>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Liga Światowa 2009

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Oj niestety chyba za bardzo jedziesz po Łomaczu. Jak dla mnie to w rywalizacji z Woickim wypada on lepiej. Paweł jak wchodził w meczach to zdarzały mu się niedokładne piłki na skrzydła do atakujących, Łomacz owszem narazie nie jest Zagumnym i zapewne przez jakis czas jeszcze mu tego będzie brakowac, lecz jest to narpawde świetny materiał na dobrego rozgrywającego. Porównując go do Esko nie ma sensu bo widac było różnice dwóch klas w dzisiejszym meczu, ale zobacz gdzie zaczynal Łomacz obecny sezon. Na ławce w Jastrzębiu! Potem przebił się do składu wygrywając rywalziacje z Freriksem, a dzisiaj wygral ją z Woickim i sypie w kadrze. Woicki po transferze do Rzeszowa trzeba powiedziec że zatrzymał się niejako w rozwoju. Travica na niego nie stawiał od początku, dopiero kontuzja Ilica dała mu możliwośc gry w pierwszym składzie, ale Woicki nie pokazywał się aż tak z dobrej strony. Ale talent to jest bez wątpienia, tylko ma obecnie gorszy okres. AKurat pech chciał że jak przyszla szansa przed nim w kadrze. Z obecnej kadry to dla mnie bardziej nieporozumieniem jest Marcel Gromadowski... On niczego nie pokazal jeszcze że tak go zachwalali za występy we Włoszech. Jarosz bije go na głowe moim zdaniem.
No Łomacz talent to ma z pewnością, jednak na dzisiaj jego gra opiera się tylko na wystawianiu a oczekujemy od niego rozegrania. W dzisiejszym meczu na pojedynczy blok wystawił chyba z dwa razy, co jest za niskim wynikiem. Za parę lat ma szansę stać się klasowym rozgrywającym ale nie teraz. A Woickiego ciężko oceniać, bo trener nie daje mu szansy na dłuższym dystansie i wydaje mi się, że dobrym posunięciem będzie jego gra w jutrzejszym meczu. A odnośnie Gromadowskiego to też ten zawodnik wydaje mi się porażką. Pamiętam jak grał kilka lat temu, wtedy jeszcze na jego błędy można było przymrużyć oko, miał się rozgrywać, teraz zauważyłem, że za dużo nie poprawił - jego gra opiera się na wyskoku jak najwyżej i waleniu na cepa, żadnej zmiany rytmu, jakiegoś technicznego zagrania, jak blok wyczuje jest tempo ataku to on już leży. Może czasem wyjdą mu jakieś dobre mecze, ale klasowego gracza z niego moim zdaniem nie będzie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na ocenianie polskich &quot;młodych wilków&quot;, ja osobiście powstrzymam co do ocen po meczach z Finlandią, bo chyba to będzie największy dla nich sprawdzian, pierwszy z nich oblali, ale są jeszcze 3 mecze i wciąż szansa na 2 miejsce w grupie. Wiadomo, że każdy chciałby aby Polacy zagrali w Final Six, ale nie zapominajmy jaki był główny cel. Po pierwszym meczu jak dla mnie jedyny pochwalenia jest &quot;Igła&quot;, który zagrał bardzo dobry mecz, chyba ten odpoczynek od gry to spowodował bo było go pełno na boisku ????
jeszcze kilka moim typów na pierwsze mecze tego weekendu

Wenezuela - Brazylia poniżej 160,5 pkt 1,65 ✅ ✅
Mecz już nie długo, więc krótko. Tutaj się zastanawiam czy nie puścić tego grubiej. Wenezuela bez szans na zajęcie chociaż 2 miejsca, ponieważ mają na koncie tylko 5 pkt i zajmują rzecz jasna ostatnie miejsce. Wyczytałem, że z tego powodu trener gospodarzy ma dać szanse gry młodym zawodnikom, aby mogli się ograć i nabrać doświadczenia. Brazylia przyjeżdża do Wenezueli podrażniona porażką z ubiegły weekend z Finlandią i myślę, że dzisiaj będą chcieli sobie to powetować szybkim 3:0 i nie powinno być problemu. Wenezuelczycy do tej pory grali w bardzo osłabionym składzie a i tak nie sprawiali większych kłopotów rywalom a gdy jeszcze dzisiaj mają zagrać w odmłodzonym składzie to nie widzę tutaj innego wyniku niż gładkie 3:0.

Argentyna - Serbia 1 2,0 ✅ ✅
Argentyna przed starem &quot;Światówki&quot; przez wielu spisywana była dostarczyciela punktów dla Francji i Serbii i jako, że Serbia ma awans zapewniony to Francuzi byli typowani jako pewniak do awansu, jednak sytuacja jest odmienna. Argentyna zajmuję 2 miejsce za Serbią i wciąż się liczy w grze o awans do F6 co byłoby dużą sensacją, ale nie ma co się dziwić, bo Argentyńczycy spisują się bardzo dobrze. Pokonali Serbie na wyjeździe 3:2 oraz Francję. Dziś mają ułatwione nieco zadanie, ponieważ Serbowie przyjeżdżają osłabieni brakiem swoich 3 największych gwiazd i jako pewni awansu, myślę, że nie zobaczymy w ich grze takiej determinacji jak w drużynie Argentyny, która na pewno wyjdzie mocno zmotywowana, gdy stoi przed nimi szansa awansu do Final Six
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja się zgadzam z Robsonem, że jednym wielkim nieporozumieniem w kadrze jest Gromadowski który pokazuje jedno wielkie zero. Musi mieć idealnie rozegraną piłkę żeby skończyć atak a i nawet przy idealnej wystawie zdarza mu się nadziać na blok. Jak na atakującego ma za słabą zagrywkę, od atakujących oczekuje się mocnego i zdecydowanego uderzenia (Jaroszowi też tego brakuje ale na pewno jego zagrywka jest bardziej grożna niż Marcela). Jak się przyglądam jego grze to tak jak by w ogóle nie myślał na boisku tylko bił przed siebie co kończy się efektowną czapą. Ani obicia bloku ani nic. Chłop jak dąb, zachwalany przez Włochów jakim to On dysponuje potencjałem okazuje się po prostu nie wypałem.
Łomacz sypie za wolno, za wysoko i za bardzo od siatki. Jeszcze co najmniej dwa-trzy sezony zanim zacznie grać na poziomie porównywalnym do Zagumnego bo potencjał chłopak ma. A Woicki...niestety ma gorszy okres w karierze ale bardzo chciałbym aby wrócił do takiej formy jaką prezentował chociażby w Pekinie ;)
Podobała mi się gra Ruciaka, chłopak ma serce do walki i stara się jak może a trenerzy to zauważają. Kurek nie miał swojego dnia, w drugim secie Bartman próbował wziąć ciężar gry na siebie i po części mu się to udało.
Co do dzisiejszego meczu myślę że Finlandia, a przede wszystkim Mikko Oivanen nie zagra tak dobrze w ataku jak dzisiaj albo inaczej, Polska nie zagra tak słabo jak dzisiaj ;) Kluczem będzie wzmocnienie zagrywki i poprawienie przyjęcia a kurs na zwycięstwo Polaków wezmę z miłą chęcią. Tyle ode mnie.
 
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Bułgaria - Kuba 1.72

Typowałem wczesniej kilka meczy na Bułgarów licząc, ze teraz sie przełamia i zaczną grac na swoim poziomie, ale to teraz chyba szybko nie nastąpi. Z całej druzyny Bułgarii w formie jest tylko Kaziyski, zagrywa mocno, atakuje z duża skutecznościa, tylko on bedzie zagrozeniem dla Kuby. Reszta Bułgarów zawodzi. Kuba natomiast gra bardzo dobrze, skutecznie atakuje, blokuje i zagrywa, młodośc nie przeszkadza im, nie łamia sie psychicznie (choćby drugi mecz z Rosja, wygrany 3:0, a wszyscy wiemy ze w pierwszym zostali oszukani). Kuba to rewelacja tej ligi światowej, jest w gazie, awams do finałow ma na wyciagniecie reki i myśle ze nie zaprzepaści tej ogromnej szansy.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
RosjaJaponia
under 160,5 @ 1,5 Unibet

Liczyłem, w pierwszym spotkaniu na lepszą postawę Azjatów. Zostali oni wręcz zmieceni przez Rosjan 25-19 25-12 25-22. Nie inaczej powinno być dzisiaj, a ten kurs jest naprawdę dobry. Jak widać Japończycy przy swoich specyficznych fanach potrafią o wiele lepiej grać, niż na wyjazdach. Rosja zdominowała totalnie wszystkie statystyki. Atak, blok, serwis wszystko na ich korzyść. Zamiast Poltavskiego na ataku wystąpił Mikhaylov, który zaprezentował się znakomicie. Był najlepiej punktującym graczem w swoim zespole zdobywając 18 oczek (atak 12, blok 3, serwis 3) To on przyłożył się do tego, iż Japończycy mieli ogromne problemy z przyjęciem. Po tak dobrym pierwszym meczu widać, że Rosjanom ciągle jednak zależy, więc warto stawiać. Teoretyczne szanse na awans do Final Six mają i próbują pomóc losowi.
 
G 24

gijom

Użytkownik
Rowniez pozwole sobie skomentowac wczorajszy mecz. Finowie nie grali nic nadzwyczajnego i byli spokojnie do ogrania. Co do Lomacza, to faktycznie nie zagral dobrego meczu, ale tragicznego tez nie. Na pochwale zasluguje Ignaczak - dobry mecz, kilka udanych obron i w miare pewne przyjecie. Jarosz i Ruciak - obaj dobrze, ale stac ich na wiecej. Mysle, ze jesli wyeliminujemy proste bledy, od razu przypomina mi sie blad Mozdzonka, ktory przebija prosta pilke na druga strone siatki, to mozemy wygrac. Jesli chodzi o dotychczasowa gre w tegorocznej edycji Ligi Swiatowej, to bardzo dobrze prezentuje sie Zatorski, jak na mlody wiek gra bardzo pewnie i popelnia malo bledow. Moim zdaniem, to wielki talent i ciezka praca osiagnie wiele.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
USA - Włochy⛔
typ:2
kurs: 2,4

Tutaj powtarzam typ na Włochów, choć kurs oczywiście spadł w porównaniu do pierwszego meczu, jednak jest warty ryzyka. Chyba najciekawsze starcie w tej kolejce, ponieważ ten mecz zadecyduje prawdopodobnie o awansie jednej z ekip do finału w Belgradzie, obie ekipy dzieli w tabeli tylko jeden punkt. Wczoraj a właściwie dzisiaj w nocy Włosi zagrali bardzo dobre spotkanie, znowu brylował w ataku Lasko, a uzupełniali go Savani i Cernic. Na słowa pochwały zasługuje weteran włoski - Vermiglio, to on odnowił Włochów po takiej dość dziwnej porażce z pierwszej partii. Włosi mogli spokojnie wygrać to spotkanie 3-0, jednak mając kilka punktów przewagi w pierwszym siecie, trochę się zagotował Travica i zaczął źle rozgrywać, przez co będąc pod prezją atakujący zaczęli popełniać błędy, potem na placu gry pojawił się wspomniany wcześniej doświadczony Vermiglio i poprawił rozegranie znacznie, a jego gra środkiem to było cudo. Anastasi prawie zrobił psikusa swojej drużynie i zaczął mieszać w tej zmierzającej do wygranej maszynce, zmienił Vermiglio z powrotem na Travicę i nagle z prowadzenia 18-13 zrobiło się 22-21 dla Włochów, wrócił Valerio i szczęśliwie wszystko potoczyło się po myśli Włochów. Tak jak się spodziewałem Amerykanie na takim samym poziomie jak na początku, czyli średnia gra a Włosi z meczu na mecz lepiej. Mam tylko nadzeję, że w drugim meczu wystąpi Vermiglio, to wtedy wygrana Włochów będzie spokojnie do osiągnięcia.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
liga światowa
Pozwole sobie dodać, że dobre zawady rozgrywa też Zbyszek Bartman.
Dziwię się że zawodnik ten nie gra od początku meczu tylko zawsze wchodzi dopiero w 2 lub 3 secie.
Moim skromnym zdaniem Zbyszek powinien grać od poczatku. Jest zawodnikiem który nie boi sie ryzyka , wysoko łapie piłkę no i dysponuje też potężnym serwisem. Fakt, że czasem mu sie zagotuje głowa jak np we wczorajszym meczu ale i tak uważam, że powinien grac wiecej.
 
P 0

pavlinho

Gość
Pozwole sobie dodać, że dobre zawady rozgrywa też Zbyszek Bartman.
Dziwię się że zawodnik ten nie gra od początku meczu tylko zawsze wchodzi dopiero w 2 lub 3 secie.
Moim skromnym zdaniem Zbyszek powinien grać od poczatku. Jest zawodnikiem który nie boi sie ryzyka , wysoko łapie piłkę no i dysponuje też potężnym serwisem. Fakt, że czasem mu sie zagotuje głowa jak np we wczorajszym meczu ale i tak uważam, że powinien grac wiecej.
No i właśnie dlatego nie gra w pierwszym składzie bo za bardzo się podpala, ale jak trzeba to ciągnie grę aż miło się ogląda. Jeszcze dużo czasu zanim ten zawodnik zacznie panować nad emocjami.
Z dzisiejszych meczów także skłaniam się do zagrania na Kubańczyków, wszystko już zostało napisane i nie mam nic do dodania.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wczoraj Finowie zagrali bardzo przeciętnie, po za rozgrywającym, który jest w bardzo dobre formie i kilka razy wczoraj ośmieszył naszych siatkarzy czyszcząc siatkę dla swoich kolegów jednak Polacy zagrali jeszcze gorzej. Od początku było wiadomo, że Finowie nad Polakami mają ogromną przewagę w doświadczeniu i ograniu, bo oni nie grają rezerwowym składem a zawodnicy występujący grają w czołowych klubach europejskich. Dzisiaj Polacy powinni się pokazać o wiele lepiej, myślę że nawet sami będą chcieli się zrehabilitować za tą porażkę i zdobyć minimum jeden punkt, aby nie zaprzepaścić szansy na dziką kartę, która i tak w sumie jest mało realna, ponieważ okazało się, że to nie gospodarze turnieju ją przyznają a przepisowo otrzyma ją drużyna z 2 miejsca z najlepszym bilansem. Liczę, na zdecydowaną poprawę gry dzisiaj i myślę, że wtedy z zerowym dorobkiem nie wrócimy do Polski.
Finlandia - Polska (+1.5) 2 1.85 Unibet ⛔
 
G 24

gijom

Użytkownik
No i właśnie dlatego nie gra w pierwszym składzie bo za bardzo się podpala, ale jak trzeba to ciągnie grę aż miło się ogląda. Jeszcze dużo czasu zanim ten zawodnik zacznie panować nad emocjami.
Z dzisiejszych meczów także skłaniam się do zagrania na Kubańczyków, wszystko już zostało napisane i nie mam nic do dodania.
Zgadzam sie, jeszcze musi minac troche czasu, aby Zbyszek Bartman mogl panowac nad emocjami. Jesli poprawi przyjecie i ustabilizuje zagrywke, to bedzie z niego pozytek w kadrze.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dzisiaj typowanie LŚ wyszło dobrze, ale mogło być świetnie gdyby Kubańczycy nie oddali Bułgarom prawie wygranego meczu, prowadzili 2-0 i mieli przeewagę w 3. secie by przegrać po TB, gdzie co ciekawe także prowadzili 8-5. No cóż ich dzisiejsze zachowanie na boisku chluby nie przynosi, zapomnieli chyba, że na przeciw siebie mają jedną z najlepszych ekip na świecie - Bułgarię, a te uśmieszki Leona były kompletnie nie na miejscu. Teraz zastanawiam się na typem na drugi mecz, z jednej strony Kubańczycy będą chcieli się zrewanżować i wygrać, jednak z drugiej strony mając już prawie pewny awans mogą powtórzyć swoją postawę z dzisiaj.

Rano oglądałem mecz Chin z Holandią, wygrali pomarańczowi 3-2 jednak liczba błędów jakie popełnili jest naprawdę rzadko spotykana na takim poziomie, aż cud, że zdołali wygrać. Pytanie czy tyle błędów popełnią w dwóch meczach pod rząd? Myślę, że raczej nie, więc typ na ich zwycięstwo po 1,72 można zagrać.

A odnośnie Polaków, to cóż Finowie poprawili trochę swoją grę a Polacy zostali na tym samym poziomie co wczoraj, no może ciut lepiej, to wystarczyło Finlandii na wygraną 3-0. W tym dwumeczu zabrakło zdecydowanie lidera naszego zespołu, nie było nikogo, kto pociągnąłby resztę chłopaków do walki, momentami coś tam próbowali i tyle. Łomacz w swojej grze stawia na dokładność a nie na zgubienie bloku i to przekształca się na trudności w ataku, gdyż Finowie czytali naszą grę bardzo łatwo. Mam nadzieję, że te słabe występy nie powtórzą się w Bydgoszczy, musimy liczyć na komplet punktów aby myśleć o drugim miejscu.
Na noc zostają Włosi i trzeba pomyśleć o niedzieli.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj miałem przyjemnosc czy też możliwośc obejrzenia dwóch meczów &quot;światówki&quot;. Mówiąc przyjemnosc mam na myśli mecz Rosja - Japonia bo byl naprawde ciekawy. Widziec męczących się czy też walących głową w mur kacapów Rosyjskich bezcenne, a przecież naprzeciw malutcy Japończycy którzy jak mówili komentatorzy pracowali jak mrówki. ALe poziom gry ROsjan za Bagnolego jest żenujący. Co dzisiaj dali popis słabej gry to masakra. Nie rozumiem także decyzji trenera. Dobrze że nie przyszedł on do Polski. Wczoraj fenomenalna gra Mikhaylowa, a dzisiaj wpuszcza od początku Semena Poltavskyia.... Tylko on sam wiedział po co bo każdy kto obserwowal gre Rosji w tegorocznej LŚ wie że on gra piach i wali ślepakami. Zorientowal się o tym w 3 secie i wtedy wpuścil dopiero Mikhaylowa, jednak już bylo za pozno bo cala ekipa była rozbita przegrywając 0-2. Rosjanie nawet nie kończyli ataku na czystej siatce jak to się zdarzyło Sivozhelezowi, chociaż na tle swoich kolegów dzisiaj to on błyszczał ! Bierezhko slabizna , Semen już mówilem, Volkow także bardzo słabo, a już przebita palcami piłka która wpada w &quot;pomarańczowe&quot; u Rosjan w sam środeczek to już tylko rozłożyc bezradnie ręce. Oby tylko nie było dla nich &quot;dzikiej karty&quot; bo sadze że Kuba awansuje bezpośrednio mimo dzisiejszej klęski bo tak musze nazwac to co zrobili w meczu chociaz nie oglądałem spotkania. ALe mając 2-0 przegrac frajersko z bardzo słabo spisującymi się Bułgarami dobrze o nich nie świadczy.

Co do meczu Polaków to słabo, chociaż walki odmowic nie można bo widac bylo zaangażowanie i determinacje w kolejnych akcjach. Bartman mobilizował. Ktoś wyzej pytal czemu on nie zaczyna od pocżatku. Sam się włąsnie dzisiaj nad tym zastnawialem czy czasem on nie lepiej by się spisywał od Kurka bo ma niezly potencjal w ataku jednak trenerzy mają inne zdanie. Teraz przed Nami arcy trudne zadanie w Bydgoszczy ale dopóki piłka w górze ... to ja wierze w Polaków ;)


Tak sie zastanawiam czy warto stawiac w dniu jutrzejszym ponownie na Kubańczyków po tym co dzisiaj zrobili. Hmm w sumie zwyciestwo za 3pkt daje im awans do Final Six i spokojne mecze z Japończykami. Kurs taki sam jak wczoraj czyli 1,72.

Zapraszam Was do pisania analiz i swoich sensownych propozycji na mecze LŚ;)
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Ja gram dubelek Argentyna+Francja.Serbia po pierwszym meczu widzę że już myślami jest w finale u siebie i tu w Argentynie po roszadach w składzie w poprzednich meczach nic nie ugra bo po prostu nie musi.Natomiast Korea przy walczącej jeszcze Francji o awans i co ważne zmotywawanej nie ma czego szukać.Myślę nawet że będą to zwycięstwa za 3 pkt.Dzielący 1 pkt w tabeli Argentynę i Francję będzie prawdopodobnie zachowany a o awansie do finału zadecydują bezpośrednie starcia za tydzień w Argentynie.Ako w zależności od buka jest w granicach 3.3-3.5
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ja jutro gram na Kubę dosyć grubo, dzisiaj zaprzepaścili szanse zgarnięcia całej puli, czyli 3 pkt wygrywając już 2:0 i nie potrafiąc zakończyć tego meczu wynikiem 3:0. Są nadal w bardzo dobrej formie tylko szwankuje u nich psychika co było dzisiaj chyba główną przyczyną ich przegranej. Bułgarzy wygrywając 3 seta poczuli, że nie wszystko stracone i się odbudowali dodatkowo niesieni przez własną publiczność. Kubańczycy mają jeszcze przed sobą mecze z Japonią u siebie gdzie o przypieczętowanie awansu nie będzie trudne, ale myślę że będą chcieli zrobić to już jutro i utrzeć nosa Bułgarom na ich terenie. Bułgarzy prezentują bardzo przeciętną formę a można nawet powiedzieć słabą i jeszcze nie było weekendu w którym wygraliby dwa mecze co właśnie jest przyczyną ich formy, której nie potrafią ustabilizować, przez co przegrali choćby dwa razy z Japonią. Kuba powinna już dzisiaj wygrać, dlatego myślę w drugim meczu już nie odpuszczą i dopną swego celu i praktycznie zapewnią sobie awans na który swoją grą na pewno zasłużyli.

Bułgaria - Kuba 2 1,72
 
T 0

trk

Użytkownik
Popieram typ na Kube, wydaje mi sie ze powtorzy sie sytuacja jak bodajrze z Rosja gdzie pierwszy mecz przegrali 3:2 zeby w drugim wygrac 3:0 ???? Od samego rana dzis mysle nad tym typem i stawka, jedynie boje sie ze bulgarzy poczuli krew i beda chcieli ze wszytkich sil wygrac bo czuja swoja szanse. Wnioskujac jednak nawet jak by gospodarze spieli poslady to 2 razy z rzedu slabsza druzyna nie moze wygrac z lepsza :p
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria-Kuba (DW)
typ: 3-1
kurs: 5,45
buk: expekt

Spotkanie kończące 5 weekend LŚ w grupie C. Wczoraj Bułgarzy po świetnym powrocie ze stanu 0-2 wygrali w 5 setach.
Byłem pewny że gospodarze łatwo na własnym terenie sklepać się nie dadzą. Porażka z Japonią była wynikiem bardzo słabej formy Bułgarów na początku rozgrywek. W tej chwili grają oni siatkówkę do jakiej przyzwyczaili- mocny serwis, blok i twardy gra w ataku.
Sam mecz mógł się podobać. Kubańczycy grający kosmos w 1 secie, potem z jednak z biegiem czasu trwania coraz słabiej co skrzętnie wykorzystali Bułgarzy- szkoda troche tego 2 seta który podopieczni Prandiego mogli śmiało wygrać, wtedy wielce prawdopodobne że skończyłoby się 4 setowym zwycięstwem które obstawiałem.
Dzisiaj postanowiłem ponowić te sam typ- 3-1 dla Bułgarów po kursie 5,45. Kubańczycy awans mają już raczej zapewniony- bo skoro Rosja gubi u siebie w fatalnym stylu punkty na kadrzeB Japonii to nie ma o czym w ogóle dyskutować. Kubańczycy nawet gdyby dzisiaj nie zdobyli żadnego punktu wciąż zachowują bezpieczną przewagę nad Rosją i w perspektywie mają 2 mecze u siebie z Japonią. Cudem by było gdyby nie zdołali wygrać te grupy.
Z kolei Bułgarzy po wczorajszej wygranej i jednocześnie porażce Rosjan wcale nie stoją jeszcze na straconej pozycji w walce o 2 miejsce. Hipotetycznie dzisiaj wygrywają za 3pkt- mają 2pkt straty do Rosji i na zakończenie dwa mecze ze Sborną u siebie. Wszystko realne, i co ważne wszystko w rękach i nogach samych Bułgarów.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
po wczorajszej wpadce troche z dystansem podchodze do tego emczu a co do Rosji... to jak chca to wygraja jak nie to...przegraja nawet z japonia....ja mysle ze lepiej zagrac over 186,5 po tym samym kursie
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Troche mnie smieszy mimo wszystko nazywanie wpadką porażki Kuby z Bułgarią- tak jakby ci drudzy wypadli nagle sroce spod ogona ;))
Owszem nie ma co ukrywać że aktualna dyspozycja zdecydowanego faworyta każe upatrywać w młodziakach z Kuby- ale z drugiej strony jak to mówią mecz meczowi nierówny- czy w tym wypadku weekend weekendowi nie równy.
Byłem pewny że Bułgarzy wiecznie kaszany grać nie mogą w tej LŚ- a do tej pory rozegrali jeden dobry mecz nie liczac wczorajszego- ten pierwszy wyjazdowy z Rosją. Dzisiaj może być różnie- sporo na pewno zależy od zagrywki jednych i drugich. Ja liczę że wczorjasza wygrana podziała mobilizująco na Bułgarów którzy świadomi stawki tego meczu podejdą w sposób maksymalnie skoncentrowany.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dla mnie Bułgarzy wczoraj tego meczu nie wygrali, tylko Kuba go przegrała nie potrafiąc postawić kropki nad przysłowiowym &quot;i&quot;. W pierwszym secie zjechali Bułgarów, dopiero później gra się wyrównała i trwała zacięta walka. O dyspozycje Kubańczyków się dzisiaj nie martwię, bo takie porażki ich jeszcze bardziej mobilizują i wtedy są praktycznie nie do powstrzymania o czym przekonali się choćby Rosjanie, którzy zostali zlani u siebie 3:0 i dzisiaj może być podobnie. Postanowiłem również zagrać handicap -1.5 na Kubę, powoli robi się masówka z typu na zwycięstwo Kubańczyków, oby szczęśliwie się zakończyło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom