>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
co do typow powyzej wnioskuje ze wszystko jest po obejrzeniu trailera bo nawet piszesz zdania ktore tam wymawiaja... troche marna metoda typowania ale powodzenia
Sowinski bez szans z Irokezem, Saidov slaby jak barszcz wiec widze value na Moksa. Reszta ok ale walki Blachowicza i Chmielewskiego to NO BETy bo nie wiadomo czy nie bedzie ustawekpod Polakow. Pudzian wygrac musi i wygra a co do Khalidova to lokata.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
nie tylko trailera, ale jest to na pewno jakaś pomoc, MMA oglądam już jakiś czas, KSW widziałem wszystkie gale, początkowe z poślizgiem, ale widziałem ????
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik


Mariusz Pudzianowski - James Thompson

Pudzian pojechał na miesiąc do USA. Konsultuje się ze znamym dietetykiem Mike Dolce ale co najwazniejsze trenuje w fachowym teamie American Top team na Florydzie.
Na zdjęciach i filmikach widac, że zrzucił trochę wagi, ćwiczy pilnie, sparuje z fachowcami od mma , wiec forma i umiejetności muszą iśc w gore.

O formie Jamesa Thompsona niewiele wiadomo ale facet już lepszy nie bedzie. Mysle, że możemy się spodziewac nie lepszego występu niż ostatni a może nawet gorszego.
Przypominam, że w ostatnim występie Thompson prezentował sie słabo, wygrał z Pudzianem doswiadzczeniem i dobrym game planem.

Jesli Mariusz nie popełni jakiejś głupoty, w kornerze będzie mu podpowiadał specjalista od mma a nie brat Krystian, jak ktos ułoży mu sensowną strategie na Thompsona to powinno byc dobrze.

Pewnie zaraz zacznie się &quot;Pudzianomania&quot;, kursy zaczną spadać, więc chyba trzeba już brać po 1.85


Pudziao
1.85 Expect
5/10
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik


Mariusz Pudzianowski - James Thompson

Pudzian pojechał na miesiąc do USA. Konsultuje się ze znamym dietetykiem Mike Dolce ale co najwazniejsze trenuje w fachowym teamie American Top team na Florydzie.
Na zdjęciach i filmikach widac, że zrzucił trochę wagi, ćwiczy pilnie, sparuje z fachowcami od mma , wiec forma i umiejetności muszą iśc w gore.

O formie Jamesa Thompsona niewiele wiadomo ale facet już lepszy nie bedzie. Mysle, że możemy się spodziewac nie lepszego występu niż ostatni a może nawet gorszego.
Przypominam, że w ostatnim występie Thompson prezentował sie słabo, wygrał z Pudzianem doswiadzczeniem i dobrym game planem.

Jesli Mariusz nie popełni jakiejś głupoty, w kornerze będzie mu podpowiadał specjalista od mma a nie brat Krystian, jak ktos ułoży mu sensowną strategie na Thompsona to powinno byc dobrze.

Pewnie zaraz zacznie się &quot;Pudzianomania&quot;, kursy zaczną spadać, więc chyba trzeba już brać po 1.85


Pudziao
1.85 Expect
5/10
Wiesz co Ci powiem że to co pogrubiłem czytałem i słyszałem przed walkami z : Sylvią , Eschem , Thompsonem a widzieliśmy to samo co w walce z Kawaguchim która była ze dwa lata temu....
Czym mniej będą płacić na Pudziana tym bardziej postawię na Thompsona bo liczę na jego doświadczenie które z takim &quot;ogórkiem&quot; jak Mariusz spokojnie wystarczyć powinno.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Nie ma pewniaków. Jak kurs za Thompsona pojdzie bardzo wysoko, to bedzie trzeba stawiac na niego value beta, bo facet aż tak dużym underdogiem nie jest.

W moim mniemaniu 1.85 to dobry kurs na Mariusza. W pierwszym starciu pokazał, że ma lepsze umiejętnosci od starego wyjadacza Thompsona.
Wyeliminuje błędy dotyczące przygotowań i taktyki i będzie ok.

Poza tym &quot;Mam Talent&quot; rob selekcje tego co czytasz. Większośc rzeczy to bzdury, więc nie powoluj się na argument, że ktoś coś pisał.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wiesz co Ci powiem że to co pogrubiłem czytałem i słyszałem przed walkami z : Sylvią , Eschem , Thompsonem a widzieliśmy to samo co w walce z Kawaguchim która była ze dwa lata temu....
Czym mniej będą płacić na Pudziana tym bardziej postawię na Thompsona bo liczę na jego doświadczenie które z takim &quot;ogórkiem&quot; jak Mariusz spokojnie wystarczyć powinno.
Tak przed walkami z Sylvią , Eschem i Thompsonem słyszałeś że Pudzian trenuje w USA w American Top Team a z zakresu kondycji jego trenerem jest Mike Dolce , najlepszy specjalista w całym MMA . Przestań bredzić i gadać takie głupoty , bo ktoś to przeczyta i jeszcze uwierzy .
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Poza tym &quot;Mam Talent&quot; rob selekcje tego co czytasz. Większośc rzeczy to bzdury, więc nie powoluj się na argument, że ktoś coś pisał.
Wolę trzymać się tego niż wierzyc w kolejne bzdury dotyczące fenomenalnych specjalistów Pudzianowskiego.
Ile on tam trenuje??Miesiąc , dwa , trzy??
Gdyby w taki czas dało się coś spektakularnego nauczyć to by tak wszyscy robili i mieli byśmy samych co najmniej solidnych fighterów.

Może w ten posób napiszę : Z Mariusza nie da się zrobić fightera dobrej klasy który na czystych zasadach mógłby rywalizować z fighterami pokroju choćby takiego Thompsona.Może być??
I nawet mu nie pomoże czarodziejska różdżka.

Tak przed walkami z Sylvią , Eschem i Thompsonem słyszałeś że Pudzian trenuje w USA w American Top Team a z zakresu kondycji jego trenerem jest Mike Dolce , najlepszy specjalista w całym MMA . Przestań bredzić i gadać takie głupoty , bo ktoś to przeczyta i jeszcze uwierzy .
Wiele się słyszało przed tymi walkami że trenuje to z tym to tym i nc z tego nie było...
Po za tym to taki Mike Dolce iagnie beke z takiego Pudzianowsiego jak i ciagniejego pieniądze...



Koniec z mojej strony na temat tej walki bo nie mam na tyle sił i czasu by dyskutować tutaj z 99% ludzi którzy &quot;wierzą&quot; w Mariusza.Ja nie wierzę od sprzed walki z Najmanem
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Wolę trzymać się tego niż wierzyc w kolejne bzdury dotyczące fenomenalnych specjalistów Pudzianowskiego.
Ile on tam trenuje??Miesiąc , dwa , trzy??
Gdyby w taki czas dało się coś spektakularnego nauczyć to by tak wszyscy robili i mieli byśmy samych co najmniej solidnych fighterów.
Pudzian na początku swojej kariery był prowadzony przez trenera mma Oknińskiego. Wygrał z Najmanem i Kavaguchim. Potem sam z własnej inicjatywy zakontraktowął walke z Timem Sylvią, którą musiał przegrać.
Zakonczył współprace z Oknińskim ,zaraz miał walkę z dziadkiem Buterbeanem, ktorą siła rozpędu starych treningow ze specjalista od mma wygrał.
Potem stworzył swój własny dziwaczny team Pudzian Team na który już nie miał dużego wpływu żaden trener mma.
W wyniku tego przegrał walke z Thompsonem.
Teraz zaczał trenowac w jednym z największych Teamów mma w USA.

Może w ten posób napiszę : Z Mariusza nie da się zrobić fightera dobrej klasy który na czystych zasadach mógłby rywalizować z fighterami pokroju choćby takiego Thompsona.Może być??
I nawet mu nie pomoże czarodziejska różdżka.
Thompson to przeciętny zawodnik mma. W dodatku już z obniżającą się formą sportową. Jego główny atut to warunki fizyczne oraz siła. Czyli argumenty skutecznie niwelowana przez Polaka.
Przy dobrym prowadzeniu Pudzian stac na bycie czołówką HW w Europie.

Wiele się słyszało przed tymi walkami że trenuje to z tym to tym i nc z tego nie było...
Po za tym to taki Mike Dolce iagnie beke z takiego Pudzianowsiego jak i ciagniejego pieniądze...
&quot;wiele sie słyszało &quot; - rob selekcje tego co słyszysz


Koniec z mojej strony na temat tej walki bo nie mam na tyle sił i czasu by dyskutować tutaj z 99% ludzi którzy &quot;wierzą&quot; w Mariusza.Ja nie wierzę od sprzed walki z Najmanem
Myślę , ze Pudzian ma duzo przecinikow jak i zwolenników a chodzi o to, żeby obiektywnie ocenić jego szanse.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Thompson to przeciętny zawodnik mma. W dodatku już z obniżającą się formą sportową. Jego główny atut to warunki fizyczne oraz siła. Czyli argumenty skutecznie niwelowana przez Polaka.
Przy dobrym prowadzeniu Pudzian stac na bycie czołówką HW w Europie.
Cenię Cię za dobre analizy i trafne typy w tym dziale ale tutaj poniosły Cię emocje i coś co my Polacy mamy w genach - czyli hura optymizm ????
Chłopie on nie będzie nigdy w TOP 20 Polskich HW a co dopiero w Europie....
Z gówna bata nie ukręcisz jak to się mówi...
Druga sprawa to jego wiek....
 
anonymous 5

anonymous

Użytkownik
zalosni są ludzie ktorzy dalej są zaślepieni tą całą otoczką wokol Pudziana - herosa, ten człowiek nie ma nic z fightera, ani kondychy, ani umiejetnosci, ani sily ciosu, ani pomyslow na przebieg walki, jest zwyklym zabiegiem marketingowym i nic poza tym, ilu z was walczyło amatorsko i stoczyło kilka walk? to co on wyprawia w ringu to cyrk, podejrzewam ze na swoim osiedlu bym znalazlbym spokojnie kilka osob ktore zmasakrowalyby pudziana w ringu, podejrzewam ze nawet z moja osoba mialby problemy, a waze 90 kg przy 187cm, ale mit wytworzony w mediach i walki z emerytami przeslaniaja prawde, taki Mamed na pełnej.... robi z pudziana latawiec po gora dwoch minutach..

p.s poza tym prawdziwe walki i zawodnicy są na ulicy, gdzie tylko silni psychicznie przetrwaja.. ile to przypadkow zna historia kazdego miastagdy na macie wygrywali a ulica weryfikowala wszystko o tych &quot;wojownikach&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
zalosni są ludzie ktorzy dalej są zaślepieni tą całą otoczką wokol Pudziana - herosa, ten człowiek nie ma nic z fightera, ani kondychy, ani umiejetnosci, ani sily ciosu, ani pomyslow na przebieg walki, jest zwyklym zabiegiem marketingowym i nic poza tym, ilu z was walczyło amatorsko i stoczyło kilka walk? to co on wyprawia w ringu to cyrk, podejrzewam ze na swoim osiedlu bym znalazlbym spokojnie kilka osob ktore zmasakrowalyby pudziana w ringu, podejrzewam ze nawet z moja osoba mialby problemy, a waze 90 kg przy 187cm, ale mit wytworzony w mediach i walki z emerytami przeslaniaja prawde, taki Mamed na pełnej.... robi z pudziana latawiec po gora dwoch minutach..


p.s poza tym prawdziwe walki i zawodnicy są na ulicy, gdzie tylko silni psychicznie przetrwaja.. ile to przypadkow zna historia kazdego miastagdy na macie wygrywali a ulica weryfikowala wszystko o tych &quot;wojownikach&quot;
Zapomniałeś chyba o tym, że był on przez dość długo najsilniejszym człowiekiem na świecie, więc siłę ma, tylko jego problemem było to że jej nie umiał wykorzystać w ringu, a jak się tego nauczy, plus dieta i może być dobrze.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Zapomniałeś chyba o tym, że był on przez dość długo najsilniejszym człowiekiem na świecie, więc siłę ma, tylko jego problemem było to że jej nie umiał wykorzystać w ringu, a jak się tego nauczy, plus dieta i może być dobrze.
Te bajki że był najsl;iniejszym człowiekiem świata dawno przemineły.
Pieprzenie o szopenie.Kowal też ma siły od ch... co nie znaczy że ma być odrazu top 10 HW w Europie.
Pudzian to jedna wilka komercha na którą wszyscy się nabieracie.
On się nadaje do krainy tysiąca i jeden baśni może tam z krasnalami drzewo rąbać a nie jak sam zapowiedział po Najmanie walczyć mistrza UFC.Przeciętny koleś z UFC wciąga Mariusza Nosem.Wygrywać to on może jedynie z kalekami pokroju Esch czy Najman.Jak dadza ciut lepszego (Kawaguchi) to sapie a jak dostanie &quot;średniaka&quot; (Thompson) to dostaje baty.
Po co sie panowie oszukiwac i zyc nadzieją??Jest wielu dobrych młodszych zawodników z perspektywami na których warto sie skupic a nie na &quot;ciulu&quot; który tylko mysli o kasie.....

Zresztą jakim on jest fighterem udowodnil w walce z Timem odklepujac jak nie powiem kto
Ala Najman
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Niech tutaj niektórzy się trochę zastanowią, o czym piszą.
W HW siła jest podstawą, a tą Pudzian posiada. Wiadomo, braków technicznych nie nadrobi, ale może się nauczyć wykorzystywać swoje atuty na tyle, by wygrywać z zawodnikami średniej półki światowej, czy czołówki europejskiej.
 
anonymous 5

anonymous

Użytkownik
DO DOMU z takimi tekstami...
zamilcz. w swoim zyciu stoczyłem dziesiątki pojedynków, wiec wiem co mowie, szybkosc zabija, z checia bym sprobowal walki w stojce z Pudzianowskim, jedynie w obronie z pleców ze wzgledu na mase Mariusza moglbym miec problem,
Uwierz mi.. moj przyjaciel trenujacy 20 lat ju jitsu, judo + dobry striker, (waga 110kg) ktory jest rowiesnikiem Mariusza zrobilby z niego wlasna dz...ke w ringu,

Zapomniałeś chyba o tym, że był on przez dość długo najsilniejszym człowiekiem na świecie, więc siłę ma, tylko jego problemem było to że jej nie umiał wykorzystać w ringu, a jak się tego nauczy, plus dieta i może być dobrze.
sila fizyczna a sila ciosu to dwie rozne reczy, trafic trzeba umiec, a jak ktos nawet nie potrafi zadnej sekwencji ciosow przez pare wystepow pokazac to o czym my tu mowimy?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
zamilcz. w swoim zyciu stoczyłem dziesiątki pojedynków, wiec wiem co mowie, szybkosc zabija, z checia bym sprobowal walki w stojce z Pudzianowskim, jedynie w obronie z pleców ze wzgledu na mase Mariusza moglbym miec problem, Uwierz mi.. moj przyjaciel trenujacy 20 lat ju jitsu, judo + dobry striker, (waga 110kg) ktory jest rowiesnikiem Mariusza zrobilby z niego wlasna dz...ke w ringu,
to idz na podworko sie dowartosciowywac

zeby nie bylo ot. co do walki malo mnie interesuje. ze wzgledow marketingowych wygra to Pudzian i kurs 1,85 jest jak najbardziej do pobrania
 
anonymous 5

anonymous

Użytkownik
to idz na podworko sie dowartosciowywac

zeby nie bylo ot. co do walki malo mnie interesuje. ze wzgledow marketingowych wygra to Pudzian i kurs 1,85 jest jak najbardziej do pobrania
no i na tym sie skupmy, podejrzewam ze zarowno blachowicz i pudzian te poustawiane walki rewanzowe wygraja, juz wlasciciele tego cyrku napewno nalezycie o to zadbali...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Walka Pudzianowskiego i jak zwykle poruszenie w dziale. Fajnie , że sporo osób dyskutuje ale szkoda , że nie każdy robi to na kulturalnym poziomie. Tak więc opanować trochę nerwy bo spinki są nie potrzebne.
w swoim zyciu stoczyłem dziesiątki pojedynków, wiec wiem co mowie, szybkosc zabija, z checia bym sprobowal walki w stojce z Pudzianowskim, jedynie w obronie z pleców ze wzgledu na mase Mariusza moglbym miec problem,
to jest forum bukmacherskie a nie prywatny blog. W tym temacie dyskutujemy o KSW 17 i tego sie trzymajmy.
no i na tym sie skupmy, podejrzewam ze zarowno blachowicz i pudzian te poustawiane walki rewanzowe wygraja, juz wlasciciele tego cyrku napewno nalezycie o to zadbali...
ale tu się zgodzę. KSW robi się trochę smieszne , fajnie że wchodzi MMA Attack. Ciekawa gala ostatnio , oktagon , mocny rywal dla KSW. Trochę jeszcze organizacja gali nie taka ale od czegoś trzeba zacząć.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Zmiana rywala dla Mameda Khalidova !
Federacja KSW pragnie poinformować fanów MMA, że nastąpiła zmiana przeciwnika dla Mameda Khalidova, co oznacza, że nie zobaczymy na gali KSW17 - Zemsta reprezentanta Brazylii, Paulo Filho. - Kolejny raz doszły nas niepokojące słuchy, że stan zdrowia Filho nie jest najlepszy i stąd nasza decyzja, że podziękujemy Brazylijczykowi. Filho miał wystąpić w walce wieczoru, a postanowiliśmy nie ryzykować i mamy dla Khalidova nowego rywala - mówią właściciele Federacji KSW.
Nowym oponentem z którym skrzyżuje rękawice najlepszy zawodnik w Europie jest dwukrotny akademicki mistrz USA w zapasach, Jesse &quot;TJ Money&quot; Taylor. Amerykanin to bardzo doświadczony zawodnik, który w przeszłości walczył dla UFC, Strikeforce i DREAM. Jego bilans walk to dwadzieścia cztery zwycięstwa i siedem porażek. W swojej karierze mierzył się z takimi wirtuozami MMA jak m.in. Tom Watson, Denis Kang czy Hector Lombard. - Jesse Taylor już od dłuższego czasu wiedział, że może bić się z Mamedem i przygotowywał się na taką ewentualność - kończą włodarze największej gali MMA w Europie.
źródło: konfrontacja.com
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
ale tu się zgodzę. KSW robi się trochę smieszne , fajnie że wchodzi MMA Attack. Ciekawa gala ostatnio , oktagon , mocny rywal dla KSW. Trochę jeszcze organizacja gali nie taka ale od czegoś trzeba zacząć.
Ja przykładowo jeśli miałbym wybierać walkę bokserską Najman v Saleta albo Haye v Kliczko, wiadomo że wybieram tą drugą, ale jeśli chodzi o MMA to wiadomo że większość ogląda to żeby sobie pooglądać medialnego Pudziana albo pajaca Najmana, jeśli KSW nie puszczałoby komercjalnych walk to Polsat takiej gali by nie transmitował na otwartym kanale więc wpływy mieliby o wiele mniejsze.
PS
Przypomnienie dla tych którzy grają przeciwko Pudzianowi:
http://www.youtube.com/watch?v=zhxFFUSLs8c
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom