>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2015

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Pośpieszam przerwać tą zbędną dyskusje na temat zasad wiary, obyczajów i innych spraw. Zrobię to do czego to forum należy - zaproponuję zakład na dzień dzisiejszy ???? Ciekawy i kuszący kurs pojawił się w meczu Serbia - Włochy. Konkretnie mam na mysli -1,5 seta na Serbie. Ostatni mecz tych drużyn oglądało się tragicznie, siatkówka nie pociągała, przypominało mi to taką sztuczną gierkę, sami komentatorzy potwierdzili to swoimi słowami. Ale styl gry nie zawsze musi iść w parze ze zwycięstwem. Włosi w tym roku, zresztą już od MŚ nie powalają, mało tego bardzo rzadko zdarza im się pograć coś ciekawego. Serbia u siebie, skład z większym potencjałem. Zapewnią sobie dzisiaj zwycięstwo za 3 punkty i spokojnie pograją za tydzień z Australią. Prawdą jest, że w ostatnim meczu sety były na styku, jednak w ostatecznym rozrachunku Serbowie do przodu, dzisiaj wydaje mi się, że będą chcieli przypieczętować zwycięstwo, a co do mentalności Włochów to jak wiemy bywa różnie. Znacząca część pozytywnych aspektów po stronie gospodarzy, dlatego też polecam na dzisiaj prosty, a zarazem prawdopodobny bet.
Serbia(-1,5) - Włochy 1,72 @betsson ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Drzyzga zacznie pewnie w &quot;klaskaczu&quot;. Nieoficjalnie mówi się o jakimś lekkim konflikcie na linii Drzyzga-Antiga. Ile w tym prawdy nie wiem.
Pamiętam jednak jak Wojciech Drzyzga, tata Fabiana mówił, że pod koniec sezonu klubowego Fabian rzygał siatkówka.
Może lepiej, zeby teraz odpocząl, bo w PŚ czy na ME z Łomaczem niczego nie ugramy. To nie jest tak, że Grzesiek gra źle. W Lubinie naprawdę się odbudował, ale potrafi też się kompletnie pogubic tak jak w piątkowym spotkaniu. I do tego ta pseudo zagrywka.

Według mnie też będzie to łatwiejsze spotkanie dla Iranczykow niż to piątkowe. Polacy wszystkie drugie spotkania podczas tegorocznej Ligi Światowej grali znacznie słabiej.
Kolejna rzecz to Mirzajanpour. Jak grał to Iran dominował i nie ma się co dziwić, bo w ustawieniu z Mirzajanpourem maja znacznie więcej argumentów w ofensywie. A Ghaemi to cieniuje jak na razie w większości spotkań i nie ma co tego tłumaczyć ramadanem.
Zresztą to jest profesjonalny sport, na najwyższym poziomie i oni swoje sposoby naprawdę maja. Nie musicie się martwic.
patced mniej agresji w tych Twoich postach. Nie ma ludzi nieomylnych, co pokazują też Twoje typy. Wyluzuj. Bo niepotrzebnie wprowadzasz nerwowa atmosfere.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 29

kiczny

Użytkownik
rok temu także grali 27.06 29.06 gdzie trwał ten ramadam i zjedli naszych więc takie argumenty są słabe,
szkoleniowcy Iranu wyciagna wnioski jak i sam zawodnik z tego omdlenia i dzis bedziemy zjedzeni na kolacje mimo postu u Persów ????
 
R 54

redlucas

Użytkownik
Ja mam pytanie apropos meczu Bułgaria - Kuba. Myślę nad graniem -2,5, bądź +2,5. Może ta Kuba ugrać jednego seta? Oglądał ktoś wczoraj mecz? Z wyników widzę, że dwa sety teoretycznie na styku, więc się ciągle zastanawiam, co tu pograć ;)
Wdzięczny będę za wszelkie info.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Kuba drugi mecz ma zazwyczaj lepszy na wyjazdach,a Bułgaria nie gra optymalnym składzie, bo trochę zawodników właśnie dziś skończyło grać w IO w Azerbejdżanie.
Przeczuwam ,że będzie mecz trochę twał, a atleci z Kuby wykorzystają każde zawahanie Bulgarów, jeśli tylko przyjęcie nie zawiedzie.
Bułgarzy walczą o awans z Argentyną, ale 3-1 powinno paść.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Iran - Polska 1 @ 1.40 Pinnacle ⛔
Ja konsekwentnie w stronę Iranu po raz drugi. Za pierwszym razem Polska się solidnie postawiła i prawie zrobiła psikusa drużynie Persów ale mimo wszystko finalnie pojedynek zakończył się na ich korzyść. Dla Iranu te oba mecze na swojej ziemi są ogromnie ważne w kwestii awansu do Final Six - tym bardziej pod nieobecność Kurka.
Iran w pierwszym meczu wyglądał słabo, osobiście nie sądzę żeby mogli zagrać w podobny sposób po raz drugi, bo wyglądali chwilami na lekko ospałych, a Polacy zwyczajnie walczyli o to żeby ten mecz wygrać. Według mnie drugi taki słaby mecz w wykonaniu Iranu już się nie przydarzy i dzisiaj wynik będzie bardziej korzystny dla ekipy gospodarzy - osobiście myślę, że skończy się w okolicach 3:1 dla Persów ale nie lubię grać ujemnych handicapów (co potwierdził pierwszy mecz obu ekip) dlatego stawiam po prostu na wygraną Iranu.
Jarosz jest dla mnie słabym zawodnikiem w kompozycji takich graczy jacy figurują na boisku. Po prostu nie jest w stanie pociągnąć gry takiego zespołu jak Polska na tle tak mocnej drużyny jaką jest Iran na własnych śmieciach. Według mnie zagrywka po stronie Iranu zbytnio nie siedziała w ostatnim meczu i dzisiaj w tym elemencie powinni się poprawić. Warto dodać, że Polska po 4 setach oddała bodajże 24 punkty za darmo z zagrywki w postaci błędów własnych. Jest to wynik po prostu tragiczny, bo reasumując jeden set poszedł się bujać za darmo. Jeśli dalej będą grać tak jak dzisiaj to Iran wykorzysta to bez żadnych problemów i postawią się w fenomenalnej pozycji do awansu do dalszej fazy rozgrywek LŚ, a Polska będzie musiała liczyć na cud w walce z USA.

Serbia - Włochy Powyżej 3.5 seta @ 1.54 Pinnacle ✅
Bardzo przyjemny kurs na to, że w dzisiejszym meczu oba zespoły zdobędą przynajmniej po jednym secie. Serbia oczywiście faworytem ale dla Italii jest to ogromnie ważne spotkanie w kwestii awansu do dalszej fazy gier. Brazylia jest już pewna awansu do Final Six, a o pozostałe miejsce zawalczy własnie Serbia i Włochy. W chwili obecnej obie ekipy mają taką samą liczbę zwycięstw - punktowo 17pkt Serbia, a 13 punktów Włochy. Warto dodać, że w następnych dwóch spotkaniach to Serbia zmierzy się na wyjeździe z Australią, a Włochy podejmą na wyjeździe zespół Brazylii dlatego dla Italii jest to ogromnie ważny mecz. Obie ekipy będą miały dzisiaj naprawdę dużo motywacji do wygrania tego meczu, bo jest to po bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. W związku z tym naprawdę wątpię żeby dzisiejsze spotkanie skończyło się wynikiem 3:0 dla którejś ze stron.

Bułgaria - Kuba 1 @ 1.15 Pinnacle ✅
Tutaj nie ma nawet co pisać. Bułgaria musi wygrać to spotkanie ze słabszą Kubą żeby przed pojedynkiem z Argentyną mieć przewagę jednej wygranej.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bułgarzy walczą o awans z Argentyną, ale 3-1 powinno paść.
Bułgarzy o nic nie walczą, bo maja turniej finałowy II dywizji u siebie.
Więc bez względu na to, które zajmą miejsce, w Final Four II dywizji zagrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 35

notmylvl

Użytkownik
Bułgaria + Serbia + Belgia @2,04 pinnacle 5/10 ✅ Serbowie i Włosi prezentują naprawdę marny poziom,
Jak dotąd żadna drużyna nie odpuściła mimo pewnego awansu, dlatego nie rozumiem czemu akurat dziś to miałoby się stać. Zwycięstwa dają pewność i polepszają atmosferę. Włosi i Serbowie spotkają się w final six, na pewno oba zespoły będą chciały pokazać kto będzie się liczył w finałach. Serbowie są na dzisiejszy dzień dużo lepiej poukładani. Włosi grają w kratkę, robią masę błędów, cała gra potrafi im się nagle posypać. Belgowie i Bułgarzy nie powinni stracić więcej niż seta.

Serbia - Włochy Powyżej 3.5 seta @ 1.54 Pinnacle
Bardzo przyjemny kurs na to, że w dzisiejszym meczu oba zespoły zdobędą przynajmniej po jednym secie. Serbia oczywiście faworytem ale dla Italii jest to ogromnie ważne spotkanie w kwestii awansu do dalszej fazy gier. Brazylia jest już pewna awansu do Final Six, a o pozostałe miejsce zawalczy własnie Serbia i Włochy.
Nie. Oba zespoły są już w final six i będą grać ze sobą. Brazylia jest gospodarzem i ma pierwsze miejsce w grupie,czyli wchodzi całe top 3 z grupy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Iran - Polska
over 3,5 seta 1,5@
5/10 ✅ BRAWO POLACY wygrać w tym piekle to jest niezły wyczyn :razz:
W pierwszym spotkaniu grałem również to zdarzenie i dzisiaj to powtarzam. Iran u siebie jest strasznie niebezpieczny i tam już przegrywali najlepsi. Uważam,że dzisiaj spotkanie może być bardzo podobne do tego spotkania z piątku. Polacy muszą powalczyć o jakąś zdobycz punktową w tym starciu bo już za tydzień u siebie będą gościć również niebezpiecznych Amerykańców. A Iran również jeszcze liczy się o awans + własna hala i Ci szaleni kibice na trybunach. Tam przez cały czas trwania spotkania na trybunach jest taki głośny MEKSYK,że głowa boli. Na pewno ciężko jest tam wytrzymać przecwnikom w takim hałasie:) Liczę dzisiaj na wyrównane spotkanie do samego końca tylko tym razem z Happy Endem dla Polaków hehe :)
Robson/podawaj buka z którego kurs ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Chyba nie musze wspominac, ze pominales cholernie wazna kwestie ? Wiesz dlaczego calusny jak to go Wanio okreslil Ghaemi byl jakis taki nie swoj ? Te czuby maja ramadam. Nie zra caly dzien. Nie wiem ilu przestrzega tego zwyczaju ale smiem twierdzic, ze brak blysku, masowe psucie zagrywek przez Kozy to chyba oznaka braku paliwa.
Wszystko pięknie ale te kursy byłyby odpowiednie gdyby było wszystko ok z Irańczykami a oni maja ramadan i nic nie jedzą chyba nie trzeba tłumaczyć jaki to ma wpływ na organizm człowieka.Wy to w ogóle bierzecie pod uwagę?
Nie biora stad debilne argumenty....dlaczego Mirza zemdlal ostatnio ? Ot tak polozyl sie chlop ? ^^
Widzieli twarz Sayeda ? Wy widzieliscie ludzi bez szamki na duzym wysilku ? Pracowalem z Persami i wiem, ze w okresie ramadamu snuja sie na nogach od 15 do zachodu slonca :] to co pojedza gdy allah nie widzi wystarcza do obiadu ...smiejcue sie i grajcie Irancow grubo. Ja bede smial sie kolo 20:30 ????
????
To jest ten moment, kiedy nie wiem, czy ktoś trolluje, czy serio jest aż tak ograniczony.
Przecież te same dyskusje były już nie tak dawno np. podczas Igrzysk Olimpijskich czy też jakichś innych zawodów. Jak się okazało, była to zwykła bzdura i sami sportowcy przyznawali, że odżywiają się normalnie, a bóg to rozumie itd. itp. Nawet jakieś te ich rady religijne pozwalały na to, tylko po prostu musieli w ramach pokuty kupić biedniejszym ileś tam obiadów (a i przecież nie wszyscy to robili...) Nie ma najmniejszych szans, żeby drużyna Iranu przestrzegała tego ramadanu, a już na pewno nie w dniach meczowych i tych poprzedzających je.
Kto ma chociaż odrobinę wiedzy praktycznej ze sportu ten wie, że takie coś by nie przeszło w profesjonalnym sporcie. Co prawda istnieje szansa na to odżywianie się w stylu ramadanu, czyli w nocy obżerasz się, w dzień post, co jest bardzo podobne do diety IF (polecam poczytać o tym, ma się jakieś okienko np. 6-8 h podczas którego się je, reszta to &quot;post&quot;)- sprawdzałem to i byłem w stanie funkcjonować normalnie, nawet pójść na siłownię, ale to jest nieporównywalnie większy wysiłek jaki mają przed sobą Irańczycy podczas 3-5 setowych pojedynków i zapasy glikogenu w mięśniach muszą się skończyć dosyć szybko w takiej sytuacji i pod koniec meczu powinni tam dosłownie odstawać o 2 klasy jeśli chodzi o wydolność w stosunku do naszych, a przecież oni naszych zgnietli w ostatnich 2 partiach :]
Co do meczu, to chyba wszyscy widzieli, że Iran zagrał przedwczoraj swój najsłabszy mecz do tej pory, masa zepsutych zagrywek i prostych błędów, a Polska i tak nie potrafiła za bardzo przejąć inicjatywy i tylko grze przeciwników, zejściu Mirzajanpoura oraz Bieńkowi (środkowemu!) zawdzięcza 2 ugrane sety. Przyjmujący na średnim poziomie, mocno falowali, a Jarosz zaczął grać dopiero jak zaczęli wszyscy inni. Jak tylko wrócił Mirza, wszystko wróciło do normy i mimo średniej gry Iran pokazał miejsca Polakom grającym bez Kurka. Gospodarze mają w dodatku jeszcze sporo zapasu i nie wierzę, że tym razem zagrywka będzie wyglądać tak samo. Nasi już wiele w obecnym składzie poprawić nie powinni. Na moje oko to będzie łatwiejsze spotkanie, nasi mieli swoją szansę ale jej nie wykorzystali, Iran tak samo jak Polska potrzebuje tego zwycięstwa i będzie pełna mobilizacja, więc o żadnym odpuszczaniu czy zmniejszaniu swoich szans choćby poprzez post nie ma mowy. Nic o ew. braku Mirzy w dzisiejszym spotkaniu też nie widzę, więc leci:
Iran -1,5 seta vs Polska 1 @1,86 Sbobet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Iran - Polska
Pierwszy mecz zakończył się wygraną Iranu 3:2. Polacy prowadzili 2:1 w setach, ale na więcej nie starczyło.
Mnóstwo błędów własnych, Iran 42 punkty zdobył po błędach Polaków (z czego 27 to popsute zagrywki!). Polacy od Iranu dostali 33 punkty za darmo.
Co do Polaków to przede wszystkim zacznę od Jarosza. Według mnie pewnego poziomu nie przeskoczy. Solidny ligowiec, któremu czasami zdarzy się bardzo dobry mecz. Sporo pomyłek, często blokowany. Co z tego, że zdobył 16 punktów i był to najlepszy wynik po stronie Polaków, skoro oddał Irańczykom co najmniej 18 (popsute zagrywki, zablokowane ataki, błędy w ataku).
Kolejna rzecz to rozegranie. Tak jak pisałem wyżej mówi się nieoficjalnie o jakimś konflikcie na linii Drzyzga-Antiga. Coś może na rzeczy być, bo Łomacz wcale wczoraj jakiegoś świetnego spotkania nie rozegrał. W trakcie meczu strasznie się pogubił i przestał grać środkiem.
Mika ostatnio ciągle dołuje, Kubiak po bardzo dobrych meczach w Rosji w sumie nie najgorzej wypadł w pierwszym meczu, Buszek słabo.
Najjaśniejszą postacią był chyba Bieniek. Zatorski zupełnie niewidoczny, jakoś ciężko mi sobie przypomnieć jakąś jego dobrą obronę (nie wiem jak to tam w statystykach wyglądało).
Irańczycy nie zagrali dobrego spotkania, stać ich niestety na znacznie lepszą grę. Przede wszystkim cierpieli po stracie Mirzajanpoura. Kiedy brakowało go na parkiecie to przegrywali sety.
Nie najlepiej w zagrywce. Popełniali mniej błędów od Polaków, ale były takie momenty, że w ogóle nie wyrządzali szkód w tym elemencie.
Kolejny dobry mecz atakującego Mahmoudiego. Naprawdę niepozorny zawodnik, ale technika, kontrola ataku, obijanie rąk na najwyższym poziomie. Liderem chyba jednak Mirzajanpour. Mahmoudiego mógłby zastąpić Ghafour, ale Mirzajanpoura obecnie strasznie ciężko zastąpić. Chyba od spotkań w Rosji wskoczył na naprawdę wysoki poziom (podobnie zresztą Mahmoudi), zwłaszcza w ofensywie. Jakoś nigdy nie byłem fanem jego talentu, ale widać, że robi spore postępy.
Środek funkcjonował dobrze, ale brakowało skuteczności Seyeda (dobrze Bieniek go momentami trzymał). Przyjmujący Ghaemi jakoś tak pod formą w tym sezonie reprezentacyjnym.
Pomijam kwestię ramadanu, bo już chyba sporo zostało napisane.
Iran u siebie jest mocny i w większości to od ich dyspozycji zależy to jak dane spotkanie będzie wyglądać. Nie da się ukryć, że w piątek jakoś szczególnie dobrze nie zagrali.
Jeżeli będzie grał Mirzajanpour to ten zespół jest naprawdę bardzo dobrze zbilansowany i ciężko ich jakoś ruszyć. Można zagrywką, ale na pewno nie z 27 błędami w tym elemencie i taką imitacją zagrywki jaką pokazywał np. Łomacz.
Kolejna rzecz to słabsza postawa Polaków w drugich spotkaniach danego weekendu. W każdym kolejnym weekendzie wyglądali w pewnym momencie jakby po prostu brakowało im paliwa.
Spotkanie bardzo ważne dla układu tabeli.
Według mnie Iran zgarnie w drugim meczu komplet punktów. Polacy na pewno będą bardzo zmobilizowani i zdeterminowani, ale w tym momencie mają po prostu za mało argumentów.
Brak Kurka, Mika pod formą (chyba zacznie w wyjściowym zestawieniu), Drzyzga w &quot;klaskaczu&quot; (prawdopodobnie).
Jakoś nie widzę Irańczyków, którzy przed własną publicznością znowu zagrają słabo.

Typy:
Iran @ 1.35 Uni ⛔
Iran -1.5 seta @ 1.72 Pinnacle ⛔
Iran -2.5 seta @ 3.50 MarathonBet ⛔

EDIT: Lekko jeszcze zagrane -2.5 seta, ale to mniejszą stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia - Włochy
Będzie to czwarte spotkanie pomiędzy tymi zespołami w tegorocznej edycji Ligi Światowej. We Włoszech raz wygrała Serbia w stosunku 3:1, a raz Włosi po pięciosetowej walce.
W pierwszym meczu w Serbii górą byli gospodarze, który w Nowym Sadzie wygrali 3:1. Drugie spotkanie w Belgradzie.
Pierwszy mecz dość mocno zacięty, ale z drugiej strony czuło się, że gospodarze mają sytuację pod kontrolą.
Wydaje się również, że Serbowie pokpili sprawę, bo sporo wskazywało na to, że mecz zakończy się w trzech setach. W końcówce trzeciej partii Włosi jednak mocno powalczyli i udało im się doprowadzić do czwartego seta.
Po stronie Serbów bardzo dobrze wyglądali środkowi, czyli Lisinac i Podrascanin. Sporo dobrej gry również przy Petricu. Atanasijevic na dobrym poziomie, ale widać, że to nie jest jego optymalna forma.
Świetnie Serbowie wyglądali na siatce, zarówno w ataku jak i w bloku. Nie było widać też większych problemach po zmianach jakich dokonał po trzecim secie Nikola Grbic. Nikola Kovacevic i rozgrywający Ivan Kostic może nie zagrali jakoś wybitnie, ale zagrali poprawnie.
Włosi zagrali przeciętnie. Znowu ustawienie z Zaytsevem na przyjęciu i (tym razem) Sabbim na ataku. Bardzo dobry mecz Filippo Lanzy, szkoda tylko, że na nic to się zdało. Sabbi przyzwoicie, ale to i tak nie ten najwyższy poziom. Zaytseva strasznie brakowało w ataku. Sporo przyjmował (całkiem dobrze) i potem nie mógł dać z siebie 100% w ataku. Bardzo przeciętnie środkowi i rozgrywający Travica.
Włosi mocno ryzykowali zagrywką. Popełnili sporo błędów, ale też zdobyli koło 10 punktów w tym elemencie.
Trzeba pamiętać, że zarówno Serbowie jak i Włosi już zakwalifikowali się do Final Six. Można teraz testować różne ustawienia, dopracować różne schematy w warunkach meczowych. Dobrze się to wszystko dla obu tych drużyn ułożyło. Zespoły z grupy B muszą cały czas walczyć o awans.

Warto wspomnieć, że na 16 ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami tylko raz oglądaliśmy 3 sety. Wiadomo, że przez te 5-6 lat sporo się zmieniło (zwłaszcza w składach), ale zawsze spotkania tych drużyn były zacięte.
Faworytami Serbowie, ale to na dłuższą metę zespoły o podobnym potencjale.
Naprawdę nie sądzę, że to zakończy się w trzech setach (chociaż pierwszy mecz mógł się tak skończyć). Pierwszy mecz na pewno nie był zbyt ciekawy do oglądania (zapewniony awans obu drużyn do Final Six, więc też nie ma aż takiej determinacji). Teraz pewnie też szału nie będzie jeżeli chodzi o poziom spotkania, ale nie widzę tutaj gładkiego zwycięstwa którejś z drużyn.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.47 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 59

rojeqq

Użytkownik
Przecież wczoraj mogło sie wszystko zdarzyć. Ludzie, skad wy ta pewnosc macie na wygrana Iranu zwlaszcza po wczorajszym meczu. Nasi byli pod presja ale nie tak duza pod jaka sa dzisiaj i prawie wygrali to spotkanie. &quot;PRAWIE&quot; bo 4 set byl wyjatkowo niefortunny i za szybko iranczycy nam odskoczyli.

Ja dzisiaj wchodze w cos takiego:

Polska win @ 3.50 ✅
Polska +1,5s @ 2.25 ✅

BET365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Serbia-Włochy
Powyżej 181,5 1.8 Betclic
✅

Jeszcze raz próbuję to sam ale jakoś bez przekonania po pierwszym meczu.
Ta sama śpiewka, 4 sety powinny wystarczyć do pokrycia linii.
Wydaje mi się, że Serbom trochę bardziej zależy, dobry mecz Atanasijevicia, Petricia czy środkowych.
Jak zawsze przeciętnie Jovović, podobnie Ivović.
Włosi ze sporą liczbą błędów, mocno przeciętnie Zajcew, Sabbi w ogóle mnie nie przekonuje, już wolę Vettoriego, choć i on jest niepewny.
W końcu na niezłym poziomie Lanza, trochę mało środka.
Sporo błędów z jednej i drugiej strony, poziom niezbyt wysoki, więc i szansa na dłuższy mecz, stawka płaska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 91

mateo843

Użytkownik
Bułgaria - Kuba
DW 3:0 / 2,05 ⛔
Bułgaria(-12,5) / 1,75 ✅
Bułgaria / 1,11 ✅
Bułgaria wygra pierwszy set / 1,28 ✅
Bułgaria wygra pierwszego seta i cały mecz / 1,33 ✅
Bet365

Wynik : 3:1 (94:80)

To że Bułgaria dzisiaj wygra jest pewne na 99,9%. Dla Bułgarów jest to bardzo ważny mecz, Bułgarzy muszą to spotkanie wygrać i najlepiej by było gdyby to zrobili 3:0 bądź 3:1, dlatego co do pierwszego typu mogą być lekkie wątpliwości. Bułgarzy wygrywając dzisiaj i zdobywając 3 punkty, wskoczyli by na pierwsze miejsce w grupie i mieli by jedno więcej zwycięstw od Argentyny i tyle samo punktów, a ostatnie dwa mecze będą grać u siebie z właśnie tą drużyną, co by ich stawiało w dobrym położeniu i dużą szansą na wygranie grupy(wystarczyło by im tylko jedno zwycięstwo u siebie z Argentyną). Dla gospodarzy to bardzo ważny mecz, dla gości mecz tak na prawdę o nic, fajnie by było jakby wygrali, ale czy starczy im motywacji. Wczoraj przegrali gładko 3:0, choć w pierwszym i trzecim secie nawiązali walkę. Dzisiaj powinni również w którymś secie powalczyć, bo to nie tak że wyjdą i się dadzą na tacy zwycięstwo przeciwnikom, ale to Bułgarzy według powinni wyjść i zrobić swoje. Wszystko przemawia dzisiaj za nimi.

3 ostatnie typy to po prostu takie według mnie pewniaki, z małymi kursami dla podbicia jakiegoś kuponu.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Bułgaria - Kuba
DW 3:0 / 2,05
Bułgaria(-12,5) / 1,75
Bułgaria / 1,11
Bułgaria wygra pierwszy set / 1,28
Bułgaria wygra pierwszego seta i cały mecz / 1,33
Bet365

Wynik :

To że Bułgaria dzisiaj wygra jest pewne na 99,9%. Dla Bułgarów jest to bardzo ważny mecz, Bułgarzy muszą to spotkanie wygrać i najlepiej by było gdyby to zrobili 3:0 bądź 3:1, dlatego co do pierwszego typu mogą być lekkie wątpliwości. Bułgarzy wygrywając dzisiaj i zdobywając 3 punkty, wskoczyli by na pierwsze miejsce w grupie i mieli by jedno więcej zwycięstw od Argentyny i tyle samo punktów, a ostatnie dwa mecze będą grać u siebie z właśnie tą drużyną, co by ich stawiało w dobrym położeniu i dużą szansą na wygranie grupy(wystarczyło by im tylko jedno zwycięstwo u siebie z Argentyną). Dla gospodarzy to bardzo ważny mecz, dla gości mecz tak na prawdę o nic, fajnie by było jakby wygrali, ale czy starczy im motywacji. Wczoraj przegrali gładko 3:0, choć w pierwszym i trzecim secie nawiązali walkę. Dzisiaj powinni również w którymś secie powalczyć, bo to nie tak że wyjdą i się dadzą na tacy zwycięstwo przeciwnikom, ale to Bułgarzy według powinni wyjść i zrobić swoje. Wszystko przemawia dzisiaj za nimi.

3 ostatnie typy to po prostu takie według mnie pewniaki, z małymi kursami dla podbicia jakiegoś kuponu.
Czy Ty masz jakieś pojęcie o sytuacji w grupie? Bułgarzy są gospodarzami turnieju finałowego i mają zapewniony w nim udział! Ale kolejna osoba tego nie widzi. Mało wiecie o tej dyscyplinie...
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Czy Ty masz jakieś pojęcie o sytuacji w grupie? Bułgarzy są gospodarzami turnieju finałowego i mają zapewniony w nim udział! Ale kolejna osoba tego nie widzi. Mało wiecie o tej dyscyplinie...
Faktycznie nie zwróciłem/zapomniałem na to uwagi, ale to nie zmienia faktu że nadal są faworytami tego spotkania. Umknęło mi to, sorry wczoraj do 5 robiłem projekt na uczelnie, mało spałem i tak na szybko pisałem.
Pozdro i bez hejtu takiego ;), a o zwycięstwo w grupie i tak mogą powalczyć, po prostu nie mają takiej presji, w sumie to na ✅ i tak może wyjść.
 
K 0

komornik_

Użytkownik
Co myślicie o meczu Słowacja - Egipt? Na Egipcjan fajny, wysoki kurs, a myślę, że spokojnie mogą powalczyć ze Słowakami o wygraną. Mylę się?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brazylia - Wlochy
Obie drużyny maja zapewniony awans do Final Six, więc można te spotkania traktować trochę luźniej.
Brazylijczycy jak na razie 2 porażki. Lekkie rotacje w składzie są (zwłaszcza na rozegraniu i na ataku), ale i tak zawsze jest to mocne zestawienie. Bez znaczenia czy zagra Wallace, Evandro czy Vissotto.
Trochę do optymalnej formy brakuje, ale nie ma się co dziwić. Canarinhos cały czas próbują odbudowywać Murilo, ale ma takie mecze, że nawet w przyjęciu wygląda słabo.
Wiadomo jak Brazylia gra. Ten styl i system gry w dalszym ciągu jest skuteczny, ale coraz czesciej znajdują się zespoły, które są w stanie się przeciwstawić.
Włosi grają średnio. 5 zwycięstw i 5 porażek, więc wynik średni.
Jak na razie trener Berutto stawia Zaytseva na przyjęciu i ciekawe co będzie w dalszej części sezonu reprezentacyjnego jak dołączy do drużyny Juantorena. Jak dla mnie trójka Zaytseva (na ataku), Juantorena - Lanza na przyjęciu jest znacznie lepsza od Zaytseva na przyjęciu i Sabbiego/Vettoriego na ataku.
Przeciętnie środkowi, Birarelli daje radę, ale Anzani trochę obniżył loty po świetnym sezonie klubowym, a Mengozzi to zwyczajnie nie ten poziom.
Włosi graja przeciętnie i sporo zależy od tego jak wejdą w mecz i czy ten mecz im wyjdzie. Jak zlapia rytm i poczuja, że tego dnia można powalczyc to są w stanie wygrać, ale zdarzają im się takie mecze jak drugi z Brazylia u siebie czy też pierwszy w Serbii (gdzie powinni przegrać w trzech setach).
Tak czy inaczej. Kurs na seta dla Włochów w granicach ~1.65 zawsze warto grać.
Typ:
Włochy +2.5 seta @ 1.70 Pinnacle ⛔
EDIT: To była jednak ta słabsza wersja Italii.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Iran - Rosja
DW 3:0 : 3,00 ✅
Bet365
Iran (-1,5seta) : 1,73 ✅
Sportingbet

Wynik : 3:0

Co tu dużo mówić, Iran niespodziewanie wygrał tylko z Polską u siebie jeden mecz i to 3:2, w drugim przegrał 1:3, wielka rozczarowanie ze strony Iranu, no ale na szczęście jutro o wiele łatwiejszy rywal. Rosja bez formy, porażka z USA 1:3 i 0:3. Iran cały czas walczy o drugie miejsce, chociaż już z bardzo małymi szansami, ale do tego będą potrzebne dwa pewne zwycięstwa z Rosją, nie spodziewałem się tak wysokiego kursu na to że Iran straci maksymalnie 1 seta. Rosjanie zawodzą po całej linii w tegorocznych rozrywkach ligi światowej, w dziesięciu spotkaniach dziesięć porażek. Ktoś powie, powinni w końcu coś wygrać, no tak ale Iran również ma motywację w tym spotkaniu. Oni muszą wygrać te dwa spotkania, a biorąc pod uwagę formę Rosjan, wiele wskazuje na dwa bardzo łatwe spotkania, wygrane 3:0. Do tego dochodzi wsparcie kibiców, bardzo ciężko gra się na wyjazdach w Iranie, przy każdej piłce granej przez gości słychać gwizdy i buczenie. Cóż wszystko wskazuje na łatwą wygraną Irańczyków.


Dubel :
Belgia - Holandia
Belgia : 1,44 ✅
Polska - USA
Polska : 1,33 ✅
Ako : 1,92
Bet365

Wynik : 3:2
Wynik : 3:2

W obydwu nerwy były, co do Polaków, można było się spodziewać takiego meczu, ale Holendrzy postawili trudne warunki. Mieli 3 punkty przewagi w tb uff ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom