To, że Raphael rzadko wykorzystuje środkowych wcale nie oznacza, że to jest ich słaby punkt. Jeżeli widziałeś ich spotkania to już wiesz, że piszesz głupoty. Sala, Birarelli czy Riad to świetni zawodnicy, ktorzy jak dostaną piłkę to najczęściej kończą. Mając takich zawodników na skrzydłach Raphael nie musi kombinować, wystarczy zagrać dokładniej
No to mnie rozbawiles. Tak sa oni skuteczni ale kompletnie nie trzymaja bloku przy atakach srodkowych druzyny przeciwnej. Sami Resoviacy w pierwszym secie we Wloszech wbijali takie gwozdzie jakby to trening byl zwykly. Dzieki temu wynik oscylowal caly czas przy remisie bo skrzydla Resovi poza Oivanenem bardzo czesto zawodzily. Drugim dobrym przykladem jest mecz Roselare z Trento gdzie rowniez wykorzystali oni slabosc Trento na srodku i przegrali 2-3.
Wracajac do Skry gra ona o wiele szybszą siatkę niż Trento i w tym oraz w wykorzystaniu srodka widze spore szanse. Jesli nie wykorzystaja tego i zostana zmuszeni do walki na skrzydlach zostana niestety rozgromieni.
 
P 0

pavlinho

Gość
Trentino gra siłową siatkówkę, czyli tzw. &quot;jebnięcie&quot; ;). Patrząc na takich graczy jak Vissotto, Kaziyski i Juantorena, którzy łapią po 360-370 cm, to jedyna nadzieja w zatrzymaniu tych siatkarzy, to ładowanie w piłkę na zagrywce ile fabryka dała i odrzucenie ich od siatki. Wtedy będzie można ustawić potrójny blok i liczyć na blok/wyblok. Środek mają wyrażnie słabszy jak już ktoś wspominał i tu jest szansa dla Skry/Dynamo bo tacy gracze jak Możdżon czy Wołkow mają ogromną przewagę, nawet jeżeli będą mieli podwójny blok na tym środku. No i teraz o Skrze, o ile przyjęcie będą mieli dobre (zależy jaki dzień będzie miał Gacek :]), to zagrywką szkody (jak przejdą Dynamo) Trentino nie wyrządzą, bo większość zagrywa flotem. FF na pewno będzie ciekawe ale Skra raczej nie wygra bo ma za mało atutów i forma nie ta.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Drugim dobrym przykladem jest mecz Roselare z Trento gdzie rowniez wykorzystali oni slabosc Trento na srodku i przegrali 2-3.

Wracajac do Skry gra ona o wiele szybszą siatkę niż Trento i w tym oraz w wykorzystaniu srodka widze spore szanse. Jesli nie wykorzystaja tego i zostana zmuszeni do walki na skrzydlach zostana niestety rozgromieni.
Nie przypominam sobie takiego spotkania, w którym Roeselare urwało 2 sety Trento. Oba spotkania zakończyły się w stosunku 3:1 dla Itasu Diatec Trentino ???? Ale może inny mecz oglądaliśmy ?

Wracając do Skry. Najpierw niech wygra z Dynamem Moskwa, a wtedy będzie można się zastanowić jakie szanse ma w starciu z Trentino. Choć nie przepadam za Skrą to mogliby awansować do Wielkiego Finału, ale obawiam się o starcie z Rosjanami.

Co do środka w Trentino to zawsze atakujący ma przewage. Jeżeli mówimy o krótkiej przy pojedyńczym bloku to wogóle nie ma co porównywać. To zawodnik atakujący wybiera kierunek, w który uderzy. Śledze spotkania Ligi Włoskiej i według mnie środek nie jest słabszym punktem.

Jedynym słabym punktem jest przyjęcie ???? Kazyiski bardzo często ma przyjęcie na niskim poziomie. Często zmienia go Herpe. Co mnie trochę dziwi, Bari ( Libero ) również nie imponuje w tym elemencie.

Jeżeli chodzi o zagrywkę to Visotto zazwyczaj uderza z wyskoku, ale korzysta również z flota, Kazyiski i Juantorena oczywiście biją z wyskoku bardzo trudną do przyjęcia zagrywkę. Birarelli flot. Ostatnio zauważyłem, że Sala w lidze bije z wyskoku ( w FF najprawdopodobniej nie zagra ). Riad z wyskoku. Raphael flot, ale dosyć mocny. Całkiem trudny.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Z Trentino Skra nie mogla i nie miala zadnych szans jesli chodzi o te smieszne klubowe mistrzostwa w bodajze Katarze gdyz obowiazywala zasada ze pierwszy atak nalezy przeprowadzic z drugiej linii a co taki Baku i Antiga moga zrobic z 2 linii ??Na dodatek nie gral wtedy Wlazly Winiar i Novotny glowne armaty Skry no to o czym tu mowic. I tak ogromnym sukcesem bylo zwyciestwo z Zenitem, ktory dysponuje o wiele wieksza sila ognia niz Skra.


No to mnie rozbawiles. Tak sa oni skuteczni ale kompletnie nie trzymaja bloku przy atakach srodkowych druzyny przeciwnej. Sami Resoviacy w pierwszym secie we Wloszech wbijali takie gwozdzie jakby to trening byl zwykly. Dzieki temu wynik oscylowal caly czas przy remisie bo skrzydla Resovi poza Oivanenem bardzo czesto zawodzily. Drugim dobrym przykladem jest mecz Roselare z Trento gdzie rowniez wykorzystali oni slabosc Trento na srodku i przegrali 2-3.

Wracajac do Skry gra ona o wiele szybszą siatkę niż Trento i w tym oraz w wykorzystaniu srodka widze spore szanse. Jesli nie wykorzystaja tego i zostana zmuszeni do walki na skrzydlach zostana niestety rozgromieni.
Novotny armata? On miał problemy z blokiem ZAKS-y...Włazły i Winiar - zgodzę się, że duże wzmocnienie, ale jak napisał Readwitz i co wspominali niejednokrotnie komentatorzy siatki - jedyny sposób na Trentino to bardzo mocna zagrywka, odrzucająca od siatki, a kto taką ma w Skrze? Wlazły - to na 100%, ale jest zbyt mało regularny w porównaniu do Juantoreny, poza Wlazłym to chyba Falsaca całkiem nieźle bije za 9 metra, reszta raczej bez problemu powinna być przyjęta przez graczy Trento. Na zdrowy rozsądek jak prześledzimy i porównany pozycje to jest 6:0 lub 5:1 dla Trento - zależy czy będzie oceniał kibic czy tzw &quot;znawca&quot;, który nie sympatyzuje z żadną ze stron. Szczerze? Wolałbym w finale Skre, bo wiem, że Trentino miałby wtedy łatwiej.
 
P 0

pejs007

Użytkownik
według mnie przyjmujących Trento znacznie łatwiej będzie ustrzelić trudnym flotem, tak jak to Polacy zrobili z przyjmującymi Bułgarów na ME, czyli między innymi Kazyiskiego, i tutaj właśnie liczę na Antige
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie przypominam sobie takiego spotkania, w którym Roeselare urwało 2 sety Trento. Oba spotkania zakończyły się w stosunku 3:1 dla Itasu Diatec Trentino Ale może inny mecz oglądaliśmy ?
moja pomylka nie spojrzalem na wyniki i podalem z pamieci a pomylilo mi sie z grupowym meczem Olympiakosu z Trento.
Novotny armata? On miał problemy z blokiem ZAKS-y
Tak wiem Novotny wybitny jakis nie jest ale w ataku z drugiej linii poradzi sobie zdecydowanie lepiej niz Antiga i Baku.
Co do zagrywki to skoro floty Kosoka mogly siac ladne spustoszenie to czemu zagrywka Mozdzonka ma nie czynic tego samego? Skoro Resovia potrafila zwiekszona liczba atakow przez srodek i przyzwoitymi flotami trzymac wynik w pierwszym secie to czemu Skra z dopingiem polskich kibicow i zawodnikami lepszymi na kazdej pozycji (poza Gackiem i chyba Falasca) ma nie dac sobie rady? oczywiscie mowa tu o hipotetycznym pojedynku z Trentino bo wpierw trzeba przejsc Dynamo, lecz na ten temat nie bede sie wypowiadac gdyz nie mam pojecia jak wyglada ich gra i jakie sa szanse obu zespolow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom