>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2009

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Taki skład napewno nie wyjdzie, a to dlatego że Michał Bąkiewicz dostal wolne i został w POlsce tak więc w Tampere go nie zobaczymy a Catellani w jego miejsce nikogo nowego nie powołał zatem na przyjęciu mamy 3 zawodników. Ciekaw jestem bardzo czy zagra z Kurkiem i Bartmanem jednocześnie na przyjęciu. Wtedy się wydaje ze nasza siła w ataku będzie zdecydowanie lepsza. Ale Ruciak na przyjęciu jest bardzo pewny więc raczej nie ma się co spodziewac tej dwójki i któryś z nich zagra z Ruciakiem. Reszta składu tj Możdzonek, Nowakowski, Łomacz i Jarosz czyli trzon obecnego skladu powinna moim zdaniem zagrac od poczatku bo pokazują się narazie z jak najlepszej strony. A na przyjęciu pewnie Kurek- Ruciak, chociaż tak jak mówie chętnie bym zobaczył Kurka z Bartmanem.
No to przy braku Bąkiewicz raczej nie spodziewam się dwójki Bartman+Kurek, ponieważ należą oni raczej do słabszych przyjmujących, a patrząc na to, iż Finowie zagrywkę mają dobrą, to Ruciak raczej zabezpieczy nam przyjęcie, jednak coś za coś, Bartman jest oczywiście od Ruciaka groźniejszy w ofensywie. Mam też nadzieję, że w końcu poprawi się zrozumienie pomiędzy rozgrywającym a środkowymi, bo ostatnio funkcjonowało to co najwyżej średnio. Aha i fajnie byłby, gdyby na ostatni weekend do Bydgoszczy trener wziął Zagumnego, jednak to jest mało prawdopodobne.
 
P 0

pavlinho

Gość
No to przy braku Bąkiewicz raczej nie spodziewam się dwójki Bartman+Kurek, ponieważ należą oni raczej do słabszych przyjmujących, a patrząc na to, iż Finowie zagrywkę mają dobrą, to Ruciak raczej zabezpieczy nam przyjęcie, jednak coś za coś, Bartman jest oczywiście od Ruciaka groźniejszy w ofensywie. Mam też nadzieję, że w końcu poprawi się zrozumienie pomiędzy rozgrywającym a środkowymi, bo ostatnio funkcjonowało to co najwyżej średnio. Aha i fajnie byłby, gdyby na ostatni weekend do Bydgoszczy trener wziął Zagumnego, jednak to jest mało prawdopodobne.
Raczej pewne jest że w jednym meczu zagra w podstawowej szóstce Kurek a w drugim meczu Bartman (lub na odwrót). Ruciak może asem w ofensywie nie jest ale blok obić potrafi. Dysponuje zresztą pewniejszym przyjęciem od Bartmana i nie podpala się tak jak Zbyszek.
A co do meczu Polaków, to wydaje się niezły kurs na naszych, 2,4. Jednak Finowie po wygranej z Brazylią cieszyli się jak po zdobyciu MŚ, takie triumfy podnoszą morale zdecydowanie i potem gra się znacznie lepiej i pewniej i tego właśnie się obawiam, że na takie fali z poprzedniej kolejki mogą nasz zespół pokonać i to nawet spokojnie. Też zależy jakim składem zagra Castellani, jeśli tym teoretycznie mocniejszym, czyli Możdżonek, Nowakowski, Kurek, Jarosz, Bąkiewicz, Łomacz i Igła to nasze szansę są większe, jeśli tym drugim składem to nie wiem. Liczę na dobrą grę Polaków i ich zwycięstwo, jednak będzie o nie trudno.
Zadziałać to może też w drugą stronę, pomyślą że są zajebiści bo pokonali niepokonaną do tego meczu Brazylię. Mogą wyjść za bardzo &quot;lużni&quot; i może się to żle skończyć.
A co do środkowych...Widziałem jak non-stop na rozgrzewce Możdżonek po ataku rozmawiał z Łomaczem który mu po prostu sypał żle. Ale w meczu już wszystko działało w miarę dobrze.
Zagumny nawet jakby wrócił to myślę że bez formy jednak.
Tyle ode mnie.
 
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Finlandia - Polska✅
typ: 1
kurs: 1,72 (bwin)

Zaczynamy serie 4 meczy z Finlandią. Pierwsze 2 z nich gramy na wyjeździe i prawdę mówiąc zdziwię się jeśli wygramy któryś z nich. Finowie są zdecydowanie lepsi w każdym elemencie poza blokiem, w tym elemencie lepsi są Polacy a właściwie Możdżonek. Marcina jednak można nico &quot;wyłączyć&quot; z gry. Granie szybkich piłek do skrzydeł, w strefy w których za blok odpowiedzialni będą Łomacz i Ruciak powinny przynosić efekty, a jeśli do tego dodamy zasięg na jakim piłkę łapie Oivanen to blok Polaków nie jest już chyba aż tak straszny. Jak zagrają Polacy ? Według mnie założenie będzie dość proste, przy dobrym przyjęciu Łomacz musi grać środkiem, ponieważ będzie spora różnica w wzroście środkowych. Założenie jak najbardziej słuszne, ale trudne do zrealizowania z dwóch względów. Po pierwsze, nasi środkowi (w szczególności Możdżonek) potrzebują idealną piłkę do ataku i sam atak wykonują w dość jednostajnym tempie. Co więcej Shumov pokazał już w meczu z Brazylią jak blokować wyższych i dynamiczniejszych środkowych. Po drugie, do gry środkiem potrzebne jest przyjęcie. Igła i Ruciak przyjmować będą, ale to nie w nich będą celowali Finowie. Zagrywki pójdą w Kurka lub Bartmana, wg. mnie jeden z nich zagra w piątek a drugi w sobotę. Podsumowując, Polacy mogą stawić opór Finom, ale na przestrzeni całego meczu wg. mnie są skazani na porażkę przeciwko może nie grającym jakiś fajerwerków, ale bardzo równo Skandynawom. Argument, że Finowie po zwycięstwie z Brazylią zlekceważą Polaków jak dla mnie chybiony, bo to nie ta mentalność i nie ten etap ligi światowej.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...) ale bardzo równo Skandynawom. (...)
Akurat z tym argumentem się nie zgodzę i wręcz widzę tutaj szansę dla Polaków. Finowie grają nierówno, wystarczy nawet spojrzeć na wyniki meczów, 0-3 z Wenezuelą, potem 3-1, w meczach u siebie dopiero po TB wygrywają z Wenezuelą a potem 3-0 dla nich, z Brazylią także lanie 0-3 a potem świetny mecz i zwycięstwo 3-2. Finowie prezentują nawet na przestrzeni jednego meczu dwa oblicza zwłaszcza w ataku, kiedy grają świetnie na kontrach i nagle kilka piłek posyłają w aut i nie mogą skończyć akcji.
 
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Akurat z tym argumentem się nie zgodzę i wręcz widzę tutaj szansę dla Polaków. Finowie grają nierówno, wystarczy nawet spojrzeć na wyniki meczów, 0-3 z Wenezuelą, potem 3-1, w meczach u siebie dopiero po TB wygrywają z Wenezuelą a potem 3-0 dla nich, z Brazylią także lanie 0-3 a potem świetny mecz i zwycięstwo 3-2. Finowie prezentują nawet na przestrzeni jednego meczu dwa oblicza zwłaszcza w ataku, kiedy grają świetnie na kontrach i nagle kilka piłek posyłają w aut i nie mogą skończyć akcji.
Ja jednak zostanę przy swoim. W meczach w Wenezueli i Brazylii Finowie grali w mocno rezerwowym składzie wiec tymi wynikami bym się nie sugerował. W meczach na własnym parkiecie Finowie wcale nie grali źle, grali na swoim równym poziomie. W każdym z meczów popełniali mniej błędów od rywali. To że padały różne wyniki w dużej mierze zależało od gry ich rywali. Oczywiście że zdarzają się przestoje, potrafią zrobić kilka pkt a po chwili je stracić, ale która reprezentacja ich nie ma.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
RosjaJaponia
over 135,5 pkt @ 1,8 unibet ⛔ pojazd totalny

Kurs na tak niską linię bardzo dobry. Wiadomo w tym pojedynku zdecydowany faworyt tylko jeden jest nim Rosja. Sborna musi zdobyć 6 pkt w dwumeczu z Japonią i liczyć na potknięcie Kuby w meczach z Bułgarią. Pierwsze zadanie jak najbardziej wykonalne. Japonia najsłabsza drużyna grupy C. Jak na razie w 8 pojedynkach wygrała jedynie dwu krotnie. Były to zwycięstwa nad zespołem Bułgarskim, jednak Azjaci potrafili urwać seta Rosjanom w dwumeczu u siebie. Sety były wyrównane, nie było miażdżenia. Nawet przez Kubańczyków nie zostali zmiecieni punktowo. Wiadomo spotkania u siebie to co innego niż na obcej hali, jednak Rosja ostatnio totalnie bez formy. Po porażce u siebie 3-0 z Kubą będą chcieli szybko się zrekompensować. Trzeci zespół świata był bezradny w rewanżu w ubiegłym tygodniu. W bloku, w ataku odstawali rywalom. Bez formy jest totalnie Poltavski , często wstrzymuje rękę. Do tego środkowi, Wołkom wiele ataków w out. Japończycy w swojej drużynie mają najbardziej punktującego gracze w lidze światowej Shimizu Kunihiro, który zdobył już 146pkt. Liczę, iż w jutrzejszym pojedynku przyczyni się do pokrycia linii. Rosjanie tak naprawdę chyba pogodzili się z tym iż awans do Final Six jest już mało prawdopodobny i bardzo się oddalił. Sam Wołkow mówi, iż główny cel to ME oraz El. do MS. 61 pkt z pewnością Japończycy są wstanie ugrać.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja jednak zostanę przy swoim. W meczach w Wenezueli i Brazylii Finowie grali w mocno rezerwowym składzie wiec tymi wynikami bym się nie sugerował. W meczach na własnym parkiecie Finowie wcale nie grali źle, grali na swoim równym poziomie. W każdym z meczów popełniali mniej błędów od rywali. To że padały różne wyniki w dużej mierze zależało od gry ich rywali. Oczywiście że zdarzają się przestoje, potrafią zrobić kilka pkt a po chwili je stracić, ale która reprezentacja ich nie ma.
No wyniki meczów z pierwszych kolejek podałem dla uzupełnienia całości i wiadomo tam grali rezerwami i teraz ich kadra wygląda inaczej. Widziałem wszyskie mecze Finów w tej edycji i owszem czasami grali bardzo dobrze, ale też mieli dużo takich bardzo słabych momentów, błędów w większości elementów i takich głupich strat pkt. Ale oczywiście z drugiej strony nasza drużyna także jakąś wspaniałą równością gry nie grzeszy, więc o wyniku może decydować dyspozycja dnia, komu będzie &quot;siedzieć&quot;. Dlatego meczu nie obstawiam tylko będę kibicował naszym i do tego się ograniczę.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Finlandia - Polska
typ: 2
kurs: 2.20
buk - bwin
analiza: jutro jak już wspominano zaczynamy serię czterech spotkań z reprezentacją Finlandii. Ciężko w ogóle pisać cokolwiek na temat Polskiej ekipy, bowiem nie wiadomo kogo właściwie Castellani desygnuje do składu na to spotkanie, jednak kto by nie zagrał, jestem pewien że w meczu nr 1. Polaków stać na pokonanie Finów. Patrzę na mecze, które rozegrali u siebie Finowie. Pierwsze mecze zawsze wypadały słabiej, choćby te z Wenezuelą, gdzie w pierwszym meczu męczyli się w tie-breaku, który notabene skończył się bodaj wynikiem 27-25, by w drugim meczu łatwo wygrać, tak samo ostatnio z Brazylią, pierwszy mecz baty 0-3, a potem 3-2 z wielkimi Brazylijczykami. Możliwe, że Finowie rozluźnią się nieco po tym meczu, co mogą wykorzystać Polacy zmotywowani do zajęcia miejsca nr 2 w grupie. Stawiam na Polskę, na nasz mocny blok i na to, że w końcu dokładniej zacznie przyjmować Krzysztof Ignaczak.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
USA - Włochy✅
typ:2
kurs: 3.0

Tak jak wspominałem gram w tym meczu na Włochów i sądzę, że taki kurs jest bardzo opłacalny. Oba zespoły spotkały się wcześniej w Italii i tam dwa razy wygrali Amerykanie po 3-1, jednak wtedy Włosi znajdowali się w takim dołku po porażce z Chińczykami i trener Anastasi poszukiwał najlepszego ustawienia zespołu, wygląda na to, że takie znalazł. Zawodnicy, którzy wcześniej siedzieli na ławie teraz grają bardzo dobrze i prowadzą swój zespół do kolejnych zwycięstw, Cernic, Lasko, Savani, Sala, Birarelli, Travica radzą sobie bardzo dobrze. Pochodzący z Polski Lasko jest prawie nie do zatrzymania w ataku i co najważniejsze rozgrywający może mu ufać i posyłać pilki sytuacyjne, gdyż i z takimi sobie radzi, a należy mieć na uwadze, iż grał nie przeciwko byle jakiemu blokowi, tylko miał na przeciwko sobie holenderską ścianę. Kiedy Włosi ogrywali Holendrów, wtedy Amerykanie grali mecze z Chinami. I tam doszło do jednej z największych niespodzianek w tym roku, wygranej gospodarzy z USA 3-2. W grze USA ni csię nie zmieniło, grają tak jak grali, czyli średnio, nawet te zwycięskie mecze z Włochami nie stały na wysokim poziomie, tam było dużo błędów, przypadkowych akcji, Amerykanie grali średnio, ale Włoci jeszcze gorzej. Teraz mam wrażenie, że gra Italii znacznie się poprawiła natomiast USA jest na takim samym poziomie. Do kadry Alana Knipe wrócił Stanley, jedank jego gra pozostaiwa dużo do życzenia, co próbował mocnie zagrać zagrywką to piłka lądowała w aucie albo w siatce, w ataku był co chwila blokowany, jego gra raczej powinna wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej, jednak nagłej zmiany spodziewać się nie można. Dodatkowy aspekt, to chęć rewanżu, która napewno gdzie w głowach Włochów siedzi, dwie porażki u siebie jednak ślad pozostawiają. Dwa mecze z USA wydają się kluczowe dla losów tej grupy, jeśli wygrają Amerykanie to zapewnią sobie udział w finale, jeśli Włosi to oni staną się faworytami do awansu przed ostatnimi starciami. Myślę, że dzisiaj w nocy polskiego czasu można spodziewać się świetnego widowiska, gdzie ja stawiam na końcowy triumf przyjezdnych.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
zagrywka przyjecie zimna krew i umiejetnosc odnalezienia sie w każdej sytuacji tak dzisiaj zagrali polacy Castellani ma nerwy ze stali ze butami za nimi nie rzucał. Spodziewam sie jutro lepszej gry i wygrania minimum dwoch setów, moze finowie troche lzej potraktuja jutrzejsze spotkanie a polacy maja cos do udowodnienia
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-11 07:00, Liga Światowa - mężcz., Świat
Korea Płd. - Francja

Typ: Francja -1.5 seta
Kurs: 2.30
Bwin

Typ na sobotni poranek musi być. Jak widać siatkówka, Liga Światowa i mecz grupy B Korea Południowa - Francja. W tej grupie znajduje się gospodarz turnieju finałowego dlatego z tej grupy awans otrzyma zwycięzca lub w przypadku gdy Serbia wygra grupe ekipa która będzie 2. Wszystko wskazuje na ten drugi wariant ponieważ na czele Serbia z 16oczkami a za Nią walczące o awans Argentyna - 12pkt, Francuzi 11 pkt i Korea 9pkt. Wszystkie 3 mają szansę jednak w moim przekonaniu największe ma Francja. Jest to po Serbach moim zdaniem zdecydowanie najlepsza ekipa tej grupy. Argentyna z roku na rok silniejsza jednak myślę że na turniej finałowy ich nie stać. Korea chyba więcej szczęście z tymi 9pkt bo moim zdaniem odstaje od pozostałych. Francja jednak ma trudny terminarz, gorszy od Argentyny która w ten weekend zagra z Serbią u Siebie, myślę że stać ich góra na urwanie 1-2 pkt mocnym Serbom, a później u Siebie z Francją. Co spowoduje że jeżeli Francja chce do Argentyny jechać spokojnie musi w ten weekend zgarnąć komplet 6pkt. Szanse na to bardzo duże Korea jest ekipą która wygrała wprawdzie 3 mecze po 3-2 z Argentyną i 3-0 z Serbią, jednak Serbia na początku grała fatalnie i się obudziła ostatnio. Po za tym 2 porażki po tie z Francją i Argentyną. Nieźle można powiedzieć. Francja natomiast wygrała 3-0 z Serbami w Serbii, 3-2 u Siebie z Argentyną, 3-1 z Koreą i 3-2 z Koreą. Wyniki jak na tą ekipę przeciętne. Jednak ja się kieruję doświadczeniem, umiejętnościami siatkarskimi w których Francuzi przewyższają o klasę Koreę. Na tej podstawie nie śmiem wątpić że Francja jutro zagra na wysokim poziomie mając na karku przymus zdobycie kompletu pkt w Korei.​
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pozwolę sobie na komentarz do dzisiejszego meczu Polaków. Zacznę od Finów, nie ma co ukrywać, ze zagrali słabo i tak jak się spodziewałem nierówno, oddali nam właściwie 3. seta. Cały dobry mecz zagrał tylko Esko. Nie chcąc przesadzać, Finowie zagrali piach, a Polacy? Jakby to powiedzieć, muł? Poniżej normy, nawet nie ma co usprawiedliwiać takiej gry młodością. Jeśli marzą o zajęciu drugiego miejsca, to muszą zagrać o wiele lepiej. Najgorzej wypadł Łomacz, po prostu w kadrze brakuje rozgrywającego w pełnym tego słowa znaczniu, bo Łomacza to można nazwać co najwyżej wystawiającym. Przy takim przyjęciu chyba z dwa razy zgubił blok, a jego pomeczowe statystyki są aż śmieszne. Takie podawanie na skrzydła to wystarczało na Wenezuelczyków, ale nie na Brazylię i Finlandię. Szczerze mówiąc z taką grą, to może pogadać ze swoim proboszczem i wybrać się na parafiadę. Moim zdaniem jutro Castellani powinien dać szansę od początku Woickiemu, bo wydaje się, iż gorzej od dzisiejszej postawy rozgrywającego już być nie może, a może akurat Woicki zagra lepiej.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Bułgaria-Kuba (DW)
typ: 3-1
kurs: 6,00
buk: expekt

Analiza: Rozgrywki siatkarskiej Ligi Światowej wchodzą w decydującą fazę. Jutro w jednym z ciekawszych spotkań Bułgaria zmierzy się z rewelacją tegorocznych rozgrywek ekipą Kuby która jest bardzo blisko zapewnienia sobie 1 miejsca w grupie i tym samym awansu do turnieju finałowego. Zarówno aktualna forma jak i różnica punktowa zdecydowanego faworyta każą upatrywać w drużynie Kuby. Sądze jednak że pochopne skreślanie przed meczem podopiecznych Prandiego jest mocno nierozsądne. Bułgarzy pomimo że jak narazie nie zaprezentowali niczego wielkiego na własnym gorącym terenie w Warnie łatwo skóry jutro nie sprzedadzą. Jest to zespół na tyle klasowy i doświadczony że z meczu na mecz ich forma powinna zwyżkować. Kubańczycy z kolei jak do tej pory nie zanotowali ani jednego słabego spotkania- nawet w tych przegranych meczach z Rosją prezentowali znakomitą siatkówkę. Jest to niewątpliwie pewnego rodzaju fenomem zważywszy na fakt że Kuba to najmłodsza reprezentacja w tegorocznej LŚ.
Czy oni faktycznie mogą cały czas prezentować tak wysoki poziom??
Jutrzejszy mecz da odpowiedź. Bułgarzy prowadzeni przez swoich asów na skrzydłach Kaziskiego i Vlado Nikolova, którzy teoretycznie wciąż mają szanse na 2 miejsce w grupie i ewentualną dziką kartę na turniej finałowy, postawią na pewno wysoko poprzeczkę. Jeśli będzie im siedział serwis to zapowiada się ostra walka i sety kończone na przewagach. Wynik moim zdaniem jest sprawą otwartą dlatego ryzykownie tak troche na przekór bukmacherom i większości typerów zagram na zwycięstwo gospodarzy w 4 setach.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Witam. Nie znam się na siatkówce dlatego proszę was o pomoc. Co sądzicie o tych typach:
USA-Wlochy 1
Argentyna-Serbia 2
Korea Pld(+1.5)-Francja 1
Uważałbym z tą wygraną USA. Włosi od 1 meczu z Holandią zaliczyli znaczny skok jakościowy swojej gry. Nie sugerowałbym się tymi dwoma porażkami ze Stanami w drugim weekendzie. PRzede wszystkim Anastasi zastąpił bezproduktywnego Gavotto na Michała Łasko i porawę na ataku było widac gołym okiem, ogólnie skład Włosi mają już zdecydowanie blizej optymalnego niż w dwóch pierwszych weekendach.
Lepiej po bardzo podobnym kursie byłoby zagrać na Włochów z handi +2,5 seta
Serbia moim zdaniem pewniak- z meczu na mecz coraz lepiej, do skłądu wrócili mistrzowie- Miljkovic i Nikola Grbic i ich gra wyglada już dużo pewniej niż w dwóch pierwszych weekendach. Z kolei gra zespołu argentyńskiego w na mnie osobiście jakoś większego wrażenie nie robi- dużo się mówi o młodych gwiazdach argentyńskiej siatkówki, ich ogromnym potencale, o tym że będą oni dominować za 3,4 lata- dla mnie tylko De Cecco i Ocampo prezentują materiał na wielkich siatkarzy w przyszłości- reszta jakaś taka nijaka- nie licząc weterana Spajica.
Korea z Francją to dla mnie typ no bet. Niby Francja na papierze faworytem ale z drugiej strony bez kontuzjowanego Samici i Ragondeta na przyjęciu spisują się dużo słabiej niż w na początku LŚ. Korea to znowu azjatycka chimeryczność- potrafili wygrać 3-0 z Serbią by tydzień temu gładziutko przegrać z Argentyną.
osobiście nie grałbym tego meczu.
 
N 0

nikielm

Użytkownik
Serbia moim zdaniem pewniak- z meczu na mecz coraz lepiej, do skłądu wrócili mistrzowie- Miljkovic i Nikola Grbic i ich gra wyglada już dużo pewniej niż w dwóch pierwszych weekendach.
Wspomniana wielka trójka nie zagra, pisał to juz Showtime we wczesniejszych postach. Tak, ze z pewniaka robi zupełnie inny mecz. Radze czytać posty kolegów lub jakieś serwisy siatkarskie, aby zebrać istotne informacje o danym meczu przed postawieniem.
Informacja z serwisu SportoweFakty

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/2009/07/10/walcza-dla-siebie-zapowiedz-v-weekendu-ls-w-grupie-b/

Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
2009-07-11 07:00, Liga Światowa - mężcz., Świat​

Korea Płd. - Francja

Typ: Francja -1.5 seta
Kurs: 2.30
Bwin​



(...)​
Nie zgodzę się tutaj i nie chodzi o sam typ ale o argumenty. Podejrzewam, że za wielu meczów Koreańczyków nie widziałeś, bo piszesz o ich szczęściu a to nieprawda, w wygranych meczach grali bardzo dobrze i zasłużenie triumfowali. Po pierwsze grają świetnie w obronie (gra Francuzów, którzy często lubią plasować, grać technicznie akurat im pasuje), technicznie nie odstają od Francuzów, umiejętnie obijają blok przeciwnika, do tego zagrywka zwłaszcza lidera Moona. We Francji od jakiegoś czasu nie ma dwóch podstawowych graczy - Samica i Ragondet, zastąpili ich bracia Geiler, ale jak ktoś śledził mecze, to nie są to zawodnicy a takim potencjale jak wspomniani Samica i Ragondet. A ta różnica klas to już całkowicie przesada. A Francuzi motywację z pewnością będą mieć, ale czy to wystarczy? Korea gra u siebie, żywiołowa publika, mogą nawet wygrać. Ja odpuszczam ten mecz, bo dla mnie mogą wygrać Francuzi 3-0 a równie dobrze Korea 3-2.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Wspomniana wielka trójka nie zagra, pisał to juz Showtime we wczesniejszych postach. Tak, ze z pewniaka robi zupełnie inny mecz. Radze czytać posty kolegów lub jakieś serwisy siatkarskie, aby zebrać istotne informacje o danym meczu przed postawieniem.

Pozdrawiam.

Serwisy siatkarskie przeglądam dość często- informacji o 14-tce Serbów na Argentynę nigdzie niestety nie znalazłem. Jeśli faktycznie kolega Showtime ma pewne info to zastanowiłbym sie ewentualnie nad jakimś overem punktowym w tym meczu. Pewniakiem w tym wypadku wygrana Serbów nie jest na pewno.
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
A propo składu Serbii &gt;&gt;&gt; KLIK &lt;&lt;&lt;
Ponadto ja gram na Włochów @ 3,2 Koree @ 2,3 Argentyne @ 2,65 zlapalem na Unibecie ???? Holandie @ 1,72 i pewniaka tego weekendu Kube @ 1,9 zlapalem jak bylo na bwinie
Włosi są mocni a ja nie ocipialem by grać 1,3 na USA, Korea ma duże szanse z Francją, która jest mocno osłąbiona, jeśłi porawią trochę taktykę rozegrania bedzie git majonez, Argentyna no to helloł, Serbia powinna być rozpykana bez Ivana i Nikoli Holendrzy muszą się odbić po porazkach z Italią a przecież słabeuszami nie są. Chiny zawdzieczaja zwyciestwo z USA Knipemu, no a Kuba to chyba komentarza nie wymaga jesli ktos mecze oglądał... Pozdro i udanej nocki życzę. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Uważałbym z tą wygraną USA. Włosi od 1 meczu z Holandią zaliczyli znaczny skok jakościowy swojej gry. Nie sugerowałbym się tymi dwoma porażkami ze Stanami w drugim weekendzie. PRzede wszystkim Anastasi zastąpił bezproduktywnego Gavotto na Michała Łasko i porawę na ataku było widac gołym okiem, ogólnie skład Włosi mają już zdecydowanie blizej optymalnego niż w dwóch pierwszych weekendach.
Lepiej po bardzo podobnym kursie byłoby zagrać na Włochów z handi +2,5 seta
Z typem zgadzam się jak najbardziej, a nawet można się pokusic o coś więcej jak wspominał wcześniej radek03 jednak z pogrubionym zdaniem to nie masz racji. Skład jest identyczny jak podczas pierwszych dwóch weekendow LŚ lecz zmienila się tylko pierwsza szóstka i byc może to miałeś na myśli, jeżeli tak to sorki że Cię poprawiam ;) Rzeczywiście Michal Lasko w miejsce Gavotto to bardzo trafne posunięćie Anastassiego. Razem z Savanim ciągną gre w ataku na skrzydlach. Do tego pewny Cernic z dużym bagażem doświadczen. Włosi po meczach z Pomarańczowymi uwierzyli wyraźnie w siebie i ciekaw jestem co przywiozą z Ameryki.

Najgorzej wypadł Łomacz, po prostu w kadrze brakuje rozgrywającego w pełnym tego słowa znaczniu, bo Łomacza to można nazwać co najwyżej wystawiającym. Przy takim przyjęciu chyba z dwa razy zgubił blok, a jego pomeczowe statystyki są aż śmieszne. Takie podawanie na skrzydła to wystarczało na Wenezuelczyków, ale nie na Brazylię i Finlandię. Szczerze mówiąc z taką grą, to może pogadać ze swoim proboszczem i wybrać się na parafiadę. Moim zdaniem jutro Castellani powinien dać szansę od początku Woickiemu, bo wydaje się, iż gorzej od dzisiejszej postawy rozgrywającego już być nie może, a może akurat Woicki zagra lepiej.
Oj niestety chyba za bardzo jedziesz po Łomaczu. Jak dla mnie to w rywalizacji z Woickim wypada on lepiej. Paweł jak wchodził w meczach to zdarzały mu się niedokładne piłki na skrzydła do atakujących, Łomacz owszem narazie nie jest Zagumnym i zapewne przez jakis czas jeszcze mu tego będzie brakowac, lecz jest to narpawde świetny materiał na dobrego rozgrywającego. Porównując go do Esko nie ma sensu bo widac było różnice dwóch klas w dzisiejszym meczu, ale zobacz gdzie zaczynal Łomacz obecny sezon. Na ławce w Jastrzębiu! Potem przebił się do składu wygrywając rywalziacje z Freriksem, a dzisiaj wygral ją z Woickim i sypie w kadrze. Woicki po transferze do Rzeszowa trzeba powiedziec że zatrzymał się niejako w rozwoju. Travica na niego nie stawiał od początku, dopiero kontuzja Ilica dała mu możliwośc gry w pierwszym składzie, ale Woicki nie pokazywał się aż tak z dobrej strony. Ale talent to jest bez wątpienia, tylko ma obecnie gorszy okres. AKurat pech chciał że jak przyszla szansa przed nim w kadrze. Z obecnej kadry to dla mnie bardziej nieporozumieniem jest Marcel Gromadowski... On niczego nie pokazal jeszcze że tak go zachwalali za występy we Włoszech. Jarosz bije go na głowe moim zdaniem.

Spotkanie: Bułgaria-Kuba (DW)
typ: 3-1
kurs: 6,00
buk: expekt

Bułgarzy pomimo że jak narazie nie zaprezentowali niczego wielkiego na własnym gorącym terenie w Warnie łatwo skóry jutro nie sprzedadzą.
Z tym gorącym terenem lekka przesada moim zdaniem . Bułgarska publicznośc mało spontaniczna. Byc może nie chodziło Tobie o kibiców, ale jeżeli tak to to akurat najmniejszy problem dla Kubańczykow w najbliższym dwumeczu ;)


VS

:siata:BUŁGARIA - KUBA​

W pierwszym meczu w Bułgarii Kubańczycy są w moim odczuciu faworytem. Przed tygodniem pokazali się z bardzo dobrej strony w meczach z Rosjanami. Mieli okazje na wygranie dwukrotnie lecz jedna szansa została zaprzepaszczona przez … sędziów ! Dzień później już bez żadnych problemów pokonali Rosjan 3:0. W tamtych pojedynkach brylowali przede wszystkim dwaj przyjmujący Leon i Leal. Obaj są młodzi i wielce utalentowani. Dośc powiedziec że jeden z nich ma zaledwie 15 lat i gra na wysokim poziomie na przyjęciu i nie boi się bloku rywali. A przeciez przed tygodniem musiał się zmierzyc z najwyższą ścianą na świecie! Jestem pełen podziwu dla tego chłopaka. Oprocz wspomnianej dwójki fantastycznie gra kapitan zespołu Simon Aties, a zarazem jeden ze środkowych. Nieco mniej przed tygodniem grał atakujący Sanches, tzn dokładniej mniej piłek dostawał bo na parkiecie przebywal cały czas. Niekiedy zaskakująca taktyka i rywale się gubili trzeba powiedziec. Trener Blackwood bardzo dobrze układa zespoł, który co roku póka do ścislej czołówki ale czegoś zawsze brakuje. Teraz wydaje się najlepszy moment na awans do Belgradu i sprawienie tam niespodzianki. Kubańczycy będą potrafili zatrzymac Bułgarów na siatce czyt blokiem. Także mocna zagrywka sprawi zapewne problemy niepewnemu na tej pozycji Annaniewowi.
Bułgarzy to na razie duże rozczarowanie tegorocznej edycji. Od początku poważnie potraktowali rozgrywki i grają najlepszym składem a nie przekłada się to na wyniki. Wpadki z Japończykami, dwie porażki na Kubie. Widząc jak się prezentują w chwili obecnej i porównując to z dyspozycją Kuby nie widze żadnych szans dla gospodarzy jutrzejszego meczu. Bułgaria owszem ma dwa motory napędowe, ale nimi całego meczu czy też dwumeczu nie wygra. Mam tutaj na myśli Kaziyskiego i Nikolova. Reszta zespołu to w chwili obecnej jedynie tło. Rozgrywający Zhekov to jeden z najsłabszych graczy na tej pozycji w tegorocznej „światówce” moim zdaniem. Bułgarzy raczej większych szans na zaistnienie w tej edycji LŚ już nie mają. Kuba i owszem dzięki kolejnym zwycięstwom może sobie zapewnic awans do Final Six. W mediach pojawia się info że Konstantinow wraca do kadry, ale nawet gdyby zagrał to zapłaci tzw &quot;frycowe&quot; po dłuższej przerwie. Ja tam w tym meczu widze jednego zwyciezce i sa nim przybysze z Ameryki;)

Typ : Kuba win @ 1,72 Unibet (8/10)⛔2:3 mimo prowadzenia 2-0 :kwasny4565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom