>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2014

Status
Zamknięty.
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
nie rozumiem.
przy winiarskim piszesz skre, a przy zygadle zenit czy przy mice montepelier.
zygadlo bez klubu a mika w gdansku przeciez.. tak samo fontelees poza fener, bruno/rafa tez inne kluby.
Drzyzga kierował ostatnio bardzo dużo piłek do Wlazłego
pchal jedynie w pierwszym meczu, przez co prawie sie osmieszyli przeciwko drugiemu skladowi wloch. w drugim drzyzga rozlozyl atak tak jak w poprzednich meczach i poszo z gorki. wlazly w meczu nr2 zdobyl z calej druzyny chyba najmniej pkt. oczywiscie brak wlazlego to duze oslabienie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Składy na kolejny weekend, które udało mi się jak na razie znaleźć.
Jak ktoś coś jeszcze znajdzie to niech podrzuci na PW i tutaj wkleję.

Polska:
Rozgrywający: Drzyzga, Żygadło
Atakujący: Bociek, Konarski
Środkowi: Kłos, Nowakowski, Wrona
Przyjmujący: Buszek, Kurek, Mika, Winiarski
Libero: Zatorski

Brazylia:
Rozgrywający: Bruno, Raphael
Atakujący: Wallace, Visotto
Środkowi: Isac, Lucas, Sidao
Przyjmujący: Fonteles, Lucarelli, Lucas Loh, Murilo
Libero: Mario

Francja:
Rozgrywający: Takaniko, Toniutti
Atakujący: Rouzier, Sidibe
Środkowi: Lafitte, Le Goff, Le Roux
Przyjmujący: Marechal, N&#39;Gapeth, Tillie, Tuia
Libero: Grebennikov

Niemcy:
Rozgrywający: Kampa, Kuhner
Atakujący: Prolingheuer
Środkowi: Andrei, Bohme, Broshog, Collin
Przyjmujący: Fromm, Hohne, Strohbach, Westphal
Libero: Tille

Włochy:
Rozgrywający: Baranowicz, Corvetta
Atakujący: Sabbi, Vettori
Środkowi: Anzani, Beretta, Piano
Przyjmujący: Lanza, Maruotti, Randazzo
Libero: Colaci, Giovi

Argentyna:
Rozgrywający: De Cecco, Uriarte
Atakujący: Gonzalez, Pereyra
Środkowi: Imhoff, Ramos, Sole
Przyjmujący: Conte, Filardi, Ocampo, Toro
Libero: Garrocq

Rosja:
Rozgrywający: Grankin, Makarov
Atakujący: Pavlov, Zemchenok
Środkowi: Apalikov, Muserskiy, Volvich
Przyjmujący: Biryukov, Ilinykh, Khtey, Savin
Libero: Verbov

Serbia:
Rozgrywający: Jovovic, Petkovic
Atakujący: Atanasijevic
Środkowi: Lisinac, Podrascanin, Stankovic
Przyjmujący: Ivovic, N.Kovacevic, U.Kovacevic, Nikic, Petric
Libero: Rosic

Iran:
Rozgrywający: Mahdavi, Marouf
Atakujący: Ghafour, Mahmoudi
Środkowi: Gholami, Seyed, Tashakori
Przyjmujący: Ebadipour, Fayazi, Ghaemi, Mirzajanpour
Libero: Zarif

Belgia:
Rozgrywający: Depestele, Valkiers
Atakujący: Tuerlinckx, Van Walle
Przyjmujący: Deroo, Klinkenberg, Lecat, Verhanneman
Środkowi: Colson, Coolman, Van De Voorde
Libero: Derkoningen

Finlandia:
Rozgrywający: Juntura, Tervaportti
Atakujący: Oivanen, Ojansivu
Środkowi: Lehtonen, Shumov, Siirila
Przyjmujący: Kouki, Krastins, Kunnari, Seppanen
Libero: Kerminen

Holandia:
Rozgrywający: Abdelaziz, Van Harskamp
Atakujący: Gommans, Overbeeke
Środkowi: Diefenbach, Koelewijn, Parkinson
Przyjmujący: Andringa, Kooy, Ter Horst, Van Garderen
Libero: Jorna

USA:
Rozgrywający: Christenson, K.Shoji
Atakujący: Clark
Środkowi: Holt, Lee, Smith
Przyjmujący: Anderson, Lotman, Muagututia, Rooney, Sander
Libero: E.Shoji

Portugalia:
Rozgrywający: Rodrigues, Tiago Violas
Atakujący: M.Ferreira, Sequeira
Przyjmujący: A.Ferreira, Idi, Oliveira, Silva
Środkowi: Gil, Jose, Rodrigues
Libero: Casas
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
a ma ktos odnosnie Usa i Bulgariiiii? interesuja mnie bo zastanawiam sie nad -2,5 czy -1,5 seta dla Usa.
Oficjalnie nigdzie składu Bułgarów nie widziałem, ale z tego co czytałem to jedyną zmianą ma być powrót środkowego Nikołaja Nikołowa, który zastąpić ma Latunowa.

Pod znakiem zapytania występ Sokołowa, który lekko podkręcił kostkę. Z tego co czytałem jego występ oceniano 50/50.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Lepsza opcja +1.5 seta na Wlochy. Nie przesadzajmy, Wlosi to jednak Wlosi, a Iran hmmm niby rozniosl Brazylie. Ogladalem to spotkanie i to co Brazylia wyprawia to az ich troche zal ze az tak nisko upadli bedac taka potega. Ani serwy, ani wykonczenia, nie wspominajac juz o &quot;profesorze&quot; napinajacym swoja koszulke. Iran moze to wygrac, ale 1.44 to kurs smiech na sali.
Bukmacher:5Dimes
Stawka: 2J
Wlochy +1.5 seta ???? ( Jeszcze nie ma kursow w 5Dimes)
Wloch - 1.5 seta ???? ( ryzykowny typ, ale znajac zycie wejdzie heh)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Brazylia (1.84) Pinnacle
Bardzo konkretny kurs na Brazylijczyków. Kanarkowi grają coraz lepiej i to widać, kilka naprawdę super setów w ich wykonaniu w dwumeczu z Iranem, niestety dla nich mecze układały się tak, że jak wygrywali seta to mega zdecydowanie a jak przegrywali to już minimalnie i stąd te frajerskie straty punktów w obu meczach, ale postęp jest i to wyraźny. Oczywiste jest, że Brazylia z meczu na mecz musi grać coraz lepiej, oni nie zapomnieli jak się gra w siatkówke, potrzebują po prostu czasu. Wrócił już Wallace, co też na pewno na plus dla Brazylii.
Polska grała z Włochami po prostu lipe. Potencjał rezerwowych Włochów jest naprawdę mocno wątpliwy, a my się tutaj na własnej hali męczyliśmy i to niemiłosiernie. Winiar i Kurek są w marniutkiej formie, więc nic nam tutaj nie dadzą, zagra pewnie Buszek i Mika (który swoją drogą robi naprawdę super wrażenie). Na ataku Bociek, który jest po lekkiej kontuzji i nie wiadomo jak jego forma. Wlazłego jak wiadomo nie będzie.
Jeśli zagramy to samo co tydzień temu to Brazylia nas po prostu ogra. Gra jest cienka, nie potrafiliśmy ruszyć zagrywką nawet Włochów, którzy przyjęcie mają denne, więc co zrobi z nami Brazylia mając przyjęcie do siatki.
Na podbicie można dać:
Rosja (1.21) Pinnacle
Nic się tutaj nie stanie. Rosja w podstawowym składzie, zupełnie inny level niż Serbia. Strata jakiegokolwiek seta będzie dla mnie zaskoczeniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Polska 2.15 (HIT DNIA STS) ✅
Ja stawiam na zwyciestwo Polakow. W meczu z Wlochami gra i zwyciestwo mi sie podobalo. Wlosi w rezerwowym skladzie ale my tez w pierwszym garniturze nie gralismy. Dzis wielki otwarcie hali w Krakowie. 16 tys ludzi spodziewanych jest na meczu i to naszym zawodnikowm napewno pomoze. Wygrali przeciez w gorszym skladzie w Brazylii drugi mecz 3-0 wiec czemu dzisiaj maja nie zwyciezyc z kiepsko dysponowana Brazylia, ktora szykuje sie na Mistrzostwa Swiata a Lige Swiatowa traktuja jak etap przygotowawczy. Stawiam na zwyciestwo Polakow bo przed wlasna publicznoascia beda parkiet gryzc zeby zwyciezyc, a Brazylia zapewnie potraktuje to spotkanie sparingowo. Cala Brazylia zyje mundialem wiec nawet kibice Brazylii nie interesuja sie spotkaniem dzisiejszym siatkarzy w ich kraju. Powodzenia
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Rosja (-1,5 seta) - Serbia @ 1,505 ✅ Tym razem Pawłow był asem, a Biriukow chciał podrować Serbom pierwszego seta, na szczęście bezskutecznie
Sborna wzmocniona, środek najlepszy na świecie, są Pawłow i Grankin. Jest siła! Jak ktoś dzień wcześniej miał cięzki dzień okraszony konsumpcją zbyt dużej ilości przeźroczystego napoju oprocentowanego, to koledzy za niego nadrobią (np. Pawłow w drugim meczu grał dno, a jednak wynik ostateczny to 3:0). Muserski zapewnia wielki komfort na siatce i na zagrywce, a Serbowie za oceanem byli dość radykalnie rozstrzeliwani przez Maxa Holta, co dobrze im nie wróży. W ogóle ekipa Serbii zaprezentowała się... dziwnie w USA. Pierwszy mecz gładko przegrany, w drugim obudzili się przy 0:2, drugi set przegrany do... 12!!!! Wiadomo, że nie są w optymalnej formie, najgorsze dla nich, że Atanasijević nie jest. Będzie im ciężko coś wywieźć, więcej niż seta nie urwą. Ruscy mają chyba jednak w planach udział w turnieju finałowym we Florencji i będą kolekcjonować zdobycze trzypunktowe. -1,5 wygląda jak pewniak.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Japonia - Francja
Francja -2.5 seta @ 1.80 Willia&#39;m Hill ✅ (0:3)

Nie lubię typować dokładnych wyników, ale statystyki nie kłamią. Japonia przegrała aż 5 meczów w trzech setach - najwięcej ze wszystkich drużyn. Z kolei Francja w tej edycji LŚ ma na swoim koncie najwięcej wygranych 3:0 (5 razy).
Do gry w ekipie francuskiej wraca Earvin Ngapeth. W meczach we Francji Japończycy dwa razy przegrali 0:3 - tylko w dwóch setach przekroczyli 20 punktów.
Na 18 spotkań tych zespołów 8 skończyło się przegraną Japonii 0:3.
Japończycy grają ambitnie, ale wystarcza to na pojedyncze akcje. 1 pkt i ostatnie miejsce w grupie w pełni odzwierciedla ich aktualną formę i możliwości.
Trener Laurent Tillie nie lekceważy gospodarzy:
I have great respect for our opponents, I believe that every game is difficult. We approach all the same way.&quot;

Trzeba wspomnieć o zupełnie innych celach obu drużyn na tym etapie rozgrywek. Na dwie kolejki przed końcem Francja jest liderem w swojej grupie, druga Argentyna traci do nich 3 pkt. Zwycięzca grupy D kwalifikuje się do Final Four w Sydney. Francuzi raczej nie będą sobie komplikować sytuacji i mierzą w komplet punktów dwumeczu z Japończykami.
e// Liga Światowa 2014 W-L: 6-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


W grupie B ważny dwumecz. Rosjanie jak na razie na 3 miejscu z 8 punktami, Serbowie na 2 miejscu i mają oczek 11. Tak więc różnica niewielka i jest o co walczyć.
Rosjanie jak wiadomo już w optymalnym składzie (można by jeszcze zrobić lekkie korekty, ale na dzień dzisiejszy tak to chyba u Rosjan będzie mniej więcej wyglądać). Poprzedni weekend dwie wygrane po 3:0 z Bułgarią. Na kolana może nie rzucili, ale robotę wykonali w 100%. Trzeba jednak przyznać, że gdyby naprzeciwko Rosjan stała wtedy lepiej dysponowana drużyna od Bułgarów to coś tam by mogła ugrać.
Serbowie od początku grają w swoim najmocniejszym składzie. Kolakovic trochę rotuje podczas weekendu, ale skład jest naprawdę bardzo wyrównany i te zmiany nie mają większego wpływu na grę Serbów. Nie są według mnie w optymalnej formie, szczególnie widać to po Atanasijevicu, który może odczuwać trudy sezonu klubowego.
Rosjanie oczywiście zdecydowanymi faworytami, ale Serbowie w pełnym składzie, cały czas walczą o awans do Final Six, więc zapowiada się dobre spotkanie.
Seta podopieczni Kolakovica powinni urwać, bo nie sądzę, żeby Rosjanie przez ten tydzień aż tak się poprawili.
Typ:
Serbia (+2.5 seta) @ 1.60 MarathonBet ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska 2.15 (HIT DNIA STS)
Ja stawiam na zwyciestwo Polakow. W meczu z Wlochami gra i zwyciestwo mi sie podobalo. Wlosi w rezerwowym skladzie ale my tez w pierwszym garniturze nie gralismy.
No chyba coś Ci się pomyliło, bo skład Polaków był w 100% podstawowy. Antiga miał do dyspozycji wszystkich najlepszych zawodników. Teraz się to zmieni, bo nie ma Wlazłego
Swoją drogą to nie wiem kto normalny gra na Polaków w stsie po 2.15 + podatek, jak Pinnacle daje 2.36 ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Argentyńczycy jak na razie lekko rozczarowują, ale całkiem nieźle stoją w tabeli (chociaż 4 mecze z Japonią znacznie się do tego przyczyniły). Velasco jak widać było w poprzednich meczach ma naprawdę różne pomysły na ten zespół i widać, że cały czas szuka optymalnego zestawienia. W ten weekend podejrzewam, że nie będzie już żadnych kombinacji z Conte na pozycji atakującego, bo są Pereyra i Gonzalez. Skład całkiem mocny, brakuje tylko Quirogi z takich ważniejszych zawodników.
Jeżeli Velasco kombinuje i szuka różnych wariantów to nie wiem co robi trener Niemców Vital Heynen. Kilka pomysłów według mnie zupełnie niepotrzebnych, strasznie duża rotacja, która na pewno nie pomaga zawodnikom w złapaniu formy. W ten weekend Niemcy znowu bez Kaliberdy i Schopsa, ale wraca Westphal i jest znowu Bohme, który tydzień temu był w składzie, ale sobie zbyt wiele nie pograł.
Obaj trenerzy traktują trochę LŚ jak poligon doświadczalny. Velasco w tym wszystkim widać jednak, że chce też wygrywać. U Heynena trochę inaczej to wygląda, strasznie dużo rotuje. Ciekawe jak rozpocznie Heynen. Czy znowu postawi na Fromma na ataku, czy tym razem jednak szansę dostanie młody Prolingheuer. A może na ataku pogra Bohme, który w klubach czasami pełnił taką rolę? Wszystkiego można się spodziewać po Heynenie.
Niemcy bez Kaliberdy tracą bardzo dużo. Widać to było w poprzedni weekend. Kaliberda na parkiecie - wygrana 3:1 z Francją, bez Kaliberdy - gładka porażka 0:3. Tak samo było zresztą w trakcie spotkań z Argentyną. Bez Kaliberdy - porażka 0:3, Kaliberda na parkiecie - wygrana 3:2. O czymś to jednak świadczy.
Ciężko tutaj wskazać faworyta, ale według mnie value po stronie Argentyny. Bez Kaliberdy Niemcy naprawdę dużo tracą. Jest Westphal, który przed odpoczynkiem grał dobrze na początku LŚ, ale nie jestem pewien czy to wystarczy.
Były lepsze kursy na początku, może jeszcze nawet będą lepsze, ale mi te kursy odpowiadają.
Jak ktoś lubi ryzyko to można naprawdę lekko spróbować Argentynę -1.5 seta.
Typy:
Argentyna @ 2.68 MarathonBet ✅
Argentyna (+1.5 seta) @ 1.74 MarathonBet ✅

Argentyna (-1.5 seta) @ 4.80 Betsafe ✅


Bardzo ciekawe starcie, zwłaszcza dla polskich kibiców.
Brazylia zaczęła źle, widać było, że się męczą. Z meczu na mecz będzie jednak coraz lepiej i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Mecze z Iranem też jeszcze szarpane, ale tak jak pisałem ostatnio widać już symptomy lepszej gry.
Polacy z drugim składem Włochów trochę jednak męczyli. Ktoś powie, że Polacy też grali Miką, czy Buszkiem. Ale na tą chwilę to właśnie Mika i Buszek są po prostu podstawowymi przyjmującymi, bo są w znacznie lepszej formie od Kurka i Winiarskiego (chociaż może dzisiaj zaczniemy w innym ustawieniu).
Wiadomo, że nie zagra Wlazły i to może być problem. Nie jestem pewien czy Konarski to poziom reprezentacyjny, a Bociek dopiero po kontuzji. Bociek dodatkowo jest taki trochę albo białe albo czarne. Nie ma u niego tej &quot;szarości&quot; i czasami to jest dobre (jak ma dobry dzień i dużo szczęścia), ale czasami przynosi to jednak więcej szkód niż korzyści.
Oczywiście polscy kibice zrobią świetną atmosferę, ale Brazylijczycy akurat przed dopingiem nie pękną. Drugi skład Włochów dawał radę to i Canarinhos sobie z tym poradzą.
Dla mnie kurs na Brazylię dobry.
Typ:
Brazylia @ 1.75 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
No chyba coś Ci się pomyliło, bo skład Polaków był w 100% podstawowy. Antiga miał do dyspozycji wszystkich najlepszych zawodników. Teraz się to zmieni, bo nie ma Wlazłego
Swoją drogą to nie wiem kto normalny gra na Polaków w stsie po 2.15 + podatek, jak Pinnacle daje 2.36 ????
Brakowalo mi Kurka, Winiarskiego, Mozdzonka i Nowakowskiego ale ostatnio sie nie interesowalem siatkowka wiec moze sa bez formy bo w skladzie byli oprocz Mozdzonka ale na lawce. Stawiam w STS to i podaje kursy z tej firmy bukmacherskiej a nie bede szukal najwyzszych kursow z innych firm bukmacherskich...
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Polska 2.15 (HIT DNIA STS)
Stawiam na zwyciestwo Polakow bo przed wlasna publicznoascia beda parkiet gryzc zeby zwyciezyc, a Brazylia zapewnie potraktuje to spotkanie sparingowo. Cala Brazylia zyje mundialem wiec nawet kibice Brazylii nie interesuja sie spotkaniem dzisiejszym siatkarzy w ich kraju. Powodzenia
Ręce opadają.Polskie pikniki które przychodzą na siatkówkę po to żeby pośpiewać i podrzeć mordę a fanatyczni Irańscy kibice to jest duża róznica.Tam nie spękali to i tu nie pękną zreszta o czym tu gadać to są siatkarze obyci od dawna z taką pseudo presją, oni po prostu grają swoje nie zależnie czy ktoś piszczy czy śpiewa. Mnie gra Polaków nie przekonuje i po tym co zobaczyłem z Italią jakoś nie wydaje mi się żeby mieli zwyciężyć na otwarcie hali w Krk.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Ręce opadają.Polskie pikniki które przychodzą na siatkówkę po to żeby pośpiewać i podrzeć mordę a fanatyczni Irańscy kibice to jest duża róznica.Tam nie spękali to i tu nie pękną zreszta o czym tu gadać to są siatkarze obyci od dawna z taką pseudo presją, oni po prostu grają swoje nie zależnie czy ktoś piszczy czy śpiewa. Mnie gra Polaków nie przekonuje i po tym co zobaczyłem z Italią jakoś nie wydaje mi się żeby mieli zwyciężyć na otwarcie hali w Krk.
Kolega sympatyczny, w ktorym miejscu napisalem, ze Brazylia speka przez doping polskich kibicow? Napisalem ze nasi beda gryzc parkiet aby zwyciezyc, a nie ze Brazylia speka! Czytaj ze zrozumieniem! Poza tym ladna opinie masz o naszych kibicach....
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Kolega sympatyczny, w ktorym miejscu napisalem, ze Brazylia speka przez doping polskich kibicow? Napisalem ze nasi beda gryzc parkiet aby zwyciezyc, a nie ze Brazylia speka! Czytaj ze zrozumieniem! Poza tym ladna opinie masz o naszych kibicach....
A jaką można mieć opinię jak się widzi co się dzieje na trybunach tam niewielu chodzi o mecz bardziej o lans i zapodanie fotki po meczu na fb.Ale to nie miejsce zeby o tym rozmawiać.
Ja próbuje jeszcze:
Belgia - Finlandia under 182,5 1,92 Marathonbet ✅
Finlandia słabo zaprezntowala się z Australia i moim zdaniem mogą urwać tutaj gospodarzą maksymalnie jednego seta.Belgia u siebie mocna, dodatkowo wraca Tuerlinckx na te mecze u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 1K

komandos5

Użytkownik
yhy wkoncu ktos robi porzadek : winiar , kurek i nowakowski znajduja sie tam gdzie ich miejsce czyli na lawce ???? tylko z drugiej strony z Buszkiem i Mikolem wojowac swiat hhehe dobre sobie ;)
czyli jednak mozna ... nie wierze ????
hahahh fantastyczna zmiana w koncowce na kurka ciekawe ile ten gosc jescze musi setow przegrac zeby mu wkoncu ktos podziekowal ?
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Drugi raz z rzędy nie mogę zgodzić się z kolegą Redwitzem ????
Paradoksalnie brak M. Wlazłego w dzisiejszym meczu może wyjść naszym na dobre. Nie da się ukryć, że w przyjęciu Mika gra teraz świetną siatkówkę (jak na jego możliwości) i na ten moment nie ma sensu wstawiać tam na siłę Kurka, czy Winiara. Bociek nie do końca mnie przekonywał, ale ostatnio zrobił na mnie spore wrażenie. Brak Marcina i Piotrka na środku również nie jest jakimś superproblemem, ba! Kłos wg mnie daje radę.
Dzisiejsza gra opierać się będzie na Boćku i Mice, a to nie jest dla mnie spisaniem na straty. Wrócę jeszcze do Mariusza--&gt; jego forma w ostatnich meczach była jak sinusoida, potrafił być nie do zatrzymania w jednym secie, kiedy to w kolejnych jego skuteczność ataku spadała do 38%, a mimo to sporo piłek szło do niego przez co traciliśmy sporo punktów (bloki, ataki w aut). Żaden zawodnik z dzisiaj grających nie ma takiej renomy jak Mariusz, więc jeśli komuś nie będzie szło to po prostu nie będzie dostawał tylu piłek.
Podsumowując:
Gra Brazylijczyków, czy to jako zespołu, czy poszczególnych zawodników zupełnie nie przemawia do mnie w tej edycji LŚ. Uważam, że dzisaij zwycięstwo Polski,a nawet zwycięstwo 3:1 jest jak najbardziej możliwe.
Polska vs Brazylia typ 1 2,50 Bet365 ✅
Polska vs Brazylia typ 1 over 184,5 1,90 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom