>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2014

Status
Zamknięty.
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Brazylia - Iran
Iran +2.5 seta @ 1.649 PinnacleSports ✅ (0:3)

Brazylijczycy na razie pod formą. Wygrali dwa z pięciu rozegranych u siebie spotkań. Dzisiaj ostatni mecz przed własną publicznością w Sao Paulo z solidnym Iranem. Widać wyraźnie, że przed zawodnikami z kraju kawy jeszcze dużo pracy aby osiągnąć formę do jakiej nas przyzwyczaili. Dla porównania w poprzednim sezonie w pierwszej fazie LŚ na 10 spotkań przegrali tylko raz. Wczoraj Canarinhos do wygranej potrzebowali aż pięciu setów. Zespół Rezende popełnia dużo błędów. Myślę, że Iran znowu powalczy i jeden set jest w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Brazylia - Iran (+13,5 pkt) @1,7 Bet365✅ Mam nadzieję, że buksy dalej będą udawać, że Brazylia jest w szczycie formy:grin:
Brazylia gra najlepszym swoim składem, ale są świeżo po, lub w trakcie budowania siły. Każdy, kto widział ich w tegorocznej Lidze Światowej musiał być daleki od zachwytu. Gra jest wolna (&quot;niebrazylijska&quot;), Bruno okresowo cierpi na pomroczność, zagrywka nie chodzi jak powinna (z wyjątkiem Lipe i Mauricio). Przede wszystkim, chłopaki rozegrali 14 setów, a chyba tylko jeden wygrali zdecydowanie, prowadząc wynik od początku do końca (choć można się kłócić, czy przypadkiem nie było tak, że my sprzedaliśmy tę partię za darmoszkę, gdyż mówię o trzecim secie pierwszego meczu z Polską). Jak w takiej sytuacji myśleć o pokryciu tak wielkiego handi punktowego?
Głownym zagrożenia dla powyższego zakładu jest ewentualna zwyżka formy multimedalistów. Tylko sztab szkoleniowy i zawodnicy wiedzą na jakim etapie przygotowań się znajdują. Można jednak prognozować, że jeśli będzie postęp w kwestii dynamiki, to raczej niewielki. Historia nie czyni skoków ;-)
Iran nie zrobił szału na półwyspie, ale w Sao Paulo nie pęknie. Persowie to drużyna bez kompleksów. Rok temu przyjechali na Puchar Wielkich Mistrzów i popełnili małe faux pas, ogrywając Włochów i Hamburgerów ???? Morze kanarkowych koszulek nie powinno ich zdeprymować. Mimo, iż ich nieco anachroniczny styl bazujący na sile w konfrontacji z &quot;normalną&quot; Brazylią nie miał wielkich szans powodzenia (patrz wspomniany PWM 2013), z &quot;podmęczoną&quot; Brazylią może dać smaczniejsze owoce. Wezmą mistrzów &quot;na masę&quot;:cool: To będzie kolejna męczarnia w Kraju Kawy, a Bernardo sporo się napoci, nim wymęczone zwycięstwo stanie się faktem:grin:
Analiza aktualna, nie będę się powtarzał ???? Po wczorajszym meczu, gdzie Brazylijczycy w ostatniej chwili uciekli spod topora (zdaje się 12:10 dla Iranu w tie breaku, nie pamiętam dokładnie?), bet obniżył linię punktową... o jeden punkcik! Gdyby to kierownictwo szpitala w Tworkach to widziało????
Także wczoraj planowe katusze, raptem +2 dla BRA w małych punkcikach, dzisiaj nie zdziwię się jak Iran wygra, wzorem naszych chłopaków! Kto odważny, może stawiać na bliskowschodnich grajków (kursy dochodzą do 6!!), mnie 1,7 zadowala.
Brazylia - Iran (+12,5 pkt) @1,7 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Skład Francji:
Rozgrywający: Takaniko, Toniutti
Atakujący: Rouzier, Sidibe
Przyjmujący: Geiler, Marechal, Tillie, Tuia
Środkowi: Lafitte, Le Goff, Le Roux
Libero: Grebennikov
Skład Niemiec:
Rozgrywający: Kampa, Zimmermann
Atakujący: Schops
Przyjmujący: Fromm, Hohne, Kaliberda, Strohbach
Środkowi: Andrei, Broshog, Collin
Libero: Steuerwald, Tille

Francuzi jak na razie bardzo dobrze zaczęli LŚ. Cały czas bez N&#39;Gapetha, ale wrócił już na środek Le Roux. Można było mieć wątpliwości jak będą sobie radzić bez N&#39;Gapetha, który jednak jest kluczową postacią w tej układance, ale na razie wygląda to bardzo dobrze.
Trochę rotacji na przyjęciu. Nie da się ukryć, że trener Tillie szuka po prostu zawodnika, który będzie grał obok N&#39;Gapetha jak ten wróci po kontuzji. Ważny może okazać się powrót Rouziera do kadry. Sidibe to trochę taki jeździec bez głowy i w poprzednim sezonie właśnie pozycja atakującego była problemem u Trójkolorowych. Rouzier też bywa chimeryczny, ale to po prostu zawodnik znacznie lepszy od Sidibe.
Trener Heynen jak na razie rotuje składem. W &quot;14&quot; na ten weekend byli jeszcze Bohme i Hirsch, ale w &quot;12&quot; ich zabrakło. Ogólnie nie ma w składzie na mecze z Francją Westphala, który całkiem dobrze spisywał się w poprzednich meczach.
Ciężko powiedzieć czy Heynen wystawi najmocniejszy skład, czy będzie to wyglądać tak jak w poprzedni weekend z Argentyną. Czyli pierwszy mecz więcej zmiennicy, a dopiero w drugim spotkaniu najmocniejsze z możliwych zestawień.
Na razie zawodnicy, którzy powinni stanowić o sile tej reprezentacji w średniej dyspozycji, ale ta forma zwyżkuje i będzie zwyżkować. Mowa tutaj o przyjmujących Kaliberdzie i Frommie. Kaliberda wrócił po kontuzji i już zagrał w drugim meczu z Argentyną. Jak rozgrywa Kampa to wszystko nawet dobrze wygląda, chociaż nie jestem jego fanem. Cała trójka środkowych to nie są zawodnicy z tej najwyższej półki, ale są bardzo solidni. W składzie na ten weekend z atakujących tylko Schops, więc pewnie trochę sobie pogra. Chociaż ostatnio przez pewien czas w meczu z Argentyną grali na trzech przyjmujących (Fromm, Kaliberda, Westphal).

Jeżeli tylko Niemcy wyjdą w optymalnym zestawieniu (Kampa, Kaliberda, Fromm, Schops) to będzie to wyrównane spotkanie. Jak na razie lepiej spisywali się Francuzi. Widać, że ten ich system gry po prostu dobrze funkcjonuje, bo nie ma zawodników, którzy stanowili o sile tej reprezentacji w poprzednim sezonie (Lyneel out, N&#39;Gapeth nie długo wróci), a gra nadal wygląda bardzo dobrze.
Niemcy u siebie, więc pewnie motywacja będzie większa. Do tego przyjmujący we Francji (pomimo tego, że dobrze grają jak na razie) to też nie jest ta najwyższa półka. Według mnie para Fromm-Kaliberda to jednak półka wyżej od Tui, Marechala czy Tillie (chociaż on po całkiem dobrym sezonie).
Ciężko wskazać tutaj faworyta. Liczę na to, że Heynen zagra po prostu o pełną pule, a wtedy spokojnie Niemcy mogą nawet wygrać.
Jak ktoś chce to lepiej będzie zaczekać do rozpoczęcia spotkania i wtedy coś zagrać.
Typ:
Niemcy (+1.5 seta) @ 1.59 MarathonBet ⛔

EDIT: Świetna gra Francuzów, a Niemcy dno.
 
milson 209

milson

Użytkownik
Nie hejtujcie za brak wiedzy, bo nie mam pojęcia takiego jak Wy, ale też chciałbym dorzucić wg mnie coś ciekawego.

Portoryko - Słowacja

Jedynym atutem Portoryko w tym meczu wydaje się być tylko gra przed własną publicznością. Po pierwszym dniu zmagań turnieju w tej grupie trudno wskazać inne atuty. Portorykańczycy przegrali 0:3 z Chińczykami i nie pokazali się ze zbyt dobrej strony. Co prawda w każdym setów niewiele brakowało do zwycięzców, no ale...

Słowacy w nocy debiutowali w LŚ i spisali się dobrze, zgarniając komplet punktów, a wcale nie byli zdecydowanymi faworytami starcia z Hiszpanami. Siłą Słowaków była równa gra całego zespołu, gdzie punkty rozłożyły się mniej więcej między wszystkich naszych sąsiadów.

Według mnie spora pomyłka Sportingbet przy okazji tego spotkania, bo nawet czterosetowy pojedynek może pokryć wystawioną przez nich linię (chociażby 180pkt w meczu SVK-ESP przy 4 setach), a przecież istnieje duża szansa, że pojedynek zakończy się wcześniej. Nie wyobrażam sobie też tie-breaka w tej rywalizacji. Portorykańczyków, przynajmniej według mnie, będzie stać na wygranie maksymalnie jednej partii.

Typy na mecz:
Poniżej 181,5 pkt @1,75 Sportingbet
Słowacja (-1,5 seta) @1,57 Bet365
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
w tej linii i kursie nie ma zadnej pomylki, sklad portoryko w miare normalny, soto, bracia rivera, figueroa, wczoraj widze soto ktory z reguly ciagnie druzyne zagral jakas zart, 3 punkty przez caly mecz zdobył, z kolei sklad slowakow naprawde slaby, wczoraj nawet bencz po swojej slabej grze grzal lawe i grala prawie sama mlodziez, nie widze w tym kursie i linii nic nadzwyczajnego czy ciekawego.
Nie wyobrażam sobie też tie-breaka w tej rywalizacji.
z powodu ??

mecz z cyklu, slaby kontra slabszy (tzn podczas meczu okaze sie kto jest slabszy).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka typów (na noc i na jutrzejszy dzień), ale króciutko, bo nie będę już miał raczej czasu w ten weekend.
USA - Rosja

Przed pierwszym meczem pisałem TAK!
Pierwsze spotkanie Amerykanie wygrali 3:2, ale spotkanie było naprawdę wyrównane i ciekawe.
Po stronie Amerykanów doskonale zagrał Anderson. Fajnie wspierał go Sander. Rooney, który zastępował Priddy&#39;ego bardzo przeciętnie i potem zmienił go Lotman. Rozgrywał Christenson i skuteczność całej drużyny w ataku na dobrym poziomie, ale jakoś na razie ten zawodnik mnie nie przekonuje (chociaż uważany jest za ogromny talent).
Całkiem dobra gra. Fajnie pracowali blokiem, zagrywka na dobrym poziomie. Trochę jednak za dużo błędów własnych (prawie 40).
Rosjanie zagrali nieźle, ale stać ich na znacznie lepszą grę. Najlepszy chyba znowu Birjukow, który dostawał sporo trudnych piłek. Pawłow i Grankin średnio (zwłaszcza Pawłow) i zostali zastąpieni przez Kowalewa i Zemczenoka. Zemczenok dobra zmiana tym razem, pociągnął też trochę zagrywką. Ciekawie wyglądał rozkład przyjęcia u Rosjan. Birjukow przyjął tylko 9 piłek, libero Golubiew 29, a Savin (raczej przeciętny przyjmujący) aż 43 piłki i to całkiem nieźle nawet wyglądało.
Rosjanie popełniali bardzo mało błędów własnych (tylko 18 w pięciu setach!!!) jednak wynik był dla nich niekorzystny. Ogólnie źle zaczęli i przez dłuższy fragment meczu zupełnie nie funkcjonowała zagrywka i blok. Dopiero później to wszystko ruszyło.
Wczoraj kosmicznie zagrał Anderson, który kończył mnóstwo trudnych piłek. Ciężko mu będzie powtórzyć takie spotkanie. Ciekawe też kto zacznie obok Sandera, Rooney czy Lotman.
Rosjanie pewnie znowu zaczną z Pawłowem i ten gorzej raczej nie zagra. Mają czym Rosjanie straszyć.
Wczoraj Rosjanie przegrali mecz na siatce (co Rosjanom rzadko się zdarza). Brakowało trochę skuteczności w ataku.
Patrząc jednak na zaangażowanie Rosjan i wyciągnięcie od stanu 0:2 do 2:2 (Amerykanie pomimo tego, że popełniali sporo błędów byli bardzo, bardzo wymagającym rywalem) jestem optymistycznie nastawiony do drugiego spotkania. Kurs na Rosjan dobry. Pewnie znowu będzie dużo walki, ale według mnie tym razem to Sborna przechyli szalę na swoją korzyść.
Typ:
Rosja @ 1.90 Bet365 ⛔


TAK! pisałem przed pierwszym meczem.
Pomimo tego, że dzisiaj Holendrzy w dosyć głupi sposób pozwolili się rozkręcić Portugalii to jednak dalej w ich stronę.
Obie drużyny wypadły w sumie dobrze. Fajna skuteczność w ataku i ogólnie gra na siatce, sporo dobrych zagrywek.
Trochę inaczej to wyglądało w obu zespołach jeżeli chodzi o rozkład ataku. Holandia większość akcji na skrzydłach, ale trudno się dziwić, bo Rauwerdink i Overbeeke na bardzo dobrym poziomie, trochę słabiej Kooy tym razem. Portugalczycy gdy tylko mieli możliwość grali środkiem i to na bardzo dobrej skuteczności (29 ataków ze środka w wykonaniu Portugalii i tylko 16 Holendrów). Było to spowodowane pewnie też tym, że lewe skrzydło wyglądało bardzo przeciętnie.
Holandia jest faworytem. Po prostu ma większy potencjał, który po prostu muszą wykorzystać. Nie podobają mi się te ich przestoje i wahania w trakcie spotkań, ale powinni odnieść drugie zwycięstwo.
Typ:
Holandia @ 1.42 Unibet ⛔

Belgia - Kanada​

TUTAJ! pisałem trochę przed pierwszym spotkaniem.
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Kanady 3:2.
Ogólnie mocno przeciętny mecz. Słabiutko obie drużyny w ataku. Belgowie często odbijali się od bloku (15 punktowych bloków Kanady), ale Kanadyjczycy też skutecznością nie grzeszyli.
Belgia ogólnie nie tak jak przyzwyczaiła. Sporo błędów, jakoś to wszystko chaotyczne w ich wykonaniu. Depestele też nie pomagał. Starał się grać środkiem, ale słabo to wyglądało.
Kanadyjczycy oczywiście opierali swoją grę na dwóch zawodnikach (Schmitt i Perrin). Świetne spotkanie w wykonaniu Simaca, który nie grał w spotkaniach z Finami.
Obie drużyny w drugim spotkaniu powinny zagrać lepiej. Brakowało mi w pierwszym spotkaniu tego sprytu, którym często wyróżnia się Belgia. Naprawdę zagrali poniżej swoich możliwości. Kanadyjczycy też na przeciętnym poziomie, ale akurat ich gra jest bardzo czytelna (problemem jest jednak czasami zatrzymanie Perrin i Schmitta).
Kurs na Belgów dobry. Według mnie dysponują lepszym serwisem (chociaż akurat Kanadyjczycy całkiem fajnie przyjmują) i ogólnie lepszym systemem gry. Indywidualności (Schmitt, Perrin) po stronie Kanady, ale jeżeli Belgia poprawi swoją grę i zagra lepiej to powinni w drugim spotkaniu wygrać.
Typ:
Belgia @ 1.75 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Meksyk - Turcja​

Miałem nie ruszać tego spotkania, ale jednak lekko spróbuję.
Od razu mówię, że nie będę świrował, bo pierwszego spotkania Meksyku (wygrana 3:0 z Tunezyjczykami) nie widziałem. Rozmawiałem tylko z kilkoma osobami, które patrzyły.
Zawodnicy Meksyku anonimowi. Turcja przegrała z Kubańczykami, ale akurat Kubańczycy coś sobą prezentują i tam jest jednak sporo talentów.
Z tego co patrzyłem to strasznie niscy przyjmujący. Wczoraj na przyjęciu grali Valdes, Quinones i Barajas i żaden z nich nie ma nawet 190cm (przynajmniej według tego co jest na FIVB). Atakujący Vargas już ma całkiem przyzwoite warunki fizyczne.
Turcy w kiepskim składzie, ale jednak są to zawodnicy, którzy grają w porządnej lidze. Przyzwoity środek (szału nie ma, ale nie jest też najgorzej), czyli Koc i Gok. Całkiem niezły libero Yesilbudak. Atakujący Toy chimeryczny, taki trochę jednowymiarowy. Na przyjęciu może się podobać Gungor (też niezbyt wysoki, 189cm), który był przymierzany do Delecty Bydgoszcz.
Mecz będzie pewnie szarpany. Obie drużyny sporo błędów własnych w pierwszych spotkaniach.
Nie cenię jakoś szczególnie Meksyku. Może się przez to przejadę, a może nie.
Po takim kursie jednak na pewno warto coś spróbować w stronę Turcji. Chociaż bez szaleństw ze stawkami.
-1.5 seta to już w ogóle za minimalną stawkę, ale szanse według mnie są.
Typy:
Turcja @ 2.55 MarathonBet ⛔
Turcja (+1.5 seta) @ 1.75 Unibet ✅
Turcja (-1.5 seta) @ 3.60 Betsafe ⛔

EDIT: Prowadzenie 2:1 i 18:14 nie wystarczyło. Komediodramat w końcówce czwartego seta, a potem w piątym secie ciąg dalszy i rozdawanie kolejnych prezentów.
Dziwnym trafem udało się jednak odwrócić sytuację w piątym secie i wyciągnąć ze stanu 8:13 na 16:15. Potem jednak znowu wróciła patologia w wykonaniu Turcji. Niestety.
W końcówce piątego seta było tyle dziwnych akcji, że w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy to się dzieje naprawdę czy to jest jakiś festyn.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Króciutko.

Pierwszy mecz dla Australii 3:2, po wyrównanym i średnim spotkaniu.
TAK! pisałem przed pierwszym spotkaniem.
Teraz kursy znacznie bardziej wyrównane i w sumie wydaje mi się, że przy obecnych kursach warto zagrać coś w stronę Finów.
Pewnie znowu będzie to równy mecz, ale kurs na over 3.5 seta słabiutki.
W pierwszym meczu błyszczał Edgar, który zdobył prawię połowę punktów w ataku (Edgar 31, reszta zespołu 33 punkty). Ciekawe czy będzie w stanie to powtórzyć.
Finom brakowało trochę skuteczności. Siltala na dobrym poziomie, ale atakujący (Sivula a potem Mikko Oivanen) bardzo przeciętnie.
Australijczyków można ruszyć zagrywką, a Finowie tą zagrywkę mają. Tylko trochę czasem brakuje regularności.
Obecnie można łapać nawet 1.70 na Finów (Expekt) i po takich kursach (w okolicach 1.65) jak najbardziej warto grać Finów. Przy 1.20 czy 1.30 nie miało to większego sensu.
Australijczycy u siebie groźni. Dużo będzie zależało od Edgara. Wczoraj ponad 30 punktów. Dzisiaj będzie bardzo ciężko mu taki wynik powtórzyć, a bez takiej gry tego zawodnika może być ciężko o zwycięstwo.
Dla mnie tym razem górą będą Finowie.
Typ:
Finlandia @ 1.66 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bułgaria +9pkt (1.90) Marathon ✅
Linia sporo przesadzona. Ok, wczoraj Bułgarzy zagrali śmiech i kpine, dostali gładkie lanie, ale też nie wykorzystali tam kilku swoich szans, w pierwszym secie ładnie doszli z wynikiem, w drugim połowy seta też równo grali.
Forma Bułgarów jest bardzo słaba, ale jednak to jest ich podstawowy skład i grają w końcu u siebie. Serbia nie jest aż taką potęgą, żeby dawać na nich 1.30 w wyjazdowym meczu z jakkolwiek grającą Bułgarią. W końcu musi trafić się lepsze spotkania Sokolova, bo jak do tej pory gra koszmarne dno.
Atanasijevic w świetnej formie, nieźle bracia Kovacevic, środek jak zwykle klasa. Ogólnie Serbia prezentuje się dobrze w tej edycji LŚ, pewnie dzisiejszy mecz wygra, ale linia punktowa myślę, że spokojnie zostanie przez Bułgarów ogarnięta.
Polska +10.5 pkt (1.91) WillHill ✅
Tutaj też przesadzona linia i to sporo. W pierwszym meczu tak naprawdę szczegóły zadecydowały o tym, że spotkanie przegraliśmy, ogólnie prezentowaliśmy porównywalny do Włochów poziom. Makaroniarze polegają głównie na Zajcewie, który jak wiadomo jest po prostu genialnym zawodnikiem. Jednak para przyjmujących gra marniutko, Parodi robi fatalne procenty zarówno w ataku jak i przyjęciu, Kovar zupełni nie radzi sobie z przyjmowaniem zagrywki.
U nas na mega plus Bociek, jeśli dziś powtórzy takie spotkanie to spokojnie mecz możemy wygrać. Mika przyzwoicie, fatalnie Buszek, ale akurat z jego strony na nic więcej bym nie liczył. Dobrze sypie Drzyzga, środek na super poziomie.
Mecz powinien być dosyć wyrównany.
Francja (1.52) Expekt ✅
Skąd ten kurs? ???? Wczoraj Francuzi powycierali Niemcami parkiet, dziś zrobią to samo. Ogólnie grają o niebo lepiej w tej edycji LŚ, nie ma w ogóle porównania.
Japonia +12.5 (1.85) Betsson ⛔
No i to jest chyba największa promocja. Argentyna wygląda słabiutko. Zero mocy ataku, po prostu zero z ich strony. Jedyny zawodnik potrafiący atakować to Conte, reszta jak poziom podwórkowy, jedna wielka anemia. Japończycy również mierni, ale postraszyć potrafią. Pierwszy mecz w zasadzie równy, dzisiaj będzie podobnie, linia wyjęta kompletnie z dupy. Tutaj maks +5.5 na Japońców powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bułgaria - Serbia

Wczoraj gładko wygrali Serbowie 3:0. Pierwszy set wyrównany i gdyby Bulgarzy go wyszarpali to jestem pewien, że wyglądałoby to inaczej. A tak przegrali pierwszą partię i potem wyglądało to już bardzo przeciętnie, z chwilowymi zrywami.
U Serbów przede wszystkim bardzo dobrze grał Atanasijevic. Z tym Atanasijevicem w świetnej formie to bym nie przesadzał. W meczach z Rosjanami wyglądało to naprawdę różnie. Sporo błędów przy nim. Na bardzo wysokim poziomie środkowi i tutaj też należy pochwalić Jovovica, bo większość piłek fajnie rozegrana. Wczoraj zaczęła para przyjmujących Kovacevic-Kovacevic. Dzisiaj może zacznie Petric, bo tak było z Rosjanami.
Bułgaria w optymalnym składzie (brakuje kilku zmienników). Mówiło się coś o urazach Yosifova i Pencheva, ale oczywiście są w składzie i normalnie mogą grać. Wczoraj pozytywnie Yosifov, we wszystkich elementach. Bratoev kiepsko ze środkowymi, ale to nic nowego. Sokolov i Aleksiev słabiutko.
Bułgarzy słabiutko zagrywali, a tam ma kto zagrywać. Przede wszystkim Serbów zagrywką można pokarać. Libero Majstorovic przeciętny, niczym szczególnym w pierwszych trzech spotkaniach się nie wyróżnił. Uros Kovacevic to też nie jest dobry przyjmujący.
Oczywiście podobnie jest z Bułgarami i zagrywką Serbów, ale akurat Serbowie wczoraj dobrze to wszystko wykorzystywali.
Był już trochę wyższy kurs, ale ten i tak jest zadowalający.
Bułgaria z trzema porażkami. Jeżeli jeszcze chcą się włączyć do gry o awans to dzisiaj jest ostatnia szansa.
Słabe spotkanie Bułgarów wczoraj, ale dzisiaj na pewno zagrają lepiej, bo gorzej się nie da.
Kurs wysoki. Rozumiem wszystko. Dobrą formę Serbów, słabszą Bułgarów, ale ponad ~3.00 na Bułgarów u siebie to według mnie lekkie value.
Za mniejszą stawkę.
Typy:
Bułgaria (+1.5 seta) @ 2.00 Bet365 ✅
Bułgaria @ 3.25 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turcja - Tunezja​

Krótko, bo nie ma sensu się rozpisywać. Człowiek napisze 20 zdań, a potem będą miały miejsce na parkiecie takie sytuacje jak wczoraj w meczu Turcja - Meksyk.
Wczoraj Turcy powinni spokojnie wygrać z Meksykiem 3:1. Zaczęli jednak popełniać naprawdę idiotyczne błędy i po prostu Meksyk to wykorzystał. Piąty set to kolejne głupie, zupełnie niezrozumiałe błędy (nie wiem ile razy zaatakowali w aut w piątym secie).
Meksyk gra toporną siatkówkę, a pokonał Tunezyjczyków 3:0. Turcja nic rewelacyjnego nie gra, ale nie wyobrażam sobie, żeby przegrali kolejny mecz z po prostu bardzo przeciętnym zespołem. Wczoraj dostosowali się do poziomu Meksyku i skończyło się tak jak się skończyło, czyli idiotyczną porażką.
Nie szczególnie polecam ten typ (mecz za 20 minut), ale kurs według mnie za wysoki na Turcję i z tego skorzystam.
Typ:
Turcja @ 1.72 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
W trzecim tygodniu z Ligą Światową zostały rozegrane aż 32 mecze we wszystkich siedmiu grupach. Sytuacja w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:

Włochy, Serbia, USA, Francja, Kuba i Chiny to zespoły, które w tej edycji Ligi Światowej jeszcze nie przegrały.
Pierwszy raz od 1993 Brazylijczycy przegrali z zespołem z Azji. Włosi z kompletem punktów są liderem naszej grupy. Walka między Polską, Iranem i Brazylią o 2 miejsca dające awans do Final Six będzie pewnie trwać do ostatnich kolejek.
Bardziej klarowna sytuacja jest w drugiej grupie mistrzowskiej. Serbowie i Amerykanie odskoczyli i jak na razie to oni są bliżej awansu. Rosjanie grający bez swoich największych gwiazd zanotowali 4 porażki, co nie zdarzyło się im od 17 lat.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Pierwszy raz od 1993 Brazylijczycy przegrali z zespołem z Azji. Włosi z kompletem punktów są liderem naszej grupy. Walka między Polską, Iranem i Brazylią o 2 miejsca dające awans do Final Six będzie pewnie trwać do ostatnich kolejek.

Bardziej klarowna sytuacja jest w drugiej grupie mistrzowskiej. Serbowie i Amerykanie odskoczyli i jak na razie to oni są bliżej awansu. Rosjanie grający bez swoich największych gwiazd zanotowali 4 porażki, co nie zdarzyło się im od 17 lat.
No opracowanie fajne, ale wszyscy wiemy że najważniejszą imprezą są Mistrzostwa Świata i to dlatego tak a nie inaczej wyglądają personalia i w związku z tym wyniki poszczególnych drużyn.

Co do naszej grupy to... Do Final Six po 2 drużyny z Grup Mistrzowskich A i B oraz 1 drużyna z II Dywizji + gospodarz Włochy. - A więc w praktyce w naszej grupie czyli: Włochy, Brazylia, Polska, Iran - do Final Six awansują 3 drużyny - na spokoju.

Także na dzień dzisiejszy wszystko wygląda na to, że w FinalSix we Florencji zagrają: Włochy, Brazylia, Polska, Serbia, USA i jedna z drużyn z grup C, D i E. - Ale, że w tegorocznej Światówce gramy aż 12 spotkań w grupie to nie ma co gadac bo jeszcze nie dobiliśmy do połowy rozgrywek. Joł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
wszyscy wiemy że najważniejszą imprezą są Mistrzostwa Świata i to dlatego tak a nie inaczej wyglądają personalia
No to jest wiadomka tak samo to, że Włosi mają awans (= 3 drużyny z naszej grupy grają w F6) i raczej nikomu nie trzeba tego tłumaczyć ;). Dlatego Makarony lecą do Polski już bez kilku &quot;podstawowych&quot; graczy, m.in bez Zająca. Tak samo Rosjanie u siebie teraz będą grać w mocniejszym składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Iran - Brazylia
Iran +1.5 seta @ 1.95 Bet365 ✅ (3:2)

Przed Canarinhos już tylko mecze wyjazdowe. W ich grze nie widać regularności, brak jest pewności siebie. Jeśli nie poprawią swojej gry, to możemy nie oglądać ich podczas turnieju finałowego we Florencji. Sidao i Lucas to jedna z najlepszych par środkowych, ale nawet oni nie prezentują się dobrze. Lucas zmieniany na zagrywce to obrazek nieczęsto widziany do tej pory. Nie można grać środkiem jeśli nie ma dobrego przyjęcia, a póki co jest ono słabe u Brazylijczyków. Vissotto i Murilo są bez formy, Mauricio złapał kontuzję.
Iran popełnia mało błędów własnych, mają dobry blok i zagrywkę. Już w pierwszym meczu byli bardzo blisko wygranej. W drugim nie dali większych szans podopiecznym Rezende. Irańczycy zagrają z Brazylią w Azadi Indoor Stadium w Teheranie. 12k biletów rozeszło się na pniu. Atmosfera w hali na pewno będzie gorąca. Biorąc pod uwagę to co widziałem do tej pory w wykonaniu obu drużyn typ na 2 sety po stronie gospodarzy wydaje się być jedną z ciekawszych opcji na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czekałem z ciekawości na kursy na mecz Iran-Brazylia. I widzę dalej Kanarki są wręcz zdecydowanym faworytem potyczki. Kurs 3,00 wg mnie zawyżony i zostanie do czasu startu meczu zweryfikowany i spadnie.
Z trzech weekendów Brazylijczycy chyba najlepiej zagrali w pierwszym, potem zero progresu. Zdobyte 5 pkt z dużą dozą szczęścia, najpierw z Polakami potem z Iranem. Skoro mając spokojnie czas na poprawę swojej gry i treningi na własnych parkietach, nie potrafili tego zrobić, to zdołają wskoczyć level wyżej na terenie przeciwnika, mając za sobą daleką podróż i zmianę strefy czasowej? Nie sądzę.
Jak ktoś planuje grać w stronę Iranu, to lepiej już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 68

kuiba12

Użytkownik
Witam wszystkich, zaciekawił mnie kurs na włochów dokładniej włochy +1,5 seta @ 2.20 ✅✅✅ , jak myślicie włosi całkiem poddadzą mecz ? moim zdaniem kurs jest zachęcający, a szanse na to że ugrają 2 sety nawet z paroma rezerwowymi jest całkiem spora.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polska -1.5 (1.61) B365 ⛔
Wydaje się, że promo. Kto był szybki ten łapał po 1.80, ale nawet 1.60 wydaje się być sporym value.
Makaroniarze bez Zajcewa, Parodiego, Kovara, Travicy, Biry, Rossiniego. Więc w zasadzie jadą na pożarcie.
Polacy z Kurkiem, Wlazłym, Winiarem.
Włosi rezerwą nie czarują. Szczególnie potężny problem będą mieli z atakiem z lewego skrzydła, pewnie pograją Lanzą i Maruottim, czyli jednym słowem anemia i padlina. Na prawym pewnie wystawią Vettoriego, ciężko przewidzieć co zagra, ale gość jak dla mnie większych postępów nie zrobił od poprzedniego sezonu, strasznie pałuje, masa dramatycznych spotkań w Piacenzy w tym roku, miał też kilka dobrych spotkań, ale brak Zajcewa to potężne osłabienie. Na libero pogra Giovi, czyli typ nie potrafiący przyjąć flota.
Prawda jest taka, że gdyby nie doskonała gra Zajcewa w meczach przed własną publicznością to Polacy w rezerwach spokojnie mogli ich ograć, bo Parodi i Kovar nie grali nic. Więc co dopiero będzie gdy Makaron przyjedzie do podstawowej Polski, grając bez najlepszych zawodników?

Nie widzę tutaj szans dla tego składu Włochów, pogonimy ich bez straty seta, każda oddana partia będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Włosi rezerwą nie czarują. Szczególnie potężny problem będą mieli z atakiem z lewego skrzydła, pewnie pograją Lanzą i Maruottim, czyli jednym słowem anemia i padlina. Na prawym pewnie wystawią Vettoriego, ciężko przewidzieć co zagra, ale gość jak dla mnie większych postępów nie zrobił od poprzedniego sezonu, strasznie pałuje, masa dramatycznych spotkań w Piacenzy w tym roku, miał też kilka dobrych spotkań, ale brak Zajcewa to potężne osłabienie. Na libero pogra Giovi, czyli typ nie potrafiący przyjąć flota.
Trochę wyolbrzymiasz to wszystko.
ATAK: Vettori czy Sabbi to na pewno nie są przypadkowi zawodnicy. Sabbi (sporo mówiło się o tym, że zastąpi Zajcewa w Maceracie, ale jakoś na stronie Maceraty chyba jeszcze newsa nie widziałem) trochę bardziej ograny w A1, ale Vettori trochę więcej pograł jednak już na poziomie reprezentacyjnym. Do Zajcewa sporo im brakuje (nie ma co się dziwić, bo Zajcew to obecnie najlepszy atakujący, a może i najlepszy siatkarz na świecie), ale to ciągle jest wysoki poziom. Sabbi trochę ma problemów z regularnością, ale miał w tym sezonie genialne występy. Vettori przyzwoity sezon, ale oczekiwałem więcej. Nie zgadzam się z tym, że &quot;pałuje&quot;, akurat technicznie jest bardzo dobrze wyszkolony. Problemem w Piacenzie było chyba to, że trener bardzo szybko dokonywał zmian na pozycji atakującego.

PRZYJĘCIE: Nazywanie anemią i padliną takich zawodników jak Maruotti, czy Lanza to spore nadużycie. Maruotti świetny, bardzo równy ostatni sezon, chyba najlepszy zawodnik w Cuneo na przestrzeni całego sezony. Co do Lanzy mam mieszane uczucia, bo to tak naprawdę był pierwszy jego sezon w A1, w którym grał, a nie podziwiał kolegów z kwadratu dla rezerwowych. Potencjał ma i trzeba też przyznać, że Trento w tym sezonie miało różne problemy.

Pisanie o padlinie na przyjęciu u Włochów, kiedy w reprezentacji na tej pozycji grają takie tuzy jak Mika czy Buszek i toczą wyrównane boje z Italią w najmocniejszym składzie na wyjeździe to jednak trochę śmiesznie wygląda. Buszek i Mika mogą tylko i wyłącznie marzyć, żeby być na poziomie Maruottiego czy Lanzy. Tak to wygląda.

LIBERO: Nie wiem czy widziałeś Gioviego w ogóle w tym sezonie? A może widziałeś jakieś dwie (albo trzy) akcje jak w finale z Maceratą beznadziejnie 2 (albo trzy) razy przyjął flota. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Giovi w tym sezonie grał na bardzo wysokim poziomie i te kilka nieudanych zagrań z finałów tego nie zmieniają. Sporo czytałem, sporo rozmawiałem z innymi ludźmi i wiele osób uznaje Gioviego za jednego z najlepszych libero w tym sezonie klubowym.


Co do typu to pełna zgoda.
Włosi pewnie powalczą, pewnie będą szarpać, ale ciężko powiedzieć w jakiej będą dyspozycji.
Na pewno trochę słabiej będą wyglądać w zagrywce w porównaniu do swojego pierwszego składu.

Co do dyspozycji to ciekawy też jestem tego jak zagrają Polacy, bo to też jest swego rodzaju znak zapytania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom