>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nic wczoraj u Resoviaków nie funkcjonowało. Brak zaangażowania, kompletny. Aleh żenująco w przyjęciu. Mikko troche wczoraj sypał po autach. Redwitz średnie spotkanie. Grał bez polotu, aczkolwiek jeżeli chodzi o zaangażowanie w grę i radość po zwycięskich akcjach to chyba oprócz Igły tylko on wczoraj spontanicznie reagował.

Czy odpuścili ? Trudno powiedzieć. Po serii tylu świetnych spotkań musiał się w końcu zdarzyć słabszy mecz. Taka porażka na pewno się przyda.

Co myślicie o meczu Teruel - Knack ?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Nic wczoraj u Resoviaków nie funkcjonowało. Brak zaangażowania, kompletny. Aleh żenująco w przyjęciu. Mikko troche wczoraj sypał po autach. Redwitz średnie spotkanie. Grał bez polotu, aczkolwiek jeżeli chodzi o zaangażowanie w grę i radość po zwycięskich akcjach to chyba oprócz Igły tylko on wczoraj spontanicznie reagował.

Czy odpuścili ? Trudno powiedzieć. Po serii tylu świetnych spotkań musiał się w końcu zdarzyć słabszy mecz. Taka porażka na pewno się przyda.

Co myślicie o meczu Teruel - Knack ?
Co do Sovi to porażka, zagrali jak amatorzy ???? nie wiem czy myślami byli już przy meczu ze Skra ale nie powinni w taki sposób przegrać tego meczu. Oby ze się to nie zemściło i aby to był tylko jedno meczowy wypadek przy pracy a nie jakiś większy kryzys.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Panathinaikos Athen - Jastrzebski Wegiel SSA
typ: 2
kurs: 4,2


W ostatnim czasie JW radzi sobie coraz lepiej o czym świadczą zwycięskie mecze z VfB i Coprą. Grecy są moim zdaniem zespołem o podobnych umiejętnościach do powyższych drużyn i jedyną rzeczą, która stawia ich w roli faworyta są wspaniale dopingujący kibice, którzy już nie raz pomogli swoim zawodnikom. W polskiej drużynie będzie mógł już grać Marek Novotny, który może pociągnąć naszą gre. Jeśli żaden z zawodników Panathinaikos&#39;u nie zagra wyjątkowo dobrego meczu to myśle, że szanse drużyn wynoszą 50:50, więc przy kursie 4,2 postawienie na Jastrzębie to dobry ruch.

mecz: Ach Volley Bled - Asseco Resovia Rzeszow
typ: 2
kurs: 2,2


Co prawda Resovia przegrała swoje 2 ostatnie mecze w kiepskim stylu, ale wątpie, żeby nie przerwali tej serii w meczu ze zdecydwanie słabszym rywalem. Słoweńcy co prawda mają kilku dobrych zawodników w składzie, ale wątpie aby to wystarczyło na dobrze (to zależy tylko od Sovii) grających Rzeszowian.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
asus pozwolę się nie zgodzić co do powyższych typów, jedyną rzeczą, która stawia ich w roli faworytów są kibice wolne żarty :). Jastrzębski z połową składu Panaty nie potrafił wygrać więc dlaczego jutro mają wygrać? Copra zagrała fatalnie w przyjęciu libero to jakieś dno a rozgrywający Meoni grał prostą siatkówkę wierząc w siłę Marshalla i Zlatanova gdy siły opadły Copra straciła argumenty w postaci serwisu i ataku....po drugie w Panacie gra Zagumny i jego nieszablonowa gra to wystarczający argument do wygranej Panaty, tylko wygrana Węgla 0:3 daje szanse na wyjście z grupy Jastrzebskiego szczerze w to wątpie także pozostanie im Puchar Cev i walka w weekend w Pucharze Polski...moim zdaniem proporcje zwycięstwa to 70:30 dla Panathinaikosu
Natomiast jeśli chodzi o Rzeszów wystarczy im praktycznie jeden set do zajęcia pierwszego miejsca w grupie poza tym sam trener mówi, że po wygranym secie prawdopodobnie dokona zmian...więc jaki jest sens ryzykowania? Ach Volley Bled za wszelką cenę będzie chciało wygrać a Asseco ma w weekend Puchar Polski i to jest dla nich priorytet w tym tygoniu...moim zdaniem 3:1 dla Ach Volley Bled
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
dużo ludzi błogosławiących Copre stawiało Jastrzebie z góry na porażkę i w dzień meczu strasznie żałowało ze nie zdążyło postawić na handi Copra -1,5 seta , ah.... i widzę znowu brak wiary w naszą drużynę Jastrzębskiego węgla, chłopaki na pewno powalczą o wygraną bo LM to miejsce w którym warto się pokazać i zagrać jak najlepiej a jednak puchar polski odstawić na drugi plan, Pana na pewno nie jest drużyną nie do ogrania
co do typu Pana-Jastrzebie 2 jestem chętny się przyłączyć, może też handi +1,5 seta dla Jastrzębi bo lubią długie gry aż do Tie breake&#39;a ;)
co do typu na Bled w meczu z Resovia chyba się jednak zgodzę, wyjście z grupy 100% pewne, zmiany po ugraniu seta tak samo więc drużyna Bled wygra z rezerwami Sovi
pozdrawiam
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm wątpie, aby Jastrzębie odstawiło PP na dalszy plan. Uważam, że to jest najłatwiejsza droga do zakwalifikowania się do LM w przyszłym sezonie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm ... Co sądzicie o tych meczach ? Kto może sobie pozwolić na porażke, a kto będzie jutro gryzł parkiet ?

Budvanska Rivijera Budva - Noliko Maaseik
CoprAtlantide Piacenza - VFB Friedrichshafen
Panathinaikos VB - KS Jastrzębski Węgiel S.A
Paris Volley - Istanbul B.Sehir Belediyesi
Hypo Tirol Innsbruck VB - Lube Banca Macerata
Itas Trentino - Olympiacos Piraeus VB
CSKA Sofia VB - Zenit Kazan
ACH Volley Bled - Asseco Resovia
Unicaja Almería - Tours VB

Szczególnie interesuje mnie czy Itas Trentino, Lube Banca Macerata, VFB Friedrichshafen, Noliko Maaseik, Istanbul B.Sehir Belediyesi, Panathinaikos VB, Tours VB, CSKA Sofia mają o co grać ???? O Resovie nie pytam, bo niestety znowu odpuszczą.

Kurs za Friedrichshafen i Jastrzębski spory, aczkolwiek czekam na Wasze opinie.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Jak dla mnie spotkanie CoprAtlantide Piacenza z VFB Friedrichshafen, trochę stoi pod znakiem zapytania. Copra ostanie dwa mecze w lidze przegrała, w LM porażka z Jastrzębskim czyżby czarna seria. Dużo osób na pewno liczy na przełamanie( ja również jestem w tej grupie, nie przepadam za Niemcami),ale jaki będzie wynik okaże się jutro. Pierwsze spotkanie w grupie 2 grudnia 3:0 dla VFB, drugie spotkania wszystko weryfikują- zwycięscy 1 kolejki odpuszczają...
W tej grupie stawiam win Copra+Panathinaikos
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
CSKA Sofia - Zenit Kazan

Powszechne spadki, jutro może być jeszcze gorzej. Zagrane pod info:
Secondly, the morning flight to Kazan team flew from Moscow to the capital of Bulgaria, without several of their key players. Stayed home Setter Lloy Ball, doigrovschik Sergey Tetyukhin, diagonal Clayton Stanley, Nicolai Apalikov blocks and libero Alex willow. By the way, all these players came out in the starting lineup Saturday&#39;s match with the &quot;Ural&quot;, which Zenit won 3:1.
To travel to the match with CSKA of the second team were due to young players: Albert doigrovschiki Stroyev and Pavel Kolesnikov, a 20-year-old Vadim binding Ozhiganov. These guys have played for Zenit in cup matches, which also had a serious tournament value.


CSKA Sofia @1,85 stanjames 6/10 (@1,75 doxxbet, jetbull; @1,72 cb, betsson)
== ==
3-1 !
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Napewno nie mozna powiedziec ze panuje super doping w Grecji. Tamtejsi kibice chodzą tylko na lige, pokazywał polsat juz 2 mecze panaty u siebie i kibiców było naprawde mało, mam nadzieję że węgiel powalczy...
Bled jest dla mnie pewny, będą chcieli wygrać u siebie i nawet stawiałbym na nich gdyby resovia grała podstawą bo jakoś nigdy nie zapomne ich bojów z kazaniem w 1/12 w tamtym roku u siebie 2-3 porażka. a resovia lubi czasami zagrać konkretną lipę jak w meczu ze skrą, a gdy jeszcze Ljubo chce tylko seta to ja biore te 1.50 na mecz i zapraszam matiego Mike na boisko.
Copra - VFB :
Niemcy co prawda już 1 miejsce w grupie mają, w swojej lidze to wiadomo, sądzę że przyjadą do Piacenzy żeby udowodnić Koprze że 3-0 u siebie to nie był przypadek. VFB nie powinno tego meczu zlekceważyć- LM to jedyne miejsce gdzie mogą dobrze pograć więc na ich miejscu potraktowałbym ten mecz bardzo poważnie, a Copra?? licze na walke z ich strony na początku meczu: pierwszy i drugi set, ale też o nic nie grają(CEV byłby dla nich stratą czasu i sił). Zlatanov i Marszal pograją troche na początku meczu, ale potem szybko na ławkę... dam troche kasy na Niemców.
A z innych meczy to już raczej nie ma co stawiać. kazań totalną rezerwą jedzie do sofii, nie ma Bola to pewnie przegrają
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W ostatniej kolejce to jak zwykle dużo kalkulacji będzie. Travica pewnie powtórzy manewr z PP i da pograć rezerwowym, co już daje do myślenia aby postawić na przeciwnika, który właśnie u siebie gra najlepszą siatkówkę i dla nich ten mecze jest ważny, kurs 1,55 nie jest taki zły.
Na Sofie widzę już nawet 1,57 to po takim to nie gram, wczoraj było na poziomie 1,85 no ale nie wiedziałem o tych brakach kadrowych, dla mnie trochę zaniżone.
Ciekawi mnie zagranie czegoś na Pireus. Trentino może też pograć trochę rezerwami, które i tak są mocne - fakt, jednak Grecy w pośrednim boju z Dynamem będą grać na 100% a skład także mocny i ciekawy. Kurs na ich triumf ponad 4.0, a zawsze można spróbować jakiegoś handi dodatniego z ciekawym kursem.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Siatkówka - Liga Mistrzów
20.01.2010 godz. 20.15
unibet
ACH Volley Bled - Asseco Resovia
Typ: ACH Volley Bled @ 1.60
wynik: 1-3 ⛔

Resovii do awansu z pierwszego miejsca brakuje 45pkt, czyli praktycznie wygrana seta daje im awans. Gospodarze jeżeli myślą o awansie nie oglądając się za siebie muszą porostu wygrać ten mecz. Rzeszowianie po tym meczu, będą grali w PP. Trener Lubomir Travica po zapewnieniu sobie awansu, nie wyklucza zmian w składzie
Krzysztof Gierczyński - Oni będą walczyli o życie, a my o rozstawienie w grupie Słowa te sprawiają ze mecz powinien być emocjonujący.
Myślę ze po wygraniu pierwszego seta, opadną emocje i będą zmiany w Resovii. Siatkarze ACH Volley Bled po ostatniej przegranej będą chcieli odzyskać zaufanie kibiców i będą walczyć o wygranie meczu co da im awans
PS: unibet trzyma kurs 1.60 ciekawe jak długo, betasfe i expekt daje 1.45
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Ciekawi mnie zagranie czegoś na Pireus. Trentino może też pograć trochę rezerwami, które i tak są mocne - fakt, jednak Grecy w pośrednim boju z Dynamem będą grać na 100% a skład także mocny i ciekawy. Kurs na ich triumf ponad 4.0, a zawsze można spróbować jakiegoś handi dodatniego z ciekawym kursem.
Trentino zagrało z Cuneo w rezerwowym składzie, zeby zawdnicy odpoczeli własnie na mecz w lidze mistrzów. To jezeli trener stosuje takie manewry to na pewno chce zagrac dzisiejszy mecz pierwszym składem i wygrać go. Tak poza tym to grecy zagraja najprawdopodobniej bez Kunnariego, ktory od poniedziałku przebywa w Finlandii.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ciekawi mnie zagranie czegoś na Pireus. Trentino może też pograć trochę rezerwami, które i tak są mocne - fakt, jednak Grecy w pośrednim boju z Dynamem będą grać na 100% a skład także mocny i ciekawy. Kurs na ich triumf ponad 4.0, a zawsze można spróbować jakiegoś handi dodatniego z ciekawym kursem.
Rzeczywiście kuszące może byc rozwiązanie chociazby +2,5 seta w strone Olympiakosu. Olympiakos bezpośrednio rywalizuje o promocje z grupy z Dynamem Moskwa. Rosjanie grają z Budejowicami u siebie i nawet myślalem by tutaj zagrac jakieś handi lub under punktowy, ale kursy 1,10 i 1,30 to śmiech na sali, a Dynamo potrafi zaskoczyc in minus.

Trentino zagrało z Cuneo w rezerwowym składzie, zeby zawdnicy odpoczeli własnie na mecz w lidze mistrzów. To jezeli trener stosuje takie manewry to na pewno chce zagrac dzisiejszy mecz pierwszym składem i wygrać go. Tak poza tym to grecy zagraja najprawdopodobniej bez Kunnariego, ktory od poniedziałku przebywa w Finlandii.
Trentino - Olympiakos Typ : Olympiakos +2,5seta @ 1,85 Betsafe✅2:3
Ta Trentino zagralo rezerwami z Cuneo, dzisiaj jak widze na ich stronie podają że wyjdą już podstawowymi zawodnikami z Raphaelem, Vissotto i Kaiziyskim ktorzy wlaśnie nie grali w niedizelnym meczu. Stoychew zapowiada że powalcza o 1 miejsce w grupie które da im rozstawienie. Co do Kunnariego to podają go w wyjściowym składzie więc nie wiem jak to bedize. Caldeira w sumie nie ma warunków ale swoje w ataku potrafi zrobic. Kluczem będzie zagrywka. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespolami w Pireusie Olympiakos postraszyl nieźle rywali w tym elemencie. Tzourtis czy Milijkovic serwowali tak dobrze że było już 2-0 w setach i dopiero potem nastąpila pogoń Trento ostatecznie udana.
Jak patrze na kursy to jestem skłonny postawic na Olympiakos +2,5seta @ 1,85 Betsafe. Grecy są w stanie ugrac seta. Potencjal ludzki jest spory. I tak jak mowie zagrywka mocna może wybic Wlochów z rytmu.

CSKA Sofia - Zenit Kazań
Potwierdzam tylko braki w zespole Zenitu które zostaly wyżej wymienione. Gracze są oszczędzani przed meczem z Lokomotiwem Biełgorod w ten weekend. W sumie troche dziwi mnie że poleciał do Bułgarii Chermisin a w Kazaniu został Stanley. AMerykanin ten sezon gra baaardzo słabo, ale może to ukłon w jego strone że dzisiaj ma urodziny ;) Bułgarzy to dla mnie nie wiadoma w każdym bądź razie. Grają o awans, rywale osłabieni, ale czy warto grac po kursie 1,35 ? Ja odpuszczam cokolwiek w tym meczu.


Skra Bełchatów - CAI Teruel Typ : Poniżej 185,5pkt @ 1,40 Betsafe ✅151pkt
Skra nie musi się oszczędzac. Ba, dla nich to chyba i nawet lepiej żeby wprowadzili do gry jeszcze lepiej Wlazłego i może czasem Novotnego. Chociaż bylbym za opcją że Mariusz gral będzie caly czas. Resovie zmietli szybko. Skra walczy o pierwsze miejsce w grupie. Hiszpanie stawili nam nieprawdopodobny opor w pierwszym meczu, ale dzisiaj na wyjeździe będize im bardzo ciężko. Skra wraca do dobrej dyspozycji. Tak jak mówilem już Wlazły gra bardzo pewnie. Antiga także w formie. Ciekaw jestem czy Nawrocki wyjdzie z Kurkiem czy bardziej zabezpieczy tyły czli postawi na Bąkiewicza jak w meczu z Resovią. Ja bym wybrał opcje z Kurkiem i postawił na zdominowanie Hiszpanów. Widzi mi się 3-0, ale stawiam bezpieczniej w razie jakiegoś rozprężenia Belchatowian to przy 3-1 też typ wejdzie raczej ...

Panathinaikos - Jastrzębski Węgiel Typ : Jastrzębski +2,5seta @ 1,45 Betsafe⛔3:0
Jastrzębski walczy o awans, muszą wygrac 3:0 by liczyc się dalej. Krytykowany przeze mnie Pedro Azenha po meczach z Olsztynem w PP jakoś się ogarnął i nawet punktuje dośc regularnie. Najprawdopodobniej to znowu on zagra bo Yudin z Jadarem w lidze ponownie nie grał. Panatha jest to ogrania, JSW gra ostatnio coraz lepiej. Seta myślę że powinni ugrac spokojnie.
Takie typy sobie zagram w dniu dzisiejszym. Nic więcej nie kombinuje;)

Zapraszam do dyskusji !​
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Skra Bełchatów - CAI Teruel Typ : Poniżej 185,5pkt @ 1,40 Betsafe
Skra nie musi się oszczędzac. Ba, dla nich to chyba i nawet lepiej żeby wprowadzili do gry jeszcze lepiej Wlazłego i może czasem Novotnego. Chociaż bylbym za opcją że Mariusz gral będzie caly czas. Resovie zmietli szybko. Skra walczy o pierwsze miejsce w grupie. Hiszpanie stawili nam nieprawdopodobny opor w pierwszym meczu, ale dzisiaj na wyjeździe będize im bardzo ciężko. Skra wraca do dobrej dyspozycji. Tak jak mówilem już Wlazły gra bardzo pewnie. Antiga także w formie. Ciekaw jestem czy Nawrocki wyjdzie z Kurkiem czy bardziej zabezpieczy tyły czli postawi na Bąkiewicza jak w meczu z Resovią. Ja bym wybrał opcje z Kurkiem i postawił na zdominowanie Hiszpanów. Widzi mi się 3-0, ale stawiam bezpieczniej w razie jakiegoś rozprężenia Belchatowian to przy 3-1 też typ wejdzie raczej ...
Typ generalnie popieram, ale chciałem cos sprostować. Skra nie walczy o pierwsze miejsce w grupie. Skra nawet jak przegra 3:0 to bedzie miała lepszy stosunek setów od rywali i pewne 1 miejsce.

Robson // Ups rzeczywiście mój bład;)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Na dzisiaj są według mnie dwa ciekawe typy:

Volley bled - Asseco Rzeszów 1

Sloweńcy nieźle się prezentują, walczą o drugie miejsce. Ostatnio mieli problemy kadrowe, kontuzjowani byli libero Lewis, do tego Oliver Venno i Kamnik. Dzisiaj nie wiadomo czy zagra Lewis, ale dwaj ostatni wystąpią w pełni zdrowi. Asseco ma praktycznie pewny awans z pierwszego miejsca, więc na pewno trochę odpuszczą mecz, co potwierdza sam trener. Niedługo jest Puchar Polski, więc w Słowenii zawodnicy nie będą grali na 100%. Według mnie Słoweńcy powinni u siebie pokonać Polaków.

CSKA Sofia - Zenit Kazań 1

Juz w pierwszym meczu w Rosji w pierwszym secie Zenit zagrał bez Stanleya i Tetjuchina i set przegrali. Dzisiaj jeszcze większe osłabienia, mecz na wyjeździe, myślę że CSKA powinno sobie poradzić z rywalem.

Kursy sa jeszcze na poziomie 1,5, więc według mnie można zagrać.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
asus pozwolę się nie zgodzić co do powyższych typów, jedyną rzeczą, która stawia ich w roli faworytów są kibice wolne żarty :).
A ja jestem o tym akurat w 100% przekonany. Na greckim terenie gra się zawsze trudno, tam gospodarzom sprzyjają sędziowie oraz właśnie nietypowa dla siatkówki, wspaniała atmosfera w ciągu rozgrywanego spotkania.
 
S 0

szafera

Użytkownik
Witam, na dzisiejszy wieczor mam takie opcje do grania ????
Spotkanie: Paris Volley - Istanbul B.Sehir Belediyesi
Typ: 2
Kurs: 1.65
Buk: Tobet
O godz. 20.00 zmierza sie duga i trzecia druzyna grupy F siatkarskiej LM. Jezeli dobrze sie orientuje to Turcy walcza ciagle o wyjscie z grupy. Jezeli dzisiaj pokonaja Paris, a Achh Bled poniesie porazke z Resovia to w takim wypadku wlasnie oni beda sie cieszyc z awansu. Tydzien temu pokonali gladko 3-0 wlasnie slowencow, maja z nimi lepszy bilans meczowy, sa naladowani wygrana i sadze ze beda w 100% zmotywowani do zwyciestwa. Francuzi wprawdzie ograli Resovie ale rzeszow zagral w tym meczu straszliwa padake. Licze na mobilizacje i zwyciestwo gosci ????
Spotaknie: Itas Trentino - Olympiakos Piraeus
Typ: 1 -1.5 seta
Kurs: 1.45
Buk: Tobet
Wlosi graja o pierwsze miejsce w grupie. Ostatni ligowy mecz z Cueno odpuscili i wyszli praktycznie drugim skladem, jak wczesniej zostalo to juz powiedziane. Dzisiaj zagraj wszyscy najlepsi!!! Natomiast Olympiacos przegral mecz na szczycie z Panata u siebie 1-3. Sadze ze nie ma innej opcji jak zdecydowane zwyciestwo gospodarzy!!! Licze na 3-0 ale moze sie tez zdarzyc jakis jeden set dla gosci, 3-0 lub 3-1 dla Trento!!!
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Kiedy zaczyna się druga runda w LM ? już w przyszłym tygodniu czy jest przerwa ? i kiedy może być jakieś info. na ten temat na cev.lu ?
pozdrawiam Alex.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
2 runda LM 9-10 luty
Itas - Knak
SOfia - Resovia
Fridriś - Hypo
Bled - Macerata
DInamo - Panata
Pireus - Kazan
Skra gospodarz FF, trzeba jechać znowu do Łodzi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom