>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2009

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wygrana Rosjan wczoraj może ich znacząco podbudować i powodów do tego jest sporo, mają szanse na awans do Final Six. W Rosji zrobiła się ostatnio spora nagonka na Bagnoliego z powodu słabej gry &quot;Sbornej&quot; i kompromitujących porażek jak choćby z Japonią ostatnio, dlatego niektórzy już nawet żądali zwolnienia po &quot;Światówce&quot; włoskiego szkoleniowca, dlatego myślę, że zarówno Bagnoli jak i siatkarze rosyjscy będą chcieli awansem udowodnić, że Rosja idzie do przodu pod wodzą nowego szkoleniowca. Z wypowiedzi siatkarzy można wywnioskować, że zależy im na pracy z tym szkoleniowcem. A argumenty za Bułgarią ? Jakoś mnie żaden nie przekonuje, bo chęć dzisiaj rewanżu za wczorajszą porażkę ? Sami ten mecz wczoraj frajersko przegrali. Szans na awans też już nie mają, więc jedynie co ich może motywować do zwycięstwa do zamknięcie drogi dla Rosjan do F6. Faworyta ciężko wskazać, mimo wszystko dla mnie dzisiaj zwycięsko wyjdą z tego pojedynku Rosjanie.
Bułgaria - Rosja 2 1,80 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widze zdania na temat meczu nr 2 w Warnie podzielone. Mnie jakoś bardziej widzi się wygrana Bułgarów. Rosjanie są do tej pory nieprzewidywalni. Wczoraj początek słaby i straty pkt. Tak jak było wspominane 13-7 prowadzili Bułgarzy nawet. Szkoda ze tego sie nie udało wytrzymac bo wtedy mecz mógłby się inaczej potoczyc, ale dzisiaj jest nowy dzień i nie wiadomo jak spisze się &quot;chimeryczna&quot; w tej chwili Rosja. Wydaje się że ich awans na Final Six będzie nie zasłużony bo grają fatalnie. Najgorzej na przełomie ostatnich paru lat. Wczoraj zawiódł Nikolov. Ale nie wierze że rozegra dwa słabe mecze na przestrzeni tak krótkiego czasu. O ile Zhekov będzie lepiej rozgrywał to wtedy wsyzstko się może zdarzyc. A gdyby Bulgaria mial lepszego sypacza to wtedy by była jeszcze lepsza, ale podgybac można ;)
Kaziyski i Nikolov w dniu dzisiejszym muszą zagrac jak przed tygodniem z Kubańczykami by wygrali mecz. Sądze ze są w stanie tego dokonac.
Atutów u Rosjan nie widze. Może Bagnoli znowu oszaleje i jak przed tygodniem kiedy w 1 meczu Mikhaylov poprowadził Sborną do 3-0 w 2 meczu da pograc Semenowi?! Wtedy to będzie duży atut... Bułgarow;)

Może lepszym wyjsciem z typowania tego meczu będzie over punktowy. Wczoraj gładkie 3-0 którego nikt się raczej nei spodziewał. Dzisiaj będzie walka raczej i sety równiez mogą się kończyc na przewagi jak wczoraj. Wierze w Bulgarów że utrą nosa Rosjanom i zakończą ich marsz do Belgradu.

Typy : Powyzej 187,5pkt @ 1,90 TOBET (6/10)
Bułgaria win @ 1,90 TOBET (5/10)
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Tak jak mówiłem. Chińczycy z dzisiaj w porównaniu do Chińczyków ze wczoraj to dwa całkowicie różne zespoły. Byłem pewny że drugi raz tak sfrajerzyć spotkania nie mogą.
Powinno być już w tej chwili 2-0 i wszystko blisko zakończenia w 3 setach- tak zapewne znani z boiskowego cwaniactwa Włosi jeszcze jakoś ten mecz odwrócą na swoją korzyść. Niestety reprezetnacja kraju środka w beznadziejny sposób pokpiła sprawe w 1 secie oddając go Włochom za darmo podobnie jak cały wczorajszy mecz.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Rosja pewnie cieszy się z takiego obrotu sprawy , jeśli sie nie myle to wystarczy im wygrac 3:1 i są w final six, więc dodatkowa motywacja.
No tak, taki rezulata Włochów ułatwia zadanie Rosjanom i widać, że są skoncentrowanie na max. Bułgaria jakaś taka niemrawa, nie popełniają takich błędów jak wczoraj, ale grają jakoś tak za spokojnie, jakby czekali na koniec meczu i tyle. Tak więc chyba jednak Rosjanie wygrają, a szkoda, bo wolałem aby ich w FS nie było. To tak po pirwszym secie, zobaczymy jak dalej będzie.

E: No i Rosja dość łatwo wygrywa, dzisiaj Bułgarom zabrakło zwyczajnie motywacji, chęci do walki, coś tam próbowali, ale w gruncie rzeczy czekali na koniec rozgrywek. A Rosja zaprezentowała nam w tej edycji kilka siatkarskich chałek ale szczęśliwie na finał jedzie, heh. Szkoda, bo szczerze im życzyłem brak awansu do finału ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom