>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Światowa 2014

Status
Zamknięty.
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Iran - Polska
Iran -1.5 seta @ 1.90 bet365 ✅ (3:1)

Poza pierwszym składem Włochów w tej chwili to Iran gra najlepszą siatkówkę w naszej grupie. Irańczycy w odróżnieniu od Polaków są zgrani, mocno zagrywają, mają dograne schematy, dobrego rozgrywającego i szybki środek. Potrafią wygrywać z najlepszymi co pokazali już na PWM, gdzie pokonali Włochów i USA.
U nas widać duże wahania, szczególnie u atakujących. Winiar z formą jest w lesie. Trzeba znowu liczyć, że zabłyśnie Buszek, Mika czy Konarski, ale raczej będzie o to ciężko.
Obym się mylił z typem na Iran, ale jeśli zagramy podobnie jak w niedzielę, to nie widzę wygranej naszych w Teheranie. Wywiezienie jakichkolwiek punktów byłoby sporym sukcesem.
Sytuacja w grupach:

Kuba, Chiny, Słowacja i Turcja, czyli zespoły z grup F i G grają w ten weekend Final Four grupy 3.
e// Liga Światowa 2014 W-L: 7-0 :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Iran - Polska
Iran -1.5 seta @ 1.90 bet365
Dokładnie to samo chciałem zapodać, lecz czekałem na to iż marathon wystawi kurs na ujemne handi na dzihadystów.
Można było zaobserwować małe porównanie na lini Polska- Iran ponieważ obie drużyny mierzyły sie w przeciągu dwóch tygodni z rerezentacją Włoskiej A1 i jak dla mnie bez porównania lepiej wypadli reprezentanci gospodarzy.
Własna hala też nie bez znaczenia, miejscowi robią niezły kocioł do tego laski nie mają wstępu na hale także spora moc na trybunach.
Podobnie jak kolega wyżej twierdzę ze w Teheranie stać nas co anjwyżej na urwanie seta gospodarzom i nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Włosi w ten weekend pauzują i grają dopiero za tydzień.

Mnie najbardziej ciekawi skład USA w jakim przyjadą do Rosji. Dość ciekawy kurs na WH +2.5 seta na USA po kursie 1.67. Zagrałbym bo dość kuszące, ale przydało by się poznać skład Stanów. Jeśli chcą się zakwalifikować do F6 to powinni na wojaże po Europie przybyć silnym składem - 2 mecze z Rosjanami i 2 mecze z Serbami. Więc jak by ktoś miał info o składzie USA to byłbym wdzięczny.
Póki co skłaniam się na USA+2.5 @ 1.67 WH✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Australia - Belgia @ 2,41 ⛔
+1,5 seta @ 1,73 ⛔
Belgowie wybierają się do Adelajdy bez Depestele, kapitana i pierwszego sypacza. Pojechali Valkiers i Kruyner, a więc gracze klasę słabsi.
Pierwszy mecz na bardzo trudnym wyjeździe, na drugim końcu świata. Aussie póki co dwa mecze - z Finami - 3:2 i 2:3 a więc bardzo wyrównane pojedynki. Tutaj liczę na podobny scenariusz.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
USA@ 4.80 5Dimes✅

Cos mi sie nie podobaja te kursy na Rosje. Ja rozumiem ze wlasny parkiet, i szansa na F6, ale bez przesady, USA to nie chlopcy do bicia, i udowodnili to grajac u siebie. Drugi argument ktory tutaj widze to determinacja zeby slabsi ( Serbowie) weszli do F6 niz silni Rosjanie. Po trzecie, 2 wygrane Rosjan 3:0 lub 3:1, i USA zejdzie na drugi plan i walka z Serbia o drugie miejsce. Krotko mowiac: USA dzisiaj wygrywa i ma pewne miejsc w F6, bo nie wierze ze Serbia wygra 2 spotkania 3:0 u siebie z USA, bo z Bulgaria to jeszcze tak. Usa wygrywa 2:0 z Rosja, i mozna powiedziec ze Serbia wchodzi, bo juz USA sie o to postara dajac Serbom u siebie 1 punkt i wyprzedzajac Rosjan nawet jesli Ci rozniosa Bulgarow.

Edit: 3:2 po zacietym meczu, ale moglo sie skonczyc 3:0. Tie break eksytujacy,ale jak to powiedzial komentator przy 12 pkt dla USA, &quot; Gran Kill Anderson&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Iran - Polska
Typ: Polska (+1,5) ⛔
Kurs: 2,00
bet365
Dzisiaj w Teheranie dojdzie do pojedynku naszych siatkarzy z ekipą Iranu. Większość ekspertów zdecydowania stawia tutaj na gospodarzy. W swojej hali pokonali oni jak dotąd dwukrotnie Włochów tracąc tylko jednego seta w obu meczach. W spotkaniach z Brazylijczykami o końcowym sukcesie decydowały tibreki i raz Irańczycy wyszli obronną ręką, drugą potyczkę zaś przegrali. Polacy natomiast na wyjazdach wygrali tylko raz z Brazylią kiedy to też skazywani byli na porażkę. W składzie na dzisiejszy mecz zabraknie Bartosza Kurka którego to ma zastąpić grający w Kędzierzynie-Koźle Michał Ruciak. Nie zagra dzisiaj też Mariusz Wlazły. Czy naszym uda się nawiązać walkę z Persami bez dwóch liderów ? Moim zdaniem tak. Będzie to okazja do pokazania się zmiennikom w walce o miejsca na Mistrzostwa Świata które rozpoczną się już trzydziestego sierpnia spotkaniem Polski z Serbią. Z Brazylijczykami też grali zmiennicy i skazywani byliśmy na porażkę a wynik pokazał że naszą reprezentację stać na wygraną z każdym. Dzisiaj liczę na utarcie nosa gospodarzom.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Składu Australii nie widziałem, ale większych zmian być nie powinno. Pomimo tego, że mają zapewniony awans do turnieju finałowego 2. grupy Ligi Światowej to we wszystkich spotkaniach grają na maksa (jest to też dla nich dobre przygotowanie).
Skład Belgii chyba z dwoma zmianami. Nie będzie Depestele i chyba Verhannemana. Depestele mózg zespołu, ale Valkiers nie jest złym rozgrywającym i powinien go zastąpić.
Belgia cały czas walczy o awans (obecnie 3 punkty przewagi nad Kanadą), więc nawet pomimo braku Depestele i Verhannemana (na przyjęciu pewnie zagra para Deroo-Klinkenberg) powinno to nie najgorzej wyglądać.
Australijczycy całkiem dobrze grają w bloku. Ale mają sporo problemów w przyjęciu, są akurat w tym elemencie strasznie nieobliczalni.
Kursy na Belgów przeciętne, a według mnie to będzie równe spotkanie.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.43 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Skład Portugalczyków optymalny. U Czechów lekkie korekty, o których pisałem wyżej, ale &quot;12&quot; na mecz całkiem przyzwoita.
Portugalczycy są nieregularni. Jeden mecz na słabym poziomie, a kolejny na bardzo dobrym. Mają dobry, ale nieregularny serwis. Najsłabszy element to zdecydowanie przyjęcie. Skrzydła też nie najmocniejsze, ale mają całkiem mocny środek i całkiem fajnych rozgrywających, którzy potrafią prowadzić grę.
Czechów ciężko mi ocenić. U nich też sporo zależy od dyspozycji dnia. Holubec i Vesely na środku to dobry poziom, ale ciężko powiedzieć czy zaczną w podstawowym składzie, bo sporo na tej pozycji rotuje trener Smejkal. Ogólnie Czesi fajnie grają w bloku i nawet nie zawsze potrzebują do tego dobrej zagrywki.
Portugalczycy tak jak pisałem bardzo nierówni, ale z drugiej strony są na razie liderami grupy E. Ogólnie grupa bardzo wyrównana, każdy może wygrać z każdym, bo poziom naprawdę bardzo wyrównany, a do tego dochodzi jeszcze nieregularność i problem z utrzymaniem wysokiego poziomu na przestrzeni całego spotkania.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.43 Pinnacle ✅

Finlandia - Kanada​

Obie drużyny w optymalnych składach (prawdopodobnie, bo składu Kanady nie widziałem). Finlandia w końcu z Mikko Esko w składzie.
Ostatnio Finowie całkiem przyzwoicie się zaprezentowali. Dobre mecze atakującego Ojansivu. Całkiem nieźle wyglądało to też z Mikko Oivanenem na przyjęciu. Znacznie większa siła w ofensywie, a z tym jednak trochę Finowie mają problemów. Dobra zagrywka, przy Esko (jeżeli będzie grać) powinno być też więcej gry ze środkowymi. Trochę problemów na lewym skrzydle, ale wraca Siltala, a Kunnari powinien grać coraz lepiej.
Kanadyjczycy wydawali się zdecydowanym faworytem w tej grupie (zwłaszcza po tym co pokazywali w ostatnim sezonie), ale jednak jest trochę inaczej. Porażki z Belgią można jeszcze zrozumieć, bo to groźny i dobrze poukładany zespół. Porażka z Australią, czy męczarnie z Finlandią na początku rozgrywek (skład Finów wtedy słabiutki) trochę jednak dziwne. Kanadyjczycy bardzo dobrzy na siatce. Sporą przewagę mieli nad Belgami jeżeli chodzi o warunki fizyczne, ale jakoś nie zawsze potrafili to wykorzystać. Fajnie grają w bloku, ale mają trochę słabą zagrywkę (oczywiście Schmitt potrafi &quot;strzelać&quot; seriami, ale reszta zawodników bez szału według mnie).
Bardzo mało trzysetowych pojedynków w tej grupie (tylko 3 na 16 spotkań). Kursy według mnie dobrze wystawione. Ciężko tutaj wskazać faworyta, zwłaszcza po tym jak wzmocnili się Finowie (szkoda tylko, że nie ma Matti Oivanena).

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.40 Pinnacle ⛔

Serbia - Bułgaria​

Składy optymalne po obu stronach z tego co widziałem TUTAJ!
Serbowie ostatnio kiepsko zaprezentowali się przeciwko Rosjanom (Rosjanie grali dobrze i tutaj nie ma żadnych wątpliwości, ale to co grali Serbowie to były jednak dwie półki niżej niż to co mogą zagrać.). Poziom trzymał tylko Atanasijevic. Reszta miała przebłyski i to też rzadko. Dziwna niemoc zwłaszcza przyjmujących.
Bułgaria ostatnio w końcu wygrała. Sokołow grał już w tym drugim wygranym spotkaniu (grał słabo). LŚ już zbliża się ku końcowi, ale te spotkania w USA pokazały, że Bułgaria nadal potrafi grać w siatkówkę i według mnie może to być pozytywny impuls na kolejne spotkania. Jako pierwsi pokonali Amerykanów, do tego to wyciągnięcie seta ze stanu 19:24. Oczywiście nadal nie jest to ich optymalna dyspozycja, nadal mają sporo przestojów, ale jest lepiej. No i zmiana z Bratoeva na Dimitrova wcale nie wyszła na złe Bułgarom (chociaż wyżej cenię Bratoeva).
Bułgaria ma jeszcze szanse na awans, ale nie oszukujmy się, musiałby stać się cud. Serbowie ciągle z szansami, ale nie da się ukryć, że zaczęli z wysokiego poziomu, a teraz trochę jednak obniżyli loty.
Dla mnie kursy na Bułgarów warte ryzyka. Lekko, bo lekko, ale spróbować można.

Typy:
Bułgaria @ 5.60 MarathonBet ⛔
Bułgaria (+1.5 seta) @ 3.13 MarathonBet ⛔
Bułgaria (+2.5 seta) @ 1.60 MarathonBet ⛔

EDIT: Dno straszne...
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Francja wygląda potężnie w tej edycji LŚ, poza wstydliwą wpadką z germańcami u siebie. Dziury po leworęcznym bandycie Lyneelu nie widać, w Japoni był już Ngapeth, jednak mało pograł. Argentyna ostatnio zjadła Niemców, ale grali oni w cudacznym składzie, Vital raczy tylko wiedzieć dlaczego. Nawet w takim ogórkowym meczyku wyszła jednak pewna bolączka - mocno nierówny rozkład ataku, bardzo preferowany jest Conte, zarówno na skrzydle jak i w sławnym w naszej Pluslidze pajpie. Po tym jak &quot;zapuścił się&quot; De Cecco, nieco spadła wydajność krótkiej. Ponadto słynny duet środkowych Sole-Crer znowu ze sobą nie zagra (brak tego drugiego, pewnie na parkiet wyjdzie Martin Ramos).
Konsumenci płazów mają trzy punkty przewagi nad rywalami i jeszcze nie zapewnili sobie awansu do finału zaplecza. Z łatwością mogą jednak rozczytać przybyszów z półkuli południowej i później nawet zagrać w F6 we Florencji! Po przejsciowych kłopotach jest to już drużyna klasowa (pamiętamy jak skopali nam pupy w grupie ME) i zdolna do spokojnego rozczytania Argentyny. W pojedynku głównodowodzących Ngapeth może przewyższyć Kontownika, ponadto widzę dużą przewagę Francji na skrzydłach. Może Rouzier znowu zabawi się w bezkompromisowego kata? ???? Kurs nie jest wysoki, ale ważne żeby weszło ;)
Francja @ 1,366 ⛔ Już nawet takich kursów nie trafiam:confused:
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecz Australia - Belgia i różnica poziomów była zdecydowanie po stronie Belgii. Dziś rewanż i spodziewam się podobnego wyniku, dlatego gram win Belgii po 1.50.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
USA +8.5 pkt (1.92) Marathon ⛔
Kompletnie absurdalny kurs na Amerykanów, drugi dzień pod rząd. Obecnie ta ekipa jest po prostu niezwykle mocna, co najmniej równa z Ruskimi. Dwóch absolutnych terminatorów w ekipie USA, objawienie tego sezonu Taylor Sander + Matthew Anderson. Jeśli chodzi o Andersona to chyba określenie go najlepszym siatkarzem świata jest tutaj absolutnie na miejscu, jeśli w ogóle jest sens używania takiego określenie to tylko w przypadku Matthew, bo gość jest po prostu absolutnym kosmitą, poziom na jakim gra to jest coś niezwykłego.
Wczoraj Amerykanie prawie zamknęli Rosje w trzech setach, zabrakło trochę szczęścia. Dzisiaj liczę na co najmniej równy mecz. USA ma tak mocną zagrywkę i tak mocne skrzydła, że jest wstanie poskładać absolutnie każdego. Ruscy bez dogrania do siatki tracą wiele. Pavlov to zawodnik to kończenia szybkich piłek, ze świec jego skuteczność oczywiście będzie spadała. Para przyjmujących u Ruskich, jeśli chodzi o element przyjęcia bardzo niepewna.
Myślę, że drugie zwycięstwo Amerykanów zobaczymy, ale bezpieczniejsza opcja to handi punktowe na USA.
 
T 14,6K

tadzin

Użytkownik
Kanada bez Perrina, Schneidera, Verhoefa i efekt w postaci szybkiego lania 0-3 od Finow (ktorzy o dziwo dalej z Oivanenem na przyjeciu i takie ustawienie zdaje egzamin). Dzis scenariusz powinien byc identyczny, sam Schmitt to zdecydowanie za malo, w dodatku ostatnie wyniki Finow wrecz zaskakujaco dobre (wygrana na wyjezdzie przeciwko Belgom to duze zaskoczenie). U siebie przeciwko oslabionej Kanadzie powinny to byc kolejne 3 latwe punkty.
Finlandia /Finlandia-1,5 pinnacle 1.53 / 2.06 ⛔
0-3 ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Turcja - Słowacja⛔(3:0)
Typ: Słowacja
Kurs: 2,71
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 28.06.2014 godz. 16:00

Skład Turków:
http://www.belge.com.tr/haber-37438-9-voleybol_2014_fivb_dunya_ligi.html

Spotkanie w Turcji. Gospodarze z przyjmującym Coskoviciem i Emre Baturem. Wcześniej po turnieju w Meksyku dołączył rozgrywający Eksi Arslan. Turcy w ostatnich sezonach osłabli, nie mogą zebrać najlepszych graczy. Większość tłumaczy się kontuzjami
http://www.hurriyet.com.tr/spor/voleybol/26588225.asp
Eksi Arslan i Emre Batur po kontuzjach. Ogólnie mało profesjonalnie wygląda dołączenie Coskovicia jako pierwszego przyjmującego i prawdopodobnie Batura na atak. Może być problem ze zgraniem.
Słowacja w niezłym składzie. Według mnie w poprzedniej rundzie zaprezentowali się lepiej niż Turcy a grali z mocniejszymi rywalami. Niewiadomą jest występ blokującego Kohuta. Słowacy mają dużo lepszych zmienników. Według mnie Słowacja powinna wygrać.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
USA +1.5 seta @2.45 5Dimes⛔

Co tu duzo mowic, buki zapatrzeni w Rosjan tak jak w Brazylijczykow, gdzie chociaz nic nie grali na poczatku, to i tak kursy 1.2 nie wchodzily. Wczoraj Rosjanie pokazali charkter, i mysle ze dzisiaj sie moze skonczyc drugim tie-breakiem ale juz na korzysc Rosjan.

Edit: Totalnie odpuscili.... i bedzie trzeba walczyc z Serbia o wyjscie z 1-go miejsca.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia - Bułgaria​

W ten weekend trochę mniej czasu, więc mniej typów i mniej pisania. Typy grane za mniejsze stawki.

Pierwszy mecz 3:0 dla Serbii, bez większej historii.
Spodziewałem się, że Bułgarzy powalczą, ale zabrakło lewoskrzydłowych. Dobrze grał tym razem Sokołow, ale akurat słabszy mecz Aleksiewa i Skrimowa.
Trochę problemów w przyjęciu (trochę dużo) i średnie rozegranie Dimitrowa. Po ostatnich występach myślałem, że może jednak strata Bratojewa nie będzie aż tak widoczna, ale Dimitrov jest jeszcze bardziej nierówny.
Po stronie Serbów świetnie przede wszystkim Atanasijevic i Uros Kovacevic, którzy grali na bardzo wysokiej skuteczności w ataku. Sporo punktów zagrywką Serbów (nawet Nikola Kovacevic szalał w tym elemencie.
Znając trenera Kolakovica może dzisiaj zrobić jakieś roszady w składzie.

Idę jeszcze raz za mniejszą stawkę w kierunku Bułgarii, ale jakoś szczególnie nie polecam. Serbia oczywiście faworytem. Rozumiem wszystko. Serbia walczy o awans, gra dobrze, Bułgaria z różnymi problemami na początku LŚ (przede wszystkim zdrowotne, ale dochodzi też sprawa z Bratojewem), ale kursy w granicach ~1.13 na Serbów to gruba przesada. Dla mnie value i tylko dlatego gram na Bułgarów, bo jednak te spotkania z USA mogły być mylące w wykonaniu Bułgarii.

Typy:
Bułgaria @ 6.60 MarathonBet ⛔
Bułgaria (+1.5 seta) @ 3.25 MarathonBet ⛔
Bułgaria (+2.5 seta) @ 1.65 MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Iran - Polska
Polska @ 4,33
Polscy siatkarze będą chcieli zrewanżować się Irańczykom za porażkę poniesioną w piątek. W pierwszym meczu biało-czerwoni dobrze rozpoczęli rywalizację wygrywając pierwszego seta, lecz w kolejnych partiach nie mieli nic do powiedzenia, ulegając kolejno do 16, 11 i 19. W tamtym pojedynku siatkarze Iranu okazali się o wiele lepsi od polskich zawodników w ataku, w bloku oraz w polu serwisowym. Polacy z reguły po jednym słabym meczu następny graja już dużo lepiej, nie wydaje mi się aby Polska miała by dzisiaj przegrać tak łatwo drugi mecz z rzędu. Jeśli tylko zagrają tak jak w pierszym secie jest szansa na wygraną.
 
N 7

narli1989

Użytkownik
Iran - Polska
Polska @ 4,33
Polscy siatkarze będą chcieli zrewanżować się Irańczykom za porażkę poniesioną w piątek. W pierwszym meczu biało-czerwoni dobrze rozpoczęli rywalizację wygrywając pierwszego seta, lecz w kolejnych partiach nie mieli nic do powiedzenia, ulegając kolejno do 16, 11 i 19. W tamtym pojedynku siatkarze Iranu okazali się o wiele lepsi od polskich zawodników w ataku, w bloku oraz w polu serwisowym. Polacy z reguły po jednym słabym meczu następny graja już dużo lepiej, nie wydaje mi się aby Polska miała by dzisiaj przegrać tak łatwo drugi mecz z rzędu. Jeśli tylko zagrają tak jak w pierszym secie jest szansa na wygraną.
To moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałość.
Chęć rewanżu zawsze jest obecna podczas drugiego meczu, ale nie ma co ukrywać, że Iran to obecnie drużyna lepsza oraz regularniejsza. Przyjęcie w naszej drużynie jest co tu dużo pisać co najmniej słabe, jeśli Iran wsztrzeli się z zagrywką to nie będzie co zbierać z naszej reprezentacji. Jeśli chodzi o pierwszy set z piątku to mam wrażenie, że go nie oglądałeś bo to nie my go wygraliśmy tylko frajersko przegrali go Irańczycy. Jeśli tylko na tym opierasz swój typ a na to wychodzi to jesteś w błędzie bo w tym meczu polacy nie pokazali nic ciekawego.
Iran -1,5 Betgun 1,48 plus szybko i bez zabawy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Iran -1,5 Betgun 1,48
Dokładnie tak samo rozumuję tylko ten kurs trochę odstrasza.Kolega u góry pisze że w 2 meczu grają zazwyczaj lepiej, to co było z Brazylią w drugim. Włosi też przegrali tam dwa mecze i my też powinniśmy :cool: Kursy za słabe ja czekam na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Serbia -2.5 (2.53) Pinnacle ✅ żal patrzeć na to co robi Bułgaria
Nie lubie grać w siatkówce na 3:0, bo to zawsze spore ryzyko, ale tutaj kurs jest po prostu grubo za wysoki. Bułgaria to jest jakaś jedna wielka tragedia w tym roku, ich się nie da oglądać. W Piątek Serbia ich zmasakrowała. Atanasijevic w świetnej formie. Bułgarzy kompletnie nie mają przyjęcia, tracą punkty seriami. Serbowie zagrywać potrafią, dlatego gra się im przeciwko Bułgarii po prostu łatwo. Utrzymają koncentracje nie mają prawa stracić seta, ale ze stawką oczywiście nie ma co szaleć, bo stracenie jednej partii to nie tragedia i zawsze każda drużyna może coś takiego odwalić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom