>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Światowa 2014

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Zna ktoś roster Włoch na dzisiejszy mecz? Bo kurs na nich zacny, u siebie jeszcze nie przegrali, więc warto było by ich dzisiaj grać tylko się boje bo nie wiem czy nie wystawia drugiego garnituru.
 
N 0

nobet

Użytkownik
@pro100 na przeglądziesportowym jest wywiad z trenerem Włochów, z jego rozmowy wynika że nie odpuszczą meczu. Ja osobiście stawiam na Włochów
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Czy interesuje ich zajęcie pierwszego miejsca w grupie? - Oczywiście, że tak. Już kilkakrotnie w tej edycji Ligi Światowej podkreślałem, że interesują mnie zwycięstwa. Od samego początku rozgrywek naszym celem było wywalczenie kwalifikacji do Final Six na boisku, niezależnie od roli gospodarza i zapewnionego miejsca w turnieju. Również w meczach z Brazylią chcemy dać z siebie wszystko i osiągnąć jak najlepszy wynik, zarówno jeśli chodzi o końcową klasyfikację w grupie, jak również w kontekście przygotowań do turnieju finałowego - przyznał w rozmowie z Przeglądem Sportowym szkoleniowiec Włochów, Mauro Berruto.

Dla polskich kibiców pytaniem numer jeden jest czy Włosi nie zagrają „na pół gwizdka&quot; i czy nie podejdą do spotkań z Brazylijczykami na luzie. Takie podejście zespołu z Półwyspu Apenińskiego mogłoby przekreślić jakiekolwiek szanse biało-czerwonych na awans do Final Six. - Nie myślimy o innych zespołach i trudno tego od nas wymagać. Chcę jednak podkreślić, że szanujemy nasze obowiązki, sumiennie podchodzimy do naszej pracy i postaramy się zagrać jak najlepiej w tych dwóch najbliższych meczach z Brazylią. Nasze podejście jest takie, żeby zawsze wychodzić na boisko z maksymalnym zaangażowaniem i zdobyć jak najwięcej punktów bez żadnych kalkulacji. Mamy duży szacunek do wszystkich naszych przeciwników w grupie, którzy prezentują wysoki poziom sportowy i należą do siatkarskiej elity. Przykre byłoby, żeby spotkania z takimi rywalami odpuszczać i nie dawać w nich maksimum swoich możliwości - rzeczowo odpowiedział Berruto.
Kogo jak kogo ale Brazoli Makaroniarze nie odpuszczą raczej, zbyt prestiżowy mecz do tego mają mecze u siebie a w nich zawsze grali w pierwszym garniturze.Kurs zacny na Italię i aż grzech nie spróbować z kanarkami w takiej formie...
Włochy 1.95 Betway
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
&quot; tak jest, dlatego w dwóch ostatnich meczach skład będzie taki jak na początku rozgrywek. Zajcew, Travica, Kovar, Parodi, Birrarelli i Rossini od 10 dni trenują normalnie i są w pełni gotowi do gry. Myślę, że są w formie takiej samej jak na początku Ligi&quot;
Włosi grają full składem ;)
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Gram o3,5 seta @1,377 ✅
Myślę, że tak naprawdę nie mamy żadnego punktu odniesienia. Brazylijczycy ostatnio zasygnalizowali zwyżkę formy, mieli prawie dwa tygodnie przerwy i pewnie będą jeszcze mocniejsi. Co pokażą Włosi to też równanie z kilkoma niewiadomymi.
Liczy się, że obie ekipy pójdą na maksa. Brazylii zależy na awansie, a są w niekomfortowej sytuacji grając przed Polską. Włosi dla odmiany chcą nieładnie wyrzucić Kanarków z F6, mają w tym swój interes i mają środki do osiągnięcia tego celu. Ostateczny wynik? To będzie wiadomo dopiero po meczu:cool:
Zaopatruję się w jakiś miły trunek, włączam telewizornie i mam nadzieję na pojedynek na poziomie do tej pory nieosiągalnym dla drużyn z naszej grupie. I niech trwa to długo!;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wlochy -1.5 Seta @ 2.5 5Dimes
Co tu duzo mowic, Makaroniarze graja w najsilniejszym skladem i nie widze tutaj litosci. Brazylia chociaz wraca do formy( lub chce wrocic), to nic w tym meczyku postraszyc nie moze. Spotkanie za 140 minut, ale kursy juz spadaja na Wlochow, ktorzy zaatakuja na maxa zeby odzyskac pokazac Iranowi i Brazyli jak i Stanom i Ruskim kto rzadzi w LS. USA vs Wlochy to bedzie widowsko W F6 w ktorym USA wyjdzie zwyciesko.
 
N 7

narli1989

Użytkownik
Ja podchodzę do spotkania Włochy - Brazylia, i Polska - Iran tak, że Włosi mają nie tylko motywację aby pokonać u siebie &quot;wielką&quot; Brazylię, która nie raz dała im popalić (a w tym momencie w najwyższej formie nie są), ale także po to aby nie dopuścić do ich awansu do Final Six/ Jakby nie patrzeć, patrząc w przyszłość, to woleliby oni mieć za przeciwników (jeśli do tego dojdzie) Polaków, ponieważ Brazylia jak to Brazylia, pake ma i może w końcu odpalić.
Jeśli chodzi o drugi mecz, Polska - Iran to myślę podobnie, Irańczycy już wychodzą z 1wszego miejsca w grupie (Włosi awans mają zapewniony ze względu na to, że są gospodarzami). Dlatego po co Iranowi wygrywać? Jednak z typowaniem tego meczy poczekam do jutra i napiszę o nim znając wynik meczu Włochy - Brazylia. Bo myślę, że Iran też wolałby dalej widzieć Polaków...

Typ:
Włochy vs Brazylia 1 1.80 Betgun
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Jutro trzy mecze. Moim zdaniem goście mocno niedocenieni. Gram w komplecie na przyjezdnych, jeśli dwa mecze wejdą, to będę na dużym plusie.
Finlandia - Belgia @ 1,952 ⛔
Serbia - USA @ 2,46 ⛔
Polska - Iran @ 2,31 ⛔

Suomi nie przyjęli osłabionych Kanadyjczyków słynną wódeczką, w zamian zafundowali im fińską łaźnię. W rewanżu goście zrobili z gospodarzy syrop (nie muszę mówić jaki). Podsumowując: nierówno! Belgowie świetnie zaprezentowali się na antypodach, volleyroos (robocze tłumaczenie &quot;siatkury&quot;) wtrącili raptem jedno zdanie do solowego występu czerwonych diabłów. Deroo w drugim meczu przekroczył 70% w ataku! Dwa tygodnie temu Belgowie wygrali 3:1 i przegrali 2:3. Nieco więcej szans przyznałbym ekipie z Flandrii i Walonii, tym bardziej, że prawdopodobnie wraca Depestele. To dobrze skomponowana drużyna, lideruje w grupie (czas potwierdzić udział w finale zaplecza, panowie!), wcześniej też potrafili ukąsić dobre siódemki (patrz 3:2 z Francją w eliminacjach mundialu Polska 2014). Pytanie jak zniosą morderczą podróż na drugi kraniec świata i nazad. Teoretycznie to trener Sammelvuo ma większy problem z niedyspozycją swoich podopiecznych i czerwone pandemonium w Tampere może się ziścić.
Amerykanie u siebie łyknęli dwa razy Serbów, 3:0 i 3:2. Potrafili się wspaniale postawić Ruskim w Kaliningradzie. Ich manifestacja siły została zwieńczona wspaniałym skalpem - wygranym tie-breakiem. Genialnie przygotowani motorycznie, chyba tylko Iran pod tym względem może im spojrzeć w oczy. Fenomenalna skoczność przekłada się na skuteczność w bloku, ataku i na zagrywce. Stabilność składu, już dzisiaj mogę podać ich wyjściową siódemkę. U Serbów trochę większa rotacja, zwłaszcza na przyjęciu, ale to wynika z kłopotów bogactwa. W porównaniu do meczów za Atlantykiem chyba trochę w górę poszedł ich niekwestionowany lider - Atanasijević. Sportowo Jankesi przeważają, o czym świadczy sytuacja w tabeli. Siatkarski sąd w Nowym Sadzie może okazać się niełaskawy dla Serbów, taki kurs uważam za sporą okazję.
Polacy na mecz u siebie praktycznie niezbyt wzmocnieni (Wlazły ponoć nie trenował z piłką i tylko Stefan i Filip wiedzą jak będzie wyglądała gra na dwóch libero). W Teheranie różnica była niestety spora na rzecz islamistów. Do tego dochodzi aspekt psychiczny - oni na fali doskonałych wyników, my od czasu igrzysk &quot;lubimy&quot; się spalić, nie będzie Kurka. Presja po dzisiejszym zgarnięciu pełnej puli przez Brasileiros jeszcze wzrośnie. U Kovaca i jego ferajny pełen spokój i siła. Nie wiem co z Mahmoudim, ale Ghafour z łatwością może pokryć po nim dziurę, co pokazał w Teheranie. Wszedł jak gdyby nigdy nic i nikt nie odczuł braku pana Szacha. Na czym mamy opierać optymizm? Po mordobiciu na wyjeździe na czym mamy opierać optymizm. Na własnej hali?
Edit: dziękuję za poniższą korektę ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
U Kolakovicia i jego ferajny pełen spokój i siła. Nie wiem co z Mirzajanpourem, ale Ghafour z łatwością może pokryć po nim dziurę, co pokazał w Teheranie. Wszedł jak gdyby nigdy nic i nikt nie odczuł braku pana Mojtaby. Na czym mamy opierać optymizm? Po mordobiciu na wyjeździe na czym mamy opierać optymizm. Na własnej hali?
U Kovaca.
Nie wiem jak Irańczycy przygotowują się do tych spotkań, bo przecież zaczął się ramadan i powinien obowiązywać ich ścisły post. Tym bardziej to spotkanie jest sporą niewiadomą.
Nie będzie Kurka? no i gitara, bardzo duże wzmocnienie, jest pewność, że nie wejdzie i zjeb..e kilku ważnych akcji jak chociażby w pierwszym meczu z Włochami na własnej hali. Para Mika - Buszek/Winiar wygląda obecnie dosyć solidnie.
Iran poza własną halą jest drużyną znacznie gorszą niż w meczach u siebie, wie to praktycznie każdy. Tam niesie ich doping, mają dziwną halę w której dziwnie się gra a oni to uwielbiają. Gra poza własną halą na pewno pozytywnie nie wpłynie na jakość ich zagrywki, a wiadomo, że oni bazują głównie na tym.
Wielki szacunek dla Iranu na jaki poziom obecnie wszedł, bo grają mistrzostwo, szczególnie w tych meczach u siebie, ale akurat dzisiaj nie widzę ich zwycięstwa na wyjeździe w meczu z Polską.
Polska (1.65) Totomix ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Składy!!!

Belgia:
Rozgrywający: Kruyner, Valkiers
Atakujący: Tuerlinckx, Van Den Dries
Przyjmujący: Baetens, Deroo, Lecat, Verhanneman
Środkowi: Colson, Coolman, Verhees
Libero: Dejonckheere

Finlandia:
Składu nie widziałem, ale chyba bez większych zmian. Cały czas bez Matti Oivanena. Nie będzie też chyba Mutki i Kaislasalo, ale to młodzi zawodnicy i nie odgrywali w tej reprezentacji ważnej roli.

Polska:
Rozgrywający: Drzyzga, Żygadło
Atakujący: Konarski, Wlazły
Przyjmujący: Buszek, Mika, Winiarski
Środkowi: Kłos, Nowakowski, Wrona
Libero: Ignaczak, Zatorski
Brak Kurka, wraca Wlazły. Dwóch libero (Ignaczak, Zatorski) w składzie, więc będzie rotacja na tej pozycji. Zatorski w przyjęciu, Ignaczak w obronie.

Iran:
Rozgrywający: Mahdavi, Marouf
Atakujący: Ghafour, Ghara
Przyjmujący: Ebadipour, Fayazi, Ghaemi, Mirzajanpour
Środkowi: Gholami, Mousavi, Tashakori
Libero: Zarif
Brak podstawowego atakującego Shahrama Mahmoudiego, który doznał kontuzji w poprzedni weekend.

Rosja:
Rozgrywający: Grankin, Makarov
Atakujący: Pavlov, Zemchenok
Przyjmujący: Biryukov, Ilinykh, Savin, Spiridonov
Środkowi: Apalikov, Muserkiy, Smoliar, Volvich
Libero: Ermakov

Czechy:
Rozgrywający: P.Bartos, Habr, Hanik
Atakujący: Finger
Przyjmujący: Baranek, A.Bartos, Kuliha, Michalek
Środkowi: Beer, Mach, Sobotka, Siroky
Taki skład pojawił się na stronie Federacji. Brak libero w tym składzie. Może jakaś pomyłka, a może któryś z przyjmujących zagra na tej pozycji. Cały czas brak podstawowego atakującego Krisko, który ostatnio nabawił się kontuzji.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia - USA

Tutaj będzie walka na całego.
Obie drużyny cały czas walczą o awans do Final Six. Rosja gra z Bułgarią, więc patrząc na to co ostatnio wyprawia Bułgaria to chyba można Sbornej zapisać komplet punktów. Albo Serbia albo USA nie zagra w Final Six.
Składów nie widziałem, ale akurat Serbia i USA od początku Ligi Światowej grają w optymalnych składach i tak naprawdę nie ma tam zbyt dużych zmian w składach.
Amerykanie ostatnio troszkę nierówno. Mecze z Bułgarią słabsze, a z Rosją pierwsze dwa sety pierwszego spotkania kapitalne, ale potem już znacznie słabiej.
Serbia po słabiutkich spotkaniach z Rosją bardzo pewnie pokonała Bułgarów. Ciężko to ocenić. Z Rosjanami nie istnieli i wydawało się, że to może lekki dołek, ale potem przyszły mecze z Bułgarami, a tam znowu były gładkie wygrane i całkiem dobra gra.
Ciężko wskazać faworyta. Lekko w stronę USA, ale według mnie najpewniej wygląda tutaj jednak over 3.5 seta. Obie drużyny mają o co walczyć. Dzisiejsza wygrana Amerykanów zagwarantowałaby im udział w Final Six.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.44 Pinnacle ⛔
USA (+1.5 seta) @ 1.70 Betsafe ⛔
USA @ 2.50 WilliamHill ⛔

Polska - Iran​

Również bardzo ważny mecz, głównie dla Polaków. Ale niech nikt nie sądzi, że Iran (który prowadzi w grupie A!!!) tutaj cokolwiek odpuści.
Polacy z Wlazłym i to może być wzmocnienie, ale nie musi, bo w jakiej będzie dyspozycji to ciężko wyrokować. Polacy na początku Ligi Światowej grali znacznie lepiej niż obecnie. Było to również związane z tym, że Brazylia grała wtedy przeciętnie i przez to ocena Polaków była taka a nie inna. Ostatnie trzy spotkania były fatalne i aż źle się na to wszystko patrzyło.
Nie ma się co oszukiwać. Fajnie, że grają tacy zawodnicy jak Mika czy Buszek, ale to nie jest ten najwyższy poziom (i pewnie nigdy nie będzie). Inna sprawa, że obecnie mamy taką sytuację, że zawodnicy na takim poziomie są w reprezentacji i odgrywają w nich ważne role.
Kilku decyzji personalnych Antigi nie rozumiem. W ostatnich meczach brakowało kogoś kto by to towarzystwo wzajemnej adoracji chwycił za jaja. Irańczycy wycierali nimi podłogę, a jakoś nie było widać złości, motywacji. Leją nas? Trudno. Z takim podejściem to ja im sukcesu nie wróżę.
Tym razem Polacy zagrają na dwóch libero. Zobaczymy jak ten eksperyment wypali. I tutaj w końcu plus dla Antigi, bo Zatorski ostatnio w obronie nie istniał (nie patrzcie na statystyki FIVB, bo to brednie). Zatorski w przyjęciu, Ignaczak w obronie. Tak to będzie dzisiaj wyglądać.
Iran bez Mahmoudiego, więc też nie wiadomo jak to będzie wyglądało w dłuższym wymiarze. Nie da się jednak ukryć, że Iran od początku jest po prostu w dobrej dyspozycji, a ostatnio jeszcze mocniej się rozpędzili i nabrali jeszcze większej pewności siebie. Przegrali na początku dwukrotnie 0:3 z Italią, ale wtedy kapitalnie grali Włosi, a Iran i tak jakoś wyraźnie nie odstawał (przegrywali może brakiem doświadczenia?).
Patrząc na mecze w Iranie widać było, że Irańczycy doskonale przygotowani byli taktycznie. Bardzo dobrze czytali grę Polaków.
Oczywiście Iran na wyjeździe sporo traci. Tylko inną sprawą jest to czy w tydzień zapomnieli jak się gra i stracili formę? Według mnie wątpliwe. Tak samo jak to, że nagle Polacy zaczną grać znacznie lepiej. Te ostatnie spotkania grali tak jakby kończyło im się po prostu paliwo i nie było z czego już &quot;pociągnąć&quot;.
Polacy przed własną publicznością, dodatkowo trochę pod ścianą po wczorajszej wygranej Brazylii. Oczywiście wszyscy mówią, że najważniejsze są MŚ, ale jestem pewien, że każdy chce się jeszcze sprawdzić z najmocniejszymi w Final Six.
Według mnie może być to równiejszy mecz niż w Iranie, ale nie skreślałbym podopiecznych Kovaca.
Idę mocno w stronę Iranu.
Może będą jeszcze lepsze kursy, więc jak ktoś chce to niech czeka.
Typy:
Iran @ 3.00 Bet365 ⛔
Iran (+1.5 seta) @ 2.08 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Polska - Iran​


Typy:
Iran @ 3.00 Bet365
Iran (+1.5 seta) @ 2.08 Pinnacle
Mam do Ciebie szacunek drogi forumowiczu i typerze ale w tym przypadku sie nie zgadzam. Polska musi wygrac i wygra. Iran juz ma pewny awans wiec podejda do tego meczu spokojne stawiam na zwyciestwo Polakow bo musza sie zrewanzowac za porazke w Teheranie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mam do Ciebie szacunek drogi forumowiczu i typerze ale w tym przypadku sie nie zgadzam. Polska musi wygrac i wygra. Iran juz ma pewny awans wiec podejda do tego meczu spokojne stawiam na zwyciestwo Polakow bo musza sie zrewanzowac za porazke w Teheranie.
Musi? Muszą sie zrewanżować? Jakby tak to działało to każdy z nas by już był milionerem. Przyjezdzają optymalnym składem, niedlugo F6 potem mundial więc czemu mieli by odpuszczać cokolwiek. piknikowców na trybunach się też nie obawiają bo to oni mają doping z prawdziwego zdarzenia w swojej hali. Chyba że głośna muzyka ich rozreguluje :grin: Nie wiadomo jak podejdą do meczu Irańczycy bo jednak w głowach może siedzieć myśl że oni już swoje zrobili. Ja wedlug siebie wybieram najbezpieczniejsze opcje i gram :
over 3,5 seta 1.46 Pinnacle ✅✅
over 180,5 pkt 1.9 bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Australia +8.5 (1.85) Betsson ✅ prosto i logicznie
Kursy na Australijczyków po prostu grubo przesadzone. Kanada nie prezentuje zupełnie nic ciekawego w tej edycji LŚ, ich gra to dzida do Schmitta i w zasadzie to nic więcej. Przyjęcie rwane, niezła zagrywka. W zasadzie oba teamy o bardzo podobnym stylu. Podopieczni Uriarte potrafią zagrać zarówno doskonały mecz jak i kompletną padline, ale tutaj zdecydowanie szanse zapowiadają się 50/50. Kanadyjczycy nawet w meczach na swoim terenie mieli ogromne problemy z Kangurami, tutaj będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dalej idę w stronę value.
Wczoraj zupełnie nieudane typy, ale mówi się trudno.


Portugalia walczy o awans, Korea już szans na awans nie ma. Wydawało się, że Portugalia ostatnio zaczęła grać lepiej, ale przytrafiły się dwie porażki z Czechami, które mogą zadecydować o braku awansu. Korea w ostatni weekend dwa wyrównane spotkania z Holandią i dwie porażki (2:3 i 2:3).
Portugalczycy są strasznie nierówni, ale tak jak pisałem jest to charakterystyczne dla prawie wszystkich zespołów w tej grupie. W Korei górą dwukrotnie byli Portugalczycy, którzy w sumie wygrali łatwo 3:0 i 3:1 zgarniając komplet punktów.
Idę lekko w stronę Koreańczyków. Kursy w granicach ~1.25 na kogokolwiek z kimkolwiek w tej grupie to trochę jednak żart. Oczywiście Portugalia jest faworytem, oczywiście Portugalia walczy jeszcze o awans, ale kursy grubo przesadzone. Znalezienie składu Koreańczyków graniczy chyba z cudem.

Typy:
Over 3.5 seta @ 1.60 Betsafe ⛔
Korea Południowa (+1.5 seta) @ 2.66 Pinnacle ⛔
Korea Południowa @ 4.60 MarathonBet ⛔

EDIT: Chyba czas na krótką przerwę.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Ja dziś skłaniałbym się na under 173.5 w meczu Rosjan. Bułgarzy to najsłabsza drużyna w grupie B. Jedna wygrana, 9 porażek i 4 punkty. Rosjanie muszą walczyć aby wejść do F6, więc o mobilizację się nie martwię. A kurs dość kuszący, linia dość dobra, więc:

Bułgaria - Rosja under 173.5 @ 1.92 WH⛔

Drugi mecz na dziś, który chodzi mi po głowie, to oczywiście Polska - Iran. No i tu mam pewien kłopot, bo oczywiście sympatycy siatkówki ;) wiedzą o jaką stawkę grają Polacy. Ale patrząc w przeszłość to Irańczycy grają różnie, np . w Brazylii pierwszy mecz przegrany 2-3 a drugi wygrany do 0, u siebie z Brazylią pierwszy mecz wygrany w tie break&#39;u a drugi przegrany także w tie break&#39;u. Więc reguły nie ma. Jeśli miałbym w ogóle ruszać ten mecz to chyba zagrałbym coś w stronę Irańczyków (ale ne za grubo):

Polska - Iran (+6.5) @ 1.92 WH⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bułgaria +17.5 (1.69) Marathon ✅ promo, promo
Ja wszystko rozumiem, Bułgaria kompletna kpina, a Rosja niezwykle mocna. No, ale handi +17.5 pkt? :grin: w meczu u siebie? co to Japonia tutaj w końcu gra, czy Bułgaria? bardzo gruba przesada, o co najmniej 5 pkt taka linia. Tutaj nawet baciory -20,-20, -18 dają nam wygraną a wcale nie jest wykluczone, że Bułgarzy urwą Ruskim nawet jakiegoś seta. W meczach na u siebie Ruscy pokryli taką linie raz, a teraz jednak mają wyjazd a wiadomo, że atmosfera na bułgarskich halach potrafi być gorąca.
duże value
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bulgaria +2.5 seta 2.1 @5Dimes✅

Kazdy przypisuje Rosji 6pkt i wejscie do F6 jakby to byl pewniak 1.01. Cos czuje ze Bulgaria tutaj sprawi niespodzianke u siebie, a juz jedna sprawila przez wygranie z USA. Ogolnie mowiac, masowka na Rosjan ogromna co moze byc zgubne i to jeszcze po kursie 1.1. 4 spotkania Bulgarow u siebie z H2h, i w kazdym byl ugrany set, chociaz wiem ze Bulgaria rok temu a dzisiaj to jak niebo i ziemia.

Go Bulgaria GO GO GO.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Polacy bez Mariusza sporo tracą , wszystko o meczu zostało powiedziane/napisane wczoraj, dzisiaj znów będzie mecz na styku, kursy już poleciały, z rana płacili duzo lepiej.Idę w stronę Iranu
Iran 2.8 Betsafe ⛔⛔
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Włochy-Brazylia
Włochy 2.62 bet365 ⛔
Włochy (+1,5) 1.90 bet365
⛔
Trochę przesadzony ten kurs.
Patrzę na ten mecz z takiej perspektywy, iż Włosi stoją przed szansą wywalenia z turnieju jeszcze przed finałami jednego z głównych faworytów.
Drugi tak kiepski mecz jak ten z czwartku myślę, że im się nie przydarzy.
Mając do wyboru ewentualny mecz w dalszej fazie z Polską albo Brazylią, chyba lepiej wybrać Polskę. Wystarczy do tego tylko dwa ugrane sety, więc wydaje mi się, że jest o co grać.
Jeśli chodzi o sam potencjał kadrowy to przewaga po stronie Brazylii, w zasadzie na większości pozycji, z wyjątkiem ataku, gdzie u Włochów jest Zajcev, chyba najlepszy obecnie na swojej pozycji na świecie, potrafi zrobić mega różnicę, trochę za dużo korzysta z niego Travica no, ale w sumie nie można mu się dziwić.
O formie trudno coś powiedzieć, Brazylia wyraźnie idzie do przodu, ale mam wrażenie, że to jeszcze nie to. Włosi z kolei ostatnio trochę spuścili z tonu, ale mają po swojej stronie własną halę no i jak by nie było Zajceva.
Argumenty słabe, ale innych nie chce mi się tworzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom