>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2009

Status
Zamknięty.
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Finowie nie zagrają już z taką motywacją, bo awans już mają zapewniony ............
Przepraszam ale może coś przeoczyłem.Z tego co mi wiadomo to Finowie na awans muszą mam nadzieję że ciężko zapracować w Polsce(zdobyć 5-6 punktów) i jeszcze liczyć na odpowiednie rozstrzygnięcia w innych grupach.Prezydent FIVB ponoć zadeklarował że zaproszenie jako szósta otrzyma drużyna z najlepszym dorobkiem z drugich miejsc.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale chyba jutro specjalne wzmocnienia sie nie szykuja...kluczowe elementy nie najlepiej funkcjonują sama gra na wlasnym terenie moze nie wystarczyc w tym momencie jezeli finowie dalej beda grac swoje..polski doping w siatkowce chyba nie bywa anty wiec finki moga sie rozkrecic
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Finowie nie zagrają już z taką motywacją, bo awans już mają zapewniony a że mimo tych dwóch wygranych nad Polską nie zaprezentowali czegoś nadzwyczajnego

Jak to awans mają zapewniony ? Z naszej grupy Brazylia wychodzi do Final Six. Finowie mają o co grać. Muszą zdobywać pkt, aby liczyć się w walce o dziką kartę. Szczerze dla mnie walka rozstrzygnie się pomiędzy nimi, a Bułgarami. Prawda jest taka, iż stanie na przeciwko nas zespół poukładany, zgrany z światowym rozgrywającym. Nagle Polacy nie zaczną odczytywać zagrań sypacza i Możdzonek 9 bloków jak w meczu z Wenezuelą nie zdobędzie (ba w dwumeczu w Tampare zdobył 2 pkt z tego elementu) . Maja bardziej doświadczony zespół i nie upatrujmy, że pogubią się przy Naszej publiczności.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie ;). Ja zdecydowanie odpuszczam sobie mecz Polska - Finlandia i Wam również to polecam, bo zwyczajnie ten mecz należy do trudnych do typowania. Wiadomo, że w Tampere było jak było, ale ja uważam, że to zupełnie normalne. Nie można od debiutantów w reprezentacji oczekiwać cudów, wiadomo jak gra młodzież (wahania formy i nierówna gra jest na porządku dziennym), najlepszym przykładem była w tym roku Częstochowa w lidze. Na początku ludzie mówili, że w tym roku będzie walka o utrzymanie itd, a jak chłopaki się ograli, poczuli się trochę pewniej to było miło patrzeć. Na pewno Castellani robi świetną inwestycję w przyszłość, nie mówię, że wszyscy będą grali w kadrze na lata, ale Bartman, Kurek, Kłos, Zatorski, Jarosz to na pewno przyszłość reprezentacji. Co do samego meczu to myślę, że nasza młodzież dwa razy tak samo słabo nie zagra, Zbyszek mówił w końcu, że publiczność u siebie ich niesie, aczkolwiek Finowie będą trudnym przeciwnikiem. Ciężko jest coś powiedzieć o tym meczu, Polacy jak zagrają tak jak z Brazylią momentami to są w stanie im wysoko zawiesić poprzeczkę, nie róbmy z Finów mistrzów świata, to solidni rzemieślnicy, których cenić na pewno trzeba. Typowanie nie ma sensu, po pierwszym meczu będzie można coś więcej powiedzieć.
 
maks 2

maks

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Finlandia
Typ: 2
Kurs: 2.08

Analiza:
Jutro o godz. 20.00 odbędzie się mecz pomiędzy Polską, a Finlandią w ramach Ligi Światowej. Oba zespoły nie mają już szans na pierwsze miejsce premiowane awansem, ale walczą o 2 miejsce, dzięki któremu można ubiegać się o dziką kartę. Finlandia ostatnio złapała bardzo wysoką formę, pokonał między innymi u siebie, jako jedyna w grupie Brazylię 3:2, a potem bez problemów pokonała gładko raz 3:1 i w drugim meczu 3:0 Polaków. Polacy w grają bez podstawowych zawodników i jak na razie wychodzi im to średnio, udało im się pokonać 4 razy tylko słabą Wenezuelę w meczach z Brazylią i Finlandią praktycznie nie istnieli. Moim zdaniem Finlandia wygra z Polską pierwszy mecz, a także drugi i dostanie dziką kartę.
 
makaveli23 589K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Finlandia nas rozjedzie, publicznosc moze tylko sprawic ze beda jeden/dwa wyrownane sety w ktorych Polska jakims fartem moze wygrac dlatego stawiam asekuracyjnie na over 186.5, ale glowny typ to WIN Finow ;) nie rozumiem czemu ktos stawia na tak niedoswiadczony zespol bez zagrywki jakim jest w tej chwili Polska, to sie mija z rzeczywistoscia, nie mamy przeciez zadnego argumentu, moze oprocz publicznosci. powodzenia patrioci ????
 
przemekg 16

przemekg

Użytkownik
Zagrywki brak, kiepskie przyjęcie, atak też pozostawia wiele do życzenia, więc czego od nich wymagać ... kadra B gra można powiedzieć, więc sorry, ale nie widzę żadnych plusów w grze naszych Orłów ... no chyba że publika ???? ja gram na Finów, mało patriotycznie, ale co zrobić :jezora:
Powodzenia ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Polska - Finlandia
Typ: Polska -1.5 seta
Kurs: 2.30
expekt​

Ostatnie dwa mecze grupowe Ligi Światowej Polacy zagraja w Łuczniczce z reprezentacja Finlandii. Druzyna przyjezdnych ma jeszcze szanse na zdobycie &quot;dzikiej karty&quot; Dostaje ja ta druzyna ktora ma najlepszy bilans punktowy z drugich miejsc. Niestety szanse Polakow sa minimalne, siatkarze zdaja sobie z tego sprawe, ale bardzo chca sie zrewanzowac za dwie porazki w Tampere odpowiednio 1-3 i 0-3. W hali znowu bedzie wspaniala atmosfera, jak to zwykle bywa na meczach Polskiej reprezentacji. Kadre musieli opuscic Karol Klos oraz Paweł Zatorski gdyz obaj wyjechali na zgrupowanie kadry juniorow. Wraca natomiast na te spotkania etatowy srodkowy naszej druzyny, Łukasz Kadziewicz.Polacy przez kilka dni ogladali calymi dniami poprzednie mecze z Finami i wiedza gdzie zrobili bledy, teraz chca je wyeliminowac aby osiagnac jak najlepszy wynik.
Dla nas Liga Światowa była poligonem, na którym młodzi zawodnicy mieli zbierać doświadczenia i uczyć się gry na wyższym poziomie z najtrudniejszymi rywalami na świecie. To się nie zmienia. To jedna rzecz dla nas najważniejsza, a druga wyniknęła z meczów w Finlandii. Wyciągnęliśmy wnioski z tej słabszej gry. Zobaczymy, jak zawodnicy je zrealizują - tłumaczy trener polskiej drużyny Daniel Castellani.
Mysle ze dzis Polacy podejma walke a sportowa zlosc pozwoli im na pokonanie Finlandii nawet z handicapem -1.5 seta ????
 
G 0

grzegorze8

Użytkownik
Każdy twierdzi że wygra Finlandia , mylicie się do kadry wracają Bąkiewicz i Kadziewicz Polska wygra oba mecze z Finami zobaczycie

snajper dzikiej karty nie otrzymuje druzyna ktora ma najlepszy bilans punktowy z drugich miejsc tylko wyznaczają ją członkowie FIVB z drugiego miejsca ale nie chodzi tu o bilans punktowy
 
P 0

pejs007

Użytkownik
snajper dzikiej karty nie otrzymuje druzyna ktora ma najlepszy bilans punktowy z drugich miejsc tylko wyznaczają ją członkowie FIVB z drugiego miejsca ale nie chodzi tu o bilans punktowy
kolega jest niedoinformowany, już oficjalnie zostało powiedziane, że dziką kartę otrzyma drużyna z drugiego miejsca, które legitymuje się najlepszym bilansem
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a jaka to presja towazyszyla w Finlandii przeciez tam byl istny piknik pozatym chlopaki nie grali pierwszy raz w siatke :p
Jaka presja? Przecież sygnał dla naszych zawodników był jednoznaczny wy musicie zając drugie miejsce a ja (czyt. Przedpełski) załatwię wam dziką kartę. Zajęcie drugiego miejsca oznaczało pokonanie Finów, co wiązało się z presją, bo i w TV i na portalach www, było wiele głosów, że nasi muszą pokonać Finów i taka presja swoje zrobiła, bo zagrali dwa najgorsze mecze w LŚ.
Finlandia nas rozjedzie, publicznosc moze tylko sprawic ze beda jeden/dwa wyrownane sety w ktorych Polska jakims fartem moze wygrac dlatego stawiam asekuracyjnie na over 186.5, ale glowny typ to WIN Finow ;) nie rozumiem czemu ktos stawia na tak niedoswiadczony zespol bez zagrywki jakim jest w tej chwili Polska, to sie mija z rzeczywistoscia, nie mamy przeciez zadnego argumentu, moze oprocz publicznosci. powodzenia patrioci ????
Tutaj, że zero argumentów to chyba lekka przesada. W Polsce nasi zagrali już cztery mecze, z Wenezuelą zagrali bardzo dobrze i ją spokojnie pokonali. Z Brazylią polegli 2x 3-0, ale tragedii nie było, pratkycznie w każdym secie prowadzili 3 nawet 4 pkt ale nie potrafili tego wykorzystać, sądzę że 3 albo 4 pkt przewagi w końcówce nad Finami wystarczy do wygranej. Kluczem będzie dobrze ukierunkowana zagrywka, w Finlandii ten element nie siedział kompletnie, Finowie sobie spokojnie dogrywali, a tutaj już swoje robił Esko a kończyli atakujący. Serwis Polakom jest potrzebny aby skorzystać z naszej najsilniejszej broni, jaką jest blok, Trzeba zaryzykować w polu zagrywki, nawet kosztem częstszych niż zwykle błędów.
 
R 125

roger12

Użytkownik
panowie z kąt takie informacje macie ze Kadziewicz dzis zagra?? to ja wam powiem ze nie zagra. Polska miała go wystawić jak by miała teoretyczne szanse na dziką karte a już nie mają więc on go nie wystawi pewnie znów będą grali ci co wogole nie grali w LS.
Panowie do samego meczu przecież widzieliście co się działo w meczach ostatnich z finami co nie.
0 Bloku
0 przyjęcia
0 zagrywki
i co teraz odrazu błysk formy Polska zagra blokiem 100%
zagrywką 100%
przyjecie 100%
finy by otrzymać dziką karte muszą wygrać z Polakami 3-0 3-0
oczywiście ze Polacy im nie dadzą o tak o wygrać ale podstawa fin im nie da i tu nawet nie pomorze z taką gra Polaków własna publiczność czy parkiet
Robson// polecam słownik ortograficzny w ręke wziąć ...
I &quot;Finy&quot; nie muszą wygrac dwa razy po 3-0 tylko starczy dwa razy 3-1...
 
V 0

vevs

Użytkownik
Abyscie sie nie klucili :

12 zawodników znajdzie się w składzie reprezentacji Polski na ostatnie mecze Ligi Światowej. Jak udało się ustalić portalowi supervolley.pl, w zespole dojdzie do kilku zmian.

Oficjalnie dwunastka reprezentacji Polski na mecze z Finlandią (Bydgoszcz, środa i czwartek, godzina 20.00) ogłoszona zostanie podczas wtorkowej konferencji prasowej. Portalowi supervolley.pl udało się jednak ustalić, jakich zawodników Daniel Castellani wystawi w ostatnich spotkaniach tegorocznej Ligi Światowej.

Przede wszystkim skład będzie się składał tylko z 12 siatkarzy. To dlatego, że libero Paweł Zatorski został odesłany razem ze środkowym Karolem Kłosem na zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów, przygotowującej się do mistrzostw świata. W tej sytuacji Castellani może skorzystać tylko z jednego libero, czyli Krzysztofa Ignaczaka i 12 siatkarzy (do meczu można zgłosić 13, a nawet 14 graczy, pod warunkiem, że w składzie będzie dwóch libero).

Największa niespodzianką jest oczywiście powrót do gry Łukasza Kadziewicza, który do tej pory nie wystąpił w żadnym meczu World League 2009, a w Bydgoszczy zastąpi Wojciecha Grzyba. Ponownie ujrzymy także Michała Bąkiewicza, który podczas piątego weekendu odpoczywał. Na pozostałych pozycjach bez zmian.

Skład reprezentacji Polski na mecze z Finlandią:

Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Paweł Woicki

Atakujący: Marcel Gromadowski, Jakub Jarosz

Przyjmujący: Zbigniew Bartman, Bartosz Kurek, Michał Bąkiewicz, Michał Ruciak

Środkowi: Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Łukasz Kadziewicz

Libero: Krzysztof Ignaczak



Źródło: http://www.supervolley.pl


A co do mojego typu stawiam na finow - uzasadnienie : finowie od 1 minuty beda skupieni i nie beda chcieli przegrac wystarczy ze odskocza na 2-3 punkty w pierwszym secie i wszystko potoczy sie jak w poprzednich meczach
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jaka presja? Przecież sygnał dla naszych zawodników był jednoznaczny wy musicie zając drugie miejsce a ja (czyt. Przedpełski) załatwię wam dziką kartę. Zajęcie drugiego miejsca oznaczało pokonanie Finów, co wiązało się z presją, bo i w TV i na portalach www, było wiele głosów, że nasi muszą pokonać Finów i taka presja swoje zrobiła, bo zagrali dwa najgorsze mecze w LŚ.
Według ciebie presja obietnicy dzikiej karty spowodowała impotencje sportową u naszych zawodników! Od samego poczatku bylo wiadomo jaka jest stawka wygralismy mecze z Wenezuela /CO to jest za team..Finowie zwyciezyli Brazylijczykow przy ktorych nasze najwieksze armaty graja jak dzieci ;)
Na trybunach rodziny oklaskiwaly akcje finskich zawodnikow nie deprawujac naszych presje to mogli by miec np w Bulgari gdzie kibice na non stopie wygwizduja rywala, oglądałes chociaz 1 mecz w finlandi? wystarczy oba byly podobne w naszym wykonaniu co swiadczy o dyspozycji i zgraniu obecnej kadry
Równie dobrze mozna powiedziec ze dzisiaj presja bedzie jeszcze wieksza bo gramy u siebie a widzimy co wyprawiaja nasi ...co do przyznania dzikiej karty owszem byl taki cytat tylko zapomniales dopisac ze za wejsciowke trzeba pokazac dobra siatkowke a wtym momencie gdzie jestesmy z posrod wszystkich chetnych, myslisz ze nawet 2 fenomenalne mecze z finami cos zmienia ? ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Według ciebie presja obietnicy dzikiej karty spowodowała impotencje sportową u naszych zawodników
Na trybunach rodziny oklaskiwaly akcje finskich zawodnikow nie deprawujac naszych presje to mogli by miec np w Bulgari gdzie kibice na non stopie wygwizduja przeciwnikow, oglądałes tchociaz 1 mecz w finlandi?
Widziałem wszystkie mecze Polaków (niektóre z nudów nawet dwa razy, hehe)
(...)co do przyznania dzikiej karty owszem byl taki cytat tylko zapomniales dopisac ze za wejsciowke trzeba pokazac dobra siatkowke a wtym momencie jestesmy z tylu s posrod wszystkich kandydatow ;)
Dobrą siatkówkę? Heh, to widać nie za dobrze znasz realia w FIVB i CEV odnośnie siatkówki. Polacy a właściwie prezes związku ma tam układy i układziki, zbudowane jeszcze za czasów Acosty. Skra dostała miejsce w pucharze świata za dobrą siatkówkę? Dąbrowa zagra w LM za dobrą siatkówkę?:wink: Sprawa wygląda trochę inaczej.

Na trybunach rodziny oklaskiwaly akcje finskich zawodnikow nie deprawujac naszych presje to mogli by miec np w Bulgari gdzie kibice na non stopie wygwizduja rywala
Ty piszesz o presji kibiców, a tam chodziło o presję wyniku, to dwie inne rzeczy.

Ja na Polaków zagram, ale oczywiście za symboliczną stawkę, nie twierdzę, że na 99% ten mecz wygramy, ale szans naszym nie zabieram a niektórzy chyba przesadzają odnośnie Finlandii, owszem poszli w górę w ostatnich latach, ale nie róbmy z nich światowej potęgi.

myslisz ze nawet 2 fenomenalne mecze z finami cos zmienia ? :wink:
Zmienić odnośnie LŚ nic nie zmienią, bo szans na awans praktycznie już nie ma. Ale miło będzie jak na zakończenie przygody z tegoroczną edycją pozostanie dobry ślad po naszych kadrowiczach.
 
champion 896

champion

Użytkownik
Ludzie!! za dużo w waszych postach psychologii co myślą zawodnicy wiedzą tylko oni sami no i może trener.ja nie widzę szans dla Polski w tych meczach z jednego prostego względu a mianowicie:fiński rozgrywający-to dzięki niemu te drwale grają tak dobrze.&quot;wielki&quot; blokujący możdżonek nie wiedział na której jest planecie przy rozegraniu obywatela Esko a jak finowie utrzymają zagrywkę z ostatniego weekendu to sądzę że będzie MIAZGA.Niestety
nie mamy argumentów.I taka mała dygresja jak dla mnie od początku powinien wyjść Bartman.Zaobserwowałem że tylko jego wśród tych chłopczyków można nazwać człowiekiem z charakterem
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
to jest interes i kolega Przedpelski tez nie zalatwi wszystkiego na przypal :p [URL='http://www.sport.pl/siatkowka/1,65111,6726500,Liga_Swiatowa__Dzika_karta_dla_Polski_.html']http://www.sport.pl/siatkowka/1,65111,6726500,Liga_Swiatowa__Dzika_karta_dla_Polski_.html[/URL]

ale to nie o to chodzi

Z FInlandi nikt potegi nie robi sa w dobrej formie i tyle..jaki jest twoj sportowy argument na dzisiejsze zwycieztwo Polakow?? Grasz na Polakow za symboliczna stawke po kursie 1.7 ? heh chyba sam nie wierzysz w ich zwycieztwo
Mowisz ze naszi graja o dobre wrazenie a ja ci powiem ze Finowie o wiele wieksza stawke ;)
Faktycznie zdaje sobie sprawe ze Finowie moga nie wygladac tak ostro jednak wszystkie ich elementy beda funkcjonowac porawnie naszym wiele poprawy nie wroze jedynie porazki w wiekszej ilosci setow niz 3
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Przecież taki Kurek czy Jarosz, czy nawet Bartman gra o swoje być lub nie być prawdopodobnie na ME i turnieju eliminacyjnym więc o motywacje naszych jestem spokojny. Bąkiewicz wraca to dobrze, bo będzie lepsze przyjęcie. Kadziewicz może będzie wchodził na zmiany, na pewno od początku nie będzie grał. Jesli nasi poprawią zagrywkę, jeśli będą trafiać i odrzucą Finów od siatki to zdziwie sie jesli przegramy. Jesli zagrywka nie będzie funkcjonować to pewnie przegramy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widze dyskusja bardzo ale to bardzo gorąca. To i ja też coś dodam od siebie ;)

Wiele osób pisze że Finowie zaskoczą nas mocnym serwisem i że nasz blok nie będzie funkcjonował. To ja powiem że zagrywka to element nieprzewidywalny i zależny od dyspozycji dnia. Przeciez nie w każdym meczu piłka przysłowiowo siedzi na ręce i za każdym razem trafia się w kwadrat 9x9. Jako przykład można podac zeszlotygodniowe mecze ROsja- Japonia. Pierwszego dnia Japończycy uderzali mocno i bardzo daleko po autach lub w siatke. Następnego dnia nastąpiła reaktywacja i nagle zagrywka siedziała i odrzucili świetnych przyjmujących do tego stoppnia że wygrali mecz.

Co do bloku to ma się podobnie bo jest to najbardziej nieprzewidywalny element i nie można na nim opierac swojej gry. Można się swietnie ustawic , nawet potrójną ściane a i tak rywal obije nasze ręce w sposób że to oni zapunktują a blok tylko w tym pomoże. U każdego tak może byc i blok na zawsze pozostanie elementem zagadką że tak powiem. Ale poprawne ustawienie tj zamknięcie któegoś z kierunków np po skosie ma ułatwic też przyjmującym gre w obronie i lepsze ustawienie aby mogli podbic piłki i udalo się wyprowadzic kontre.

Nie ma co jeździc po naszych zawodnikach jak po łysej kobyle bo oni są dopiero na dorobku. Rozumiem że gdybyśmy grali najlepszym garniturem to presja wyniku byłaby ogromna i wtedy nie byłoby wymówek za klęski w Tampere. Dzisiaj wielu z Was uważa że będą podobne mecze jak podczas weekendu, ale ja jakoś w to nie wierze. We własnej hali gra się zupełnie inaczej niż na wyjeździe. Kibice będą z zawodnikami, wychodząc na rozgrzewke już będa czuli super atmosfere, która po pierwszych udanych akcjach napewno im się udzieli i doda pewności siebie.

Jakieś głosy powyżej że ten mecz to tylko dla nas o &quot;pietruszke&quot; a Finowie mają motywacja i muszą wygrac. Śmieszy mnie to. Nie po to tacy gracze jak Kurek, Jarosz czy Łomacz zakładają koszulki z Orzełkiem żeby wyjśc i pokpic sprawe. To nie jest futbol że Nasi &quot;kopią&quot; ( bo to nie podobne do kopania co było w RPA )piłke bez ambicji. W siatkówce jest zupełnie inaczej.
Dzisiejszy mecz dla wielu zawodników jest ważny, a Makkaveli pisze że nie. BZDURA! Otóż nie wiem czy wiesz ale Castellani ma za głowny cel zbudowanie kadry na el MŚ i ME tak więc ten etap selekcji ma wyłonic kilku graczy do szerokiego składu na ME które sa dla nas priorytetem.
Dla Jarosza te mecze to bardzo wielka szansa, bo wobec kontuzji Wlazłego to on właśńie mógłby byc jego potencjalnym zastępcą. Myślisz że wyjdzie on sobie na luzie poskakac i poodbijac piłke ?! Bez jaj.
Kurek, Bartman dla nich też sądze że będzie jedno wolne miejsce w 12 na ME. Nowakowski tez już w poprzednim sezonie ocierał się o pierwszą szóstke a teraz ma dużą szanse swoimi występami przekonac do tego trenera. Ignaczak także niczego pewny nie jest bo przeciez pozostaje jeszcze Gacek.
Szukamy przecież także zmiennika na rozgrywającego dla Zagumnego. Dalej nie wiemy czy Łomacz czy Woicki.
Te mecze z Finami są bardzo wazne. Sądze że mamy szanse je wygrac.
Wielu z Was pisze że nie mamy szans, ale tak wcale nie jest.

Finowie mają Esko owszem jest to gracz światowej klasy, ale wielu z Was pewnie wcześniej jego nie dostrzegała tylko teraz go zauważyliście po meczach z Polakami w Tampere. Oivanena znamy z Resovii i też zawsze rewelacyjnie nie gra a jego zastępca Ojansivu jest słaby. Przyjmujących Finowie mają dobrych. LIbero to wielki talent i jedno z odkryc tegorocznej LŚ. SIltala slaby punkt na przyjęciu, trzeba to wykorzystac zagrwyając na niego wiele piłek. Byc może zobaczymy dzisiaj Sammelvuo, ale on po kontuzji wiec moze byc mu ciężko.

Nie mówie że wygramy na pewno ale troche więcej wiary w Naszych bo oni potrafią grac w siatkówke i wierze że to dzisiaj zademonstrują.

POLSKA BIAŁO CZERWONI :!:
 
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Polska - Finlandia 2.15✅

Polacy nic nie muszą, bo szans na awans po deklaracji władz światowych nie maja. Jedyne co powinno ich mobilizować to własna publiczność i ostania szansa na pokazanie się Castellaniemu. Powrót Bąkiewicza powinien uspokoić jeszcze bardziej przyjęcie, niz miało to miejsce w Finlandii, choć moim zdaniem Ruciak też dobrze przyjmował i brak Bakiewicza nie był aż tak bardzo widoczny. Co do Kadziewicza to żadne wzmocnienie moim zdaniem, po pierwsze Kadziewicz nie był w tej drużynie od początku, wiec o zgranie z rozgrywającymi można mieć pewne obawy. Musi najpierw z nimi potrenować aby wejść w drużynę, poza tym sezon miał nie za bardzo udany i nie wiadomo w jakiej jest formie obecnie. Kadziewicz raczej nie wyjdzie w pierwszej szóstce.

Co do Finów to stoją przed ogromna szansą, awansu do finału - wiec o mobilizacji mozna być spokojnym. Maja bardzo dobrego rozgrywającego - Mikko Esko, ktory bardzo skutecznie mylił naszych środkowych. Skuteczny atak w postaci Oivanena , jeśli dołozymy do tego solidnośc pozostałych zawodników, doswiadczenie i odpornośc psychiczna przewyzszajaca naszych graczy to uzyskamy bardzo groźnego przeciwnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom