>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 17 – Revenge 26.11.2011

Status
Zamknięty.
K 40

kozas

Użytkownik
Strasznie wątpie, żeby był zwrot. Przecież już pewno wypłacili za wygraną Pudziana ? Gdyby unieważnienie wyniku było PRZED wypłatą wygranych wtedy pewno rozliczane byłoby jako zdarzenie unieważnione, a tak to dupa.

Czekamy na KSW 18 Return of the Thompson ;p
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Strasznie wątpie, żeby był zwrot. Przecież już pewno wypłacili za wygraną Pudziana ? Gdyby unieważnienie wyniku było PRZED wypłatą wygranych wtedy pewno rozliczane byłoby jako zdarzenie unieważnione, a tak to dupa.

Czekamy na KSW 18 Return of the Thompson ;p
do śmierci chyba się nie doczekasz... ???? nie splami już własnego honoru i nie przyjedzie na KSW, tego akurat jestem pewien patrząc na reakcje zawodnika i słowa na swoim facebook&#39;u ;)
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
ja wczoraj wybrałem swoją wygrana bo stawiałem na Pudziana, i nie myśle iść teraz do punktu i oddać im te pieniądze z powrotem ???? ale ciekawi mnie co by było gdybym wczoraj tego nie wypłacił
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No macie racje , moze warto walczyc kto postawil na tompsona , ale raczej zwrotow nie bedzie , poniewaz pytalem na bet365 i betsafe , odpowiedzieli ,ze zmiana wynikow po walce ich nie interesuje , no maja w sumie prawde , poniewaz wygrane wyplacili juz za pudzianowskiego , no jedynie teraz zostali oszukani Ci co stawiali na Tompsona , bo walki nie bylo , a pieniedzy tez nie ma.....juz brakuje mi slow .........

Moze jakby wiecej osob napisalo , to zdanie zmienia , o wygrana trzeba walczyc
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A Panowie zauważyli może trzecią dziewczyne wyprowadzającą do ringu? Zawsze były te dwie, a teraz dodano, trzeba przyznać świetną, trzecią ???? Wie może ktoś coś więcej na ten temat? ????
 
S 0

sobek1

Użytkownik
W tobecie bronią się przed zwrotem tym punktem regulaminu:

3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
Dla mnie to jest kpina, walka została unieważniona czyli tak jak by się nie odbyła. Jak walka jest nie ważna to nie ma wyniku, stąd, nie ma mowy o jego &quot;weryfikacji&quot;. Jak by ogłosili Thomsona zwycięzcą to owszem, wtedy wynik został by zweryfikowany. Ten punkt regulaminu w żaden sposób się nie odnosi do zaistniałej sytuacji. Gdzie można się odwołać, jak walczyć z nieuczciwym bukmacherem?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ten punkt regulaminu w żaden sposób się nie odnosi do zaistniałej sytuacji. Gdzie można się odwołać, jak walczyć z nieuczciwym bukmacherem?
Przecież e-hazard jest nielegalny :]

Tobet jakby na to nie spojrzeć ma racje. Kto stawiał na Thomsona przegrał - wyraźnie jest napisane:

3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
Zakończyło się w sobotę, niestety dla wielu fakt, faktem.
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
W tobecie bronią się przed zwrotem tym punktem regulaminu:

Dla mnie to jest kpina, walka została unieważniona czyli tak jak by się nie odbyła. Jak walka jest nie ważna to nie ma wyniku, stąd, nie ma mowy o jego &quot;weryfikacji&quot;. Jak by ogłosili Thomsona zwycięzcą to owszem, wtedy wynik został by zweryfikowany. Ten punkt regulaminu w żaden sposób się nie odnosi do zaistniałej sytuacji. Gdzie można się odwołać, jak walczyć z nieuczciwym bukmacherem?
A dla mnie to całkiem logiczne ze strony bukmachera. Zdarza się czasami, że po kilku tygodniach weryfikowane są na walkowery mecze piłki kopanej. I co wtedy? Też &quot;oszuści&quot; z bukmacherów?
 
S 0

sobek1

Użytkownik
Tylko że nie nastąpiła dyskwalifikacja żadnego z zawodników ani wynik w żaden sposób nie został zweryfikowany. Po prostu walka została uznana za nieważną. Nieodbytą. To nie jest ani dyskwalifikacja zawodnika ani weryfikacja wyniku.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
gdzie widzisz nieuczciwość bukmachera? przecież sam akceptowałeś regulamin przy rejestracji... czytanie ze zrozumieniem to podstawa w dzisiejszych czasach. Nic nie wskórasz tymbardziej, że czarno na białym masz napisane zasady, które zobowiązałeś się respektować.
Nie wiem gdzie masz problem, ochłoń po porażce i konsekwentnie odrabiaj albo nie graj jeśli nerwy Ci puszczają do tego stopnia.
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
A Panowie zauważyli może trzecią dziewczyne wyprowadzającą do ringu? Zawsze były te dwie, a teraz dodano, trzeba przyznać świetną, trzecią ???? Wie może ktoś coś więcej na ten temat? ????
To moja siostra.Mieszka w Piasecznie.
Nie dla psa kiełbasa hehe
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sobek1 zmiana wyniku (w tym wypadku anulowanie spotkania) już Po zakończeniu danego wydarzenia jest właśnie weryfikacją wyniku. I raczej tutaj nic nie wskórasz bo bukmacher wypłacił już kasę stawiającym na Pudziana.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Zaraz po tym jak przeczytałem, że walka jest anulowana zleciłem wypłatę na BWIN. Teraz wchodzę i mam na koncie ujemne saldo, czyli anulowali kupon na którym miałem Pudzianowskiego. Spotkał się ktoś jeszcze z takim przypadkiem?
 
blads 187

blads

Użytkownik
Tak ja miałem podobną sytuację, znaczy się w sensie minusowego stanu konta ???? Jedyne, słuszne wyjście z sytuacji to pożegnanie się z tym bukiem :p każda wpłata teraz pójdzie na wyzerowanie stanu konta, do Ciebie należy decyzja
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Bukmacherzy zwroca mi pieniadze za Tompsona jak myslicie ???
Jest to kwota 1000 zl wiec jest o co walczyc ,
Mam podobny problem , u mnie kwota 350 zł .

Zadałem pytanie do Polskiego supportu :

Witam ,
walka : Mariusz Pudzianowski (POL) - James Thompson (UK) została odwołana , czy pieniądze zostaną zwrócone na konto ?
Konto gracza: *******

Pozdrawiam
--
Łukasz Szpak

ODP :
Witaj Łukaszu,

Za zwycięzcę wydarzenia sportowego uważa się drużynę lub osobę, która została ogłoszona przez jury jako oficjalny zwycięzca w dniu rozegrania spotkania nie później niż o godzinie 24.00 (obowiązuje czas lokalny miejsca, gdzie odbyło się spotkanie). Zasada dotyczy również zakładów długoterminowych. Zmiany w klasyfikacji zwycięzcy dokonane po godzinie 24.00 nie mają wpływu na wypłatę wygranej zakładu bez względu na przyczynę zmian.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół bet-at-home.com
[email protected]
http://www.bet-at-home.com


_ _ _ _
Napisałem teraz do angielskiego supportu , że czuję się wręcz oszukany przez polski support , czekam na odpowiedz . :?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Uuu z tego co widzę, niektórzy bukmacherzy to niezłe s*******e. Bwin wygrane zabiera, ciekawe czy jak w bwin ktoś stawiał na Thompsona to dostanie wygraną? Zabierać to widzę oni w takich wypadkach to chętnie, ale żeby dać to nie bardzo.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do Bwin to juz kilka razy pisałem ze nie polecam tej firmy bo mnie też kiedyś przekręcili i przestałem tam grać i co jakiś czas ktoś pisze że też został oszukany.
Wina leży po stronie sędziów to oni spaprali ta walke.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jesteście rozżaleni? ok mogę to zrozumieć.
Z jakiej paki oczerniacie buka skoro macie jasno napisane zasady??
Spółka uznaje tylko rezultaty, które zostały uzyskane w trakcie gry lub zawierania zakładów. Rezultaty uzyskane na podstawie działań dyscyplinarnych sądu sportowego lub innego sądu nie są wiążące w zakładach. W wypadku łamania reguł sportowych spółka zastrzega sobie prawo do zamrożenia wygranych i wstrzymania wypłacenia wygranej.
zaznaczaliście ptaszkiem przy rejestracji również tą zasadę, która jasno mówi, że nie ma podstaw do zweryfikowania wyniku. Lajf is brutal no ale troche obiektywności Panowie...
Radziłbym modkowi wyczyścić te bzdurne zarzuty, bo nijak ma się to do tematu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom