>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2015

Status
Zamknięty.
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Iran 3-0 @ 1.80 (Bet365) ✅
To jakiś żart ten skład, sam Musersky i to przy złym rozegraniu nie wygra.
Sorry, ale gdybym wiedział że oni wyjdą takim składem to 3:0 byłaby lokata przed meczem.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Tak samo pisało się o Polakach przed meczem z Iranem, tzn przed 1 meczem. Bo po pierwszym meczu wiadomo, co ogarnięty już grał w stronę Polaków. Ale wróć, każdy pisał Iran/Iran(-1,5)/Iran to wygra do zera. Fakty Polacy za kadencji Antigi nie wygrali ani razu z USA, trzy razy przegrali. Ale USA też ostatnio nie powiedziałbym że świetnie sobie radzi, dwie pewne wygrane z Rosją 3:0 i 3:1, nie dają gwarancji że są w gazie. Bo każdy wie jak gra Rosja, właśnie to również dzisiaj pokazuje w meczu z Iranem. USA przed dwoma tygodniami gładko przegrali z Irańczykami dwa razy 3:0. USA, zrobiło co miało zrobić z Rosjanami, wygrało dwa mecze i zagwarantowało sobie awans.

Nadal jestem zdania że to Polacy będą dzisiaj górą, może nie gładkie 3:0, ale 3:2, bądź 3:1. Zresztą nie lubię grać przeciwko naszym, bo potem mecz się ogląda trochę gorzej.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Bułgaria - Argentyna
Argentyna (+1,5seta) : 1,53
Bet365
Over 3,5 : 1,41
Pinnacle Sports

Wynik :

Argentyna stać na jedno zwycięstwo z Bułgarią, hmm oni muszą wygrać jeden mecz z tych dwóch żeby awansować do baraży, punktowo już nie dogonią Kanadyjczyków, ale zwycięstw mają taką samą ilość, a Kanadyjczycy rozegrali już wszystkie spotkania. Argentyńczycy będą teraz musieli się ciężko na trudzić, i na pewno bardzo żałują dwóch porażek z Kubą.

Belgia - Holandia
Holandia : 2,75
Bet365

Wynik :

Granie Belgów po 1,40 w takiej sytuacji kiedy zapewnili sobie awans, jak dla mnie mija się to z celem. Szanse oceniałbym 50/50. Holendrzy mieli dzisiaj 3 punkty w tb, i szczerze, jak oglądałem mecz to po 4 secie, wygranym po długiej walce przez Belgów, kiedy Holendrzy wyszli na te 3 punkty przewagi myślałem że już jest po meczu a to nie. Więc jutro tak jak pisałem 50/50, więc taki kurs, warto grać.
Plus jak będą kursy na +1,5 seta w stronę Holandii, też warto grać jak będzie coś w okolicy + 1,55


Polska - USA

Tutaj jak tylko będą kursy na over 3,5 seta, pewnie coś w okolicy 1,25-1,40. To peffka. Amerykanie pokazali że nie przyjechali pozwiedzać, wygrana z Mistrzami Świata na ich podwórku, to zawsze motywuje. No a Polacy, to samo.
 
N 35

notmylvl

Użytkownik
Typy wchodzą elegancko, więc jedziemy dalej, na jutro sporo ciekawych zdarzeń w LŚ i fajne kursy na overy setowe. A zatem:
Australia - Serbia
Typy:
Australia win @2,5 Bet365 2/10 ⛔
Australia +1,5 seta @1,752 Bet365 3/10 ⛔
Ponad 3,5 seta @1,44 Pinnacle 3/10 ✅
Australia walczy o pozostanie w pierwszej dywizji i zapowiedzieli, że będą walczyć, jedno zwycięstwo im to gwarantuje. Niby szanse ,że Rosja im zagrozi są minimalne, ale nie wolno liczyć na innych. W poprzednich meczach przeciw Serbom nie zagrał Edgar, a pierwsze spotkanie było bardzo wyrównane, drugie pod dyktando Serbów. W drużynie Serbskiej ma zabraknąć kilku czołowych graczy. To słowa trenera: “Because we cannot change our flights, we can’t fly from here to Brazil, so we do not want all our players to have jet lag”. Myślę, że Australia ma tutaj duże szanse, a Serbowie swoimi błędami im w tym pomogą.
Edit:
Dno w odbiorze i zagrywce, pełno błędów, atak bardzo przeciętny, przyzwoity blok. Nie wystarczyło nawet na rezerwy Serbii, ostatni raz pogrywam zespół, który nie jest w formie. Cieszę się, że chociaż jeden zakład wszedł, bo te marniaki są gorze niż Rosja.
Iran - Rosja
DW 3:0 @2,6 Bet365 3/10 ⛔
Iran -1,5 seta @1,4 6/10 ⛔
Iran odpadł, ale na pewno będą chcieli pożegnać się z klasą przed własną publicznością, najprawdopodobniej czeka nas powtórka z wczoraj, bo Rosjanie dalej grają fatalnie.
Edit: no to kangury mają nóż na gardle.
Egipt - Słowacja
Typy:
Egipt win @3,34 Pinnacle 3/10 ✅
Egipt +1,5 @2,28 Pinnacle 4/10 ✅
Skąd takie kurs? nie oglądałem zbytnio 3 dywizji, ale Egipt dosyć łatwo poradził sobie w fazie grupowej przegrywając jedynie pierwszy mecz z Hiszpanami, w drugim ich rozniósł. Słowacja za to pokonała jedynie Meksyk(do tego męcząc się w ostatnim meczu z nimi), przegrywając pozostałe spotkania, przeszli dalej tylko dlatego, że są gospodarzami.
Do tego bardzo prawdopodobne overy po niezłych kursach:
Chiny - Czarnogóra ponad 3,5 seta @1,44 Pinnacle 4/10 ✅ niesamowite jak Chińczycy potrafią roztrwonić wielopunktową przewagę
Bułgaria - Argentyna ponad 3,5 seta @1,414 Pinnacle 4/10 ⛔
Nie najlepszy dzień, cieszę się, że straciłem tylko 3j, zapowiadało się o wiele gorzej ????
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ma ktoś info jakim składem dziś Polacy ?
szukam i nie widzę nigdzie żadnych wypowiedzi Antigi
a to będzie dziś klucz...
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
ma ktoś info jakim składem dziś Polacy ?
szukam i nie widzę nigdzie żadnych wypowiedzi Antigi
a to będzie dziś klucz...
Witajcie po dłuższej.przerwie ;)
Kolego wczoraj kapitan naszej ekipy Michal &quot;Dzik&quot; Kubiak powiedział wprost że walczymy o pierwsze miejsce w grupie ;) Napewno nie odpuscimy na początku spotkania ;)
 
D 13

damianp

Użytkownik
Witajcie po dłuższej.przerwie ;)
Kolego wczoraj kapitan naszej ekipy Michal &quot;Dzik&quot; Kubiak powiedział wprost że walczymy o pierwsze miejsce w grupie ;) Napewno nie odpuscimy na początku spotkania ;)
po meczu to są emocje itd a na spokojnie nalezy sie zastanowic - tylko po co nam to pierwsze miejsce?

jak zajmiemy I miejsce trafiamy do grupy z Brazylia i zwyciezca II dywizji - Francja?

jak zajmiejmy II miejsce trafiamy do grupy z Włochami i Serbia to chyba lepiej zeby powalczyc o polfinal?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Z każdą reprezentacją przyznałbym rację, że przeliczy pkt i odpusci, ale niestety nie Polacy.

Ostatnio w żużlu mielismy przyklad. Zamiast przegrać parę wyścigów, by użyć jokera i wygrać zawody, przepuściliśmy Szwedów do finału, a potem oni wygrali tytuł. Ale co tam.... niewazne, wazne by nie zawieźć publiczności, bla bla.

Zatem nie można tak rozpatrywać tego meczu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Finał Four III dywizji
Czarnogóra - Chiny
Pierwszy półfinał. Ciężko wskazac faworyta.
Chińczycy grają całkiem szybko, ale to nie jest gra pozbawiona błędów. Maja w miarę równy zespół i w trakcie spotkania jak komuś idzie słabiej to szybko pojawia się zmiana.
Na pewno wyróżnia ich trudna zagrywka.
Co do Czarnogóry to maja spory potencjał, większość zawodników pograla w przyzwoitych europejskich klubach. Są bardzo mocni na siatce, i ciężko wskazać jakąś słabsza opcje w ataku (zwłaszcza na skrzydłach).
Nie będę tutaj się rozpisywal odnośnie personaliów, bo to nie ma większego znaczenia.
Faworyta bram, w tej dywizji jednak strasznie zespoły faluja i potrafią popełnić w trakcie spotkania mnóstwo błędów własnych.
W trzech setach się to nie powinno skończyć.
Chcialem grać na Czarnogóre, ale z drugiej strony to zespół, który ostatnio chyba styczności z azjatycka siatkówka nie miał. A ich styl jednak różni się od tego, co prezentują pozostałe zespoły, zwłaszcza Europejskie.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.41 Pinnacle ✅
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Panowie jaki skład Serbii, to jest dzis mecz warty grania na Australie
Serbia poleciała do Australii bez Jovovicia, Atanasijevicia, Ivovicia, Petricia, Stankovicia, Podrascanina i Rosica.
Sam pograłem +1.5 seta na Australie, ale jak był kurs 1.95. Teraz kursy poleciały już trochę, ale myślę że można jeszcze brać. Serbia w składzie raczej krajowym.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Krajowym raczej nie, Lisinac, Uros Kovacevic, Brdovic z tego co wiem zagraja
To prawda, a czy ja napisałem że ich nie będzie? Raczej w krajowym miało znaczyć że większość zawodników w kadrze na Australię gra w lidze serbskiej.
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
ten krajowy skład Serbów wygląda całkiem dobrze. Bracia Kovacevic, Starović, Lisinac kontra kilku anonimów z Australi + Edgar. Brakuje kilku graczy i wiara która nie ma większej styczności z siatkówką pobrała Kangurów. Mnie to nie przekonuje Serbia win Serbia 1,65 pinnacle
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
ten krajowy skład Serbów wygląda całkiem dobrze. Bracia Kovacevic, Starović, Lisinac kontra kilku anonimów z Australi + Edgar. Brakuje kilku graczy i wiara która nie ma większej styczności z siatkówką pobrała Kangurów. Mnie to nie przekonuje Serbia win Serbia 1,65 pinnacle
Te anonimy grały jak równy z równym na wyjeździe, chociaż tam był pierwszy skład Serbii. :]

...i Edgara tam nie było.
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd takie kursy na Egipt? Ostatnio same zwyciestwa a grają nie z żadną potęgą Słowacją.Zastanawiam się czy nie pograć ugrania przynajmniej seta przez Egipt po 1.50.Warto? Potem do usunięcia.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd takie kursy na Egipt? Ostatnio same zwyciestwa a grają nie z żadną potęgą Słowacją.Zastanawiam się czy nie pograć ugrania przynajmniej seta przez Egipt po 1.50.Warto? Potem do usunięcia.
Może stąd, że Słowacy są gospodarzami i fazę grupową lekko puścili? (ileż było spotkań, gdzie mogli i powinni wygrać 3:0, a dostawali 2:3?) Jeśli idzie o kadrę i kulturę gry, to dla mnie Słowacja&gt;Egipt. Ale po takim kursie nie ruszam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom