>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech - Udinese 1/16

Status
Zamknięty.
S 0

strugo

Użytkownik
sam wprowadz troche logiki tyle ze do tego co czytasz ! wyraznie napisalem ze w jednej akcji mial 3 bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki , chyba zbyt skomplikowane zdanie to tamto nie było , fakt ze w Eradivisie Feyenord sobie nie radzil ale to jest\był ( dla nich) Puchar , i mimo że do meczu z Lechem przegrali wszystkie mecze to właśnie ten ostatni mecz z Lechem był najtrudniejszy dla Poznaniaków . czego ?? a no dlatego ze Holendrzy tez chcieli zejsc z twarzą z tej edycji PU i bardzo ciężko się grało Lechitom. A mimo to wygrali,
W Twoich wypowiedziach przejawia się fanatyzm. Wasza kłótnia z TBM jest bez sensu.
 
S 0

strugo

Użytkownik
Przepraszam, właśnie czytałem jakiegoś posta TBM i to dlatego. Dlatego fanaztyzm, że od kilku postów starasz się udowodnić, że Lech jest drużyna równą umiejętnościami z Udinese, dobrze wiemy, że tak nie jest. Wspominałeś coś o wyszkoleniu technicznym, hmm uważasz, że Stilić czy Wilk są na równi lub co najmniej podchodzą poziomem technicznym do np. D&#39;Agostino? Wątpię. Jak napisałeś, że za sześć dni wygra Lech, tak ja piszę: niech po prostu wygra lepszy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
tez chyba nie przeczytałęś wszystkich postów bo wyraźnie pisałem że chce udowodnic tommyemu to zeby nie byl taki pewien siebie ze Udine wygra a po drugie nie napisalem ze Stilic czy Wilk są lepsi technicznie !!!! napisałem że wcale tak wiele nie odstają ! a to chyna jest znacząca różnica i zgadzam się niech wygra lepszy
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
nie ma co prowadzić kłótni , czy jak tam wolicie - wymiany zdań . Za tydzień się wszystko okaże ???? Wiadomo , Wilk i Stilić są dobrze wyszkoleni technicznie , co nie znaczy , że są lepsi , więc każdy z was może mieć rację. Mnie w tym wszystkim denerwuje to , że każdy tak świetnie mówi o Stiliću. Przecież to nie jest żadna gwiazda w Polskiej lidze ! Nie mówię , że jest słaby , ale też nie jest megagwiazdą. Posiada technikę , ale np. wczoraj brakowało go w meczu ; nie brał na siebie odpowiedzialności za grę , szybko pozbywał się piłki , jakby bał się , że pogorszą mu się statystyki. Takie przynajmniej moje zdanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do stilica masz racje ???? jedyne co źle robi to że przytrzymuje za długo piłkę przy czym ją poźniej traci. Ale mial kilka świetnych zagrań. M.in przy bramce na 1:2 gdzie zachował się jak ... Ronaldinho ???? spojrzał w lewo podał w prawo do Lewego a ten miał dużo miejsca aby dokładnie podać do Rengifo ????
nie mniej jednak Semir jest troche usprawiedliwiony że momentami grał nie co sztywno. Jest jeszcze młody , a na trybunach wielu wysłanników którzy głównie jego przyjachali do Poznania oglądać. Mi się jednak wydaję że całkiem dobrze zagrał , świetnie nie było ale przyzwoicie ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no wiadomo , presja też na nim ciąży , co do tego nie ma wątpliwości ???? Zagranie przy bramce na 1:2 naprawdę dobre , nie zaprzeczam , ale ciągle tego czegoś w nim brakuje ???? To , co napisałeś , to właśnie o to mi chodziło , czasami zbyt długo przetrzymuje piłkę. Ale , że jest młody , to można go zrozumieć , oby się tylko rozwijał w dobrym kierunku.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tam bym chciał zeby awansowali bo to i dla naszej piłki + w kategoriach pucharowych---- no ale jak Lech ma sobie poradzić na ich terenie skoro u siebie mieli spory kłopot
Udine to takze druzyna własnego terenu wyobrazcie sobie ze ostatni mecz na wyjezdzie wygrali w listopadzie a do tej pory rozegrali 20 spotkan ....(u siebie potrafią wygrac min z Juventusem, Romą, Tottenhamem a przegrać wyjazd z zapleczem serie A)
Udinese jest w serie A na 12 miejscu i cięzko im będzie wejsć na kolejny sezon w puchary wiec nie ma co gadać że zlewają UEFA dla ligi (bo do LM na bank sie nie załapią) sukces w tegorocznym UEFA to chyba najkrótsza droga do kolejnych pucharów a zwłaszcza do zdobycią jakichs osiągnięć
Z utrzymaniem problemu raczej nie bedzie, mają nadwyżke 11 pkt zresztą tyle samo brakuje im do lokaty pucharowej a tam dosyć ciasno ;)
Prawda jest taka ze Udine nie podeszło do meczu na 100% i w rewanzu gracze z pewnością będą chcieli się odgryzc za numer z koncówki ;)

Sporo się mówi o atutach Lecha jednak za bardzo niektórzy koloryzują Kolejorza z perspektywy wczorajszego meczu .... tak zgadza sie mają dobrych zawodnikow, w pucharach także pokazują się z dobrej strony ale ich rywal ma także atuty o których nie mówicie w przeciwienstwie do Lecha nie pokazali ich w Poznaniu i biada jak pokażą we Włoszech ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
trochę głupotą jest jak mówisz/piszesz że Udinese nie grali na 100% bo na pewno tak nie jest. w tej fazie nie ma miejsca odpuszczania , i założe się że jak wg Ciebie to że Udine grało słabo to jest spowodowane tym ze oni sobie odpuścili ! na bank na pewno tak nie było i ich niemożność w ataku i w całym okresie byłą spowodowana bardzo dobrą grą Lecha. A co do tego że PU to najkrótsza droga do pucharów za rok : po 1 są poważniejsi jednak kandydaci do zdobycia trofea oraz nie wiem może się mylę ale wydaje mi się że nawet jak wygrają PU to i tak jeżeli w lidze są po za miejscem premiującym gre w nim to i tak nie zagrają i tak. Jeżeli się myle to nic ???? skojarzyłem z Liverpoolem który był kiedyś 5 w lidze a tylko 4 grają w Anglii w LM i tylko dzięki UEFA liverpool został dopuszczony do LM ale od 1 rundy kwalifikacyjnej
Ja w zupełności zdaję sobie sprawę z tego że Włosi to jest jednak lepsza drużyna z większym $$$ i wcale nie dam sobie uciąć ręki że Lech wygra i przejdzie makarony. Aczkolwiek nie mogę sie z Tobą zgodzić że wg Ciebie z góry (sądząc po Twoich wypowiedziach) Kolejorz odpadnie. Ps ;) Fajnie przynajmniej że im kibicujesz :&gt;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
przepraszam bardzo ale głupoty to chyba twoje tezy bez pokrycia nie mające na wzgledu mozliwosci rywala ..no chyba nie sądzisz ze Udine przyjechali do Poznania jak na spotkanie najwyższej rangi, skoro przed meczem jak to trener powiedział ,,remis bierze w ciemno,, (druzyna ktora ogrywa ekipy ktore wymienilem wyzej );)
DLa Udine druzyna z Polski to tak jak dla nas druzyna z Macedoni lub z jakiegos zadupia a dla Lecha mecz najwazniejszy w Historii
Nawet w TV Włos przed przyjazdem nie wiedzieli gdzie leży Poznań tłumaczyli im że pomiedzy Warszawą a Berlinem także można sie domyslec - o rywalu duzo nie wiedzieli&gt; wyszli &gt; zagrali co chcieli i odpuscili prowadząc 0-2 w tym momencie wkroczył Lech ..... rewanz będzie wyglądał z pewnoscią inaczej
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
dziwne , gdyby wiedzieli , skoro o Lechu się wogóle nie słyszało prawie , jak do tej pory. Wiadomo , spuścili trochę z tonu przy stanie 0:2 , ale wcześniej grali na 100% swoich możliwości , co było widać nawet w pierwszej połowie , gdzie zaczęli pokazywać , jak to oni nie potrafią &#39;&#39;klepać&quot; z pierwszej piłki. Odpuścili sobie trochę później , gdyż myśleli , że zwycięstwo mają w kieszeni i to ich pokarało. Bardzo dobrze im tak.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w tym momencie sam sobie zaprzeczasz ???? piszesz ze PU jest dla nich ostatnia drogą do zaistnienia a poźniej piszesz że olewają pierwszy mecz 1/16. no kurde albo jedno albo drugie ???? i albo są to profesjonaliści i grają zawsze na maxa o wszystko albo jacyś amatorzy którzy wybierają sobie mecz w którym grają na poważnie a w którym nie. ale to co napisales i ze w to wierzysz ze nie wiedzieli gdzie Poznań i jak napisałeś że mało co o Lechu wiedzieli, poprostu przestraszyli się Lecha i Bułgarskiej że zaczęli się czepiać taniej , głupiej prowokacji. Zresztą cały mecz tak wygłądał , jakieś drobne popychanki , szarapniny makaronów
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No ale zrozum że dla Udinese taki Lech to jest piłkarski leszczyk tak samo jak dla Lecha druzyna Khazar Lenkoran z którą i tak ledwo co wygraliscie wyjazd ;)Dla ciebie to niepokonani bogowie, w twoich słowach nie ma realizmu tylko ekscytacja ostatnimi minutami gdzie Udine juz nie miało na nic ochoty po nagłym oddaniu pola do popisu prowadząc 0-2 mając w perspektywie rewanz u siebie;) I nie spinaj tak z tymi głupstwami bo masz 0 argumentów na jakiekolwiek szanse w rewanzu.. mają szanse nic wiecej bo umiejetnoisci moze im nie starczyc
WIedz że we włoszech nie bedą mieli takiego pola popisu nawet przez chwile zresztą tak samo jak w Rosji.. Kibice?? przyjadą no i co z tego juz Udine z pewnoscią przyjmowala u siebie wiecej kibiców równiez fanatycznych bo jest kilka marek we włoszech
Udine miało przyjechac do Poznania i nie przegrać do 55 minuty zjedli rozumy po 0-2 mając w perspektywie mecz u siebie zlali Lecha totalnie za co dostali kopa to cały opis wczorajszego meczu a nie wspaniałej postawy Lecha bo dopuki Włosi grali swoje (i tak bez wiekszego przygotowania do potyczki) to Lech był o taki tycii ????

Przypomnij sobie mecze Wisły min z Interem, Parmą czy Lazio jak grali w Krakowie a jak we Włoszech dwie rózne bajki...........myslisz że Udine to wyjątek Lech nie wygrał u siebie a nawet jakby wygrał dostał by klapsy w Italii
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie no kurdeeee umarłem , zastanów sie chlopie coś Ty żeś wogóle napisał 1/16 PU a Ty wyjeżdzasz z leszczami i leszczykami ! to jest 1/16 i tu nie ma słabych. rozumiem Twoje rozgoryczenie bo Wisła słabiutkiego tottenhamu nie przeszła i to że Wisła i Lech się nie nawidzą. Założe się że jak by to byłą Wisła to nic jak tylko szybkie 5:0 dla wisly bys nie wiedzial. Taki sam ze mnie Wiślak jak i Lechita. Szanuje Wisłe na równi z Lechem ale po Twoich wypowiedziach można wysnuć że jednak nie nawiść sportową jednak przekładasz na swoje posty. jak napisałeś za głupka Cie nie mam ale Twoje posty faktycznie idą w pięty. Najpierw ostro się zapierasz że Udine to klasowa drużyna , że w PU gra o najwyższe cele no ale do Chole*y jasnej jaka z nich klasowa drużyna skoro jak sam piszesz oni przyjeżdzają odpuszczać mecz. To gów*no a nie klasa. dalej mówisz o azerach. Był to początek sezonu , większość zawodników dopiero pierwsze swoje mecze rozgrywała w takim składzie , mieli prawo być trochę nie zgrani lecz wygrali. Lech dla mnie to nie są nie pokonani Bogowie , liczę się z porażka we włoszech ale wkurza mnie Twoje podejście do tego meczu. mówisz oddali ostatnie minuty meczu ?? to tylko potwierdza ich klasę. za pewne jak Ci powiem co się działo w II połowie w Rosji to mi powiesz że CSKA grało na pół gwizdka znowu gów*o prawda , CSKA to właśnie klasowa drużyna i grała z Lechem do końca , a to że nie było tam remisu to tylko znowu nie stety Kolejorz dzięki swojej nie skuteczności może zawdzięczyć. i jeszcze jedno Włosi nie grali w tym mecuz swojego. W ich naturze jest gra defensywna i przytrzymanie piłki , tego wczoraj nie było Lech atakował już na ich połowie przez co mnożyły się błędy makaronów wybicia po autach.
sam pisales że LEch pod presją gra ładnie. Nie zapominaj że tam też będą pod presją i będą musieli strzelić tego gola
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
???? z mojej strony koniec polemiki bo sie za bardzo denerwujesz i nie potrafisz obiektywnie wyciągnąc wnioskow a ja tu sie nie zamierzam kłucić i bić na słowa typu jestes głupi itp a pogadać o realiach nie o bajkach ;)
Żal mi dupe sciska bo Lech gra w Pucharach a Wisłe ograł cieniutki Tottenham ???? Zobaczymy czy Lech ogra cieniutkie Udine :p bo tez zremisowaliśmy a moglismy wygrać i z pewnoscią lepiej wyglądalismy od rywali w przeciwienstwie do Lecha na tle Udine..w Angli niestety troche to inaczej wyglądało ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
potrafie obiektywnie patrzeć na sprawe i dlatego mówię że liczę się również z porażką ale z Tego co widzę Ty się wcale nie liczysz z awansem , z góry skreśliłeś Lecha i tym mnie wkurzyłeś delikatnie rzecz ujmując. nie wiem czy ogladalismy inne mecze czy Ty wcale nie obchodzi mnie to ale z tego wynika że to Ty nie potrafisz patrzeć obiektywnie na to wszystko
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Powiem krótko:Lech gdyby byl w rytmie sezonowym to wygrał by pierwszy mecz bo Udinese to nie jest jakiś wielki klub.Ma kilku(dosłownie kilku) dobrych graczy.Z tym wyszkoleniem technicznym Włochów też nie jest tak że to są jacyś tam wirtuozi(no pewnie lepsi technicznie od piłkarzy Lecha).Mi się wydaje że Udine nie odpuscilo tego meczu ale jeśli tak zrobilo to świadczy tylko źle o tym zespole.Życze Lechowi jak najlepiej no i Wiśle też.Niech Lech zajdzie jak najdalej nałapie punktów i za rok Lech albo Wisła w Lidze Mistrzów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
cały czas gadamy chłopie o realiach i tez nie mam zamiaru się bić na słowa bo to głupie jest
ale nie zaprzeczysz że Tottenham z początku sezonu był cienki jak dupa węża, i Wisła jednak powinna go przejść. z czasem trochę się rozkręcił i jakoś wyszedł z grupy PU
i ja nie powiedziałem z Udine jest cienkie tylko że na pewno nie jest tak że tak jak wg Ciebie pod każdym względem dużo przewyższają Lecha.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
konrad a Ty postow edytowac nie umiesz?
taka dyskusje to sobie na PW prowadzcie bo od dwoch stron obydwoje piszecie to samo i nic do tematu nie wnosicie tylko sie zaczynacie teraz napinac

Tommy nie chodzi o to ze o Milanie macie dyskutowac ale wasza opinia jest ciagla taka sama jak wyraziliscie w pierwszych swoich postach, jesli ktos mysli o typowaniu rewanzu to w tym temacie bedzie sie sporo musial naszukac jakis ciekawych spotrzezen, jak sam wspomniales temat o Lechu a juz zaczyna sie temat Tottenhamu, za chwile dojdziecie do Valerengi i Tibilisi i takiego burdelu jak wczoraj w HP zaraz po meczu
ja sie tu juz nie wypowiadam, nawet nie zagladam tu bo i tak nic ciekawego tu nieprzeczytam a wam zycze dalej milej zabawy


ja tak samo jak Wy wyrazam swoje poglady, to ze wy odbieracie to jako czepianie to mi akurat wisi
ciesze sie ze dzieki mnie choc w jednej kwestii sie zgadzacie ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
TO chyba temat Lech-Udine to o czym mamy gadać o Milanie z Werderem ?? ????
a juz skonczylem bo az głowa boli i nie napinam sie w zadnym stopniu mimo ze kolega sie stara
Ładniw wierzyć i być optymistą ja jestem pesymistą z rzeczowych powodów i finito ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom