>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W pierwszej walce wieczoru na gali KSW17 - Revenge dojdzie do arcyciekawego rewanżu pomiędzy najsilniejszym człowiekiem świata Mariuszem Pudzianowskim i Anglikiem Jamesem Thompsonem. Panowie konfrontowali się już ze sobą na gali KSW16 i wtedy lepszym okazał się mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Tym razem ma być inaczej, a &quot;Pudzian&quot; zapowiada, że tym razem to on wyjdzie zwycięsko z pojedynku. Walka zakontraktowana jest w limicie wagowym do stu dwudziestu pięciu kilogramów.

Podczas listopadowej gali zobaczymy w ringów również Mameda Khalidova. Naturalizowany Czeczen wystąpi w drugiej walce wieczoru, a jego przeciwnikiem będzie legenda mieszanych sztuk walki z Brazylii, Paulo Filho. Dla mieszkającego w Olsztynie Polaka będzie to bez wątpienia najtrudniejszy pojedynek w karierze.

Pochodzący z Kraju Kawy wojownik walczył dla największych organizacji na świecie, a kilka lat temu był uważany za najlepszego zawodnika wagi średniej (do -84kg) na świecie. Mimo, że ostatnimi czasy miał wiele problemów osobistych pozbierał się i chce dać dobry pojedynek z Khalidovem.

Drugą walką z cyklu rewanżowa będzie starcie Rameau Thierry Sokoudjou (Kamerun) i Jana Błachowicza. Polak przegrał pierwsze starcie przez kontuzję i bardzo chciał tego rewanżu. - Ten pojedynek będzie wyglądać zupełnie inaczej niż nasza pierwsza walka. Dołożę wszelkich starań, żeby tym razem kibiców nie zawieść i wygram - zapowiada Błachowicz, który do tego pojedynku przygotowuje się w Holandii m.in. z Gegardem Mousasim (jeden z najlepszych zawodników na świecie - przyd. red.). Stawką tejże walki będzie pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w wadze półciężkiej (do -93kg).

W listopadzie, po raz pierwszy na gali KSW wystąpi absolutny numer jeden wagi lekkiej (do -70kg) w Polsce, Maciej Jewtuszko. Popularny &quot;Irokez&quot; skrzyżuje rękawice z Arturem Sowińskim. - Fani zobaczą, jak facet w różowych spodenkach będzie bił drugiego - zapowiada Jewtuszko.

Podczas gali swoje umiejętności zaprezentuje kibicom jeden z najlepszych grapplerów w Europie, Michał Materla. Rywalem &quot;Cipao&quot; będzie weteran MMA z Ameryki, były mistrz organizacji IFL, Matt Horwich.

Trzecią walką rewanżową gali KSW17 - Revenge będzie konfrontacja Antoniego Chmielewskiego z Jamesem Zikicem (Anglia). W mniemaniu &quot;Chmiela&quot; werdykt pierwszego pojedynku nie był słuszny, stąd zapewne drugie starcie, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać, kto jest lepszy. Warto wspomnieć, że dla Chmielewskiego będzie to pierwszy pojedynek po operacji kolana.

Siedemnasta edycja &quot;Konfrontacji Sztuk Walki&quot; to również pojedynek na szczycie polskiego rankingu wagi półśredniej. Były mistrz wagi średniej organizacji M-1 Global Rafał Moks zmierzy się z triumfatorem turnieju KSW Extra 2 - President Cup Aslambekiem Saidovem.

Siedem ekscytujących pojedynków, czternastu znakomitych zawodników, tysiące osób w łódzkiej hali i miliony przed telewizorami. Nadchodzi czas zemsty... KSW17 - Revenge.
Źródło: http://www.polsatsport.pl/News,5827/Juz_W_Sobote_KSW17__Revenge_Siedem_Ekscytujacych_Pojedynkow,1277689/index.html
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Michał &quot;Cipao&quot; Materla vs Matt Horwich 1.75 ✅✅✅ 10 /10 Bwin . Tak widzę walkę . Jest to mój główny bet z tej gali ( oprócz taśmy gdzie zagram jeszcze Pudziana ) . Horwicha dni chwały już dawno minęły i obecnie walczy on ze zmiennym szczęściem , jego stójka jest kiepska wręcz fatalna a do tego jest bardzo łatwy w sprowadzaniu na ziemie . Cipao który jest bardzo dobrym grapplerem i zapaśnikiem ( co pokazała jego ostatnia walka z Zikicem ) nie będzie miał najmniejszych problemów z sprowadzaniem go na ziemie jak będzie taka potrzeba i będzie to robił z dziecinną łatwością . Nie ważne dla mnie jest też to że ostatnio trenował w Mma Kings gdyż w jego wieku już nic nie poprawi a jego forma jest już na równej pochyłej . Aby zobaczyć jak się ostatnio prezentował polecam obejrzeć jego dwie ostatnie walki z Rosholtem i Villefortem . Cipao to dla mnie o wiele lepszy , mocniejszy i silniejszy grappler , zapaśnik i striker . W chwili obecnej Horwich który już jest wypalonym zawodnikiem nie sprosta będącemu w szczytowej formie Materli . Przewiduje że dzięki swoim dobrym technikom bokserskim Cipao będzie kontrolował cały pojedynek lub sprowadzał walkę na ziemi a walka zakontraktowana jest tylko na dwie rundy . Jest to moja opinia na temat tej walki , gram ją taką stawką jaką podałem zapewne inne osoby będą mieli podobne albo inne zdanie , stawiam na pewne i zdecydowane zwycięstwo Materli a czy miałem racje dowiemy się w sobotę wieczorem . Poniżej ostatnia walka Cipao z maja . &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.http://www.youtube.com/watch?v=ZCRTftAW7LY
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
W stu procentach popieram typ na Materle i podobnie, jak kolega wyżej, traktuje to jako główny zakład na tą galę. Michał jest w takim gazie, że nie wyobrażam sobie, żeby Horwitch mu zagroził. Tak, jak napisał kolega wyżej, umiejetności Michała oceniam wyżej, jest w szczytowej formie popartej dobrymi przygotowaniami w Szczecinie, oraz na obozie w Wałczu, gdzie miał dobrych i cięższych sparingpartnerów(zapaśników z Ankosu i innych dobrych zawodników z całej Polski) którzy bardzo komplementowali formę Materli. Co do Horwicha to widać, że to juz nie ten sam zawodnik, najlepsze czasy ma za sobą i mimo, że jego umiejętności są wysokie oraz ma spore doświadczenie to nie sądzę, że dał radę Materli. Warto stawiać, kurs zachęca.
Resztę analiz napiszę w niedługim czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Zgadzam siez typem na Materle.To zawodnik który prze zemnie jest niezwykledoceniany za to co soba reprezetuje.Nie jest celebryta nie jst słwny a robi swoje.Lubię go i cenię ma spore umieetności i wielką karierę przed sobą.
Co myślicie o Janku Błachowiczu??Drugi razmurzyn go nie skopie....
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Kursy z Tobet:
Aslambek Saidov - Rafał Moks 1.57 2.25
Michał Materla - Matt Horwich 1.57 2.25
Maciej Jewtuszko - Artur Sowiński 1.23 3.70
Mariusz Pudzianowski - JamesThompson 1.45 2.55
Rameau Thierry Sokoudjou - Jan Błachowicz 1.75 1.95
Mamed Khalidov - Jesse Taylor 1.43 2.60
Antoni Chmielewsk - James Zikic 2.05 1.68
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Moje zakłady:

70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

Maciej Jewtuszko ⛔
1.35 w Bet at home
5/10

Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)

Pudziao ✅
1.85 Expect
5/10

84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)

Materla ✅
1.75 w Bwin
5/10

Minimum 2 z tych 3 zakładów powinno wejść , więc zysk sie pojawi

Co do
Rameau Thierry Sokoudjou - Jan Błachowicz
Jak dla mnie Soko jest lepszy choć chciałbym się miło rozczarować.
Janek to bardzo dobry zawodnik ale Kamerunczyk to klasa światowa.
raczej no bet

Antoni Chmielewsk - James Zikic
Myślę,że będzie zacięta walka. Zikic nie znokautuje Chmiela, Polak nie podda Zikica. Zadecyduje dyspozycja dnia, bo niczym się nie zaskoczą.
Chmielu nie okaże sie lepszym uderzaczem , bo tacy zawodnicy jak on nie będą strikerami a Zikic nie będzie obalał judoki.
Nie brać Zikica.Ewentualnie poczekac czy nie urośnie na Chmiela grubo ponad 2
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Materla - Norwich ---&gt; taka mała ciekawostka że Matt 20 walk wygrał przez poddania.Pobieram jednak typ na Materle po 1,70

Chmielewski - Zikic 2 1,75 --&gt; Anglik powinien rozprawić się podobnie jak w pierwszej walce z Chmielem choć sądzę że teraz nie bedzienawet dogrywki.

Pudziaowski - Thompson 2 2,35 --&gt; ogromna przewaga doswiadczenia i ringowego cwaniactwa powinna przechylic szalę zwycięstwa na strone Thompsona.Myślę że walka ponownie zakończy się w parterze.Jęśli jednak dojdze do werdyktu to myslę że może byc to w strone Mariuszka bo jakże by inaczej(zapewne werdykt zapadnie nawet bez dogrywki).

Sokoudjou - Błachowicz 1 1,80 --&gt; długo zastanawiałem się nad tą walką.Myślę jednak że Thierry to za wysokie progi dla Janka i &quot;czarnuch&quot; obroni pas KSW.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Rafal Moks to niezły grappler i jeżeli wygra to przez poddanie, ale ja myślę, że Saidov przećwiczył ten aspekt walki z innym znanym polskim fighterem z Olsztyna i pewnie nie da się złapać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Patrzac na filmik promujacy ksw i zapowiedz kazdej walki odnosze wrazenie ze niektore wypowiedzi sa sztuczne. Jesli chodzi o Materle widac ze jest pewny siebie i warto na niego polozyc pieniadze, natomiast sluchajac Blachowicza wyczuwa sie lęk i niepewnosc, sa to regulki wykute do trailera... Taka moja uwaga odnosnie tylko tego aspektu
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dokładka

77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)

Saidov to kolega klubowy Mameda z Olsztyna.
Moks trenuje z Jewtuszko i Materlą w Bersekers w Szczecinie.
Jak dla mnie jest to wyrównana para.
Saidov ma lepszy rekord ale zrobiony w Polsce, gdzie walczy się łatwiej.
Moks, wręcz przeciwnie , walczył głownie w Rosji. Ostatnie dwie walki przegrał ale na przykład ostatnia walka była kontrowersyjna by split decision versus mocny zawodnik.
Czeczen ma lepsza stójkę, Moks jest chyba silniejszy i nie powinien miec problemów z obalaniem Czeczena.
Jak dla mnie walka 50/50, więc biore super kurs:




Moks
2.55 Ekspekt
4/10
⛔
 
I 0

itt

Użytkownik
Moje zakłady


77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4) 2.50 bah

Stawiam na Moksa, zapowiada sie dobry zawodnik, kurs wysoki, trenuje z Materlą i Jewtuszko wiec sztab treningowy dobry.

Michal Materla (POL) - Matt Horwich (USA) 1,70 bah

Materla, ze względu tego ze przeciwnik walczy głównie dla kasy, dlatego licze na wygraną polaka.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Typy gralem juz dawno dlatego kursy moga byc odmienne od terazniejszych.
Materla-Horwich 1,75 bah
Tutaj juz bylo tyle napisane ze nie wiem co jeszcze moge dopisac. Materla chyba najbardziej zmotywowany i pewny siebie zawodnik ze wszystkich Polakow. Jestem ze Szczecina to dochodzi lokalny patriotyzm dlatego jest to dla mnie najwazniejsza walka gali w ktorej nie wyobrazam sobie innego rezultatu jak zwyciestwo Cipka.
Jewtuszko-Sowinski 1,35 bah
Pojedynek ambitnego zawodnika ktory ma na koncie walke w ufc ( przegrana ale doswiadczenie zdobyte ). Sowinski to dla mnie pajacyk ksw ktory nic nie pokazuje. Kolejny Szczecinianin ktory wygra spokojnie swoja walke.
Pudzian-Thompson 1,80 bah
Tutaj nie walka a raczej show. A jak to bywa podczas show jest robione pod publiczke dlatego inny rezultat jak wygrana Pudzka nie wchodzi w gre.. w koncu jest to rewanz
dla kibicow i samego Pudziana zeby dalej kontynuowal przygode z mma. Thompson wyglada mi na czlowieka skonczonego ktorego interesuje juz tylko kasa po ktora przyjechal i czy przegra czy wygra to juz obojetne. Pudzian musi wygrac jak chce jeszcze pozostac w walkach.
Saidov-Moks 2,10 bah - tutaj moj blad ze zagralem bo kursy o wiele wyzsze ale nie sadzilem ze pojdzie taka masowka na slabego kumpla Khalidova. Moks zdecydowanie wiekszy potencjal, mistrz m1, moze znowu patrze przez pryzmat tego ze jest ze Szczecina ale Saidov po walce z Crawfordem i zwyciestwie tylko dzieki sedziom utracil w moich oczach szacunek i uwazam ze jest poprostu przecietny i widze value po stronie Moksa..
Pozostale walki NO BET z malutkim wskazaniem na Sokodjou i Chmiela i Khalidova.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski - James Thompson typ: M. Pudzianowski 1.57
tu raczej nie licze na to że Pudzian zrobił w USA straszny postęp i rozniesie Anglika. Zapatrywałbym sie bardziej w to że może to być walka podłożona. Pudzian nie zwykł przegrywać u siebie na własnej gali gdzie przeciwników dobierali pod niego chociarz Kawaguchi powinien wygrać a z Thompsonem Mariusz przegrał. Sądzę ze władze KSW i polsatu zadbały o to by Pudzian wygrał bo on im napędza chociarz w mniejszym stopniu jak wcześniej ludzi do oglądania Gali
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Zapatrywałbym sie bardziej w to że może to być walka podłożona. Pudzian nie zwykł przegrywać u siebie na własnej gali gdzie przeciwników dobierali pod niego chociarz Kawaguchi powinien wygrać a z Thompsonem Mariusz przegrał. Sądzę ze władze KSW i polsatu zadbały o to by Pudzian wygrał bo on im napędza chociarz w mniejszym stopniu jak wcześniej ludzi do oglądania Gali
Co gala z udziałem Mariusza to te same analizy hehe
A to że walka ustwiona a to że Polsat a to że coś.Nie róbcie z niego aż takiego wielkiego kaleki który nie potrafi wygrywac czysto walk.
On i tak ma kontrakt chyba na jeszcze dwie walki w KSW czy przegra dzis czy wygra to i tak pewnie je stoczy.
Moim zdaniem nie ma mowy tutaj o ustawionej walce!!!
Jedynie co może być dzisiaj przychlne Mariuszowi to własna hala i werdykt o ile w ogóle do niego dojdzie ????
Jak dla mnie kurs 2,5 na Thompsona biorę z pocałowaniem ręki.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Typuj 17 KSW i wygraj rękawice Lonsdale!
26 listopada w Łodzi odbędzie się kolejna odsłona największej europejskiej gali mieszanych sztuk walki: 17 edycja &quot;KSW&quot;! Czołowi zawodnicy MMA z kraju i ze świata przyjadą do Polski żeby walczyć o honor i uznanie kibiców tej dyscypliny!
Komu uda się rewanż, a o kim kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć?
Na Tobet.com przygotowaliśmy dodatkową atrakcję na tę imprezę!
10 graczy z najwyższymi kursami na wygranych kuponach zawierających przynajmniej jeden zakład z naszej oferty na 17 KSW otrzyma skórzane rękawice do MMA firmy Lonsdale!
Sprawdź aktualną ofertę zakładów i walcz o nagrody!
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: KSW XVII Łódź
Spotkanie: Mariusz Pudzianowski - James Thompson
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Tobet
Analiza: Dziś, w łódzkiej Atlas Arenie, podczas siedemnastej gali MMA dojdzie do 7 pojedynków. Pierwsza walka wieczoru na gali to Mariusz Pudzian Pudzianowski vs James Thompson. Walka ta została zakontraktowana w limicie wagowym do 125 kg. Pudzian już raz walczył z dzisiejszym przeciwnikiem i wtedy schodził z ringu pokonany. Dziś zapowiada rewanż i chyba nikt nie wierzy, że scenariusz ten sie powtórzy. Mariusz zrzucił kilka kilogramów, na pewno poprawił koordynację i wytrzymałość. Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Polaka jest fakt, że walka jest po prostu ustawiona, a kurs wystawiony w granicach 1.5-1.6 jest prezentem od buków jakich mało. Polecam.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Dyscyplina: KSW XVII Łódź
Spotkanie: Mariusz Pudzianowski - James Thompson
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Tobet
Analiza: Dziś, w łódzkiej Atlas Arenie, podczas siedemnastej gali MMA dojdzie do 7 pojedynków. Pierwsza walka wieczoru na gali to Mariusz Pudzian Pudzianowski vs James Thompson. Walka ta została zakontraktowana w limicie wagowym do 125 kg. Pudzian już raz walczył z dzisiejszym przeciwnikiem i wtedy schodził z ringu pokonany. Dziś zapowiada rewanż i chyba nikt nie wierzy, że scenariusz ten sie powtórzy. Mariusz zrzucił kilka kilogramów, na pewno poprawił koordynację i wytrzymałość. Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Polaka jest fakt, że walka jest po prostu ustawiona, a kurs wystawiony w granicach 1.5-1.6 jest prezentem od buków jakich mało. Polecam.

Dyscyplina : KSW
To jak w tym kawale :
co uprawiasz?
ufc

koordynacja niewiele ma wspólnego z kondycją

ustawiona walka , uważaj ziarnoo, żeby promotorzy nie podali cie do sądu ,za oczernianie , hehe

kurs wyjściowy moze być prezentem buków, po miesiącu już jest wypadkową popytu i podazy graczy

Reasumując: co za bełkot
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Polaka jest fakt, że walka jest po prostu ustawiona, a kurs wystawiony w granicach 1.5-1.6 jest prezentem od buków jakich mało. Polecam.
A Ty z Pudzian Band czy jak???Prezent to jest 2,35 na Thompsona a nie 1,57 na kolesia który o MMA wie tyle co Ty ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom