>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2009

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
panowie z kąt takie informacje macie ze Kadziewicz dzis zagra?? to ja wam powiem ze nie zagra. Polska miała go wystawić jak by miała teoretyczne szanse na dziką karte a już nie mają więc on go nie wystawi pewnie znów będą grali ci co wogole nie grali w LS.
Panowie do samego meczu przecież widzieliście co się działo w meczach ostatnich z finami co nie.
0 Bloku
0 przyjęcia
0 zagrywki
i co teraz odrazu błysk formy Polska zagra blokiem 100%
zagrywką 100%
przyjecie 100%
finy by otrzymać dziką karte muszą wygrać z Polakami 3-0 3-0
oczywiście ze Polacy im nie dadzą o tak o wygrać ale podstawa fin im nie da i tu nawet nie pomorze z taką gra Polaków własna publiczność czy parkiet
Robson// polecam słownik ortograficzny w ręke wziąć ...
I &quot;Finy&quot; nie muszą wygrac dwa razy po 3-0 tylko starczy dwa razy 3-1...
taa a ja polecam poczytać trochę choćby na Onecie bo chyba nie widziałeś Grupy C i B przypomnę ci że liczą się sety jak i w przypadku remisu małe punkty
Francja ma bilans 23-18 z GR B a Finlandia 20-18 więc oni nie mogą przegrać nawet pół seta
no chyba że Francja czy Rosja przegrają swoje mecze ale to mało prawdopodobne
ja też nie mówię że Finlandia dziś pewniak ale wnerwiła mnie Gra Polaków ostatnio oni poprostu grali na poziomie Ligi Europejskiej nawet nie.
A tak wogóle to wybór Castelaniego na trenera Polski było wielkim nie wypałem Lozano był 100% lepszy od niego on by takiego składu na LŚ nie wystawił i co im dadzą MŚ? jak oni dostana z Brazylią itp Przynajmniej by Coś w LŚ grali a tak ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
taa a ja polecam poczytać trochę choćby na Onecie bo chyba nie widziałeś Grupy C i B przypomnę ci że liczą się sety jak i w przypadku remisu małe punkty
W sytuacji tej samej liczby punktów bierze się pod uwagę kolejno: ilość wygranych meczów, ratio punktów oraz ratio setów
A tak wogóle to wybór Castelaniego na trenera Polski było wielkim nie wypałem Lozano był 100% lepszy od niego on by takiego składu na LŚ nie wystawił i co im dadzą MŚ? jak oni dostana z Brazylią itp Przynajmniej by Coś w LŚ grali a tak ????
Oceniać pracę trenera po kilku meczach, w których dał się ogrywać młodym? Hehe, śmiech, bądźmy poważni.

A jak piszesz o wyborach trenera, to najpierw wypadałby zapoznać się z aktualną sytuacją zawodników, za kadencji Lozano zostali oni tak wyeksploatowani, że teraz właśnie mamy tego efekty.

polecam poczytać trochę choćby na Onecie
No ja też polecam, zwłaszcza jak ktoś chce się pośmiać ???? , do tego jeszcze można poczytać wp i od czasu do czasu z prasy tradycyjnej to FAKT, śmiechu co niemiara.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
taa a ja polecam poczytać trochę choćby na Onecie bo chyba nie widziałeś Grupy C i B przypomnę ci że liczą się sety jak i w przypadku remisu małe punkty
Francja ma bilans 23-18 z GR B a Finlandia 20-18 więc oni nie mogą przegrać nawet pół seta
no chyba że Francja czy Rosja przegrają swoje mecze ale to mało prawdopodobne
ja też nie mówię że Finlandia dziś pewniak ale wnerwiła mnie Gra Polaków ostatnio oni poprostu grali na poziomie Ligi Europejskiej nawet nie.
A tak wogóle to wybór Castelaniego na trenera Polski było wielkim nie wypałem Lozano był 100% lepszy od niego on by takiego składu na LŚ nie wystawił i co im dadzą MŚ? jak oni dostana z Brazylią itp Przynajmniej by Coś w LŚ grali a tak ????
Nie znasz totalnie koleś reali. Po pierwsze Francja mierzy się z Argentyną na wyjeździe i oba zespoły mają mecze o najwyższą stawkę i z tego co rozumuję nawet 3 drużyny z tej grupy będą mogły awansować. Jest to Serbia jako gospodarz, zespół po nich lub przed nimi i kolejny który będzie mógł zdobyć dziką kartę. Argentyna nie jest na straconej pozycji i awans mają na wyciągnięcie ręki więc nie licz setów może jeszcze.
Po drugie skład jest jaki jest bo czołowi zawodnicy odpoczywają. Myślisz, że tak lightowo grać cały sezon na full obrotach i bez wakacji może się obejść? Już są wznawiane przez nich treningi. Mistrzostwa Świata czy Europy w ogóle nie są porównywalne do komercyjnej LŚ.
Nie wiesz nie pisz proste
Co do Castellaniego jeszcze dobrze nie zaczął już oceniasz ? Zastanów się.
Ps Ja postawiłem dzisiaj mało patriotycznie na Finlandię. Przegram będę bardziej zadowolony jakbym wygrał więc to chyba najlepsze rozwiązanie ;)
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Polska v Finlandia
Typ: 2(-1,5 seta) ✅ ✅ ✅
Kurs: 3,25
Buk: Sportingbet
O tym meczu zostało już chyba napisane wszystko. Polska bez szans na drugie miejsce (ktoś się może przyczepić że szanse są ale to tylko teoria). Finlandia wciąż walczy o dziką kartę. Finowie grają w kratkę ale ostatnie spotkania utrzymywali w miarę równą formę. Najpierw sensacyjna(?) wygrana z Brazylią a potem dwa gładkie zwycięstwa (3:1 i 3:0) z Polakami. Polska drużyna gra tragicznie, o czym pisałem w analizach do meczy w Finlandii i nie będę się tutaj powtarzał bo nie ukrywam że pisanie o beznadziejnej grze naszych nie sprawia mi przyjemności ale takie są niestety fakty. Wątpię aby w tak krótkim czasie udało się cokolwiek zmienić. Zwłaszcza że &#39;cokolwiek&#39; tutaj nie wystarczy.
Wprawdzie gramy u siebie, Łuczniczka będzie wypełniona do ostatniego miejsca (miasto już dawno jest zakorkowane przez nadciągających kibiców i muszę wszędzie zasuwać pieszo :p) i dopingu nie zabraknie ale powstaje pytanie czy zmotywuje to naszych czy jeszcze bardziej zestresuje i nie będą wstanie swobodnie grać? Moim zdaniem to drugie bo psychika nie jest mocną stroną tej drużyny. Jedyne czego się &#39;obawiam&#39; to reakcja Finów na polską publiczność ale w końcu to nie są amatorzy. Gdy zobaczą że nasi są przynajmniej równie zestresowani zaczną grać swoje, a to w zupełności wystarczy do zdobycia 3 punktów w tym meczu.


Łuczniczka jak co roku będzie wypełniona po brzegi fantastyczną publicznością
------------------------------------------------------------------------------------------
A odnośnie postawy naszych w tegorocznej edycji LŚ. Grają padline i taka jest prawda, nieciekawie się to ogląda i żal tyłek ściska jak dostajemy baty od średniaków nie nawiązując nawet walki.
Ale od jechania po zawodnikach i trenerze jestem daleki. Przygotowuje zaplecze do eliminacji MŚ i do ME we wrześniu, daje odpocząć podstawowym graczom - ok, ja to rozumiem, godzę się z porażkami i cierpliwie czekam. Na awans do MŚ i dobry wynik na ME. Dopiero jeśli tego nie będzie sam przyłączę się do ostrej krytyki i jechania po trenerze. Jeszcze nie teraz panowie, bądźmy rozsądni i dajmy im szanse.​
 
P 0

pejs007

Użytkownik
a kadencji Lozano zostali oni tak wyeksploatowani, że teraz właśnie mamy tego efekty.
jeśli mamy być poważni, to bądźmy, trudno żeby Lozano w sezonie gdzie były Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie miał ogrywać młodych zawodników, żadna z drużyn tego nie robiła, wiadomo, że taki manewr stosuje się po najważniejszej imprezie, czyli Igrzyskach, i teraz tak właśnie wszyscy robią, a zresztą jakby nie było, to on wprowadził Możdżonka do kadry nad którym każdy się zachwyca, a jak go wziął na ważną imprezę, to wtedy były wielkie głosy co on takie robi, więc proponuje trochę szacunku dla tego trenera, bo obecnemu jeszcze do niego sporo brakuje, zresztą rozliczać go dopiero będziemy po docelowych imprezach,

pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
jeśli mamy być poważni, to bądźmy, trudno żeby Lozano w sezonie gdzie były Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie miał ogrywać młodych zawodników, żadna z drużyn tego nie robiła, wiadomo, że taki manewr stosuje się po najważniejszej imprezie, czyli Igrzyskach, i teraz tak właśnie wszyscy robią, a zresztą jakby nie było, to on wprowadził Możdżonka do kadry nad którym każdy się zachwyca, a jak go wziął na ważną imprezę, to wtedy były wielkie głosy co on takie robi, więc proponuje trochę szacunku dla tego trenera, bo obecnemu jeszcze do niego sporo brakuje, zresztą rozliczać go dopiero będziemy po docelowych imprezach,

pozdrawiam
Lozano to najlepszy trener polskiej kadry ostatnich lat. Gdzie ty widzisz przejawy braku szacunku do jego osoby? Oczywiście pomijając komentarze na wp czy onecie. Ale jednak myśl szkoleniowa Lozano zakładała iż w każdej imprezie mniej lub bardziej ważnej, gramy najmocniejszym składem, wtedy oczywiście jak były triumfy to każdy się cieszył i było OK, ale niektórzy zawodnicy nie są predysponowani do gry na pełnych obrotach przez kilka lat, Wlazły najbardziej. Konflikt tego zawodnika dotyczył właśnie braku czasu na dopoczynek, Mariusz na niektóre turnieje jechał z przymusu, gdyż trener groził mu wyrzuceniem z kadry. Zawodnicy, np. Winiarski ma szacunek dla trenera i jego zasług, ale otwarcie mówi, że te lata przeciążeń sprawili, że teraz niektózy mają poważne problemy ze zdrowiem. Przez to też właśnie posypała się kadra na ME w 2007. Pełen szacunek dla Lozano, ale pewne rzeczy mogą się w jego myśli szkoleniowej nie podobać, A Castellaniego możemy oceniać po ME i MŚ.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Nie znasz totalnie koleś reali. Po pierwsze Francja mierzy się z Argentyną na wyjeździe i oba zespoły mają mecze o najwyższą stawkę i z tego co rozumuję nawet 3 drużyny z tej grupy będą mogły awansować. Jest to Serbia jako gospodarz, zespół po nich lub przed nimi i kolejny który będzie mógł zdobyć dziką kartę. Argentyna nie jest na straconej pozycji i awans mają na wyciągnięcie ręki więc nie licz setów może jeszcze.

Po drugie skład jest jaki jest bo czołowi zawodnicy odpoczywają. Myślisz, że tak lightowo grać cały sezon na full obrotach i bez wakacji może się obejść? Już są wznawiane przez nich treningi. Mistrzostwa Świata czy Europy w ogóle nie są porównywalne do komercyjnej LŚ.

Nie wiesz nie pisz proste

Co do Castellaniego jeszcze dobrze nie zaczął już oceniasz ? Zastanów się.

Ps Ja postawiłem dzisiaj mało patriotycznie na Finlandię. Przegram będę bardziej zadowolony jakbym wygrał więc to chyba najlepsze rozwiązanie ;)


dobra spox może go za szybko oceniłem ale jestem w 75% pewny że on na trenera Polski się nie nadaje powrócimy do tego tematu za pare latek

a co do meczów Francja pojutrze z Argentyną wygra może 3-1 3-2 ale wygra ja napisałem tylko o Francji ale tak naprawdę to o dziką kartę walczą Francja, Rosja, Finlandia Argentyna tez walczy o ta dziką kartę ale ale to już mało prawdopodobne aha Serbia choć ma pewny udział w LŚ to i tak zdobędzie mistrza GR . Jedno jest pewne każde z tych drużyn co wymieniłem nie może w meczach nawet seta przegrać więc Finlandia dziś będzie walczyć o wynik 3-0 Polska już o nic nie walczy będą grac luźno i może być ciekawy mecz ja tez Postawiłem an Finlandię ale jak polska wygra płakał nie będę
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kto zagrał na Finów gratuluje zysku. Tylko pierwszy set bez historii, reszta była spokojnie do wygrania. I nie było miazgi jak to niektórzy tutaj sugerowali. W trzecim secie powinniśmy prowadzić 17-15, a przegrywaliśmy 17-20, w czwartym secie mamy w końcówce z 5 kontr i wszystkie albo w aut, albo splasowane na blok przeciwnika. W tych meczach to Polacy trochę pracują na awans Finów do FS, bo niektóre zagrania naszego zespoły, to trzeba nazwać po imieniu - chłopaki się sfrajerzyli, mając niektóre akcje jak na tacy, a oni przegrywają po dziecinnych błędach. A zagrywke dzisiaj poprawili i już momentami Esko już tak się nie bawił na rozegraniu. Na uwagę (o dziwo) zasługuje postawa Gromadowskiego, w końcu wyszedł mu mecz. A już najlepszym obrazkiem dzisiejszego &quot;frajerstwa&quot; Polaków była ostatni zagrywka w meczu, wynik 24-23, piłka meczowa, a Możdżonek serwuje w aut.
 
P 0

pavlinho

Gość
Możdżonek się popisał dzisiaj :| Ale warto pochwalić grę Marcela Gromadowskiego, bił mocno i pewnie tylko teraz pytanie, czy to był jego dzień i czy jutro zagra na podobnym poziomie. Woicki bez formy jednak...Ogólnie to Finowie Nas zagrywką pojechali.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)tak naprawdę to o dziką kartę walczą Francja, Rosja, Finlandia Argentyna tez walczy o ta dziką kartę ale ale to już mało prawdopodobne
Zacznijmy od tego, że Francja i Argentyna nie walczą o żadną dziką kartę, ale o bezpośredni awans do finału, dla przypomnienia dla tych co nie wiedzą jeśli pierwsze miejsce w grupie zajmie gospodarz turnieju finałowego to awans przechodzi na drużynę z drugiego miejsca.

Po drugie w grze jeszcze pozostaje Bułgaria, choć muszą liczyć na przegrane innych, m. in. Finów z nami i Włochów z Chinami. Największe szanse na dziką kartę ma Finlandia, Rosja i Włochy. Z tej trójki moim zdaniem najmniejsze szanse dla Rosjan, grają w Bułgarii, gdzie zdobycie przez nich kompletu pkt będzie dla mnie niespodzianką. JEśli dzisiaj Finowie zdołają zdobyć z Polakami 3 pkt (co mam nadzieję się nie stanie), to oni będą bardzo blisko awansu, bo wtedy z gry odpada Bułgaria, Rosja jest zmuszona zdobyć 6pkt (będzie dla nich bardzo trudno, zwłaszcza patrząc co ostatnio prezentują), a Włosi będą musieli zainkasować komplet na wyjeździe z Chinami, a Chińczycy co pokazali w ostatnich dwóch weekendach u siebie mogą pokonać każdego.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
China - Włochy
Typ: Włochy wygrają 3-0
Kurs: 2.90
Bet365

Ostatnia kolejka Ligi Światowej, i pojedynek w grupie A pomiędzy Chinami a Włochami. Sytuacja w tabeli dosyć spokojna, na prowadzeniu USA z 21pkt drudzy są Włosi 14pkt, 3 Holandia 13pkt i na końcu Chiny z 9pkt. Włosi mają spore szanse na dziką kartę ale muszą wygrać dwa mecze z Chinami najlepiej bez straty seta. Wtedy dzika karta będzie prawdopodobnie ich. Dzisiaj pierwszy mecz w Chinach. We Włoszech w 1 kolejce Włochy wygrali 3-0 i przegrali 0-3. Ale ja bym jakoś na ten mecz nie patrzył, Włosi to zupełnie inna ekipa niż na początku. W ostatnich 6 meczach 5 zwycięstwo kiedy w całej edycji mają w sumie 6. Co ważne wygrali 3 razy 3-0 z Holandią i 3-1 z USA i Holandią. Raz przegrali z USA 1-3. Ale ja bym powiedział że to bardzo dobrze. Chiny trochę sensacji w tej edycji sprawili, ale i tak są na ostatnim miejscu. Tego można było się spodziewać ponieważ Chiny to najsłabsza ekipa. Chiny wygrali 3 mecze i 7 przegrali. Z 7 porażek aż pięć było w 3 setach, jeden 1-3 i raz przegrali 2-3. Widać jednak najbardziej to że przegrali sporo 0-3. Włosi się bardzo zmotywowali, niedawno byli 3 w grupie i nie dawano im żadnych szans. Pokazali klasę jak przystało na takich dobrych siatkarzy. Do Final Six potrzebuje łatwych zwycięstw uważam że dzisiaj Włosi wygrają bez małego zawachania 3-0. A nie wolno zapomnieć o tym że po zwycięstwach do 0 lub 1 szanse na 1 miejsce także są realne. Mam nadzieję że zawodnicy wyjdą skoncentrowani od początku i szybko wygrają.
Robson // Włosi mają 17pkt ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Występy Biało- Czerwonych już za Nami w tegorocznej edycji LŚ. Napewno niektórzy gracze zagrali na dobrym poziomie lecz mieliśmy za dużo przestojów w grze i nie mogliśmy nawiązac walki z lepszymi jak z Brazylią i trzykrotnie z Finami. Na tle Wenezueli wyglądaliśmy bardzo dobrze. Młodzi zebrali niezbędne doświadczenie i teraz tylko patrzec aż będzie to owocowało w kolejnych docelowych już imprezach. Najpierw kw do MŚ a potem ME. Jednak za nim do tego dojdzie nie zakończyla się jeszcze Liga Światowa a tutaj jeszcze mnóstwo ciekawego może się wydarzyc. Na podsumowanie gry Polaków jeszcze przyjdzie czas, a teraz skupmy się jeszcze na ostatnich akcentach LŚ;)
Wciąż nie wiemy jakie zespoły zagoszczą w Belgradzie bo walka toczyc się będzie do ostatniej piłki. Wydaje się że swoją szanse w Bydgoszczy zaprzepaścili Finowie bo teraz nic już od nich nie zależy a muszą liczyc na porażki m.in Włochów. Podczas ostatniego weekendu najciekawej powinno byc w meczach Bułgarow z Rosjanami, ale wszędzie będą emocje i walka;)

VS

:siata:BULGARIA - ROSJA

Rosjanie nie mają obecnie lidera który pociągnął by ich gre w trudnych momentach. Do tego niezrozumiałe jak dla mnie bynajmniej decyzje Bagnoliego. Przed tygodniem kiedy w pierwszym meczu z Japonią od początku grał Mikhaylow i zagral bardzo dobry mecz sądziłem że dzień później ten sam gracz zamelduje się w ataku a tu znowu wyszedł Semen Poltavskyi i problemy ogromne ze skończeniem ataków jak we wcześniejszych meczach. Semen narazie gra tragicznie. Nie może skończyc wielu akcji, nadziewa się na blok ktory nie tak dawno mijał z wielką swobodą przeciez. Jedynym pewnym punktem u Rosjan wydaje sie libero Verbow a to za malo by zdobywac pkt bo ten gracz jest od obrony raczej . Berezhko wahania formy ale bardziej na minus. Sivozhelez jak dobrze wejdzie w mecz to jest groźny. Środkowi są chimeryczni. Wciąż mam w pamięci błędy Volkowa z przed tygodnia. Kazakow dośc ślamazarny ale zasięg ma dobry. Ogólnie Sborna nie jest obecnie wielką siłą w stawce LŚ. Skoro biją ich nawet Japończycy na własnym terenie! Brak promocji Rosjan do Belgradu będzie tylko i wylącznie ich winą. Starali się im pomagac nawet sędziowie jak w meczu z Kubą, ale na nic się to może zdac.

Bułgarzy mieli fatalny start do LŚ. Jednak z tygodnia na tydzień zdaje się że grają lepiej i co najważniejsze wygrywają. Ostatni weekend mógł podzialac na Bułgarów bardzo pozytywnie. Wkońcu zaczynali ze stanu 0-2 z Kubą a w dwumeczu skńczyli 6-2 zatem szesc kolejnych wygranych setów świadczy o coraz lepszej dyspozycji a przeciez to Kuba do tej pory rozdawala karty. Zawodnicy którzy ciągną gre Bułgarów się nie zmieniają bo dalej są to Kaziyski i Nikolov. Wydaje się łatwa taktyka dla rywali ale ich trzeba jeszcze powstrzymac a z tym może byc problem. Dośc dobrze spisuje się środkowy Gaydarski. Mankamentem dalej w ich grze jest rozgrywający. Sądze że są w stanie pokonac nie najlepszą obecnie Rosje.
Mecz zapewne będzie bardzo ciekawy i obfitujący w spięcia pod siatką. I jedni i drudzy znani są z takich nieczystych zagrań. Także na siatce będzie sie wiele działo. Kibice już ostrzą sobie zęby na ten mecz który da nam prawdopodobnie odpowiedz kogo zobaczymy w Belgradzie. Oczywiście przy sprzyjającym wyniku Chin z Włochami. Ja dzisiaj próbuje granie na gospodarzy meczu bo przed tygodniem to w ich grze widzialem lepsze momenty a w zasadzie grali dobrze przez 6 ostatnich setów. Rosja zawodzi i nie widze jakichś symptomow aby miało się to zmienic akurat w grze z bardziej wymagającym rywalem który zawsze mobilizuje się na Rosje maksymalnie.

Typ : Bułgaria win @ 1,85 TOBET (7/10)


Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania a także wielu innych ktore będziemy mogli śledzic podczas ostatniego weekendu LŚ ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Bułgaria - Rosja⛔
typ:1
kurs: 1,72

Tutaj nie będę za bardzo powtarzał po Robsonie, który już napisał wszystko na ten temat. Krótko, Rosjanie bez formy, ciągłe roszady Bagnolego także nie pomagają w stabilizacji. Poltavsky potrafi na pustej siatce atakować w aut, Berezhko ostrzeliwany taktyczną zagrywką popełnia błędy, środkowi mało skoncentrowanie, jakb poza meczem, do tego dochodzą nieporozumienia na boisku, piłka często wpada im w pole przebita za darmo. A Bułgaria, ciągle z szansami na Belgrad, ostatni weekend znakomicie, dwie wygrane nad Kubą, grają u siebie, są na fali wznoszącej, powinni dzisiaj wygrać.

USA - Holandia✅
typ: 3-0
kurs: 1,72

Amerykanie już są praktycznie w finale, przed tygodnie podzielili się pkt z Włochami. Holendrzy trochę szumu narobili na początku rozgrywek, sądziłem, że może to będzie taki czarny koń, nic z tych rzeczy, co pokazał już drugi mecz z USA w pierwszym wekendzie. Dla mnie jest to drużyna-błąd. Tyle prezentów co pomarańczowi oddają przeciwnikowi to się w głowie nie mieści, w ważnych momentach walą zagrywką po autach i siatce,mylą się w ataku. W swoim dorobku mają już porażkę do 11 z Chinami, jak na zespół z takim solidnym i stałym składem taka porażka to katastrofa. Jedynie poziom stabilnie trzyma Horstink, ale jego rywale ostrzliwują zagrywką, uniemożliwiając mu swobodny atak. A po stronie USA jest kto mu tą zagwykę pozyłać - Stanley, Rooney itd. Clayton po nieciekawym początku w Chinach teraz gra już zncznie lepiej, w osatnim meczu to on rozstrzygnął posyłając 3 asy serwisowe w jednym ustawieniu losy spotkania. Niegorszy pozostaje Rooney, który został MVP meczu. Lekko można zagrać na 3-0 dla USA, bo kurs na ich win jest za niski, a patrząc na postawę obu ekip to tutaj maluje mi się jeden obraz meczu.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
China - Włochy
Typ: Włochy wygrają 3-0
Kurs: 2.90
Bet365


Ostatnia kolejka Ligi Światowej, i pojedynek w grupie A pomiędzy Chinami a Włochami. Sytuacja w tabeli dosyć spokojna, na prowadzeniu USA z 21pkt drudzy są Włosi 14pkt, 3 Holandia 13pkt i na końcu Chiny z 9pkt. Włosi mają spore szanse na dziką kartę ale muszą wygrać dwa mecze z Chinami najlepiej bez straty seta. Wtedy dzika karta będzie prawdopodobnie ich. Dzisiaj pierwszy mecz w Chinach. We Włoszech w 1 kolejce Włochy wygrali 3-0 i przegrali 0-3. Ale ja bym jakoś na ten mecz nie patrzył, Włosi to zupełnie inna ekipa niż na początku. W ostatnich 6 meczach 5 zwycięstwo kiedy w całej edycji mają w sumie 6. Co ważne wygrali 3 razy 3-0 z Holandią i 3-1 z USA i Holandią. Raz przegrali z USA 1-3. Ale ja bym powiedział że to bardzo dobrze. Chiny trochę sensacji w tej edycji sprawili, ale i tak są na ostatnim miejscu. Tego można było się spodziewać ponieważ Chiny to najsłabsza ekipa. Chiny wygrali 3 mecze i 7 przegrali. Z 7 porażek aż pięć było w 3 setach, jeden 1-3 i raz przegrali 2-3. Widać jednak najbardziej to że przegrali sporo 0-3. Włosi się bardzo zmotywowali, niedawno byli 3 w grupie i nie dawano im żadnych szans. Pokazali klasę jak przystało na takich dobrych siatkarzy. Do Final Six potrzebuje łatwych zwycięstw uważam że dzisiaj Włosi wygrają bez małego zawachania 3-0. A nie wolno zapomnieć o tym że po zwycięstwach do 0 lub 1 szanse na 1 miejsce także są realne. Mam nadzieję że zawodnicy wyjdą skoncentrowani od początku i szybko wygrają.

Robson // Włosi mają 17pkt ;)
Moim zdaniem bardzo dobry typ.Ja jednak gram asekuracyjnie handi -1,5 seta na Włochów w unibecie za 1,72.Trzy punkty będą zdobyte a ratio punktowe(decyduje zaraz po dużych punktach o miejscu w grupie i między grupami) na razie mają lepsze od ruskich i secika z ambitnymi chińczykami mogą ewentualnie przegrać choć niekoniecznie.Moim zdaniem przy wygranej Włochów dwa razy za trzy punkty awans z drugiego miejsca jest prawie 100%-owy.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co by się jutro nie stało, to Bułgarzy mogą poszczycić się mianem frajerków weekendu. To co dzisiaj poczynili w meczu z Rosją to śmiech, nawet mało powiedziane. W każdym secie wyprowadzali sobie bezpieczny wynik, w pierwszym prowadzili 13-7, w drugim 22-20, w trzecim 20-18 i za każdym razem w frajerski sposób oddawali Rosjanom pkt. A Zhekov przechodził samego siebie, w końcówkach, kiedy roztrwaniali przewagę i w górze były akcje decydujące o secie, to bułgarski rozgrywający wystawiał krótkie poniżej wysokości taśmy ???? .
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-18 02:40, Liga Światowa - mężcz., Świat
Kuba - Japonia
Typ: Under 130.5pkt
Kurs: 3.20
Bwin

I kolejna niespodzianka z kursem ponad 3 od bukmachera Bwin. Mecz Ligi Światowej w finałowej kolejce i grupa C. Lider grupy z dorobkiem 20pkt podejmować będzie ostatnią Japonię. W tabli z 20pkt na czele Kuba i Rosja jednak Kuba ma lepszy bilans punktów, bez szans na awans już Bułgaria oraz Japonia. Kuba jeśli dzisiaj wygra 3-0 i pewnie w małych punktach będzie kolejnym po Brazylii i Serbii finalistą. Droga do tego krótka, lider do takiego meczu z marzeń. Japonia u Siebie przegrała dwa razy 0-3 z Kubą, ta z kolei jest wielką sensacją LŚ spisują się świetnie. Na wyjeździe pokonali 3-0 Rosje i Bułgarię. Dwa o wiele mocniejsze państwa. Ponad to ostatnio Kuba przegrała dwa mecze z Bułgarią ale Oni tam przyjechali po 1pkt który daje im spokojny awans przy 3pkt z Japonią. I tak też było w 1 meczu wygrywali 2-0 a przegrali 2-3 a póżniej 0-3. Uważam że zrobili to lekko specjalnie żeby u Siebie świętować awans. Kuba dotychczas wygrała na wyjeździe 3 mecze i 1 przegrała. Z kolei u Siebie wygrała także 3 i 1 przegrała co ważne u Siebie dosyć łatwo 3-1 dwa razy z Bułgarią która jest mocniejsza od Japonii. Japonia na wyjeździe sensacyjnie ograła Rosję jednak ta gra strasznie w kratkę, bo w 1 meczu Sborna wygrała gładziutko 3-0. Uważam że Kuba zdetronizuje Japonie i wygra gładko 3-0 w setach poniżej nawet 15pkt.​
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Chiny-Włochy
typ: 1
kurs: 4,00
buk: bet365

Analiza: LŚ na finiszu. Dziś i jutro rozegrane zostaną ostatnie spotkania fazy interkontynentalnej. Znamy już 5 zespołów które zagrają w turnieju finałowym- do gospodarza Serbii oraz Brazylii, która awans wywalczyła już pare kolejek temu, dołączyły dzisiaj reprezentacje Argentyny, USA oraz Kuby. O ostatnie wolne miejsce powalczą dzisiaj korespondencyjnie Rosja i Włochy.
Po wczorajszej gładkiej przeprawie tych drugich w spotkaniu z Chinami można w ciemno zakładac że to właśnie podopieczni Anastasiego są pewniakiem do gry w final six. Miałem akurat okazję oglądać ten mecz i prawdę powiedziawszy nie spodziewałem sie że Chińczycy po raz drugi właśnie przeciwko raczej przeciętnym Włochom mogą po raz drugi zagrać tak totalną kaszanę. Włochom do zwycięstwa tak naprawdę wystarczyło tylko dostarczać piłke po zagrywce na drugą stronę siatki a reszta zrobiła się sama. Gigantyczna przewaga gości w bloku 18-5 wynikała przede wszystkim ze strasznie czytelnego rozegrania chińskiego wystawiacza- o tyle jest to dziwne gdyż przyjęcie to akurat wczoraj gospodarze mieli na całkiem przyzwoitym poziomie. Jednym słowem fatalny mecz w wykonaniu Chińczyków którzy znając ich zaciętość i bojowe podejście do spotkań nie pozwolą sobie absolutnie na drugi z rzędu taki słaby mecz- tym bardziej że własna publiczność jakby nie było do czegoś zobowiązuje a sami Chińczycy pokazali w tegorocznych rozgrywkach że zespołem niezwykle chimerycznym który z dnia na dzień potrafi przejść niezwykłą metamorfozę w jakość swojej gry. Udało im się już ogrywać na własnej hali Holendrów i przede wszystkim Amerykanów tak więc nie widze przeszkód by nie mogli dzisiaj powalczyć o zwycięstwo z Włochami którzy dodatkowo zagrają pod znacznie większą presją.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Bułgaria - Rosja
typ:1
kurs: 2.1

Nie wierze, że Bułgarzy chcą tak łatwo &quot;podarować&quot; finał Rosjanom. Rosjanie grają chałke i nie zasługują na finał, przy najmniej nie w taki łatwy sposób wywalczony, wczoraj Bułgaria zamiast wygrać 3-0, to dostała w takim samym stosunku. Przez większą część każdego seta prowadziła, nadawała rytm gry, a nagle Rosjanie bez jakiś fajerwerków potrafili wygrać pod rząd 5 akcji, gdzie jakoś wspaniale nie grali. Jeśli chcą awansować, to niech trochę się postarają, bo szczerze wolę w Belgradzie zobaczyć Włochów, którzy od jakiegoś czasu grają dobrą siatkówkę. Liczę, że Bułgarzy zaprezentują się godnie i wygrają. Odpuścić raczej nie odpuszczą, bo stosunek do meczów z Rosjanami, w tym kraju jest podobny jak u nas, czyli coś więcej niz tylko wydarzenie sportowe.
 
S 5

sensei65

Użytkownik
Ja w tym meczu nie daje żadnych szans zespołu Bułgarii robiąc podręcznikowie błedy nie zasługują na zwycięstwo a wczoraj było widac ładną gre Rosjan która w pełni to wykorzystywała. Bułgaria wygrywając 13:7 przegrała seta u siebie przy swojej własnej publiczności to przepraszam . Rozumiem mogli się rozkojarzyć jeżeli graliby na wyjezdzie przy obcej widowni ale u siebie? Nie widze innego wyjścia jak postawic na Rosjan a kursy już spadają
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
No ale co ma wspolnego wczorajszy mecz z dzisiejszym, bledy ktore popelniali sa w mig do wyeliminowania bo caloksztalt gry wyglada dobrze......jednoczesnie tez nie wolno stawiac krzyzyka na Rosjan gdyz mimo nie najlepszej dyspozycji moga sie przelamac(momentami rozgrywaja ładne akcje ni wspominajac o blokach)..mecz trudny do wytypowania choc mysle ze tym razem nie zakonczy sie na 3 setach...cos mi mowi ze bedzie podobnie jak w naszym dwumeczu z Finami pierwszy przegrany w nie najlepszym stylu na drugi dzien zwycieztwo..takze jak dla mnie Bulgaria wins
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom