>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech - Udinese 1/16

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Myślę że Peszko zagra za Wilka( o ile pozwoli mu na to kontuzja), ten zawodnik całkowicie minie zawiódł spodziewałem się lepszego występu z jego strony, Bandrowski dużo lepiej zagrał.
Wilk zagrał dobre spotkanie , nie można mu zarzucać zbyt wiele , co prawda nie był skuteczny i co do tego to się zgodzę bez żadnego ale. Miał kilka sytuacji , w których mógł nawet pokonać bramkarza Udinese , ale był szybki , zdecydowany i nie tracił zbyt wielu piłek , więc jego występ można zaliczyć na ✅. A Bandrowski , jak to Bandrowski - zawsze grał tak samo i się nie wybijał , więc w tym meczu również.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
X2, jak dla mnie jest utaj dość ciekawym typem na mecz rewanżowy. Udine napewno będzie grało ostrożnie i nie dadzą sobie łatwo wbić bramki, lech zaś będzie musiał przycisnąc aby awansować. To może być taki typowy mecz na remis ze strony włochów dlatego poważnie się zastanawiam nad X2 odkąd zobczyłem kursy na lecha ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
X2, jak dla mnie jest utaj dość ciekawym typem na mecz rewanżowy. Udine napewno będzie grało ostrożnie i nie dadzą sobie łatwo wbić bramki, lech zaś będzie musiał przycisnąc aby awansować. To może być taki typowy mecz na remis ze strony włochów dlatego poważnie się zastanawiam nad X2 odkąd zobczyłem kursy na lecha ????
zgadzam się z Tobą , x2 jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Włosi na pewno nie będą chcieli dopuścić do straty bramki i będą dzielnie się bronić , jednak myślę , że Lechici kiedy będą musieli , to wtedy przycisną porządnie i może dadzą radę.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Poważne osłabienie Udinese przed meczem z Lechem Poznań w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu UEFA. Przeciwko &quot;Kolejorzowi&quot; na Stadio Friuli nie zagra bramkarz Samir Handanović.
Kontuzja reprezentanta Słowenii, o którym mówiono nawet jako o następcy słynnego Gianluigiego Buffona w Juventusie Turyn, okazała się zbyt poważna. Zastąpi go Emanuele Belardi
nie jestem wredny ale to bardzo dobra wiadomosc , Handanovic w Poznaniu wiele razy ratował Udine od straty gola
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja myśle, ze Udinese zaatakuje, nie wiem czemu mieliby na remis grać... Na pewno huralnych ataków nie będzie, ale będą dominować. Wiem, ze nie lubicie włochów, ale bez przesady, profesjonalistami są w końcu. A Lech jak zawsze... czyli 15 min gry... Tylko czy końcówa czy początek o to jest pytanie...?! Dla mnie no bet, za niski kurs by grać Udinese. Jedynie over może jak to bywa zazwyczaj w drużynie Lecha i to że Udinese też sporo strzela i traci.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no nie wiem , czy w tym meczu padnie aż tak wiele bramek ???? Wiadomo , że Lech będzie atakował , aby zdobyć tą bramkę , ale czy Udinese strzeli ? Jedno chyba jest pewne , jeśli Udinese jako pierwsze strzeli gola , to możemy się pożegnać z awansem...
 
M 0

msk82

Użytkownik
a ja myśle że Lech od pierwszych minut bedzie ostro atakował na bramkę Udinese, jesli chca awansować muszą ten mecz wygrać , Udinese starczy remis 1:1 a ze grają u siebie mysle ze tą 1 bramke strzelą, w takiej sytuacji Lech musiałby strzelić 2 bramki a o to bedzie naprawde trudno, wiec moim zdaniem jesli od poczatku nie zagraja tak ofensywnie jak ostatnie 10min u siebie to moga sie pozegnac z Pucharami. Pozatym co maja do stracenia, zagrac ofensywnie zdobywajac te 2 bramki nawet kosztem 2 straconych wtedy dogrywka i wynik otwarty...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
a ja myśle że Lech od pierwszych minut bedzie ostro atakował na bramkę Udinese, jesli chca awansować muszą ten mecz wygrać , Udinese starczy remis 1:1 a ze grają u siebie mysle ze tą 1 bramke strzelą, w takiej sytuacji Lech musiałby strzelić 2 bramki a o to bedzie naprawde trudno, wiec moim zdaniem jesli od poczatku nie zagraja tak ofensywnie jak ostatnie 10min u siebie to moga sie pozegnac z Pucharami. Pozatym co maja do stracenia, zagrac ofensywnie zdobywajac te 2 bramki nawet kosztem 2 straconych wtedy dogrywka i wynik otwarty...
no wiadomo , że Franc Smuda będzie chciał tak wszystko poustawiać , żeby Lechici atakowali już od pierwszych minut. Tylko , żeby nie przesadzali... W ostatnim meczu w szyki obronne wdarło się kilka błędów , więc oby tylko dziś się tak nie zdarzyło , do tego ostatnio gracze Lecha mieli pecha , początkowo piłka nie chciała wpadać do bramki , więc miejmy nadzieję , że dziś się tak nie stanie ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo źle zostały dobrane kursy przez bukmacherów na ten mecz!!! Są one całkowicie nieadekwatne do tego jak wygląda sytuacja tych dwóch klubów !! Udinese na pewno nie będzie się tylko broniło, bo przeciwko Lechowi bronienie się równa się strata bramiki ( chodzi mi o to, ze jezeli klub tylko sie broni, to lech zazwychaj to wykorzystuje bezbłędnie.) Lech nie ma nic do stracenia. Będzie grał na całosć i to jest wiadome. Ma do tego predyspozycje i uwazam, że to wykorzysta, a wjaki sposób .... przez wygrana ... w tym meczu nie będzie remisu. W tym meczy zwyciesca będzie na pewno i zostanie nim Lech ... dlaczego tak uwazam ?? bo nie sądze, żeby Lechici liczyli na remis 2:2... to jest absurt bo strzelajac juz jedną bramke, czy nawet dwie na pewno będą już poinstruowani przez terenera do boronienia tego wyniku, tylko, że nie w sposoób &quot; obrona Częstochowy&quot; i &quot; mjurujemy bramke&quot;, jecz poprostu przestac stosowac bardziej ryzykowne akcje. Najwazniejsze jest strzelic jak najszybciej pierwszą bramke ... Udine się otworzy by doprowadzic do satysfakcjonującego ich remisu i wtedy jest szansa na kontre/szybki atak i szczelenie drugiej bramki, a następnie cofnieęcie się, zagęszczenie środka pola i nie pozwalanie konstruowania akcji graczą Udine

Mój typ: w pełni przemyślana 2
Kurs: 6.25
Buk: Gamebookers
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja nie za bardzo widze Lecha w huralnych atakach. Jeśli by pyrki podjęły takie ryzyko to w obronie będzie tragedia o czym już się można było przekonać. Atakować potrafią ale bronić to już niezbyt. Stilicia pewnie dobrze pokryją. Lewy zanim trafi do siatki to kilka sytuacji będzie musiał mieć (ostatnio skutecznością nie błyszczy). Więc po początkowych próbach uzyskania czegokolwiek przyjdzie się bronić bo Udinese nie będzie kalkulować lub grac na remis.

Jeśli ktoś strzeli 2 bramki jako piewszy to Udine. Jakoś nie chce mi się wierzyc ze Lech moglby prowadzic 2:0

Nie ma sensu grać na Udinese po takim kursie acz szanse są 30%-70% na korzyść dla Włochów. Overów underów też nie polecam. Proponuje tu jakiś loteryjny typ za małą stawkę. Wyjątkowo podoba mi się typ &quot;rzuty rożne over 9,5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram Typera36 Lech raczej nie ruszy do frontalnych ataków. Spodziewałbym się raczej gry coś na styl tego co widzieliśmy w pojedynku z Feyenoordem. Czyli kontrolowana ofensywa jak to nazywa Franciszek Smuda. Wszystko będzie jednak zależało od tego jak mecz się ułoży, bo gdy to Udinese strzeli bramkę jako pierwsze wtedy Lech ruszy hurra do przodu i kiedy wyrowna to znow wroci do kontrolowanej ofensywy lub poprostu straci kolejne bramki, bo nie sądzę aby skonczylo się tutaj 1-0 dla gospodarzy. Jeśli wygrają gospodarze to np. 2-1 2-0... jeśli Lech to kazdy wynik mozliwy.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Nie zgodzę się, że Lech ma tylko 30% na wygranie tego meczu. Moim zdaniem jest to 50% jak w każdym innym meczu. Ja osobiście nie liczę na Lewandowskiego, bardziej bym szukał pozytywów w grze Murawskiego, czy Peszko ( mam nadziej, ze wystąpi), Stilić .... strzały z dystansu no i stałe fragmenty gry przede wszystkim. Rzute wolne, rożne i zamieszanie w polu karnym. To jest klucz do sukcenu no i oczywiście kontry i szybkie ataki a nie pozycyjne klepanie. publiczności zbyt dużo nie będzie, więc nie można za bardzo m,owić, o atucie wlasnego boiska dla Udine, ponieważ o ile sie nie myle wc zoraj sprzedanych zaledwie było coś koło 1500 biletów, co jak dla mnie jest jednym wielkim nieporozumieniam ???? Mam nadzieje, że nie zawiode się na chłopakach i ujżymy kolejny piękny awans, bo napewno wiem, ze nie Lach się nie podda.
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Dla optymistów:
W dzisiejszym meczu zagra najlepszy piłkarz Udinese; di Natale.
Jesli sie nie myle też najlepszy strzelec w tym sezonie.
Ja równierz wierzę w Lecha. Ale dla mnie bardziej prawdopodobne będzie kolejne 2-2 niż zwycięstwo Lecha.
Moim zdaniem problemem Lecha jest obrona. Lech dobrze gra w ofensywie, ale zdecydowanie za dużo traci goli, czy to w lidze Polskiej czy w pucharach. Niby dobrych ma obrońców, ale glupie błędy czasami kosztują bardzo wiele.
mimo to Myślę że dobra gra w obronie dzisiaj będzie kluczem do awansu i lechowi uda się strzelić tą bramkę wiecej niż udine..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no overki kuszące na ten pojednynek zwłaszcza 3,5 kurs 3.6 ;) Jest to mecz rewanzowy takze w pewnym momencie nie ma różnicy jaki jest wynik tylko czy jest avans ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Spotkanie: Udinese - Lech Poznań
Typ: X/2 HT/FT
Kurs: 5
Buk: Bwin
Analiza:
I mi udzielił się dzisiaj patriotyzm. Lech w składzie bez Peszki, jednak Franz Smuda zbytnio się tym nie przejmuje. W Udine panuje zła atmosfera. Mecz z Lechem Poznań może być ostatnim, w którym w roli trenera włoskiego zespołu wystąpi Pasquale Marino. Prezydent klubu, Gianpaolo Pozzo, jest bardzo niezadowolony z postawy &quot;Zebr&quot; w ostatnim ligowym spotkaniu z Torino (0:1) - czytamy w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot;. We włoskiej drużynie zabraknie kontuzjowanego bramkarza, wystąpi jego zmiennik, który popełniał sporo błędów w meczu z Torino. Na ławce siądzie Fabio Quagliarella oraz Simone Pepe. Wykluczenie z powodu żółtych kartek uniemożliwia grę Sanchezowi, który napsuł nam sporo krwi w Poznaniu. Myślę, że pierwsza połowa będzie spokojna gdyż Kolejorz nie może stracić bramki, zaś w drugiej koniec miłego grania, ostra, twarda bitwa i w końcówce Lech wygra 1-0
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
peszko gra. mecz nobet. nie podejmowałbym się żadnych typów tutaj. jak zwykle wiara w narodzie duża ; ) a ona nie pomaga w podejmowaniu racjonalnych decyzji.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Peszko gra ale raczej na pewno na początku, sam mimo wielkiej chęci gry przyznaje, że nie wytrzyma 90 minut, może nawet więcej ???? Wiara czyni cuda, ale chyba nie forsę :/
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
nie można za bardzo m,owić, o atucie wlasnego boiska dla Udine, ponieważ o ile sie nie myle wc zoraj sprzedanych zaledwie było coś koło 1500 biletów, co jak dla mnie jest jednym wielkim nieporozumieniam ????
niekoniecznie 1, 5 tys. ;) , jak już, to ok. 9 tys. biletów i jeszcze sprzedają:-|
źródło:
http://wyborcza.pl/1,91446,6319769,Puchar_UEFA___male_zainteresowanie_meczem_Udinese.html

Należy się spodziewać że mecz będzie ciężki dla Lecha. Jak dla mnie no bet. Wszystko jest możliwe/ serce/ a rozum podpowiada że będzie kijowo.
Pożyjemy zobaczymy.:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom