>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2009

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Rosja - Kuba✅
typ:2
kurs: 3,55

Tu na Kubańczyków muszę postawić. Dzisiaj to oni byli lepsi i powinni wygrać, jednak sędzie wypaczył wynik tego spotkania, stronniczością arbitra byli nawet zaskoczeni sami Rosjanie, którzy widzieli, że gra im się sypie a tutaj tyle prezentów, nawet Banoli po meczu podszedł do trenera kubańskiego i poklepał go po plecach, gdyż raczej i jego nie satysfakcjonują takie wygrane. Pierwszy set Kubańczycy przespali, do gry weszli od drugiej partii i od razu z odpowiednim rezultatem, brylowali we większości elementów, prowadzili 2-1 w setach i mieli przewagę w czwartej partii, jednak tutaj znać o sobie dała stronniczość sędziego i frustracja Kubańczyków przerodziła się w ich błędy własne, które zaowocowały TB. W tym od pierwszej piłki rytm narzucili goście, wyszli na kilka punktów przewagi, potem nagle znowu sędzie daje niesłuszne pkt dla Rosjan i po zaciętym spotkaniu, które powinno paść łupem Kuby, wygrywa Rosja. Mam nadzieję, że jutrzejsza zamiana sędziego głównego przyniesie ze sobą uczciwe sędziowanie a i dzisiajsza frustracja Kubańczyków przerodzi się w ich boiskowy gniew i pragnienie rewanżu, oczywiście w sferze sportowej i udowodnią, że to oni powinni wygrać.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Typy na mecz Polaków dzisiaj były by w 100% trafione. Dwa zwycięstwa za 3 pkt i walczymy o drugie miejsce ! Finlandia zdobywa 2 pkt w meczu z Brazylią i z pewnością mecz z nimi będzie bardzo trudny.

Tak btw POLECAM każdemu wyjazd na mecz Reprezentacji Polski! Niesamowite przeżycie!

Rosja -vs- Kuba​

Typy :
over 185,5 @ 1,9 Unibet ⛔ 19:25 17:25 21:25
Kuba +8,5 pkt @ 1,85 Betsafe ✅ 57:75
Kuba +2,5 seta @ 1,35 Betsafe ✅ 0:3


Arcyciekawe spotkanie w grupie C. W Chabarowsk dojdzie do rewanżu za dzisiejszy pojedynek. W nim górą okazali się Rosjanie. Wygrana 3-2 (25:14 24:26 19:25 25:23 25:23) po bardzo zaciętym meczu. Jednak czytałem wiele komentarzy o sędziach, którzy podarowali parę pkt gospodarzom. Sam Tetyukhin mówił o tym, że byłoby milej wygrać bez pomocy arbitrów. Drużyny spotkały się w tym roku trzy krotnie. Każde spotkanie kończyło się tie-breakiem, a dwa z nich wygrywali Rosjanie. Kolej na wyrównanie stanu rywalizacji. Kubańczycy jedni z pretendentów do wygrania Ligi Światowej w tym pojedynku muszą zdobyć kolejne pkt. Oba zespoły to potężna zagrywka i odrzucenie rywali od siatki. U Rosjan Poltavsky i Volkov, w reprezentacji Kuby Leon , Leal. Po złym pierwszym secie, Kubańczycy potrafili się dzisiaj otrząsnąć i wygrać seta drugiego i trzeciego. Ciekawa reprezentacja, która ma kim grać. Wspomniany wyżej młodziutki Leon, Sanchez, Simon czy Leal to wspaniali gracze, którzy bez większych problemów mogliby grać w najlepszych klubach Europy. Stać ich z pewnością na walkę z Rosjanami, co udowodnili już trzy krotnie. Sborna to starzy wyjadacze, Poltavsky, Berezhko, Kuleshov, Verbov to nazwiska nam bardzo znane. Uważam, że mecz jak każdy będzie bardzo wyrównany. Kuba raczej nie będzie rozpaczać i patrzeć się na sędziów (mam nadzieję, że będą sprawiedliwie arbitrzy prowadzić spotkanie). Chłopaki robią swoje, wkładają ogromna siłę w ataki. Są skoczni i w pełni to wykorzystują. Warto przypomnieć, że w grupie prowadzi właśnie Kuba z dorobkiem 16 pkt zaraz za nimi Rosja z 14 pkt i to te dwa zespoły liczą się w walce o awans do finałów w Belgradzie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Coś widze że mało się dzieje w tym dziale, a takie ciekawe mecze za Nami jak i przed Nami jeszce podczas tego weekendu. Polacy wygrali dwa spotkania i zdobyli 6pkt tak więc plan został wykonany w pełni. Nasi chłopcy pokazali kawałek dobrej siatkowki. Każdy wie że zespół jest odmieniony bardzo, ale niektórzy zawodnicy grają naprawde świetnie. Wczoraj wspaniala postawa Kurka i Jarosza, Dzisiaj świetny mecz Bartmana. Do tego nie schodzi poniżej pewnego poziomu Możdzonek, a także swoją szanse wykorzystuje Zatorski. Nic tylko się cieszyc, teraz wszystko rozstrzygnie się w pojedynkach z FInami. Wiele ciekawego jeszcze przed Nami podczas tego weekendu więc mam nadzieje że zaczną się ciekawe wpisy na temat czekających nas spotkań.

VS

:siata:ROSJA - KUBA​

Drugie ze spotkań tego weekendu w którym Rosjanie podejmą Kubańczykow. Pierwsze spotkanie rozgrywane bylo dzisiaj i górą okazali się Rosjanie 3:2 jednak temu meczu towarzyszy ogromny niesmak bo jak dla mnie sędziowie kilkukrotkie mylili się na niekorzysc Kuby. To w pewnym stopniu popsuło widowiskowosc tego meczu bo zaciętych wymian i walki na siatce w całym spotkaniu nie zabraklo. W grze Kubańczykow widac polot i pewnośc siebie zawodnikow. Skoro 15-latek Wilfredo Leon faktastycznie gra na przyjęciu i nie boi się atakowac przez ręce wieżowców po przeciwnej stronie znamienuje to tylko o klasie tego nastolatka. Pewnymi punktami w grze Kuby są także jej kapitan, a zarazem środkowy Simon Aties i drugi z przyjmujących Leal Hidalgo. To na tej trójce opierała się w dniu dzisiejszym siła Kubańczykow. Mniej pilek dostawal Sanches - podstawowy atakujący. SIłą w ich grze jest także blok i zagrywka. Jednak dzisiaj nie dane było im wygrac przez sędziów. Kilka takich pomyłek że az głowa boli, a oczy trzebabyło przecieraz ze zdziwienia i zaskoczenia taką decyzją arbitrów. Niestety w dniu jutrzejszym to ta sama dwójka będzie sędziowac z tym że Chińczyk Wang zajmie role drugiego arbitra i oby wogóle wyłączył się najlepiej z sędziowanie tego spotkania.
U Rosjan nie ma czym się zachwycac. Wspominam na kazdym kroku ze bez formy jest Semen Poltavskyi, bije dalej mocno ale rywale blokują więcej jego ataki a sam czasami strzela ślepakami po autach. Podczas tego weekendu brakuje Kazakowa w zespole który przed tygodniem odmienił gre z Bułgarami na siatce. Jednak na środku nie ma braków. Są przeciez Volkow i Kuleshow, ktorzy mają także wyśmienite warunki fizyczne. Na przyjęciu pewny Tietyukhin, słabiej Bierezhko. Podstawowy libero Verbow nie dokończył dzisiejszgo meczu, nie wiem czy czasem nie bylo spowodowane to jakimś urazem czy może słabszą postawą jego w defensywie bo naprawde nie gral porywająco. SPodziewam się że na jutrzejszy mecz Kubańczycy wyjdą bardzo podrażnieni tymco dzisiaj ich spotkało ze strony sędziów i sportowa złością udowodnią że bardzo mocno pukają do światowej czołówki i wygrają mecz nr dwa z Rosjanami.


Ten 15-latek Wilfredo Leon nie bał się nawet takich sytuacji kiedy naprzeciw pojawiała się ściana​


Typy : Kuba +1,5seta @ 2,10 Unibet (7/10)✅3:0
Kuba win @ 3,20 Unibet (5/10)✅3:0


Zapraszam do aktywnego udziału w dyskusji na temat nadchodzących spotkań, które zakończą już 4 weekend z World League;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Francja - Serbia✅
typ:2
kurs: 1,83

Serbowie widać już budują formę na finał w Belgradzie, do zespołu wraca stara gwardia, w pierwszym meczu mogliśmy widzieć już Milijkovica, Grbicia, Gericia. Ci zawodnicy uzupełnili skład, gdzie byli bardzo dobrze zastępowani przez swoich młodszych kolegów. Formę na odpowiednim poziomie trzyma Janic. Widać trener serbski chce już odbudowywać powoli formę swoich gwiazd, dlatego mimo nawet słabszej momentami gry swojego lidera w ataku, Ivana Milijkovica nie zdejmował go z boiska, gdyż jemu akurat teraz dużo gry potrzeba. Jednak o jego postawę możemy być spokojni, z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Już w pierwszym meczu zainkasował 22 pkt. Do reprezentacji Francji natomiast wraca Antiga, jednak nie prezentuje się on na tyle dobrze aby grać w pierwszym składzie, Stephan nie ma formy kompletnie. Dodatkowo osłabienie już od dwóch tygodni - brak Samici. Ogólnie forma Francji nie zachwyca, mimo, że byli faworytami do awansu z tej grupy (z racji pewnego miejsca w finale Serbów), to jednak ich sytuacja w grupie nie jest klarowna, ich dzisiejsza porażka prawdopodobnie pozbawi ich tej pozycji i wszystko będzie rozstrzygało się w ostatnich tygodniach, gdzie czeka Francuzów ciężki bój na początek u Koreańczyków a potem z Argentyną. Motywację na pewno Francuzi mają, jednak aktualne możliwości i forma raczej nie zwiastują ich wygranej dzisiaj.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
2009-07-05 13:15, Liga Światowa - mężcz., Świat
Chiny - USA
over 160,5
bwin
analizaziś o 13,15 odbędzie sie kolejny mecz ligi swiatowej w grupie A.Spotkają sie mistrzowie olimpijscy Amerykanie i Chinczycy.Faworytem tego spotkania niewątpliwie są Amerykanie lecz we wczorajszym meczu ulegli druzynie Chin 2-3.Sądzę że dziś tez mozemy zobaczyc zaciety pojedynek imysle ze chinczycy podbudowani zwyciestwem ugrają conajmniej seta i suma punktów w tym meczu będzie poowyżej 160,5.We wczorajszym meczu pomiedzy tymi zespołami 04.07 13:15 Nanjing Chiny USA 3:2 25:19, 27:29, 18:25, 26:24, 15:12 było 221 punktówWedług mnie Chinczycy przed własną publicznoscą bedą chchielipokazac ze potrafia grac w siatke i jeden set jest w ich zasiegu.Obstawiam wynik 3-1 dla amerykanów
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Chiny - USA

Typ : under 185,5 @ 1,65 Betsafe ✅ 1:3 18:25 25:20 21:25 12:25

Podrażnienie Mistrzowie Olimpijscy dzisiaj z pewnością będą chcieli rewanżu na Azjatach. Po przegranej 3-2 we wczorajszym spotkaniu, w ekipie USA ogromna mobilizacja i chęć uzyskania pozytywnego wyniku. Do drużyny wrócił Cleyton Stanley i widać ogromne braki w formie tego atakującego. Na słabej skuteczności, wiele problemów z kończeniem, jednak trener zostawiał go na boisku aby ten ogrywał się coraz bardziej. Coś jak Milijkovic w drużynie Serbii. Amerykanie pomału muszą myśleć o tym, aby jak najlepiej przygotować się do finałów w Belgradzie. Narazie prowadzą w grupie A z dorobkiem 15 pkt, jednak pewni awansu nie mogą być i głupio tracić pkt z outsiderem nie powinni. Chińczycy to żywioł. Jak wychodzi to jest super i gra jakoś się układa. Gorzej jeżeli przytrafi się jakiś przestój, wtedy gra idzie jak po grudzie. Amerykanie muszą zacząć grać więcej środkiem, David Lee wczoraj zdobył jedyne 6 pkt w ataku, co jest marnym wynikiem na 5 setów. Liczę na większą skuteczność Stanley&#39;a. U siebie Amerykanie przed tygodniem potrafili ograć dwukrotnie szybko po 3-0 Chińczyków, którzy w LŚ w tym roku wygrali dopiero dwa pojedynki. Oprócz wczorajszego zwycięstwa pokonali niespodziewanie w pierwszej kolejce Włochów na wyjeździe 3-0. Niewątpliwie stać ich na dobre wyniki, jednak jeżeli Amerykanie narzucą swój styl gry, popracują w bloku to pojedynek może się szybko zakończyć. Liczę na dzisiejszą agresje sportową w wykonaniu gości.
 
B 0

_bender

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Korea Południowa (II mecz)
Typ: under 185,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Expekt

Dzisiaj chciałbym zaproponować typ na Ligę Światową. Drugi mecz pomiędzy Argentyną a Koreą Południową. Gospodarze wczoraj niespodziewanie przegrali z Azjatami, dziś powinni pokazać na co naprawdę ich stać (kurs na Argentynę jest stosunkowo niski mimo porażki i wynosi 1,40). Myślę, że w takim wypadku warto zagrać under 185,5 pkt. Zakładam że taka sytuacja będzie miała miejsce, jeżeli nie dojdzie do 5.seta. Argentyńczycy w tej edycji Ligi Światowej już chyba wyczerpali limit osiągania wyników pięciosetowych:

13 - 14.06 Korea 2:3 i 3:2
19 - 20.06 Francja 3:2 i 2:3
26 - 27.06 Serbia 3:2 i 0:3
04.07 Korea 2:3 i ???

Tak więc na 7 meczów 6 kończyło się w piątym secie (!) Myślę, że niemożliwe jest kontynuowanie tej „passy” i dziś może paść każdy wynik tylko nie 2:3 i 3:2 co w praktyce oznacza wygraną w zakładzie under 185,5 pkt.
 
matrix_4 0

matrix_4

Użytkownik
Francja-Serbia
typ 1
kurs 1.85
expekt
Czwarty mecz pomiedzy druzynami z francji Serbi .Do tej pory Francja ma na swoim koncie 1 wygrana,natomiast serbia 2 wygrane.Uwazam iz Francja wygra ,gdyz jest pewna tendencja,otoz:
Gdy Francja wygrala 1 mecz w Serbii ,w drugim meczu nie mieli juz szans i tym razem tak bedzie.

Robson // Takie analizy to o pupe rozbic ... doceniam że chcesz zabrac głos w temacie, ale na Boga zero w tym jakiejkolwiek logiki, na rachunek prawdopodobieństwa tutaj nie ma miejsca:-|
 
D 0

durex

Użytkownik
nie wiem czy to dobre miejsce, szukam typu z ligi swiatowej, gora 2 typow na 1 kupon za 1000 zł. ktore mecze wedlug was sa najpewniejsze. dla mnie ciekawym typem jest KUBA kurs 1.6 na bulgarii. USA 1.35 u siebie z wlochami. oraz SERBIA kurs 1.6 na argentynie. nie wiem jednak ktore z tych druzyn sa juz pewne awansu. prosze was o pomoc i prosze o udostpenienie jakiejs strony ze statystykami siatkarskimi.
pozdrawiam, zyczac udanych typow
 
P 0

pavlinho

Gość
To nie jest temat na takie pytania ale odpowiem.
Jeżeli jest to kupon za normalną stawkę to graj. Jeśli jest to jednak stawka grubo wykraczająca poza Twój budżet lub jest to poprostu all in to lepiej nie graj all in na LŚ. Sam widzisz jakie są wyniki w tym roku i jest to po prostu loteria bo każdy może wygrać z każdym. Trenerzy budują zespoły od początku na IO w Londynie i w tym sezonie LŚ to poligon doświadczalny.
Co do informacji i statystyk przede wszystkim www.fivb.com oraz www.siatka.org .
Pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nie wiem czy to dobre miejsce,...
Granie za dużo stawkę LŚ najlepiej ograniczyć do jakiegoś singla po dobrym kursie, choć ogólnie granie za więcej pieniędzy na tegoroczne rozgrywki jest bardzo ryzykowne, ale już granie tripla na faworytów kompletnie mija się z celem.

Bułgaria - Kuba⛔
typ:2
kurs: 1,66

Bułgarzy mają jeszcze małe szanse na zajęcie drugiego miejsca w grupie i liczenie po cichu na dziką kartę, jednak zajęcie przez nich tegoż drugiego miejsca jest mało prawdopodobne. U siebie podejmują najlepszą drużynę tej grupy - Kubę. O Kubańczykach można powiedzieć, że wreszcie grają dobrą siatkówkę nietylko u siebie ale i na wyjazdach. W poprzedniej kolejce przegrali pierwsze starcie w Rosji 2-3 w sytuacji jaką znamy, ale potem wzięli rewanż i wygrali aż 3-0, nie pozostawiając złudzeń komu należy się awans do FS. Bułgarzy natomiast od początku zawodzą, ich gwiazdy są bez formy, formę trzymał Nikolov, ale i jemu ostatnio zdarzają się występy poniżej oczekiwać, widać po zawodnikach jeszcze zmęczenie po sezonie ligowym, gdyż nawet nie mieli czasu by się zregenerować, na boisku wyglądają jakby mieli tam grać za karę. A dobitnym przykładem ich słabej dyspozycji są dwie porażki z Japonią. Oba zespoły spotkały się już dwukrotnie na terenie Kuby i tam gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa po 3-1. Kubańczykom do zapewnienia sobie awansu wystarczy jedna wygrana, gdyż chyba nikt nie ma wątpliwości, że w ostatniej kolejce u siebie zdobędą komplet punktów. Myślę, że podobnie jak w Khabarovsku Kubańczycy wykorzystają swoją siłę, atak, blok i wygrają spotkanie. Bułgarię stać na pewno na przebłyski dobrej gry, ale chyba to będzie za mało.

Argentyna - Serbia (⛔, ale nie grałem ze względu na braki kadrowe, jak widać słusznie)
typ: 2
kurs: 1,61

Argentyńczycy razem z Francuzami rywalizują o awans z grypu z racji pewnego występu w finale Serbów. Kolakovic natomiast skrupulatnie przygotowuje swoją reprezentację do występu w Belgradzie, w poprzedniej kolejce dość łatwo wygrali dwa spotkania z Francuzami. Ich gra z meczu na mecz wygląda lepiej, wracają największe gwiazdy, Geric, Grbic, Milijkovic. Po Ivanie było widać w ostatnim meczu, że wraca do formy. Ogólnie gra Serbów wyglądała bardzo dobrze, była pełna polotu, takiej łatwości w zdobywaniu punktów, moim zdaniem w Argentynie powinni zaprezentować się jeszcze lepiej. Podopieczni Webera natomiast w ostatniej kolejce trochę zawiedli, gdyż liczono na ich 6 pkt z Koreą, co dało by im mocną pozycję przed ostatnimi starciami, niestety dla nich pierwszy mecz przegrali po TB, dopiero w drugim udowodnili swoją wyższość. Teraz przyjdzie im się mierzyć z najsilnijeszą ekipą z tej grupy, gdzie wygranej im nie wróżę, coprawda wygrali z nimi jeden mecz na wyjeździe, jednak wtedy reprezentacjia Serbii była inną drużyną. Jeden z ostatnich sprawdzianów przed Belgradem dla Serbów jest ważnym spotkaniem i mam nadzieję wygranym.
Edit: Jednak gwiazd nie będzie w drużynie Serbii, więc kurs n anich za mały aby ryzykować.

Lekko można jeszcze spróbować zagrać Włochów po kursie 3.0. Po ich wygranych w Holandii myślałem, że to takim jednorazowy wyskok, jednak jak widać trzymają poziom nadal, w ostatnich meczach nie oddali Holendrom nawet seta. Amerykanie wprowadzają do składu swoją gwiazdę - Stanleya, który delikatnie mówiąc gra słabo. To jemu &quot;zawdzięczają&quot; porażkę z chińską młodzieżą. Jeśli Włoci utrzymają poziom z ostatnich dwóch kolejek to spokojnie mogą myśleć o wygranej. Dodatkowo to właśnie reprezentacji USA Włosi zawdzięczają upokorzenie na swoim terenie gdzie polegli dwukrotnie po 1-3, więc motywacji aby wziąć reważ też im nie brakuje.
Włochy @ 3,0✅
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Kuba powinna wejść bo jest naprawde mocna a mnie się udało złapać ją po 1,9, Włochy też można lekko zagrać, ale masz błąd radek03 w analizie do meczu Argentyńczyków z Serbami gdyż Grbic, Geric i Milijkovic nie zagrają z Argentyną dlatego też mocno bym się zastanwaim nad tym typem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Kuba powinna wejść bo jest naprawde mocna a mnie się udało złapać ją po 1,9, Włochy też można lekko zagrać, ale masz błąd radek03 w analizie do meczu Argentyńczyków z Serbami gdyż Grbic, Geric i Milijkovic nie zagrają z Argentyną dlatego też mocno bym się zastanwaim nad tym typem.
Dzięki za uwagę, nie doczytałem tych informacji a są one kluczowe, tak więc Serbia raczej odpada.
 
D 0

durex

Użytkownik
dzieki za pomoc, kuba faktycznie wydaje się dobrym typem jednak nie wiem jakim skladem zagraja z bulgarami. obawiam sie ze moga sobie lekko odpuscic sobie te mecze majac na uwadze 2 kolejne &quot;spacerki&quot; u siebie z japonia i awans w kieszeni. a co sadzicie o Francji na wyjezdzie z Korea kurs 1.45. Francuzi mimo słabszej gry w tym roku potencjał mają ogromny i jak dla mnie to inna liga niż koreańczycy.
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Oj ja nie skazywałbym tak Koreańczyków na porażkę. Oglądałem oba mecze z Argentyną i gdyby nie sędziowie w drugim pojedynku to by Moon i spółka dwa mecze wygrali. A Francja jak gra każdy widział. Trzeba poczekać na składy.
 
P 0

pavlinho

Gość
dzieki za pomoc, kuba faktycznie wydaje się dobrym typem jednak nie wiem jakim skladem zagraja z bulgarami. obawiam sie ze moga sobie lekko odpuscic sobie te mecze majac na uwadze 2 kolejne &quot;spacerki&quot; u siebie z japonia i awans w kieszeni. a co sadzicie o Francji na wyjezdzie z Korea kurs 1.45. Francuzi mimo słabszej gry w tym roku potencjał mają ogromny i jak dla mnie to inna liga niż koreańczycy.
Samica kontuzjowany, Antiga gra piach. Ogólnie cała Francja gra obecnie piach i Korea może im przysporzyć sporo kłopotów. Zresztą na azjatyckie drużyny jest jeden sposób, siła a moim zdaniem Francja preferuje bardziej techniczny styl gry.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Witam.
Widzę że wszyscy mówicie o składach (i ja również sądzę że w wielu meczach to kluczowe informacje), a ja mam mianowicie takie pytanie. Na jakiej stronie można znaleźć aktualny skład drużyny na dany mecz (np. w jakim składzie zagra Serbia w najbliższym meczu z Argentyną). Bo na FIVB to szukałem i tego tam nie ma - są podane tylko pełne składy, jakie trenerzy powołali na LŚ.
Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wenezuela - Brazylia✅
typ:2 (-2,5seta)
kurs: 1,60

Wenezuelczycy po mocnym starcie i zdecydowanym zwycięstwie nad Finlandią grają z weekendu na weekend słabiej, dużo błędów, przestoje, już nawet zagrywka, która przynosiła im dużo korzyści nie siedzie i nawet Marquez zagrywa stacjonarną. Brazylia też może nie gra takiej nieziemskiej siatkówki jak niegdyś, jednak swój pewien poziom trzymają i na taką ekipę jak Wenezuela to w zupełności powinno wystarczeć. Dobra gra Canarinhos i do tego chociaż jeden przestój w każdym secie przeciwnika i to powinno załatwić sprawę, czyli 3-0 dla Brazylii.

Chiny - Holandia✅
typ:2
kurs: 1,72

Chiny w poprzedniej kolejce sprawiły niespodziankę, jeśli nie sensację, kiedy wygrali 3-2 z USA, jednak ten mecz powinien skończyć się ich porażką 1-3, tam nie popisał się kompletnie Stanley i przez jego błędy Amerykanie przegrali 4. seta i doprowadzili do przegranego TB. Chiny zagrały młodzieżowym składem, czyli wiadomo jak w takiej drużynie wygląda gra jak idzie to na całego, jak coś zacznie się zacinać i do tego dobrze zagra przeciwnik to gra siada. Widać to było w ich grze z USA w drugim meczu, wygrali seta po to aby zaraz przegrać do 12. Taki kurs na Holendrów wziął się chyba z tego, iż ostatnie cztery mecze to cztery porażki, jednak trzeba oddać, iż Włosi złapali wiatr w żagle i teraz ich gra wygląda o niebo lepiej niż na początku, włoski trener znalazł odpowiednie ustawienie składu (liczę na ich wygraną w USA). Taki kurs na Holendrów jest spokojnie do wzięcia.


A co do meczu Polaków, to wydaje się niezły kurs na naszych, 2,4. Jednak Finowie po wygranej z Brazylią cieszyli się jak po zdobyciu MŚ, takie triumfy podnoszą morale zdecydowanie i potem gra się znacznie lepiej i pewniej i tego właśnie się obawiam, że na takie fali z poprzedniej kolejki mogą nasz zespół pokonać i to nawet spokojnie. Też zależy jakim składem zagra Castellani, jeśli tym teoretycznie mocniejszym, czyli Możdżonek, Nowakowski, Kurek, Jarosz, Bąkiewicz, Łomacz i Igła to nasze szansę są większe, jeśli tym drugim składem to nie wiem. Liczę na dobrą grę Polaków i ich zwycięstwo, jednak będzie o nie trudno.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A co do meczu Polaków, to wydaje się niezły kurs na naszych, 2,4. Jednak Finowie po wygranej z Brazylią cieszyli się jak po zdobyciu MŚ, takie triumfy podnoszą morale zdecydowanie i potem gra się znacznie lepiej i pewniej i tego właśnie się obawiam, że na takie fali z poprzedniej kolejki mogą nasz zespół pokonać i to nawet spokojnie. Też zależy jakim składem zagra Castellani, jeśli tym teoretycznie mocniejszym, czyli Możdżonek, Nowakowski, Kurek, Jarosz, Bąkiewicz, Łomacz i Igła to nasze szansę są większe, jeśli tym drugim składem to nie wiem. Liczę na dobrą grę Polaków i ich zwycięstwo, jednak będzie o nie trudno.
Taki skład napewno nie wyjdzie, a to dlatego że Michał Bąkiewicz dostal wolne i został w POlsce tak więc w Tampere go nie zobaczymy a Catellani w jego miejsce nikogo nowego nie powołał zatem na przyjęciu mamy 3 zawodników. Ciekaw jestem bardzo czy zagra z Kurkiem i Bartmanem jednocześnie na przyjęciu. Wtedy się wydaje ze nasza siła w ataku będzie zdecydowanie lepsza. Ale Ruciak na przyjęciu jest bardzo pewny więc raczej nie ma się co spodziewac tej dwójki i któryś z nich zagra z Ruciakiem. Reszta składu tj Możdzonek, Nowakowski, Łomacz i Jarosz czyli trzon obecnego skladu powinna moim zdaniem zagrac od poczatku bo pokazują się narazie z jak najlepszej strony. A na przyjęciu pewnie Kurek- Ruciak, chociaż tak jak mówie chętnie bym zobaczył Kurka z Bartmanem.

Witam.

Widzę że wszyscy mówicie o składach (i ja również sądzę że w wielu meczach to kluczowe informacje), a ja mam mianowicie takie pytanie. Na jakiej stronie można znaleźć aktualny skład drużyny na dany mecz (np. w jakim składzie zagra Serbia w najbliższym meczu z Argentyną). Bo na FIVB to szukałem i tego tam nie ma - są podane tylko pełne składy, jakie trenerzy powołali na LŚ.
Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję
Składy na dany mecz to najlepiej sprawdzac na stronach poszczególnych federacji. Czasem coś napiszą o tym na siatka.org lub SportoweFakty więc tam trzeba szukac. Nieraz się zdarzy że składy są podane na FIVB w zapowiedziach danych meczy, a jak nie ma składów to są i tak ciekawe info potrzebne do przeanalizowania meczów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom