>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
J.any gbur i tyle. To co sędziowie zrobili to może nie kpina, bo powinni PRZYNAJMNIEJ dopuścić do dogrywki, a że tak się nie stało to my możemy się z tego cieszyć, chociaż zwycięstwo nie do końca zasłużone i tyle w tym temacie. Kłótnie odnośnie zwycięstwa Pudziana będą jeszcze zapewne trwały, na szczęście my &quot;nic na to nie poradzimy&quot;.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
nie chce tutaj bronic Mariusza, jestem zielony jeśli chodzi o MMA, ale co zrobił Thomson? te co chwile próby zejścia do parteru i klepanie Mariusza to tylko na tyle było go stać, co wyszli do stójki to już próbował znowu na glebę zejść. Prawda jest taka, ze bał się stójki w której by go Mariusz mógł dzisiaj zniszczyć ponieważ jego kondycja dzisiaj była nadzwyczaj dobra, zrobił pod tym względem ogromny postęp ale fakt jest taki, że gość z taką siłą przeciwnika powinien po prostu rozwalać czego jeszcze nie umie... Także nie mówię, ze Mariusz powinien to na pewno wygrać ale na pewno Thomson nic nie pokazał wyjątkowego głaskał Mariusza dopiero pod koniec trochę go uszkodził, a jedna bomba Mariusza i James już zobaczył gwiazdy a jakie go zdziwko złapało gdy się Pudzianowski obrócił w parterze.
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
pamietajcie jednak drodzy koledzy, ze tutaj Ci zawodnicy zarabiaja pieniadze, i teksty ,,ze nikt znany nie bedzie chcial juz walczyc&quot; sa totalna bzdura. uwierzcie mi , ze na bank beda jeszcze gale z znanymi zawodnikami. inna sprawa, ze walce pudziana widzialem , min. wygrana thompsona, albo dogrywke ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mamed Khalidov pokazał, na czym polega prawdziwe zwycięstwo. Nie było żadnych dopowiedzeń, pokazał na co go stać i już wszystko jasne, na kogo zawsze możemy liczyć !
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Witam,
Jednoznacznie wygrana Tompsona , kurcze nie wiem kto to ocenial....
To jest jakies nieporozumienie,juz nigdy nie postawie na takie cos , bo to jest czysta kpina ,
Bylem juz pewny wygranej po 1 rundzie , 2 runda byla na remis ,
Tompson tez byl pewny wygranej po 2 rundzie....
Brak slow ...............
 
V 0

veacacem@lroid

Użytkownik
Ma ktoś nagrane co powiedział thompson? Ciężko było mi zrozumieć jego brytyjski, ale po tonie było słychać jego niezadowolenie.
A może ktoś zrozumiał co on mówił?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wygralem a na koncie w bahu jeszcze nie doliczyli, kiedy to zrobia?
Ostatnio mieli pewne problemy i doliczali do 30 minut, góra do godziny czasu.
Co mówił ? Że KSW to jedna, wielka, je*ana kpina. Obrażał tak samo kibiców, jednak można powiedzieć, że zwycięstwo Pudziana to pewnego rodzaju kpina, bo przynajmniej dogrywka powinna być.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Co robił Thompson? Sprowadzał do parteru i przygniatał Pudziana cielskiem, jedynie stukał go w parterze. Możecie wyśmiać mój brak wiedzy MMA ale dla mnie Pudzian był lepszy od Anglika. Nie mniej jednak, gdybym był sędzią dałbym dogrywkę.
Jestem dumny z Jana Błachowicza ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co robił Thompson? Sprowadzał do parteru i przygniatał Pudziana cielskiem, jedynie stukał go w parterze. Możecie wyśmiać mój brak wiedzy MMA ale dla mnie Pudzian był lepszy od Anglika. Nie mniej jednak, gdybym był sędzią dałbym dogrywkę
I ja się z Tobą zgadzam! Również nie jestem żadnym specem od MMA moja wiedza ogranicza się tylko do oglądania walk i tego co usłyszę od komentatorów.Jednak jestem zdania że Pudzian wyglądał lepiej fizycznie,szybkosciowo. Widać postęp u Pudziana z kondycją. Thompson napewno zrobił mniej niż Pudzian aby wygrac tą walkę.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Jęśli jednak dojdze do werdyktu to myslę że może byc to w strone Mariuszka bo jakże by inaczej(zapewne werdykt zapadnie nawet bez dogrywki).

Hehe jak ja znam to KSW ???? dogrywka mogła być spokojnie...
W walce Chmielewskiego dają dogrywkę dzie nie powinno jej być a tam gdzie powinna wskazują na śmieszny werdykt....
Remisem powinni tą walke zakończyć albo dać dogrywkę.
Podobnie jak z Kawaguchim.
Nie wiem kto sędziuje w tym KSW ale biorąc pod uwagę wszystko co dzieje się na tych galach to jest na dobrym średnim poziomie jedynie sędziowanie to amatorka .....
Dzięki takim galą takim werdyktą traci się sens stawiania na cokolwiek jeśli chodzi o KSW.....
W dzisiejszych czasach 3 młotki , pseudo młotki wystarczą żeby nasze orły wygrywały walki.
Pytanie tylko kogo my oszukujemy??Zawodników , widzów czy samych siebie??
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jednak jestem zdania że Pudzian wyglądał lepiej fizycznie,szybkosciowo. Widać postęp u Pudziana z kondycją. Thompson napewno zrobił mniej niż Pudzian aby wygrac tą walkę.
W MMA nie liczy się kto jest lepszy kondycyjnie czy szybkościowo. Każde obalenie daje punkty, aktywność w parterze również przynosiła punkty Anglikowi. Pierwsza runda to dominacja Jamesa i zdecydowanie runda dla niego. W drugiej również miał kilka obaleń, jednak Pudzian zadał więcej ciosów co mogło dać minimalną wygraną Mariusza w drugiej rundzie. Całą walka według mnie niewielka wygrana Thompsona, jednak biorąc pod uwagę, że walka odbywała się w Polsce dogrywka była by najsprawiedliwszym rozwiązaniem. Szczerze ośmieszyli się sędziowie jak i również właściciele KSW. Nie mogą dopuszczać do takiej sytuacji, bo może się to odbić w świecie mma. Ciężko będzie zakontraktować dobrych zawodników. Również Zikic został skrzywdzony, bo nie tylko przez dwie rundy był lepszy, ale nawet w dogrywce. Mamed pokazał, że może każdego pokonać. Świetnie przygotowany i czekam na następną jego walkę. Oby właściciele sprowadzili mu kogoś z czołówki, choć na pewno będzie ciężko.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W MMA nie liczy się kto jest lepszy kondycyjnie czy szybkościowo. Każde obalenie daje punkty, aktywność w parterze również przynosiła punkty Anglikowi. Pierwsza runda to dominacja Jamesa i zdecydowanie runda dla niego. W drugiej również miał kilka obaleń, jednak Pudzian zadał więcej ciosów co mogło dać minimalną wygraną Mariusza w drugiej rundzie. Całą walka według mnie niewielka wygrana Thompsona, jednak biorąc pod uwagę, że walka odbywała się w Polsce dogrywka była by najsprawiedliwszym rozwiązaniem. Szczerze ośmieszyli się sędziowie jak i również właściciele KSW. Nie mogą dopuszczać do takiej sytuacji, bo może się to odbić w świecie mma. Ciężko będzie zakontraktować dobrych zawodników. Również Zikic został skrzywdzony, bo nie tylko przez dwie rundy był lepszy, ale nawet w dogrywce. Mamed pokazał, że może każdego pokonać. Świetnie przygotowany i czekam na następną jego walkę. Oby właściciele sprowadzili mu kogoś z czołówki, choć na pewno będzie ciężko.
dzięki Bogu, że wypowiedział się ktoś, kto zna się na tym, bo czytając komentarze, że Mariusz zasłużenie wygrał albo należał się remis to krew mnie zalewała..
co do samej gali.. byłem osobiście nie pierwszy, ale na pewno ostatni raz. Właśnie chodzi o poziom sędziowania i kreowanie narodowych bohaterów. Zikic i Thompson wielcy przegrani mimo kapitalnej postawy. Miałem obawy, że rywal Pudziana podstawi się po prostu, ale pokazał 100% sportowego ducha. Zastanawialiśmy się z kolegami kiedy dadzą mu mikrofon, żeby mógł powiedzieć co o tym myśli... Dobrze, że wziął go sobie sam ???? jeszcze jak dostałem info, że puścili w tym momencie reklamy... To przelało czarę goryczy i nie tylko w moim odczuciu wielu kibiców zrezygnuje z KSW. Za co tu płacić? za teatrzyk?
Co jeszcze dodać? ah, jeszcze nie zakończyłem o smrodzie organizacyjnym.. Informacje o rzekomym ciśnięciu przez Thompsona pucharem w dziennikarza? bzdura, widziałem jego zejście do samego tunelu, nic takiego nie miało miejsca. Na czym warto się skupić? Reakcja publiczności, euforia, że prosty chłop z Polski wygrywa. Pokazywanie fakersów i gwizdy na Amerykanina... Przeraża mnie, że ludzie nie mają własnej i obiektywnej opinii tylko dają mediom kreować światopogląd. 90% hali skakała z radości, a tylko nieliczni, którzy widzieli tą kompromitację Konfrontacji biła brawo rywalowi Pudziana podczas zejścia. Po co publika chodzi na gale skoro nie zna zasad punktowania i zasad? za mną siedział koleś, który nawet nie wiedział ile rund trwa walka... Jeszcze te wywiady, że dobra walka w jego wykonaniu i kij w oko... Brak mi słów.
Brawo Kornik, Brawo Mamed!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja przyznam się, że nie oglądałem gali. Wolałem obejrzeć film na TVP1.
Walkę Pudziana i Khalidova obejrzałem na YT.
Nie chcę nikogo obrażać. Nie mam takiego zamiaru.
Ale ludzie, którzy kupują bilety i jadą na takie gale to po prostu współczuje im.
Bo Ci co są zadowoleni oznacza, że nic nie kumają z tego.
W TV też nie ma sensu oglądać bo to szopka jest.
Całe te gale to farsa a głównym bohaterem tych fars jest Pudzian, Najman itp.
Tutaj chodzi tylko o oglądalność i kasę. Ludzie przed telewizorami i na hali to frajerzy co płacą za ten cyrk.

Reakcja publiczności, euforia, że prosty chłop z Polski wygrywa. Pokazywanie fakersów i gwizdy na Amerykanina... Przeraża mnie, że ludzie nie mają własnej i obiektywnej opinii tylko dają mediom kreować światopogląd. 90% hali skakała z radości, a tylko nieliczni, którzy widzieli tą kompromitację Konfrontacji biła brawo rywalowi Pudziana podczas zejścia.
Tutaj chodzi o to, że &quot;nasz&quot; ma zniszczyć innego.
Przypomniała mi się sytuacja z walki Kliczko - Adamek. Kliczko się potknął i obalił a hala dostawała orgazmu bo pewnie Tomek go nokatuje... śmiech na sali.
Po co publika chodzi na gale skoro nie zna zasad punktowania i zasad? za mną siedział koleś, który nawet nie wiedział ile rund trwa walka...
Ja nie znam się i nie interesuje się MMA. Od zawsze interesował mnie boks. Ale jak zaczął się boom to obejrzałem kilka gali. Dla mnie Pudzian, Najman itp. to aktorzy co próbują dorobić jeszcze na starość. Nie są Małyszami, któremu po zakończeniu kariery sponsorzy dają kasę na spełnianie marzeń i zabawę - to robią z siebie cyrkowców.
No ale jest popyt to jest podaż. Jest podaż to jest popyt. Biznes się kręci.
Feekus w tym roku koło mnie siedział na SGP jakiś człowiek co mówił do swojego znajomego, że teraz jedzie &quot;Andreas Dżonson&quot;... nie każdy kto idzie na impreze sportową musi być znawcą. Czasami ludzie idą pierwszy raz, zobaczyć show. Co nie zmienia postaci rzeczy, że jak nie wiesz o co chodzi to lepiej się nie robić z siebie błazna.
Feekus co dalej powiedział Thompson? Bo w TV było to co jest na YT. Mówił coś jeszcze? Coś robił?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
dzięki Bogu, że wypowiedział się ktoś, kto zna się na tym, bo czytając komentarze, że Mariusz zasłużenie wygrał albo należał się remis to krew mnie zalewała..

co do samej gali.. byłem osobiście nie pierwszy, ale na pewno ostatni raz. Właśnie chodzi o poziom sędziowania i kreowanie narodowych bohaterów. Zikic i Thompson wielcy przegrani mimo kapitalnej postawy. Miałem obawy, że rywal Pudziana podstawi się po prostu, ale pokazał 100% sportowego ducha. Zastanawialiśmy się z kolegami kiedy dadzą mu mikrofon, żeby mógł powiedzieć co o tym myśli... Dobrze, że wziął go sobie sam ???? jeszcze jak dostałem info, że puścili w tym momencie reklamy... To przelało czarę goryczy i nie tylko w moim odczuciu wielu kibiców zrezygnuje z KSW. Za co tu płacić? za teatrzyk?

Co jeszcze dodać? ah, jeszcze nie zakończyłem o smrodzie organizacyjnym.. Informacje o rzekomym ciśnięciu przez Thompsona pucharem w dziennikarza? bzdura, widziałem jego zejście do samego tunelu, nic takiego nie miało miejsca. Na czym warto się skupić? Reakcja publiczności, euforia, że prosty chłop z Polski wygrywa. Pokazywanie fakersów i gwizdy na Amerykanina... Przeraża mnie, że ludzie nie mają własnej i obiektywnej opinii tylko dają mediom kreować światopogląd. 90% hali skakała z radości, a tylko nieliczni, którzy widzieli tą kompromitację Konfrontacji biła brawo rywalowi Pudziana podczas zejścia. Po co publika chodzi na gale skoro nie zna zasad punktowania i zasad? za mną siedział koleś, który nawet nie wiedział ile rund trwa walka... Jeszcze te wywiady, że dobra walka w jego wykonaniu i kij w oko... Brak mi słów.

Brawo Kornik, Brawo Mamed!
Dokładnie tak jest. Podzielam Twoje zdanie w 100%. Jestem przekonany, że masa ludzi jeździ na gale ksw tylko i wyłącznie dla pudziana nie znając przy tym zasad walki oraz punktowania. Byłem na dwóch ostatnich galach i wiem jak się tam publika zachowuje, reaguje na poszczególnych fighterów. Pudzian przewyższa nawet Mameda pod tym względem co jest kompletnym absurdem.
Całe szczęście, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty czy snoop, którzy potrafią spojrzeć na to obiektywnie. Moim zdaniem, pudzian wygrał walkę ze względów czysto marketingowych. Ci pseudo organizatorzy wiedzieli co robią. Jak myślicie ? Ile osób chciałoby ponownie oglądać walkę Mariusza, gdyby ją wczoraj przegrał ? Zapewne niewiele. Wyobraźcie sobie gale ksw od strony finansowej bez Mariusza.
Teraz dalej, odnośnie tych mediów. Wciskają ciemnotę i nadal będą to robić bo wiedzą, że w Polsce jest multum ludzi, którzy poddają się takim czynnościom. Jak to kolega wyżej napisał. Nie mają obiektywnej opinii. Zrobią teraz nie wiadomo kogo z Jamesa (cham, prostak...). Takie hasła pewnie najczęściej będą się pojawiały. Zachował się jak należy. Nie owijał w bawełnę i nie ukrywał swojej frustracji, całkowicie gościa rozumiem.
Jak ktoś wyżej napisał wygrana Antka Chmielewskiego również bardzo wątpliwa ale o tym nie chce mi się rozpisywać.
Teraz od strony czysto sportowej. Można być bardzo dumnym z takich fighterów jak Cipao, Błachowicz czy oczywiście Khalidov. To dla nich powinno się oglądać takie gale, a nie dla takiego pudzilli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom