>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech - Udinese 1/16

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Sądzę że spore szanse są po stronie Lecha. Imho Franz znó miał farta ???? Udine nie zachwyca ostatnio w lidze. Ma zaledwie 22 punkty (typowy średniak) ze wskazaniem na spadek formy. Po koniec listopada potrafiło na swoim podwórku przerąbać z ostatnim w tabeli Chievo (0-1). Jak tak dalej pójdzie to kto wie, czy nie będą bronić się przed spadkiem pod koniec sezonu. Ostatnoi w pucharze nie sprostało przeciętnemu NEC Nijmegen polegająć w stosunku 2-0 ;) Tak że jak dla mnie żadna rewelacja zespól z Włoch. ;)
Poza tym, z tego co wiem Franz ma zadawnione rachunki do uregulowania z Udine - grał już z nimi chyba aż dwa razy (będąc trenerem Legii i Widzewa ) - zatem do 3 razy sztuka...
Jeśli dorzucić do tego fakt, iż Lech planuje wzmocnienia na kwotę ok. 5 mln złotych, to w 18 lutego podczas pierwszego spotkania stawiałbym na Leszka...
 
depee 0

depee

Użytkownik
Elo. Kurs na awans lecha oscyluje w granicach 5,5 (bwin), wiec mysle ze mozna lekko zagrac na awans. Co o tym sadzicie?
 
legia 122

legia

Użytkownik
w unibecie kurs na awans 4,25 . value jakby nie patrzeć ???? . grać i się nie zastanawiać ;)


5.25 w bwinie to było przesacowanie i trzeba było grać po takim kursie !!! kurs w granicach 3.6 - 4 to moim zdaniem realna ocena szans lecha więc bez rewelki
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Rywal na pewno do pokonana, jak Włosi będą w formie no to Lechici pozegnają sie z pucharem
Udine to druzyna ala ,,stary niedzwiedz mocno śpi,, gdy sie zbudzi będzie żle
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Przestrzegałbym przed Włochami. Mają ciekawą kadrę, choć nie idzie im w lidze. Zresztą interesuje mnie, jakby Lech radził sobie w Serie A na tym etapie :] Quagliarella Di Natale, Obodo, D&#39;Agostino, Cristián Zapata, Felipe, Handanovič - to są znani zawodnicy Udinese. Na pewno będzie ciężko to jest 1/16 P.U. - tutaj już nie ma słabych zespołów. mam nadzieję, że przy Bułgarskiej zwyciężymy, a we Włoszech zagramy rozważnie i np. zremisujemy ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
trudno wyrokować już teraz. można zagrać troszkę na awans Lecha. Udinese nie tylko osiaga zle wyniki ale i gra żenujaco. Ostatnio zagrali w okrojonym składzie ale w najsilniejszym wcale nie grają lepiej. Z formy z początku sezonu nie zostało nic. Floro Floresa pamiętam jak grał w 3 lidze i jakoś się nie wyróżniał (głośno było o nim z powodu skandali). Potem zrobił postępy a teraz powrócił do dawnego poziomu. Reszta ekipy tez jakos nadwyraz uzdolniona nie jest (ewentualnie Quagliarella i Di Natale ale są kompletnie bez formy). Co nie znaczy że trzeba ich olać. Jeśli wierzyć że Lech co pół roku czyni postęp no to ma spore szanse.
Żeby jeszcze tylko Smuda dał Stilicowi do zrozumienia że ma grać zespołowo to już będzie super
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Wczorajszy mecz Udine z Milanem, przerąbany 5:1, tylko potwierdził moje przypuszczenia o degrengoladzie Udine. Najprawdopodobniej przed potyczką będziemy mieć jeszcze obóz treningowo - wyjazdowy w Turcji z ciekawymi sparring-partnerami. Kolejny pozytyw po stronie Lecha.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
nie wiem co o tym myslec. wiekszosc mowi lech lech. zastanowilbym sie nad tym. bo jak i trener i pilkarze podejda do tego meczu ze na bank wygraja to sie moga przejechac. ja jenak bylbym za awansem udinese
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
A ja uważam że tak wcześnie nie ma co prorokować kto awansuje dalej. Mecze odbędą się dopiero pod koniec lutego a wiadomo jak w tym okresie jest z formą polskich drużyn. Nawet najlepsze sparingi nie dadzą tyle co mecz o jakieś punkty. A liga włoska gra chyba cały czas i na pewno nie zabraknie Udinese ogrania w tych meczach. Oczywiście chciałbym żeby Lech grał dalej ale patrząc racjonalnie to troche większe szanse w tych meczach ma Udinese, gdyby mecze odbywały się w kwietniu albo pod koniec marca wtedy może byłoby inaczej :p
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja jestem bardzo ciekawy Lecha w lutym, jesli chodzi o kadre, wzmocnili sie juz 4 zawodnikami, dwoch jest z tego co wiem na wysokim poziomie i maja byc duzym wzmocnieniem Kolejorza. Mam nadzieje tylko ze po raz kolejny nie zobaczymy takiej wysprzedazy polskiego zespolu przed tymi meczami... Juz Stiliciem i Lewandowskim sa zainteresowane wielkie kluby...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
trzymam kciuki oczywiście za naszego KOLEJORZA ale sądzę, że mimo wszystko nie zdołają awansować dalej. Jeśliby im się to udało , to przynajmniej jedna drużyna byłaby bardziej znana na arenie międzynarodowej niż Wisła ;] oby tak się stało, lecz mimo wszystko nie sądzę, aby drużyna Lecha zdołała przejść taką drużynę jak Udinese.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oglądałem część spotkania Milan - Udinese i muszę powiedzieć, że Udinese przegrało tak wysoko tylko dlatego, że samo chciało grać otwartą piłkę przeciwko Milanowi, a że obrona Udine zwłaszcza jej środek najlepiej nie wyglądała to tracili oni bramki. W Udinese bardzo dobrym zawodnikiem jest Luković, który że tak powiem wymiata na lewej stronie. Jednakze jesli chodzi o tą drużynę to uważam, że najlepiej poczekać co się wydarzy w okienku transferowym. Udinese słynie ze sprzedawania zawodników i kupowaniu w ich miejsce nowych mniej znanych. Udinese już zakontraktowało dwóch nowych zawodników 19 letniego fińskiego obronce z HJK Helsinki i 23-letniego pomocnika z Esbjerga. Takze to wlasnie takie transfery z gatunku mniej znanych. Mowi sie, ze druzyne opuszczą Quagiarella czy Inler, a to wazne ogniwa w druzynie. Moim zdaniem najlepiej sie wstrzymac z typowaniem.
 
R 0

roscky7

Użytkownik
Jesli mecz mial by sie odbyc taraz na 99% mielibysmy Lecha w nastepnej rundzie ;) Udinese jest w głebooooookim dołku, lecz do wiosny duzo czasu, moze dojsc do zminy trenera i zaczna znowu pieknie grac;( np. tak jak to sie stalo z Tottenhamem (miejsce w tabeli o tym nie swiadczy ale graja lepiej niz za Ramosa;) )
 
F 0

frostie

Użytkownik
Widzialem kilka meczow udine , losowanie było bardzo dobre dla lecha oby chłopaki nie stracili formy po przerwie bo jest okazja zajść dalej
 
K 0

kamilc87

Użytkownik
Myślę że Lech jest w stanie ograć średniaka włoskiej Serie A.Pierwszy mecz przy Bułgarskiej, na pewno da otuchy naszym zawodnikom.Dobry rezultat u siebie i potem tylko utrzymać korzystny wynik na Udinese i mamy 1/8 ???? łatwo się mówi ale ja wierze że są w stanie osiągnąć w tych pucharach bardzo dużo :mrgreen:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zgadzam się ! Udinese jest w gazie, w dobrej formie , a Lech - nie chcę się wypowiadać , ale raczej już przepadł. Zaczęło się od Reissika , prawda wyszła na jaw. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało , że Lech również kupował mecze itp... Oczywiście , że im tego nie życzę , bo jestem z nimi jak najbardziej, ale myślałem, że tylko zawodnicy Lecha są &quot;czyści&quot; w polskiej piłce... Ja stawiam niestety na porażkę Poznaniaków z Włochami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom